Lewactwo prowadzi do Islamizacji

jihadIslamizacja Świata staje się niestety faktem. W Europie i USA muzułmanie mnożą się w niespotykanym tempie. W Afryce i Azji powstały kalifaty (Boko Haram i ISIS), które przy pomocy karabinu i miecza poszerzają swoje terytoria i zabijają każdego innowiercę. Z Afryki Północnej każdego dnia wypływają łodzie, przepełnione muzułmańskimi „żołnierzami Allaha”, którzy wykorzystując „antyfaszystowskie” prawo w Europie- zasilają grono dżihadystów na starym kontynencie.

Muzułmanie z Europy Zachodniej tylko czekają na znak do ataku, na razie jest ich jeszcze zbyt mało (część z nich jest oddelegowana do dżihadu w Azji i Afryce), ale demografia i imigracja robią swoje. Europejczycy z zachodu nie są już w stanie obronić się  przed islamem. Wszystko prowadzi do tego, że za kilkanaście lat w Europie zacznie się jedna wielka rzeźnia i jej wynik jest z góry wiadomy.

fot: stylio.pl
fot: stylio.pl

Rurkowcy, geje i hipsterzy z Zachodu- na widok przepełnionych nienawiścią, świetnie wyszkolonych fizycznie muzułmanów po prostu nasrają w gacie i zamiast z nimi walczyć to pobiegną (o ile uciekną przed mieczem) „ratować świat” na fejsa czy twittera. Europejskie kobiety też nie staną do walki (w przeciwieństwie do kobiet islamskich), ponieważ są roszczeniowe, rozpieszczone feminizmem i mają syndrom księżniczki. Poza tym kobiety mają bardzo rozwinięty instynkt macierzyński i samozachowawczy- lepiej dla potomstwa, gdy urodzi się z muzułmańskiego nasienia i „mocno opalone”, gdyż będzie ono miało większe prawa (np. prawo do nazywania każdego rasistą). Potomstwo białej kobiety z muzułmaninem ma zmniejszone szanse na reperkusje ze strony dżihadystów. Dlatego coraz więcej kobiet z Europy przechodzi na islam i rodzi dzieci poligamicznym islamistom- po prostu podświadomie czują, że dziecko z białym mężczyzną zostanie w przyszłości zabite przez Muhammada.

fot: niezalezna.pl
fot: niezalezna.pl

Ostatki Europejskiej męskości są rozjeżdżane walcem przez feministyczną, „antyfaszystowską” i lewacką kulturę. Biali faceci z krwi i kości, z jajami jak arbuzy są odstawiani poza dyskurs publiczny. Są ośmieszani, wyśmiewani. Biały facet ćwiczący na siłowni to z automatu „kark” i imbecyl z orzeszkiem zamiast mózgu. Biały facet potrafiący walczyć to przebrzydły faszysta. Biały facet wykonujący „męski” zawód (górnik, budowlaniec itp.) uważany jest za kretyna, a ideałem jest sprzedawca ubezpieczeń, który z nawiązką wyrabia plany handlowe. Jeżeli stu białych facetów umówi się w środku lasu (nie robiąc krzywdy postronnym osobom) na bitwę na gołe ręce (mającą gigantyczne walory szkoleniowe)- od razu jest to wiadomość dnia, a wszyscy uczestnicy zabawy to kibole i przestępcy, priorytetowo ścigani z urzędu. Tak to w skrócie wygląda, dzisiaj białemu mężczyźnie nie opłaca się być męskim, bo będzie się przez to spotykał z samymi problemami. Dużo łatwiej być pseudo-filozoficznym hipsterem i cały dzień siedzieć na facebooku lub battlenecie. Efekt jest taki, że jeden Muhammad jest w stanie przegonić 10 hipsterów, o czym zresztą niedługo się wszyscy przekonamy.

Gdyby wynaleźć wehikuł czasu i zaprezentować tą sytuację kilkaset lat temu (w czasach Jagiełły, Sobieskiego czy Kazimierza Wielkiego)- jestem pewny, że nikt by nie uwierzył. Od razu by zapytano: „czemu nie przepędzicie tych muzułmanów z powrotem do pustynnych lepianek?”. Jest to tak nielogiczne, że większość współczesnych ludzi również nie wie o co chodzi. A jak nie wiadomo o co chodzi- to chodzi o pieniądze.

autobusPo prostu banda socjalistycznych lewaków znalazła sobie źródełko łatwych pieniędzy. Gdyby poszli do polityków i powiedzieli „dajcie nam kasę za nic”- trochę głupio by to wyglądało. Więc wpadli na chytry plan- pozakładali różne lewackie stowarzyszenia i organizacje (antyrasistowskie, równościowe, dżenderowe itp.) i poszli do polityków, mówiąc „dajcie nam kasę na naszą statutową działalność”.  No i politycy im te pieniądze dają. Część z nich zostaje (na szczęście!) rozkradziona, lecz część (żeby głupio nie wyglądało że całość ukradną) faktycznie przeznaczana jest na oficjalny cel, czyli przede wszystkim na walkę z „rasizmem”. Jednakże tropione są tylko jednostronne przejawy tego rasizmu, natomiast jeżeli rasizm przebiega przeciwko rodowitym Europejczykom (czyli w większości przypadków)- nikt się tym nie interesuje. Sytuacja idiotyczna, ale niestety w 100% realna. Zauważyli to muzułmanie, którzy bezlitośnie ten fakt wykorzystali. Zaczęli przybywać do Europy i udawać biednych, pokrzywdzonych azylantów. Otrzymali od lewaków świetne warunki do życia (zasiłki, mieszkania) i przywileje prawne.  Zgodnie z wolą proroka Mahometa czekają tylko na dobry moment, aby zacząć dżihad i wprowadzić Islam na całym świecie.

fot: daily mirror
fot: daily mirror

Różnej maści socjaliści i lewacy, widząc jakiego potwora wykreowali- próbują mydlić oczy, że jest to efekt kolonializmu. To oczywiście bzdura, gdyż najbardziej islamskie kraje Unii Europejskiej (Szwecja i Belgia) nigdy nie posiadały znaczących kolonii. Tak więc dzięki lewakom mamy w Europie tykającą bombę, która niedługo się uaktywni. A wszystko jest „dziełem” osób, którym nie chciało się uczciwie pracować, tylko woleli ciągnąć pieniądze z budżetu (zabrane osobom uczciwie pracującym) pod przykrywką walki z rasizmem. Europa Zachodnia jest już stracona, tam dżihad jest tylko kwestią czasu. Polska jeszcze ma szansę obronić się przed islamizacją, ale należy działać już teraz. Dlatego powinniśmy wykorzystać zalety demokracji- chodzić na wybory i głosować na osoby, które nie przewidują hojnych dotacji na lewackie organizacje i inne feminizmy/dżendery, kastrujące męskość. Inaczej Polska także stanie oko w oko z Allahem.

 

RacimiR, 12.09.2014r

8 thoughts on “Lewactwo prowadzi do Islamizacji”

 1. niestety to jest prawda, kwestia czasu kiedy zacznie się dihad w Europie,Ci którzy widzą zagrożenie i starają się coś robić, są napiętnowani i traktowani jak faszyści,a już zupełną paranoją jest,że antifa, LGBT i inne wynalazki wspierają islam, nie wiedząc nawet że będą pierwsi do odpalenia, szkoda Europy ale w obecnej sytuacji jest już za późno na jakikolwiek ruch…

  od RacimiR: Europa Wschodnia nadal ma jeszcze szansę. Mamy naturalną, chrześcijańską i białą „barierę” z NRD i Czechów. Nie graniczymy z żadnym muzułmańskim krajem. Mamy kilka lat na pobudkę, jak je zmarnujemy to koniec.

 2. nowoczesny konserwatysta

  Bzdura – owszem są skrajni hipokryci po obu stronach ludzie tolerancyjni, którzy dziwnym trafem popierają islam i ludzie, którzy niby sprzeciwiają się mu, ale mają taki sam, jak nie gorszy zaścianek we łbie. Ja jestem konsekwentny. Jako antynazista, przyjaciel kobiet i osób lgbt jestem przeciwny zalewowi islamu. Sami mamy masę zacofanych nienawistników, to PO co jeszcze sprowadzać innych? Swoją drogą ciekawe dlaczego polska radykalna prawica nie sprzymierzy się z fanatykami islamskimi, przecież mają zupełnie takie same poglądy na temat osób lgbt?! Nazistowskie.

  od RacimiR: Znów jakieś majaczenie lewackie, bez odnoszenia się do konkretów z tekstu. Myślę, że powinieneś poszukać swojego miejsca w 'Krytyce Politycznej’.

 3. szyscy przeciw wszystkim ..
  .my nie wyjdziemy żywi z takich analiz jeśli nie zastanowimy się nad podstawowym problemem ( DLACZEGO SIĘ TAK DZIEJE ?!) …i będziemy rozprawiać nieustannie nad skutkami nie zastanawiając się nad przyczynami – to tak jak z chorobą – konstatuje się jej obecność i każdy ma swoją receptę ale nikt się nie trudzi ,aby ustalić skąd i dlaczego ona się pojawiła w celu jej radykalnego wykorzenienia .
  1. W naturze nie istnieje żadne lewactwo czy prawactwo – istinieje natomiast istota ludzka – sapiens? i powinna zachowywać się jako taka.
  “…zabijają każdego innowiercę”
  Prof. Wolniewicz optymista wobec nowego pokolenia: https://www.youtube.com/watch?v=FLRoYPC1Bew i Prof. Wolniewicz:
  Zatapiać łódki z tak zwanymi imigrantami, a nie ratować! https://www.youtube.com/watch?v=Xgq3krxxg0E
  Oczywiście prof. Wolniewicz jako chrześcijanin nie apeluje do jednego z podstawowych przykazań…V commandment ..więc jego opcja jest radykalna . I w tym jest problem bo prof. Wolniewicz jest osobą szlachetną i dobrym patriotą i to jest nie on, osoba kulturalna i wykształcona , tylko głos desperacji. I nie można dopuscić aby osoby tego pokroju – to jest przestępstwo, czuły się zmuszone do takich “ rozwiązań.”..i traciły czas na takie debaty …
  2. Jest ONZ …i jej członkami są prawie wszyskie istniejące państwa i jak wiemy , każde z nich jest miłośnikiem pokoju – została założona właśnie w tym celu i utrzymanie jej dużo kosztuje …( być może nie wszyscy obywatele tych państw zostali o tym poinformowani albo wszystkie konflikty wywołuje Taiwan , który poprosił o zaakceptowanie jego członkostwa i w oczekiwaniu na decyzję jest niecierpliwy ….i robi wszędzie draki z …zazdrości… …
  3. więc ma rację Einstein …: nie wie czy Wszechświat jest nieskończony natomiast co do głupoty ludzkiej nie ma wątpliwości … .
  P.S.
  z tego co wiemy ( nawet z kół olimpijskich ) to ani kontynent afrykański ani wielka część azjatyckiego nie zostały pochłonięte przez oceany …należałoby zacząć od organizowania ich w adekwatny sposób…a my tak dobrze wiemy jak się to robi ….
  A z religią jest często tak : teoria róźni się diametralnie od praktyki …wobec czego na świecie źle się ją studiuje…spróbuj powiedzieć na egzaminie z matematyki , że dwa plus dwa to pięć…obleją cię natychmiast …i nie pomoże spowiedź…

  P.S.
  To dotyczy również tych ..in God we trust , bo z tymi trustami to nie jest zbyt jasma sprawa

 4. “organizacje (antyrasistowskie, równościowe, dżenderowe itp.)”
  A propos i.t.p….rozmażają się wszędzie jak grzyby po deszczu ..obok “ starych” codziennie powstają nowe …wszystkie humanitarne typu : pomocy niewidomym na których przeznacza się aż 10 % dochodów ( to miało miejsce we Włoszech ) , nie mówiac o np. Save the Children, Action Aid , Terres des Hommes ecc. – zniknęły miliony przeznaczone na pomoc dziecion z Haiti , scandale Unicef , 500.00 funtów szterlingów – Severance package dla Ireny Khan z Amnesty International . Organizacje pozarządowe , onlus , fundacje, instytucje charytatywne, humanitarie , spółdzielnie rocznie mają wartość 400 miliardów dolarów. Na świecie działa około 500 tys. organizacji pozarządowych (ONG ) , które otrzymują rocznie 10 mld. dofinasowania . Na pewno pomoc dla potrzebujących jest cenna ( nie mówiąc o kreacji nowych miejsc pracy dla adeptów – “ Także i dziś ogrodnik zebrał świeże kwiaty , które zostawił na tacy na stole , mamy kucharza , który dla nas gotuje i gwardie , które czuwają nad naszym bezpieczeństwem ,kierowców , którzy nas zawoża wszędzie i osoby , które dla nas piorą i prasują .Nie wydaje mi się to prawdziwe ,że jestem traktowana jak księżniczka” .Viviana nie jest bogatą manadżerką jakiejś korporacji międzynarodowej , Jest kooperantką humanitarną w Gomie , w Kongo. W jej słowach ukrywa się zatajone oblicze dobroczynności. “)
  Jesteśmy całkowicie w temacie i te , powyżej, to są, powiedzmy , detale …n,p. . obecnie Save the Children , inni nawet więcej, prosi o 9 eurów miesięcznie – oczywiście pokazując okropne filmaty ( mogłoby sobie tego zaoszczędzić – nawet ludzie bez wyobraźni zdają sobie sprawę jaka jest sytuacja ) …aby dostarczyć pokarm i lekarstwa ( przede wszystkim Afryce ) , każda pomoc jest szlachetna ale …nie – detalicznie mówiąc – nie można CODZIENNIE “hospitalizować” calych państw czy kontynentów…i czuć się w porządku. Przy rozsądnej światowej governance pomoc powinna być aktywowana tylko przy szczególnych i nieoczekiwanych kataklizmach …NATURALNYCH.

  od RacimiR: NGO to rak naszych czasów, pisałem o tym w tekście pt „Hitleroza”. Ostatnio na topie jest znowu lewackie Stowarzyszenie Nigdy Więcej, które udowodniło, że jest potężniejsze nawet od Zbigniewa Bońka. Ostatnio podlinkował on na twitterze (300.000 obserwujących) między innymi mój artykuł o tej organizacji i w odpowiedzi został zaszczuty artykułami w GW i listami otwartymi od 46 wspierających się NGO, milczy biedak od 4 dni, choć wcześniej tweetował z regularnością Radka Sikorskiego. Mam nadzieję, że (jak to mówił Kwaśniewski) – rudy będzie mściwy i załatwi to stowarzyszonko w przyszłości (obecnie niestety musi się wycofać z walki, ale wojna trwa).
  Swoją drogą większość tych najbardziej toksycznych NGO to dzieło niejakiego Sorosa, którego w Polsce filtruje Fundacja Batorego niejakiego Smolara. Wszystko idealnie wpisuje się w logikę NWO i Protokoły Mędrców Syonu…

 5. Racim
  Opadają ręce …a Soros? To osoba leciwa i z reguły osoby w podeszłym wieku są ( były) bardziej pogodne , spokojne i rozsądne …z czasem traci się wigor i energię…a tu nic !
  A Nigdy więcej? …a skąd oni wzięli tę nazwę? Od Szczepanika? jeśli tak to będzie trudno Rudemu bo “ podoba się 399 a tylko 9 osób tego nie like ‘uje “…ah! te statystyki!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top