Trzy sprawy społecznościowe

social

W ciągu ostatniego tygodnia miały miejsce 3 miłe zdarzenia związane z tą witryną oraz mediami społecznościowymi. Po pierwsze- liczba polubień strony na Facebooku przekroczyła 100. Dziękuję wszystkim, którzy nie bali się polubić, gdyż pewnie niejeden z Was musiał się potem (najczęściej bezskutecznie) tłumaczyć przed znajomymi lemingami (a zwłaszcza leminżkami), że nie jest faszystą i nie bierze każdej nocy udziału w marszach z pochodniami.

Druga informacja jest taka, że założyłem sobie Twittera- https://twitter.com/RacimiR, wkrótce dostosuję tam profil, dam linka gdzieś po prawej stronie i co jakiś czas będę tam wrzucał jakieś wpisy. Pewnie nikt i tak nie będzie tego czytał, ale spróbuję.

Trzecia, miła dla mnie rzecz to umieszczenie przez kogoś linku na stronie wykop.pl do artykułu o Cyganach z Maszkowic, który przez całą sobotę był na głównej stronie Wykopu i zaliczył ponad 22.000 wejść- KLIK.

Tak więc strona się powoli rozwija, co mnie bardzo cieszy. Artykuły nadal będą pojawiały się w tempie jeden na 2-3 dni, gdyż na tyle pozwala mi czas, a wolę napisać jeden porządny wpis (co zajmuje kilka godzin), zamiast 5 o głupotach. Pozdrawiam serdecznie 🙂

RacimiR, 19.01.2015r

1 thought on “Trzy sprawy społecznościowe”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top