Gazetoid, nr 5

gazetoid5_logo

Przedstawiam kolejną, piątą część „Gazetoidu”, czyli zbioru zrzutów ekranu z portali Gazety Wyborczej. Dotychczas poziom materiałów „indoktrynacyjnych” wynosił w „Organie Michnika” około 20%, a pozostałe 80% artykułów było dla odwrócenia uwagi i pozyskania neutralnego czytelnika (czyli np. „Lewandowski strzelił gola”, „DiCaprio wystąpił w nowym filmie”, „Mapa ścieżek rowerowych w Polsce”, „Samsung prezentuje najnowszy smartfon” itd). Po przegranych wyborach parlamentarnych Gazeta jednak bardzo się radykalizuje i talmudyzuje, a poziom ideowych oraz ogłupiających artykułów dochodzi już do 40% i ciągle rośnie. Oczywiście efekt będzie odwrotny do zamierzonego, ale to akurat chyba żadnemu czytelnikowi niniejszej strony nie przeszkadza 🙂 Reasumując – Gazeta zamienia się w pół-Pudelka i pół-Protokoły mędrców Syjonu, celując w swój „żelazny” – skrajnie lewacki i antypolski elektorat. Na dole Gazetoidu tradycyjnie zbiór najwyżej punktowanych komentarzy z forów Gazety, które brutalnie obnażają hipokryzję środowisk „oświeconych”, „inteligenckich” i „broniących internet przed zalewem hejtu”. Zapraszam do lektury (kliknij w obrazek, aby powiększyć):

gazetoid_5

RacimiR, 14.02.2016

<< Gazetoid nr 4 ||| Gazetoid nr 6 >>

2 thoughts on “Gazetoid, nr 5”

  1. Najbardziej powalił mnie „przygarnij uchodźcę, przygarnij Boga”. A potem szyderczy tytuł: „Polacy teraz bronią kobiet? To chyba żart. To właśnie oni próbowali mnie dwa razy zgwałcić”.

    Tak sobie pomyślałem, że ta pani miała wyjątkowe szczęście, że byli to właśnie Polacy, którzy tylko „próbowali”.

    Bo jeśli trafi na brudasów ze wschodu, albo na murzynów, to już nie skończy się na „PRÓBIE”, ale na solidnym gwałcie. Głupota tych idiotek nie zna granic. Myślałem, że to jest cecha zachodu, ale nie, to dotyka również Polski.

    od RacimiR: Podejrzewam, że to Gazeta Wyborcza wymyśliła sobie tą panią, aby wykręcić aferę z niczego. Oczernianie Polaków, przy wybielaniu uchodźców to jedno z głównych zadań GW.

    1. Dokładnie! Ta propaganda jest odrażająca dla każdego „myślącego” człowieka. Dla tych co nie myślą to im jest wszystko jedno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top