Prasówka cz.2

Zapraszam do lektury najnowszej prasówki:

 

 • 16.01.2014r– Przez wszystkie polskie polskojęzyczne media jak burza przebiegła wiadomość, że na spotkaniu promocyjnym książki Krzysztofa Bęgowskiego Anny Grodzkiej, w warszawskim Empiku doszło do trzeciej wojny światowej. Protestujący mieli przy sobie transparenty „Ania- Polityk z jajami” oraz „Krzysiu, nie rób sobie jaj”. W tym dniu w telewizji najczęściej używanym słowem było „faszyści”.
 • 08.01.2014r– Kampanię wyborczą do europarlamentu czas zacząć. Donald Tusk zapowiada (po raz pincetny) likwidację umów śmieciowych. Niestety konkretów jak zwykle- brak. Na początek premier zaapelował do pracodawców, żeby nie zatrudniali na ten rodzaj umowy 🙂 Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że przed samymi wyborami zaapeluje do przestępców, żeby się uspokoili.
 • 1.01.2014r– Jak informują największe zagraniczne media, jak np. The Telegraph czy The Local, w sylwestra w Paryżu spłonęło 1.067 samochodów. Francuskie władze uznały to za… znakomity wynik, gdyż w poprzednich latach spalono ich jeszcze więcej. Żaden z najważniejszych polskich portali internetowych nie napisał o tym ani słowa. Byli widocznie bardzo zajęci rozpisywaniem się o spaleniu budy pod rosyjską ambasadą 2 miesiące wcześniej…
 • 30.12.2013r– Policja umorzyła dochodzenie w sprawie oblania Kuby Wojewódzkiego sraką kwasem. O sprawie pisaliśmy TUTAJ. Kuba, skoro sprawa umorzona, a prawica lideruje w sondażach to powiedz w końcu, co takiego znamiennego brunatny napastnik wykrzykiwał. Inaczej pomyślimy sobie, że to był jeden wielki blef.
 • 22.12.2013r– Feministka Bratkowska oświadczyła w wywiadzie dla Polsatu, że strzeli sobie skrobaneczkę w wigilię (widocznie jest to dla niej najlepsza forma antykoncepcji). 2 tygodnie później, w rozmowie z dziennikarzem Robertem Mazurkiem potwierdziła, iż to zrobiła. Pani Kasiu- następnym razem idźże na całość- wyskrob, a potem zjedz ten płód i wrzuć transmisję na youtube.
 • 14.12.2014r– Ukazuje się książka pt:”Resortowe Dzieci. Media”. Jak podaje serwis niezależna.pl, książka błyskawicznie staje się bestsellerem. Lewicowe media wpadają w panikę i zaczynają pisać o tej książce setki artykułów (tym samym jeszcze bardziej ją reklamując).
 • 18.12.2013r– Jak informuje superportal gazeta.pl: „Powiesili cichaczem krzyż na Uniwersytecie. Sprawców brak”. Proszę zwrócić uwagę i zobaczyć, co oznacza w naszym języku słowo „sprawca”. Wprawdzie dosyć szybko edytowali tego „sprawcę”, ale jednak przez kilka godzin tkwił on na głównej stronie gazety- SCREENSHOT.
 • 06.12.2013r– Jak już jesteśmy przy Uniwersytetach, to na początku grudnia na UAM w Poznaniu miał odbyć się wykład o negatywnych skutkach ideologii gender. Został on przerwany przez grupę „anty”faszystów, którzy zaczęli biegać w buciorach po stołach, tańczyć w złotej sukience wokół księdza i drzeć japy. Nasza kochana Wyborcza żali się, że policja zamiast się na to patrzeć- użyła paralizatora. W podobnej, acz bardziej cywilizowanej (bez biegania po stołach) sytuacji na wykładzie Baumana we Wrocławiu mieli „trochę” inne zdanie… Miesiąc później „anty”faszyści pokojowo protestowali wobec tego paralizatora. Miała ich wesprzeć Antifa, ale nie dojechała (złapali gumę pod Frankfurt/Oder).
 • 24.11.2013r– Argentyńskie Feministki organizują manifę pod katedrą w mieście San Juan. Protestują przeciwko uciśnieniu i dyskryminacji. Proszę zobaczyć jakie z nich dzielne amazonki: KLiK
 • 15.11.2013r– Jak podaje serwis Euroislam.pl , syryjscy terroryści rebelianci ścięli głowę jednemu „niewiernemu” i potem zaprezentowali ją dzikiemu tłumowi w mieście Aleppo. Sęk w tym, że głowa należała do… Mohammeda Faresa, jednego z liderów dżihadystycznego ugrupowania Ahrar al-Sham. Niestety, zorientowali się o tym „trochę” zbyt późno 😉 No cóż, żegnajcie rajskie dziewice…
 • 11.11.2013r– Ulicami Warszawy przeszedł kolejny Marsz Niepodległości, w którym wzięło udział (wg różnych źródeł) od 40 do 100 tysięcy uczestników. Media skupiły się na incydentach poza trasą marszu, jak spalenie budki przed ambasadą Rosji, atak na nielegalnie okupowaną kamienicę czy spalenie Tęczy na pl.Zbawiciela. Lewicowe media przekonują, że Tęcza to chrześcijański symbol szczęścia. Zgodnie z tą logiką- swastyka to hinduski symbol szczęścia…
 • 25.09.2013r– Skandal międzynarodowy, sodoma i gomora. Apokalipsa. Jak informuje dziennik satyryczny „Gazeta Wyborcza”, nieznany sprawca pozostawił mydło (dla dzieci!) w ogrodzeniu Synagogi w Węgierskim Szeged. Coś okropnego, jak żyć? „Jeśli przyzwolimy na takie zachowania, to niedługo dojdzie do sytuacji, że ktoś o to ogrodzenie oprze rower”- komentuje anonimowy ekspert do spraw antysemityzmu serwisu monitorpostepu.pl. Artykuł z gazety.pl gdzieś się twórcom później „zapodział”, ale zdążyłem zrobić zrzut ekranu- KLIK.

 

Zebrał- RacimiR, 18.01.2014r

<< Prasówka nr 1 ||| Prasówka nr 3 >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top