Incydencik przed meczetem w Londynie

Ani razu nie pisałem osobnego tekstu na temat zamachu, w którym zginęła tylko jedna osoba. Dzisiaj jednak zrobię wyjątek, gdyż po raz pierwszy napastnikiem był biały, rdzenny Europejczyk, a jego motywacja prawdopodobnie była religijna. Wjechał on samochodem dostawczym (wypożyczonym) w grupę modlących się muzułmanów przed meczetem w londyńskim Finsbury Park, nieopodal stadionu (nomen omen) Emirates. Wprawdzie już wcześniej zdarzali się biali terroryści, np. Breivik, czy kilka dni temu lewak z USA, który strzelał w republikańskich kongresmenów, ale aż do dzisiaj – nigdy celem białych terrorystów nie byli muzułmanie. W tytule użyłem słowa „incydencik”, zgodnie z retoryką polskojęzycznych mediów. Skoro w Manchesterze (23 zabitych, 116 rannych) miał miejsce „incydent”, to przed londyńskim meczetem (1 zabity, kilku rannych) był to raptem skromny „incydencik”.

Co nowego można napisać o wczorajszym ataku? Przede wszystkim od razu media podały, że napastnik był biały i był rdzennym Brytyjczykiem. Od razu też „incydencik” uznano za zamach terrorystyczny. W bliźniaczych sytuacjach z przeszłości, gdy napastnikiem był pigmentalnie uposażony muzułmanin – nie podawano takich informacji, a często winę zrzucano na jego chorobę psychiczną, niestabilność emocjonalną lub kłopoty miłosne. Białych ludzi nie chroni polityczna poprawność, więc od razu z grubej rury wszędzie podano, że był to zamach, a napastnik miał białą skórę.

Dlaczego napastnik zdecydował się na taki krok? Na chwilę obecną – można tylko zgadywać. Według mnie, bolało go to, że jego państwo istnieje tylko teoretycznie, nie zapewnia bezpieczeństwa mieszkańcom, a Londyn powoli zmienia się w Nairobi czy inny Islamabad. Napastnik nie mógł w „legalny” sposób zareagować na ostatnie przemiany społeczne w Londynie – gdyby poszedł ze swoimi racjami na komisariat policji, to w najlepszym przypadku wyrzucono by go za drzwi.

W większości polskojęzycznych i zagranicznych mediów podano tezę, że zamach ten ucieszył sympatyków skrajnej prawicy (na dowód wyłuskując jakieś pojedyncze wpisy z twittera i pejsbuka). Nie wiem skąd przekonanie, że skrajna prawica się ucieszyła. Np. ja nie uważam się za skrajną prawicę, ale lewacy na pewno by mnie tak zaszufladkowali – mnie osobiście ten zamach nie ucieszył. Gdy zamachy robią muzułmanie, to media nigdy nie piszą, kto się właśnie ucieszył. Relacje medialne z zamachów islamskich są całkiem inne, przeważnie skupia się w nich wyłącznie na ofiarach i akcji ratunkowej, a o napastniku, jego motywach i reakcji jego środowiska – nie pisze się nic. Jest to więc kolejny przykład na polityczną poprawność i różne traktowanie ludzi, pod względem rasy (czyli zwykły rasizm).

Według mnie – zamach ten ucieszył głównie lewackich publicystów, bo zyskali oni właśnie „stały element” wszystkich swoich groteskowych felietonów (swego rodzaju zagraniczną 'spaloną kukłę żyda’). Już dotychczas próbowali wyjaśniać, że winę za zamachy terrorystyczne ponoszą biali chrześcijanie, a od dzisiaj będą mieli konkretny przykład. Burmistrz (mayor) Londynu, muzułmanin Sadiq Khan wczorajszym atakiem przejął się dużo bardziej, niż poprzednimi, bardziej krwawymi, popełnionymi przez jego współwyznawców. Teraz od razu był to dla niego „horrific terrorist atack”, a wcześniej mówił, że „oj tam oj tam” i „trzeba się do zamachów po prostu przyzwyczaić”.

Zamach białego Europejczyka na tle religijnym był tylko kwestią czasu, i tak wydarzył się dosyć późno, dopiero kilkadziesiąt lat po rozpoczęciu hidżry. Gdyby sytuacja była odwrotna, tzn. gdyby to setki tysięcy europejskich mężczyzn „uchodziło” do krajów muzułmańskich – zamach terrorystyczny autorstwa rdzennej ludności zdarzyłby się dużo szybciej (na powitanie).

Muzułmanie z całego świata na pewno wpadli w szał po tym ataku. Oni nie potrafią zapomnieć i wybaczyć wypraw krzyżowych sprzed 900 lat, więc wczorajszego zamachu z pewnością nie zostawią bez odpowiedzi. Jedną z podstawowych doktryn islamu jest zemsta. Póki co – trwa Ramadan, jest dzień (Allah patrzy), ale po zmroku może myć dzisiaj gorąco. Ja osobiście, gdybym mieszkał w wielokulturowym mieście – wieczorem zabarykadowałbym się w domu, jak swego czasu proponowała Ewa Kopacz. Krwawy odwet jest tylko kwestią czasu – według mnie raczej krótszego, niż dłuższego. Oczywiście islamskie zamachy były, są i będą, ale po wczorajszym „incydenciku” – ich natężenie mocno się zwiększy.

„Incydencik” zwiększył szansę na wojnę religijną w Europie. Wydaje mi się, że to jest jedyna szansa na uratowanie zachodniej części kontynentu przed zmianą w kalifat (jeżeli ktoś widzi inne opcje – niech napiszę na dole w komentarzu). Europejczycy z zachodu mogą albo poddać się od razu i przegrać wojnę w sposób demograficzno-imigracyjny, albo spróbować walczyć. Na szczęście nie jest to (przynajmniej na dzień dzisiejszy) problem Polski – my powinniśmy trzymać się z boku i przede wszystkim nie przyjmować nad Wisłę żadnych islamskich nachodźców. Kultura europejska i islamska po prostu nie może na dłuższą metę koegzystować obok siebie i dla bezpieczeństwa obu tych cywilizacji – niech każdy posiada swój własny, historycznie wyznaczony teren.

EDIT: Nie minęła nawet doba od „incydentu”, a o zamachowcu wiemy już praktycznie wszystko. Jest to 47-letni Walijczyk, Darren Osborne, ojciec czwórki dzieci, w internecie są jego zdjęcia. Ciężarówkę wypożyczył za 80 funtów w Cardiff i przyjechał nią do Londynu. Wychował się w hrabstwie Somerset. Informacji na jego temat jest dużo więcej, tylko nie chcę zanudzać. Niecałą dobę po ataku! Komentarze na portalu Gazety Wyborczej są normalnie włączone, a najbardziej nieprzychylne są kasowane przez cenzora. Jak bardzo odmiennie wyglądają media, gdy sprawcą jest muzułmanin – chyba nie muszę pisać…

PS: Theresa May to chyba najbardziej pechowy premier w historii Wielkiej Brytanii. Nie było miesiąca, żeby nie musiała 'świecić oczami’ przed społeczeństwem i dziennikarzami. Co chwilę – zamachy islamskie, potem spalony wieżowiec, a teraz „incydencik” pod meczetem, a to pewnie dopiero początek.

PS2: Przedwczoraj, 17 czerwca odbył się w Kolonii marsz muzułmanów przeciwko terroryzmowi. Jak można się było spodziewać – w kraju z 5-milionową populacją islamską – na marsz przyszło ledwo kilkaset osób, w dodatku większość z uczestników to ateistyczne lewactwo i dziennikarze, a nie muzułmanie. Gdyby taki marsz odbył się tydzień później – podejrzewam, że frekwencja byłaby wielokrotnie większa, a skupiono by się wyłącznie na ostatnim zamachu z Londynu.

RacimiR, 19.06.2017

Tak rdzenni europejczycy „mścili się” na terrorystach po zamachu w Manchesterze (drugi koncert Ariany Grande w tym mieście). Muzułmanie również będą się mścić, ale w zupełnie inny sposób…

61 thoughts on “Incydencik przed meczetem w Londynie”

 1. michnikuremek

  Zapamiętajmy tą datę: 19 czerwca 2017r. – dziś rozpoczęła się otwarta wojna pomiędzy cywilizacją chrześcijańską a islamem. Teraz już pójdzie – krwawe zamieszki to tylko kwestia kilku najbliższych dni.
  Niech ten cholerny Morawiecki wreszcie obniży podatki i likwiduje ZUS, by Polacy mieli do czego wracać z zachodniego raju…… 🙁

  1. Czy warto przedkładać pieniądze nad bezpieczeństwo bliskich? Ja bym się nawet nie zastanawiał. Jak normalnie funkcjonować w kraju gdzie codzień twoja córka lub żona może zostać zgwałcona albo wysadzona w powietrze w metrze czy na ulicy lub koncercie? Polska to nie raj, zarabia się dużo mniej, ale nie żyjesz z duszą na ramieniu, a odgłos petardy nie wywołuje masowej paniki. Tłumaczę to mojej rodzinie (wuj z żoną, dwóch kuzynów z żonami i dziećmi), ale nie kwapią się (póki co) do powrotu… Bo praca, dom, wygodniejsze życie… Oby nic im się nie stało choć oni mieszkają w mniejszej miejscowości. No i nie zapominajmy o niechęci części Brytoli do Polaków.

   1. michnikuremek

    Przekona ich dopiero widok zmasakrowanych ciał leżących w morzu krwi – tylko to. Oby im się udało w porę wyjechać.
    Bez satysfakcji stwierdzam, że moje wizje wchodzą w okres spełnienia…. Teraz od mądrości Kaczyńskiego i Macierewicza (bo tylko ci dwaj są wizjonerami) zależy czy Polska wyjdzie z tego obronną ręką…. Świat za oknem jest zbyt piękny, by pozwolić mu zginąć…
    Właśnie wróciłem z osiedlowego sklepiku gdzie wybrałem się po pifko…. Ładna i uśmiechnięta pani sprzedawczyni, w drzwiach minąłem jeszcze ładniejszą kobietę, która zmierzała na zakupy, na ulicy dziewczyny na rolkach i rowerach, jakaś zakochana parka, starsza pani z pieskiem….. Jestem przekonany, że dziś w Londynie ten wieczór (i następne) wygląda zupełnie inaczej…..

 2. Myślę że w ciągu kilku/kilkunastu dni dojdzie do srogiej zemsty (dobrym momentem dla muzułmanów byłaby końcówka ramadanu). Oczywiście do ataku przyzna się ISIS.
  Zauważmy jedną rzecz. Do tej pory zamachów dokonywali islamiści a teraz dokonał tego prawicowiec, rdzenny biały Brytyjczyk. Reakcja władz na zamachy islamistów była żadna, poprawność polityczna itp. Ja myślę że takich ludzi jak ten Brytyjczyk będzie więcej, ponieważ rząd nie zapewnia im ochrony więc obywatele biorą sprawy we własne ręce (czyli de facto samosąd). Jeśli w jakimś kraju dochodzi do samosądów to oznacza to że państwo nie funkcjonuje a stąd już tylko krok do wojny domowej. Myślę że jeśli teraz obydwie strony (zarówno rdzenni Brytyjczycy jak i islamiści) będą nawzajem przeprowadzać zamachy to do dojdzie tam do regularnej wojny domowej.

 3. Taaa, też mi się to w oczy rzuciło. Gdy giną Europejczycy są incydenty, popełnione przez bliżej nieokreślonego wariata, a tu? Od razu walą, że biały Brytyjczyk, a atak nazywają zamachem terrorystycznym. Jebani hipokryci… Może mnie za to zgnoicie, ale liczę w jakimś stopniu, że muslimy odpowiedzą jeszcze nieraz za swe zbrodnie. Mam nadzieję, że Europa się przebudzi i zamiast malować kredą po chodniku zacznie brać sprawy w swoje ręce. Nie jestem zwolennikiem takich metod, ale co rozbrojeni Europejczycy mają robić? W normalnej sytuacji brytyjski rząd (i nie tylko oni) powinni wypieprzyć muzułmanów z kraju, wysłać wojsko do krajów wspierających terroryzm i zrobić kipisz. W sytuacji gdy państwo nie ma jaj to obywatele muszą się bronić.

 4. Do wzoru na skale zamachu kolejna zmienna do dodania – kolor skory+religia.
  Bialy+chrzescijanin waga 100 a nawet 200
  NieBialy+zwykly muzulmanin 2
  NieBialy+zradykalizowany muzulmanin 10
  … itp 😉

 5. Hasło dnia: nadszedł dzień gdy Europa zamieniła krede na islamską krew w celu kolorowania chodników. Kiedyś mafijni zabójcy w USA zwykli mawiać, że zajmują się…. malowaniem domów czerwoną farbą.

 6. Dobrze, że o tym napisałeś o tym tekst, bo właśnie się zastanawiałem gdzie o tym napisać. Czytałem sobie oficjalny artykuł na bbc. Pierwsze co przykuło moją uwagę to nazywanie obrony własnego kraju atakiem terrorystycznym 🙂
  A w ciągu czterech miesięcy,po trzech incydentach to już atak. Dobrze, że za wczasu pozwiedzałem Londyn.

 7. To Ty nie wiedziałeś? Przecież zamachowcem i faszystą może być tylko biały Europejczyk. Bycie wyznawcą islamu i posiadanie ciemnego koloru skóry ma rozmaite przywileje – nie jest się terrorystą tylko chorym psychicznie, nie jest się oskarżanym o zamach, tylko o drobny incydent. Moja koleżanka przebywa teraz w Niemczech w pracy i opowiada, że ciapate robactwo ma tam same ułatwienia i protekcję. Zawsze są pod ochroną, są nietykalni, szybko dostają mieszkanie i dodatki finansowe, niczego im nie wolno odmówić, bo zaraz oskarżają o rasizm. Roszczeniowe, rozwydrzone gówno, któremu w Europie nadano więcej praw niż nam, Europejczykom. Koleżanka boi się chodzić w tłumne miejsca, a jak już to tylko żeby jak najkrócej tam przebywać, bo pełno allahów tam się kręci i lada chwila znów może dojść do kolejnej strzelaniny czy wjechania samochodu w grupę ludzi. Ludzie w Berlinie są zastraszeni i osaczeni z każdej strony.

 8. Jakoś w latach 90 pełno Turasów zjeżdżało się do Niemiec i wielu z nich się zintegrowało i wymieszało z rodowitymi Niemcami. Jest kilku znanych niemieckich aktorów z pochodzenia tureckiego, albo piosenkarzy i piosenkarki. Jedyne co ich demaskuje to tylko ciemniejsza skóra i południowe rysy. Ale dopiero teraz nagle z impetem niespodziewanie szybko i masowo namnożyło się tego po stokroć więcej niż przez całą dekadę 1990-2000 i to nie tylko z Turcji, ale calego Bliskiego Wschodu i mahgrebu. I teraz nagle potworzyły się komórki ISIS, tłumy „uchodźców”, „matek z dziećmi” itd., a efekty mamy w Sylwestra, Boże Narodzenie, no i nie tylko w święta, ale także na codzień „incydenty” i inne „drobiazgi”, „nieporozumienia”. Wniosek nasuwa się jeden: ktoś za tym stoi i doskonale wie co robi, bowiem kontroluje to co nam się wydaje zamieszaniem pozbawionym kontroli. Soros? UE? Merkel? Tylko w jakim celu to robią??

 9. Oczywiście, że dzisiaj w nocy (a i jutro i po jutrze itd… też) biali londyńczycy powinni pozamykać się w domach bo zemsta będzie nieodwołalnie!!! „Incydencik” jest bardzo niefortunny i spowoduje dużo zła bo teraz islamiści będą z jeszcze większą ochotą „rezać” niewiernych!
  Wojnie w Europie można zapobiec jedynie zmieniając brukselską politykę o 180 stopni i to natychmiast!!! Pozamykać granice Unii, wprowadzić w Europie stan wyjątkowy, rozpocząć bezwzględne deportacje do krajów pochodzenia (można to ustalić!!) a jak nie to wybrzeże Afryki i obóz koncentracyjny np. w Maroku (za co Maroko dostałoby od EU kupę kasy) !
  Żadnych uchodźców więcej, odcięcie mafii włosko-francusko-afrykańskich od kasy z uchodźców i pełna kontrola Morza Śródziemnego!!!
  Inaczej rzeczywiście nie widzę innego rozwiązania jak totalna wojna w Europie a krew będzie się lała strumieniami jak za Karola Młota!

  od RacimiR: Tak właśnie będzie, jeżeli politycy się nie opamiętają.

 10. W Paryżu się dzisiaj nie udało. Ale będą kolejne próby. Faktycznie 22 w Manchesterze to ,,incydent”, 1 w Londynie to zamach

 11. Jestem rozczarowany tym wypadkiem drogowym. Tylko jedna ofiara śmiertelna? Co za amator! Kto mu dał prawo jazdy?

    1. michnikuremek

     Nie jest wykluczone, ze powstanie coś takiego, tylko nie wiadomo kto będzie naprawdę za tym stał…… Pewnie służby, tylko czyje….?

 12. Jeszcze mnje nedno interesuje. Czy politycy są naprawdę tacy ślepi I głupi czy tylko takich udają za odpowiednie pieniądze od odpowiednich ludzi.

  1. michnikuremek

   Chyba nie uważasz Tuska za idiotę? To cwany i cyniczny sk***syn nastawiony w 100% na osobiste korzyści. Dla kasy jest gotowy na każde świństwo.

 13. Dziś brytyjska premier zapowiedziała zdecydowane działania przeciwko „wszelkim ekstremizmom” -tłumacząc tę poprawną nowomowę -bo nie dotyczy to islamskiego ekstremizmu ,ale wszelka krytyka islamu ,nachodźców, głoszenie idei państwa narodowego,patriotyzm,będą tępione jak się tylko da ,a wspomnienie o zagrożeniach dla białej rasy będzie niczym planowanie zbrodni.

  1. michnikuremek

   Gdybym mieszkał w Londynie to już bym się pakował…… Tam naprawdę wyjście rano po bułeczki to będzie wyprawa w nieznane…..

   od RacimiR: Ja chcę w nadchodzące wakacje pojechać do Londynu (jak budżet pozwoli) – ostatni raz, pożegnać się z tym pięknym miastem, bo później już będę się bał.

 14. Wcale bym się nie zdziwiła jak był opłacony przez kogoś z „góry „wszyscy wiemy do czego to może doprowadzić,chaos,panika i można będzie przystąpić do NWO….patrząc np:na Polskę jak jest „naciskana” w sprawie uchodzców (a i tak dali nam w zamian Ukraińców-którzy też nas okrutnie mordowali i nas nienawidzą…jak przyjdzie co do czego to jak nie islamisci to banderowcy to zrobią;) jak politycy zadłużają nasz kraj w zastraszającym tempie,uchodzcy czekają na godzinęX ,przemówienie królowej i anonymus o rzekach krwi na ulicach w 2017r itp …patrząc na to wszystko mam wrażenie że komuś bardzo się śpieszy,tak jakby” go „lub”ich” jakiś termin gonił

 15. To musiało się tak skończyć. Dziwię się tylko, że tak późno. Z tych wszystkich zachodnich „mocarstw” obstawiałabym właśnie, że Anglia jako pierwsza zacznie się bronić. Nie zniewieściałe Francja, Belgia czy Niemcy. Ciekawy jest też wiek tego pana. Nie jest on już młodzieńcem, a spodziewałabym się, że to właśnie młodzi będą chcieli wziąć odwet. Tak zwykle działo się w historii, że walczyć szli głównie młodzi. Ale jak widać miałeś rację RacimiRze, że w Anglii to właśnie starsze pokolenie jest patriotyczne i nie przeżarte jeszcze lawacką ideologią. Młodzi wolą kolorowe kredki i znicze, są już zepsuci i zniewieścieli do cna.
  Tak z innej beczki, ciekawa jestem co sądzisz na temat przybywających do nas masowo Ukraińców. Bo mnie ta sprawa bardzo nurtuje. Gdy rozmawiam na ten temat ze znajomymi, także tymi mającymi poglądy prawicowe, to machają tylko ręką, że dobrze, że nie ciapaci. Mniejsze zło. Ale właśnie zło. Tracimy pomału to z czego jesteśmy tak dumni, to co nas cały czas ratuje jako naród. Naszą monoetniczność, monokulturowość i monowyznaniowość, że sparafrazuję Maxa Kolonko. Martwi mnie, że ludzie tak bagatelizują ten problem, przecież nie wiadomo do czego to doprowadzi. Nie bądźmy jak ten zachód co zaczął się martwić i widzieć problem, gdy jest już za późno. PS Mam nadzieję, że jakiś tekst o Ukraińcach pojawi się niebawem. Twoje artykuły zawsze pomagają mi zebrać myśli. Wszystkie tezy popierasz argumentami i przykładami, a takie artykuły najbardziej cenię. A wcale nie jest o takie łatwo w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam.

  od RacimiR: Ja jestem przeciwko Ukraińcom, bo tracimy przez nich niepowtarzalną szansę na wzrost zarobków na najniższych stanowiskach, a zamiast podwyżek najechało się Ukraińców i płace stoją w miejscu. Ponadto jest konflikt obyczajowy – wprawdzie nie są to dżihadyści z Pakistanu, ale jednak nie są to też Polacy.
  Planuję w tym tygodniu napisać ogólnie o rynku pracy (bo właśnie ją zmieniłem i podczas poszukiwań sporo się naobserwowałem), gdzie sporo będzie o Ukraińcach.

  1. michnikuremek

   W moim mieście (nawet w mojej okolicy) mieszka bardzo wielu Ukraińców. Pracują wszędzie – na budowach, budowach dróg, przy ocieplaniu budynków itp. W sobotnie popołudnie można ich wielu spotkać w Biedronce. Wynajmują całe mieszkania, a nawet domy wolnostojące. Pracują od rana do nocy – na razie nie słychać o żadnych incydentach związanych z ich obecnością.
   Jednak jest to niepokojące nie tylko ze względu na to, że zepsuli rynek pracy. Po prostu prędzej czy później każda mniejszość przekracza jakąś masę krytyczną i zaczynają się kłopoty w postaci żądania przywilejów. Już powstają jakieś klasy ukraińskie czy ukrainskojęzyczne kierunki na wyższych uczelniach. Ponoć we Wrocławiu jest ich już 10% i żądają języka ukraińskiego jako języka urzędowego…..
   Nie rozumiem o co chodzi PISowi z tą Ukrainą. Wygląda to źle – całkowita spolegliwość wobec Ukrainy mimo szerzenia tam banderyzmu i plucia Polsce w twarz.
   Tu musi być jakieś drugie dno…… W co gra PIS na tym odcinku….?

   od RacimiR: Z poprzednim rządem to wiadomo o co chodziło w kwestii włażenia w dupę Ukrainie – połowa z nich ma tam korzenie, a po 'euromajdanie’ Ukraina stała się państwem teoretycznym, pod żydowskim i polskim (Sienkiewicz, Nowak, Balcerowicz) zarządem powierniczym, ale także probrukselskim (przynajmniej centrum i zachód kraju). polska nic z tego oczywiście nie ma, nie licząc brudnej kasy dla „elit” poprzedniego układu.
   Obecnie Ukraińcy to według mnie to wina ministra Morawieckiego, który chce za wszelką cenę, żeby rosły ekonomiczne słupki, giełda, firmy się rozwijały i płaciły jak najwięcej podatków (głównie chodzi o VAT, który bije rekordy wpływów do budżetu). Tak właśnie jest, ale znów kosztem najbiedniejszych (na odczepnego dostali oni 500+, ale przecież nie każdy Polak ma dwójkę niepełnoletnich dzieci). Czyli nadal popełniany jest błąd Platformy i całej III RP – wzrost PKB nie idzie w parze z wzrostem wynagrodzeń. Nowe miejsca pracy są zajmowane przez Ukraińców, a presja płacowa jest bardzo niska. Zwykli zjadacze chleba mają udział we wzroście PKB, ale nie mają udziału w konsumpcji tego wzrostu. PiS ma to szczęście, że opozycja to banda prymitywnych kretynów, więc pewnie i tak zostaną na drugą kadencję.

   1. michnikuremek, jestem opolskiego. miasto liczy ok 100tys mieszkancow. W 2016 r zus oplalaco 7000 ukraincow, w tym roku jest ich jeszcze wiecej. czyli 10 % bedzie. a to juz bardzo duzo. NielegalninUkraincy w Opolu beda miec abolicje jeszcze w tym roku, tzn. wszyscy nielegalni beda mogli sie przyznac w urzedzie ze pracowali na czarno i zadnych kar nie dostana tylko pozwolenie na prace. wyobrazasz to sobie????

 16. Zachodnia Europa ma bardzo małe szanse aby obronić się przed inwazją islamu. W Europie zachodniej oraz w Szwecji panują dwa rodzaje terroru. Terror wywołany działaniami islamu oraz polityką migracyjną. Drugi bardziej niebezpieczny jest terror polityczny (medialny) określany mianem poprawności politycznej. Ponadto społeczeństwo jest bardzo podzielone część lewacka czyli pożyteczni idioci oraz beneficjenci kasy NWO. Mając takie siły przeciw sobie nie mają szans.

 17. michnikuremek

  I znowu miód na dobre serduszka czerwonych szumowin: 😀
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-atak-w-paryzu-zamachowiec-mial-polskie-korzenie,nId,2407787

  od RacimiR: To z pewnością polska matka tak mocno obdarzyła go polską kulturą, że się biedak zradykalizował islamsko.
  Z kolei w Calais 'uchodźcy’ udowodnili, że nie bez powodu mówi się na nich „inżynierowie” – zbudowali barykadę na autostradzie, w wyniku czego polski kierowca spłonął żywcem w kabinie. Zrobili to nachodźcy z Erytrei – właśnie z tego kraju (obok Syrii i Iraku) Polska miałaby wziąć ich do siebie w ramach tzw. relokacji.

 18. władca wszechświata

  cześć
  komentarz nie do publikacji, nic nie wnosi do dyskusji, taka ciekawostka po prostu z innej beczki. nie wiem czy czytałeś 'szubienicznika’ jacka piekary. ja aktualnie jestem w trakcie. no i trafiłem na coś ciekawego. przesyłam link, w którym są spisane najistotniejsze kawałki http://www.blogmedia24.pl/node/67668
  ciekaw jestem czy to zbieg okoliczności, czy raczej autor celowo zrobił tak, a nie inaczej.

  ps. gdyby się dało choć na chwilę zostawić temat nachodźców, to by było dobrze. z tego co widzę, to czytelnicy raczej są zorientowani i mają swoje zdanie na temat. a co chwilę piszesz w komentarzach, że masz w planie napisać na 100 tematów, ale ciągle jest wałkowanie jednego.
  pozdrawiam

  od RacimiR: O Szechterze też pisałem już wielokrotnie, choć ostatnio mniej, bo nie lubię się znęcać nad przegranymi. Kolejne wpisy będa w innych tematach, niż nachodźcy (o ile nie zdarzy się coś ważnego w międzyczasie).

  1. michnikuremek

   Rzeczywiście – opisywanie stałych fragmentów gry czyli zamachów, bredzenia lewaków i opisywanie obyczajów tej dziczy już się trochę opatrzyło. Czytacze tego bloga to ludzie świadomi i raczej mają dobrze w głowach poukładane.
   Zastanawiać należy się co z tym zrobić, byśmy nie skończyli z głowami zatkniętymi na sztachety, a co ładniejsze kobiety na licytacjach muslimskiego allegro……

   1. Bosman Nowicki

    Mimo wszystko, uważam że do tego scenariusza, z naszymi głowami zatkniętymi na sztachetach-daleko. Problemem Europy jest brak odpowiednich działań, brak woli politycznej „elit”. Gdyby taka wola się pojawiła, cały temat imigrantów/nachodźców, muzułmańskich terrorystów można byłoby szybko rozwiązać. Ataki terrorystyczne są konsekwencją biernej słabości europejskich rządów, a ta słabość jest naprawdę pozorna, póki co. Siła militarna i organizacyjna zachodu jest miażdzaca, i jedyne co powoduje przedłużanie kryzysu, to przyjęta przez „elity” ideologia.

    od RacimiR: Największe imperia zawsze upadały od wewnątrz, a siła Europy względem innych kontynentów jest najmniejsza od przynajmniej od 2500 lat.

    1. Bosman Nowicki

     Tu bym polemizował, czytałem kiedyś w książce „Bogactwo i nędza narodów” Landesa, że Europa była na zbliżonym poziomie z np. Chinami do XIV w. , potem wystrzeliła do przodu. Mam wrażenie że słabość Europy, jest słabością jedynie dot. decyzyjności i woli rozwiązania problemu(w sposób brutalny i skuteczny)- która wynika z przyjętej/narzuconej lewackiej ideologii. Potencjał militarny i różnicę, dobrze pokazała wojna w Iraku 2003 r. , gdzie iracka armia została szybko starta w pył, kiedy padła decyzja o zwinięciu reżimu Hussaina. Nachodźcy widzą słabość, i stosownie do niej się zachowują, kiedy na podpalanie samochodów odpowiedzią byłoby ostre strzelanie do tłumu, łapanki i deportacje- byłby spokój jak makiem zasiał.

     1. michnikuremek

      Też będę polemizował. Potencjał militarny Zachodu rzeczywiście jest potężny, ale tylko w przypadku gdy chodzi o klasyczne pole bitwy – w Iraku była to pustynia gdzie niszczenie czołgów odbywało się niczym w grze komputerowej. Kiedy jednak dochodzi do wojny bezpośredniej – np. walka wręcz – przewaga niknie.
      Dlaczego?
      Bo do takiej walki nie są potrzebne systemy naprowadzania i precyzyjne rakiety tylko WOLA walki, a tej na Zachodzie brak. Od dziesięcioleci społeczeństwa Zachodu są planowo rozmiękczane pacyfizmem, feminizmem, tolerancjonizmem i innymi -izmami. Pisze o tym RacimiR w swoich tekstach o likwidacji białej rasy.
      Europejczycy nie chcą umierać za „wartości europejskie” (czyli za nic), ale muzułmanie za Allaha – bardzo chętnie.
      I w tym tkwi nasza słabość i to jest powodem nadchodzącej zagłady…..

     2. Bosman Nowicki

      @ michnikuremek pełna zgoda, dokładnie o tym napisałem. Słabością Europy jest przyjęta/narzucona ideologia.

      Rozumiem że spodziewasz się pogromów białych europejczyków przez islamistów? tylko że jeśli próbowaliby tego na serio, to na naszym terenie- państwa, co by o nich nie mówić, posiadają zorganizowane wojsko i policję- które można spokojnie użyc do pacyfikacji muzułmańskich nożowników. Wszystko zaley od woli podjecia stosownych działań. Tylko. Tych wszystkich muzułmanów można wpakować na statki i wysadzić na pustyni w Libii- potrzeba tylko odpowiednich ludzi elit, woli i decyzji.

     3. michnikuremek

      W jakimś celu „ktoś” sprowadza masowo do Europy 20 – 30 letnich byczków czyli mężczyzn w wieku w którym jest największa wola walki i najbardziej pożąda się kobiet.

      „Ktoś” ich wyposaża w jednakowe smartfony czyli środki łączności. A może Kolonia 2015 to była taka generalna próba przed właściwą mobilizacją podczas której rozda się broń i zacznie się mordowanie niewiernych?

      „Ktoś” w jakimś celu od dziesięcioleci rozmiękcza białych ludzi różnymi -izmami pozbawiając ich woli prokreacji i woli walki o przetrwanie?

      „Ktoś” sprawia, że policje i wojsko są brutalne i profesjonalne wobec własnych obywateli, ale całkowicie „bezradne” wobec importowanych dzikusów (patrz Calais)?

      Sądzę, że tylko miesiące dzielą nas od wydarzeń, których sobie dziś nawet nie potrafimy wyobrazić……

  2. władca wszechświata

   @RacimiR właśnie dlatego napisałem o „szubieniczniku” – nie dodałem, że jest to fantastyka osadzona w czasach polskiej szlachty, a nic związanego (przynajmniej wprost) z teraźniejszością. dlatego uwagę zwraca motyw szechtera, dodatkowo adama.

   od RacimiR: Dobra proza zawsze cechuje się ukrytymi podtekstami 🙂

 19. W Brukselii na dworcu ktos zareklamowal najnowszy model pasow szahida:
  – zwiekszona sila wybuchy o 14% w porownaniu do poprzednich modeli
  – doklasniejszy zegar uwzgledniajacy sekunde przestepna
  – dyskretniejszy wyglad z przosu maskowanie ala-koszula-pijany-menel
  – dyskretny sznureczek detonatora w kolorze hidzabu
  – ulatwiona obsluga, montaz, demontaz, serwis
  – dziecinnie prosta obsluga – nawet malpa z afryki da rade obsłużyć
  – zintegrowane z facebook, instagram, twitter, myspace
  – pamiec wewnetrrzna 16gb, procesor apple74, ekran retina hdready, lasowarka w zestawie
  – komputer detonatora z preinstalowanym androidem KebabNugat
  – Mossad quality of explosion licencja dozywotnia
  – monitoring zaawansowany typu meczet-imman-radical-islam
  – znizki i promocje dla wyznawcow religii pokoju
  – pod koniec ramadanu totalne czyszczenie magazynow
  – dla operatora bomby ubezpieczenie od zdarzen losowych gratis
  – 74 virgin ala allah + wieczny wzwod – gwarancja wyłączności

  od RacimiR: To taki islamski kołczan prawilności 🙂 Sporo tych 'incydentów’ było w ciągu ostatniej doby. Paryż, Calais, Bruksela, jeszcze chyba coś, tylko z głowy mi wyleciało.

  1. michnikuremek

   Jak to „sznureczek detonatora”?
   To bomba nie jest detonowana pilotem na podczerwień? Czyli w ofercie jest wersja z demobilu….. 😀

  1. michnikuremek

   Ubogacacze szykują coś wyjątkowego?
   Nie chcę pisać co to mogłoby być, by nie mieć o szóstej rano wyłamanych drzwi lub wybitych okien…..
   Ale chyba każdy się domyśla w co najlepiej byłoby uderzyć, by zrobiło się białasom „ciepło”…..

   od RacimiR: Możesz używać terminologii hollywoodzkiej, aby uniknąć wyłamanych drzwi 🙂 O każdym rodzaju zamachów były już filmy.

 20. Miałem o tym napisać wcześniej ale zapomniałem. Sorry RacimiR ale to był drugi zamach na muzułmanów. Pod koniec stycznia tego roku w Kanadzie doszło do strzelaniny w meczecie. Sprawcą ataku był rdzenny Kanadyjczyk który nie lubił wyznawców Allaha. 6 osób wtedy zginęło.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Strzelanina_w_Qu%C3%A9becu_(2017)

  od RacimiR: Faktycznie, też o tym zapomniałem. No ale w Europie pierwszy raz się to zdarzyło.

  1. PS: Przeszukiwałem w necie informacje o zamachowcu z Londynu. Jest to 47-letni Darren Osborne, Walijczyk. Podobno nie był znany służbom. Jego znajomi mówią że stał się niechętny muzułmanom po ostatnich islamskich zamachach w Wielkiej Brytanii. Ponoć w sobotę na dwa dni przed atakiem został wyrzucony z jakiegoś pubu gdyż obrażał muzułmanów.
   Sytuacja ta pokazuje że Europejczycy mają dość promowanych przez lewactwo multi-kulti. Jednak jest coś co może przerażać a mianowicie: Islamiści robią zamachy, rdzenni mieszkańcy zaczynają się wku***ać i mamy kontrzamachy. Wybucha wojna religijna. Elity nagle mają plan na rozwiązanie konfliktu i co mamy………..NWO. W końcu to z chaosu ma powstać Nowy Porządek Świata.
   Elity polityczne mogą specjalnie nie zwalczać islamistów po to aby biali mieszkańcy wzięli sprawy w swoje ręce i scenariusz gotowy na wojnę po to aby zrealizować wyżej napisany plan. Po prostu komuś musi bardzo zależeć aby doszło do wojny między najeźdźcami muzułmańskimi a białymi, rdzennymi mieszkańcami Europy.

   1. michnikuremek

    Tym „elitom” bardzo zależy na jak największej zadymie w całej Europie stąd te gorączkowe próby przeniesienia islamskiej zarazy do byłych demoludów. Robią to naciskając z zewnątrz i od wewnątrz przy pomocy lokalnych sk***synów (PONowoczesna i takie podobne).

 21. michnikuremek

  https://ndie.pl/
  To chyba atak hakerski?

  od RacimiR: Chyba nie, teraz już działa. Wydaje mi się, że sami coś zmieniali i nie zadziałało jak należy. Wczoraj, gdy tam wchodziłem to jakieś błędy techniczne wywalało od plików z szablonu wordpressa (strona działała, ale była rozjechana i bez grafiki).

 22. witam wiem ze bywaja tu czytelnicy ndie.pl, i ze tutejsi bywalcy czytaja tenze portal. czy ktos wie dlaczego dzis strona zostala zamknieta? mnie wyswietla sie 403 acces denied.

  od RacimiR: U mnie działa normalnie.

 23. Tak z ciekawości: RacimiR oraz komentujący czytelnicy – co sądzicie o portalu Zmiany na Ziemi ? Teoretycznie dużo jest tam mądrych rzeczy np. o islamizacji ale zauważyłem że autorzy co piszą tam artykuły mam wrażenie że są prorosyjscy podobnie jak tamtejsi komentujący.
  Po prostu zastanawiam się czy warto tam wchodzić.

  od RacimiR: Ja tam wchodzę niekiedy, bo jest tam wiele rzeczy, których nie ma gdzie indziej. Natomiast traktuję te ich teksty trochę z przymrużeniem oka – niektóre są naciągane jak plandeka na Żuku, kilka było takich, że zrobiłem „facepalm”.

 24. Polski chłopak

  Racimir słyszałeś, Bolek weźmie udział w kontr-miesięcznicy!! Co za skurwysyn, jak PO było w rządzie to mówił że manifestantów trzeba pałować. Wszystkie lemingi z polski się za nim wstawią bo to ”legenda wolności” kurwa to się może źle skończyć, niech go szlag trafi.

  Związkowcy i stoczniowcy zapowiedzieli że wyniosą bolka jeśli będzie na miesięcznicy. Czy on nie wstydzi się spojrzeć w twarz stoczniowcom po tym co robił w ich interesie razem z tuskiem???

  od RacimiR: Bolek ma już totalny odlot, zbudował sobie swój własny obraz bohatera i chyba nie zdaje sobie sprawy, kim był naprawdę. Fajna analiza była wczoraj: http://wpolityce.pl/polityka/346620-kolejny-plan-opozycji-obliczony-na-wstrzasniecie-rzadem-jest-prosty-jak-budowa-cepa-wszystko-zaczyna-sie-powoli-ukladac-w-logiczna-calosc
  Jest taka piosenka zespołu Obłęd „Bolek” – powinni mu puścić ją, gdy będzie leżał na ulicy 🙂 Najlepiej, gdyby go wynieśli sami stoczniowcy, a nie policja. Wówczas niemieckie media będą miały duży orzech do zgryzienia, gdy przyjdzie im do pokazania i zinterpretowania tego „happeningu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top