Czy trans-lesbijki obalą lewactwo?

Człowiek jest istotą sprytną, a ewolucja nauczyła go odnajdywania rozwiązań dla coraz to nowszych problemów cywilizacyjnych. Życie trzeba sobie ułatwiać wszelkimi możliwymi sposobami. To zresztą podejście biblijne- człowiek powinien czynić sobie ziemię poddaną i korzystać z tego, co planeta ma do zaoferowania (byle nikogo przy okazji nie krzywdzić). Dlatego wynaleziono koło, liczby i litery, później osiodłano konie, rozwinęło się budownictwo, transport masowy, elektronika. W erze socjalizmu i biurokracji pojawiły się kolejne problemy. Gdy brukowany chodnik ułożono poza realnym ciągiem komunikacyjnym- szybko pojawiła się ścieżka na skróty, wydeptana przez trawnik. Gdy dochody delikwenta okazały się na tyle duże, że mógł stracić przez to dodatki socjalne- dogadał się on z pracodawcą, aby część honorarium odbierać „pod stołem”, a oficjalne dochody rozpisane zostały jako „wystarczająco niskie”. Gdy kładka lub wiadukt jest zbyt daleko stacji kolejowej- wszyscy śmigają bezpośrednio przez tory. Gdy na gęsto zaludnionym osiedlu brak jest miejsc parkingowych, a wolne są te dla niepełnosprawnych- niejeden wyrobił sobie (dzięki łapówce dla lekarza) grupę inwalidzką i kartę niepełnosprawnego. Gdy ktoś nie chce płacić 20zł za autostradę z Katowic do Krakowa- jedzie sobie przez Olkusz za darmo. Przykłady sprytu i ułatwiania sobie żywota można mnożyć do jutra. Człowiek po prostu instynktownie robi tak, aby było mu jak najlepiej. Na tej samej zasadzie w ostatnim czasie, na „postępowym zachodzie” przybywa tzw. cis-male-to-female o orientacji lesbijskiej, czyli mężczyzn, którzy uznali się za kobiety-lesbijki (TUTAJ artykuł o płciach). Prawie wszyscy z nich są biali (przy okazji- właśnie w Paryżu trwają homoigrzyska sportowe, w których 99% uczestników stanowią biali mężczyźni, choć kobietom czy murzynom nikt nie zabronił wzięcia udziału).

Po co i dlaczego to robią? Po pierwsze- nic na tym nie tracą (poza wymianą dokumentów tożsamości, co w większości krajów jest za darmo, mogą ewentualnie kupić perukę, aby nie było aż takiej chamówy). Nadal fizycznie są mężczyznami heteroseksualnymi. Zyskują jednak podwójną „ochronkę”: homo-ochronkę oraz trans-ochronkę. Pewnie każdy wie co to jest, ale z dziennikarskiego obowiązku napiszę akapicik o lewackich „ochronkach”. Jest to coś w rodzaju „aur” w grach RPG (np. Paladyn z gry Diablo, Czarodziejka z Metina 2 lub czary wspomagające nasze wojsko w Heroes of Might and Magic). Komputerowi Magowie mogą rzucać aury (na siebie lub kolegów), które czynią obdarowanego bardziej odpornym na ataki przeciwnika. Im więcej aur i im silniejsze, tym delikwent jest bardziej niewrażliwy na ciosy wroga. Są też ujemne aury „karne”, rzucane na wrogów, aby ich osłabić i „przygotować” do łatwiejszego ubicia. Coś podobnego od lat wprowadza lewactwo. Są to tzw. „aury pasywne”, czyli takie, które działają cały czas, bez potrzeby ich odnawiania. Poniżej najważniejsze aury, z ich siłą odporności:

 • aura żydowska– najsilniejsza z wszystkich, dająca +60% ochrony. Przy żydowskiej wierchuszce (np. Michnik, Soros, Bartoszewski, Smolar, Geremek) współczynnik rośnie do 150%. Gdyby np. Rotmistrz Pilecki posiadał tę aurę- byłby obecnie jednym z najsłynniejszych ludzi świata.
 • aura płciowa– współczynnik ochrony zależy od konkretnej płci:
   • płcie „nienaturalne” otrzymują +25% bonusu ochronnego
   • kobiety mają +15% (dodatkowo 2% za każdą skrobankę na koncie)
   • mężczyźni mają -10%
 • aura religijna:
  • chrześcijanie mają -30%
  • ateiści i wyznawcy innych religii mają +30%
 • aura pochodzeniowa:
  • Słowianie mają -15%
  • Europejczycy ze „Starej Unii” oraz skośnoocy mają 0%
  • Afrykańczycy oraz Azjaci (nieskośnoocy) mają +20%
 • aura „sylwetkowa” (ustanowiona po kampanii: „no, you make me a sandwich”):
  • grube kobiety i grube „płcie nienaturalne” mają +15%
  • osoby o zrównoważonej wadze mają 0%
  • grubi mężczyźni mają -10%
 • aura „orientacyjna„:
  • osoby heteroseksualne mają 0%
  • osoby „nieheteronormatywne” mają +20%
 • aura polityczno-światopoglądowa:
  • lewacy mają +20%
  • konserwatyści mają -20%

To podstawowe aury, jest ich oczywiście trochę więcej, ale nie o tym główny temat. Podam jeszcze dwa konkretne (skrajne) przykłady:

Dorota Wellman posiada potężną ochronę przed atakami, czyli: +60% aury żydowskiej, +15% aury płciowej, +30% religijnej, +15% sylwetkowej, oraz 20% lewackiej, razem 140% bonusu (kary za Słowiańskość w jej przypadku nie ma, bo aura żydowska ją niweluje).

Ja mam: -10% płciowej, -30% religijnej, -15% pochodzeniowej i -20% za konserwatyzm, razem 75% na minusie. Na zachodzie już kwalifikowałoby mnie to do więzienia, albo gułagu, w Polsce na szczęście panuje średniowiecze, więc na razie mogę cieszyć się wolnością.

Mężczyźni z zachodu niedawno doszli do słusznego wniosku, że mogą w dość prosty sposób poprawić swój współczynnik ochronny. Chodzi o „zmianę płci” na cis-male-to-female (wówczas aura płciowa zmienia się z -10% na +25%, rosnąc o bezwzględne 35%) oraz zmianę orientacji z „hetero” na „less” (zmiana z 0% na +20%). Łącznie po tym procesie ochrona rośnie aż o 55%. Gdyby zastosowali transrazism– zyskaliby kolejne 20%. Ważne jest to, że od niedawna nie wymaga to żadnych kosztów. Wcześniej zmiana płci lub orientacji wiązała się z „twardymi dowodami”. Należało przejść terapię hormonalną, pozbyć się „Wacka”, a w przypadku orientacji- uprawiać seks typu homo (środowisko było na tyle hermetyczne, że szybko to wychwytywało). Dzisiaj jednak wystarczy wyłącznie deklaracja ustna. Powód tych „ułatwień” jest prosty- mniejszości seksualne oraz transdżenderyści stanowią naturalną grupę poparcia dla lewackich partii politycznych, dlatego zmniejszono kryteria przynależności do minimum (czyli deklaracji ustnej). Stąd na zachodzie mamy do czynienia z wysypem cis-male-to-female „lesbijek”. Nadal mają oni penisa, nadal wchodzą w związki i uprawiają seks z kobietami, ale zyskują dwie ważne aury ochronne. Jest to nieprzewidziany skutek działań lewackich, który zaczyna wyrastać na ich główny, wewnętrzny problem.

Dotychczas szacowałem, że nadchodzący rozłam w lewactwie zapoczątkowany zostanie przez ideologiczny konflikt feministek z islamem. Powodów jest sporo- traktowanie kobiet jako osób o niższym statusie społecznym, ograniczenie grupy wyboru potencjalnego męża do 20% populacji (zakaz związków islamskich kobiet z „niewiernymi”), poligamia dla mężczyzn przy absolutnej wierności kobiet, strzeżonej przez „zabójstwa honorowe”, aranżowanie małżeństw, obrzezanie łechtaczek, traktowanie kobiet jak maszynek do rodzenia, sprzątania i gotowania itd. Jednakże feministki zostały tak zaprogramowane, że schodzą z drogi islamowi i stanowią dla tej religii największe wsparcie. Nigdy tego nie zrozumiem, ale tak niestety jest i trzeba się z tym pogodzić.

Jednak pojawiło się coś nowego, czego feministki nie potrafią zdzierżyć. Znienawidzeni, biali, heteroseksualni mężczyźni zaczęli odbierać im konfitury, przy pomocy cynicznej deklaracji zmiany płci i orientacji, który nic ich nie kosztuje. Co lepsze- lewactwo nie za bardzo wie, co z tym fantem zrobić. Podwyższenie kryteriów zmiany płci czy orientacji nie wchodzi w grę, bo wywołałby kolejne rozłamy wewnętrzne.

Zabójca, Paris Green wykorzystał „zmianę płci” dla złagodzenia wyroku

Najbardziej jaskrawy przykład to sport. Jest to dziedzina, w której kobiety spisują się gorzej od mężczyzn, z powodów różnic w budowie fizycznej (mięśnie) i psychicznej (podejście do rywalizacji). Wszystkie rekordy sportowe należą do mężczyzn, dlatego dla wyrównania szans podzielono rywalizację sportową na dwie kategorie- męską i żeńską. Praktycznie nie ma sportu zawodowego, gdzie mężczyźni byliby wymieszani z kobietami (nawet zawody szachowe czy brydżowe podzielone są na męskie i żeńskie, a jak Judit Polgár wygrywała z niektórymi mężczyznami (nie-mistrzami) w szachy, to stała się z tej okazji ogólnoświatową celebrytką i idolką kobiet).

Wyobraźmy sobie fikcyjnego biegacza, Janusza. Jest on w stanie przebiec swój koronny dystans w 55 sekund. Najlepsi mężczyźni potrafią zrobić to w 50 sekund, a kobiety- w 60 sekund. W męskich kategoriach Janusz nie ma czego szukać, ale z kobietami by spokojnie wygrał. „Zmienia” on więc płeć na kobietę (deklaracją ustną) i już może walczyć o medale. To, że Janusz ma żonę nie jest żadnym problemem- oboje przekwalifikowują się na lesbijki (również deklaracją ustną), choć nocami dochodzi do klasycznej penetracji. A co, jedna lesbijka nie może zadowalać drugiej żywym penisem? Pewnie, że może- to nowoczesność i postęp!

Janusz zdobywa medal na olimpiadzie w kategorii żeńskiej. W Polsce zdobywca medalu olimpijskiego ma zagwarantowaną dożywotnią emeryturę- w 2018 roku jest to 2623,38 zł netto miesięcznie, czyli więcej, niż średnia emerytura. Kwota jest oczywiście waloryzowana. Sportowiec dostaje tę emeryturę w wieku 40 lat (a nie 65, jak inni), nie musi mieć lat składkowych, ani żadnych składek ZUS. Ponadto za zdobycie medalu przysługuje nagroda jednorazowa, w wysokości od 37.000 do 120.000 złotych.  W krajach zachodu granty te są dużo wyższe. Teraz pytanie główne- dlaczego sportowych zawodów nie mieliby w 100% opanować mężczyźni? Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań. Wracamy tym sposobem do dawnych czasów, gdy kobiety nie brały udziału w olimpiadach, bo były na to zbyt słabe. Kobiety wywalczyły sobie prawo do osobnych, żeńskich kategorii, ale dzięki lewactwu i feministkom- właśnie zaczynają je tracić.

Co więcej- dzisiaj istnieje takie coś, jak gender-fluid. Polega to na tym, że każdy może (po ustnej deklaracji) zmieniać płeć nieskończoną ilość razy w dowolnym czasie. Czyli opisywany Janusz po zakończeniu sportowej kariery może przestać pajacować i powiedzieć, że od teraz jest stuprocentowym mężczyzną, a nagród mu nikt nie odbierze. Co więcej- każdy mężczyzna może ciachnąć „fluida” już podczas samych zawodów. Np. Janusz startuje w kategorii męskiej, jest czwarty, przegrywa medal o ułamek sekundy. Nic straconego, za godzinę na tym samym dystansie pobiegną kobiety, więc Janusz robi kilkugodzinnego fluida i wygrywa „żeńskie” złoto, a potem idzie się dobrze zregenerować i zrobić re-fluida, bo nazajutrz chce dobrze wypaść w męskim biegu. Tym sposobem- w najbliższym czasie kobiety wypadną z wszystkich sportów zawodowych, w których da się coś zarobić.

Caster Semenya po prawej.

Najbardziej znanym „Januszem” jest biegaczka biegacz z RPA- Caster Semenya. Zdobył już wiele nagród w kategoriach żeńskich, jest ustawiony finansowo do końca życia. De facto odebrał on kilku „prawdziwym” kobietom marzenia, sławę, medale i pieniądze. Caster Semenya nosi oczywiście miseczkę rozmiaru „A-„, jest też lesbijką i ma żonę. Nie mam wiedzy co do penisa, ale czemu by miał go usuwać?


Inny przykład na korzyści płynące z procederu zmiany płci i orientacji to parytety i „luki płacowe”. Feministki po długiej walce wywalczają właśnie kolejne przywileje- gwarancje zatrudnienia oraz pensję nie niższą, niż mają mężczyźni. Teraz jednak pracodawca może łatwo spełnić te lewackie kryteria, nie dając nikomu podwyżek. Wystarczy, że da 100zł premii każdemu zatrudnionemu mężczyźnie, który zgodzi się „zmienić płeć”, a z miejsca spełni wszystkie kryteria parytetowe i luki płacowej. Gdy wszyscy mężczyźni (prócz nocnego stróża na umowę-zlecenie) w jego firmie zmienią płeć na kobietę- pracodawca może wywiesić na drzwiach tęczową tabliczkę „Wage-gap-friendly” oraz z dumą pochwalić się w „Wyborczej”, że u niego prawie cała załoga to kobiety, a zarabiają one więcej od mężczyzn. Tym sposobem psu na budę była cała walka o parytety i lukę płacową.


Następna rzecz to gwałty i inne poważne przestępstwa. Jak wiadomo- gwałciciel nie może być kobietą. Każda feministka, która usłyszy, że kobieta jest gwałcicielką zareaguje identycznie, jak Andrzej Lepper, komentujący zgwałcenie prostytutki (nawet słownik z przeglądarki podkreśla mi teraz na czerwono słowo „gwałcicielka”). Potencjalny gwałciciel może więc zawczasu zmienić sobie płeć i orientację seksualną, a zyska aurę ochronną. Po oskarżeniu o gwałt może on z powodzeniem kontratakować oskarżeniem o dyskryminację ze względu na homoorientację i transdżenderyzm, organizacje Sorosa mają obowiązek mu pomóc, może on też żądać umieszczenia go w żeńskim (dużo łagodniejszym) wiezieniu. Było wiele tego typu historii kryminalnych: 1 2 3 4.

Transseksualne lesbijki pojawiały się też na okładce Playboya, czy niedawno na ostatniej stronie „Faktu”, więc nawet na tym polu kobiety tracą teren. Conchity Wurst chyba nie trzeba przypominać- nikt nie pamięta jego piosenki, a wszyscy pamiętają jego image.


Feministki i „prawdziwe” lesbijki są mocno zirytowane tą kuriozalną sytuacją. To normalna sytuacja- grupy tracące przywileje zawsze protestują, choćby nawet te przywileje były totalnie wzięte z dupy (wszyscy pamiętamy zeszłoroczne protesty emerytów UBeckich, którym wyrównywano uposażenia do poziomu „zwykłych” emerytów, czy krwawe protesty w Grecji sprzed kilku lat, gdy np. likwidowano dodatek za punktualne przychodzenie do pracy czy dodatek za pracę na 2 piętrze w budynku bez windy). Feministki i lesbijki wywalczyły sobie sporo (niesłusznych) przywilejów, a teraz każdy może bez większych problemów włączyć się w ich szeregi i zacząć korzystać ze źródełka. Logiczne jest, że grupa uprzywilejowana walczy o to, aby była „elitarna” i jak najmniej liczna, bo gdy ryjów do koryta jest za dużo, to nie dla każdego wystarczy i trzeba będzie porcjować cymes w coraz mniejsze racje. Przywilej zawsze polega na tym, że nie każdy może być jego beneficjentem, bo uprzywilejowanie jednych to dyskryminacja całej reszty, a gdy każdy może „ot tak” dołączyć do uprzywilejowanych, to jest to standard i równość, a nie żaden przywilej. Skoro każdy ma przywilej, to nie ma z kogo zdzierać kasy na jego finansowanie.

W Polsce o tym nikt nie mówi, lewactwo solidarnie milczy, aby nie narażać się na szyderę i nie wywlekać problemów na zewnątrz, ale w UK i USA wrze. Ostatnio rozpoczęła się wewnętrzna wojna u lewaków (czyli feministek i „prawdziwych” lesbijek, atakujących mężczyzn, udających homoseksualne kobiety). Pod koniec maja wybuchł skandal w Wielkiej Brytanii, gdy Twitter zbanował kilka kont feministek (tzw. „mowa nienawiści”) za krytykę transdżenderystów (TUTAJ artykuł z BBC). Powyżej hasła, za które Twitter wlepiał bany rozgoryczonym feministkom. Paradne jest to, że osaczone feministki zaczęły nagle (w sytuacji defensywnej) wypisywać hasła, które równie dobrze mogłyby się pojawiać na profilach środowisk pro-life czy katolickich. Gdy bez powodu banowano profile prawicowe i konserwatywne- feministki pewnie sikały ze szczęścia, ale nosił wilk razy kilka… Tak się kończy poparcie dla cenzurowania oponentów polityczno-światopoglądowych: w każdej chwili sam możesz zostać takim oponentem, a wtedy nikt nie przyjdzie z pomocą. Gdyby pierwsze hasło z góry usłyszał Rafalala, to rękoczyny gwarantowane…

Innym owocem tego sporu jest brytyjska kampania lesbijsko-feministyczna: „Get the L Out”, czyli usunąć „L” ze skrótu LGBT, a konkretnie „zostawić przywileje tylko dla „L”, a „GBT” odsunąć od koryta, bo to faszyści, cwaniacy i przebierańcy. Grupą „agresywną” i „krzyworyjową” są w tym sporze oczywiście lesbo-feministki, a kolei cis-mężczyźni są uśmiechnięci, tańczący i rozdający całusy (czyli prezentują to, co uznawane jest za największy atut lewackich parad ulicznych). TUTAJ filmik z tęczowej parady w Londynie, która odbyła się w zeszłym miesiącu. Miało być pokojowo, seksownie i tęczowo, ale femilesbijki drą tam wykrzywionego ryja na transów, sytuacja jest dosyć napięta. Lewacka centrala ewidentnie opowiedziała się po stronie osób peniso-dodatnich (żeby nie tracić elektoratu w tych ciężkich czasach), co może być początkiem rozłamu wewnątrzlewackiego. Zbuntowane feministki mają ciężki orzech do zgryzienia, bo bez poparcia centrali tracą „kryszę”, finansowanie i media, a same oddolnie nie dadzą rady przetrwać. Paradoksalnie- ich hasło „Get the L Out” może zostać spełnione, ale w sposób odwrotny, czyli tak, że cały cymes po „L” przejmą „GBT”, a „L” zostaną z ręką w nocniku. Dlatego feministkom zostaje tylko zamknięcie ryjów na kłódkę i pogodzenie się z faktem, że w dzisiejszych czasach każdy może dołączyć do ich grona (i przywilejów), nie spełniając żadnych kryteriów. Mogą one albo podzielić się z innymi, albo wypad z baru. One jednak dzielić się nie lubią, więc wkrótce czeka nas mnóstwo frajdy i lol-contentu. Lewactwo zaplątało się we własną chciwość i nie wiedzą, co z tym fantem zrobić, sytuacja jest praktycznie nie do rozwiązania, można jedynie przedłużać status-quo poprzez zwiększenie zamordyzmu. Nie będzie już wtedy w lewactwie miejsca na oddolne, wewnętrzne, młodzieńcze, studenckie dyskusje i filozofowanie (które było podstawą rewolucji ’68- dyskusje były utopijne i głupkowate, ale zgodne i pokojowe), bo każda taka dyskusja teraz skończyłaby się awanturą na tle elementarnej logiki. Bieżące lewactwo przypomina wyszukiwarkę Google. Co jakiś czas wyświetla ona długaśny regulamin z adnotacją: „musisz to zaakceptować, aby przejść dalej” (jak nie zaakceptujesz, to won). To samo jest u lewactwa- aby do niego przystąpić, po prostu musisz zaakceptować islam czy „cis-male-to-female-lesbian”, a jak nie zaakceptujesz- to wypad (w dodatku z łatką faszysty). Mam nadzieję, że na tym tle zrodzi się potężny konflikt wewnątrzlewacki, który obróci tą nielogiczną i groźną ideologię w perzynę.

RacimiR, 11.08.2018

PS: Wczoraj z przyjemnością odnotowałem aż 5 wpłat, część z nich jest bardzo wysoka (w jeden dzień dostałem więcej, niż przez ostatnie 2 miesiące). Dziękuję bardzo: Eugeniuszowi, firmie Grega, Tomaszowi, Pawłowi i oczywiście Krzysztofowi! Aż chce się więcej pisać po takim dniu.

Zobacz też:

43 thoughts on “Czy trans-lesbijki obalą lewactwo?”

 1. PolishPolackski

  Jest moc 🙂
  Akapit o twojej aurze i wolności w średniowiecznej Polsce położył mnie na łopatki :))

  Pozdrawiam,
  PP

 2. Coś pięknego, to co się wyprawia w tym zjebanym środowisku. Jak tylko stanę trochę na nogi to też wesprę niewielką sumką Twoją działalność. Wylewasz miód na moje skołatane serce?

 3. Kiedyś, czyli ~` +5 lata temu( przed olimpiadą z „paniami” z RPA) prowadziłem zażartą dyskusję z kolegą o tym że czekam na faceta który określi się jako kobieta. I co? Czytam o „paniach” z RPA, wcześniej o kimś w stanach na szkolnych zawodach itd. Czyli rewolucja przyspiesza i zgodnie z teorią pożera własne dzieci. Jest dobrze, jeszcze trochę i na pedryla będzie można mówić pedryl. A tak na poważnie to sytuacja jest mało poważna i jak to na lewicy absurd goni absurd. Co do wpłat to są powiązane z ilością wpisów. Piszesz-jest kasa, nie piszesz-brak, Osobiście wolę byś pisał często i dostawał wpłaty na rozwój bloga

 4. Dzięki za kolejny świetny art.
  W Polsce niewiele brakowało, gdyby za rządów Kopacz przeszła ustawa o uzgodnieniu płci + niższy wiek emerytalny dla kobiet , to również moglibyśmy obserwować masowy wysyp transgenderowych lesbijek po 60 tym roku życia.

  1. W pracy jak mam dobry nastrój i nie chce mi się robić, to ciągnę łacha że dziś czuję się kobietą i mogę dźwigać do 25 kg.

 5. Środkowa ręka Sorosa

  Rewolucja pożera własne bękarty czy jakoś tak…
  Skoro lewactwo samo daje możliwości do takich wałków to czemu nie.

 6. Jest zdjęcie Caster/a? Semeneya, ale jest też inny ciekawy przypadek transgenderowego zawodnika który święci triumfy w żeńskich zapasach. To Mack Beggs z Teksasu , niestety nie mogę tu wrzucić zdjęć, a wiele jest naprawdę dobrych, szczególnie te na którym umięśniony Mack siedzi na głowie pokonanej zapaśniczki – triumf postępu, równości i tolerancji. Wrzucam adres z gafikami z google, już na samym początku znajdziemy niezłe i dosadne zdjęcia.
  https://www.google.pl/search?q=mack+beggs+texas+wrestler&rlz=1C1AVFA_enPL740PL740&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjSt7WC5ufcAhWHJVAKHXztAFwQ_AUICigB&biw=1366&bih=662#imgrc=_

  od RacimiR: Ciekawy przypadek, to jest świetne zdjęcie postępu i nowoczesności, a jednocześnie walki z ksenofobią i wstecznictwem:
  https://twt-thumbs.washtimes.com/media/image/2018/02/28/AP_18051792685092_c0-135-3154-1973_s885x516.jpg?417aa877f50d7869996cc422133910533a9dc0d0

 7. Kaliski Fan Lecha

  Uśmiałem się do łez :-)))

  W żartobliwym tonie rozłożyłeś lewo-przygłupów na łopatki 😉

  Niech się dalej kopią po kostkach, podgryzają i hejtują. Kupuję popcorn i czekam 😉

  PS Nie ukrywam jednak, że czekam z utęsknieniem na konflikt ekipy z państwa, którego nazwy nie można wymienić wspieranej przez Stany (opcja lewicowa) z ekipą z państwa, którego nazwy nie można wymieniać opierającej się na ichniejszej prawicy.

  Pozdrawiam RacimiR!!!

  1. Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale czy to środowisko przypadkiem samo sobie nie wbija? Za mało lesbijska to znaczy, że co?… Że za ładna jak na lesbijkę? :,D

   od RacimiR: Logika podpowiada, że jej problemem może być brak aury żydowskiej, ale nie znam tematu na tyle dobrze.

 8. Z tą aurą słowiańską to zasadniczo się zgadzam ale wyjątkiem są Ukraińcy (od czasu Euromajdanu) którym bym dał 0%, obecnie częściowo obejmuje ich politpoprawność, nie można krytykować Ukrainy za banderyzm.

  od RacimiR: W Polsce tak, ale poza Polską mają normalnie, czyli karę słowiańską (aury działają gównie w krajach zachodnich, u nas wstecznictwo i piwnica mentalna).

  1. Kara słowiańska u nas też działa, ale zależnie od konkretnej narodowości. Dla Polaków, Czechów, Słowaków itp. jest jakieś -5%, ale dla Ruskich jest co najmniej -50%. Ukraińcy faktycznie 0%.

 9. https://wiadomosci.wp.pl/wielki-pozar-w-szwecji-splonelo-az-88-samochodow-6284175459195009a
  W Szwecji sprawcy zamaskowani NA CZARNO (pewnie byli przydymieni ale łatwiej było powiedzieć że zamaskowani na czarno) podpalili 88 samochodów.
  Ciekawe co jaka okazja to była ostatnio, bo zwykle podpalali na Sylwestra.

  od RacimiR: Próbowałem o tym czytać, ale panuje jakaś zmowa milczenia w tej kwestii, na chwilę obecną nie wiadomo co tam się dokładnie stało, wyciszanie trwa w najlepsze.

 10. Chodzi mi po głowie, żeby się rozwieść z żoną i zostać jej konkubentem. Między nami nic się nie zmieni, ale dzięki temu będzie miała aurę „samotnej matki”. Nasze dzieci będą miały wszędzie punkty za pochodzenie z rozbitej rodziny, np. do przedszkola czy do akademika na studiach.

  od RacimiR: No i na lesbijkę się przepoczwarz, to da kolejne granty 😉

  1. W obecnym stanie Polski byłoby to trudne, nic by mi to nie dało, mógłbym jeszcze mieć jakieś nieprzyjemności.

   Natomiast polubowny rozwód to łatwa sprawa i daje wymierne korzyści.

 11. Przyjemnie się czytało artykuł do czasu, kiedy zacząłeś cisnąć aurami wg. swoich widzimisię. Co masz kurwa do ateistów czy skrobanek? Albo jakieś rasowe pierdololo wrzucasz, że Słowianie mają jakieś ujemne aury. Państwowość =/= rasa. A właśnie ludzie oceniają ludzi najczęściej po narodowości, nie rasie. Chyba, że z daleka potrafisz rozróżnić grupy etniczne białych ludzi, może za dużo studiów Wujka Adolfa i spółki. 😉 Na koniec rzekłbym, że prawdopodobnie więcej jest ateistów neutralnych wobec innych wierzeń niż u takich chrześcijan. „Bo pustynny bożek jest i chuj! Nie wierzysz, spłoniesz kurwa!”. Nie oszukujmy się, coraz większa ilość ludzi zaczyna irytować ciemnota watykańska i otwiera oczy. Chrześcijaństwo jest jak islam, choć ewoluowało w rzekomą religię pokojową z racji dłuższego istnienia i mentalności samych ludzi. Nie uznaje jednak odmienności wyznaniowych. Każda taka osoba ma iść do piekła i kropka, bo zawistny piaskowy bożek jest zazdrosny. Ale co ja tu będę się rozpisywał.. Każdy, kto umie pomyśleć racjonalnie, dojdzie do podobnych konkluzji. Jednak nie o to tu chodzi, by kogoś odciągać od wiary, większość wierzy w istnienie czegoś po śmierci nie zgłębiając się w szczegóły teologiczne i to dobra pocieszna alternatywa od wiecznego gnicia amen. Trzeba mieć szersze horyzonty umysłowe niż „polak-katol-patriota” bo wszystko inne to złe lewactwo. W ogóle jak można być tak zaściankowym, by robić sobie dwa obozy i być ślepym na własne życzenie. No nie zrozumiem tego na trzeźwo.

  od RacimiR: Też nie rozumiem na trzeźwo, ja nie wprowadzałem tych aur według własnej sympatii, ani dwóch obozów. Tak po prostu jest, a ja to tylko opisuję, patrząc z boku. Prawo Godwina wprowadzone dużo szybciej, niż średnia 😉

 12. Ale wstyd. Polskie kluby nie zagrają w Lidze Europy zgodnie z moimi przewidywaniami (choć chyba każdy to przewidział). W meczu Legii z Dudelange kibicowałem luksemburskiemu zespołowi, dobrze grał, inny wynik niż jego awans byłby niesprawiedliwy.

  od RacimiR: Najszybszy eurowpierdol w historii polskiej piłki, do tego kompromitacja na mundialu. Może to niepopularny pogląd, ale ja bym usunął Bońka, on mi pachnie przekrętami bukmacherskimi, a jego reforma ligi na wzór wschodni właśnie dała efekt.

 13. lewaczki nie są przystosowane do życia poza „strefami bezpieczeństwa”
  „Czterech rowerzystów zostało brutalnie zamordowanych przez bojowników ISIS w Tadżykistanie. Wybierając się w podróż, chcieli udowodnić, że Państwo Islamskie w rzeczywistości pełne jest „dobroci i pokoju”, a „Zło jest koncepcją, którą wymyśliliśmy, by poradzić sobie ze złożonością innych ludzi”.” za pch24
  niedługo sami wyginą 😀
  zero instynktu samozachowawczego

  od RacimiR: Taki gatunek- gdyby ich wskrzesić na chwilę, to by mówili, że islam jest super, a ISIS to propaganda i wymysł faszystów i nazistów białych.

 14. https://nczas.com/2018/08/10/jasnowidz-krzysztof-jackowski-ostrzega-przed-wybuchem-wojny-domowej-juz-tej-jesieni-wybuchna-masowe-protesty-i-dojdzie-do-prowokacji/
  Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada masowe protesty i prowokacje totalnej opozycji. Miałoby to rzekomo się stać około późnej jesieni (,,przypadkowa” zbieżność z wyborami samorządowymi), co ciekawe ludzie z ulicy mieliby się dołączać do protestów co raczej do tej pory nie miało miejsca a wręcz przeciwnie Ponoć zarzewiem tych protestów miałaby być jakaś ustawa szybko przepchnięta przez parlament i szybko podpisana przez prezydenta. Miałoby też dojść do prowokacji (do tego nie trzeba być jasnowidzem), ale nie takich jak teraz tzn. nic nie znaczącymi przepychankami z policją tylko może dojść do rozlewu krwi. Mrozi krew w żyłach.
  PS: UPRZEDZAM, WSZELKIE PRZEPOWIEDNIE NALEŻY TRAKTOWAĆ Z PRZYMRUŻENIEM OKA.

  od RacimiR: Nie sądzę, żeby tak było. Na tych spędach jest coraz mniej ludzi, w kółko te same osoby, głównie bezpośrednio zainteresowane przywróceniem poprzedniej władzy (Sorosy, TVN/GW, post-Ubecja, politycy „totalnych” itd).
  Wg mnie taki z niego jasnowidz, jak z koziej dupy trąba.

 15. https://wiadomosci.wp.pl/barcelona-uzbrojony-w-noz-mezczyzna-wtargnal-na-komisariat-krzyczal-allahu-akbar-6286343364867713a
  ,,Nieznany” napastnik wtargnął z nożem na komisariat policji w Barcelonie. Krzyczał ,,Allahu Akbar”, został zastrzelony przez policjanta. Przypomnę że niedawno Hiszpanie zmienili proimigrancki rząd na megaproimigrancki rząd więc nie ma co się dziwić, odkąd Włochy przestały przyjmować a nowy hiszpański rząd ogłosił że przyjmie to teraz tam aż się roi od nielegalnych imigrantów.
  Akurat dwa dni temu była rocznica zamachu w Barcelonie.

 16. Co ten brodziaty na pierwszym zdjęciu tak otworzył ten ryj?
  Mógłbym mu wymasować migdały…

  od RacimiR: Conchita ostatnio przyznał, że ma wirusa HIV, więc bym uważał.

 17. Co myślicie o filmie ,,Kler” Wojciecha Smarzowskiego, który niedługo będzie w kinach ?
  Zwiastuny do tej pory były dość ostre.

  od RacimiR: Będzie druga „Klątwa”. Smarzowski chyba chce tym filmem spłacić dług u środowiska Holland/Stuhr (trzęsącego polskim filmem) za 'faszystowski’ „Wołyń”.

 18. 29 marca 2019 Wielka Brytania ostatecznie opuści Unię Europejską. W mediach sprzyjających UE mocno się straszy tzw. twardym BREXITEM lub brakiem porozumienia. Ponoć w przypadku tych dwóch wymienionych scenariuszy Brytyjczykom ma grozić chaos, powrócą kontrole graniczne, towary sprowadzone z krajów UE będą objęte cłem (czyli opłatą) czyli krótko mówiąc będzie źle i jeszcze gorzej. Unijne władze chcą porozumienia na jak najbardziej korzystnych dla siebie warunkach po to aby upokorzyć Wyspiarzy. Ja uważam że UE chce ukarać Wielką Brytanię za to że ośmieliła się zdecydować o wyjściu z tej organizacji, ale nie po to żeby się na niej zemścić ale po to aby pokazać innym krajom które w przyszłości chciałyby opuścić UE że im się to nie opłaca bo spotkają ich straszne konsekwencje takiej decyzji

  od RacimiR: Według mnie nie wyjdą z UE, ale czas pokaże. Wydaje mi się, że jedyna droga opuszczenia UE to spowodowanie, żeby sami kogoś wyrzucili (na najlepszej drodze są Węgry, ale zachodnie firmy mają tam za dobrze rozwinięty kolonializm).

  1. A moim zdaniem wyjdzie, ale Wielka Brytania choć formalnie poza Unią to będzie miała podobny status co Norwegia czy Szwajcaria tzn. niby nie będzie oficjalnym członkiem UE ale będzie miała część uprawnień państwa członkowskiego.

 19. https://wiadomosci.wp.pl/john-mccain-nie-zyje-ameryka-pograzona-w-zalobie-jest-nie-do-zastapienia-6288426796124289a
  Zmarł amerykański senator John McCain, był Republikaninem. Walczył w wojnie wietnamskiej, był tam jeńcem wojennym. Media niezależnie od poglądów politycznych starają się wmówić że był przyjacielem Polski; jeśli głosował przeciwko ustawie 447 to mogę go za takiego uznać, jeśli nie to mam w dupie taką ,,przyjaźń”. Przypomnę że McCain był zwolennikiem agresji na Irak, Libię, Syrię; chciałby także wojny z Iranem. Choć był Republikaninem to mimo wszystko był lewakiem m.in krytykował rząd PiS za ,,niedemokratyczność”, a później krytykował Donalda Trumpa.

 20. https://wiadomosci.wp.pl/chemnitz-w-niemczech-zamieszki-po-zabojstwie-35-latka-masowy-atak-na-imigrantow-6289157250631809a
  Niemcy się budzą. Imigrant zabił 35-latka nożem. Po tym wydarzeniu doszło do gwałtownych protestów, doszło nawet do samosądów i polować na imigrantów. Oczywiście na miejsce przybyła też Antifa i walczyła z niemieckimi patriotami. A co zrobił rząd niemiecki, czy wstawił się za rodziną zamordowanego ? Nic z tych rzeczy, potępił protestujących patriotów, potępił samosądy i tzw. skrajną prawicę.
  To było do przewidzenia że naród niemiecki tego nie wytrzyma. Dziwi tylko że tak późno, ale jak widać wszystko ma swoje granice.

 21. I tak moi drodzy rewolucja pozera własne dzieci…
  Nie sadziłem że dozyje czasów kiedy lesby zostaną homo/gender- fobami;)

 22. https://pikio.pl/papiez-franciszek-molestowanie-mccarrick/
  Były nuncjusz apostolski w liście oskarżył Papieża Franciszka o tuszowanie pedofilii w Stanach Zjednoczonych i wezwał go do abdykacji. Chodzi o sprawę arcybiskupa Theodora McCarricka który miał molestować nieletnich, a który miał być chroniony przez Franciszka.
  Jeśli to prawda to upada tu mit Franciszka zaciekle walczącego z pedofilią w Kościele

 23. https://wiadomosci.wp.pl/prezydent-andrzej-duda-w-gdansku-gdzie-byli-dzisiejsi-obroncy-konstytucji-6290353684457601a
  Bardzo dobre przemówienie Andrzeja Dudy na obchodach 38 rocznicy porozumień sierpniowych. Warto jednak zaznaczyć że gdy prezydent został poproszony do przemówienia to w tym czasie Lech ,,Bolek” Wałęsa wyszedł z kościoła. Zapewne bał się przemówienia i słysząc to przemówienie to się Bolkowi nie dziwie że wyszedł, ja też bym się chciał zapaść pod ziemię na jego miejscu.

 24. https://www.tvp.info/38801583/leszek-miller-pozywa-fakt-razace-naruszenie-dobr-osobistych-mojej-rodziny
  Skandaliczny artykuł dziennika Fakt, który wykorzystał samobójstwo syna byłego premiera Leszka Millera dla własnych korzyści (zapewne po to aby drastyczny temat przyciągnął czytelników). Chodzi o artykuł zatytułowany ,,ojciec wybrał politykę a syn sznur”. Do czego to media mogą się posunąć aby tylko osiągnąć własne korzyści.
  Leszek Miller ostatecznie zdecydował o pozwaniu Faktu do sądu.

  od RacimiR: To nieetyczne, ale nie wiem, co Miller chce osiągnąć w sądzie? Syn wybrał sznur, to jest po prostu (nomen omen) fakt. KODziarstwo jest bardzo nieodporne i przy byle czym biega do sądu (np też Ruda z KODu, która dostała z liścia).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top