Sprawy organizacyjne

troll_faceZ satysfakcją godną agenta Bolka, uprzejmie donoszę, że liczba polubień na pejsie przekroczyła liczbę 200. Szału nie robi, lecz polubień przybywa coraz szybciej. Pierwsze 100 „pękło” po 16 miesiącach od istnienia strony (w drugiej połowie stycznia 2015), natomiast druga stówka w ciągu 4 miesięcy. Czyli dynamika i tendencja jest coraz szybsza. Cieszy mnie to, bo jakiś czas temu miewałem chwile zwątpienia i nawet chciałem całkowicie zlikwidować tą stronę. Zachęcam więc do dalszego polubiania i udostępniania, a także do komentowania artykułów na stronie. Cieszy także, że mój debiutancki filmik (a raczej napisy) z Meksykaninem dobija już do 100.000 wyświetleń na youtube i był linkowany z kilkudziesięciu różnych stron internetowych (np. był na głównej stronie Wykopu i Demotywatorów).

Liczba wizyt na witrynie także rośnie, poniżej 20 najchętniej czytanych wpisów z ostatnich 100 dni:

analOd dzisiaj nastąpi jedna zmiana na stronie. Zlikwidowana zostaje kategoria „KURW”, gdyż Komitet zbiera się zbyt rzadko, aby zasługiwał na osobny dział (prawdę mówiąc nie mam z komitetem żadnego kontaktu, podobno został zatłuczony na śmierć przez feministki ze sztucznymi penisami). W jego miejsce wprowadzony zostaje dział „Na luzie”, gdzie pojawiały się będą humorystyczne i sarkastyczne teksty oraz obrazki. Znajomi namawiają mnie, abym publikował komiks (a rysować nie potrafię ani trochę). To odpowiedź na kilka głosów, które zarzucają mi sztywniactwo i brak poczucia humoru.

Tyle ode mnie, pozdrawiam serdecznie wszystkich stałych czytelników.

7 thoughts on “Sprawy organizacyjne”

  1. dobrze prawisz ale zdecydowanie zbyt rzadko

    od RacimiR: Chciałbym pisać częściej, ale czas nie pozwala. Najczęściej piszę po nocach.

  2. ciesze sie,ze znalaxlam ta strone,przeczytalam prawie wszystko. swietne teksty,szczegolnie cykl o likwidacji bialej rasy. trafne spostrzezenia!

    zycze wytrwalosci i czekam na nowe teksty.

    otwierasz oczy ludziom.

    od RacimiR: Dziękuję, cała przyjemność po mojej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top