Podsumowanie

gaMinął rok od założenia tejże strony internetowej. To dobry czas na garść podsumowań. Strona do dzisiaj nie zawiera żadnych reklam ani innych rodzajów uzyskiwania pieniędzy, jest typowo hobbystyczno-misyjna. Myślę, że to umacnia jej wiarygodność.

Przez rok napisałem 45 wpisów, co można uznać za wynik słaby i obiecuję poprawę, w kolejnym roku tych wpisów pojawi się przynajmniej 100.

Program statystyczny Google Analytics wykazał od początku istnienia strony 17.686 unikalnych użytkowników (UU), którzy wykonali 37.133 odsłon. Niby mało, ale przez pierwsze 8 miesięcy praktycznie nikt tutaj nie wchodził, tendencja jest mocno rosnąca (np. 1/3 wszystkich odsłon dotyczy września 2014r.) i wierzę, że tych odsłon będzie coraz więcej, w obliczu rosnącego problemu zanikania przedstawicieli białej rasy w dzisiejszym świecie.

Wejścia na stronę następują z rożnych krajów, oczywiście najwięcej z Polski.

Na dzień dzisiejszy strona posiada równo 50 polubień na Facebooku. Z jednej strony to żenująco mało, gdyż np. głupkowate strony o słodkich kociętach czy fanpage w stylu „lajkujmy ten profil, by uzdrowić małego Muhammadka od AIDS” osiągają dziesiątki tysięcy polubień. Z drugiej strony, zdaję sobie sprawę, że strona nie jest zbyt poprawna politycznie i ludzie po prostu boją się ją polubiać, żeby nie tłumaczyć się z tego faktu przed swoimi znajomymi (zwłaszcza rodzaju żeńskiego, który bardziej podatny jest na lewacką propagandę, lejącą się szerokim strumieniem z mediów). Brawa dla tej odważnej 50-tki, mam nadzieję, że ilość ta będzie rosła z czasem.

10 najpopularniejszych wpisów prezentuje się TAK.

Obecnie jestem dosyć zajęty sprawami zawodowo-naukowymi, więc nie jestem w stanie dodawać codziennie wpisów, lecz za +/- miesiąc będę miał dużo więcej czasu i spożytkuje go na pisanie nowych, mocnych i profesjonalnych artykułów.

Wszystkim czytelnikom dziękuję za odwiedziny i zapraszam po więcej 🙂

 

RacimiR, 28.09.2014r

2 thoughts on “Podsumowanie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top