Głos z zagranicy w sprawie Polski i ostatnich zamachów

Julian Cadman, jedna z ofiar zamachu w Barcelonie

Dziś podwójne tłumaczenie z mojego ulubionego portalu zagranicznego, czyli amerykańskiego Breitbarta. W krótkim czasie pojawiły się tam dwa artykuły o Polsce, powiązane z ostatnią serią zamachów dżihadystów w Europie. W odróżnieniu od lewackich „głosów zagranicznych” (które zawsze krytykują Polskę, piórem zaangażowanych politycznie sympatyków Platformy Obywatelskiej z Gazety Wyborczej typu Wieliński, Piątek czy Applebaum, którzy udają obcokrajowców) – w Breitbarcie teksty są przychylne Polsce, a piszą je nie-Polacy (w tym przypadku Jack Montgomery i Chris Tomlinson). O samych zamachach (z barcelońskim na czele) nie ma co specjalnie się rozpisywać, bo były to kopie poprzednich (Barcelona to xero z Berlina i Nicei). Wystarczy odnotować, że po rajdzie samochodu dostawczego po barcelońskim deptaku zginęło 15 osób (w tym dzieciak ze zdjęcia obok), a rannych zostało 130 osób. Zamachowcem był sympatyczny, brodaty inżynier, wyznawca religii pokoju, który tym zdarzeniem „wołał o pomoc” w kwestii dyskryminacji seksualnej przez białe, europejskie kobiety. Przejdźmy do tekstów z Breitbarta. Niech każdy lewak zrozumie, że nie cała zagranica pisze o Polsce źle.


Tekst 1: Jack Montgomery

Ataki w Barcelonie powinny obudzić Europę w kwestii masowej migracji

Tekst źródłowy TUTAJ.

Członkowie polskiego rządu ostrzegają Unię Europejską, że islamski zamach terrorystyczny w Barcelonie jest dowodem na to, że zachęcanie milionów imigrantów do osiedlania się w Europie narusza bezpieczeństwo publiczne. 

Mariusz Błaszczak (szef polskiego MSW) przypomniał, że Polska jest bezpieczna, przynajmniej w porównaniu do krajów zachodniej i północnej Europy, ponieważ odrzuciła wprowadzenie obowiązkowych kwot relokacji imigrantów. Wyjaśnił on, że w Polsce (w przeciwieństwie do Hiszpanii) nie ma enklaw, w których ludzie nie integrują się z krajem, do którego przyjechali (są przecież Maszkowice, przyp. RacimiR). Zamach w Barcelonie był tragicznym skutkiem polityki zachęcania imigrantów do przekraczania Morza Śródziemnego i osiedlania się w Europie. Błaszczak dodał też, że „mamy do czynienia ze zderzeniem cywilizacji, trzeba powiedzieć otwarcie, że jest to problem całej Europy”.

https://twitter.com/tslowinski/status/898275643183554560

Sekretarz Stanu Ministerstwa Obrony Narodowej, Michał Dworczyk rozwinął słowa Błaszczaka, mówiąc: „atak na stolicę Katalonii był kolejnym dowodem na to, że polityka migracyjna i polityka bezpieczeństwa muszą być prowadzone w bardzo odpowiedzialny i przemyślany sposób”. Przyznał także, że stosunkowo wysoki poziom bezpieczeństwa w Polsce to wynik konsekwentnej polityki rządu i efekt sprzeciwu wobec masowej imigracji. Dworczyk w kontekście ataku w Barcelonie wezwał przywódców UE do „przeglądu swoich idei w kwestii polityki migracyjnej”. Powiedział też, że „wszyscy jesteśmy wstrząśnięci informacjami z Hiszpanii i łączymy się w bólu z rodzinami ofiar. Nie możemy jednak ignorować faktu, że w Europie mamy poważne problemy z napływem nielegalnych imigrantów. Bardzo złym pomysłem jest zapraszanie osób, nie dających się kontrolować, którzy mogą być zagrożeniem dla obywateli UE”.

Wiceminister Dworczyk podkreślił, iż: „nie zaakceptujemy faktu, że enklawy zakładane są przez ludzi, którzy nie chcą należeć do miejscowego społeczeństwa” i potwierdził, że Polska sprzeciwia się przymusowej relokacji imigrantów. Powiedział też: „mam nadzieję, że te dramatyczne wydarzenia będą okazją do refleksji dla niektórych urzędników Komisji Europejskiej i niektórych przywódców UE”. Zasugerował, że: „Barcelona może dostarczyć tym osobom możliwość przeanalizowania swoich pomysłów na politykę migracyjną i przymusową relokację osób, których tożsamości nie da się ustalić”.

Jack Montgomery, 22.08.2017, tłumaczył RacimiR

Zapodam jeszcze 10 najwyżej punktowanych komentarzy pod tym artykułem:

 1. Stop punching right: Celem UE jest niszczenie wszystkich białych narodów lub zainicjowanie trzeciej wojny światowej. Nie potrzebują przebudzenia. Są w pełni świadomi tego, co robią.
 2. Verk: Niskie IQ, dewianci seksualni, opóźnieni, gwałtowni psychopaci, którzy marzą o okaleczaniu, gwałceniu, torturowaniu, zabijaniu i niszczeniu = mile widziany dodatek do wielokulturowej Europy, którą trzeba podziwiać. Dla odmiany, Europejczycy, którzy chcą powstrzymać zapaść intelektualną, rozmywanie płci, gwałcenie, torturowanie, zabijanie i niszczenie = nieprzyjaźni rasiści, którzy muszą zostać uciszeni. Kocham tę logikę…
 3. The Occidental Endgame: Boże, pobłogosław Polskę. Boże, przeklnij Unię Europejską.
 4. Attila_the_Pun_: Obiecuję, że nigdy więcej nie opowiem żadnego żartu o Polakach. Oni wydają się być jedynym rozsądnym narodem w Europie.
 5. English True Patriot: Apel o powstanie? Ile jeszcze nawoływań o powstanie potrzebują przywódcy UE? Oni są głusi i ślepi, nic nie robią w sprawie tych najeźdźców. Nie zwracają uwagi na ostrzeżenia, płynące z wewnątrz własnych krajów, więc tym bardziej zignorują apele Polaków…
 6. cdnukipper: Modlitwy o pokój i zapalanie świeczek to dowody na trwający podbój.
 7. Horsey_Mc_Horse: Polska jest pięknym krajem! Właśnie wróciłam z weekendu w Lublinie, nadal jestem w szoku. Kraj jest homogeniczny, przyjazny i spokojny. Starsi ludzie siedzący w parku, dzieci bawiące się w fontannach, dziewczyny i zakochane pary, wszędzie rodziny. Poczułam się zrelaksowana i bezpieczna. Żadnych podejrzanych ludzi, ulice czyste, rozsądne ceny –  £2.30 za kufel piwa. To cywilizowane i europejskie miejsce, tak powinno być wszędzie. Bywałam w całej Europie i często rozmyślałam o tym, kto chce to zniszczyć? Czy jest jeszcze możliwe odzyskanie zachodniej Europy? To okropne, że wandalizm kulturowy przejął Zachodnią Europę wskutek nieodpowiedzialnych decyzji polityków. Wiele kłopotów pochodzi ze strony osób, pochodzących z miejsc, gdzie nie istnieje cywilizowana egzystencja. Rozumiem polski punkt widzenia i obawy przed utratą tożsamości kulturowej. Będąc w Lublinie pomyślałam, że to europejski klejnot. Zachodnia Europa traci teraz charakter, stając się zdezorientowanym bałaganem wizualnym i dźwiękowym, gdzie trzeba wciąż oglądać się za siebie. W dodatku istnieje nieprzerwane poczucie zagrożenia ze strony terrorystów. Gdzie jest pragnienie odwetu za ten straszny zamach? To bardzo żałosne, że odpowiedź Europy na zamachy jest tak słaba. Miałam okazję porozmawiać z Polakiem, który jak się okazało – nie popierał rządu. Powiedział, że nie podoba mu się dekomunizacja. Wtedy zrozumiałam, że polski rząd mówił prawdę o tym, że komuna nadal trzyma się w Polsce mocno. Inny Polak stwierdził, że nie interesuje się polityką, a dla niego najważniejsze, żeby obniżono podatki. Obecnie trwają protesty przeciwko turystom w Hiszpanii, Francji i Włoszech. Myślę, że to dobry moment, aby częściej odwiedzać Europę Wschodnią, zwłaszcza jeżeli chcesz zobaczyć na własne oczy, jak powinna wyglądać Europa. Wizyta ta pozwoli zrozumieć, dlaczego Grupa Wyszehradzka jest tak silna w ochronie swych granic. Ich przywódcy chronią swój kraj i obywateli. Polsko – bądź silna i nie pozwól tym ludziom, którzy zrujnowali swoje kraje, aby zrobili to samo z Twoim.
 8. Brummie_engineer: Więcej kwiatów, więcej świeczek, więcej pluszowych misiów, więcej łez, więcej śpiewania piosenek i trzymania się za ręce, podczas gdy niewzruszony imam intonuje muzułmańskie rytuały, nawołujące do tępienia niewiernych… Widać (w Polsce), jak powinno się chronić swoich znajomych i krewnych.
 9. Michael Pisani: Polska, Czechy i Węgry stoją twardo. Pokazują, że reszta Europy wygląda źle.
 10. CooperMan: Skoro horrory w klubie Bataclan, zamach w Nicei, 11 września, pociągi w Madrycie nie wystarczyły za ostrzeżenie, to chyba tylko wielki atak przy pomocy „brudnej bomby” mógłby obudzić zachód. Przepraszam Polaków, ale Barcelona niczego nie zmieni.

Tekst 2 : Chris Tomlinson

„Polska odmawia przyjmowania islamskich imigrantów po ostatnich zamachach terrorystycznych”

Tekst źródłowy TUTAJ.

Paweł Soloch, szef polskiego biura bezpieczeństwa narodowego powiedział po ostatnich zamachach terrorystycznych, że Polska nie zamierza brać udziału w „przymusowej” relokacji imigrantów, uzasadniając, że nieintegrujące się społeczności muzułmańskie sprzyjają powstawaniu ognisk dżihadystycznych. 

Soloch, w wywiadzie dla austriackiego Kronen Zeitung powiedział też, że: „Jesteśmy przekonani, iż ostatnie ataki terrorystyczne mają swe źródła w naturalnych 'bazach’, czyli miejscach, gdzie żyje duża liczba słabo zintegrowanych muzułmanów”. Dodał, też: „widzę coraz większą liczbę muzułmańskich imigrantów oraz gwałtowny wzrost terroryzmu”.

Uwagi szefa urzędu bezpieczeństwa narodowego są zbieżne ze strategią całej Grupy Wyszehradzkiej, czyli związku Polski, Czech, Węgier i Słowacji, którzy wszyscy sprzeciwili się redystrybucji imigrantów przez Unię Europejską. Premier Polski, Beata Szydło już w 2016 roku powiedziała: „Nie widzę możliwości, aby uchodźcy przybyli do Polski”.

Bułgarski politolog, Ivan Krastev przeanalizował przyczyny odrzucenia masowej imigracji w krajach Europy Wschodniej. Wywnioskował, że: „Te kraje są etnicznie bardzo jednorodne, a wielokulturowość jest tam często interpretowana jako krok wstecz”.

Premier Węgier, Viktor Orbán użył podobnych argumentów, mówiąc, że nacisk na masową migrację i wielokulturowość przypomina sowietyzację i wezwał Europejczyków do utrzymania chrześcijańskich korzeni kontynentu. „My, Węgrzy, chcemy pozostać narodem europejskim, a nie stać się mniejszością etniczną w Europie”, powiedział Orbán. Przypomniał też, że we wschodniej Europie od wielu dekad można zauważyć zupełny brak integracji Romów-Cyganów, przez co pojawia się pytanie – jeśli kraje nie mogą ich zintegrować, to w jaki sposób można zintegrować osoby z Syrii, które pochodzą z jeszcze bardziej odmiennej kultury?

Wiele kręgów zaatakowało Węgry i Polskę za odmowę przyjęcia osób ubiegających się o azyl (w tym Bruksela, która grozi obu tym krajom), jednakże niektóre kraje V4 podjęły w określonych przypadkach pewne odstępstwa. Jednym z ostatnich przykładów jest nawrócona chrześcijanka z Iranu,  Aideen Strandsson, której prośba o azyl została odrzucona przez rząd Szwecji. W związku z tym, rząd Węgier ogłosił, że chętnie przyjmie uchodźczynię do siebie, gdyż w przeciwnym razie zostałaby ona deportowana do Iranu, gdzie czekałoby ją więzienie, a może nawet kara śmierci.

Chris Tomlinson, 24.08.2017, tłumaczył RacimiR

Na koniec 10 najwyżej punktowanych komentarzy:

 1. Lord Humongous: Polska i Węgry idą we właściwym kierunku. Kolejnym ich krokiem powinno być opuszczenie żałosnej Unii Europejskiej.
 2. EuroPox: Kraj jednorodny jest szczęśliwym krajem – krajem w pokoju ze samym sobą. Wielokulturowość to kolejny wróg białych Europejczyków.
 3. Bobby Mullet: To tak proste, jak zamykanie drzwi. Wiele moglibyśmy się uczyć od Polski.
 4. Mr. V: Polska jest suwerennym krajem, sławnym z powodu korzystania z tej suwerenności. Inne kraje europejskie powinny się od nich uczyć.
 5. Bill: Czapki z głów przed Węgrami, Czechami, Słowacją i Polską – moje następne wakacje spędzę w jednym z tych krajów.
 6. Bill Surley: Zabawne, że nie słyszymy o polskich kobietach/dzieciach, które giną na tle seksualnym, ani o śmierciach na ulicach. Hmmmmmmmm …………………….?
 7. ADB1979: Kolejny sensowny ruch z Polski 😀 Żałuję, że nie mamy konserwatywnego rządu w Wielkiej Brytanii …
 8. Vlad_the_inhaler: Ostatni akapit idealnie pokazuje, jak głębokie zło stoi za niszczycielami, rządzącymi obecnie Szwecją.
 9. tom warner: Trzymaj się mocno i odrzuć pasożyty.
 10. Enough!: Polska, Węgry i inne kraje to latarnia morska w ciemności. Dziękuję za stawienie czoła tym liberalnym zwierzętom.
 11. (miało być 10, ale ten jest fajny) JoeS: W USA nazywamy takie działania: 1)rasizm, 2)islamofobia, 3)biała supremacja, 4)nazistowska taktyka, 5)fanatyzm. Ale w Polsce jest to nazywane zwyczajnym rozsądkiem.

Tłumaczenie to dedykuję wszystkim lewakom, którzy uważają, że Polska po 2015 roku z „prymusa Europy” stała się zakałą, zaściankiem, średniowieczem, a cały świat się z nas śmieje. Teksty pochodzą z amerykańskiego portalu Breitbart, prawdopodobnie też żaden z komentarzy nie został napisany przez Polaka. Nie jest to jakiś byle niszowy portalik, gdyż pod względem czytelnictwa i polubień na Pejsie są na poziomie słynnego Reutersa (45 milionów czytelników i 3.5 miliona polubień). Breitbart jest około 2 razy bardziej popularny, niż lewacka wyrocznia – Politico. Gdy w Politico coś złego napiszą o Polsce – jest to główny temat na kilka dni dla Żakowskich, Lisów i Michników (co ciekawe – teksty w Politico są zlecone przez nich samych). Dlatego powinniśmy być dumni i nie przejmować się lewacką krytyką, trzymając się z daleka od nachodźców. Jest wielu ludzi na całym świecie, którzy nam zazdroszczą.

Miałem dzisiaj opublikować Prasówkę, ale nazbierało się tego tak wiele, że utknąłem w akcji i potrzebuję jeszcze wielu godzin, aby ją skończyć. Dlatego dzisiaj mały temat zastępczy w zapomnianym dziale „tłumaczenia”.

RacimiR, 26.08.2017

PS: Suma wpłat z działu wsparcie od wielu dni wynosi: 0 bezwzględne. Zatem, gdyby ktoś miał za ciężki portfel, to… 😉

PS2: Na koniec supremacyjne, seksistowskie i nazistowskie krzesełko, które dyskryminuje feministki:

64 thoughts on “Głos z zagranicy w sprawie Polski i ostatnich zamachów”

 1. Robisz naprawde dobra robote. Cos tam wyslalem, zebys z glodu nie padl tworzac kolejny felieton
  Sława!

  od RacimiR: O bulwa, patrzę, a tu 330 zeta! Padam na kolana, panie Greg!

  1. Mam propozycję, by linki do takich portali jak wp podawać w ten sposób, by tego dziadostwa nie pozycjonować. Sam tak będę robił od dziś. 🙂

   od RacimiR: Te linki z komentarzy są z atrybutem „nofollow”, więc pozycjonowanie jest słabe, ale mimo wszystko zawsze coś. Najlepiej podawać linki do stron prawicowych, bo 90% newsów wklejanych tutaj do wp, interii, onetu można także znaleźć na prawicowych stronach. No, jak już nigdzie indziej tego newsa nie ma, to nie ma wyjścia, ale to rzadkość.

  2. Ma Merkel poparcie głównie w zachodnich Niemczech, bo zachodnie landy dłużej były indoktrynowane przez lewactwo po II wojnie i dłużej tam był dobrobyt niż w NRD.
   Polacy też nie są jakąś wyjątkowo odporną nacją na duraczenie. Jakby po II wojnie światowej nie było w Polsce komunizmu, byłby dobrobyt porównywalny jak w Hiszpanii, Portugalii, czy nawet w Grecji. To też byłyby dzielnice arabskie, tureckie, murzyńskie w dużych miastach Polski. A Polacy nie byliby bardziej odporni na multi-kulti od społeczeństwo zachodnich.

   Jak ludzie są syci, jest powszechny dobrobyt, to lubią się dzielić z biedniejszymi i przyjmować „uchodźców” z innych krajów. Nie mają nic przeciwko innym „kulturom” (nawet barbarzyńskim). Protestowały jakieś feministki w lewackiej Szwecji przeciwko zabójstwom „honorowym”, zakaz noszenia burek, czy wycinanie łechtaczek kobietom?
   Problemy są, jak jest powszechna bieda, przestępczość i beznadzieja, tak jak to było w krajach postkolonialnych i byłych „demoludach”, co na jedno wychodzi. „Elity” tych bantustanów żyją jak pączki w maśle i są oderwane od rzeczywistości. Wtedy stęczenie ludziom „tolerancji” na zboczenia i przedstawicieli innych „kultur”, nie za bardzo wychodzi.

   od RacimiR: Tak właśnie jest, nabraliśmy odporności na komunizm. Co ciekawe – główni sympatycy lewactwa to osoby starsze, czyli te, które miały „przyjemność” żyć w komunizmie. Niby powinny znać te triki, ale są tak zapatrzeni w zachód że nic do nich nie dociera. Na szczęście młodzież już prawilna 🙂

   1. To nieprawda, że to od dobrobytu ludzie tracą rozsądek i przyjmują nachodźców. Zobaczcie Japonię i Koreę Pd. Prawda jest inna: Europa i (w mniejszym stopniu) USA były przez dekady deprawowane przez KGB, które chciało podkopać podstawy, na których stoją te społeczeństwa, żeby spowodować kryzys, wojnę domową, a wtedy wkroczyć na te tereny jako wybawcy. ZSRR już nie ma, ale jego dzieło wciąż żyje. Polecam wykład Jurija Bezmienowa.

    1. Japonia i Korea to już inna bajka. W tych krajach są społeczeństwa niemal jednolite etnicznie i nie zostały tam podbite i opanowane od środka tak jak USA, Europa, przez jedną wyznająca podwójną talmudyczną „moralność” nację – prasa, radio, telewizja, przemysł filmowy Hollywood, uniwerki, finanse, ośrodki decyzyjne w polityce. Dlatego Japonia i Korea mogą kierować się interesem własnych krajów, a w USA i Europie kwitnie 'liberalna demokracja’ i marksizm kulturowy, który zapoczątkowali niemieccy żydzi w XIX wieku.

     od RacimiR: Korea Południowa to też lewactwo i multi-kulti, jednak bez dużego udziału islamistów, bo mają daleko i nie znają języka, ani alfabetu, nie mają też żadnej „bazy”, gdzie mogliby się zaczepić na początek.

 2. Chcę coś napisać, ale nic mądrego nie przychodzi mi do głowy…. No bo ileż razy można pisać, że dzikusy są tylko narzędziem w rękach neomarksistów , którzy tworzą w Europie komunistyczne, totalitarne superpaństwo? Że Unia Europejska powstała wyłącznie w tym celu? Że wszystko wymyślił i opisał w swoim „Manifeście z Ventotene” Altero Spinelli, włoski komunista, który jest patronem UE?
  Można o tym pisać mając nadzieję, że ludziom nie zdającym sobie z tego sprawy otworzą się oczy, ale do bloga RacimiRa tacy raczej nie zaglądają. Podobnie jak do ndie.pl.
  Echhhh….. 🙁

  1. Masz racje, taka jest prawda. Mało ludzi się tym interesuje, jedynie ci których już ubogacono ale tych jest mniejszość a jak będzie takich większość to będzie już za późno na pokojową reakcję.
   Dzięki za adres, już go sobie zapisałem.

  2. To jest robota USraela żeby osłabić Unię „uchodźcami”, aby nie była konkurencją dla Ameryki. Zastanawiałeś się, dlaczego przez Morze Śródziemne do Włoch, Grecji, płyną statki z czarną i beżową menażerią tysiącami z Afryki północnej i bliskiego wschodu. A do największego sojusznika Ameryki – takiej Anglii, nie mogą przebyć zaledwie 30 kilometrowego odcinka kanału La Manche.
   Żabojady są durne, bo tamtejsza razwietka podsunęłaby przez „wolontariuszy” pomagającym „uchodźcom” jakieś stare kajaki, czy łódki. I niech się znienawidzony Albion dalej martwi co zrobić z tym „czarnym złotem”, który do nich płynie.

   od RacimiR: We Francji nachodźcy nie mają stoczni, ot cała filozofia. Zresztą w UK jest ich chyba najwięcej.

   1. Ale próbują. Z narażeniem życia (również własnego!) próbują przedostać się z Calais do Brytanii. Mimo, że we Francji mają wystarczająco dobrze. Widać, że to nie są imigranci ekonomiczni, tylko bojownicy z takim a nie innym przydziałem: Wielka Brytania jest jednym z celów podboju.

    od RacimiR: Oni chcą do UK z powodów językowych i historycznych, to głównie obywatele byłego imperium angielskiego. Nachodźcy z Algierii i innych terenów post-francuskich raczej zostają we Francji.

 3. Grzegorz Miecugow nie żyje. Płakać po nim nie będę, ale jako człowiek wychowany w kręgu kultury i cywilizacji chrześcijańskiej nie będę wzorował się na środowisku z którego śp. Grzegorz Miecugow się wywodził i nie będę kpił i szydził z jego śmierci.
  Niech spoczywa w spokoju.

  od RacimiR: Ja chłopa znałem tylko z BigBrothera, TVN24 nigdy nie miałem i nie zamierzam mieć.

  1. Ja w ogóle nie posiadam od prawie 6 lat telewizora, a nie oglądam od ponad 15 lat. Bigbradera znam tylko pełnych emocji opowieści idiotów z którymi kiedyś pracowałem.
   Natomiast znam ofiary pana Miecugowa… Szczególnie to przykre, bo to bliska rodzina….

   od racimiR: Ja BB oglądałem (tylko 1 edycję i to nie zawsze), bo miałem wtedy z 14 lat i było to dla mnie coś nowego, ale teraz też uważam, że to było gówno jakich mało.

   1. Może to nie zbyt chrześcijańskie ale uważam że śmierć wroga to błogosławieństwo, co więcej niezmiernie ucieszyłby mnie jakiś zamach terrorystyczny na budynek TVN-u.
    A tak z innej beczki to słyszałem że dni TVN24 są policzone gdyż TVN generalnie ma przejąć koncern Discovery któremu ta konkretna stacja bardzo nie odpowiada ze względu na swoje skrajne upolitycznienie, w związku z czym ma zostać zlikwidowana. Trzymajmy więc kciuki by tak się stało.

    od RacimiR: TVN24 to obecnie największy mobilizator lewactwa, przejęli pierwsze miejsce od upadającej i skompromitowanej GW. Pewnie TVN24 zostanie, ale może go trochę „wygładzą”. Ponoć Kaczyński szykuje na jesień jakąś niespodziankę dla zagranicznych mediów.

 4. Dobrze jest zobaczyć, że za granicą nas popierają. Poza tym fajnie jest również przeczytać, że ktoś miło spędził czas w moim mieście oraz zobaczył, że każdy jest tu bezpieczny, a ludzie wcale nie zachowują się jak troglodyci.
  Jak zwykle dobry artykuł przyjemnie się to czyta. Szkoda jednak, że masz dosyć mały zasięg. Twoją stronę staram się promować, jak mogę. Właściwie gdybym był bogaty dałbym Ci od razu milion złotych, albo więcej na zwiększenie zasięgu oraz poprawę warunków życiowych.

  od RacimiR: Dzięki za komplementy 🙂 Zasięg i tak jest dosyć duży, biorąc pod uwagę, że robię wszystko sam i nie utrzymuję się z tego. Liczba wejść dochodzi do 1000 dziennie.

  1. Nie mogę Ciebie RacimiR polecić na pejsbuku, bo mam tam chyba dożywotniego bana…. Konto osobiste zlikwidowałem (żal było obserwować zidiocenie znajomych z dawnych lat), konta anonimowe zablokowano mi chyba poprzez obserwację mojego IP – każda próba założenia konta z nowym e-mailem kończy się „prośbą” o zdjęcie lub numer komórki…… Akurat im dam…..
   Spróbuję na Twitterze – tam mnie jeszcze nie zlokalizowali…..

   Byłem dzisiaj na objeździe rowerowym wokół mojego miasta…. Cisza, spokój, zboża skoszone, wioski żyją swoim życiem, gdzieniegdzie jakaś zakochana parka sobie idzie objęta , tam gdzieś ktoś z psem na smyczy…. Motolotnia w powietrzu, warkot samolotu z pobliskiego aeroklubu wyciągającego szybowce…. Przejazd leśną drogą…Za chwile przejazd niestrzeżony i widok pędzącego pociągu pospiesznego…..
   W mieście spokój, na rynku ogródki – ludzie piją piwo, jedzą lody, biegają dzieciaki, kolejka przed lodziarnią, obejmujące się pary….
   ——————————————————————————————————–
   Kim jesteś komunistyczna k**wo, która nam chcesz to wszystko zabrać??????

   od RacimiR: Ja mam 4 konta na pejsie (żadne nie jest pod prawdziwymi danymi), wszędzie dałem zdjęcia jakichś nieznanych mi chłopów ze strony freeimages.com 🙂

    1. ja narysowałem dowód osobisty odręcznie w paincie, przechytrzyłem cukierberga dopiskiem „prawdziwy dowód”. Konto odblokowali i działa do dziś, może odblokowali bo mało na nim działam.

    2. Może spróbuj zarejestrować się z proxy lub pobierz sobie program VPN jak np. CyberGhost i próbuj przez niego.

     od RacimIR: Albo w McDonaldzie przez wifi 🙂

   1. Spróbuj sobie chłopie zainstalować F-Secure Freedome VPN. Jest oczywiście płatny, ale prawie nie spowalnia Internetu i może być stosowany przez cały czas. Chyba, że grasz w gry online typu WOT, to musisz wyłączyć bo pingi w grze są wyższe. To jest najlepszy VPN jaki testowałem.

  1. Gdyby mąż miał przy sobie broń, to zastrzeliłby po prostu te kanalie z Afryki…. Nikt by po tych kreaturach nie płakał……
   Ale pani (?) Bieńkowska bierze duuuuużą kasę („za 6 tys. złotych pracuje tylko idiota”) i robi wszystko, by Europejczycy nie mieli się czym bronić).

   Jeżeli ktoś w dzisiejszych czasach (internet, komórki, itp) nie dostrzega, że w Europie trwa WOJNA, to jest zwyczajnym DURNIEM. I jedzie do Włoch na wakacje i wybiera się wieczorem na spacer po plaży….

   1. Maz zgwalconej opowiadal ze ci afro-uchodzcy byli jak bestie w szale, niby chcieli cos zagadac lamanym angielskim a potem maz dostal cios butelka w twarz, potem to juz katowanie i tragedia.
    Chyba tylko burmistrz wloskiego kurortu Rimini jest trzeźwo myslacy i mowi bez ogródek kastracja i więzienie dożywotnio.
    Wiele razy najebany na maxa alkoholem wloczylismy sie (sam i z ekipa) po plazach miedzyzdroja, darlowa, sopotu, helu, gdanska i mimo to zawsze czulem sie bezpiecznie w nocy, mimo czasem pojedynczych grup pijackich bylo bezpiecznie.
    Te gwalty, morderstwa na białych to w europie chleb powszedni, tyle ze nasze media trabia jak ofiara jest polak, francuskie jak francuz, niemieckie jak niemiec itp i w rezultacie w skali europejskiej to nie przybiera przerażającej postaci a jedynie w skali lokalnej.
    Oczywiscie gdyby rodowity bialy europejczyk pobil i zgwalcil uchodzce lewackie media trabily by ogolno swiatowo przez miesiac albo i dluzej.

    1. Problem jest przede wszystkim taki że te dzikusy czują się u nas bezkarnie i dlatego sobie tak pozwalają. W ichniejszych dzikich krajach karą za przestępstwo jest ucięcie ręki, uszu, albo śmierć przez ukamienowanie dlatego nie ma się co dziwić że perspektywa przesiedzenia paru miesięcy w sanatorium zwanym więzieniem nie działa na nich odstraszająco.
     To co spotkało naszą zakochaną parkę jest niewątpliwie tragiczne, aczkolwiek z całego serca życzę tego samego wszystkim tym którzy twierdzą że strefy no go to pisowska propaganda i musimy przyjmować uchodźców którzy generalnie są spoko a jak ich nie przyjmiemy to nam z unii przestano piniondze dawać!

 5. Z mojego planu polegajacego na protescie przeciwko terroryzmowi poprzez wykonanie 130 'hiszpanow’ (tyle ile poszkodowanych w barcelonie zamiast kredek, kwiatow, zniczy i innych lewackich performance-ow) na razie nici 🙁
  Brak chętnych kobit skutecznie uniemożliwia mi realizacje (nie zdolalem na razie zrobic nawet ćwierć hiszpana), chyba zaczne oskarzac kobity o rasizm i brak tolerancji…

  Natomiast co do samych sympatycznych brodaczy urozmaicaczy ubogacaczy kulturowych moim skromnym zdaniem maja brak pomyslow na jakis innowacyjny zamaszek, brak im wizji (jada na sprawdzonych wzorcach typu dostawczak, maczeta, spluwy ala counter strike, paseczki szahidka, bombeczki) a tymczasem jewropa potrzebuje jakiegos nowego rodzaju zamaszku bo to co robia do tej pory tak naprawde gawiedzi sie juz przejada, no przynudzaja muslimki. A przeciez mozna wymyslic latwo jakis fajny nowy sposob na zamaszki np:
  – zatruc wodociag cyjankiem (czy jakims innym swinstwem)
  – counter strike na statku wycieczkowym (typu costa concordia)
  – podpalic wiezowiec w londynie z bialymi z latwopalna izolacja
  – wysadzic parlament unii jewropejskiej podkladajac bombki w kanalach (albo inny obiekt wysadzic typu rafineria byleby sie fajnie jaralo)
  – przebrac sie za policjantow i urzadzic strzelanine na komendach policji
  No pomyslow mnóstwo, wykonawstwo banalnie proste (zebrac paru brodaczy z osiedla z kalachami) i sruuu.
  Na bobki to saletra (ala Brevik) albo butle z gazem.

  Z zaciekawieniem i niecierpliwoscia czekam na nowe sposoby zamaszku, juz do znudzenia ino ten bunt maszyn z terminatora ilez mozna.

  od RacimiR: Bunt maszyn jest najłatwiejszy, bo to praktycznie jedna osoba może zrobić, sam ostatnio byłem kilka razy 2,5 tonowym dostawczakiem w Bonerowskim na Rynku w Krakowie i gdyby mi się nagle auto zbuntowało, albo noga wymsknęła z pedału hamulca, to pewnie byłaby trzycyfrowa liczba trupów. Swoją drogą, byłem tam zawsze w te godziny, kiedy nie można na Rynek wjeżdżać (około południa) i żadna służba mundurowa się mną nigdy nie zainteresowała – to pokazuje, jak PiS panuje nad sytuacją 🙂 Mógłbym spokojnie zrobić ze 3 okrążenia naokoło Rynku i odjechać w siną dal, robiąc w międzyczasie jeszcze przystanek na myjnię, blacharza, lakiernika i dziuplę z lewymi tablicami.
  Grubsze akcje dżihadystyczne wymagają całej siatki osób, pieniędzy, planowania, a wtedy o wpadkę nietrudno. Dżihadyści pewnie oglądali trylogię Batmana o Mrocznym Rycerzu, ale nie mają takich mocy przerobowo-organizacyjnych, aby zorganizować jakąś grubszą drakę. To w gruncie rzeczy proste chłopaki są. Dlatego raczej czeka nas „Terminator:Bunt Maszyn” oraz „Maczeta Zabija”, a raz na jakiś czas jakaś bombeczka.

  1. Mój pomysł na zamach: podziurawić z pistoletu maszynowego kolejową cysternę z chlorem przejeżdżającą przez miasto. Ilość trupów pójdzie w tysiące….
   Był kiedyś w necie opis takiego hipotetycznego zamachu na cysternę właśnie z chlorem przeprowadzonego we Wrocławiu. Dokładnie opisano, którymi ulicami płynie śmiercionośna, zielona chmura i w których dzielnicach najpierw ludzie będą umierali. Niestety – nie mogę już tego odnaleźć – chyba zostało usunięte….
   Natomiast pomysł z zatruciem wody też może zostać kiedyś zrealizowany. Ujęcia wody chronione są tylko płotem z siatki i napisem, że wstęp wzbroniony….

   od RacimiR: Z chlorem chyba najtrudniej jest wytropić takie auto, a znów wodę to można łatwo odciąć z feralnego ujęcia. Pamiętam z 10 lat temu na fali w mediach był wąglik (np. wysłać komuś list z wąglikiem w kopercie), a teraz całkiem się o tym nie mówi.

   1. Przez moje miasto ciągle jeżdżą pociągi złożone z samych cystern. Ustalić, kiedy będzie jechał pociąg z jakąś trującą substancją nie jest trudno. ONI też mają swój wywiad….
    Odciąć feralne źródło wody można, ale dopiero po stwierdzeniu pierwszych zgonów i ustaleniu, że powodem jest zatruta woda. Na to potrzeba trochę czasu, a ludzie wodę piją właściwie cały czas…

 6. A tak swoja drogą, ciekawe czy na innowacje w zamachach można dostac dotacje z E U ?
  Fajnie byloby na twiterze panstwa islamskiego poczytac „zamach dotowany w ramach funduszy strukturalnych w ramach europejskiego funduszu spojnosci” …

  od RacimiR: Dotacje dostaje Soros, który ściąga i wspiera muzułmanów, więc jest dokładnie tak, jak mówisz.

 7. http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/556976,emmanuel-macron-polska-rzad-pis-beata-szydlo-francja-prezydent-izolacja.html
  Emmanuel Macron podczas wizyty w Bułgarii skrytykował Polskę mówiąc że izolujemy się w Europie i że zostaniemy na marginesie historii. Dobrze że Premier Beata Szydło potrafiła mu dobrze, dosadnie odpowiedzieć.
  Ponoć Macron ma teraz często atakować Polskę ze względu na niskie poparcie. Muzułmanów nie może skrytykować bo by mu spalili kraj więc robi sobie wroga z Polski i Polaków aby na nas zwalać wszelką winę. Podobnie zrobił to David Cameron na Wyspach przed referendum w sprawie BREXITU nakręcając nagonkę na Polaków.

  od RacimiR: Sprawa pracowników delegowanych to klasyczny przejaw łamania podstawowej wartości UE, czyli swobodnego przepływu pracowników wewnątrz wspólnoty. Chuj Francuzom do tego, za ile Polacy pracują. Jeżeli chcą, to niech im zapłacą więcej, to na pewno robotnicy z Polski chętnie zmienią pracodawcę.

 8. https://ndie.pl/ojciec-3-latka-ofiary-zamachu-barcelony-usciskal-imama/

  Tatuś zamordowanego w Barcelonie 3-latka uściskał się z imamem, który go zapewnił, że islam nie ma nic wspólnego z terroryzmem. Jeżeli śmierć dziecka rozjechanego w imię dżihadu nie otrzeźwiła jego rodziców, to znaczy, że tych ludzi na Zachodzie już NIC NIE OTRZEŹWI! Niech wezmą to pod uwagę wszyscy ci, którzy apelują, by Zachód się OBUDZIŁ. Nie, nie obudzi się. To definitywnie przesądzone!

 9. Ojciec tego biednego trzylatka, jesli to jest prawda (bo mi troche zalatuje fake-newsem) musi byc ma maxa urobiony przez lewactwo, albo sam jest lewakiem.
  Ja w napadzie szalu po śmierci najcenniejszej rzeczy na swiecie wzialbym pierwsze go lepszego dostawczaka i odplacil z nawiazkka pod pierwszym lepszym meczetem (zreszya nasza chrzescijanska biblia pissze wet za wet).
  To tez pokazuje moim zdaniem rozklad rodziny na 'zgnilym zachodzie’ tzn. wyzej niz rodzina ceni sie tam kase i urobiona ideologie.

  Po zamachu w Paryżu kolonko w swoim programie pokazal francuskiego ojca (azjate) wraz z synkiem, tatus azjata tlumaczyl synkowi ze ci zli terrorysci maja karrabiny ale my za to przeciw nim mamy kwiaty i świeczki, po tych slowach synek patrzy sie na ojca jak na debila.

  1. https://ndie.pl/ojciec-3-latka-ofiary-zamachu-barcelony-usciskal-imama/
   Myślisz, że ten film to fake-news?
   Mnie to wygląda na autentyczną lewacką mszę….” Nic się nie stało, wszyscy się kochamy i jesteśmy tolerancyjni i nowocześni…… I nie damy się sprowokować nazistom i islamofobom….” Takie jest chyba przesłanie tego żałosnego przedstawienia….
   A że 3-letni dzieciak poszedł do piachu? No cóż… Jest rewolucja, muszą być ofiary. W imię nowego, wspaniałego świata…..

 10. Na pierwszym zdjeciu w tym artykule (obok dziecka juliana cadmana) jest jakis dwudziestolatek z pomarańczowym irokezo-kucem na łbie. Na 100% jest to lewak sadzac po wyglądzie, zdjecie to po zamachu w barcelonie obieglo wszystkie porrtale internetowe … ciekawe czemu pokazuja tego lewaka zamiast zmasakrowane zwloki ofiar.

 11. A co do tego zamachu w Barcelonie muszę w komentarzu podjąć jeszcze jedną kwestię.
  Bardzo ciekawi mnie jak ten zamach wpłynie na nastroje separatystyczne w Katalonii. Jest to region w którym od dłuższego czasu mówi się o ewentualnej niepodległości. 1 października ma się tam odbyć referendum niepodległościowe, według Madrytu jest nielegalne (prywatnie powiem że nie chciałbym niepodległej Katalonii, ponieważ chce aby FC Barcelona i Real Madryt grali w tej samej lidze, a po drugie mogą zostać obudzone nastroje separatystyczne w całej Europie np. Śląsk w Polsce [aczkolwiek tu się bardziej mówi o autonomii]). Według sondaży Katalończycy są podzieleni (50:50) a więc zdecydują głosy niezdecydowanych (większość Katalończyków wie na co zagłosuje i żadne wydarzenie tego nie zmieni ale co innego te kilka % niezdecydowanych, którzy mogą zdecydować na czyją stronę przechyli się szala zwycięstwa). Dlaczego ten zamach może zdecydować o wyniku referendum ? Otóż współpraca służb między rządem w Madrycie a autonomicznymi władzami w Barcelonie była bardzo utrudniona (sytuację pogarsza fakt że w Katalonia to też region gdzie jest najwięcej muzułmanów mieszkających w Hiszpanii). Więc są dwie opcje:
  1. Katalończycy (rzecz jasna ci niezdecydowani) uznają że władze barcelońskie które utrudniały działania hiszpańskim służbom doprowadziły do tej sytuacji (wszakże hiszpański rząd zalecił kilka miesięcy wcześniej aby na ulicy La Rambla [tam gdzie doszło do zamachu] postawić barierki ale zostało to zlekceważone przez władze katalońskie), wręcz można rzecz że służby katalońskie i hiszpańskie nie tylko nie współpracowali ale wręcz utrudniali działania i uznają że nie nie są gotowi na niepodległość (tym bardziej że ostatni zamach w Hiszpanii był aż 13 lat temu w 2004 w Madrycie
  2. Katalończycy uznają że to hiszpańskie służby zawiniły, hiszpańskie władze nie potrafią zapewnić im bezpieczeństwa i zagłosują za niepodległością.
  Moim zdaniem ten pierwszy scenariusz jest bardziej prawdopodobny. W każdym razie mam nadzieję że Katalonia pozostanie częścią Hiszpanii. Aczkolwiek nawet jak referendum wygrają zwolennicy niepodległości to wątpię że Katalonia będzie niepodległa. Madryt uznaje referendum za nielegalne a gdyby Katalonia jednostronnie ogłosiła niepodległość to i tak by jej nikt nie uznał a teren i tak by kontrolował rząd hiszpański (Katalończycy nie mieliby czym walczyć a wojska tak szybko się nie zbuduje)

  od RacimiR: Katalonia to największe lewactwo w całej Hiszpanii (wystarczy spojrzeć na mapę, gdy Hiszpania była podzielona na komunistów i nacjonalistów), więc zamach pewnie niespecjalnie ich poruszył (tak jak tego ojca zmarłego dziecka, który obściskiwał się z imamem).

  1. A jak myślisz, Katalonia będzie kiedyś niepodległa ?

   od RacimiR: Wątpię, prędzej Hiszpania zostanie kalifatem – oni już raz tam byli, więc traktują te ziemie jak swoje.

  2. „Nie chcemy turystów, chcemy imigrantów” – czy trzeba lepszego dowodu na zidiocenie Zachodu?

   Zasieki na Odrze i Nysie Łużyckiej, kontrole na granicach, wzmocnienie Straży Granicznej, oddziały OT z bronią gotową do strzału z prawem otwarcia ognia w przypadku nielegalnego przekraczania granicy i budowanie Trójmorza w oparciu o amerykańską protekcję (USA mają teraz w tym interes).
   Jeżeli do tego nie dojdzie, to wszyscy ci, którzy macie nastoletnie dzieci – bójcie się o ich przyszłość! Albo zostaną wymordowani przez wyznawców Allaha, albo przerobieni na części zamienne dla bogatych chińskich komunistów…..

   1. A jaki interes mają USmani, żeby w Europie środkowej budować „międzymorze”? Może trzymają taką Polskę i Upadlinę jako rezerwuar dla bezcennego Israela, że jakby coś poszło nie tak na bliskim wschodzie, to mogliby się tutaj żydzi ewakuować, gdzie jest dużo ziemi, dobry klimat i goje, których można eksploatować do woli. Z przejęciem Krymu im co prawda nie wyszło, bo ruscy szachiści ich przejrzeli i temu zapobiegli.

    Trampek naopowiadał o „międzymorzu’ wyznawcom sekty PiSowskiej, żeby wcisnąć nam po paskarskich cenach prawie dwa razy droższy gaz od rosyjskiego i amerykański przestarzały złom dla wojska, a wy się na to nabieracie jak dzieci. Trampek był biznesmenem, dorobił się ogromnego majątku, więc jest dobry w te klocki, a teraz został prezydentem supermocarstwa. Wtedy opowiada się to, co durne polaczki i menażeria politykierska w innych bantustanach chcą usłyszeć. Jest głupie lewactwo i jest tak samo durne prawactwo, które wierzy w bajeczki dla ubogich.

    Co do chińskich komunistów, to oni mają u siebie na miejscu organów do przeszczepów 'skolko ugodno’. Nie muszą importować z europki i w dodatku jakichś białasów, co zwiększa koszty i może zwiększyć komplikacje zdrowotne. Wystarczy, że jakaś część pensjonariuszy chińskich obozów pracy dostaje karę śmierci, i chinole przeznaczają na odstrzał ileś tam więźniów co roku. I już chińscy lekarze mają organy do przeszczepów dla bogaczy.

    1. Judeopolonia to całkiem realny scenariusz. W kontekście obecności w Polsce amerykański wojsk nasuwa się się jedno pytanie. Mianowicie czy łatwiej będzie nam się obronić przed żydowskimi uroszczenami majątkowymi pod obecność tych wojsk na naszych ziemiach, czy pod ich nieobecność?
     Większość ludzi w Polsce nienawidzi ruskich a tym czasem nasza śmierć w 39 to w dużej mierze ich sprawka, tak samo jak późniejsza operacja burza i hekatomba Warszawy. Jakoś nie widziałem w Warszawie Trumpa padającego na twarz przed przed pomnikiem ofiar rzezi na woli i przepraszającego nas za Jałte. Alianci wyrządzili nam wiele krzywd, zawsze mieli nas w dupie i zawsze nas wykorzystywali. Jak teraz będzie trzeba to zrobią to znów, nic dla nich nie znaczymy. Nie potrafię tego zrozumieć dleczego ciągle się do nich pucujemy, na szczęście czas hegemonii USA jest policzony a o to jest kierunek którym powinniśmy podążać ——>> https://pl.wikipedia.org/wiki/BRICS

     1. Miałem oczywiście na myśli aliantów pisząc o wrześniu’39, operacji burza i PW. Do spółki z sowietami rozegrali nas właśnie alianci i w tym samym stopniu są odpowiedzialni za nasze nieszczęścia.

     2. Nie będzie hegemonii USA – to będzie chińska. Na pewno ci się poprawi i możesz być spokojny o los swoich dzieci, wnuków, prawnuków. Przecież Chińczycy są super (a 'propos – wiesz jak podać Chińczykowi ogień, żeby go nie obrazić i nie dostać w twarz?), a w USA rządzi szatan….
      Nie wiem tylko dlaczego miliony ludzi usiłują się za wszelką cenę dostać do tego „szatańskiego” USA, a podobne zjawisko nie występuje w przypadku Rosji i Chin…..
      Jaki interes mają USA do Polski napisałem powyżej. Jak RacimiR zatwierdzi to sobie przeczytaj…..

     3. do Archer i maRcin: Rozumiem że można nie lubić USA, np. potępiam to co zrobili w Syrii czy Iraku ale to nie znaczy że trzeba być prorosyjski. Rosja to nasz historyczny wróg, walczymy z nimi odkąd ona istnieje czyli od 16 wieku a jeśli uznać Wielkie Księstwo Moskiewskie za Rosję to już od 15 wieku. I nie piszę to dlatego że jestem rusofobem (określam siebie jako ostrożnego w stosunku do Rosji), do zwykłych Rosjan nic nie mam ale Putin nie jest przyjaznym dla Polski politykiem, wielokrotnie wypowiadał się o niej wrogo, Rosja wielokrotnie nakładała na nas embargo (i nie chodzi mi o to na jabłka jako odpowiedź na sankcje, bo nakładała na nas dużo wcześniej przed sprawą Ukrainy). Rosja do dziś nie oddała nam wraku Tupolewa który rozbił się pod Smoleńskiem pod pretekstem. Rosja szantażuje kraje ościenne odcięciem gazu jeśli nie dostosujemy się do ich żądań, dlatego razem z Niemcami zbudowali na Bałtyku już Nord Stream i chcą wybudować jeszcze drugą nitkę.
      Nikt na sojuszu z Rosją dobrze nie wyszedł.
      Co do Trójmorza to wątpię aby to była budowa Judeopolonii. Żydzi długo walczyli o powstanie swojego kraju, którego nie mieli prawie 2000 lat. Bądź co bądź Żydzi są patriotami i Izraela tak łatwo nie oddadzą tym bardziej że zwycięskie wojny z Arabami tylko spowodowały w nich wolę walki. Po drugie armia izraelska jest bardzo silną armią, dobrze uzbrojoną, Izrael ma też broń atomową. Musiałaby się stać jakaś katastrofa aby Izrael miał upaść a Żydzi przenieść się do Europy Środkowej. Jedyny kraj w regionie, który miałby szansę w ewentualnej wojnie z Izraelem jest Iran ale póki nie ma własnej broni atomowej to raczej by tę wojnę przegrał. Warto też wspomnieć że Izrael jest sojusznikiem USA i gdyby Iran zaatakował państwo żydowskie to amerykanie pomogliby Izraelowi.

     4. @michnikuremek

      W Rosji też jest dużo emigrantów, w szczególnie w wielkich miastach. Do ChRL też przyjeżdżają biali z Europy zachodniej pracować lub jako turyści, i nic złego im się tam nie dzieje. Osobiście, jakbym był inżynierem rzadkiej specjalności, to wolałbym pracować w Chinach, Rosji, niż w jakimś kraju czarnej Afryki za podobne pieniądze.
      Ten twoja Ameryka też powoli upada. Jest to kraj ogromnie zadłużony. Liczba białych amerykanów których przodkowie ten kraj budowali się zmniejsza, kosztem czarnych i latynosów. Co się za 2-3 pokolenia zemści, zarówno jeśli chodzi o gospodarkę, jak i działania różnych instytucji państwowych. Ameryce będzie groził rozpad na mniejsze organizmy państwowe i spadek do II ligi światowej. Więc nie jestem taki pewny, czy się mamy z upadającym mocarstwem wiązać ryzykując unicestwienie własnego kraju, tak jak to było w 39 roku. Wolałbym, żeby polskojęzyczne „elity” były praktyczne do bólu, niż kierować się jakimś „romantyzmem” w politykierstwie i emocjami.
      Jakby Rosja zaatakowała, to te małe oddziały amerykańskie stacjonujące w Polsce, szybko by się ewakuowały do Niemiec. Ameryka nie zaryzykuje z Rosją otwartego konfliktu, tylko będzie napuszczać takie kraje jak Polska, Gruzja, czy Ukrainę przeciwko Rosji.

    2. K****. Tyle razy pisałem i nadal nie dociera……
     Taki USA ma interes, że jak dojdzie do połączenia Niemiec, Rosji i Chin w twór, którzy nazwijmy umownie „Unią Euroazjatycką”, to w ciągu jednego pokolenia (ok. 20 lat) Stany Zjednoczone przestaną być mocarstwem globalnym i staną się jedynie regionalnym czyli będą mogły wprowadzić swoje porządki w Wenezueli czy na Haiti, ale dalej już nie.
     Dlaczego?
     Bo jak Niemcy dadzą swoje technologie, Rosja surowce, a Chiny siłę roboczą, to będzie to potwór gospodarczy, polityczny i militarny dużo silniejszy od USA. I Amerykanie wiedząc o tym muszą nie dopuścić do jego powstania.
     Jak to zrobić? Zablokować Chiny na oceanach – z tym nie ma problemu, bo US Navy jest najpotężniejsza na świecie i zablokować Chiny od strony lądu – czyli nie dopuścić do przecięcia Europy Środkowej Jedwabnym Szlakiem. I to można zrobić tylko popierając projekt Trójmorza z Polską jako przywódcą tego politycznego projektu!

     Są takie miejsca na kuli ziemskiej, która mają dla USA znaczenie strategiczne. To Izrael, to Korea Południowa i Japonia, to Kanał Panamski.
     W związku z ekspansją Chin takim strategicznym miejscem mającym ogromne znaczenie dla USA staje się właśnie Polska.
     Czy to tak trudno pojąć? Wystarczy spojrzeć na mapę!
     Jeżeli to jest dla Amerykanów sprawa gardłowa, to będą nas traktowali poważnie tak jak traktują Żydów czy Koreańczyków i nie będą nam „sprzedawali złomu” jak chce „Archer”. Taki właśnie układ geopolityczny daje Polsce po raz pierwszy od 350 lat ogromną szansę uwolnienia się od przekleństwa jakim jest położenie między Niemcami a Rosją.
     Natomiast mamy problem wewnętrzny – ogromna ilość wszelkiej maści sprzedajnych sk***synów na usługach niemieckich, rosyjskich, chińskich…. Sprzedają się za drobne i to już taka polska „tradycja” od ponad 300 lat….
     Może pora przywrócić karę śmierci za zdradę stanu?

     1. Jeżeli w religii szatan jest metaforą zła to USA jest szatanem w czystej postaci.
      Od 45 roku wojny na całym świecie- krew milionów ludzi na rękach, zniszczenie białej chrześcijańskiej europy, redukcja populacji białych ludzi, wygaszenie naszej gospodarki w latach 90 i sprowadzenie nas do roli pariasów. Do tego na koniec jeszcze ichniejsza żydowska popkultura która wdziera się do nas i dzięki której wyrasta nam pokolenie prostaków i kurwiszonów. Nie dziwcie się tutaj później że białe kobiety z polkami na czele lubią się sypać z różnego rodzaju ciawerumbami bo już macie odpowiedź dlaczego tak jest.
      Do europy też pchają się miliony imigrantów co nie zmienia faktu że UE jest bankrutem a ci imigranci to robactwo ciągnące do trupa. Do USA pchają się głównie meksykanie którym amerykańskie korporacje zgotowały w meksyku taki a nie inny los. Nie wiem dokąd się głownie kierują ale na pewno nie do Detroit gdzie zbankrutował przemysł samochodowy i wygląda tam teraz gorzej niż na lipinach. Obecnie bardziej opłaca się wyjechać do Norwegii. W wakacje jeżdżą tam pod namiot moi koledzy po to by malować norwegom płoty i po miesiącu są w stanie przywieźć 20 koła, dlatego amerykanie niech się już stracą z tymi swoimi wizami. Skończyły się już czasy kiedy każdy za zieloną kartę oddał by nerkę. USA to teraz również bankrut który by podtrzymać swą hegemonię i napędzić gospodarkę potrzebuje wojny. I jak myślisz, gdzie oni tę wojnę zorganizują?
      Twoim zdaniem powinniśmy nadstawiać tutaj karku przeciwko potędze Rosji i Chin w imię amerykańskich interesów tak? To daj znać jak już w końcu zaczną nas traktować poważnie bo puki co opchneli nam droższy gaz niż ruscy, złom za który musimy zabulić i węgiel z Virginii który mamy u siebie. To jest poważne traktowanie? Nie widzę jakoś tej kroplówki finansowej takiej jaką otrzymuje Izrael, mam za to przeczucie że możemy komuś po raz kolejny posłużyć za tanie mięso armatnie jak w 39. Euro-majdan i wojna na Ukrainie to również amerykańska robota, natomiast obecnie pod amerykańskim kierunkiem usiłuje się utworzyć polsko-ukraiński twór militarny, stąd taka a nie inna postawa amerykańskiego stronnictwa w naszym kraju względem banderowców.
      Izrael się skończy jak tylko skończy się amerykańska kroplówka co stanie się prędzej czy później, po za tym duża część żydostwa uważa że ich ziemia obiecana to Polin, bogaty kraj w centrum europy a nie pustynne stepy o które muszą walczyć z arabami, dlatego redukcja naszej populacji na przykład poprzez jakąś wojnę będzie im bardzo na rękę.

      od RacimiR: Każde imperium zostało zbudowane na wyzysku innych i każdy hegemon ma wiele za uszami. U każdego największe „zasługi” mają obywatele pochodzenia żydowskiego. Dlatego ja jestem zwolennikiem międzymorza, zresztą Polska nie jest aż tak ważnym krajem, żeby karty rozdawać. Te spory wewnątrz polskiej prawicy o politykę międzynarodową to trochę jak w kawale, gdzie kupa przykleiła się do okrętu i zawołała „płyniemy!”. Lepiej utrzymywać poprawne stosunki z wszystkimi i robić sojusze z krajami sąsiednimi.

     2. @michnikuremek

      Jeśli Polska ma być traktowana przez Amerykę tak samo jak Israel, to jestem za. Czyli Polska powinna otrzymywać co najmniej 4 miliardy dolarów od USA co rok, plus zakupy najnowszego amerykańskiego uzbrojenia po preferencyjnych cenach. Na razie to Polska jest bantustanem proamerykańskim, który USrael niesamowicie wykorzystuje od prawie 30 lat, nic w zamian nie dając (chyba że chodzi o 20- kilkuletnie fregaty i 40-letnie Herkulesy, które miały i tak iść na złom).
      Jeszcze USmani wywierają naciski na Polskę, żeby wypłacili żydom 65 miliardów dolarów nienależnych „odszkodowań”. A przecież nie nasyła się na podobno „największego sojusznika Ameryki w Europie” komornika.

      od RacimiR: Naciski o te 65 miliardów osłabły, zresztą to nie amerykanie wywierali naciski, tylko Żydzi mieszkający w USA. To tak, jakby Michnik z Hartmanem i Blumsztajnem chcieli pieniądze od Węgier i ludzie w Budapeszcie myśleli, że to Polacy chcą kasę.

     3. @RacimiR

      Tylko że kilku amerykańskich kongresmenów i sama Clintonica, też byli za tym, żeby Polska zapłaciła 65 miliardów dolarów. Jakby ona wygrała wybory prezydenckie w USA, to naciski na Polskę uległyby zwielokrotnieniu. I nawet safandulski PiS mógłby się wtedy ugiąć.
      Zresztą, jak u władzy (nie)rządu III RP była koalicja PO-PSL, to coś było na rzeczy, bo był nieudany skok na lasy państwowe, które zajmują około 30% terytorium Polski. Z ich „prywatyzacji” miały być spłacane roszczenia żydowskie względem Polski.

      od RacimiR: Tych dwóch kongresmenów, którzy oficjalnie mówili o odszkodowaniach to Żydzi. Clintonica zresztą też. Cały temat odszkodowań od 2 lat praktycznie nie istnieje. Gdy istniał – pisałem o tym kilka razy, także o lasach.

     4. @maRcin

      Co tam będziesz tłumaczył, jakiemuś zwolennikowi sekty PiSowskiej, który dla odmiany bezkrytycznie bierze wszystko co zobaczy i przeczyta w przekaziorach typu „telewizja republika”, „do rzeczy”, „gazeta polska”, co pismaków tych odznaczają władze UPAdliny.
      Taki Duda co tylko wygrał wybory, to pojechał na tą Upadlinę zawieźć tamtejszym grandziarzom z junty kijowskiej 5 miliardów złotych pieniędzy polskiego podatnika, bo USrael chce żebyśmy finansowali Upadlinę. Za to tamtejsi ukraińcy i żydzi do żadnej wdzięczności do Polski się nie poczuwają, tylko pomniki Bandery w każdej ukraińskiej pipidówce stawiają. Więcej już jest tych pomników Bandery na Upadlinie, niż pomników Jana Pawła II w Polsce.

     5. @RacimiR

      Rozumiem co masz na myśli z tym gównem i jest to trafna metafora w stosunku do naszego biadolenia na tym forum które faktycznie na nic praktycznego się nie przekłada ale jednak nasza warszawska władza już ma realny wpływ na to jaki kierunek obierzemy w geopolityce.
      Jeżeli zakładamy ze jesteśmy tutaj na tej ziemi gospodarzami to w tym układzie USA jest w stosunku do nas petentem i to oni powinni zabiegać o nasze względy składając nam korzystną ofertę. Nie możemy się pod żadnym względem godzić na darmowe robienie łaski.
      Zgoda co do życia w zgodzie z sąsiadami.

     6. Panowie apeluje o spokój, usiądzmy na rzysku i napijmy sie banki z chlodnym kompotem , a oczom naszym ukaze sie niezaorane pole nowych możliwości, apeluje choc dzieli nas niejedno, ale wierze ze potrafimy sie zjednoczyc 🙂

      O tej upadlinie tez mnie wkurwia niesamowicie to ze tam byl chyba komorowski kaczka i duda, upadlincow rosja ma trzymac ich pod swoim butem (zreszta ta dzicz nigdy specjalnie nie dala rady stworzyc stabilnej panstwowosci, zawsze zyla pod butem polskim, tatarskim, carskim a teraz rosyjskim) i nam nic do tego, te cale pro-unijne aspiracje spowodowaly tylko zalew u nas taniej sily roboczej czego skutki odczuwamy wszyscy (a skoncza sie ukraincy zaczna emigrowac Białoruś ini, kazachowie i cala wschodnia dzicz z rosjanami wlacznie).

      od RacimiR: Kukiz też był na Majdanie… Ukraina to chyba jedyny przypadek, że wszystkie partie polityczne mówią jednym głosem.

  3. Niemcy też były podzielone na komunistyczne NRD i może nie nacjonalistyczne, ale na pewno nie komunistyczne RFN. A zobacz gdzie teraz jest więcej lewactwa. Czasy się zmieniają.

   od RacimiR: Niemcy to inna historia, całe wpływy ZSRR to teraz twarda prawica, bo ludzie wiedzą, do czego prowadzi komunizm. A w Katalonii nigdy nie mieli prawdziwej komuny, więc myślą, że jest ona fajna.

   1. Problem w tym, że neomarksiści budują łagry w ludzkich mózgach i mało kto zauważa wnoszenie tych budowli, bo robione jest to w całkowitym znieczuleniu….

   2. Rzeczywisty problem z Katalonią, podobnie jak z Krajem Basków jest taki, że u nich prawica kojarzy się głównie z Franco, który ich gnoił, bo nie byli wystarczająco hiszpańscy.

    od RacimiR: W drugą stronę też to działało, zbyt wielkiego poparcia Franco nigdy nie miał na całym wybrzeżu Morza Śródziemnego.

 12. Co tu dużo o ,,lekarzach” pisać jak z Cyganami rady dać sobie nie możemy a policja i prokuratura zachowuje się nie lepiej jak na zachodzie: https://www.youtube.com/watch?v=Z7tqpsGbz1U

  od RacimiR: Nasze służby są daleko w tyle za zachodnimi, więc jedyne wyjście na zachowanie bezpieczeństwa to nie wpuszczać nachodźców.

 13. Pytanie do maRcina:
  Jak się nazywa kraj do którego miliony ludzi chcą się przemieścić DOBROWOLNIE? Jak się nazywa kraj (a właściwie są to dwa sąsiadujące ze sobą kraje) gdzie miliony ludzi przemieszczano PRZYMUSOWO i to w bydlęcych wagonach?

  Uważasz, że miliony ludzi marzących o zamieszkaniu w tym „szatańskim” kraju są idiotami? masochistami? samobójcami?

  Jeżeli miałbyś wybór, to gdzie chciałbyś się osiedlić? W USA czy w Rosji lub Chinach?

  Piszesz wytarte farmazony o zbrodniach amerykańskich tak jakbyś wierzył, że mocarstwa powstawały w oparciu o klepanie wszystkich przeciwników po plecach, ale tylko Amerykanie okazali się zbrodniarzami. Popatrz sobie jak traktowano i jak nadal traktuje się człowieka w Rosji i Chinach i porównaj to z podejściem do człowieka w „zbrodniczych” USA.
  Nie dostrzegasz różnicy między kulturą zachodnią USA, a „kulturą” azjatycką? W Rosji do dziś w lasach leżą żołnierze dokładnie tak jak padli w boju. Pies z kulawą nogą się nimi nie interesuje. A Amerykanie do dziś poszukują szczątków swoich żołnierzy poległych we Wietnamie, by po ich znalezieniu i zidentyfikowaniu wyprawić im państwowe pogrzeby..
  Gdyby TU-154 rozbił się w USA myślisz, że dostalibyśmy trumny z horrorem w środku czy raczej pieczołowicie wszystko zostałoby złożone do ostatniej kosteczki?
  Obejrzyj sobie „Przełęcz Ocalonych” Mela Gibsona – tylko w armii amerykańskiej mógł być problem z pacyfistą . W armiach radzieckiej czy chińskiej problem faceta, który nie chce walczyć rozwiązano by strzałem w tył głowy….

  A ty tutaj wypisujesz kocupały jakby wyjęte z ust jakiegoś aktywisty „pokojowego” z lat 80-tych, kiedy to Amerykanie ciągle podżegali do wojny, a Związek Radziecki walczył o pokój……

  1. Nienawiść do ameryki zaszczepił mi kilka lat temu portal nacjonalista.pl a ludzie którzy go prowadzą to raczej nie są pacyfiści ani pokojowi aktywiści.
   Poza tym nie rozumiem takiego usprawiedliwienia że mocarstwa nie powstały przez klepanie po plecach, równie dobrze można tak napisać w kontekście iii rzeszy albo ZSRR, a tak się składa że w rankingu zbrodniarzy USA można umieścić zaraz po nich jeśli nie na równi.
   Nie zamierzam negować tego że w ZSRR zredefiniowano znaczenie słowa mięso armatnie, tylko nie rozumiem jak to się ma do zbrodni USA a już tym bardziej obecnej sytuacji Polski.
   Chiny które tak demonizujesz (zapewne pod kierunkiem szabes gojów z ipptv) są przykładem na to jak stać się supermocarstwem za pomocą ciężkiej pracy i nie potrzebowali w tym celu rozpierdalać połowy świata. Czy polacy są gorsi od chińczyków? Pracujemy słabiej? Czy może jednak my nie osiągneliśmy od 89 takiej potęgi jak oni ze względu na amerykanów którym zależy na dominacji w europie? Kojarzysz może tego pana- https://pl.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Sachs ???
   W Smoleńsk nie będę się zagłębiał bo to jest temat zdecydowanie na osobny sparing, a ja mam za małą wiedzę na temat tego co się dzieje za kulisami polityki. Są co do tego różne teorie, chętnie poczytałbym o tym temacie coś od RacimiRa.
   Co do imigracji to raczej dałeś mi nie zbyt ciekawe opcje do wyboru. USA odpada na pierwszym miejscu ze względu na żydostwo i strzelaniny murzyńskich gangów na ulicach, Chiny to raczej zbyt daleki i egzotyczny kierunek. No jak już to Rosja czyli kraj słowiański ale też bez szału. Przede wszystkim mam zamiar ułożyć sobie życie w Polsce ale jeśli kiedyś amerykańska okupacja zmusi mnie do emigracji to rozważam dwa kierunki- Czechy i Białoruś. W Czechach mam rodzinę i jest to trochę taka moja druga zapasowa ojczyzna, natomiast Białoruś będzie kiedyś bastionem białego człowieka w Europie. Koszt miesięcznego utrzymania mieszkania na Białorusi to 50 zł, nie wspominając już o tym że „reżim” Łukaszenki dofinansowywuje Ci 50% kredytu na to mieszkanie jeśli masz dwójkę dzieci. Nie ma w ogóle porównania z ochłapem w postaci 500+ a jakoś nie są w ogóle zadłużeni i zniewoleni przez zachodnią finansjerę jak Polska.
   Co do „Przełęczy Ocalonych” to mam nadzieję że odróżniasz rzeczywistość od amerykańskich filmów. Tak się składa że mam dzisiaj dzień wolny od pracy w związku z czym zamierzam zaliczyć Wyklętego oraz właśnie Przełęcz więc jak chcesz to podzielę się tutaj z Tobą swoimi wrażeniami po seansie.
   Nie wiem ile masz lat ale mam wrażenie że to nie ja się urwałem z lat 80 tylko właśnie Ty się tam zatrzymałeś jeśli Ci się wydaje że wszyscy polacy dalej marzą o emigracji do USA.

   1. „Nienawiść do ameryki zaszczepił mi „…..
    Nienawiść chłopcze odbiera zdolność logicznego myślenia – czego właśnie doświadczasz.

    1. Zatem będę Ci wdzięczny jeśli wskażesz mi moje błędy logiczne mężczyzno.
     Nie jestem aż takim chrześcijaninem jak Ty, dlatego nienawidzę wrogów Polski.

 14. W połowie września na Białorusi mają się odbyć rosyjsko-białoruskie ćwiczenia wojskowe Zapad 2017. Oficjalnie ma uczestniczyć w nich około 13 tys. żołnierzy ale pojawiają się pogłoski że może ich przybyć nawet 100 tysięcy. Wiadomo że będzie to demonstracja siły wojsk rosyjskich po to by nastraszyć takie kraje jak Polska. Pojawiają się jednak obawy że wojska rosyjskie już nie wyjedzie z Białorusi, zwłaszcza że kilka miesięcy temu prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka ostro spierał się z Putinem głównie o ceny gazu (oczywiście na tyle żeby nie przeholować bo wie że to skończyłoby się scenariuszem ukraińskim); wtedy sytuacja geopolityczna Polski i krajów bałtyckich byłaby bardzo ciekawa bo już musielibyśmy pilnować nie tylko terenu Obwodu Kaliningradzkiego ale też granicy z Białorusią. Istnieje pogłoska że manewry mogą posłużyć do otwartego ataku na któryś z sąsiednich krajów.
  I tu trzeba sobie zadać pytanie; czy rosyjskie wojska zostaną już na Białorusi (niektórzy wieszczą że Białoruś może zostać zaanektowana ale w to wątpię bo jest na tyle krajem zależnym od Rosji że nie ma potrzeby aneksji ale kto wie), czy może już otwarcie nastąpi atak na któryś kraj sąsiedni.
  Jedno jest pewne; Putin wykorzysta te ćwiczenia wojskowe propagandowo dla własnych korzyści politycznych.

  od RacimiR: Zobacyzmy. Gdy podobne ćwiczenia NATO były w tym roku w Polsce – też niektórzy (np. Grzegorz Braun) mówili, że już nie wyjadą.

  1. Kiedyś słuchałem Grzegorza Brauna, bo mówił całkiem rozsądnie i ciekawie – np. o układzie wrocławskim czy prowokacjach jakie miały miejsce podczas powstań listopadowego i styczniowego.
   Ale od czasu kiedy pan Grzegorz się ożenił i urodziło mu się dziecko – coś się z nim stało i zaczął coraz bardziej bredzić: kilka razy przepowiadał wybuch wojny wywołanej w Polsce przez Amerykanów, opowiadał, że w warszawskim metro Amerykanie rozpylą gaz bojowy, potem, że Amerykanie szykują obalenie rządu Szydło….
   Nic z tego się nie potwierdziło, ale pana Grzegorza to wcale nie peszy (i jego słuchaczy również) i cały czas opowiada podobne farmazony….
   No cóż…. Dziecko to szczęście, ale kosztowne….. Wiec zwrot Grzegorza Brauna chyba jest czytelny….. 😀
   Podobnie z JKM – też ma na utrzymaniu kilkoro dzieciaczków (i to chyba z trzema kobietami – jak przystało konserwatyście….:D).
   I też odlatuje wygadując coraz większe głupoty zachwalając chińskich komunistów….
   O „Jabłonowskim” nawet szkoda gadać – wyuczone na pamięć „role teatralne”…. Propozycji filmowych nie ma, a płacić rachunki za prąd i gaz trzeba…… 😀 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top