Antyfaszyści czyli faszyści

faszyzm

Niejaki Winston Churchill powiedział: „The fascists of the future will be called anti-fascists”, czyli „W przyszłości faszyści zostaną nazwani antyfaszystami”. Oriana Fallaci powiedziała: „Są dwa rodzaje faszystów- faszyści i antyfaszyści”.  W Polsce tak właśnie jest, a w niniejszym tekście spróbuję to w punktach udowodnić.

1. Antyfaszyści to jedna z najbardziej rasistowskich grup społecznych w Polsce. Jest to specyficzny odłam rasizmu, który dyskryminuje wyłącznie rasę białą (z wyjątkiem syjonistów), a promuje rasy negroidalne, hinduskie, arabskie i berberyjskie. Dotąd w Polsce nie odnotowano ani jednego przypadku, gdy organizacje antyfaszystowskie i antyrasistowskie broniłyby białą ofiarę po przestępstwie, dokonanym przez przedstawiciela innej rasy. Z kolei w sytuacjach odwrotnych organizacje te uaktywniają się błyskawicznie, brylują w mediach, wcielają się w rolę ekspertów, żądając przy okazji dotacji rządowych na własną działalność. Antyfaszyści więc stosują typową dla faszystów segregację rasową, uwarunkowując swoje działania na podstawie koloru skóry ofiary przestępstwa.

nw
fot: TVN24

2. Antyfaszyści dążą do tego, by żyć na koszt innych, czyli uznają się za „rasę panów”, którzy będą rządzili społeczeństwem (które będzie pracowało na ich luksusy). Organizacje antyfaszystowskie coraz śmielej wyciągają ręce po publiczne pieniądze (co im się niestety udaje), nie oferując w zamian nic konkretnego. Chcą pieniędzy i władzy „bo im się należy”. Swoje „racje” argumentują przy pomocy metod, które opisałem w kolejnym punkcie.

3. Antyfaszyści wszelkie problemy i różnice zdań rozwiązują w sposób siłowy, agresywny, hałaśliwy. Każda próba dialogu z antyfaszystami kończy się bardzo szybko przez zakrzyczenie, zwyzywanie, pobicie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę grafiki google słowo „antyfaszyści”- wyniki wyszukiwania ukażą zamaskowane i uzbrojone bojówki. Obrazów kulturalnych dyskutantów przy stole próżno w tym przypadku szukać.

4. Antyfaszyści mają głębokie powiązania z Niemcami, czyli krajem gdzie narodził się nazizm, a sam faszyzm przybrał najgroźniejszą mutację. Mogliśmy to zaobserwować choćby podczas Święta Niepodległości w 2011 roku w Warszawie, gdzie niemieccy antyfaszyści wywołali zamieszki uliczne, po czym schronili się w antyfaszystowskim lokalu 'Nowy Wspaniały Świat’. Fragment tego zdarzenia możemy zobaczyć TUTAJ.

Squat, fot: Wprost
Squat, fot: Wprost

5. Antyfaszyści za nic mają własność prywatną, czyli tak jak faszyści- są zwolennikami korporacjonizmu. Doskonale można zaobserwować to w tzw. „squatach”. Powstają one przez nielegalne zajęcie prywatnej własności i uznaniem jej za własny teren. Każda próba usunięcia antyfaszystów ze squatów kończy się reakcjami opisanymi w punkcie 3.

6. Antyfaszyści, podobnie jak kiedyś faszyści- chcą, by Polska znów zniknęła z mapy świata. Swoje działania realizują na wielu frontach, np. realizując interesy Niemiec i Izraela, drenując budżet kraju przez dotowanie antyfaszystowskich organizacji, odznaczając nagrodami seryjnych zabójców Polaków (np. Simon Mol), walcząc z katolicyzmem i patriotyzmem, czy znamiennie i wymownie blokując Marsz Niepodległości każdego roku.

7. Antyfaszyści nie uznają żadnej opozycji politycznej, ani kulturowej. Narzucają całemu społeczeństwu własne poglądy. Polscy antyfaszyści powiązani są z partią SLD i jej klonem- Ruchem Palikota. Mają też „układ o nieagresji” z bezpłciową Platformą Obywatelską (z którą mają ten sam cel- skok na Skarb Państwa). Każda inna partia i opcja polityczna jest dla antyfaszystów obiektem różnego rodzaju ataków.

Na każdej antyfaszystowskiej demonstracji obecne są flagi Izraela, fot: wolnemedia.net
Na każdej antyfaszystowskiej demonstracji obecne są flagi Izraela, fot: wolnemedia.net

8. Antyfaszyści silnie związani są z jedną konkretną religią (w tym wypadku Judaizmem, który służy im do uwiarygodnienia się w swym „anty”faszyzmie), a wszelkie inne religie uznają za zbrodnicze i dążą do ich zdelegalizowania.

9. Antyfaszyści są skrajnie nietolerancyjną grupą. Wszelkie grupy osób o innych poglądach (czyli katolików i duchowieństwo, patriotów, kibiców sportowych, rodziny wielodzietne, liberałów gospodarczych, naukowców) najchętniej wysłaliby w wiadomym celu do Auschwitz-Birkenau.

10. Antyfaszyści dla ukrycia swoich prawdziwych planów używają gry słów, pisałem już o tym kiedyś w tekście pt. Hitleroza. Aby nikt nie odkrył, że są faszystami- nazwali się antyfaszystami. Aby nikt nie odkrył, że są najbardziej nietolerancyjną grupą społeczną- przywłaszczyli sobie słowo „tolerancja”. Wszystkich przeciwników mianują faszystami i nietolerancyjnymi, ale zdemaskował ich już Winston Churchill…

Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że antyfaszyści to zwykli faszyści ?

RacimiR, 17.05.2014r

11 thoughts on “Antyfaszyści czyli faszyści”

 1. nowoczesny konserwatysta

  Pała z historii i WOS-u. Nazizm i faszyzm były skrajnymi nacjonalizmami. Nazizm opierał się na skrajnym antysemityźmie, nacjonaliźmie i homofobii oraz ateiźmie. Analogicznie z faszyzmem. Czy antyfaszyści atakują Żydów, osoby innej orientacji, że nazywasz ich faszystami? Nie oni bronią ich, więc są antynazistami, antyfaszystami. Faszyzm był zdecydowanie mnie groźną ideologią – nie był antysemicki i nie mordował osób innej orientacji.

  od RacimiR: Mam wrażenie, że komentujesz jakiś całkiem inny tekst, panie 'nauczyciel’. Nieźle wyprany mózg- budowanie ideologii doktryn politycznych ze względu na stosunek do LGBT 🙂 Zgodnie z tą logiką- jesteś bolszewikiem, bo oni mieli żydowską wierchuszkę i nie atakowali LGBT.

  1. Ale masz siano w głowie stary. Współczuje zniewolenia przez idee nacjonalistyczne i (zapewne) fanatyzm religijny.

   od RacimiR: Cóż za wykwintna argumentacja stary, współczuję zniewolenia przez idee bolszewickie i (zapewne) fanatyzm antykatolicki.

 2. Wydaje się, że być obiektywnym , czyli ograniczać sie do zwykłej konstatacji ( opartej na faktach) w dzisiejszych czasach jest luksusem. Naziści i faszyści ( “historyczni” i dzisiejsi) nie są niczym innym jak prywatną służbą ochrony i bezpieczeństwa imperializmu ( w szerokim pojęciu tego znaczenia) – nie zlikwidowali go jak “ inni” , pomimo intencyi – który z kolei ich lansuje , chroni , finansuje i dodaje” otuchy.”..Oczywiście w wypadkach kiedy przysłowiowe “jajko chce być mądzrzejsze od kury” …sytuacja się zmienia ( rezultaty II wojny światowej i rozmaite procesy) . Nie mniej jednak są oni zawsze potrzebni wobec czego , w sytuacjach krytycznych zawsze znajdowali i znajdują schronienia w krajach tzw.” kapitalistycznyych “ tzn. Demokratycznych , w których się pozwala ( wolność) być tym kim się jest…(nasze …syny) a nie w “ innych” – to też demokracja – “bipolaryzm “…. Np. weseli chłopcy ukraińscy pokroju ОЛЕГА ЛЯШКО czy ИГОРА МОЙСИЧУКА na pewno nie działają z wlasnej iniciatywy – mają swoich licznych zwolenników i opiekunów , którzy pozwalają im nabierać “ odwagi” . Taki bipolaryzm zaczyna panować wszędzie – w rozmaitych formach. Ponoć też i Kościół jest nim skontaminowany ( papież filozof Benedykt XVI mówił publicznie , że w Kościele duchowni są skłóceni i gryzą się między sobą – to prawdopodobnie dzieje się z powodu opozycji …katokomunistów ( często , szczególnie w czasach konfliktów ,“lewicowych” partyzantów ) i nie partyzantów ( którzy są zwolennikami dużych własności prywatnych i wspaniałomyślnej pomocy biednym ) . Jednym slowem : każdy pomaga swoim jak może.

 3. Drogi R,
  Nie dyskutuj z ludźmi, którzy nie rozumieją tego co piszesz! Ja rozumiem, ze można mieć inne poglądy, ale po pierwsze: trzeba umieć argumentować swoje racje, po drugie: konieczna jest umiejętność (merytorycznie) wykazania błędów „przeciwnika” a nie jedynie bezkrytycznie je oszczekiwać!

  Brawo Autor!!

 4. A głupoty 😂😂😂

  od RacimiR: Z takąargumentacją przekonałeś mnie, nie mam nic na swoją obronę, kasuję wpis 😉 Antifa Jaworzno to ten gruby, który (cytując klasyka) jest 'niegroźny w bezpośrednim starciu’?

 5. Tadeusz Wojciechowski

  Mówiąc szczerze to ten artykuł to takie niemerytoryczne gówno że już po 2 punkcie się zaśmiałem do stopnia mocnego bólu moich szczęk. Autor albo jest bardzi głupi albo uważa czytelników za potężnych debili. Dawno nie spotkałem się z tak beznadziejną argumentacją ale przynajmniej zaczynam dzień z uśmiechem na ustach.

  od RacimiR: Twoja argumentacja też jest nienajlepszej jakości (klasyczny Schopenhauer), ale mimo wszystko zgodzę się. Ten tekst jest stary i pisany na kolanie. Główna teza jest prawdziwa, ale argumentacja powinna być poważniejsza- być może go zmienię kiedyś w wolnej chwili.

 6. nowoczesny konserwatysta

  Naziści, stalinowcy i wszelcy inni totalitaryści atakowali osoby LGBT. Mam nadzieję, że popierasz małżeństwa i adopcję, inaczej jesteś skrajnym totalitarystą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top