Likwidacja rasy, cz.1 – Wprowadzenie

tvNiniejszym rozpoczynamy nowy cykl, zatytułowany „Likwidacja Rasy”. Będzie on składał się z kilkunastu części, w których postaram się przedstawić wszelkie sposoby, które obecnie używane są w celu eksterminacji białej rasy i usunięcie jej ze świata. Sprawa jest bardzo poważna, to ostatni dzwonek, aby się bronić.

Około 80 lat temu w Niemczech do władzy doszedł Adolf Hitler i jego partia NSDAP. On prawdopodobnie jako pierwszy (spośród głów państwa) postanowił całkowicie zlikwidować duże grupy społeczne (np. Polaków czy Żydów). Jednakże chciał zrobić to od razu i w pośpiechu, w sposób fizyczny eliminując przedstawicieli „wroga”. Na szczęście nie udało mu się to nawet w jednej czwartej, a sam Adolf zmuszony był popełnić samobójstwo.

muslimMinęło kilkadziesiąt lat, podczas których rozwinęły się silne ruchy, dążące do eksterminacji białej rasy. Dwa największe to tzw. NWO oraz Islam. Ich przedstawiciele, nauczeni „doświadczeniem” Hitlera mają tą wiedzę, że nie można dokonać celu od razu, lecz potrzeba do tego długofalowych, skoordynowanych działań na wielu różnych płaszczyznach. Dlatego też niniejszy cykl podzielony został na kilkanaście osobnych rozdziałów, a każdy z nich opisuje jeden, konkretny sposób na trwałe pozbycie się białych z powierzchni ziemi. Wszystko układa się w jedną, logiczną całość. Opisane będą różne zjawiska dyskryminacji białych, takie jak: promowanie multikulti, dyskryminacja białych przez środowiska lewicowe i „antyfaszystowskie”, ataki na katolicyzm, mini-holokausty wobec chrześcijan w Afryce, nielegalna imigracja, ekspansja demograficzna, marksizm kulturowy, promowanie ruchów LGTB, zadłużanie się krajów Europy, alkoholizm, budowa meczetów w Europie oraz kilka innych czynników.

newsweekCelem niniejszego cyklu jest ostrzeżenie nieświadomych Polaków przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Kraje Europy Zachodniej prawdopodobnie są już stracone na rzecz Islamu (w związku z gigantyczną populacją muzułmanów oraz korzeniami kolonialnymi), jednak Polska wciąż ma szansę uchronić się przed barbarzyństwem, które już stoi u naszych granic.

Samo podjęcie tematu „likwidacji rasy” jest uważane za rasistowskie przez samych „likwidatorów” oraz osoby, które mają mózgi wyprane polityczną poprawnością (brylują w tym białe kobiety, nad czym ubolewam). Jeżeli ktoś mówi o zagrożonych rasach zwierząt (np. Panda) – jest wtedy uważany za empatycznego dobroczyńcę i dostaje dofinansowania na działalność ekologiczną. Jeżeli jednak zagrożony wyginięciem jest gatunek człowieka – robi się dokładnie odwrotnie – dofinansowuje się środowiska, które przyspieszają proces likwidacji białego gatunku człowieka, ku aprobacie lewicowych i politycznie poprawnych kręgów.

 

RacimiR, 21.05.2014r

Zobacz też:

3 thoughts on “Likwidacja rasy, cz.1 – Wprowadzenie”

  1. Adolf nie był pierwszy. Wzorował się na zaprzyjaźnionych z Niemcami (wspólny blok podczas I WŚ) Turkach. Turcy i ich Ataturk wyrżnęli ok. 1,5 mln Ormian i ok.900 tys. Greków w ciągu kilku lat, zaraz po I WŚ.

  2. Pierwszym ,który chciał pozbyć się Żydów był Torquemada…

    od RacimiR: Torquemada chciał pozbyć się religii żydowskiej, a nie Żydów jako całości. W cyklu „likwidacja rasy” staram się w ogóle nie pisać słowa o religiach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top