Prasówka, cz. 6

aa

Od ostatniej „Prasówki” minęło aż pół roku, więc zaległości do nadrobienia są spore. Oto subiektywny zbiór „faktów medialnych” z ostatniego czasu, w kolejności chronologicznej:

 • merchant14.07.2015 – 48% młodych Polaków zamierza wyemigrować z kraju po zakończeniu edukacji – tak wykazało badanie Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Rząd PO chce zastąpić ich ciemnoskórymi muzułmanami.
 • 12.07.2015 – Osiągnięto „porozumienie” (czyli dalsze status quo) w sprawie Grecji. Oznacza to nic innego jak pudrowanie trupa i przesunięcie katastrofy w czasie. Obłowił się (odsetkami od wykreowanych pieniędzy) jak zwykle MFW i zachodnia finansjera.
 • 11.07.2015 – Rocznica wołyńskiej „Krwawej Niedzieli” przeszła zupełnie bez echa w mainstreamowych mediach. Dzień wcześniej wszystkie od rana do wieczora trąbiły o Srebrenicy.
 • 09.07.2015 – Ukazała się konfrontacja „RingTV” Grzegorza Brauna i Szewacha Weissa – do obejrzenia TUTAJ. Pomimo fatalnych prowadzących – materiał przejdzie do annałów dziennikarstwa (duże stacje nigdy nie odważyłyby się na przeprowadzenie takiej konfrontacji).
 • 08.07.2015 – Po raz kolejny powraca sprawa „dopalaczy”, tym razem specyfik o nazwie „Mocarz” zabił kilkanaście osób, a kilkaset skierował na hospitalizację. 5 lat wcześniej Donald Tusk i Ewa Kopacz w błyskach fleszy chwalili się, że poradzili sobie z dopalaczami. Kilka dni przed handlowym debiutem „Mocarza” Ewa Kopacz mówiła, że ustawy antydopalaczowej zazdrości nam cała Europa. Minister zdrowia Zembala jest bezradny i pyta dziennikarkę „a pani co by zrobiła?”.
 • 02.07.2015 – W stoczni w Gdyni odbyło się wodowanie i chrzest korwety „Gawron” (ORP Ślązak). Miało być tych statków 7, zwodowanych 5 lat temu. Wieloletnia historia z tymi statkami (bo okrętem ciężko toto nazwać) obnaża w pigułce działanie państwa istniejącego tylko teoretycznie (inaczej: Kondominium rosyjsko-niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym).
 • 14.06.2015 – Rząd PO podał dane o inflacji, twierdząc, że ceny spadają 11 miesiąc z rzędu. Ja w sklepach i na stacjach benzynowych tego nie zauważyłem. Takie jabłka (mimo trwania embarga rosyjskiego) podrożały przez ostatni rok o 150%. Póki koszyk, stanowiący podstawę do wyliczeń będzie utajniony – oficjalne wskaźniki inflacji będą dalej wymyślane, a nie obliczane. Jak mawiali nasi przodkowie – chleb podrożał, ale staniały lokomotywy.
 • 06.07.2015 – Wypłynęła kolejna „taśma prawdy” z restauracji u Sowy. Tym razem osoby dramatu to Ryszard Kalisz i Aleksander Stolzman Kwaśniewski. Usłyszeliśmy, że minister Siemoniak z kumplami kręcą lody na przetargach wojskowych oraz, że Donald Tusk to „kanalia” oraz człowiek „rudy i mściwy”.
 • 03.07.2015 – Zmiana rzecznika w PiS. Dotychczasowy Breivik Mastalerek zastąpiony zostaje przez starszą siostrę w wierze – Elżbietę Witek, która lubuje się w noszeniu talmudycznych naszyjników.
 • 01.07.2015 – Dogorywający i obrażony na cały świat prezydent Komorowski wyśmiał (całkiem niezły) pomysł dopisania kilku pytań do jesiennego referendum. Powiedział on, że „dopisać się można do pamiętnika, albo wycieczki szkolnej„. Skoro już poświęcamy miliony złotych na organizację referendum, to IMHO pytań powinno być jak najwięcej.
 • 27.06.2015 – Po kolejnym „szczycie kryzysowym” w Brukseli – Donald Tusk nakazał Polsce przyjęcie 2.000 „uchodźców” z Libii i Syrii. Chodzi oczywiście o stworzenie precedensu i przyzwyczajenie społeczeństwa, bo nowych „uchodźców” jest w UE około miliona rocznie. Na Polskę przypada 1/13, czyli  77.000 rocznie, a nie żadne 2.000.
 • 17.06.2015 – Daniel Olbrychski, wielki filosemita i zwolennik PO został po raz trzeci złapany pijany za kierownicą. W „mediach” pojawiły się głosy, że to zemsta IV RP za poparcie rywala w kampanii prezydenckiej. Żona Olbrychskiego ujawniła, że przez przejażdżką pił on… koniak z sokiem pomarańczowym (ukłony za wyszukany gust).
 • 15.06.2015 – Zdemaskowano Rachel Dolezal, czyli białą kobietę, która na potrzeby kariery trwale ucharakteryzowała się na murzynkę, pisałem o tym TUTAJ.
 • 10.06.2015 – Czystki w rządzie Platformy Obywatelskiej, w związku z upublicznieniem kolejnych „taśm prawdy” przez Zbigniewa Stonogę. Dyscyplinarkę Dymisję złożyli panowie: Sikorski, Arłukowicz, Tomczykiewicz, Biernat, Karpiński, Baniak, Cichocki, Gawłowski, Rostowski… Z kolei Ewa Kopacz przeprosiła za aferę taśmową, ale tylko i wyłącznie wyborców PO (zamiast wszystkich Polaków).
 • 18.05.2015 – Kolejna „taśma prawdy” wychodzi na jaw. Dowiadujemy się od superministry Bieńkowskiej, że to minister Sienkiewicz kazał podpalić budkę przy ambasadzie Rosji (aby zwalić winę na „faszystów” z Marszu Niepodległości, z którymi potem bohatersko walczył).
 • 10.05.2015 i 24.05 .2015 – Odbyły się 2 tury wyborów prezydenckich w Polsce, popierany przez WSI i Pro Civili Bronisław Komorowski musiał w ich efekcie ustąpić ze stanowiska. Pisałem o tym TUTAJ.
 • Od maja 2015 – Po „Nocnych Wilkach” kolejny ogólnopolski temat zastępczy to „in vitro”. Nie wiem jak Wy, ale ja już rzygam nadmiarem wtórnych informacji na ten temat. Rząd przegłosował dofinansowanie „in vitro”, ale środowiska postępowe nie są zadowolone, dalej wojują i biorą rękę, gdy dano im palec.
 • Cały kwiecień 2015 – główną wiadomością całego miesiąca, typowym tematem zastępczym, o którym trąbiono od rana do nocy był potencjalny przejazd przez Polskę motocyklistów z Rosji, zwanych „Nocne Wilki”. 3 miesiące później nikt już nie pamięta czy w końcu przejechali przez Polskę, czy nie…
 • 24.04.2015 – Zmarł Władysław Bydłoszewski Bartoszewski. Wykazał syndrom Jaruzelskiego, czyli nawrócił się na łożu śmierci i kazał pochować się w katolickim obrządku. Na jego pogrzebie lansował się (a jakże!) celebryta Lemański. Pan Władek zwolnił w Niemczech lukratywny wakat zawodowego oczerniacza Polaków i wybielacza Niemców. Na jego miejsce ewidentnie chce wskoczyć Bronisław Komorowski, który niedługo stanie się bezrobotny i szuka nowego zajęcia.
 • 22.04.2015 – Dyrektor FBI, James Comey porównał Polaków do nazistów. Za swoje słowa nie przeprosił, prezydent Komorowski mu od razu wybaczył. Organizacje żydowskie również nie protestowały, np. Abraham Foxman przytalmudził, że Comey „nie powiedział nieprawdy„. Więcej TUTAJ.
 • 14.04.2015 – Województwo Pomorskie bez konkursu, za 90.000 zł, zabranych uciemiężonemu podatnikowi ogłosiło swoje nowe, innowacyjne, dynamiczne ultranowoczesne logo. Wygląda ono TAK, choć dużo większą karierę zrobiła TAKA wersja.
 • 13.04.2015 – Rząd Platformy Obywatelskiej bez debaty społecznej wprowadził Konwencję tzw. „Antyprzemocową”, czyli raj dla lewaków i feministek. Konwencję TUTAJ rozebrałem na czynniki pierwsze.
 • 04.04.2015 – Spóźnione prima aprilis. Adam Szechter Michnik napisał list otwarty do… papieża. Pisałem o tym TUTAJ, oraz zrobiłem całkiem popularny FILMIK (a konkretnie napisy do filmiku).
 • 25.03.2015 – Koniec kariery szefa „Faktów” TVN, Kamila Durczoka, który oskarżony został o mobbing i molestowanie seksualne. Wewnętrzna komisja potwierdziła oskarżenia i usunęła go z pracy, prokuratura z kolei śledztwo (a jakże!) umorzyła. Durczok obecnie jest na etapie wytaczania procesów o ogromne odszkodowania. Jak nic nie wysępi to marny jego los.
 • 26.02.2015 – Jan Hartman (pseudoateista, syjonista i wiceprzewodniczący masońskiej loży B’nai B’rith Polin) stwierdził, że ktoś zastrzelił mu psa z wiatrówki. Sprawcy nie widział, nie ujęto go do dzisiaj. Pomimo tego, na swoim blogu (looser blues) napisał: „ty chamie, polski chamie” i wiele innych inwektyw, mających znamiona mowy nienawiści i rasizmu.
 • 09.02.2015 – Jeden z najważniejszych rabinów w Australii – Yosef Feldman – zaapelował o… wyrozumiałość dla pedofili.

 

Zebrał oczywiście RacimiR, 15.07.2015

 

<< Prasówka nr 5 ||| Prasówka nr 7 >>

4 thoughts on “Prasówka, cz. 6”

 1. 09.07.2015
  Konfrontacja była bardzo interesująca . Osobiście podoba mi się osoba byłego ambasadora w Polsce – dyplomatyczny , spokojny , pogodny. Więc należałoby w takich dyskusjach “ keep calm and cold blood” . Kluczowy problem to “ odszkodowanie “ i w tym wypadku nie moźna podzielić jego opinii…po prostu naleźałoby oszacować ogólne straty i przedstawić rachunek właściwym sprawcom tej wielkiej tragedii a nie ofiarom ( zresztą ambasador sam to podkreśla – byliśmy razem ofiarami) . W wypadkach, w których ich nie ma takie odszkodowania powinny przejść na skarb państwa polskiego. Polski cham , jak to powiedział Hartman …POLSKI filozof Jan Marek Hartman (ur. 18 marca 1967 we Wrocławiu) – polski filozof i bioetyk, profesor nauk humanistycznych, wydawca i publicysta, nauczyciel akademicki..jak widać.nie mamy o nas dobrej opinii , łącznie z naszymi Żydami .
  Pozdrawiam

  od RacimiR: Hartman to Żyd, syjonista i mason. Urodzony w Polsce, więc niby Polak (tak jak kilka milionów Żydów, których Hitler zgładził w holokauście – niby Polacy, ale teraz Izrael chce za nich pieniądze). Co do Szewacha to on pogodny był tylko na początku programu, z każdą minutą coraz bardziej był przerażony. Ewidentnie chce on odszkodowań od budżetu Polski (nie od konkretnych osób czy nieruchomości, ale od ogółu), a jego dyplomatyczność (talmudyzm dyskusyjny i „Erystyka” Schopenhauera) to była jedyna rzecz, która mógł zrobić w obliczu tak silnego kontrdyskutanta. Gdyby próbował z nim dyskutować merytorycznie – poległby na całej linii, a nie tylko 70/30.

  1. Nie jest trudno wyrobić komuś , bez podstawy , złą opinię. Mówilo się o “ Pokłosiu” ( Braun”) i o “ Idzie” ( ostatnio) .Rosjanie też narzekają, że im się niszczy reputacje “ Białymi nocami listonosza Aleksieja Triapicyna” i ostatnio też “ Lewiatanem”, który przegrał z “ Idą” – co mówią o ” Interview” w Północnej Korei , nie wiadomo .Wiadomo natomiast , że Hyon Yong-chol, dowódca sił zbrojnych Korei oczywiście Północnej został zlikwidowany przy użyciu armaty a potem …zmartwychwstał . Ci Koreańczycy mają naprawdę twardą skórę. Im bardziej wystrzelisz coś z grubej rury tym bardziej ludzie w to wierzą ( to powiedział Hitler i to zastosował ( nie tylko) w radiostacji Gliwice ) ..My czujemy się zachodni i to samo czuje wielu Rosjan ( Chińczycy mniej bo są “ daleko” i po wojnach opiumowych mają jeszcze mniej zaufania do Zachodu) i stąd bierze się ta niechęć do” wschodu “ i takie filmy, w które nikt zdrowo myślący , oprócz autorów i nagradzających ,nie wierzy . A ponieważ Rosjanie są jeszcze dalej od Zachodu niż my , dlatego uważamy ich za gorszych – kacapów. Chcieliśmy ich ciągle nawracać ( jescze przed Dymitrem Samozwańcem) i do tej pory , jak widać, próbujemy ..

 2. Last minute …
  Mówiąc soczyście : “ prawda jest jak dupa – każdy ma swoją “..prawdopodobnie , jak ma się do czynienia z osobami obiektywnymi , to niezależnie od wiatru, jaki i skąd dmucha , nie ma się powodu do obawy …ani slowa o granatowym policjancie – szuji , szpiclu i nikczemniku , chociaż on i jego czyny to tragiczny detal w sensie – gdyby nie było wojny – zawsze należy patrzeć kto ją zaczął)…natomiast jeśli chodzi o ..”.dzisiaj “: w historii Anglii Trevelyan wspaniale opisuje historię udzielania kredytów – po wygnaniu Żydów (za czasów Edwarda I) ,któremu towarzyszyły oczywiście pogromy i konfiskata dóbr, zajęli się tą “ robotą” “ chrześcijanie” …z Mozartowskiej serii: “ Così fan tutti”
  https://forumemjot.wordpress.com/2015/07/23/weiss-contra-braun-czyli-zyd-zydowi-oka-nie-wykole-3/
  P,S,
  prof. Wolniewicz jest naprawdę osobą godną szacunku i zaufania.

  od RacimiR” Braun jest Żydem? Nie wydaje mi się. Anglicy sami chcieli zająć się lichwą, dlatego przeszli na protestantyzm, a tamtejszych Żydów dziwnym trafem nikt nie chciał przyjąć, oprócz „przesiąkniętej nazizmem” Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top