Rafał Gaweł nie siedzi w więzieniu

Rafał Gaweł z byłą żoną, która obecnie jest jego… narzeczoną (zdjęcie profilowe na jego facebooku)

Dziś krótki i prosty artykulik o głupim i szkodliwym zjawisku „owczego pędu” internetowego i rozpowszechnianiu groźnego fejk-niusa. Pisałem już o tym kilka słów w ostatnim wpisie o Andruszkiewiczu, ale zjawisko „Gawła za kratami” jest na tyle rozwinięte, że zdecydowałem o stworzeniu osobnego tekstu z tej okazji. Najpierw przybliżę postać głównej Dramatis personæ. Rafał Gaweł jest osobą powszechnie znaną. Prawicowcy na ogół darzą go „ogromną sympatią”, on nie pozostaje im dłużny. Oficjalnie prowadzi on Teatr „Trzyrzecze”, ale to tylko przykrywka i lans. Sam pseudo-teatr został zamknięty latem 2017 roku przez strażaków i nadzór budowlany, gdyż zagrażał zdrowiu i życiu odwiedzających. Gaweł twierdzi, że to faszyzm i zemsta reżimu, ale wiem z dobrych źródeł, że budynek naprawdę jest ruderą i nadaje się tylko do generalnego remontu, lub rozbiórki. Od czasu zamknięcia „Teatru” Gaweł skupia się na działaniach, związanych z Ośrodkiem Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Tam skupia się na dwóch sferach- banowaniu fanpejdży na pejsbuku oraz składaniu hurtowych donosów do prokuratury. Za te finezyjne czynności zwolennicy płacą Ośrodkowi około 10.000zł miesięcznie.

Zasada działania jest prosta- najpierw Gaweł i jego Ośrodek szuka przysłowiowego „chuja w dupie”, czyli monitoruje sieć pod kątem organizacji, blogów, wydarzeń czy ludzi, którzy mu się nie podobają (z klucza światopoglądowego). Potem Ośrodek analizuje, czy „przewinienie” jest na tyle duże, aby kwalifikowało się do złożenia donosu do prokuratury (tzw. podejrzenie popełnienia przestępstwa). Zazwyczaj chodzi o tzw. „mowę nienawiści”. Taki donosik jest za darmo, więc Ośrodek korzysta z tej możliwości w przemysłowych liczbach- potem niech prokuratura się martwi, co dalej z tym zrobić. Większość wniosków jest odrzucanych, bo Ośrodek się nie patyczkuje i donosi na wszystko, co się da. Jednakże na prokuraturę nakładana jest presja ze strony lewackich mediów, aby jakiś procent donosów Ośrodka zamieniał się w oskarżenia i śledztwa. Sam Gaweł ma świetne układy z Gazetą Wyborczą, kręgami Sorosa, KODem, czy „wolnym sądownictwem” (np. z Igorem Tuleyą- patrz niżej). Są też sytuacje, gdy Gawłowi coś się nie spodoba, ale nie jest w stanie tego uzasadnić w donosie, np. mój blog. Prawo nie jest łamane, wszystko jest OK, ale Gaweł chce się jakoś wykazać i koniecznie puścić śmierdzącego bąka. Wówczas na otarcie łez podejmowana jest próba zbanowania fajpejdża na pejsbuku. Tam nie trzeba nic uzasadniać, po prostu klika się w przycisk „zgłoś do usunięcia” i tyle. Gdy zrobi to odpowiednio dużo osób w krótkim czasie- fanpejdż zostaje automatycznie usunięty z indeksu (wydaje mi się, że teraz już jest inaczej i do bana potrzebny jest również „ręczny” moderator, ale kiedyś wystarczyło dużo zgłoszeń w krótkim czasie i fanpejdż był banowany automatycznie). Ośrodek na swojej i powiązanych stronach regularnie publikował fanpejdże, które im się nie podobają i zachęcał swoich sympatyków do masowego zgłaszania o usunięcie. Mój blog pojawiał się tam wielokrotnie, na szczęście bez efektu, ale jednak wiele dobrych stron zostało w ten sposób zbanowanych na zawsze.

https://www.facebook.com/168129753785590/photos/a.169910833607482/179225896009309/?type=3&theater

Ośrodek lubi też stygmatyzować pojedyncze osoby, które wypowiedziały się na pejsie w sposób nieprzychylny wobec imigrantów. Takie praktyki (publikowanie prywatnych zdjęć na innym fanpejdżu) są nielegalne, zwłaszcza od czasu RODO, ale żyjemy w państwie teoretycznym, więc nikt nie robi Ośrodkowi z tej okazji żadnych problemów. Tego typu zestawy (zdjęcie+wypowiedź) to już zupełna groteska, gdyż najczęściej w komentarzach lewaków panuje 10 razy większy hejt. Np. mamy zdjęcie chłopa, który napisał: „Gdyby uchodźcy zostali w swoich krajach, to by nie utonęli w Morzu Śródziemnym„, a pod nim komentarze lewaków typu: „debil”, „faszysta”, „Janusz”, „zakuty łeb”, „idiota”, „skurwysyn”, „półmózg”, „prymityw”, „zacofany” i dziesiątki innych obelg. Czyli walka z „mową nienawiści” polega na… wzbudzaniu dużo większej nienawiści. Zwalczanie nienawiści nienawiścią raczej przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego, ale chyba właśnie o to lewakom chodzi- o kłótnie i podziały społeczne. Zresztą lewacki, anty-biały hejt już dawno wymknął się spod kontroli (zwłaszcza w USA) i niestety jest to ogromny problem naszej rasy.

Podsumowując- po likwidacji Teatru, kariera Gawła i jego „Ośrodka” to donosy do prokuratury oraz próba banowania stron na pejsie i stygmatyzowania pojedynczych osób, które napisały coś złego o nachodźcach. Pod każdym jego wpisem pojawia się apel o wsparcie z numerem konta. Ja też pobieram darowizny, ale nie pcham się z numerem konta i żebractwem, gdzie się tylko da, jak pan Gaweł. Słyszałem nawet taki dowcip, że jeżeli wypowiedź Gawła nie jest okraszona numerem konta, to znaczy, że jest fałszywa.

Działalność „Ośrodka” skupia się na sytuacjach spornych między osobami lub grupami osób różnych ras. Gdy biali Polacy pobiją się nawzajem- Ośrodek pomija zdarzenie. Gdy murzyni pobiją się między sobą- Ośrodek również pomija zdarzenie, chyba, że np. ktoś biały skomentuje to w stylu: „szkoda, że się małpy nie pozabijały„- wówczas zachodzi już „mowa nienawiści” tego białego człowieka, no i donosik do prokuratury, jak Rudy z „Blok Ekipy”. Gdy napastnik jest uposażony pigmentalnie, a ofiara jest biała- Ośrodek również nie podejmie sprawy przeciwko napastnikowi, a co najwyżej przeciwko komuś, kto to skomentował w sposób niekorzystny dla napastnika. Główny model działań Ośrodka to oczywiście sytuacja, gdy biały zaatakuje nie-białego. Ogólnie rzecz biorąc- 100% donosów, złożonych przez Ośrodek do prokuratury jest przeciwko ludziom białym, na ogół mężczyznom. 0% jest przeciwko ludziom nie-białym. Takie podejście to oczywiście rasizm w najczystszej postaci- gdy masz skórę czarną, to masz licencję Ośrodka na dokonywanie dowolnych przestępstw. To zresztą klasyczna „logika” lewacka. Ośrodek ma około 140 tysięcy polubień, więc całkiem sporo. Sądząc po stosunkowo niskiej liczbie interakcji- część tych polubień może być kupiona. Jednakże sporo tam realnej, lewackiej ekstremy, która w ohydny sposób wyrzyguje się tam na Polaków (pod pretekstem walki z nienawiścią). Statystyczny sympatyk Ośrodka uważa, że nie ma w Polsce czegoś takiego, jak anty-biały rasizm, bo Ośrodek o takim przypadku jeszcze nigdy nie poinformował. Gdyby taki przypadek był, to Ośrodek na pewno by to nagłośnił, wszak to uczciwi i europejscy aktywiści kręgów tolerancji. No, ale skoro 100% przypadków w Ośrodku to poszkodowany obcokrajowiec, więc teza jest banalnie prosta- jesteśmy narodem nietolerancyjnym, dusznym i faszystowskim, a cały świat się z nas śmieje. Czyli el classico- ojkofobia i pedagogika wstydu. Nie muszę chyba dodawać, że każdy, kto ma poglądy inne, niż radykalne lewactwo- od razu na profilu Ośrodka dostanie bana. Zjawisko przybiera groteskowych rozmiarów, np. pod artykułem jest 70 komentarzy, z czego widocznych jest 5 (słodzenie Ośrodkowi oraz hejt na rywali), a 65 to komentarze osób zbanowanych, które są niewidoczne.


Wszystko co napisałem do tej pory można uznać za wydłużony wstęp i „dygresję Karonia”. Wydaje mi się zresztą, że 99% czytelników tego bloga doskonale zdaje sobie sprawę z taktyki lewackiej, wyznawanej przez Ośrodek i Rafała Gawła.

Przejdźmy zatem do sedna. Gaweł lubował się w dostatnim życiu na cudzy koszt, robił to w dość prymitywny sposób- nie płacił za zamówienia, nie spłacał pożyczek itp. Kilka lat temu (lata 2010-2012) Rafał Gaweł zadarł jednak z niewłaściwymi ludźmi, czyli z Georgem Sorosem. Gaweł wziął jakieś pieniądze z Fundacji Batorego i nie wykorzystał ich zgodnie z przeznaczeniem (zamiast walczyć z białą rasą- przesrał ten hajs na pierdoły). Gdy wpływowy Żyd zostaje zrobiony w ciula przez goja- jest to sprawa bardzo poważna, wręcz honorowa. Zbezczeszczenie świętości, w dodatku 50 kilometrów od Jedwabnego! Reakcja była oczywista- sprawa wylądowała w sądzie. Poszkodowanych było więcej, np. Polsko-Amerykański Fundusz Społeczny, Województwo, Urząd Miasta Suwałki, kilka prywatnych firm, którym Gaweł nie zapłacił za dostarczony towar, a także bank, w którym Gaweł zaciągnął kredyt, którego nigdy nie spłacił. W sumie prawie milion złotych. Spryciarz i cynik Gaweł zabezpieczył się przed egzekucją, przepisując cały majątek na żonę, z którą dla potrzeb komorniczych się rozwiódł, ale fizycznie nadal są razem (oficjalnie są… narzeczeni). Sprawa sądowa wlokła się bardzo długo, dochodzenie kosztowało polskiego podatnika grube miliony, w końcu w lipcu 2017 orzeczono wyrok- 4 lata bezwzględnego więzienia za m.in. kradzież, przywłaszczenie mienia i sprzeniewierzenie pieniędzy kontrahentów. Sam Gaweł bardzo przypomina mi bohatera filmu „Konsul”, granego przez Piotra Fronczewskiego (pisałem o tym filmie 2 lata temu TUTAJ na dole)- chce prześlizgnąć się przez życie na szwindlach finansowych, maskując swoje występki dobrą prezencją, wygadaniem i maską dyskryminowanego „antyfaszysty”. Poniżej uzasadnienie wyroku z 2017 roku:

Już wtedy (w 2017 roku) sporo mediów prawicowych pisało, że „Gaweł idzie do więzienia na 4 lata”. Problem w tym, że nigdzie nie poszedł. Odwołał się od wyroku. Proces odwoławczy znów kosztował kolejne miliony i ciągnął się 18 miesięcy. W międzyczasie Gaweł stosował najbardziej prymitywne sztuczki i triki, aby tylko zmniejszyć wyrok. Najpierw załatwił sobie „żółte papiery” i udawał osobę niepoczytalną. Później stwierdził, że fanpejdż „Ośrodka” na Pejsie nie ma absolutnie nic wspólnego z realnym „Ośrodkiem” (czyli jakiś tajemniczy ktoś, kogo Gaweł nie zna założył sobie fanpejdż na pejsie, zdobył 140.000 lajków i w każdym poście wrzuca numer konta bankowego, który to, uwaga- jest prawdziwy). W końcu dwa dni temu, piątego stycznia 2019 roku, prokuratura w Białymstoku orzekła wyrok- 2 lata pozbawienia wolności (czyli de facto połowę mniej, niż w lipcu 2017). Wśród kręgów prawicowych wybuchła wielka euforia, po „więzieniu” dla Gawłą poinformowały wszystkie największe media, a 90% komentarzy to wiwaty na część „osadzonego”. Wszystko fajnie, ale chciałbym zwrócić uwagę na drobniutki szczegół. Otóż Rafał Gaweł nie wybiera się do żadnego więzienia i prawdopodobnie nigdy tam nie wyląduje. Wyrok niby jest prawomocny, ale w momencie ogłoszenia Gawła nie było na sali (prokurator mówił do pustej ściany). Łącznie Gaweł do dyspozycji ma 4 instancje sądowe (dwie w Białymstoku, trzecia to Sąd Najwyższy, a czwarta to instytucje międzynarodowe). Pierwsza instancja dała mu 4 lata, druga zmniejszyła do 2 lat. Zostają mu jeszcze dwie instancje, w dodatku dużo bardziej przyjazne Gawłowi, wszak o prokuraturze w Białymstoku wyraża się on w jak najgorszych zdaniach (kreuje się na męczennika i „Józefa K.”, który nic nie zrobił, ale chcą go zniszczyć z powodów politycznych). Wtóruje mu w tym Gazeta Wyborcza, prowadząc nagonkę na Białystok jako stolicę światowego faszyzmu.

Teraz Rafał Gaweł jest na etapie Sądu Najwyższego i według mnie- na 95% tutaj nastąpi kasacja. Sąd Najwyższy jest praktycznie nietknięty od czasów stalinowskich. Ostatnio PiS chciał go zreformować, ale grzecznie się wycofali po ostrzeżeniach z Brukseli. Sędziowie SN wzięli już nawet odprawy emerytalne, po czym przywrócono ich do pracy. Swoją drogą- odpraw nie oddali do dzisiaj. Tłumaczą się podobnie, jak Rzepliński, który wziął 150.000zł ekwiwalentu za niewykorzystany urlop. Czyli „nie chcem, ale muszem„. Sędziowie chętnie oddaliby te odprawy, ale po prostu nie wiedzą jak, nie istnieje mechanizm ich oddawania, więc z bólem serca zmuszeni są zostawić sobie te pieniądze do własnej dyspozycji. Ten właśnie praworządny i niezawisły Sąd Najwyższy, pod przewodnictwem Małgorzaty Gersdorf będzie „sądził” Rafała Gawła. Kto ma choć minimalne pojęcie o polskim sądownictwie- dobrze wie, jak skończy się to odwołanie, czyli oczywistym uniewinnieniem i kasacją wyroku z Białegostoku. Jedyna możliwość problemów Gawła w SN zaistnieje wtedy, gdy kręgi Sorosa uniosą się honorem i będą się upierały, aby dać nauczkę Gawłowi, pokazując, że nikt nie ma prawa ich bezkarnie dymać na kasę, nawet światopoglądowi sprzymierzeńcy. Wtedy Gaweł może mieć problem, ale według mnie tak nie będzie, a Sorosowi już przeszła złość. Nawet Aleksander Smolar (księgowy Sorosa na terenie Polin) w wywiadach jasno daje do zrozumienia, że nie mają żalu do Gawła i chętnie załatwiliby sprawę polubownie. Wszak Sorosowi kompletnie nie opłaca się wsadzanie Gawła za kraty- odwala on dobrą robotę pod względem marksizacji, szerzenia multi-kulti, antypolskości i niszczenia białej rasy, w dodatku utrzymuje się sam ze składek, więc po co go zamykać w pierdlu? Dlatego uważam, że Sąd Najwyższy skasuje wyrok Gawła. Gdyby jakimś cudem stało się inaczej, to Gawłowi zostają jeszcze instytucje międzynarodowe (opanowane kadrowo przez komunistyczne lewactwo), gdzie też ma ogromne szanse na uniewinnienie.

Podsumowując- Rafał Gaweł ma się bardzo dobrze i na chwilę obecną przebywa poza więzieniem. Kompletnie nie rozumiem wyśmiewania się z niego w kręgach prawicowych. Cytując klasyka: Z czego się śmiejecie? Z siebie samych się śmiejecie! Gaweł żyje na wysokim poziomie materialnym, ma młodą, atrakcyjną żonę narzeczoną. Jest dobrze odżywiony (sądząc po tkance tłuszczowej), jest celebrytą. Ma niemałą władzę, setki ludzi po jego donosach zostało skazanych przez sądy. Zrobił wała na kilkaset tysięcy złotych, których nie musi oddawać. Fanatycy przesyłają mu niemałe kwoty na konto (około 120.000zł w zeszłym roku trafiło do zasobów Ośrodka). Udziela on wywiadów z pozycji mędrca, bierze udział w panelach dyskusyjnych, jest bliski zostania męczennikiem. Nawet ubiegając się o pozwolenie na broń palną- bez pozytywnej opinii Rafała Gawła ani rusz. Tak to wygląda w rzeczywistości, dlatego gdy czytam komentarze typu: „he he ale Gawła przecwelą pod celą he he” – robi mi się słabo. Gaweł na dzień dzisiejszy nie wybiera się do żadnej celi i czeka go życie w komforcie, o którym 95% Polaków może tylko pomarzyć. Faktycznie powód do szyderstw… Zresztą nawet, gdyby go zamknęli na te dwa lata, to wypuszczą go po roku. Sam bym chętnie poszedł na rok do więzienia, gdybym w zamian dostał 700.000 złotych (czyli tyle, ile zdefraudował Gaweł).

Bez pozytywnej opinii Rafała Gawła nie dostaniemy pozwolenia na broń.

Jest mi smutno z powodu dziecinnej i nieodpowiedzialnej reakcji prawicy. Zachowała się ona jak stado owiec. Jeden zawołał „beeee”, a wszyscy inni też zrobili „beeee”. Nikt sobie nie zadał trudu sprawdzenia, czy Gaweł siedzi w więzieniu, ale wszyscy, jeden po drugim rozpowszechnili takiego fejka i cieszą się, jak głupi do sera. Przecież nawet na swoim oficjalnym pejsie Gaweł napisał, że nie idzie do żadnego więzienia, tylko będzie się odwoływał do SN (wpis w momencie pisania tego tekstu został usunięty). Gaweł to za dobry cwaniak i ma za duże wpływy, aby pozwolono go „ot tak” zamknąć za kratami. Zresztą, nawet na logikę, czy ktoś w tym kraju poszedł siedzieć za machlojki? Czy Tusk siedzi? Sikorski? Sienkiewicz? Komorowski? Grabarczyk? Nowak? Gawłowski? Zdanowska? Adamowicz? Kijowski? Belka? Mucha? Ano właśnie. Dlatego pierwszą reakcją na wiadomość, brzmiącą „Gaweł siedzi” powinno być sprawdzenie, czy aby na pewno, a nie wierzenie na słowo i cieszenie się z faktów niedokonanych, które nigdy nie będą miały miejsca.

RacimiR, 7.01.2019

PS: Dzięki dla Romana za 6zł i tym samym otwarcie tegorocznego bilansu filantropijnego 🙂

PS2: Coś dużo wejść było na ten tekst w pierwszy dzień publikacji, co mnie miło zdziwiło. Po krótkim śledztwie: 

40 thoughts on “Rafał Gaweł nie siedzi w więzieniu”

 1. Wstyd przyznac ale z gawlem niestety bedzie tak jak piszesz, lewaccy sedziowie albo wykonaja kasacje wyroku albo dostanie zawiasy (bo jako czynnosc lagodzaca bedzie sluzba spoleczna sledzenie rasizmu).
  Tak czy siak ani jednego dnia nie przesiedzi w pierdlu.
  Nawet zwykly miecio spod budki z piwem widzi ze to oszust, defraudator, kretacz i smieje sie do rozpuchu mataczac sledztwo (przepisujac majatek na byla zone).
  Po prostu na takiego nedznego oszusta noz sie otwiera w kieszeni.

  W stosunku doniego powinno byc kilka osobnych sledztw (kazdy poszkodowany powinien zglosic osobne) a nie jedno zbiorcze. Jesli zagraniczna fundacja wtopila kase w polaka to mam to gdzieś, niech sie soros martwi.
  Natomiast polski bank jeśli udzielil kredytu to powinien zalozyc sprawe komornicza (wszak nawet traktor komornik moze zabrac sasiadowi dluznika) gdyz traci kazdy polak poprzez długi pojedynczego oszusta (tak jak kazdy polak traci przez amber gold i get back) a potem rzad drukuje ksiegowy pieniadz napedzajac inflacje czyli de facto dodatkowy podatek na kazdego z nas.
  Ziobro sciemnial ze dziala ustawa o konfiskacie mienia, a Gawła sie to widać nie tyczy. CBŚ, CBA natomiast dziala bardzo wyrywko.
  Jak pisales nikogo z kasty nietykalnych (sedziowie politycy byznesmeny lewaki) kara nigdy nie spotka. Nawet jakby korwin+rn rządzili kasty sedziowskiej nawet nie tkna, wiec nie dziwie sie pisowi (ostatnio w nbp martyna Wojciechowska inkasuje 80ty/mies …za promocje wizerunku banku… dojna zmiana…).

  od RacimiR: Konfiskata raczej nie wchodzi w grę, bo on wszystko przepisał na żonę, z którą prawdopodobnie się specjalnie rozwiódł, aby wystawić komornika do wiatru (ona zresztą też dostała wyrok, tyle że w zawiasach). Gaweł do czasu kasacji może pojechać sobie za granicę (o ile już tego nie zrobił, bo przy ogłaszaniu wyroku go nie było i nie wiadomo gdzie teraz jest poza tym, że nie jest to więzienie) i przeczekać, aby przypadkiem nikt go siłą nie zapuszkował po prawomocnym wyroku. Sąd Najwyższy jest bardzo opieszały (np. niedawno łaskawie wydali wyrok co do katastrofy hali w Chorzowie/Katowicach z 2006 roku, czyli 13 lat temu), ale jestem pewny, że sprawa Gawła będzie dla nich priorytetowa i wyrok z Białegostoku skasują bardzo szybko, aby Gaweł nie musiał się stresować. Gersdorf, Tuleya i reszta nadzwyczajnej kasty dobrze wiedzą, co mają robić. Jedynym zagrożeniem jest ewentualnie Soros, który może nakazać skazanie Gawła jako kozła ofiarnego (w sensie: „patrzcie, nawet swoich ukarzemy, jeżeli nas zrobią na kasę, więc stanowczo odradzamy próbę oszukania nas”), ale wydaje mi się, że tak nie będzie, Smolar wypowiadał się o Gawle dosyć ciepło. Gaweł może grać też na przedawnienie, a do tego czasu odgrywać rolę drugiej Ludmiły Kozłowskiej, czyli rzygać na Polskę z zagranicy.
  Czytałem też, że Gaweł za lokal, gdzie znajdował się jego Teatr nie zapłacił czynszu i zalega kupę forsy warszawskiej spółdzielni mieszkaniowej, a mimo to ma czelność pyszczyć, że faszyści zabronili mu wystawiać przedstawienia… Nienawidzę takich tupeciarzy, nie płaci a jeszcze ma pretensje i robi z siebie ofiarę. Typowy „Konsul” z filmu z Fronczewskim, tylko w filmie go zamknęli na końcu, a Gawłowi gówno zrobią…

  1. Jeżeli ma na pieńku i z władzami RP, i z Sorosem, to go dupną. Nawet nie wykluczyłbym nieszczęśliwego wypadku.

   Są tacy ludzie, którzy oszukują innych dla samego oszukiwania. Mają jakąś taką irracjonalną potrzebę. Coś jak kleptomania, tylko że nie kradzieże, tylko szwindle. Nie są lojalni wobec nikogo (no, ewentualnie wobec rodziny) i tym samym robią sobie wrogów naokoło.

   od RacimiR: Jestem niemal pewny, że nic mu nie zrobią, pomimo prawomocnego wyroku. Soros to raczej nie problem, bo Gaweł robi dla niego świetną robotę (w sferze 'społeczeństw otwartych’ i niszczenia białej rasy) niejako bez wsparcia 'filantropa’ (nie licząc tej feralnej dotacji sprzed kilku lat). Na upartego Gaweł odda Smolarowi tą kasę, żeby się od niego odpierdzielili, Ośrodek wykazał około 45.000 zysku za ubiegły rok (dane są na stronie Ośrodka), a miesięcznie dostają koło dyszki, więc w razie potrzeby są w stanie spłacić Sorosa do Wielkanocy. 90% wałów Gawła dotyczy innych podmiotów, niż Soros, głównie są to samorządy, bank i kontrahenci- oni raczej kasy nie zobaczą, ale to raczej nie problem dla Sądu Najwyższego.
   Co do „władz RP”- o kogo konkretnie chodzi? My mamy w ogóle jakieś władze? To państwo istnieje tylko teoretycznie i nie wiadomo, kto nim rządzi, raczej nie jest to PiS, który klęczy i pełza przed każdym cwaniakiem zagranicznym. Ich siłę idealnie pokazuje próba oskarżenia hajlującego pracownika TVN przez sąd w Gliwicach, nie minęła doba, a już grzecznie się wycofali z wszystkiego, bo dostali zjebę od żydowskiej ambasador.
   Sąd Najwyższy go uniewinni i tyle, jestem w stanie się nawet o to założyć o pieniądze, jeżeli ktoś by miał ochotę.

  2. Co do zony/narzeczonej/rozwodki gawla dziwie sie ze skarbowka jej nie neka (ta kasa/majatek co przepisal na nia gawel).
   Od nieudokumentowanych przychodow jest 75% podatku.
   Al capone zostal wsadzony za kratki za szwindle podatkowe.
   Skarbowka (w celu szczytnego usszczrelniana vat) neka mlode malzenstwa i kaze placic podatek os kasy z kopert.
   Byl przypadek ze mlode malzenstwo kupilo kawalerkę, na pytqnie skarbowki skad kasa powiedzieli ze z kopert wlasnie i nie sa w stanie wykazac kto ile z gości weselnych dał. Skarbowka chciala 75 procent podatku ale jakos sie wywineli placac jednak 23% bo skarbowka zwrocila sie do domu weselnego o liczbe gosci, sume kwoty kopert podzielono przez liczbe weselnikow i usredniono.
   Maowiecki nie potrafi lapac cwaniaków robiacych przewaly vat na miliardy wiec neka szarrych ludzi, wychodzi na to ze strach wesele w polsce urządzać.
   Innymi slowy chciałem napisać ze gdyby panstwo chcialo to ten majatek i dlug gawla w prosty sposob by odzyskalo, no ale lewackie sady w panstwie teoretycznym nie pozwolą.

   od RacimiR: Być może oficjalnie podczas rozwodu sąd rodzinny jej to przekazał. Akurat jeśli chodzi o kwestię puszczenia faceta w skarpetkach podczas rozwodu to w Polsce nie jest to żaden problem, wręcz norma, zwłaszcza, że mają małe dziecko. Gaweł oficjalnie jest gołodupcem i nie ma z czego ściągać, a była żona dostała majątek legalnie przez decyzję sądu, niejako sąd wyprał tą kasę. To oczywiście tylko moje dywagacje, bo nie znam sprawy aż tak dobrze.
   Gdyby państwo nie było teoretyczne, to już dawno Gaweł by siedział. A tu nie dość, że nie siedzi, to jeszcze przez niego inni siedzą za „mowę nienawiści” mimo, że nasza OTUA niby gwarantuje wolność słowa i wypowiedzi…

 2. W sumie nie ladnie kogos oceniac po wygladzie ale widzac jego facjate małupoluda po prostu nie zdzierzylem jak taka ladna laska moze sie z nim zadawać (moze po prostu ten prezent 700tys majatku zrobil swoje choc typowy facet nigdy by ropuchy nie wzial za zone dla kasy).
  Gawel przypomina mi z filmu „from dusk till down” wykidajle z lokalu titty twister – identyczny malupolud ktorego pare scen dalej george cloney załatwił. Nawet Marcin Kierwinski przy gawle wyglada jak miss sosnowca 🙂
  A moze laska cwana jest – majatek gawla sprzeda i sruuu za granicę. Jak tak bedzie lewactwo dostanie syndromu wyparcia gawla jak z simon mol.

  od RacimiR: Ona ma 21 lat i jest całkiem ładna, on ma prawie 50 i wygląda jak Kierwiński, jak to się mówi- miłość jest ślepa (wydaje mi się, że Gaweł mimo wszystko jest ładniejszy od Kierwińśkiego). Nie zdziwiłbym się, gdyby panienka prysnęła z hajsem, aczkolwiek to mogłoby się dla niej skończyć bardzo niebezpiecznie. Każdy potencjalny „przypał” to oczywiście powtórka z Simona Mola i Mateusza Kijowskiego, czyli „co złego to nie my” i „on nas też oszukał, to nie jest nasz przyjaciel”. Może Gaweł ją „poderwał” tak, jak Tarantino Juliette Lewis w tym filmie? Wszak też jest jebnięty i niepoczytalny, co okazał w sądzie, więc lepiej mu się nie przeciwstawiać 🙂 Ten film podobał mi się właśnie do momentu wejścia do tego baru, potem fabuła się definitywnie zakończyła.

 3. Przykro mi to pisać ale tekst dla przeciętnego kreatyna jest za długi i to w większości jest problem.
  Większości naewt ludzi „Na poziomie ” przekaz ustny boli A co dopiero czytanie ze zrozumieniem ?

  od RacimiR: „Tabloidacja” środków przekazu to też problem, ale tu chodzi o zwykłego fejk-niusa. Wiele mediów prawicowych napisało, że Gaweł siedzi w więzieniu, co jest nieprawdą. Rozumiem, gdyby lewacy wymyślali fejki, to dla nich chleb codzienny. Ale prawica? Po co? Przecież nic z tego nie ma, a tylko ludzie są wprowadzeni w błąd. Tu też wychodzi zwykła ludzka naiwność- większość osób myśli, że jak jest prawomocny wyrok, to już nic się nie da zrobić. Przecież żyjemy w Polsce, gdzie nie takie cuda się już działy w obszarze „nadzwyczajnej kasty”.

 4. Naiwniactwo się szerzy nie ma totamto, to nawet w mojej parszywej mięscinie skazywali za wpisy wiadomo o kim nawet bez jego donosu,, gdyby owsik zbierał na jego ośrodek albo na parade równości gwarantuje ci że banda debili tyle samo by dawało co zawsze

 5. heja, nie jest to może najistotniejsze w tej sprawie ale była żona i obecna konkubina/narzeczona to jednak chyba dwie różne osoby. Jeśli obecna ma 21 lat to musiała by za Gawła wyjść w Arabii Saudyjskiej. W 2015 media pisały o odroczeni procesu ze względu na chore plecy żony. Nie szukałem wnikliwiej bo bym musiał na facebooka włazić a nie mogę obecnie.

  od RacimiR: Mogła mieć 17. Z tą poprzednią chyba rozstał się wcześniej, niż 2015. Obie brały udział w procesie, więc dla dziennikarskiego skrótu każdą z nich można nazwać „żoną”. Nie znam matrymonialnych zawiłości Gawła, ale to wszystko śmierdzi na kilometr.
  Chore plecy to ma chyba ponad połowa ludzi 😉 Faktycznie powód do odwołania procesu.

 6. Tu niestety tak jak piszesz ,nic mu nie zrobią .
  Dziwne tylko że osobom z żółtymi papierami pozwalają prowadzić biznes ,fundacje i itd.
  Jego miejsce jest nie w więzieniu , lecz raczej w Tworkach .

 7. Zdziwiłbym się, gdyby było inaczej.
  I niech mi ktoś powie, ze tu nie panuje lewacki nazizm.

  A propos – czy mógłbym prosić o odwrócenie layoutu strony? Tzn. czarne litery na białym tle? Powidoki mnie się robią 🙂

  od RacimiR: Będzie czarno na białym na nowej stronie, czyli już wkrótce 🙂

 8. Gdzieś wyczytałem, że do momentu, gdy gaweł mieszkał w Białymstoku, to swastyki na murach pojawiały się codziennie. Odkąd wyniósł się do Warszawy, to nagle przestały się pojawiać. I to by było na tyle na temat „faszystowskich prowokacji”.

  od RacimiR: Jacek Międlar o tym mówił w ostatnim filmiku. Nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda, wszak lewacy uwielbiają posługiwać się prowokacją i sami tworzyć faszyzm, aby potem bohatersko go zwalczać.

 9. Jaką masz opinię na temat reformy edukacji w Polsce?

  od RacimiR: Ciężko mi powiedzieć, bo ja nie mam z tym nic wspólnego, zakończyłem edukację już dawno na poziomie magistra. Likwidację gimnazjów popieram, to od początku był poroniony pomysł. Wszelką marksizację edukacji, wycofywanie nauk ścisłych i tęczowe piątki oczywiście potępiam po stokroć.

 10. jednak ceny prądu poszły w góre sam jeszcze nie dostałem ale czytałem że w tauronie 3 razy drożej

  od RacimiR: 3 razy, gdzie to wyczytałeś? Nie sądzę, żeby tak było, zwłaszcza w roku wyborczym. Trzeba by spytać kogoś, kto już miał w tym roku okres rozliczeniowy. Ja w Tauronie mam zmianę co roku we wrześniu, nic mi nie zdrożało i do września płacę tyle samo, co w poprzednim roku. Potem się okaże, aczkolwiek na pewno nie zdrożeje 3 razy, z tego co wiem to max 5%. Sprawdź sobie ile w tym roku zdrożeje prąd w innych krajach UE- to są wzrosty po 50% i więcej.

 11. Co myślicie o aferze wokół płac w Narodowym Banku Polskim ? Osoby pracujące w NBP miały zarabiać dużą kasę, pomimo że nie powinni tyle zarabiać. Szef NBP Adam Glapiński wydaje się tym nie przejmować. Warto zaznaczyć że Glapiński to przyjaciel Kaczyńskiego od 30 lat.
  Niestety PiS idzie drogą Platformy, miało być skromniej a jest to samo co było.

  od RacimiR: Trudno powiedzieć, trzeba by zestawić ich zarobki z poprzednikami, np. Belką czy HGW. Podejrzewam, że „socjaldemokraci” zarabiali jeszcze więcej, pomimo inflacji, nie mówiąc już o przestępstwach typu Belka u Sowy, który ewidentnie złamał niezależność NBP.
  Te asystentki powinny zarabiać mniej, ale sam Glapiński? Jego pensja jest wg mnie dosyć niska, jak na szefa banku centralnego. Byle łamaga piłkarski w polskiej ekstraklasie zarabia więcej. Wg mnie kolejna TVNowska afera z dupy, po dzikach i innych pierdołach. Nawet Grad zarabiał 2 razy więcej jako prezes elektrowni atomowej, której nigdy nie było.

 12. https://nczas.com/2019/01/10/internauci-nie-zostawiaja-suchej-nitki-na-kukizie-jednoznaczne-komentarze-po-wypowiedzi-polityka-muzyka/
  Skandaliczna wypowiedź Kukiza. Porównał odstrzał dzików do…….mordów na Polakach na Wołyniu

  od RacimiR: Eh co się z tym Kukizem porobiło, nieprzypadkowo prawie wszyscy znaczący się ludzie opuścili jego kręgi polityczne. Od czasu pamiętnej nocy przy kieliszku systematycznie dokonuje samozaorania. Tym bardziej, że jest podobno rolnikiem, to powinien się znać na dzikach, ich populacji, odstrzałach i zagrożeniach, jakie powodują. Mam nadzieję, że Kukiz nie wystartuje w wyborach, bo tylko odbierze głosy Ruchowi Narodowemu.

 13. w komentarzach pod filmikiem atora były takie głosy

  od RacimiR: No to źródło informacji pierwsza klasa.

 14. kici kici KOCUR

  Przesadziłeś trochę RacimiR. Na pewno nie poszedłbyś siedzieć w zamian za jakieś tam pieniądze. A mogę udowodnić Ci to w bardzo prosty sposób. Z Twoją elokwencją, inteligencją i sprytem na pewno zrobiłbyś duże pieniądze gdybyś poszedł w ślady takiego typa jak chociażby ten Gaweł. Donoszenie na Polaków, wylewanie na nich pomyj, donoszenie jest o wiele bardziej dochodowym przedsięwzięciem niż na przykład zaangażowanie się w obronę naszej Ojczyzny, obronę naszej rasy i walkę o prawdę. A dlaczego wybrałeś tę drugą drogę? Nie jest wcale dochodową. Jak sam piszesz 6 złotych polskich na początku roku to raczej nie jest kwota oszałamiającą. To ja Ci powiem dlaczego: Ty, także zarówno i ja i wiele tysięcy naszych rodaków wyznajemy pewne zasady które wyróżniają nas od reszty zakłamanych, podłych, chciwych i zdradzieckich typów. A zasadami tymi są. Bóg, Honor i Ojczyzna. I to w zasadzie byłoby tyle w tym temacie. Resztę możesz sobie dopowiedzieć. Pozdrawiam

  od RacimiR: Prawdę mówiąc- gdyby mi ktoś zaoferował 1000 złotych za dzień odsiadki (tak jak Gawłowi, który i tak nie siedzi), to bym jeszcze dzisiaj mógł iść do pudła. Poćwiczyłbym trochę (’skazany na trening’), poczytał książek, pouczył się języków obcych. Po 2 latach wychodzę silny duchem i ciałem, niecała 40-tka na karku, w kieszeni 700.000 złotych, kupiłbym kilka mieszkań na wynajem i mógłbym w 100% zająć się patriotyzmem, a nie tak jak teraz, na 15%, bo czasu nie mam. Co do 6 złotych- od tego czasu dostałem trochę więcej, co mnie mobilizuje. Na razie jednak zamiast pisać- ogarniam przenosiny strony na nową domenę i całą migrację plików i bazy danych.

 15. Napiszę komentarz o dwóch sprawach, które zahaczają o robienie laski Amerykanom:
  1. Sprawa szpiega chińskiego z Huawei
  2. Konferencji do spraw Bliskiego Wschodu

  Adn1. Aresztowano Chińczyka i Polaka którzy szpiegowali dla chińskiego rządu, ten pierwszy pracował w firmie Huawei ,która oskarżana jest o szpiegowanie na rzecz Chin (a swoją drogą wyznam że w grudniu kupiłem telefon Huawei a ponoć chiński wywiad może podsłuchiwać tych użytkowników telefonów, ale telefon fajny). No i tutaj muszę pochwalić ABW bo jeśli szpieg zostanie przyłapany to powinien zostać złapany a później osądzony. Czy Chińczycy szpiegują ? Oczywiście że tak. Ale nie tylko oni. Tylko że o ile ABW w przypadku wyłapania agenta chińskiego czy rosyjskiego (jeśli chodzi o Rosję to była sprawa Mateusza Piskorskiego oskarżonego o szpiegostwo dla Rosji) to przecież szpiegują również takie kraje jak Niemcy, USA, Francja, Wielka Brytania czy Izrael a z agentami tych krajów rząd delikatnie mówiąc nie walczy (no może czasem mówi się o niemieckich agentach w ramach walki politycznej ale i tak się ich nie wyłapuje, zapewne ze strachu przed totalnymi i Brukselą). Oczywiście zaznaczam że jestem za tym aby ci szpiedzy chińscy zostali osądzeni ale bądźmy konsekwentni w obydwie strony. Przez tą sprawę psujemy sobie stosunki z Chinami, a tylko Amerykanom zależy na tym abyśmy nie korzystali na relacjach polsko-chińskich (a jest to duży rynek zbytu, chociażby wzięli polskie jabłka po tym jak Rosja nałożyła embargo)

  Adn2. Rząd chwali się że w dniach 13-14 lutego zostanie zorganizowana w Polsce konferencja do spraw Bliskiego Wschodu. Już tutaj nie do końca rozumiem dlaczego akurat w Polsce, nie jesteśmy krajem który ma jakieś duże interesy na Bliskim Wschodzie. No ale skoro już jest to trzeba to przeanalizować; rząd cieszy się zapewne z tego powodu, że Polska będzie w centrum uwagi, że świat będzie się mówić o Polsce – co prawda pogada z miesiąc a później zapomną no ale widać dla rządu chwila jest warta uwagi. I tak naprawdę to tyle korzystnych informacji o ile za korzystne uznać że świat przez chwilę o nas pogada. Pewnym natomiast jest że znowu psujemy sobie relacje z innym krajem, w tym wypadku z Iranem. MSZ Iranu potępił konferencje i zarzucił że Polska organizuje konferencję wymierzoną w Iran, nawet na Twitterze napisał takie słowa ,,podczas II wojny światowej przyjęliśmy polskich uchodźców a teraz Polska organizuje antyirański szczyt”. I tym samym psujemy sobie stosunki z Iranem, największym wrogiem USA i Izraela, no cóż jak widać wrogowie tych dwóch krajów muszą być naszymi wrogami, a przecież moglibyśmy mieć z nimi dobre stosunki, jak zresztą zauważył irański MSZ mamy wobec nich dług. Ja uważam że Polska powinna być neutralna dopóki sytuacja nas bezpośrednio nie dotyczy i nie wtrącać się na siłę robiąc sobie przy tym wrogów.

  od RacimIR: Z cyber-szpiegostwem nasze państwo jest w totalnych malinach, zresztą nie tylko nasze. W czasach, gdy w telefonie jest milion aplikacji, nikt nie czyta regulaminów przy ich instalowaniu- dostęp do danych ma pewnie każdy, kto zechce i ma trochę szekli. Znajomy ostatnio odpalił sobie historię lokalizacji w smartfonie i były tam wszystkie miejsca, które odwiedził w ciągu ostatnich 3 lat i drogi, którymi się przemieszczał. Podejrzewam, że nasze rozmowy podsłuchuje pół świata. Podsłuchy to pół biedy, bo cały świat wie, że Polska to murzyńskość i państwo teoretyczne, więc co tu podsłuchiwać? Chyba tylko po to, żeby zmienić rząd, serwując jego obywatelom kompromitujące materiały (jak z „Sową). Większe zagrożenie widziałbym w trojanach, które są zainstalowane w naszych systemach strategicznych. Izrael pewnie gdyby chciał, to zbombardowałby Polskę naszymi własnymi rakietami- po prostu by zdalnie je odpalili i nakierowali na wyznaczone cele.
  O konferencji pierwsze słyszę. Moja logika i doświadczenie podpowiadają mi, że zjadą się „eskimosi” z USA i Izraela i wyznaczą swoje cele polityczne jako Polskie, czym zyskają sobie „sojusznika”, który będzie srał ze szczęścia w zamian za poklepanie po plecach.
  Ja też jestem za normalizacją stosunków z Iranem, bo można od nich tanio kupować ropę (drogą morską) i jako jeden z niewielu- niczym mi ten kraj nie podpadł.

  1. https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/W-lutym-w-Polsce-miedzynarodowa-konferencja-nt.-Bliskiego-Wschodu-poinformowal-sekretarz-stanu-USA-Mike-Pompeo
   Masz źródło, Polska zorganizuje konferencję do spraw Bliskiego Wschodu.

   PS: Iran wezwał dziś polskiego ambasadora na dywanik i zarzucił nam akt wrogości.
   https://fakty.interia.pl/swiat/news-iran-wzywa-polskiego-dyplomate-i-zarzuca-warszawie-akt-wrogo,nId,2780967

   od RacimiR: Co tu dużo gadać- murzyńskość w najczystszej postaci. To samo było z Irakiem- USrael wciągnął nas w wojnę, która nas zupełnie nie dotyczyła i dzisiejsze lewactwo jeszcze mówi, że musimy ściągać nachodźców jako pokuta za zniszczenie Iraku.

 16. Adon Ibud Zikaron

  Ciekawe mamy „opinie”
  https://www.facebook.com/mlodecebuljaki/

  Ładnie się nazwali Młodzież Wszy polskiej.
  Na tej stronie:

  https://www.foxnews.com/world/polish-police-raid-office-of-anti-racism-group

  od RacimiR: Pierwszy link- nie warto w ogóle tego reklamować, niszowa strona jakiegoś lewaka.
  Fox News niby prawica, a też bzdury i artykulik pisany na kolanie.
  „The anti-racism group said on Facebook it operates legally and accused Poland of „turning into a police state.” – przecież Gaweł wyraźnie powiedział w sądzie, że ten fanpejdż nie należy do Ośrodka i nie mają żadnego wpływu na publikowane tam treści.

 17. U nas lepiej nie będzie wystarczy zobaczyć po naszych rodzinach i znajomych jakie nastąpiło zeszmacenie. Przykład mojej matki kiedyś wiedziała że walesa i solidaruchy to szkodniki i głosowała na leppera a dzisiaj jest ślepym antypisem w samorządach głosowła za psl i sld, a dzisiaj to wyjątkowo piepeprzyła głupoty jaki to z owsiaka dobroczyńca a jaki złodziej rycyk ona wprawdzie nic nie dała do puszki ale za to jej znajoma się bujała ze dała 50 zł bo jest przeciw pis, i to własnie przyczyna zeszmacenie wpływ znajomych od kiedy zaczęła się zadawać z tymi prounijnymi liberalnym ciotami. Drugi przypadej bardziej ekstremalnym brat chrześniaka mojego ojca on jeszcze w 2015 był większym radykałem niż ja wtedy, nienawidził po, lewactwa, murzynów,uchodźców pedałów i wiadomej nacji był też zwolennikiem pis a dzisiaj to bojujący antyklerykał i ateista którego guru są wątłe czy pieczyńskie i cały czas udostępnia jakieś lewackie profile on sie zeszmacił przez to co czytał oglądał i słuchał a czytał amerykańskie komiksy t wszystkie marvele,batmany które są tworzone przez liberalno demokratyczne pseudopisarzyny i słuchał rocka i metala , jak widać pan Karoń maił rację że przez muzykę można stać się lewakiem

  od RacimiR: Przykra sprawa. Starsze osoby są bardziej podatne na manipulacje, bo dla nich telewizor to szczyt techniki. Myślą oni, że jak żyli za komuny, to są mistrzami w demaskowaniu manipulacji, ale mylą się bardzo. Propaganda komunistyczna była siermiężna, toporem ciosana, łatwa do wykrycia. Propaganda „nowoczesna” jest dużo bardziej zaawansowana i rozwinięta, a podstarzałe KODziarstwo łapie się na nią, jak ryba na haczyk i dalej są święcie przekonani, że znają prawdę.
  Młode lewactwo na szczęście nie jest w Polsce zbyt popularne, to chyba głównie efekt ludzi, którymi się małolaty otaczają. Ja też słucham metalu i nic mi nie jest 😉 Oczywiście w niemal 40-milionowym kraju niemożliwe jest, aby nie było młodych lewaków, ale ogólnie większość małolatów jest prawilna. Ja mieszkam niedaleko szkoły i nie widuję zbyt dużo młodego lewactwa, za to co drugi śmiga ze smartfonem, gdzie puszcza jakiś uliczny rap.

 18. https://wiadomosci.wp.pl/pawel-adamowicz-zostal-ugodzony-nozem-na-scenie-wosp-6338179407283841a
  Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska został dźgnięty nożem podczas finału WOŚP. Sprawca miał krzyczeć według światków że ,,siedział niewinnie przez 5 lat”

  od RacimiR: To się teraz zacznie, oczywiście będzie to pompowane jako atak polityczny, choć oprawca był zwykłym gangsterem. Zresztą niezbyt bystrym- Adamowicz przeżył, bo napastnik wolał lansować się przy mikrofonie, zamiast podziurawić go jak sito. Oczywiście nie popieram tego typu sytuacji, żeby była jasność.

  1. Adamowicz chciał przyjmować uchodźców. Tego „polskie” media nie podają. Oczywiście to nie usprawiedliwia zadźgania go nożem. Ale wśród uchodźców tacy nożownicy występują o wiele wiele częściej.

   od RacimiR: Adamowicz miał dużo na sumieniu- LGBT, nachodźcy, kilkadziesiąt kont bankowych, niejasności z oświadczeniem majątkowym, mieszkania, konszachty z Plichtą z Amber Goldu, ale tutaj motyw ewidentnie był inny, czyli zemsta gangstera. Swoją drogą- w więzieniach zazwyczaj dominującą liczbę głosów zdobywa PO.

  2. Z tego co wiadomo to sprawca miał krzyczeć że ,,Platforma zniszczyła mu życie”. Stąd teraz totalni mają powód do krzyku że to atak polityczny, bądź co bądź możliwe że tak jest, ponoć sprawca kiedyś napady robił, zapadł na zdrowiu psychicznym, ale w więzieniu dostęp do mediów jest, łatwo można być podatnym na manipulacje, zwłaszcza taki człowiek jak on. Przede wszystkim poczekałbym na jego przesłuchanie, co wtedy powie.
   I nie wiadomo czy Adamowicz przeżyje, jest sztucznie podtrzymywany przy życiu za pomocą aparatury która zastępuje mu prace serca i oddychanie (bo nie pracuje mu serce i nie może oddychać. Okazało się że ma dużo uszkodzeń wewnętrznych tj. uszkodzenie przepony czy przebicie aorty obok serca.
   I żeby nie było to potępiam ten atak, nikt nie zasługuje na to aby zostać zadźgany nożem. Niestety od czasu katastrofy smoleńskiej spór polityczny zaostrzył się do tego stopnia że o tragedię tego typu po obu stronach sporu nie trudno (zresztą kiedyś były członek PO Ryszard Cyba dokonał zamachu na biuro poselskie w Łodzi i zabił Marka Rosiaka).

   od RacimiR: No zobaczymy, co zabójca powie. Wołał, że PO zniszczyła mu życie, ale to nie oznacza automatycznie, że był za PiSem.
   Przerąbane, były śmichy-chichy z Diduszki czy innych Frasyniuków, ale teraz sprawa jest bardzo poważna.
   Oby to nie skończyło się jakąś totalną inwigilacją.

 19. „– zachęca państwa członkowskie do oceny ewentualnych ograniczeń dotyczących noszenia noży bez ważnego powodu, zakazu posiadania szczególnie niebezpiecznych noży, takich jak noże typu zombie lub noże motylkowe, a także do egzekwowania tych środków w internecie; ”
  i wszystko jasne po co był ten incydent w wolnym mieście gdańsk

  od RacimiR: Niedługo w sklepach spożywczych wszystko będzie pakowane w plastrach, bo nie będzie czym pokroić jedzenia.

 20. Już zaczyna się przypisywanie winy PiSowi, kościołowi i ch… wie komu jeszcze. Pojawiają się takie perełki jak „oto skutki rasizmu, homofobii, skłócania Polaków” etc, jakaś baba to wczoraj na Twitterze napisała, nie pamiętam jak się nazywała. Zapomnieli o Ryszardzie Cybie? On zabił Marka Rosiaka, bo nienawidził PiSu, po prostu bo PiSu nienawidził. Sebastian W. natomiast miał wyraźny powód – siedział niesłusznie w więzieniu (o ile to prawda że niesłusznie, w końcu recydywista) i ponoć był tam torturowany.

  od RacimiR: Można się było tego spodziewać, całe zło, które dzieje się w Polsce automatycznie przypisywane jest PiSowi, kościołowi i narodowcom. Jedynie KODziarstwo to w 100% porządni i wykształceni światowcy.

 21. Właśnie w TVP Info poinformowali że Paweł Adamowicz nie żyje. Nie życzę nikomu takiego losu. Współczuje jego rodzinie.

  od RacimiR: Kurcze, byłem pewny, że nic mu nie jest, tylko TVNy robią z igły widły. Teraz się dopiero zacznie obrzucanie błotem.

  1. Jerzy Owsiak zrezygnował z szefostwa fundacji WOŚP.
   Niestety równocześnie oskarżył PiS, TVP, prawicę o tą tragedię.

   od RacimiR: Działanie pod publiczkę, pewnie dalej będzie rządził w fundacji i powiązanych spółkach. Czeka nas teraz kilka miesięcy totalnego gówna medialnego, najlepiej chyba byłoby wyłączyć internet i telewizję.
   KODziarstwo od lat na to czekało.

 22. Środkowa ręka Sorosa

  No to teraz szambo spierdolenia wybije z obydwu stron.

  od RacimiR: Zwłaszcza z jednej, tej niby „antynienawistnej”.

 23. wiecie co teraz będzie powiem w punktach
  1. mn,onr , rn etc do delegalizacji
  2. wprowadzenie tolerancji w szkołach i karanie za pedałów etc
  3. wprowadzenie acta 2.0
  4. Międlar, Karoń. Michalkiewicz i inni anonimowi do więżień
  5. pis przegrywa i wraca po na spóle z biedroniem

  od RacimiR: Postulaty na pewno takie będą, jednak mam nadzieję, że to się nie urzeczywistni.

  1. 6. zakup noża tylko za zezwoleniem na podstawie opinii Gawła.

   od RacimiR: A 50% ceny noża ma zasilić Ośrodek Gawła (podatek przerzucony na klienta lub finansowany przez skarb państwa).

 24. Kiedy i o czym będzie następny tekst?

  od RacimiR: Można się domyślić o czym 😉 Postaram się jeszcze dzisiaj.

 25. Woda na mlym dla pro niemieckich mediow w ramach permanentnej rewolucji (po temacie dzikow i wiceministra informatyki).
  Wszyscy pismaki na poklad, łonety tvny, gadzinowka i napiaprrzanie na pis. No bo jakze by inaczej toź to wina pis. Wprawdzie zabojca ewidentnie byl ciety na po bo przeciez wykrzyczal i mial jakis zal do prezydent gdanska ale … to pis przez ostatnie 3 lata prowadzi polityke mowy nienawisci, ksenofobii, sklocania Polaków, promuje marsze niepodległości yyy nienawiści, stygmatyzuje grupy lgbt rtvagd, promuje kiboli i inne lyse paly, wszelkiej masci bandziorstwo i mamy efekty.
  A teraz na serio kilka faktów:
  – co dziennie w polsce jest kilka zabojstw nożem, siekierą, łomem czy jakimkolwiek innym narzedziem (przeciez nie bronią bo trudno o pozwolenie) w sprzeczkach rodzinnych, pod remizą, pod sklepem z alkoholem, a zagranicą dochodza jeszcze pigmentalnie uposazeni jako terrorysci ..yyyy tzn. chorzy psychicznie wyznawcy religii pokoju i nie ma to nic absolutnie wspolnego z islamem
  – gina szarzy ludzie: pijaczki, niewierni mężowie bijacy zony, nastolatki przez glupote i hormony, drobne zlodziejaszki zlapani na goraccym uczynku i poza rodziną nikt po nich nie rozpacza, nie maja nsjlepszych szpitali w celu wyleczenia, nikt dla ich żon nie organizuje samolotu, marszy pokoju, zgromadzeń, zbiorek pieniedzy, minut ciszy a nawet nie ma wzmianki w lokalnej prasie, zycie toczy sie dalej
  – w tej konkretnej sytuacji zamordowany medialnie przed kamerami polityk, bogacz, biznesman, prezydent miasta, nalezacy do partii majacej potezne wsparcie w mediach, wielbiciel lgbt tolerancji, przeciwnik ksenofobii i rasizmu, chetny na sprowadzanie uchodźców – i w efekcie w stosunku do tej konkretnej osoby wszystkie nastepstwa sa dokladnie odwrotne do punktu wyzej przedstawionego. Widac wiec ze inaczej traktuje sie szarego polaka a inaczej kasiastego polityka, grubą rybe
  – morderca prezydenta na 100% zostal ulaskawiony i wypuszczony z kicia przez sedziow rzadu po (pomimo ze rabowal banki, zagrazal zyciem innym ludziom i cholera wie co jeszcze wiec normalnie szary czlowieczek dostalby za to kilkanascie lat jak nic) i paradoksalnie bandzior na po jest ciety (widocznie mial przez jakiegos lokalnego watazke po obiecane kilka miesięcy odsiadki a dostał kilka lat i sie wkurzyl na po) jakby nie patrzeć w stosunku do tego bandziora wyplyna bardzo niekorzystne fakty baaa moze nawet znal prezydenta Gdańska pomagając mu w jakimś szwindlu.

 26. Nie zdziwiłbym się jakby platfusy jakby wygrali oprócz zwykłej cenzury zakazaliby też filmów z sseagalem,willisem,chuckiem norrisem, van dammem i eastwoodem bo popierali oni Trumpa a to tak jakby popierali pis i to oni zainspirowali tego typka bo w swoich filmach nieraz swojego wroga nożem załatwili

  od RacimiR: Bez przesady, tego nie zrobią, bo skutek byłby odwrotny, a i tak ci panowie już zbliżają się do emerytury. Ważne, żeby ich następcy mieli już odpowiednie poglądy, co się udaje. Każdy popularny aktor młodego pokolenia ma poglądy lewackie, na ogół jednocześnie ma też krew mojżeszową.

 27. Szczerze mówiąc nie za bardzo się tym Gawłem interesuję, w zasadzie to wcale, ale czytając kolejny Twój ciekawy artykuł i wypociny tego Gawła na fb w Białymstoku lekko nie miał a i prokuratura raczej przychylna mu nie była. Co do nagonki wyborczej na Białystok jako cantrum „nazizmu” to właśnie czytam: https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/bialostoccy-neonazisci-sledztwo-ktore-wyhamowalo-po-zmianie-wladzy,904696.html. Wiem, że to trochę nie w temacie, ale jakiś problem chyba tam jest na Podlasiu.

  od RacimiR: TVN i Gaweł to świetne źródło informacji 😉 Wystarczy popatrzeć na konkrety- co ci naziści z Białego takiego zrobili? Skoro z nich takie kozaki, to powinni mieć na koncie liczne dokonania gangsterskie. Tymczasem 3 najbardziej medialne przykłady „nazizmu” z Białegostoku to: 1) zatrzymanie ponad 20 osób za krzyczenie „Donald matole twój rząd obalą kibole, 2) swastyka na murze, którą nie wiadomo kto namalował, 3) rocznica ONR, na której kompletnie nic złego się nie działo, a jej „najgroźniejszy” element to to, że jakaś lewaczka z jakiejś wyższej uczelni rozesłała maile do zagranicznych studentów, aby nie wychodzili tego dnia na ulice. Faktycznie strach się bać 🙂 Dużo większe „dokonania” kryminalne mają choćby białostoccy Czeczeni, o których nikt nie pisze.
  A czy Gaweł w Białymstoku miał źle? Oskarżył setki ludzi, wielu bezpodstawnie, narobił wałów finansowych, włącznie z przekręceniem podlaskich samorządów i na koniec przeniósł się do stolicy, gdzie mógł większą kasę robić. Męczennik…

  1. Nie możesz przyjąć, że TVN to w 100% kiepskie źródło informacji, natomiast że tendencyjne w 100% to bym się zgodził. Załączyłem link, bo tam się wypowiada oficer śledczy i to mnie zaniepokoiło/przeraziło, nie fotki. Wyraźnie mówi, że przy zatrzymanych znaleziono materiały propagujące faszyzm /choć pewnie ma na myśli nazizm/. Mam też znajomego, kibica Jagiellonii w moim wieku /prawie 40/, siedział kiedyś w młynie i tam regularnie była rekrutacja a nawet kiedyś dym z grupą Pretorians /apolityczna/, która musiała odpuścić, bo wpierdeńko na mieście murowane. Z reportażu wynika też, że o zmianie władzy śledztwo mocno wyhamowało i podejrzani trzymają się dobrze. Wracając to Gawła, skoro tylu ludzi oskarżył bezpodstawnie i sam narobił przekrętów, to musi być dobry skoro wciąż nie siedzi, no ale o tym już popełniłeś świetny artykuł. Pozdrawiam.

   od RacimiR: To mogli pokazać te „nazistowskie” materiały, a nie robić inscenizację w lesie z pryncypałków. Być może zrobili wywiady z 50 policjantami i jeden powiedział o materiałach faszystowskich, no i pokazali tylko tego jednego. TVNowi nie wierzę jak psom, silnie upolityczniona stacja.
   Codo Gawła- ogólnie mało kto poszedł siedzieć za PiS, a z lewaków i antypolonistów to chyba nigdy nie było takiego przypadku.

 28. Z ostatniej chwili:

  https://wpolityce.pl/kryminal/443211-rafal-gawel-ukryl-sie-w-norwegii-i-poprosil-o-azyl

  Komunistyczny bandyta i przestępca uciekł z Polski i wystąpił o azyl.
  Dlaczego nie został ukarany za swe oszustwa?
  Dlaczego nikt nie zainteresował się jego małoletnią żoną? W jakim wieku była, gdy gaweł ją pokrył? (trudno napisać „współżył” )
  Dlaczego gaweł nie został pozwany z kilkunastu paragrafów dotyczących propagowania ideologii komunistycznej na terenie Rzeczypospolitej oraz identyfikowania władz RP z nazistowskimi organizacjami i w ogóle z nazizmem?

  od RacimiR: To już było wiadomo od dłuższego czasu, prawdopodobnie w ogóle go nie było w Polsce, gdy zapadał wyrok. W Polsce żaden lewak nie został ukarany (może poza Konradem Materną z KOD, ale on miał bardzo poważne zarzuty), bo taka jest strategia rządu (zresztą nieudana, bo i tak całe lewactwo myśli, że są wielce dyskryminowani i prześladowani). W Polsce co najwyżej narodowców się zamyka, za to lewactwo może spać spokojnie.

 29. Gawel wg nczas chce dostać azyl w Norwegii (i myślę że dostanie), w celu ochrony przed polskimi nazistami faszystami itp.
  Cwaniak ze pozostali lewacy beda brac przykład.

  od RacimiR: Tak sobie myślę, że to nawet dobrze wyszło. On jest bardzo kosztowny w utrzymaniu i do tego marksizuje okolicę. Niech sobie siedzi w Norwegii, lewaczy tamtejsze społeczeństwo, pewnie z czasem narobi znów jakichś wałków. Skończy się tak jak z Kozłowską, że dostałą azyl, a prasa brytyjska podała poważne zarzuty w związku z praniem brudnych pieniędzy i teraz kraje, które udzieliły jej azylu- wyszły na niepoważne.

 30. brexitbrexit

  R. Gaweł nie tylko nie siedzi w więzieniu ale półtora roku temu do sądu europejskiego złożył zawiadomienie na posłów PiS do PE za rzekomy rasizm w spotach PiS z 2018 roku (tam były zdjęcia agresywnych imigrantów i narracja czy chcemy tego w Polsce).
  Tak pisze bo w rezimowej tv jadą po gawle jak po burej suce, gdyż teraz ten proces zmaterializowal się i przykryje aferę lapoekarska z E. Kali. Będzie narracja że posłowie PiS to rasisci i łamią prawo.
  A teraz sobie myślę że mi nawet nie żal pisiorow, sami go wyhodowali, na posterunkach policji są plakaty z tym całym Ośrodkiem Monitorowania gawla, a pociotki zomowcow nim straszą.
  Zresztą ostatnio też zabawna historia z Maryla Rodowicz (ta piosenkarka emerytka z dużą dupa co sobie ją zawsze gitara zasłania na scenie) jak to łatwo wyhujac PiS, kurski ja wypromowal, była na każdym koncercie, nawet film o niej TVP zrobiła, Rodowicz wydoila z TVP grube miliony, teraz zrodelko wyschlo i otwarcie mówi bez ogródek źle na PiS i że na nich nie zagłosuje.

  Ogólnie pisząc PiS z sądami nic nie zrobił przez 7 lat (nadal są w nich potomkowie zymian co przyjechali na kacapskich czolgach), i widzimy jak to działa, w USA sprawiedliwość i wyroki przynajmniej można kupić, u nas to tylko ideologia i zasada wyrok tylko taki aby udupic Polaka (zwłaszcza mężczyznę i patriot) a co za tym idzie Polskę jako kraj. PiS jest słaby wobec Unii, i słaby beznadziejnie w stosunku do cwwniakow totalnych.

  A ja jednak miałbym sposób na gawla – co jakiś czas jakąś matka z dzieckiem uciekają z krajów skandynawskich m. in. do Polski (bo nie chcą aby państwo zabieralo dziecko o byle co, tam tak jest).
  Debil Ziobro przyznaje matkom polskie obywatelstwo a ja bym zorganizował wymianę – matka z dzieckiem za pozbawienie gawla obywatelstwa i ektradycja wymiana do Polski w zamian za matkę norweszke. No ale to trzeba być cwaniakiem a nie frajerem jak nasi politycy.

  od RacimiR: Abstrahując już od samego Gawła – PiS jest w stanie wykorzystać sprawę politycznie na własną korzyść, tzn. mogą powiedzieć, że my to obrońcy Europy przed inwazją agresywnych i roszczeniowych „inżynierów”, a Unia (i jej pachołki z opozycji totalnej) chcą nas za to ukarać sądownie.
  Lewacy z Gawłem też za bardzo nie chcą mieć wiele wspólnego (wszak wykiwał też organizacje Sorosa), nawet w Wyborczej był o nim mocno krytyczny artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top