Islam, cz.3 – Pedofilia

fot: sheikyermami.com
fot: sheikyermami.com

Witam po dłuższej przerwie i biorę się za nadrabianie zaległości, gdyż tematów do omówienia jest mnóstwo. Dziś trzecia część sagi „Islam. Więzienie ciała i umysłu”, autorstwa mego kumpla – Strażnika Ostatniej Bramy. Tekst będzie o pedofilii w Islamie, która była, jest i będzie tolerowana, akceptowana i kultywowana przez muzułmańskie społeczeństwa. Głównym punktem wyjścia jest postać Mahometa, który poślubił Aiszę, gdy ta miała 6 lat, a 3 lata później zaczął uprawiać z nią seks. „Prorok” Mahomet jest osobą, która uważana jest za główny wzór do naśladowania dla każdego muzułmanina. Dodając fakt, że w islamie prawo szariatu stawiane jest wyżej, niż prawo karne – efekty są przerażające. Przeciętny Muzułmanin ma więc świetne alibi do seksu z dziećmi – wystarczy, że powie, iż naśladował Proroka, a lewackie sądy będą robiły wszystko, aby przypadkiem go nie ukarać. Zapraszam do lektury.


Uwaga wstępna: Żaden system społeczny nie cechuje się stuprocentową jednością poglądów i zachowań członków systemu. Tak jak nie każdy ksiądz jest pedofilem, tak również nie każdy muzułmanin jest złym człowiekiem.

Islamski kleryk Pujiono Cahyo Widayanto i jego 12-letnia "żona", fot: islam-watch.org
Islamski kleryk Pujiono Cahyo Widayanto i jego 12-letnia „żona”, fot: islam-watch.org

„Wy macie w Posłańcu Allaha piękny wzór” (Źródło:Qur’an, Sura 33:21). „A to, co wam daje Posłaniec, to bierzcie; a czego wam nakazał, od tego się powstrzymajcie!” (Źródło:Qur’an, Sura 59:7). Nie jest tajemnicą, iż Mahomet („piękny wzór”) wziął za żonę Aiszę gdy miała 6 lat (źródło: zbiór hadisów autorstwa Bukhariego). Jednak dobroduszny Mahomet nie od razu zaczął uprawiać z Aiszą seks dopochwowy. Przez pierwsze 3 lata uprawiał z nią stosunek udowy (taki rodzaj stosunku nazywa się w Islamie mufa’khathat). Dla mniej zorientowanych, stosunek udowy oznacza pocieranie członka pomiędzy udami kobiety(w tym przypadku dziecka) aż do wytrysku. Po 3 latach „uprawiania” mufa’khathat, Mahomet zaczął uprawiać z Aiszą już normalny, dopochwowy seks, gdyż miała ona już za sobą pierwszy okres i stała się kobietą (mając 9 lat !).

Nie byłoby sensu rozdmuchiwać tej historii, gdyby nie realny, aktualny wpływ postawy Mahometa na dzisiejsze „niezdrowe” poglądy muzułmanów w kwestii seksu i kontaktów seksualnych z dziećmi oraz na żarliwe przekonanie muzułmanów, iż związek Mahometa z Aiszą był „wzorowy”.

Dla przykładu, na stronie: http://www.hidaya.pl/dlaczego-islam/prorok-muhammadsaals-i-aiszara/ (kopia na profilu facebookowym: https://www.facebook.com/514255045323066/posts/521286547953249) znajdujemy następujące argumenty obrony małżeństwa Mahometa i kilkuletniej Aiszy:
1. „Podsumowując, Prorok spędził większość swojego życia małżeńskiego razem z Khadidżą, następnie poślubił Sałdę, a małżeństwo z Aiszą było wynikiem objawienia. Tak, więc jako muzułmanie akceptujemy je, jako rozkaz od Allaha, nie-muzułmanie powinni natomiast zapoznać się z dowodami na posłannictwo Proroka i po ich przeanalizowaniu dojść do wniosku, że był on prawdziwym Prorokiem, a następnie przyjąć Wolę Bożą.”

Tak, objawienie było prawdziwe bo Mahomet tak powiedział i jego towarzysze to potwierdzili. Zakładam, że te „dowody na posłannictwo Proroka” to spisane (m.in. w hadisach) opowieści o życiu Mahometa oraz argumenty obrońców Islamu wysnute na bazie tych opowieści. Dowody te aż szczypią w oczy swoją 'niepodważalnością’… Byłoby pięknie, gdyby słowo zapisane na kartce stawało się rzeczywistością, napisałbym wtedy ze kiedyś latałem na białym słoniu nad Amazonką i automatycznie stałoby się to faktem historycznym (po potwierdzeniu oczywiście przez moich znajomych, że tak faktycznie było).

2. „Nie ulega wątpliwości, że w czasie konsumpcji małżeństwa Aisza była dojrzała fizycznie. Gdyby było inaczej to, czemu Prorok czekałby trzy lata od zaślubin do konsumpcji małżeństwa?”
No przecież to oczywista oczywistość! Mahomet posiadał wszechstronną wiedzę o fizycznym rozwoju dzieci, wiedział że Aisza już jest gotowa na seks, inaczej przecież by tego nie zrobił…

3. „Możemy być również całkowicie pewni (sic!), że Aisza była dojrzała psychicznie w czasie konsumpcji małżeństwa.(…) Gdyby Aisza nie była dojrzała psychicznie w chwili, gdy została wydana za mąż to przekazywałaby, że tęskniła za rodzicami, płakała, była smutna i nienawidziłaby Proroka lub nic by nie wspominała na ten temat (wiele towarzyszek – jego żon i żon jego towarzyszy) nie przekazało przecież nic na temat osoby Proroka. Aisza jednak przekazała wiele hadisów i zawsze dobrze wyrażała się o Proroku, darzyła go wielką miłością i szacunkiem, o czym wspomnimy jeszcze trochę później.”

Całkowicie pewny to ja jestem, ale nie tego, że Aisza jako 9 latka była dojrzała psychicznie do seksu z kilkadziesiąt lat starszym facetem, lecz że przedstawione powyżej argumenty to jakiś ponury żart z inteligencji mojej i wielu innych trzeźwo myślących ludzi.

fot: sodahead.com
fot: sodahead.com

Aisza była dojrzała psychicznie bo nie była smutna, nie skarżyła się rodzicom i dobrze wyrażała się o Proroku??? Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, iż na to w jaki sposób dziecko postrzega świat, ogromny wpływ na środowisko w którym się dziecko się wychowuje. Jeśli małżeństwo i seks dziecka z dorosłą osobą były powszechnie aprobowane w VII wieku, jeśli rodzina Aiszy sama nie widziała w tym nic złego, to Aisza jako dziecko również była przekonana, ze wszystko jest ok. Co więcej Mahomet biorąc ją za żonę w wieku 6 lat, mógł regularnie rozkochiwać w sobie Aiszę i powoli „łamać” jej psychikę (mind breaking), przekonując ją, że są sobie przeznaczeni, że Bóg ich razem połączył itd. Dziecko w wieku 6-9 lat chłonie wiedzę niczym gąbka, szczególnie od najbliższych jej osób. Charakter dziecka i jego psychika, stopniowo się rozwijają na podstawie jego interakcji z otoczeniem i ludźmi będącymi częścią tego otoczenia. Co więcej, dziecko w tak młodym wieku nie jest w stanie krytycznie analizować przekazywanych mu kłamstw, nie jest również zdolne do świadomości że uprawianie seksu jest złe, skoro w otoczeniu dziecka takie praktyki są chlebem powszednim i mówi się dziecku, że takie zachowanie jest od niego wymagane.
Trzeba wiedzieć, że nawet osoby dorosłe, które żyją w zamkniętych, ultra tradycyjnych kulturach, nie mając żadnego alternatywnego punktu odniesienia (w kwestii wzorców zachowań i moralności), są ofiarami fragmentarycznego obrazu otaczającego ich świata, ślepo wierzą w to co im wpajają „nauczyciele” i „liderzy” danej rodziny czy szerzej społeczności. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że dziecko w tym przypadku jest dużo łatwiejszą ofiarą do zmanipulowania niż osoba dorosła.

fot: bulletinoftheoppressionofwomen.com
fot: bulletinoftheoppressionofwomen.com

Mind breaking, manipulacja psychiką dziecka i uzależnienie od siebie jest wykorzystywane przez niektórych bogatych i inteligentnych pedofilów również w obecnych czasach, czego przykładem jest Tajlandia. W kraju tym, istnieje zjawisko polegające na tym, że osiedla się tam bogaty zagraniczny pedofil (np. Francuz), który adoptuje tajlandzkie kilkuletnie dziecko (często za pozwoleniem biologicznych rodziców którzy otrzymują zapłatę od pedofila). Pedofil ten tworzy następnie nową rzeczywistość dla dziecka: Pedofil zamieszkuje z dzieckiem w jednym mieszkaniu/domu, spędza z nim mnóstwo czasu, regularnie daje prezenty, wysyła je nawet do szkoły. Oprócz tego, pedofil regularnie przekonuje dziecko o swojej miłości, o tym, że nie ma nic złego w spaniu w jednym łóżku i dotykaniu się, penetracji itd. Po kilku tygodniach, miesiącach czy latach, gwałcone dziecko nawet nie wie że jest gwałcone, co więcej, uzależnia się psychicznie od swojego ojca pedofila, gdyż często dziecko kocha swojego nowego ojca, który z jednej strony dba o jego rozwój i edukację, z drugiej strony nie wymusza gwałtu poprzez odpowiednio wpajane przez lata kłamstwa i techniki manipulacji.


Aktualne podejście do pedofilii w Islamie

W Islamie małżeństwo i seks z nieletnimi nadal jest akceptowanym i powszechnym zjawiskiem. Aby nie być gołosłownym, podaję 2 przykłady wypowiedzi liderów Islamu na temat pedofilii:

fot: maquinazero1.wordpress.com
fot: maquinazero1.wordpress.com

Najpierw wypowiedź Chemsa Edine, popularnego w Algierii telewizyjnego imama, na temat przypadku 37-letniego mężczyzny “zakochanego” w dwunastolatce:
„Istnieje naukowe wyjaśnienie tej miłości pomiędzy mężczyzną, który ma 37 lat, a dziewczynką, która ma 12. Jego ciało ma lat 37, ale w duchu jest zapewne w tym samym wieku, co dziewczyna. (…) Mówię to, bo jestem pewien, że on szczerze ją kocha i nie ma niecnych motywów, a jego celem jest małżeństwo. (…) Możliwe też, że on jest dorosły również w duchu, a ta dwunastolatka jest bardzo dojrzała. Ma 12 lat, ale jest kobietą! W takim przypadku, jeżeli intencje są uczciwe, to znaczy on chce ją pojąć za żonę, nie widzę żadnych przeszkód dla takiego małżeństwa.” (Źródło: https://www.euroislam.pl/index.php/2013/04/imam-wyjasnia-naukowo-podstawy-pedofilii/ na bazie artykułu ze strony http://islamversuseurope.blogspot.dk/2013/04/popular-algerian-tv-imam-justifies.html)

Drugi, bardziej brutalny przykład akceptacji pedofilii w Islamie stanowi cytat z książki „Tahrir al Wasilah” (inna nazwa: “Tahrirolvasyleh”). Autorem tej książki jest lider Irańskiej Rewolucji z 1989 roku i ówczesna głowa Państwa Irańskiego, Ajatollah Chomeini, który w podanej książce napisał: „Mężczyzna może doświadczać seksualnej przyjemności z dzieckiem tak młodym jak niemowlę. Jednakże, nie powinien on (mężczyzna) penetrować dziecka dopochwowo, lecz sodomia (seks analny) z dzieckiem jest akceptowana. Jeśli mężczyzna dokona penetracji i okaleczy dziecko, wtedy będzie on odpowiedzialny za jego utrzymanie. Ta dziewczynka nie będzie się liczyć jako jedna z jego (mężczyzny) czterech stałych żon a mężczyzna nie będzie odpowiedzialny za pobranie siostry tej dziewczynki…” [Tahrirolvasyleh, fourth edition, Qom, Iran, 1990].

Ajatollah Chomeini (żegnany przez irańskich muzułmanów po swojej śmierci niczym bohater narodowy) daje wyraźne pozwolenie muzułmanom na pedofilię i stanowi wzór do naśladowania.


Pedofilia to niejedyny problem Islamu związany z seksem. Lista ta obejmuje również seksualne niewolnictwo, gwałty (szczególnie na niewiernych), molestowanie kobiet, małżeństwa z nieletnimi. Poniżej przedstawiam wybrane przeze mnie przykłady realizacji nauk Proroka Mahometa oraz współczesnych liderów Islamu w obszarze seksu. Jeśli chodzi o gwałty, muzułmanie gwałcą prawie zawsze nie-muzułmanki, najczęściej wyznania chrześcijańskiego.

Iran:
Society For Protecting The Rights of The Child – irańskie stowarzyszenie chroniące prawa dzieci – ujawnia, że w 2009 roku 43.459 dziewczynek wyszło za mąż, a jeszcze trzy lata wcześniej, takich małżeństw było 33.383. Z danych organizacji wynika, że w 2010 roku 716 dziewcząt w wieku poniżej 10 lat zawarło związek małżeński, podczas gdy w 2009 roku odnotowano 449 takich przypadków.

(źródło:http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Dziewczynki-ponizej-10-roku-zycia-zmuszane-sa-do-malzenstwa,wid,15366809,wiadomosc.html?ticaid=114217)

Jemen:
W 2010 roku, 12 letnia dziewczynka (żona) umarła w wyniku wewnętrznego krwotoku będącego wynikiem aktu seksualnego ze swoim dorosłym mężem, z którym 3 dni wcześniej zawarła małżeństwo. “Mąż” dziewczynki był co najmniej 2 razy starszy.

(źródło:http://edition.cnn.com/2010/WORLD/meast/04/09/yemen.child.bride.death/index.html)

Afganistan (ale też Pakistan):
mulla_islamski_caluje_chlopcaHomoseksualizm w Islamie jest potępiany i niedopuszczalny, ale… w dokumencie: „Dancing Boys of Afganistan” (2010) możemy zobaczyć, że gwałcenie młodych chłopaków w Afganistanie nie jest uznawane przez tamtejszych muzułmanów ani za akt homoseksualizmu, ani pedofilii. W filmie tym przedstawiona jest tradycja, według której bogaci miejscowi mężczyźni kupują seksualne usługi chłopców (m.in. 11 letnich), często przebieranych specjalnie na tą okazję w damskie ubrania. Oczywiście w czasie trwania tego rytuału (nie wiem czy to dobre słowo) chłopcy muszą tańczyć i śpiewać piosenki – przecież taka jest „tradycja”. Każdy chłopiec, który musi występować w tym cyrku nazywany jest „bacha bazi” (chłopiec do zabawy). „Nabycie” i seksualne zniewolenie takiego chłopca przez dorosłego, często kilkudziesięcioletniego bogatego muzułmanina, uważane jest za przejaw prestiżu i wysokiego statutu społecznego. Niektórzy afgańscy muzułmanie mają nawet kilku takich młodocianych niewolników. Jeden z nich chwali się nawet, iż w okresie 20 lat wziął w seksualną niewolę 3000 (!) chłopców.
Szczegółowe informacje o tym ohydnym procederze możemy również przeczytać na stronie: www.bbc.co.uk/news/world-south-asia-11217772 , z której dowiadujemy się m.in. iż „chłopcy do zabawy” nie tylko tańczą i śpiewają udając dziewczyny, lecz nawet czasami noszą sztuczne kobiece piersi… Jeden z „chłopców do zabawy”, Omid (15 lat) mówi, iż za jedną noc seksu ze swoim Panem dostaje około 2 dolarów. Mówi też, że czasami jest gwałcony zbiorowo. Według oficjalnego prawa, proceder ten jest nielegalny, ale prawo prawem – a tradycja tradycją.

Pakistan:

www.barenakedislam.com
www.barenakedislam.com

Raport przygotowany przez organizację „Solidarity and Peace Movement” potwierdza wcześniej przedstawione dane agencji Fides, iż szacuje się, ze każdego roku w Pakistanie 700 dziewczynek wyznania chrześcijańskiego i 300 hinduskiego jest ofiarami porwań, niewolnictwa i/lub gwałtów.
Warto dodać, iż 97% populacji Pakistanu to muzułmanie, wiec podane liczby gwałconych chrześcijanek są zatrważające.

(źródło:http://www.fides.org/en/news/35548-ASIA_PAKISTAN_Every_year_thousands_of_Hindu_and_Christian_girls_kidnapped_and_forced_into_Islamic_marriage_new_Report#.VLAQi3qNfBC)

W 2014 roku, również w Pakistanie, 4 muzułmanów gwałci 7 letnie dziecko wyznania chrześcijańskiego, następnie porywa ojca dziecka aby przekonać go, żeby nie wydał ich policji.
http://www.asianews.it/news-en/Punjab:-clan-gang-rapes-seven-year-old-Christian-and-kidnaps-father-to-stop-him-reporting-them-30906.html

Australia:
w 2000 roku, 14 młodocianych muzułmanów gwałci minimum 7 białych nastolatek wyznania Anglo-celtyckiego. Jedna z dziewczyn była zgwałcona 25 razy przez 14 mężczyzn w przeciągu 6 godzin. Gwałciciele wybierali swoje ofiary na podstawie rasy.

(źródło: http://www.abc.net.au/7.30/content/2002/s607757.htm)

Egipt:
Agencja „Association of Victims of Abduction and Forced Disappearance”  podaje, iż od roku 2011, co najmniej 550 katolickich kobiet (wiek 14 – 40 lat) obrządku koptyjskiego zostało porwanych przez muzułmanów. Agencja podaje, że co najmniej 40% z porwanych jest gwałconych i zmuszonych do przejścia na Islam oraz zawarcie małżeństwa ze swoim gwałcicielem

(źródło: http://www.christianpost.com/news/more-than-550-coptic-christian-schoolgirls-in-egypt-kidnapped-since-2011-121724/

Sudan:
W 2012 roku Mohamed Osman Salih – Przewodniczący „Komitetu Religijnych Mędrców”,  wyraża oficjalną zgodę na zawieranie małżeństw przez dziewczynki od 10 roku życia. Jako jedną z zalet takiego wczesnego zamążpójścia Salih podaje możliwość poczęcia większej ilości dzieci przez młode żony.

Państwo Islamskie:
Donatella Rovera, starsza doradczyni Amnesty International ds. reagowania kryzysowego: Setki jazydzkich kobiet i dziewcząt poddano w Państwie Islamskim przemocy seksualnej i zmuszono do niewolnictwa seksualnego. Wiele z tych, które były seksualnymi niewolnicami to dzieci – dziewczynki w wieku 14, 15 lat, a nawet młodsze”. Wiele dziewczyn woli popełnić samobójstwo niż być seksualnymi niewolnicami.

Państwo Islamskie kontroluje dwa targi niewolników na swoich terenach. Według doniesień, Państwo Islamskie opublikowało cennik niewolnic. Islamiści najwyżej cenią dziewczynki od pierwszego do dziewiątego roku życia, za które każą płacić równowartość około 580 zł

(źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,139954,title,Panstwo-Islamskie-opublikowalo-cennik-niewolnic-580-zl-za-9-letnia-chrzescijanke-150zl-za-50-latke,wid,17018652,wiadomosc.html?ticaid=11421c&_ticrsn=3 )

Wielka Brytania:
W 2013 roku, angielscy reporterzy działający pod przykrywką, udając matkę i brata 14-letniej dziewczyny skontaktowali się z 56 meczetami w Wielkiej Brytanii i pytali o możliwość zawarcia przez dziewczynkę islamskiego ślubu. Reporterzy mówili również, iż dziewczyna nie wyraża zgody na małżeństwo. Imamowie 18 z 56 meczetów zgodzili się na przeprowadzenie ceremonii małżeństwa.

(źródło:http://www.dailymail.co.uk/news/article-2447720/Clerics-18-mosques-caught-agreeing-marry-girls-14-Four-imams-investigated-undercover-operation.html)

Na koniec szczególną uwagę chciałbym poświęcić głośnemu przykładowi z Wielkiej Brytanii, w której muzułmanie stanowią znaczną mniejszość, co jednak nie przeszkadza im w rozsiewaniu w tym kraju terroru seksualnego.
W mieście Rotherham w Anglii w latach 1997–2013 działał gang muzułmańskich pedofilii, którzy wykorzystali seksualnie co najmniej 1400 dzieci. W wyniku przeprowadzonego śledztwa okazało się, iż proceder ten osiągnął tak wielkie rozmiary w wyniku rażących zaniedbań ze strony władz miasta oraz policji, które przez 12 lat pozostawały głuche na apele ofiar. Jak wyraziło się kilku pracowników służb policyjnych pełniących wtedy obowiązki – obawiali się oni, że oskarżając przedstawicieli mniejszości etnicznej o przestępstwa na tle seksualnym, sami zostaną posądzeni o rasizm

(źródło: http://www.polishexpress.co.uk/afera-pedofilska-w-rotherham-przez-16-lat-skrzywdzono-setki-dzieci/)

Niektórzy przedstawiciele pedofilskiego gangu z Rotherham, fot: frontpagemag.com
Niektórzy przedstawiciele pedofilskiego gangu z Rotherham, fot: frontpagemag.com

W następstwie wykrytego skandalu, powstało kilka raportów których zadaniem była wnikliwa analiza działalności gangu, w tym analiza motywów i przekonać sprawców. Jednym z najciekawszych raportów jest moim zdaniem raport pt.: „Easy Meat: Multiculturalism, Islam, And Child Sex Slavery” (2010).
Twórcy raportu uważają, iż Islam promuje seks z dziećmi. Przedstawione w raporcie wnioski:
1. Prawa w różnych islamskich państwach stanowią, iż Aisza (która wyszła za mąż za Mahometa w wieku 6 lat) była poniżej 10 roku życia, gdy Mahomet zaczął uprawiać z nią seks. Dla muzułmanów – Mahomet jest uważany za doskonałego człowieka. Jest on częścią ich religii i należy kopiować jego zachowanie.
2. Muzułmańscy mężczyźni są nauczani w meczetach, że kobiety są obywatelami drugiej kategorii, są warte trochę więcej niż ruchomość, co do której mężczyźni mają absolutną władzę.
3. Koran zaznacza różnicę pomiędzy formalnymi/legalnymi żonami a niewolnicami. Koran instruuje muzułmańskich mężczyzn, że mogą uprawiać seks zarówno z żonami jak i z ich (mężczyzn) niewolnicami.
4. Muzułmanie mają nie tylko legalne i moralne pozwolenie na gwałcenie swoich niewolnic, lecz również wybacza się im (winę?) – jeśli zrobią ze swojej niewolnicy prostytutkę.
5. W Islamie znajdują się również informacje o charakterze suprematycznym z pogardą odnoszące się do niemuzułmanów.
6. Hadisy również pozwalają muzułmanom gwałcić kobiety które są wzięte w niewolę w wyniku bitwy (stają się tym samym własnością muzułmanina, jego niewolnicami).
Tyle, jeśli chodzi o wnioski z raportu. Szczegóły wciągania dziewczynek w sidła gangu został szczegółowo opisany m.in. w audycji pod adresem:

http://www.breitbart.com/london/2014/09/05/podcast-radio-free-delingpole-episode-58/

Zaczynało się tak: „Romeo” (muzułmański nastolatek) wyszukiwał dziewczyny, zdobywał ich uczucia przekonując że jest w nich zakochany, kupował im prezenty, stawiał drinki, dawał narkotyki i wtedy drzwi pułapki się zamykały. Dziewczyny budziły się otumanione alkoholem i heroiną w zamkniętym na klucz pokoju wypełnionym grupą nieznanych im ludzi, którzy często byli między sobą spokrewnieni (bracia, kuzyni, itd.). Następnie po kolei gwałcili oni dziewczynki, jednocześnie wszystko filmując. Nakręcone z gwałtów filmy były następnie wykorzystywane do szantażowania dziewczyn. Większość z gwałconych dziewczyn uzależniała się też od heroiny, co dodatkowo ułatwiało powrót dziewczyn do gwałcicieli i ukrywanie przez nie gwałtów.
Dzieci były również bite, gwałcone zbiorowo, przewożone do innych miast do znajomych gwałcicieli. Jedna z dziewczynek zeznała, że była oblana benzyną i straszona, że będzie podpalona żywcem jeśli nie będzie posłuszna.
Równie straszne jest to, iż lokalna społeczność muzułmanów wiedziała o całym procederze i go akceptowała. Co więcej, społeczność muzułmańska celowo wykorzystywała “białą, liberalną wrażliwość” policji, grożąc zamieszkami oraz oskarżeniami o rasizm gdyby policja zdecydowała się na śledztwo na szeroką skalę w sprawie gwałtów.

fot: sheikyermami.com
fot: sheikyermami.com

Rozbity gang pedofilów w Rotherham to oczywiście niejedyny pedofilski gang rozbity w Anglii. Warta podkreślenia jest przytłaczająca dominacja muzułmanów wśród członków seksualnych gangów, co przedstawiają wyniki śledztwa przeprowadzonego przez dziennik The Times (źródło: „Revealed: conspiracy of silence on UK sex gangs”. The Times. 5 January 2011. Retrieved 23 July 2012).
Śledztwo gazety obejmujące wyroki skazujące za „child sex grooming” w Północnej i Środkowej Anglii wykazało, iż spośród 56 skazanych osób, które od 1997 roku dokonywały gwałtów na dziewczynkach pomiędzy 11 a 16 rokiem życia, 50 było muzułmanami. Powtórzę, żeby nikomu to nie umknęło: 50 z 56 skazanych było muzułmanami.


Jak widać na powyższych przykładach – pedofilia w islamie nie należy do rzadkości, nawet w krajach cywilizacji zachodniej (gdzie szariat stawiany jest ponad lokalnym prawem). Tak wygląda przerażająca prawda, wbrew temu, co próbują nam wmówić liberalne media, ocieplające wizerunek muzułmanów.

PS: Powyższy tekst ukazał się też na portalu ndie.pl, lecz źródłowa strona Strażnika (masakrytyka.pl) nie istnieje, więc tekst pojawił się również tutaj.

PS2: Gdyby ktoś nie wiedział – ponad 90% tzw. „uchodźców”, którzy obecnie szturmują granice Europy – to muzułmanie.

Strażnik Ostatniej Bramy (tekst główny), RacimiR (wstęp, zakończenie i drobne poprawki)

02.11.2015

Zobacz też:

11 thoughts on “Islam, cz.3 – Pedofilia”

  1. Chrzescijanin

   Masz racje, ale obecnie rzadzacy zydzi w Polsce Talmud Babilonski
   uprawiaja pedofilie, zenia sie rabini z dziewczynkami, ktore ukonczyly
   3 latka i 1 dzien, a zydowskie staruchy moga bezproblemowo molestowac chlopcow w wieku 9 lat i 1 dzien.
   Ten sam szaleniec pisla Talmud szatana i koran pisal sam Lucyfer.

 1. Generalnie jestem tolerancyjna i daleko mi do rasistki. Ale jeśli chodzi o muzułmanów, to ja ich u nas po prostu nie chcę. I nie obchodzi mnie, że są wśród nich dobrzy ludzie – za duzo bowiem jest tam zdeprawowanej hołoty.

  1. Obraz społeczeństwa kształtują jednak ci źli, a nie ci dobrzy. Co z tego, że 80% jest dobrych, jak te 20% będzie ucinało łby, gwałciło i wysadzało się wśród ludzi. Poza tym, ci „źli” są traktowani przez tych „dobrych” jako prawdziwi muzułmanie, ponieważ oni wykonują dosłownie przykazania proroka, więc co od nich chcemy. Prorok kazał „zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie”, to dobre baranki zabijają.

   1. Precz z islamem

    nie ma dobrych islamistow, to kalmcy i mordercy, zrobili z EU niewolnikow, chca tylko pieniedzy i przychylnych warunkow do rozmnazania, maja po 15 dzieci dla wysokich zasilkow i po to, aby iloscia wyprzec obywateli danego kraju, zobacz we Francji w szwecji w Norwegii, nie chemy tych debili i zboczencow, wymordowali wszsytkich chrzescijan w Syrii, Egipcie i Libii, pluja na koscioly i je podpalaja. A do kamer pokazuja swoje niby zaplakane mordy.

    1. PIS to zdrajcy, Jarosław Kaczynski to zdrajca i klamca -czytajcie to!
     Migracje do Polski z krajów muzułmanskich 2016 i 2017:
     Wklejajcie ten link na portalach spolecznosciowych PIS

     migracje.gov.pl/statystyki/zakres/swiat/typ/dokumenty/widok/mapa/rok/2018/?x=-1.8685&y=0.0256&level=4

     migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/wykresy/rok/2016/rok2/2017/kraj/AF,AL,DZ,AZ,BH,BD,BA,BN,TD,DJ,EG,IN,ID,IQ,IR,YE,JO,QA,KZ,KG,KW,LB,LY,MY,MA,MR,NG,OM,PK,SN,SO,SD,SY,TJ,TN,TR,TM,UZ,AE/

     Klikacie w dział Swiat i macie mapke ile wojewodowie z PIS wydali pozwolen na pobyt
     Pakistan 1425
     Bangladesz 1067
     egipt 1339
     Turcja 4118
     rosja czyli ****** czeczency 11652
     pis wpuszcza muzułmanów do Polski. Przez dwa lata 50.000 wyznawców pedofila mahometa, wojewodowie z PISu (wszyscy są z PIS, bo to organ rządu) wydają pozwolenia na pobyt i pracę dla muzułmanów na gigantyczna skalę. Wojewodowie wspołpracują z agencjami pracy. Klamali
     kaczynski buduje kalifat
     PIS=zdrada
     Kiedys francja tez sprowadzila muzulmanow do pracy zobaczcie co ich potomkowie zorbili z francją
     To potomkowie sporwadzonych kilkadziesat lat temu muzulmanskich pracownikow

     PIS robi z nas drugą „francje”
     youtube.com/watch?v=vC5PuDm99fk

     zobaczcie co zrobił MSZ!!!!
     Do Polski może przyjechać 3 tys. muzułmańskich imigrantów z Uzbekistanu, uzbekistan to kraj pełen terrorystów islamskich
     ndie.pl/do-polski-moze-przyjechac-3-tys-muzulmanskich-imigrantow-z-uzbekistanu/

 2. Całą ta religia jest usprawiedliwieniem wynatorzonych męskich żądzy dlatego tak zaciekle jej bronią, w cywilizowanym świecie nie ma miejsca na takie praktyki ludzie ktorzy utozsamiaja sie z ta ideologia powinni byc izolowani od cywilizowanego Świata. Islam promuje nienawisc, wszelkie wynaturzenia tj pedofilie, nekrofilie, zoofilie i wiele wiele innych, ksiega uzsadnia wszystko na co ma ochote muzulmanski mężczyzna, kobieta jest traktowana gorzej niż zwierze. Chcemy czegos takiego w Europie ??? Zgoda, naprawde sa wyjatki, ale Europa nie poradzi sobie z selekcja zwyrodnialcow i odsiewaniem tych normalnych, pop rostu trzeba zablokowac wjazd nachodzcow Islamskich do Europy i tyle. Problemem jest ich religia, sami sobie taki los zgotowali i oni nie chca innej rzeczywistosci, nie potrafia zerwac z ta zbrodnicza ideologia od 1300 lat wiec nie badzmy niepoprawnymi optymistami ze my ich ucywilizujemy w 2-3 pokolenia – to nie wykonalne.

 3. Ogólnie trochę prawdy jest, ale z tym Mahometem to przesada, w jego czasach na całym świecie było normą uprawianie seksu z tak młodymi dziewczynami. Nawet w niektórych regionach świata (i to wcale nie muzułmańskich) nadal tak niestety jest.

  1. Ale tylko on jest wzorem dla obecnych współwyznawców. Owszem w średniowieczu znamy przypadki 12 letnich dziewczynek wychodzących za mąż ( w naszym kraju), ale to nie jest wzór dla współczesnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top