Nie oceniaj wartości mężczyzny po dochodach

obraz1W ostatnich dniach jednym z najpopularniejszych faktów medialnych jest feministyczna kampania niemieckiej organizacji Terre des Femmes- „Don’t measure a woman’s worth by her clothes” (nie oceniaj wartości kobiety po jej ubraniu). Chodzi w niej o to, że jak kobieta wyjdzie na ulicę zimą w bieliźnie, lub latem w kożuchu- nikt nie ma prawa tego skomentować. Częściowo się z tym zgadzam, jednak chciałem zwrócić uwagę na coś innego, czyli hipokryzję środowisk lewacko-feminazistycznych. Po pierwsze- krajem idealnym i wzorem do naśladowania dla tych środowisk jest Szwecja, która ma jeden z najwyższych współczynników gwałtów na świecie. Po drugie- wystarczy otworzyć dowolną gazetę czy portal kobiecy, a tam „Kim Kardashian pokazała pupę” , „Joanna Krupa pokazała biust” czy „Anja Rubik bez stanika”. Kto miał przyjemność obracania się w środowisku typowo kobiecym (np. pracował w biurze z samymi kobietami) ten doskonale wie, jak kobiety potrafią obgadywać i oceniać inne kobiety po wyglądzie i stylu ubierania. Ale winni są jak zwykle mężczyźni…

Poniżej infografika mojego autorstwa, odbijająca stereotypową piłeczkę. W dzisiejszych czasach o dochodach decydują głównie koneksje i znajomości, np. imbecyl, który jest synem majora UB zarobi więcej, niż geniusz- syn hutnika. Dlatego takie traktowanie mężczyzn przez kobiety uważam za niesprawiedliwe i krzywdzące.

facet

PS: Ta modelka z feministycznej kampanii mogła przed sesją umyć stopy. Ups, napisałem coś seksistowskiego, zaraz feministki oskarżą mnie o gwałt internetowy.

RacimiR, 21.03.2015r

5 thoughts on “Nie oceniaj wartości mężczyzny po dochodach”

 1. dajcie w koncu spokoj z tym rasizmem…., zylem w Afryce sporo lat i jak mi ktos gada, ze BIali sa rasistami to mowie – zamieszkaj w Afryce. Czarni to dopiero Rasisci, my przy nich rasisci.
  I ejszcze cos. Polskie slowo Murzyn nie jest rasistowskie. To zmutowane slowo Maurzyn /Maur/. Pierwsi Czarni, z ktorymi zetkneli sie nasi przodkowie byli zwania Maurzynami /Tatarzyn, Wegrzyn/. Z Maurzyna wyewoluowal Murzyn
  A co do meritum. Zapomnij Kolego -:)), My zawsze bedziemy przez Panie oceniani poprzez nasza zyciowa zaradnosc mierzona pozycja spoleczna i gruboscia portfela. To sa zachowania ewolucyjne. Tak samo zachowaniami ewolucyjnymi sa meskie oceny kobiet pod katem ich fizycznosci /nadaje sie albo sie nie nadaje na matke naszych dzieci/. One robia to samo. Psychologia ewlucyjna sie klania. Dobrego dnia!!

  od RacimiR: Zgadzam się z każdym słowem w 100%.

  1. jak by tak było to najchudsze kobiety powinny przepaść u mężczyzny w przedbiegach gdyż najmniej się nadają do rodzenia dzieci tak w ujęciu statystycznym to raczej kobiety o większej masie ciała są bardziej rozrodcze maja dwójkę lub trójkę dzieci chudzielec to jak się trafi to może z jedno albo i wcale , niema co tłumaczyć kobiet ale traktować je ze wzajemnością i też wymagać by dobrze zarabiały i nas zaspakajały emocjonalnie . pierwsze pytanie na randce jakie mężczyzna powinien zadać to „ile masz na koncie” jak bieda i bezrobocie do tego lewe dziecko to niech spada – czy mężczyzna zawsze musi robić za pożytecznego idiotę? , tak naprawdę to dyskryminowani są mężczyźni i to przez państwo prawnie patrzmy choćby na system emerytalny kobiety znacznie dłużej pobierają emerytury wcześniej od mężczyzn przechodzą na emeryturę i dłużej statystycznie żyją , to się pytam dlaczego mężczyzna ma pracować dłużej , płacić składkę i podatki , a pobierać emeryturę krócej , czy to nie jest dyskryminacja jak w wojsku jak nadstawiać karku , jak cięższe roboty to mężczyzna , płacić podatki też robimy dla państwa jak czarne murzyny , panie jak sobie pracują prowadzają w przedszkolu dzieci albo przybjaią pieczątki w urzędzie i to wszystko za nasze podatki jednym słowem państwo jest dla kobiet nie dla mężczyzn , mężczyzna to jak trza bronić to wtedy tak i niech giną straszni z nas są frajerzy panowie , kobieta może wyjść za mąż w wieku 17 lat prawo to dopuszcza a mężczyzna nie nie może musi czekać do pełnoletności to ja się pytam co to jest jak nie dyskryminacja ? , procedury ratunkowe zawsze się słyszy najpierw kobiety i dzieci a ja się pytam dlaczego nie mężczyźni i dzieci co mężczyzna to pies jego życie jest mniej warte od życia kobiety ??? dyskryminacja!!! tylko niech mi nikt nie wmawia ze to taka kurtuazja i mężczyźni przez grzeczność pójdą na dno;) , ja się pytam czy kobietę ktoś zmusza do utrzymywania nie swoich dzieci no nie a mężczyznę owszem państwo i prawo zmusza do płacenia alimentów nawet gdy mu się była puściła i dziecko nie jego, państwo tu nie widzi problemu , w sprawach o gwałt nikt nie pomyśli by wprowadzić wariograf (wykrywacz kłamstw) jako metodę dowodową jeszcze by się okazało ze ta kobieta ewidentnie łże co by się nie zgadzało z oficjalną nagonką i polityka rządu dyskryminująca mężczyzn to już lepiej niech sad z fusów wróży
   bo kobieta ci zawsze prawdę powie , kobietę zawsze się usprawiedliwia zawsze biedna nawet jak zatłucze swoje dziecko lub je porzuci albo sprzedaje się na ulicy zawsze niewinna ,uczucie , albo i szok!!!
   kwestia parytetów czyli zatrudnienie po 50% kobiet i mężczyzn w danym zawodzie proszę bardzo ale nie tylko w funkcjach kierowniczych
   ale np 50% śmieciarzy czy górników to też będą kobiety ja se chętnie pospaceruje z dzieciakami po parku za publiczne pieniądze jako pan przedszkolanka , podczas gdy panie będą ryć w kopali i zbierać śmieci jak równość to równość!!!!

 2. władca wszechświata

  bardzo trafny wpis.

  a co do rasizmu to ostatnio kumpel zadał mi zagadkę: co różni turystę od rasisty? odpowiedź: dwa dni pobytu – skądś się to bierze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top