Kultura basenowa uchodźców

1Od dziecka lubię wyskoczyć na pływalnię. W Polsce pływałem w około 50 rożnych basenach i aquaparkach. Zawsze było czysto i panowała wysoka kultura. Jedyne co mnie denerwuje to fakt, że niektórzy „pływacy niedzielni” suną środkiem, bądź lewą stroną toru, co może doprowadzić do niebezpiecznych kolizji (zwłaszcza przy pływaniu na plecach, gdy nie widzisz, co jest za tobą). Jednak chwila rozmowy i sytuacja jest załatwiona w kulturalny sposób. Wczoraj dowiedziałem się, jak sprawy basenowe wyglądają we „wzbogaconych kulturowo” Niemczech, czyli kraju, który ostatnimi czasy próbuje wymusić na Polsce dostosowanie się do ich obyczajów. Do pomocy przyszedł mi artykuł z opiniotwórczego, konserwatywnego serwisu Breitbart – KLIK – który pozwolę sobie przetłumaczyć na język polski.


RAPORT: Miejscowi Niemcy przestali chodzić na basen po tym, jak imigranci masturbowali się w jacuzzi, nasrali do brodzika dla dzieci i szturmowali damską przebieralnię.

swimming-pool-2-640x480

Grupka uchodźców została nagrana przez kamery monitoringu na pływalni 'Johannisbad’ w Zwickau, w Saksonii. Zachowywali się oni skandalicznie, np. masturbowali się w jacuzzi. Inna grupa imigrantów została przyłapana, gdy wypróżniali się w brodziku do nauki pływania dla dzieci, a także napastowali seksualnie miejscowe kobiety. Wszystko to robili – śmiejąc się personelowi pływalni w twarz, donosi Bild.

Sprawę próbowano wyciszyć, wydostała się ona jednak na jaw poprzez wyciek poufnej korespondencji wewnątrz Ratusza w Zwickau, pomiędzy głównym referentem Rainerem Kallweitem, a jego przełożonym. Fragment tejże korespondencji ujawnił niemiecki tabloid Bild. W ujawnionym liście napisano, że miejscowi Niemcy ze strachu przestali chodzić na pływalnie, przez co obsługa wprowadziła całkowity zakaz wpuszczania tam imigrantów, aż do odwołania. Autentyczność listu Kallweita została później oficjalnie potwierdzona przez Ratusz. Pan Kallweit pisze: „Uchodźcy i azylanci masturbowali się w jacuzzi i ich ejakulat znalazł się w basenie. Wszystko zostało nagrane przez kamery monitoringu. Grupka ta została wyproszona z jacuzzi przez strażników, ale później wrócili, robili sobie zdjęcia typu „selfies” i ogólnie byli w wyśmienitych humorach.” Nie był to jednostkowy przypadek w tym mieście w tym roku. Na innym basenie w Zwickau grupka kobiet z małymi dziećmi używała brodzika (do nauki pływania) jako miejsca do przewijania dzieci. Niemiecki urzędnik opisał to bardzo formalnym językiem: „Oni zanieczyścili brodzik poprzez opróżnienie w nim zawartości jelit. Rdzenni Niemcy gdy to zobaczyli – natychmiast opuścili kąpielisko”. To nie był jedyny taki przypadek na tym basenie. Pan Kallweit napisał, że dzień wcześniej ośmiu obco wyglądających mężczyzn molestowało kobiety na basenie. Zmusili oni pracowników pływalni do udawania, że sauna jest nieczynna i żeby nikogo tam nie wpuszczali, podczas gdy sami napastowali kobiety, znajdujące się wewnątrz. Do incydentu doszło także pod damską przebieralnią, gdy młodzi mężczyźni siłą chcieli wedrzeć się do środka.

Policja jest obecnie na etapie formułowania zarzutów. Komendant poprosił też obsługę basenów, aby od razu telefonowali na komisariat, gdy zauważą podobne przypadki. Lokalna stacja radiowa poinformowała, że odnotowano wiele zgłoszeń seksualnego napastowania, a cała sprawa to wielki skandal i wierzchołek góry lodowej. Azylanci mają obecnie zakaz wchodzenia na teren basenów w Zwickau, dopóki nie odbędą w lokalnym centrum imigracyjnym szkoleń na tematy: „Zachowanie wobec kobiet w strojach kąpielowych” oraz „Przepisy, dotyczące użytkowników kąpielisk”. Póki co – ani jeden azylant nie zgłosił się jeszcze na kursy.

feminoteka


Zwickau to nie jedyne niemieckie miasto, gdzie ujawniono seksualne napaści i przypadki łamania prawa na basenach. W Monachium dwie siostry w wieku 14 i 17 lat były obmacywane i prawdopodobnie zgwałcone na zjeżdżalni wodnej – KLIK. Sprawców złapano (byli to trzej nieletni uchodźcy z Syrii i Afganistanu), ale po krótkim czasie wypuszczono.

W Bornheim (raptem 8 kilometrów od „słynnego” dworca kolejowego w Kolonii), niedaleko
basenu znajduje się obóz dla uchodźców. Miejscowe kobiety masowo skarżyły się, że uchodźcy zaczepiają je, składają propozycje seksualne oraz wykonują obsceniczne gesty. Oczywiście władze olały temat, ale po zmolestowaniu czwórki dzieci przez azylantów – uznano (tak jak w Zwickau), że uchodźcy będą mogli wchodzić na basen tylko po odbyciu specjalnych kursów. Rozległy się protesty organizacji lewackich, pod naciskami których – zakaz zawieszono i wszystko wróciło do „normy”. Teraz na basen przychodzą tylko „uchodźcy”, bo zwykli Niemcy się po prostu boją. Źródło: KLIK.

Inny przykład – KLIK – w Dreźnie 19 stycznia aresztowano 19-letniego imigranta z Afganistanu, który obmacywał na basenie trzy dziewczynki w wieku od 11 do 13 lat. Sprawca już został zwolniony z aresztu.

W Austrii, w mieście Linz również niedawno miał miejsce seksualny skandal z udziałem „uchodźców” – KLIK oraz KLIK. 36-letnia kobieta, Sandra F. poszła na basen z trójką swoich dzieci. Po jakimś czasie zauważyła, że najmłodsze z nich – 3 letni syn, jest w brodziku dla dzieci obmacywany po genitaliach przez uchodźcę w wieku 30-40 lat, który prawdopodobnie drugą ręką się onanizował.


Aby wyobrazić sobie skalę problemu – proszę wziąć pod uwagę, że są to przypadki TYLKO z ostatniego tygodnia, TYLKO z Niemiec (+1 z Austrii) i TYLKO ujawnione przez jednego Olivera Lane. Gdyby zrobić zestawienie całoroczne z całej Europy (z uwzględnieniem tych przypadków, które nigdy nie wydostały się do mediów) – prawdopodobnie ilość podobnych historii liczylibyśmy w milionach. Komentarz mam tylko jeden, obrazkowy:

rzygam-tecza

Autor tekstów: Oliver Lane,

Tłumaczył z angielskiego i niemieckiego RacimiR,

24.01.2016

9 thoughts on “Kultura basenowa uchodźców”

 1. Endzorek Potworek

  Robisz bardzo dobrą robotę tym blogiem. Nigdy nie przestawaj pisać prawdy, bo idiotom w Unii polityczna poprawność zalała przegnite, zwyrodniałe mózgi! Tylko co możemy zrobić gdy takie sytuacje zdarzą się w Polsce? Ue chce na Polsce wymusić to żebyśmy musieli przyjmować tą dzicz! Mieszkam teraz w Szkocji i tu też co drugi sklep to sklep Pakistański. .. Dzisiaj też minęła mnie grupa rozwrzeszczanych uchodźców. Jak żyć?

  od RacimiR: Dzięki. Zachód jest już stracony, kwestia kilku lat, nic im już nie pomoże. Szkocja i tak nie jest jeszcze w najgorszej sytuacji, nie licząc Glasgow i Edynburga. Mniejsze miasta i wioski raczej się trzymają. Trzeba walczyć o Polskę, żeby granica chrześcijańsko-islamska była na Odrze i Nysie Łużyckiej, a nie na Bugu.

 2. Ja pier….. aż się we mnie zagotowało.

  Już któryś raz głowię się nad tym, kto na to wszystko pozwala, kto pozwolił wpuścić do Europy to bydło, kto za tym stoi. To co się dzieje to samobójstwo białego człowieka. Niedługo czarny będzie pluł bialemu w twarz, a biały będzie mówić, ze deszcz pada, bo wszystko inne to rasizm.

  Ten artykuł pokazuje, jak ogromne różnice są między nami i między „tamtymi „. Gdyby ode mnie zależało do naszego kraju nie wszedlby ani jeden muzułmański uchodźca. Przeraża mnie i napawa wscieklością co się dzieje wszędzie gdzie ich jest dużo.

  Od RacimiR: Wpuszcza ich lewactwo i syjoniści, zwolennicy NWO, marksiści, Soros, Merkel, Michnik. Niestety po ich stronie jest też papież Franciszek (masoneria), co kompletnie podcina skrzydła katolikom. To do organizatorów trzeba kierować pretensje, a nie do uchodźców – którzy tylko korzystają z okazji. Gdy sąsiad z góry zaleje mi mieszkanie – mam pretensję do sąsiada, a nie do wody. Uchodźcy są jak woda, lewicowcy są jak sąsiad…

  1. Kto na to pozwala? Nic nie dzieje się przypadkowo, ludzie którzy stoją za siłami rządzącymi światem, czyli ogólnie pojmowanym zachodem, nie są idiotami i doskonale zdają sobie sprawę z tego co robią. I nie mam tu na myśli polityków, tylko prawdziwych właścicieli świata którzy nie są na świeczniku czyli finansjerę. Pozostaje tylko pytanie po co oni to robią? Można snuć wszelakie teorie natomiast moim zdaniem chodzi o to że po pierwsze żydzi nienawidzą naszej cywilizacji białych chrześcijan i dlatego chcą ją zniszczyć. Po drugie chcą odciąć ludzi od ich korzeni tak aby nie mogli się zjednoczyć wokół jakichkolwiek idei i wartości. Stąd niszczenie państw narodowych, rewolucja obyczajowa, zacieranie granic między płciami itd. W ten sposób ma powstać międzynarodowy goj uniwersalnej rasy który będzie bezmyślnym konsumentem. Taką bezkształtną masą najłatwiej się rządzi. Natomiast co do Polski to wydaje mi się że jest nam szykowany inny scenariusz a mianowicie judeopolonia, czyli ekonomiczna eksterminacja i depopulacja (prognozy demograficzne przewidują że będzie nas już tylko 16 milionów pod koniec tego stulecia!). Na nasze miejsce przyjadą starsi bracia z izraela i czeka nas los Palestyńczyków. Wiem że to brzmi absurdalnie w pierwszej chwili ale wystarczy trochę zagłębić się w temat aby dostrzec że to wszystko już się dzieje wokół nas.
   PS. Przepraszam ze błędy ortograficzne. Jestem ledwo piśmiennym bucem ale swoje tam wiem.
   PS2. Liczyłem na jakiś wośpowy artykuł 😉

   od RacimiR: O WOŚP nie było co pisać, Owsiak nawet po stole nie biegał w tym roku 😉 Może jutro coś tu skrobnę, najdalej pojutrze. Co do Żydów to oni sami mają problem z własnym przyrostem naturalnym oraz lewactwem (parady równości w Tel Awiwie należą do jednych z największych). Wydaje mi się, że dla Polski mają dokładnie te same plany, co do zachodu Europy, ale my mieliśmy opóźniony start (zaczęło się dopiero od 1989 roku, podczas gdy społeczeństwa zachodnie zaczęto urabiać 50 lat wcześniej) – więc dozują nam to samo pranie mózgu, ale 5x szybciej – co na szczęście wywołało efekt odwrotny do zamierzonego (co nagle to po diable). Może też rację mieć Grzegorz Braun, który promuje hipotezę, że Żydzi zostaną wkrótce przepędzeni z Palestyny i szykują sobie zawczasu jakiś awaryjny teren na przeprowadzkę.

   1. Okej, ale dlaczego Żydom ma zależeć na zapelnieniu Europy muzułmanami? Przecież muzułmanie nienawidzą Żydów i vicewersa.

    Argument o zniszczeniu państw narodowych nie do końca tu do mnie przemawia, gdyż muzułmanie sami nie asymilują się, bardzo pielęgnują swoją inność i religię, a wiadomo,że dla nich islam to nie tylko religia ale cały sposób na życie.

 3. ja, smith & wesson

  Może to wredne, co napiszę, a może roztropne: bardzo dobrze, bardzo dobrze!! Poproszę o więcej ubogaceń kulturowych Niemców, albowiem właśnie odbierają swoją nagrodę.

 4. Szokujący artykuł i niestety we mnie też się gotuje jak to czytam.
  Oczywiście nie ma mowy o jakimś praniu mózgu lewakom i innym szmatom rządzących w UE. Od początku ta organizacja faszystowska powstała w jednym celu – zniszczeniu białego człowieka.
  Zgadzam się z autorem – wina tej dziczy jest stosunkowo mała w porównaniu z winą „rządzących” psychopatów.
  Rzadne gówno i brud nie zasyfiłby Europy gdyby ich tutaj nie wprowadzano.

  Przez lata byliśmy „informowani” ile to będą kosztować nasze biedne rządy emerytury spracowanych białych ludzi, ile to kosztują dzieci (oczywiście białe, nie żadnych brudasów), jak ciężko jest w strefie euro, ile wyrzeczeń musimy znosić, aby „uzdrowić” finanse, i tysiące podobnych bzdur, a nie było tematów jak to jest, że stać Europę na mnożenie arabów i murzynów – nigdy nie słyszałem ile kosztują nas ich dzieci, ich sprowadzane do Europy rodziny (podejrzewam, że masa fałszywych braci i sióstr, kuzynów, ojców i matek przyjechała tutaj na fałszywych papierkach).
  Zobaczmy zawsze kryzysy dotyczą białych – za dużo na bezrobociu ( A KTO KUR…je tworzył przez lata), ludzie się starzeją i za długo żyją, za mało dzieci się rodzi (a kto podwyższa podatki na ubrania i inne akcesoria dziecięce), edukacja białych dzieci kosztuje horendalne pieniądze, i można przytaczać znowu tysiące takich sytuacji, które mają miejsce w Europie.

  Jeśli chodzi o syf sprowadzany do Europy to przedstawia się wszystko inaczej – to oni rozruszają gospodarkę, dzięki nim znowu nastanie popyt na usługi i towary, bo biali tego popytu nie mogą stworzyć skoro im się nakłada tysiące podatków i bandyckich opłat, skoro kradnie się im coraz więcej i więcej pieniędzy…

  Tutaj w Irlandii w kościołach cały czas mówi się o biednych uchodźcach i niesie się za nich modlitwy…przyrównuje się ich do Jezusa, mówi się, że Jezus też był uchodźcą, no bo przecież rodzinka schroniła się z Egipcie, 🙂 i tego typu bzdury. Chrześcijanie muszą pomagać biednym w potrzebie… kur… szkoda, że nie mówi się o tym, że mamy wystarczająco biedy w Europie i można byłoby pomagać białym. Jak myślicie czy powiedziano coś tutaj na temat kilkudziesięciu zamarniętych polakach w stycznie tego roku? Nie, jedyny temat to uchodźcy (gówno prawda, bo to głównie emigranci roszczeniowi) i cały czas ich sytuacja. Dlatego w białych ludziach nie ma praktycznie współczucia dla braci i sióstr (rasy białej). Po prostu zanika solidarność między nami. Za to jest współczucie i empatia dla wszelkiego syfu, który tutaj przychodzi i żąda pieniędzy, mieszkań, białych kobiet, chce okradać i mordować, bo niedługo do tego już dojdzie.

 5. Świetny artykuł , gratuluję. Wielki szacunek. Ludzie w Polsce powinni otrzymywać jak najwiecej takich informacji. Większość nie wie jakie mogą być konsekwencje „otwarcia”. Nie mają bladego pojęcia jak ogromny jest negatywny potencjał tych ludzi.

 6. Przyjaciel, który zjechał z Niemiec na wakacje szkolne, opowiadał, że coraz więcej Niemców aż syczy, kiedy wymieni się nazwisko Merkel. Wielu twierdzi, że ją trzeba spalić na stosie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top