Gazetoid, nr 1

gazetoid_logo

Niniejszym rozpoczynamy nowy cykl na stronie – miesięcznik „Gazetoid”. Będzie składał on się ze zrzutów ekranu (screenshotów) z portalu „Gazety Wyborczej”, czyli www.gazeta.pl i podległych mu „portalików” Agory SA (czyli np. tokfm.pl czy wyborcza.pl). „Gazetoid” to zbiór najważniejszych, fundamentalnych wiadomości danego miesiąca, które bezpowrotnie zmieniły świat. „Gazetoid” składa się z dwóch części – „zajawek” obrazkowych oraz komentarzy „mowy miłości” z forum serwisów Agory. Wszystkie zrzuty ekranu są wierne, nie ingerowano, nie retuszowano, nie uprawiano talmudyzmu graficznego. Celem „Gazetoidu” jest promocja najwspanialszej i najobiektywniejszej na świecie „Gazety Wyborczej”. Zapraszamy do lektury! (kliknij w obrazek, aby powiększyć).

gazetoid_nr_1

RacimiR, 30.07.2015

>> Gazetoid nr2

2 thoughts on “Gazetoid, nr 1”

 1. Ciekawostki z sieci :
  Osobiście uważam , że … De gustibus …
  http://slowa-na-wiatr.blog.pl/2013/07/16/im-glupsze-tym-lepsze/
  A to komentarz poezji Asnyka “ Nad głębiami” :
  “Nad głębiami” / I Piła mechaniczna!!!!!!!!!!!!!1 – Kaczka (kaczor_5663 {at} wp.pl)
  O maj god jak bym mógł to bym piła mechaniczną zjechał tego asnyka bym mu z siekiery w łeb rąbnął bo wymyśla jakies głupie wiersze badziewne bezrozumne!!!!!!!!!!!! Ohhh co za dziad!!!!!!!
  P.S.
  Zdenerwował się “ Kaczka czy Kaczor ale trzeba przyznać , że poezję przeczytał…

 2. Nie chce mi się wierzyć o tym borsuku co wypił i zmarł od wypitych piw:)). Dla dorosłego człowieka tyle piw wypić, to jest dużo, a co dopiero dla kilkunasto-kilogramowego zwierzęcia. Zwierzęta domowe typu pies, też nie chcą piwa pić, wolą wodę. Chyba, że nic innego nie byłoby do picia przez dłuższy czas. Że też takie bzdury wypisują „poważne” gazety tylu Lisweek, Wyprost, GWno:))).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top