Gazetoid, nr 9

gazetoid9_logo

Od poprzedniego numeru „Gazetoidu” minęły już 3 miesiące. W najnowszym numerze jak zwykle znajdziemy przykłady na próbę „urobienia” oraz ogłupienia mózgów czytelników przez żydowską gazetę dla Polaków, czyli Gazetę Wyborczą i jej portal internetowy. Całość okraszona pluralistyczną i oxfordzką dyskusją z czerskiego forum dyskusyjnego – zaprezentowano tylko wysoko punktowane komentarze, aby nikt nie zarzucił, że są one niszowe i wybiórcze. W dniu dzisiejszym zarząd Agory SA podał, iż jeszcze w październiku zlikwidowany zostanie bezpłatny dziennik „Metrocafe” (wcześniej Metro), rozdawany dotychczas w 18 miastach Polski. Powodem są pustki w kasie Agory. George Soros prawdopodobnie na sam dźwięk frazy: „saldo z inwestycji w Polsce” zaczyna łapać się za portfel. Zapowiedziano, iż teraz grupa prasowa Agory skoncentruje się wyłącznie na Gazecie Wyborczej, więc kolejne numery „Gazetoidu” z pewnością będą coraz śmieszniejsze. Zapraszam do lektury – klikając w poniższy obrazek – można go powiększyć.

gazetoid_9m

RacimiR, 4.10.2016

 

<< Gazetoid nr 8 ||| Gazetoid nr 10 >>

8 thoughts on “Gazetoid, nr 9”

 1. Agora zamierza zwolnic 135 pracownikow, podala w komunikacie. Jako powod podali zmniejszajace sie wplywy z reklam (wyschlo źródełko pro partyjne po-psl, koniecznosc dostosowania sie do malejacego rynku prasy papierowej a wzrastajacego rynku mediow elektronicznych i w rezultacie urealnienie finansow agory.
  Miejmy nadzieje ze koniec końców kiedys w sklad agory bedzie jednososobowy w postaci szechtera.

  od RacimiR: Zostanie żelazny skład – Szechter, Blumsztajn, Wielowieyska, Czuchnowski, Maziarski, Żakowski, Kublik i Wieliński 🙂 Przydałby się jakiś bojkot kin Helios, to by znacznie przyspieszyło sprawę, bo z tego Agora ma chyba najwięcej pieniędzy. Drugie źródełko to HGW – zamówienia dla samorządu, głównie reklamy na słupach czy multimedia w pociągach. Gdyby to obciąć – zostają tylko szekle Sorosa.

 2. Mam taki pomysł żebyś może tworzył artykuły o najgłupszych wypowiedziach lewaków (oczywiście z twoim komentarzem obok). Coś w rodzaju ,,gazetoidu” czy ,,prasówki”.

  1. Obawiam się, że to będzie zadanie karkołomne. Wszystkie wypowiedzi lewaków są najgłupsze……

   od RacimiR: Też tak sądzę, za dużo tego jest, nie starczyłoby życia. Ostatnio numerem jeden jest dla mnie pani Wielgus i jej „dość dyktatury kobiet” 🙂

   1. Tak…. Impotencja …..
    …przepraszam…..
    Bezpłodność umysłowa tej pani…..
    Dlaczego razwiedka postawiła na idiotów?
    Ciągle tego nie rozumiem.
    Do tej pory agentura składała się z inteligentnych sk..synów!
    A tu nagle Petru, Kijowski, Wielgus, Myszka – agresorka?
    Gdzie sens?
    Gdzie bezpieczniacka logika?????

    od RacimiR: Skończyli im się wyszkoleni agenci, to brali z łapanki, byle tylko „świeżych” – większość Nowoczesnej to ludzie „bula” Komorowskiego, co na krzesło wlazł w Japonii.

 3. Będzie jakiś artykuł o CETA?

  od RacimiR: Na razie chyba nie, bo to jest ściśle tajne i nie wiem co bym miał pisać, oprócz tego, żeby nie podpisywać…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top