Gazetoid, nr 2

Z przyjemnością przedstawiamy drugi numer „Gazetoidu”, czyli zbioru screenshotów ze strony portalu Gazety Wyborczej (gazeta.pl) i powiązanych z nim serwisów Agory SA. Jest sierpień, w dodatku trwa kampania wyborcza – zatem organ Michnika najeżony jest zarówno rzygami na opozycję, jak i „niezawodnymi” poradami dla turystów. Całość zwieńcza zbiór wybranych komentarzy (z których połowa podpada pod różne paragrafy kodeksu karnego), które są istną lewicową „mową miłości” i idealnie oddają przeciętny profil psychologiczny czytelnika Gazety Wyborczej.  Zapraszam do lektury – klikając w poniższy obrazek – otworzy się on w pełnym rozmiarze.

Gazetoid - numer 2

RacimiR, 24.08.2015

<< Gazetoid nr 1 ||| Gazetoid nr 3 >>

1 thought on “Gazetoid, nr 2”

  1. ja, smith & wesson

    Tyle tylko, że większość tych komentarzy piszą zawodowe trole. I to – na nieszczęście zeitungów – widać, bo są już biegli w rzemiośle. Już nie pełnią roli ukrytych moderatorów dyskusji, wskazujących kierunki, bo nie ma komu ich wskazywać. Więc wyrabiają wierszówkę, dyskutując zawzięcie sami ze sobą. Bardzo żałosne.

    od RacimiR: Prawdopodobnie masz rację. Zeitung również jest z trollami powiązany, inaczej by ich banowali moderatorzy, a to są ciągle te same nicki od dawna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top