Fortyfikacje obronne przed roszczeniami żydowskimi

pejsakPoczątek trzeciego tysiąclecia po Chrystusie przyniósł całkowitą zmianę sposobu prowadzenia wojen. Dotychczas wojny polegały na walkach zbrojnych i fizycznej eliminacji wrogiej armii. Obecnie już zaobserwować można całkiem nowy rodzaj – wojny ekonomiczne. Polegają one na doprowadzeniu przeciwnika do bankructwa, a na koniec do podpisania traktatu pokojowego na warunkach zwycięzcy. Te warunki to rozparcelowanie jego majątku oraz ziemi, w zamian za umorzenie „długów”, których przegrany nie jest w stanie w żaden sposób spłacić (spirala zadłużenia, odsetki od odsetek itp.) Taką sytuację obserwujemy właśnie w Grecji, która zmuszona została przez międzynarodową finansjerę do wyprzedaży majątku narodowego oraz oddania „za długi” własnego terytorium (niektórych wysp, jedną sobie dzisiaj akurat kupił Johnny Depp). Grecja jeszcze próbuje walczyć o suwerenność, ale jest z góry skazana na porażkę, która będzie miała miejsce w okolicach roku 2019.

tuskPolska jest na najlepszej drodze do powtórzenia „Scenariusza Greckiego”. Ostatni raport NIK wykazał, iż tylko zamach Platformy Obywatelskiej na emerytalne oszczędności Polaków (zgromadzone w OFE) pozwolił przesunąć w czasie katastrofę finansów publicznych (czyli osiągnięcie konstytucyjnego 60% zadłużenia kraju w stosunku do PKB). Ale co się odwlecze, to nie uciecze… Gwoździem do trumny mogą okazać się gigantyczne roszczenia żydowskie, wysuwane wobec Polski. Chodzi o kilkaset miliardów złotych, których wypłata wiązałaby się z przekroczeniem konstytucyjnego progu zadłużenia. Jeżeli politycy, rządzący krajem zgodzą się wypłacić „odszkodowania” – staniemy się bankrutami i kondominium rosyjsko-niemieckim, pod żydowskim zarządem powierniczym. Można więc mówić o wypowiedzeniu Polsce wojny (ekonomicznej, o której pisałem we wstępie) przez Żydów. Wróg jest potężny, gdyż ma w garści rząd Stanów Zjednoczonych, który bardzo nas naciska na wypłatę tych pieniędzy. Jakby tego było mało – w samej Polsce istnieje również liczna i wpływowa „Piąta Kolumna”, która również robi wszystko, abyśmy musieli wypłacać Żydom te środki. Pożytecznych idiotów (lemingów) naturalnie nie brakuje w Polsce. Państwo Izraelskie też oczywiście jest „za”. Tak więc przeciwnik to szeroka, wpływowa i potężna koalicja „pro-odszkodowawcza”.

izrael_singer
Israel Singer, fot: New York Times

Wojna ekonomiczna wypowiedziana została Polsce w roku 1996 przez Światowy Kongres Żydów (ustami Israela Singera, pełniącego funkcję sekretarza generalnego) . Powiedział on: „Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (…) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”. Od tego czasu przeciwko Polsce rozkręcona została medialna machina propagandowa, której efektem było wielokrotne łączenie Polski z nazistami i obwinianie Polaków o holokaust. Oskar dla „Idy” to też nie przypadek. Ostatni objaw tej wojny miał miejsce 2 tygodnie temu – były to naciski 46 kongresmenów na szefa dyplomacji USA Johna Kerry’ego w sprawie „dokręcenia śruby Polakom”.

Co Polska może zrobić, aby uniknąć likwidacji? Na szczęście mamy wiele możliwości skutecznej obrony przed roszczeniami żydowskimi. Aby jednak obrona ta była skuteczna – na czele naszego kraju musi stać mąż stanu, a nie banda agentów, sprzedawczyków, masonów i jurgieltników (czyli PO + PiS + SLD + PSL + Nowoczesna.pl, pod patronatem medialnym TVP, GW i TVN). Poniżej lista czynników, które są naszą ostatnią nadzieją na uniknięcie likwidacji Polski w wyniku ekonomicznego bankructwa:


1. Uznanie Żydów, którzy zginęli w holokauście – jako Polaków

Najprostsza metoda, która ukręca sprawę całkowicie. Jeżeli Michnik, Hartman, Szczuka, Geremek, Bartoszewski, Mazowiecki, Kwaśniewski i cała reszta – uważają się za pełnoprawnych Polaków, to analogicznie 3 miliony „Żydów”, którzy zginęli w holokauście –  również powinny zostać uznane za Polaków. Wszak żyli tutaj kilkaset lat, byli pełnoprawnymi Polakami z pełnymi prawami obywatelskimi, a państwo Izrael nie istniało wtedy w ogóle. Skoro to byli Polacy, to przecież Polska sama sobie nie będzie wypłacać odszkodowań…


2. Już raz wypłaciliśmy odszkodowanie

W 1960 roku Polska przekazała Stanom Zjednoczonym 40 milionów dolarów (była to na ten czas gigantyczna suma) w ramach tzw. umowy indemnizacyjnej. Stany zobowiązały się rozdysponować te pieniądze wśród amerykańskich Żydów, którzy utracili mienie w Polsce. Umowę tę odnalazł Stanisław Michalkiewicz – jest ona TUTAJ. W umowie znalazło się zastrzeżenie, iż od tego momentu żadne organizacje i obywatele USA nie mają prawa rościć wobec Polski żadnych roszczeń, związanych z utraconym mieniem. Tak więc cały amerykański „Holocaust Industry”, czy ostatnie naciski 46 kongresmenów są działaniami nielegalnymi i złamaniem międzynarodowej umowy, co powinno być ścigane przez prokuraturę.

auschwitz


3. Po odszkodowania zapraszamy do Niemców

Krótka piłka – Niemcy napadli na Polskę w 1939, zrujnowali kraj i przeprowadzili holokaust. Są w 100% winni za zaistniałą sytuację, więc niech pokryją 100% roszczeń osób, które czują się poszkodowane w wyniku II Wojny Światowej.


4. Po mienie proszę zgłaszać się indywidualnie

Już od dłuższego czasu Żydzi masowo odzyskują pojedyncze nieruchomości w Polsce, zwłaszcza w Warszawie i Krakowie (niejednokrotnie na podstawie sfałszowanych papierów, ale to temat na osobny tekst). Umożliwiają im to specjalne ustawy, napisane specjalnie „pod nich” (upraszczające procedury do minimum). Sprzeczne z prawem są więc „zbiorcze” roszczenia podejrzanych organizacji z USA czy państwa Izrael. Jest to odpowiedzialność zbiorowa (Polaków), która ma zapewnić „zysk zbiorowy” dla budżetu Izraela i amerykańskich organizacji. Sprawa odszkodowań, wysępionych od Szwajcarii przez organizacje z USA (opisana w „Holocaust Industry” Normana Finkelsteina) pokazała, że te pieniądze i tak nie trafiają do ofiar nazizmu, lecz zostają przeznaczane na zupełnie inne cele.


5. Odbicie piłeczki – wysuwamy roszczenia wobec Żydów

Żydzi pokroju Szewacha Weissa, Adama Michnika i Aleksandra Smolara bardzo często mówią o rozliczeniu się z przeszłością i „wyciąganiu trupów z szaf”. No to wyciągamy! Otóż mało kto wie, że Żydzi wyrządzili Polakom wiele krzywd. Od typowo barbarzyńskich (np. zbrodnia w Koniuchach), przez finansowe (np. afera Art-B), po działania „żydokomuny” (Zygmunt Bauman, Salomon Morel, Helena Wolińska, Stefan Michnik, Helena Michnik itp.) Dlatego należy wysnuć roszczenia odszkodowawcze wobec amerykańskich organizacji żydowskich i państwa Izrael. Amerykanie niech również zapłacą za zignorowanie raportów Karskiego oraz za zawrócenie (na pewną śmierć) pasażerów statku St.Louis, na którego pokładzie było wielu obywateli Polski.

szogun


6. Jedwabne

Tu też krótka piłka – Polska stawia ultimatum – albo wycofujecie roszczenia, albo wznawiamy (zablokowane z niewiadomych przyczyn przez Lecha Kaczyńskiego) śledztwo i ekshumację w Jedwabnem, które pokaże, jak to było naprawdę z tą „stodołą”. Na logikę – skoro Żydzi i Polacy żyli razem w Jedwabnem przez kilkaset lat i nikt nikomu krzywdy nie robił, to dlaczego akurat w czasie hitlerowskiej okupacji miałoby dojść do luźnej interpretacji historii, znanej z filmu „Pokłosie”? Do śledztwa najlepiej powołać międzynarodowy, niezależny zespół ekspercki, aby uniknąć posądzeń o stronniczość, np. 30-osobowy zespół, z czego każdy pochodzi z innego kraju i nie ma żadnych powiązań z Żydami, ani Polakami.


7. Upamiętnienie Polaków z Auschwitz

Wiele źródeł historycznych, a także wypowiedzi naocznych świadków (np. TEN PAN) mówi, iż Żydzi wcale nie ginęli głównie w Auschwitz, tylko głównie w Brzezince. W Auschwitz masowo ginęli Polacy. Dlatego można by „zaproponować” Żydom, aby oddalili swoje roszczenia, bo inaczej ustawimy gigantyczny krzyż i jeszcze większy posąg Jezusa (albo Jana Pawła II) w Auschwitz. Następnie całą ekspozycję żydowską przeniesiemy do Brzezinki, a w jej miejsce postawimy swoją, z Rotmistrzem Pileckim i polską racją stanu w głównej roli.


8. Wyrównania prawne

Żydzi w Polsce mają obecnie wiele „bonusów” prawnych. Wycieczki z Izraela chronione są przez agentów Mossadu, którzy mogą bezkarnie robić sobie w Polsce co chcą (np. bić ludzi na konferencjach). Inny przykład – „Negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego” – (wyrok sądowy z 26 września 2005, sygn. III C 1225, orzeczony w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej, sędzia przewodnicząca Agnieszka Matlak). Kolejny przykład – tzw. Kłamstwo Oświęcimskie (za które grozi 3 lata więzienia) jest bublem i ewenementem w sensie prawnym. W związku z powyższym, można złożyć Żydom „propozycję” – wycofujecie roszczenia, albo wprowadzamy równość prawa dla wszystkich. Równość to dzisiaj bardzo modne i mocne słowo, więc wykorzystajmy w końcu jego siłę (bo dotychczas permanentnie dostajemy tą „równością” po pyskach).


9. Referendum

Jeżeli wszystkie 8 poprzednich punktów będzie niewystarczające, a Polska zostanie postawiona pod ścianą – należy załatwić sprawę demokratycznie. Demokracja jest takim fajnym słowem, która w dzisiejszych czasach zamyka gęby każdemu. Tak więc rozpisujemy demokratyczne, ogólnopolskie referendum z pytaniem: „Czy w obliczu umów śmieciowych i rosnącego zadłużenia krajowego jesteś za wypłatą 200 miliardów złotych dla organizacji żydowskich”. Jeżeli większość osób odpowie „NIE” – powołujemy się na potęgę demokracji i żydowskie roszczenia grzecznie oddalamy.


Powyższe przykłady to tylko moje skromne pomysły. Gdyby jednak zebrać zespół ekspercki, np. Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, Bogusław Wolniewicz, Ewa Kurek i gajowy Marucha – pomysłów byłoby pewnie 10 razy więcej. Tak więc mamy się czym bronić, problemem nie jest brak oręża, ale brak żołnierzy na wysokich stanowiskach politycznych. Niestety zarówno PO, PiS, SLD, PSL, Korwin, Petru i inne mniejsze partie – nie mają zamiaru przeciwstawiać się żydowskim roszczeniom… Bodajże tylko Ruch Narodowy oficjalnie się temu sprzeciwia.

PS: Nawet gdyby Polska wypłaciła Żydom te 200 miliardów, to pewnie i tak by się nie odczepili, tylko chcieli kolejnych pieniędzy. Tak mi się przypadkiem to wszystko skojarzyło z pewną sceną z komiksu mojej młodości – „Kajko i Kokosz” (kliknij w obrazek, aby powiększyć) – Dajmiech (ten w czerwonych butach) to roszczenia żydowskie:

rozprawa_z_dajmiechem_19

RacimiR, 22.07.2015

6 thoughts on “Fortyfikacje obronne przed roszczeniami żydowskimi”

 1. To cytat z The 614 Commandment Society North Hollywood California ( tam można znaleźć wiele wpisów , które rozpowszechniają wiedzę , (łącznie z etyką) zupełnie odwrotną od tej panującej obecnie) – np. o kłamstwie czy kradzieży.:
  “Chasydzki rabin Szmuel z Sochaczewa narzekał w rozmowie ze swoim ojcem – r. Abrahamem Bornsztajnem (1839 – 1910), że stały strumień odwiedzających go ludzi odbiera mu czas na studiowanie Tory. „Co mam zrobić?” – zapytał.
  „Jest na to sposób, synu” – usłyszał w odpowiedzi – „Tych bogatych, proś o pożyczkę – i więcej ich nie zobaczysz. Tym biednym, udziel drobnej pożyczki – i też już ich nigdy nie zobaczysz”.
  To w teorii ; w praktyce jest odwrotnie . N.b – biednym nie udziela się pożyczki i a propos wojen ekonomicznych i” Janów bez Zemi “ . W tych dniach krąży wiadomość , że BP ( British Petroleum) kupiła sobie udziały do eksploatowania ( gazu i co popadnie) w Syberii – 20 % i inna organizacja z siedzibą na wyspach Cayman ( tzn .też British) -29%. Jak ktoś oferuje to się kupuje . Nasza sytuacja to kropla w morzu a w takim morzu wszystko sie może i niczego się nie może . Ja się doczekamy czasów , że takie udziały będą kupowane przez , np. mieszkańców innej wyspy , Ilois ( Diego Garcia) to będzie znaczyło , że coś radykalnie się znieniło.
  Wszystkie punkty są uczciwe i udokumentowane . zadziałają?
  “Według religijnego prawa żydowskiego, napominać należy bowiem tylko tego, o kim mamy podstawy przypuszczać, że posłucha naszego upomnienia, a wdawać się w polemikę tylko z tymi, którzy są otwarci na logiczne argumenty. TYCH JEST NIEWIELU.”…(…) ” Zgodnie z tradycyjną rabiniczną argumentacją, upominanie kogoś, kto nie jest skłonny nas wysłuchać, jest wystawianiem się na wyśmianie. “(…) W Talmudzie czytamy podobną radę: „Tak jak istnieje nakaz mówienia tego, co będzie wysłuchane, istnieje zakaz mówienia tego, co nie będzie wysłuchane. Poucz człowieka obrzydliwego – a będzie cię nienawidził. Poucz mądrego – a będzie cię kochał” (Jewamot 65b, Arachin 16b). ( źródło jak powyżej) .
  P.S.
  Piękny komiks,
  Pozdrawiam

  od RacimiR: Biednym w dzisiejszych czasach jak najbardziej można udzielić pożyczki. Wszak nie pożycza się pieniędzy, mających pokrycie w kruszcu (to już nie jest XIX, ani nawet XX wiek) lecz wykreowane na komputerze wirtualne cyferki. Stąd wziął się kryzys finansowy z 2008 roku, pożyczano dowolnie wysokie kwoty biedakom. Na każdej polskiej ulicy jest pełno różnych „chwilówek na dowód bez BIK”. Pożyczkodawca niewiele ryzykuje, więc pożycza każdemu, kto się nawinie. Połowa ofert pracy w III RP to naganiacz bankowy, szukający jeleni do wciśnięcia im kredytu. W pożyczaniu pieniędzy na procent „od zawsze” pewna nacja była o dwa kroki w przód przed resztą świata, co stanowiło (i dalej stanowi) ich główne źródło niemałych dochodów.

 2. I kloszardom też?
  To też jest interesujące : Grecja znika a „hellenizm ” i edonizm imperuje:

  http://www.the614thcs.com/17.1885.0.0.1.0.phtml

  od RacimiR: Kloszardom też. Ba, nawet powstał cały proceder „pożyczki na słupa” (kloszarda). Na logikę, co komu szkodzi pożyczyć komuś rzecz, której sam nie ma (czyli pieniądze wirtualne)? Jak nie odda to żadna strata, a jak odda to jest realny zysk. Oczywiście chodzi o kredyty gotówkowe (mieszkań czy samochodów wszak nie da się wykreować na ekranie monitora). Myślę, że o tym Żydzi marzyli przez całe tysiąclecia – prowadzić lichwę, ale bez tego „przykrego” elementu czyli dawania własnych pieniędzy komuś najpierw. Udało im się to dopiero na przełomie 2 i 3 tysiąclecia, dzięki FED i przemiany Wall Street z giełdy w kasyno.

  Co do Grecji to ewidentnie dotknęła ich zemsta złotego cielca. Czyżby to był przypadek, że w rankingu ADL – bankrutująca Grecja zajmuje najwyższe miejsce z Europy pod względem antysemityzmu? Nawet Hartman (szpec od łączenia Polaków z antysemityzmem) przyznał, że z Grekami nie mamy się co równać. Poszli do likwidacji na pierwszy ogień, ale Polska jest następna w kolejce. Żydzi mają ten problem, że Polska po epoce Donalda już naprawdę nie ma pieniędzy nawet na bieżące przetrwanie, a co dopiero na jakieś „odszkodowania”. Mają tego świadomość i chcą w ratach, ale nawet na raty nas nie stać.
  No i ten próg 60% zadłużenia – tego tak łatwo się nie da usunąć z konstytucji. Prawdopodobnie Żydzi będą grali na przyspieszone wybory w Polsce w 2017 roku, gdzie zamontują do sejmu jeszcze więcej własnych agentów, którzy zniosą ten „przeklęty” 60% próg, żeby po kilku latach pod rządami socjalistów było tak jak w Grecji – 200%.

 3. władca wszechświata

  zwykle pisząc o anarchistach itp. używasz tonu, z którego wynika twoje negatywne do nich nastawienie (ja to tak odbieram w każdym razie). tym razem, podając link do materiału filmowego, awansowali na ludzi.
  czy ta niekonsekwencja wynika z tego, że byli bici przez przedstawiciela nacji, która jest dla ciebie większym złem niż sami 'lewacy’?
  ps. dobry tekst

  od RacimiR: Nie mam nic przeciwko prawdziwym, ideowym, antysystemowym anarchistom (znanym np. z Jarocina lat 80-tych), sam mam z nimi dużo wspólnego. Problem jest taki, że dzisiejszą polską „anarchię” przejęli pro-systemowcy i komuniści typu Ryszard Kalisz, Wanda Nowicka i Jurek Owsiak, pisałem o tym kiedyś TUTAJ.
  Nie mam zielonego pojęcia kto konkretnie jest bity na tym filmiku, ale podejrzewam, że nie są to systemowe lewaki (bo ci są raczej za zagazowaniem Gazy, a nie wolną Palestyną). Celem wklejenia filmiku było pokazanie, że agenci Mossadu mają w Polsce większą władzę, niż np. polska policja, co dla mnie jest dosyć dziwne. Wycieczki młodzieży z Izraela również są pod obstawą uzbrojonych po zęby agentów, którzy mogą bezkarnie stosować przemoc. Jak Polacy jadą na wycieczkę do Izraela to spotykają się z dużo większą wrogością ze strony miejscowych, a mimo to muszą liczyć tylko i wyłącznie na siebie.

 4. słuszna sprawa

  A może przeprowadzić gruntowne śledztwo (co prawda trochę późno) i znaleźć ślad po całych rodzinach wymordowanych przez Niemców za przetrzymywanie rodzin żydowskich i zwrócić się do Izraela o odszkodowania.
  Trzeba byłoby ogłosić we wszystkich mediach (na TVN ogłoszenie płatne, bez sponsorów patriotów się nie obejdzie) żeby każdy kto wie cokolwiek na ten temat zgłaszał to w określonym miejscu, a potem śledztwo i zasypać Izrael (nie Niemców) pozwami o odszkodowania i nagłośnić na cały świat.

 5. NIE polecam – „Szoa Show – parodia makabryczna” 🙁 – byłem ostatnio na tym spektaklu w teatrze dramatycznym w Wałbrzychu, nie wiedziałem o czym jest spektakl, początek stary żyd kilka komediowych scenek następnie sceny coraz dramatyczniejsze umierająca córka, żona… itp. nie mogłem zrozumieć przesłania do końca spektaklu, ale na koniec „przedstawienia” kiedy już mieliśmy cały obraz głównego bohatera (biednego żyda tak sponiewieranego przez życia jak pewnie nikt z Polaków nie zaznał) wyświetlono kontrowersyjny filmik Jane Korman Australijska artystka o żydowskim pochodzeniu nakręciła film, w którym jej rodzina tańczy w Auschwitz. Na filmie jest też jej 89-letni ojciec, który przeżył Holocaust – mnie to zabiło, co to za przekaz? mi się jednoznacznie skojarzyło z tym o czym czytam między innymi na tej stronie – kolejna próba wybielania żydowskiej rasy? kolejne próba pokazania zasadności ich ciągłych roszczeń wobec takich krajów jak Polska? A może źle to interpretuję – najgorsze że każdego kogo pytałem po przedstawieniu o odczucia nie widział w tym nic co mnie totalnie rozjeba…o

 6. Wmordepchaj Dollar

  Widzicie patrzajcie jak się „swojacy” w korcu popiołów oświęcimskich odnaleźli i nuże się ściskać Polakom na pohybel…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top