Incydent w Manchesterze

22 maja 2017 roku był dniem bardzo bogatym w głośne wydarzenia medialne. Zmarł znany piosenkarz Zbigniew Wodecki, cofnięto licencję piłkarską dla mojego ukochanego, zadłużonego po uszy Ruchu Chorzów, a władze Telewizji Polskiej postanowiły przenieść legendarny festiwal muzyczny z Opola do innego miasta. Oprócz tego doszło też kilka innych ciekawych zdarzeń. Na koniec dnia jednak wszystko zostało przyćmione przez pewien znamienny „incydent”. Internetowe portale Gazety Wyborczej i RMF FM swe główne wieczorne wiadomości zatytułowały następująco: „Panika na koncercie Ariany Grande w Manchesterze. Powodem odgłosy wybuchu„. Wicie, rozumicie. Głównym winowajcą zdarzenia była „panika”, spowodowana „odgłosami wybuchu”. Czyli jakiś 'DJ Bomba’ zapuścił z głośników tak czadową setlistę, że publika wpadła w ekstazę, która następnie przerodziła się w „panikę”, wskutek której zginęły 22 osoby, a około 60 zostało rannych. Oczywiście nie napisano ani słowa o tym, że był to starannie zaplanowany zamach terrorystyczny, do którego przyznało się Państwo Islamskie. Dopiero nazajutrz, gdy sprawa stała się głośna i wszyscy wiedzieli, że to islamski zamach – skasowano opisywany tekst i w jego miejsce wrzucono nową wersję.

Screen z TVN24 – nie dość, że „incydent”, to jeszcze na „stadionie” (a nie w hali). Cała prawda całą dobę.

Inne media lewicowo-liberalne nie były gorsze. Niemiecki Onet określił zdarzenie jako „incydent” (to samo zrobili zresztą podczas ostatniego zamachu w Londynie). Podobne określenie użyte zostało przez TVN, choć tam przynajmniej dodano, że incydent był „poważny”.

Skorzystałem z wyszukiwarki i znalazłem kilka newsów, w których zostało użyte słowo „incydent”:

 1. „Incydent na Wawelu” – kilkanaście osób zgromadziło się podczas miesięcznicy Smoleńskiej, krzycząc: „precz z kaczorem dyktatorem” (Dziennik.pl, 18.01.2017)
 2. „Incydent w Bielsku-Białej” – podczas przemowy Jarosława Kaczyńskiego mężczyzna wszedł na mównicę, mówiąc: „Panie prezesie! Czy można zadać pytanie? Jest demokracja, czy nie?” (TVP Info, 19.10.2015)
 3. „Incydent w Żarach” – podczas wiecu Beaty Szydło jakaś kobieta krzyczała: „Kłamiecie! Aż wstyd te kłamstwa przyjmować!” (TVN, 30.07.2016)
 4. „Incydent w Manchesterze” – 22 osoby nie żyją, a 60 jest rannych (Onet, TVN i wiele innych mediów – 23.05.2017)

Jak widać – słowo „incydent” ma w polskojęzycznych mediach bardzo dużą „pojemność”. Tego samego słowa używa się zarówno do pojedynczych krzykaczy, jak i do zamachów terrorystycznych. TUTAJ ciekawy zestaw obrazkowy z profilu NZG. Socjotechnika jest prosta: zestawiając te wydarzenia jednym określeniem – wyolbrzymia się antyrządowe pierdółki, a także umniejsza się islamskie zamachy.


Zawsze po wybrykach sympatycznych brodaczy – mainstreamowe media korzystają z trzypunktowych wytycznych w kwestii „zarządzania kryzysem”:

 1. Zignorować temat, aby nikt się o tym nie dowiedział, lub dowiedział się jak najpóźniej (tzw. „blokada medialna”) – zasada z powodzeniem stosowana przez kilkaset lat, jednak w epoce internetu ludzie coraz częściej wymieniają się informacjami między sobą na portalach społecznościowych i komunikatorach, z pominięciem głównych ośrodków medialnych. Dlatego uparte stosowanie tej zasady jest po pierwsze nieskuteczne, a po drugie – uderza w (i tak fatalną) wiarygodność dużych mediów (patrz: cisza medialna po sylwestrze w Kolonii). Jeżeli więc o zamachach wyznawców „religii pokoju” wszyscy mówią (mimo 'blokady’) – duże media mimowolnie muszą chwilowo zatrzymać propagandę pro-uchodźczą (aby nie przyniosła skutku odwrotnego) oraz przejść do punktu drugiego.
 2. Zbagatelizować temat i odwrócić podejrzenia od islamu i „uchodźców” – mile widziane następujące frazy kluczowe: „panika”, „incydent”, „Belg”, „Francuz”, „choroba psychiczna”, „nieszczęśliwie zakochany”, „w wypadkach drogowych ginie więcej ludzi, niż w zamachach”, „terrorystom przecież o to właśnie chodzi, aby wywołać nastroje antyislamskie”, „fanatycy katoliccy i kibole są jeszcze gorsi”, „w Polsce palą kukły żydów i sztyletują właścicieli kebabów” oraz inne wyświechtane slogany, doskonale każdemu znane. Następnie media przechodzą do punktu kolejnego.
 3. Przesłonić temat czymś chwytliwym – Misiewicz, Kaczyński, Magdalena Żuk, Trybunał Konstytucyjny, pijany ksiądz, zdechły koń żony perkusisty Rolling Stones, sałatka Krystyny Pawłowicz, pomazańcy, Nocne Wilki, najnowszy apel Krystyny Jandy o przywrócenie demokracji itd.

Za każdym razem, z uporem maniaka – media stosują te trzy punkty, a po ich wykonaniu – wznawiają propagandę pro-uchodźczą i udają, że nic się nie stało (aż do następnego zamachu, gdy powracają do punktu pierwszego). I tak w kółko. Problem w tym, że w dobie islamizacji Europy – rośnie udział procentowy trzypunktowego planu w stosunku do „dni spokoju”. Wkrótce więc lewackie media nie będą nadążać z realizacją planu – zanim dotrą do trzeciego punktu, „ubogacacze kulturowi” już zorganizują kolejny zamach. Plan jest więc krótkofalowy, zresztą długofalowego nie potrzeba, bo zanim byłby potrzebny – lewacy skosztują krwawy miecz Allaha (ta lewacka krótkowzroczność jest przerażająca – oni zachowują się tak, jakby mieli jakąś rezerwową Europę wolną od islamu, do której będą mogli się w każdej chwili katapultować).


Wróćmy do Manchesteru. „Incydent” miał miejsce w ogromnej hali widowiskowo-sportowej „Manchester Arena”. Jest to jeden z największych krytych obiektów w Europie (pojemność to 21.000). W hali organizowano koncerty największych światowych gwiazd, a także wiele znaczących wydarzeń sportowych. Aglomeracja Manchesteru to drugie (po Londynie) największe skupisko muzułmanów w Wielkiej Brytanii, gdzie populacja wyznawców „religii pokoju” przekroczyła już 12% i szybko rośnie. Tutaj ukłon dla lewaków, którzy twierdzą, że terroryści mogą zaatakować wszędzie, a populacja islamska w mieście zamachu nie ma tutaj żadnego znaczenia. „Przypadkiem” jednak zamachy dokonywane są zawsze w miastach słynących z licznej mniejszości islamskiej – Londynie, Paryżu, Berlinie, Brukseli, a teraz w Manchesterze.

Ariana Grande

Osobny akapit należy się drugiej najważniejszej osobie wieczora (która do pewnego momentu była główną gwiazdą, ale pod koniec imprezy – show podkradł jej zwolennik żywności typu 'halal’). Mowa o Arianie Grande. Przyznam się bez bicia, że przed „incydentem” nie miałem bladego pojęcia o jej istnieniu. Nie jestem przecież stary, ale świat pędzi tak szybko, że nie wiem, czego słuchają dzisiejsze dzieciaki. Zrobiłem mały rekonesans – okazało się, że pani Grande to wojująca lewaczka, która mocno angażowała się w kampanię Hilary Clinton. Feralna trasa koncertowa nazywała się „Dangerous Woman Tour 2017”, co okazało się być nazwą nad wyraz celną. Pani Grande to typowy produkt establishmentu. Jej publika to dzieci i nastolatki, głównie dziewczęta (kilka lat temu jej „rolę” w show-bussinesie pełnił Justin Bieber). Powiem szczerze, że nie chciałbym, żeby moja córka była fanką Ariany Grande (wśród 22 ofiar „incydentu” jest ośmioletnia dziewczynka – świetna publika jak na pół-erotyczne show, kończące się po godzinie 23). Nasi dziadowie musieli chodzić wieczorami do kabaretów, aby zobaczyć na scenie gołe damskie uda. Ja w młodości oglądałem Pana Yapę, „Szalone Liczby” i wąsatego Pana Tik-Taka, a dzisiaj Ariana Grande daje koncert dla dzieci, wyzywająco tańcząc w staniku i z półgołym dupskiem. Przerażający „postęp”, ale nie o tym temat. Pani Grande jest niekonsekwentna w swoich poglądach. Skoro popiera ona Clinton i islamizację, to niech teraz nie narzeka na „owoce pracy” swoich brodatych sojuszników. Jeżeli z kolei przeszkadza jej wojujący islam, to dlaczego nic o tym nie mówiła wcześniej? To tak, jakby ktoś ożenił się z prostytutką, a po ślubie dziwił się, że mu się żona puszcza. Albo gdyby dziewczyna wyszła za chuligana, a po ślubie dziwiła się, że mąż wrócił do domu z obitym ryjem. Z kolei pani Grande weszła w mariaż z proislamskim lewactwem, a gdy poznała jego gorszą stronę – strzeliła focha i odwołała resztę trasy koncertowej. Niech teraz będzie konsekwentna i gra dalej te koncerty (nawet w Łodzi miał być). Pani Grande najpierw płakała, że wybory wygrał anty-uchodźczy Donald Trump, a teraz płacze, że sprzymierzeńcy jej kandydatki Clinton zrobili fachową robotę, z której słyną. Ironia losu oraz ofiara losu.

Twitter Ariany Grande. U góry wpis z listopada 2016 po wyborach w USA – była ona cała we łzach. U dołu – wpis z maja 2017, po zamachu na jej koncercie. Była wówczas 'złamana’. Jak to się mówi – kobiecie nigdy nie dogodzisz.

Zauważyłem też pewną smutną prawidłowość medialną. Po zamachach islamskich terrorystów na terenie Europy – na zdjęciach z katastrofy pokazuje się głównie służby mundurowe i służby medyczne. Radiowozy, karetki, biało-czerwoną taśmę. Później ewentualnie kwiaty, podświetlone budynki, marsze milczenia, ulice wymalowane kredą. Ofiary zamachów pokazuje się bardzo rzadko i zawsze są to ludzie lekko ranni lub oszołomieni, a najczęściej są to ich starsze zdjęcia (zazwyczaj wzięte z fejsbuka). Zwłok, albo osób ciężko rannych – nie pokazuje się nigdy (mowa o dużych mediach mainstreamowych, choć z „incydentu” w Manchesterze w ogóle nie da się znaleźć żadnych zdjęć ofiar). Dla odmiany – jeśli podobna rzecz dzieje się poza Europą (np. w Syrii) – pokazuje się głównie zniszczone domy, trupy i zakrwawione ofiary zamachów, ze specjalnym naciskiem na dzieci i kobiety (z odpowiednią adnotacją pedagogiki wstydu, typu „patrzcie, to przez was, bo nie chcieliście przyjąć uchodźców”). Słynny Aylan Kurdi (syryjski dzieciak porzucony przez ojca i przemytników, który zmarł na plaży) doczekał się murali, opisów na wikpiedii w ponad 20 językach, a zdjęcie jego zwłok otrzymało niezliczone ilości nagród fotograficznych. Gdy jednak młode, niewinne dziewczęta zginęły w Manchesterze – zdjęć ze świecą szukać. Ofiary zamachów w Europie są traktowane inaczej, niż ofiary zamachów poza Europą. Jak to śpiewał zespół Kult: „jedno prawo dla nas, a drugie prawo dla nich”. To zjawisko po raz kolejny pokazuje, że dużym mediom obecnie nie można ufać.

Jak na złość – kilka godzin przed „incydentem” w Manchesterze na portalu „pluralistycznej” Gazety Wyborczej pojawił się felieton „pluralistycznej” Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, na co dzień prowadzącej „pluralistyczne” Fakty w TVN. Tekst zatytułowany był: „Na sondaż za śliski, na Tuska zjawisko. Uchodźca dobry na wszystko” (kto chce go przeczytać – niech sobie wygugluje po tytule, ja postanowiłem nie dawać więcej żadnych linków do stron Agory). W połowie tekstu jest samowłaczający się wywiad Doroty Wysockiej (żydówki, za czasów PO – wysoko postawionej w TVP, prywatnie żony byłego ambasadora Schnepfa) z antypolakiem Fransem Timmermansem, ale to taka „pluralistyczna” dygresja. Sedno felietonu Kolendy-Zaleskiej zawiera się w następującym cytacie:

PiS sam wywołał uchodźcze lęki w kampanii wyborczej, gdy każdy sposób był dobry, by zyskać promil poparcia. Teraz partia uważnie czyta sondaże i widzi, że zadziałało: udało się wmówić Polakom, że uchodźcy to terroryści, gwałciciele, nosiciele zarazków. Udało się stworzyć motyw, który pozwala w każdej chwili odwrócić uwagę od własnych nieudolności.

Czyli uchodźcy są fajni i niegroźni, ale podstępny PiS, dla potrzeb politycznych wmówił niedouczonemu polskiemu motłochowi, że uchodźcy stanowią zagrożenie. No i kilka godzin później – jeb. „Incydent” w Manchesterze. Lewaccy publicyści mają dużego pecha w „timingu” swojej pro-uchodźczej propagandy. Podobnie było w czasie „ciamajdanu„, gdy chwilę po rozpoczęciu długo przygotowywanej próby zamachu stanu – miał miejsce zamach w Berlinie. Nie jest to mój problem, ale sugeruję lewackiej centrali, aby lepiej koordynowała swoje komórki (opiniotwórczą i wykonawczą).

Pod tekstem Kolendy-Zaleskiej wynikła „dyskusja”, będąca idealnym podsumowaniem w temacie podejścia lewactwa do terroryzmu islamskiego. Będą oni bronić islamistów nawet wtedy, gdy ci będą podrzynać im gardła. Ich „żelazne argumenty”, używane w każdej dyskusji to: czepiać się literówek, wyśmiać, wyszydzić, obrazić, skierować problem na PiS i napisać, że przecież na drogach ginie więcej ludzi, byleby tylko odwrócić uwagę od islamu. 

Z ciekawości przejrzałem komentarze na profilach arabskiej telewizji Al-Jazeera. Wspomagałem się google tłumaczem, który jeśli chodzi o język arabski – wypluwa jakieś dziwne, nielogiczne zdania. Jednakże po przetłumaczeniu kilkudziesięciu wpisów arabskich komentatorów jestem pewny, że ich autorzy, mówiąc dyplomatycznie – nie solidaryzują się z ofiarami.

Skupiłem się w tym tekście na reakcjach medialnych, bo reszta jest oczywista. O motywach zamachu i islamie nie będę pisał, bo robiłem to już wielokrotnie i nie ma sensu, żebym się powtarzał. Zainteresowanych tematem zapraszam do przeczytania archiwalnych wpisów (np. „islamski pięcioksiąg” – 1 2 3 4 5). Akurat przygotowuję osobny tekst na temat nachodźców w Polsce, który pojawi się tutaj za kilka dni. Osobowość samego zamachowca niespecjalnie mnie interesuje (póki co – niewiele o nim nawet wiadomo), wszak takich żołnierzy jak on są w Europie tysiące. Nieważne, czy był to Ahmed Bahmed Cahmed z Tunezji Francji, Alam Balam Calam z Pakistanu Niemiec czy Abeme Bbeme Cbeme z Nigerii Anglii. Ważne jest to, że z pewnością nie był to ostatni zamach terrorystyczny, a najgorsze dopiero przed nami. Musimy zrobić wszystko, żeby Polska pozostała monokulturowym krajem, aby nie skończyć tak samo, jak zachodnia Europa.

RacimiR, 23.05.2017

58 thoughts on “Incydent w Manchesterze”

 1. To taki mały suchar: W ostatnim czasie spadła liczba zamachów w Europie. Za to namnożyła się liczba incydentów.
  A teraz na poważnie: Od ilu ofiar można uznać zdarzenie za zamach. Bo jak dla mnie śmierć jednej osoby jest już zamachem a nie incydentem no ale chyba myliłem się

 2. Świetny tekst. Zauważyłem 3 rodzaje prawidłowości w związku z zamachami: 1. Odbywają się zazwyczaj gdy Opozycja Totalna chce wywołać histerię, w tym przypadku wokół Opola. 2. Zamachy odbywają się gdy: A) Polska jest oskarżona o brak uchodźców, faszyzm itp. B) Następuje groźba sankcji wobec nas i Węgier. 3 Zamachy w Europie odbywają się w krajach mocno związanych z latami 1939-1945. I tak po kolei 1. Niemcy, którzy zainstalowali u nas słynne Polskie obozy zagłady 2. Rosja, najpierw nas zaatakowali, a potem ,,wyzwolili”. 3 Francja, w 1939 zupełnie nas zignorowali 4. Anglia, Nie dość że nas zignorowali, to wzięli sobie w rozliczeniu za tą olewkę Polskie złoto (podobno koszt utrzymania rządu na uchodźstwie. Szkoda że my im faktury za obronę ich stolicy przez Polskich pilotów nie wystawiliśmy). Brakuje Ukrainy, ale tam teraz akurat trwa wojna. Moim zdaniem mamy do czynienia z dziejową sprawiedliwością.

  PS: Na koniec wesoły Ryszard ,,nie wrzucajmy do jednego worka imigrantów i terrorystów”.

  1. Wygląda na to że za wszystkimi zamachami-incydentami stoi Jarek K. 🙂 Jeszce trochę i (p)oseł Scerba wyskoczy z taką teorią 🙂

   1. michnikuremek

    Kaczyński zlecił zamach w Manchesterze, żeby odwrócić uwagę świata od łamania demokracji w Polsce i afery z Trybunałem Konstytucyjnym……. 😀 😀

    1. Nowoczesna już złożyła wniosek do komisji etyki na Szydło bo ta podobno obraziła Europejczyków. Tylko nie wiem czym

     od RacimiR: No jak to czym? Pomazańcami, żółtym żakietem i porysowaniem zderzaka Seicento. Nowoczesna właśnie idzie w ślady Ruchu Palikota, więc to ich ostatnie podrygi. W poniedziałkowej „Wybiórczej” było o konwencji Nowoczesnej – liderzy partii mówili tam, że popełnili błąd, będąc tylko antypisem i od teraz zmieniają strategię polityczną na bardziej twórczo-kreatywną. Wytrzymali 3 dni 🙂 W tej Wyborczej artykuł był na 6 stronie, co też jest znamienne – nawet czerscy położyli już lachę na Nowoczesnej. Rok temu ta konwencja byłaby na pierwszej stronie jako główny news.

     1. Z jeden strony to dobrze z drugiej taki element folkrou w Parlamencie się przydaje

 3. Polski chłopak

  Ja również tłumaczyłem sobie komentarze z al jazeera :). Bardzo ładnie i delikatnie określiłeś ich treść słowami „nie solidaryzują się z ofiarami”.

 4. Napisz coś o słynnym zdjęciu w warszawskim metrze 🙂 Czekam na tekst na ten temat.

  od RacimiR: Przecież to zdjęcie jest rasistowskie 🙂

  1. michnikuremek

   A o czym tu pisać?
   Zdjęcie przedstawia wnętrze wagonu z napisem „Nur fur Poland” w którym siedzą sami rasiści. Fotografia ta znakomicie portretuje ksenofobiczną, rasistowską Polskę – i tyle. 😀 😀

   1. No właśnie, myślałem, że napiszesz jakiś dłuższy tekst o tym rasistowskim metrze 😀 Żeby się pośmiać z idiotyzmów lewactwa 🙂 A GW na serio wzięła ironiczne komentarze o rasizmie 😀

    1. rychu-pijak

     Der Szechter Zeitung dzis wzbił się na wyżyny. Skomentował, że Mela śmiała założyć welon na czas wizyty u Papy Franto, a zarazem zwiedzała królestwo Saudów bez nakrycia głowy 😉 Coś tam nawet o hipokryzji było. Smaczne było tym bardziej, że Mela ma naszą krew, albowiem jest Słowenką posiadającą paszport z bielikiem, który trzyma oliwny wiecheć i patyki z bełtami 😉

     od RacimiR: O meli pisali też, że jest ofiarą konwenansów i patriarchatu, ale o żonie Macrona to wyłącznie w samych superlatywach. Gdy Szydło u papieża założyła podobny welonik, to też darli z niej łacha. Najgorsze jest to, że GW ma wielu wyznawców-fanatyków, którzy pójdą za Michnikiem w dym, bo był „opozycjonistą” i „przyjmował na siebie represje” (czyt: spraparowany filmik na korytarzu, gdzie niby uciekał przed biciem).

 5. Czytam Cię od początków bloga. Świetny tekst, jak zawsze.Mieszkam w UK i coś na temat tej islamskiej ekspansji wiem. Pół roku temu w Manchesterze arabusy i ich zamieszki zatrzymały nam busa jadącego do Londynu. Strach nie do opisania. Mój kuzyn musiał przez „lekarzy” wracać szybko z Londynu do kraju, bo bał się o życie swoje i rodziny.. Cóź, długa historia.

  Jeszcze kilka lat i część naszego kontynentu bezpowrotnie upodobni się do Bliskiego Wschodu. Tyle tylko, że mieszkańcy krajów arabskich żyją tak od dawna. Są przyzwyczajeni. Zachodni Europejczycy będą się musieli dopiero tego nauczyć. I to na własnej skórze. Ale taki jest skutek decyzji podejmowanych przez tamtejsze „elity”. W efekcie ich polityki trwający tam „postęp” spowoduje potężne zacofanie, tolerancja dla obcych zamieni się w siane przez nich przerażenie, a polityczna poprawność przekształci się w zagładę. Ściślej – samozagładę..
  Obudzi się ktoś póki nie jest za późno?

  od RacimiR: Anglia jest już stracona, więc zalecałbym nie inwestowanie w tym kraju, lecz rozważenie powrotu do Polski w niedalekiej przyszłości (tym bardziej, że Polacy są tam po Brexicie kozłami ofiarnymi). Też się w UK naoglądałem „ubogacaczy” i miałem z nimi nieprzyjemności, bardzo smutna sprawa.

  1. Mieszkam akurat na co dzień w małym mieście w Szkocji, więc jest znacznie spokojniej niź w Anglii, ale oczywiście myślę o powrocie za kilka lat, choć ostatnio jak byłam w Polsce, w Warszawie, to „lekarzy i informatyków” widziałam sporo.. Papierologia i upierdliwość urzędów w kraju, itp też skutecznie potrafią zniechęcić do powrotu. Ale pewnie wrócę, choć póki co nie mam do czego. Pozdrawiam Cię, i gratuluję rozwoju i świetnych tekstów 😉 Ps. Jest może jakaś platforma, gdzie można Cię wesprzeć w dalszym rozwoju bloga?

   od RacimiR: W Warszawie faktycznie jest problem „lekarski”, ale inne miasta są spokojniejsze. Taka chyba już przypadłość stolic, gdzie jest wiele międzynarodowych firm oraz liczne uczelnie. Z urzędnikami nie jest tak źle – ja nie narzekam, nawet firmę można założyć przez internet, a osobiście trwa to jakieś 2 godziny. Dzięki za pochwały, co do wsparcia to u góry jest w menu specjalny, nowy dział – nic nie dostałem od 2 tygodni 🙂

 6. brexitbrexit

  Somalijski imigrant przybył do Berlina. Zatrzymuje pierwszego napotkanego człowieka i mówi:
  – Dziękuję Wam, Niemcy! Pozwoliliście mi tu mieszkać, daliście mi mieszkanie, pieniądze na jedzenie, bezpłatną służbę zdrowia, wykształcenie i żadnych podatków.
  Przechodzień odpowiada:
  – To jakaś pomyłka, jestem Afgańczykiem.
  Somalijczyk łapie drugiego przechodnia i mówi:
  – Dziękuję, Wan, Niemcy, że jesteście tacy gościnni!
  – Panie, ja nie Niemiec, ja Irakijczyk!
  Łapie trzeciego, zaczyna gadkę, a ten odpowiada:
  – Słuchaj, ja jestem z Pakistanu.
  Somalijczyk zatrzymuje jakąś kobietę, i pyta:
  – Pani jest może Niemką?
  – Nie, jestem z Indii.
  – Ja nie mogę! Gdzie się podziali Niemcy?
  Hinduska spogląda na zegarek i odpowiada:
  – Przecież oni teraz pracują.”

  od RacimiR: Następnie podchodzi Nigeryjczyk i mówi „przestań być im wdzięczny, bo ugoszczenie nas to dla Niemców cholerny obowiązek”.

 7. brexitbrexit

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-zamach-w-manchesterze/aktualnosci/news-co-najmniej-dwoje-polakow-zginelo-w-ataku-w-manchesterze,nId,2397330

  Heh masakra, w tym zamachu zginelo malzenstwo polakow (prawdopodobnie pracujace zarobkowo w angli) i osierocilo dwie corki (jedna nastolatka druga dorosla), kolejny ciezko ranny polak w szpitalu jest, zostal zoperowany i bedzie zyl.
  Teraz w europie zachodniej typowy postepowy jeuropejczyk sie zastanowi 2 razy zanim pojdzie na jakas impreze masowa.
  Tym samym bilans ofiar 24 na teraz a moze wzrosnac, niektorzy sa uznani za zaginionych a inni walcza o zycie w szpitalu.

  Arianke Grande (choc bimbalki wcale nie ma grande i postura tez drobna) ja tam lubie sluchac, na youtube jest mocno promowana, mam wrazenie ze te jej teledyski sa stworzone pod pedofilow, w jednym make me harder spiewa w parze z mudźynem, takie malolatki biora z niej przyklad i sie zadaja z roznokolorowymi, widac jak zauwazyles ze jest wypromowana mocno przez lewactwo w celu urabiania mlodego pokolenia, potem takie malolatki beda sie mieszac z kolorowymi robic im dzieci itd. plan NWO jak widac w hameryce i jeuropie idzie pelna parą. Jak widac za zachodzie w miare normalny ulozony utalentowany bialy piosenkarz niespecjalnie nie ma szans sie wybic, juz zydki z Hollywood o to zadbaja, co innego gdyby homo, zwolennik liberalno-demokratow badz bedacy w roznokolorowym zwiazku, a najlepiej jak przemaluje sie na bialo to juz poziom hard – patrz sprawa rachel dolenzal.

  Kolejna rzecz jaka mi sie jeszcze narzucila po zamachu, zwroccie uwage na zdjecia zbiorowe ofiar publikowane w internecie – same biale dzieci na tych fotkach (no 2 chyba czarne tam sie znalazly wyjatek potwierdzajacy regule) w kazdym badz razie 95% widowni to dzieciaki bialych roszicow, ani jeden muslim, ciaparuch nie zginal wiec muslimy wiedza jak uderzyc aby nie zabic swoich, swoja droga islamscy rodzice w zyciu by nie wpuscili nastolatka na koncert niewiernych, wszak bilet tez niemalo kosztuje (no chyba ze moga jak w kolonii mlode byczki gromadzic sie przed hala w celu ubogacenia).

  od RacimiR: Cenne uwagi.

  1. brexitbrexit

   Oni nie byli chyba na tym koncercie (choc nie wynika to wprost z tych artykulow w necie) wydaje mi sie ze po koncercie po prostu chcieli odebrac dzieci i tyle, a potem bylo bum i koniec zywota.

   Ja jeszcze w wieku 35 lat lazilem na koncerty studenckie juwenaliowe, jak bylem studentem to niestety nie mialem ani kasy ani czasu ani jakos specjalnie checi na te koncerty. Bylem takim troche kujonem, teraz mozna nawet powiedziec nerdem w tym okresie.
   Łazic i wloczyc sie po rynku i tego typu imprezach zacząłem lazic juz po studiach, odzyskalem w ten sposób troche mlodosci 🙂

   od RacimiR: Potem zmienili artykuł, że przyjechali po dzieci na koncert. Dobrze, że te dzieci chociaż żyją. Ja z koncertami odwrotnie – kiedyś co chwilę, zwłaszcza w sezonie upalnym, na Śląsku najwięcej ludzi, najwięcej uczelni (juwenalia, igry itd), najwięcej miast (tzw. „dni miasta”), Park Śląski, Dolina 3 Stawów, więc nieraz w jednym dniu w promieniu 25km od Katowic są 3 różne koncerty największych polskich gwiazd. Kiedyś chodziłem na wszystko co się dało, też raczej bez kasy (wstęp free, jakieś 2 piwa najtańsze w sklepie). Dzisiaj mi się już to życie znudziło, tym bardziej, że wszystko już 100 razy widziałem i do tego przestałem pić alkohol. Teraz wolę pojechać na jakiś dobry koncert gwiazdy zagranicznej raz na pół roku (w tym roku Depeche Mode i RHCP, w poprzednim The Cure i Sisters of Mercy, jeszcze wcześniej Faith no More i Simple Minds), niż n-ty raz oglądać darmowego Grubsona, Kult czy Dżem. Już chyba wolę pójść do kina. Starość nie radość 🙂

  2. michnikuremek

   Dla mnie śmierć tego małżeństwa jest symbolicznym końcem snu o zachodnim raju….. Zwróćcie uwagę jakie imię nosi ich córka: Alex.
   To raczej mało polskie imię, prawda?
   Znam wielu ludzi, którzy swoim dzieciom nadali „zachodnie” imiona: Patryk, Samanta, Brian itp. Dlaczego nie Jan, Mariola czy Piotr? Ano dlatego, że mieli nadzieję, że dzieciak kiedyś wyjedzie „z tego kraju” i z takim „zachodnim” imieniem będzie mu łatwiej czyli szybciej zapomni o polskości (przecież „polskość to nienormalność”).
   Tych dwoje nieszczęśników w brutalny sposób przekonało się, jakim błędem było ich myślenie, że wyjadą z Polski i znajdą się w raju……
   Smutne…..
   Prorokuję masowe powroty z tego „raju”, kiedy tam rozpocznie się rzeź. Na razie ze mnie się śmieją, ale mam dziwną pewność, że mam rację.

   1. Szkoda tylko że w ramach alternatywy wymieniłes same żydowskie imiona zamiast na przykład Sławomir albo Marcin, ale generalnie trafne przemyślenia

   2. Bosman Nowicki

    Mieszkałem cztery lata w Szkocji. Zostałem zaproszony przez koleżankę na jej urodziny, i jej mąż wygłosił taką opinię ” nie czuję się już polakiem, jeszcze szkotem też nie”- serio, tak mnie to zniesmaczyło , że to zapamiętałem. Dla mnie takie zapieranie się własnej ojczyzny jest czymś wyjątkowo obrzydliwym- czymś podobnym byłoby wyparcie się własnych rodziców. To był na szczęście odosobniony przypadek, wiekszość moich znajomych nie miała problemów z tożsamością. Uważam że tylko Polki niestety, jak to kobiety chyba, szybko się „asymilują”- i do różnych kultur i do ras- często na fejsie dodaja angielskie ksywki – typu jak jest kasia to kate, jak małagorzata to margarret i podobnie.

    od RacimiR: Jak go Muhammad pogoni ze Szkocji, to szybko sobie przypomni, ze jest Polakiem. Z kobietami to prawda, szybciej ulegają modzie i temu, co się wokół nich dzieje. Bardziej podatne są też na propagandę pro-uchodźczą, bo głoszą ją największe media, znani artyści, „autorytety” itp.

    1. W Kanadzie slyszalem lepsze od (prawdopodobnie-bylego oficera LWP) cytuje „ch.. w d… Polsce” zerwalem wszelkie kontakty z idiota. pozdr

 8. Brawo RacimiR!!
  Jak zwykle treściwie, inteligentnie i z głową!
  O ile pamiętam to ktoś (a może nawet Ty sam?) proponował założenie oddzielnej zakładki poświęconej jedynie terrorystycznym zamachom islamskiej hołoty! I niestety wszystko wskazuje na to, że albo przestaniesz w ogóle pisać na ten temat, bo każdego dnia będzie coś wybuchać i ginąć będą ludzie jak na wojnie co przestanie dziwić i spowszednieje albo na prawdę będziesz musiał założyć oddzielną „zakładkę”, która z czasem zdominuje bloga z racji częstotliwości wydarzeń!
  Co do powodów otępienia urzędasów z Brukseli, zachodnich prezydentów, ministrów, premierów i innych idiotów (z naszymi bałwanami spod znaku Schetyny i Rysia włącznie) to na prawdę nie umiem się odnieść ani wytłumaczyć tego autodestrukcyjnego uporu w jakim tkwią! Może kiedyś ktoś opisze ten przypadek jako np. „niewytłumaczalną epidemię głupoty”, zaćmieniem mózgów spowodowane złą dietą”, etc? Jeśli umiesz to wytłumaczyć, bardzo proszę napisz kilka słów bo ja nie jestem w stanie pojąć tego fenomenu!!!
  ps
  Sorry, że jeszcze tego nie zrobiłem ale w przyszłym tygodniu podeprę mojego ulubionego blogera jakąś wpłatą, wiesz jak jest…

  Pozdrawiam

  od RacimiR: Schetyna i Petru dobrze zdają sobie sprawę co się naprawdę dzieje, mieli nawet ostatnio przebłysk prawdomówności, gdzie mówili, że nie chcą nachodźców. Ich problemem jest to, że obaj są jurgieltnikami i zachód szybko ich przywołał do porządku. Oni nie istnieją bez UE, Niemiec, TVN i GW więc chcąc nie chcąc – muszą popierać przyjmowanie nachodźców, bo inaczej stracą poparcie mocodawców i skończą jak Palikot. Wszak Niemiec nie będzie wspierać i płacić na ludzi, którzy odmawiają przyjęcia nachodźców. Niemcy jeszcze mają jakieś złudzenia, że najbardziej groźny element zdołają wyeksportować do Polski, dlatego potrzebne im odpowiednie partie w Polsce, które będą reklamować kwotowy rozdział „lekarzy” (na szczęście z marnym skutkiem – Polacy ich nie chcą).

 9. https://ndie.pl/pawel-kukiz-lagodzi-stanowisko-ws-uchodzcow-kobiety-dzieci-mozna-przyjac/
  Zobaczcie Paweł Kukiz nagle zmienia zdanie w sprawie ,,uchodźców”. Co się stało? Wszyscy (w tym ja) martwiliśmy się że to PiS się ugnie a wtedy większość ich wyborców odeszłaby do Kukiz’ 15 a tu jest trochę na odwrót.
  W sejmie Premier Beata Szydło podczas debaty o odwołanie szefa MON Antoniego, wspomniany był także wątek zamachowo-uchodźcowy i twardo wypowiadała się na ten temat m.in mówiąc że żadnych uchodźców nie przyjmiemy i ostro krytykowała liberalne elity.

  od RacimiR: No głupio powiedział. Niby zbierają podpisy pod referendum, a tu takie coś, potem się tłumaczył na pejsbuku, że go źle zrozumiano. W praktyce wyglądałoby to tak, że uruchomiono by „machinę ugaszczającą” dla kobiet i dzieci – kobiet oczywiście zero, ale chrześcijańskich dzieci tysiące. Rzecz jasna – takich 30-letnich „dzieci” z brodami, którym dokumenty się gdzieś zawieruszyły. Chrześcijanie oczywiście w imię „takkiji” po dostaniu polskich papierów nagle masowo przeszliby na islam. Próba ich usunięcia skończyłaby się protestami lewackich organizacji Sorosa oraz mediów.

  1. Pan Kukiz to nie cały Kukiz’15 , co jakiś czas zdarzają mu się takie wpadki i źle to o nim świadczy. Warto posłuchać posłów Jakubiaka i Andruszkiewicza, to oni powinni być ,,twarzami” Kukiz’15.
   Co do pani premier co to miała swoim przemówieniem takiego obciachu (według GW) nam za granicą narobić, to proszę poczytać komentarze pod artykułem : https://milo.yiannopoulos.net/2017/05/polish-pm-refugees/

 10. Pan Tik Tak i Ciotka Klotka wymiatali. Ja jeszcze oglądałem Przybyszy z Matplanety i Kulfona z Moniką :D. Sam zamach szkoda komentować. Żal jedynie dwójki naszych rodaków. Lewactwo przejrzy MOŻE na oczy jak już padną na kolana mając maczetę nad głową.

  od RacimiR: Lewactwo przejrzy na oczy dopiero po ścięciu mieczem Allaha, w ostatniej sekundzie życia, gdy ich głowa będzie w połowie drogi między szyją, a podłożem.

 11. Tu coś na poprawę humoru:
  http://www.chamsko.pl/83349/Takie_ankiety_powinni_dawac
  Projekt karty do głosowania w referendum dot. uchodźców 😛

  od RacimiR: Dokładnie tak to powinno wyglądać, wtedy 100% byłoby na „nie” 🙂 Zwolennicy nachodźców nigdy nie chcą widzieć ich nie dość, że we własnym domu, to nawet w najbliższej okolicy – niby chcą pomagać, ale najlepiej żeby trzymani byli w Bieszczadach, Suwałkach i na Wyspie Wolin. „Pomocnicy” z nich jak z koziej dupy trąba.

 12. Poniżej daty i liczba ofiar w najgłośniejszych zamach, na 9 „incydentów” aż 4 odbyły się 22 dnia miesiąca. Jeśli wybór dnia byłby przypadkowy to w zasadzie na 9 przypadków może jeden dzień byłby powtórzony, a i tak prawdopodobieństwo byłoby nie duże, a aż 4 na 9 to prawdopodobieństwo jest jak 1:10000 (przy założeniu ze mamy średnio 30 dni w miesiącu). Nie wiem 22 oznacza cos w kulturze muzułmańskiej, czy może jest to forma komunikacji i zmawiania się dżihadystów na konkretny dzień żeby wywoływać większe zamieszanie w jednym dniu w myśl zasady większy terror spowoduje kilka zamachów w jednym dniu, niż te same zamachy rozrzucone po całym miesiącu. W skrajnym przypadku może to być dzień w którym ma się dokonać większa rzeźnia.

  7 stycznia 2015 Paryż – 12 ofiar‬
  ‪13 listopada 2015 Paryż – 130 ofiar‬
  22 marca 2016 Bruksela – 32 ofiary ‬
  14 lipca Nicea 2016 – 87 ofiar (dwie Polki)‬
  22 lipca Monachium 2016 – 9 ofiar‬
  ‪26 lipca Francja 2016 – jedna ofiara
  ‪19 grudnia 2016 Berlin – 12 ofiar (także Polak)‬
  22 marca 2017 – Londyn 5 ofiar‬
  22 maja 2017 – 22 ofiary (na ten moment)

  1. michnikuremek

   Gdybyś te dane podał na interii, to natychmiast znalazłby się idiota, który by wpisał, że znacznie więcej ludzi ginie w wypadkach samochodowych i nikt nie robi z tego wielkiego halo….. 😀 😀

  2. brexitbrexit

   Zamach muslimuf jest jak sracka – przychodzi znienacka 😀

   … baaardzo niepoprawnie polityczny dofcip w h#j !

 13. Jutro zaczyna się Ramadan. Zawsze ten okres był momentem zwiększenia się liczby zamachów. Obawiam się że to muzułmanie będą świętować wystrzałowo i bynajmniej nie chodzi mi o fajerwerki.

  1. brexitbrexit

   Ja sie obawiam gorszej rzeczy …
   jak wypelzna na ulice i wystawiajac dupy 5 razy dziennie na dywaniku (bo tyle allach kaze) i w takim londynie zauwaza ze jest ich wlasciwie wiekszosc (bo biali pracuja ) to rozniosa te ulice w perzyne, kamien na kamieniu nie zostanie, a babcia teresa may bedzie sciemniac ze to taki ich festiwal pokoju.

   1. Tak naprawde ta baba to wydaje mi sie ze streszcza artykul z strony euroislam pod tytulem szwecja jaka znali polacy juz nie bedzie, on jest z grudnia 2015, Google znajdzie.
    Ogolnie cfane babsko – za komuny dawala szwedowi, sama doila szwecje ile sie dalo a teraz uciekla do polski – postepowala dokładnie jak imigranci (za plus mozna uznac ze jednak hyba pracowala cos w tej szwecji).

 14. PiS zacznie przyjmować uchodźców na czym straci. Straszą wszędzie uchodzcami a nie piszą o ukraincach których coraz więcej pracuje u nas. Dzięki nim Polacy nie będą więcej zarabiać. Zmowa pisu i przedsiębiorców niby podwyższaja minimalna ale firmom pozwalają zatrudniać Ukraińców by zniwelowac strate. Jest coraz gorzej w kraju. W firmach wchodzi zachodni model pracy gender i inne debilne rzeczy.

  1. Z tymi Ukraińcami to mam przeczucie że kroi się coś grubszego, to raczej poważny projekt którego szczegóły zna puki co wierchuszka naszej władzy.
   Na razie skądinąd możemy dowiedzieć się że plan jest taki by przygotować dla nich 5 milionów miejsc pracy co generalnie jest skandalem biorąc pod uwagę że pewnie tyle samo Polaków zostało wygnanych na zachód.
   http://forsal.pl/artykuly/1025184,ukraincy-w-polsce-praca-dla-ukraincow-1-3-mln-ukraincow-to-za-malo.html
   Wróble ćwierkają że do ukraińskie zusy będą dofinansowywane.
   http://nawschod.com.pl/korzysci-wynikaja-zatrudniania-ukraincow/
   Nasuwa się pytanie gdzie są szykowane miejsca pracy i dopłaty dla Polaków?
   Otóż nic takiego się nie szykuje a zamiast tego wmawia się nam że banderowska dzicz jest niezbędna dla naszej gospodarki gdyż brakuje u nas rąk do pracy a w ogóle to Ukraińcy pracują lepiej i są mniej rozleniwieni od Polaków którym od dobrobytu i tyrania za 400 ojro miesięcznie się już w dupach poprzewracało. Generalnie wyżej opisana sytuacja budzi we mnie nieopisane wkurwienie. Na początku myślałem że Polska będzie dla nich przystankiem w drodze na zachód kiedy zostaną zniesione wizy, niestety nie zanosi się na to.

   od RacimiR: Lizanie dupy Ukrainie to chyba jedyna wspólna cecha PO i PiS. Też mnie to wkurza, ale logicznie rzecz biorąc – wkrótce Niemcy otworzą dla nich rynek pracy (wszak mają gigantyczne braki kadrowe, społeczeństwo stare, a nachodźcy do roboty się nie palą) i następnego dnia Ukraińców już w Polsce nie będzie. Czekam na ten dzień z niecierpliwością, bo spowoduje to presję płacową, a w wyniku której bezrobocie spadnie do minimum, a największe szumowiny, bazujące na wyzysku – pójdą z torbami.

   1. Trzymajmy więc kciuki by ten upragniony dzień nadszedł jak najszybciej, natomiast z drugiej strony Niemcy w 2011 roku otworzyli już rynek pracy dla białych murzynów z Polski którzy na pewien czas zapewne zaspokoją jego zapotrzebowanie, a tymczasem w Legnicy Polski podatnik funduje ukraińskim dzieciom podstawowke, w związku z tym mam jednak wrażenie że szykuje się nam tutaj ukrainsko-polski kołchoz pod żydowskim zarządem.

    http://www.pch24.pl/w-legnicy-powstanie-ukrainska-szkola-podstawowa–wbrew-woli-prezydenta-miasta,49497,i.html

    od RacimiR: Niemcy popełnili błąd, że nie otworzyli rynku dla Polaków od razu – dlatego ponad milion wyjechało do UK. Gdy Niemcy otwarły rynek, to już zostały im same resztki Polaków, dlatego muszą szukać wśród nachodźców, a gdy się to nie udało – to zostają im tylko Ukraińcy.

 15. moderator jesteś piszę o ważnych sprawach a Ty kasujesz wszystko jesteś jak debile z lewej strony

  od RacimiR: Nic nie kasuję! Po prostu mnie nie było wczoraj cały dzień przy komputerze.

 16. michnikuremek

  https://ndie.pl/mozna-poswiecic-zycie-dziesieciu-polakow-dla-ratowania-kilku-tysiecy-uchodzcow/

  „Przypomnę tylko coś. Plan zakłada depopulację do poziomu: od 0,5 mld do 2 mld ludzi, którzy mają pozostać na Ziemi. W Watykanie niedawno była konferencja jakaś tam, chyba w lutym (nie chce mi się sprawdzać) na której wystąpił facet co to postuluje docelowo 1 mld pozostawionych przy życiu. Czyli… 6 mld (6 miliardów, 6 000 000 000) do likwidacji tak mnie więcej. Facet był mile widziany w Watykanie. Zatem Watykan za i nie przeciw. Po co to piszę…

  Otóż wystąpienie tej pani jest najlepszym świadectwem tego, że cała ta depopulacja to nie wymysły oszołomów sypiących piach w koła parowozu dziejów tylko realne plany grupy ludzi rządzących światem. Plany, które obejmują także nas. Bez wyjątku. Ta pani po prostu wyraża ich sposób myślenia. I właściwie dobrze, że to powiedział ktoś – akurat ona – bo może parę osób zacznie się wreszcie zastanawiać poważnie jak się im mówi o tych sprawach a nie zbywanie kpiną w stylu: żydzi, masoni i cykliści.”/autor: Lolo który nie pisze

  od RacimiR: Depopulacja w obecnym kształcie jest bez sensu, bo skierowana jest na białych ludzi, których i tak ubywa, natomiast najbardziej płodne rasy rozmnażają się jak króliki i nikt im w tym nie przeszkadza. A ta baba nadaje się w kaftan bezpieczeństwa, a nie do telewizji.

 17. http://m.niezalezna.pl/99615-brytyjczycy-odpowiadaja-na-islamski-atak-w-manchesterze-robia-tatuaze-pszczoly
  Brytyjczycy bardzo brutalnie i faszystowsko ,,odpowiedzieli” na zamach. Wynaleźli jeszcze groźniejszą broń od kredy a mianowicie robili sobie tatuaże pszczoły. Teraz Wielka Brytania jest już bezpieczna od terrorystów.

  od RacimiR: Gdyby 50 lat wcześniej grupa Monty Pythona zrobiła taki skecz (terroryzm + pszczoły) – Anglicy śmialiby się do rozpuku. Brakuje jeszcze ministerstwa głupich kroków jako odpowiedź na dżihad.

 18. michnikuremek

  Dlaczego UE chce koniecznie eksportować tych „uchodźców” do Polski i innych krajów na wschodzie Europy? Bo komuś zależy na tym, by zamieszki na ogromną skalę wybuchły w CAŁEJ Europie, a nie tylko na Zachodzie. I stąd ten nacisk na „relokację” czy „korytarze humanitarne”.

  Zwróćmy uwagę co odpowiadają „nowocześni” zwolennicy „relokacji na pytanie gdzie zakwaterować tych „uchodźców”? W domach parafialnych! W salkach katechetycznych! Biorąc pod uwagę, że w Polsce mamy ok. 10 tysięcy parafii, więc jest to świetny sposób na rozrzucenie muzułmanów po całej Polsce. A potem już pójdzie….. Trzeba w szkole zdjąć krzyż ze ściany, bo razi naszego nowego kolegę z Syrii… Potem poprosi się rodziców dzieci, żeby im nie dawali na drugie śniadanie bułki z szynką, a dziewczynki ubierały się skromnie, bo kolegę (kolegów) z Syrii to obraża… No i oczywiście trzeba naszym gościom znaleźć jakieś pomieszczenie gdzie będą mogli się modlić…. W miarę jak wyznawców Allaha będzie przybywać, żądania będą coraz większe…. Scenariusz rozwoju sytuacji dobrze znany z Belgii, Francji czy Szwecji.

  Tego chcą zaprzańcy z Nowoczesnej i PO dla Polski!!

  Marny nasz los jeżeli ugniemy się pod naciskiem Unii i biorącego również w tym spisku Watykanu….

  od RacimiR: PONowoczesna tego nie chce, bo sami mają rodziny i dzieci. Oni po prostu muszą, bo są w kieszeni Niemiec, Brukseli i Sorosa.

  1. Witam, ja obawiam się czegoś innego. Liczba Ukraińców w naszym kraju rośnie w zastraszającym tempie. Oficjalnie chodzi o pracę. Załóżmy jednak, że po jakimś czasie wśród nich pojawi się nowy Bandera (wszystko można zorganizować, wiadomo przez kogo, a Ukraińcy nigdy do tytanów intelektu się nie zaliczali, i zawsze łatwo można było nimi manipulować) i stopniowo nastroje w kraju zaczną się radykalizować, tak z jednej, jak i z drugiej strony, co niechybnie doprowadzi do wybuchu. A temu przede wszystkim Niemcy nie będą przyglądać się bezczynnie. Wystarczy dekretem zmobilizować wszystkich „gości” (bo przecież Niemiec nie będzie sobie rąk brudził), i pod pozorem troski o stabilizację tej części Europy, ruszyć na „misję humanitarną”. A wtedy hordy Hitlera będą się wydawać harcerzykami, w porównaniu do nowej Bundeswehry. Kiedyś przeczytałem w internecie wypowiedź Szechtera, że w razie czego Polaków „uspokoi się” za pomocą Ukraińców. A zważywszy na fakt, że kolejne rządy z uporem maniaka przyjmują do nas kolejne tabuny Ukrów, wszystko to daje do myślenia, zwłaszcza, że PiS teoretycznie wzbrania się przed przyjmowaniem dziczy z Europy Zachodniej (chociaż na naszych ulicach robi się coraz bardziej kolorowo), zostawiając granicę wschodnią otwartą na ościerz.Przypadek?

   od RacimiR: Wkrótce będę o tym zjawisku pisał (tzn. o rynku pracy, ale sporo będzie też o Ukraińcach).

 19. Cześć, na wstępie masz świetny blog ! W kwestii zamachu w Manchesterze to podejrzewam że jest to kolejny zamach pod fałszywą flagą. Słynne zdjęcie [ http://imgur.com/a/YVMwi ] ta dziewczyna (nowa kryzysowa aktorka) jakoś nie wygląda na strasznie przerażoną, policjantki też nie zbyt przejęte. Wspomniana panna Grande to produkt masoński. Ciekawe kiedy elity zrobią z niej wyuzdaną celebrytkę pokroju Miley Cyrus bo przecież młode pokolenie muszą degenerować. Doszedłeś już do tego, że Bieber to nie facet tylko dziewczyna? Co to się będzie działo jak to wyjdzie na jaw, tysiące nastolatek uświadomią sobie że podkochiwały się w dziewczynie 😉 I tak na koniec, te wszystkie zamachy to plan podjudzania ludzi przeciwko sobie. Z jednej strony darmowy socjal dla imigrantów ekonomicznych, Znasz plan 3 wojen światowych wg. Alberta Pike’a? „…Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu…”, „…wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji…”. Od jakiegoś czasu zaczyna się mówić że w Polsce będzie łatwiejszy dostęp do broni. Nawet stowarzyszenie ROMB postuluje aby obywatele mogli posiadać broń do: obrony miru domowego. Czyli plan realizowany jest zgodnie na wielu frontach.

 20. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polska-niestalym-czlonkiem-rady-bezpieczenstwa-onz/3rl3dhs
  Polska dzisiaj 2 czerwca została wybrana niestałym członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ na lata 2018-19. Oczywiście wiem że dla Polski mało to znaczy (jedyne korzyści to wizerunkowe, a dla partii rządzącej oczywiście propagandowe) bo tak naprawdę to światem rządzi 5 stałych członków RB ONZ: USA, Francja, Wielka Brytania, Chiny i Rosja to jednak można zauważyć taką rzecz – chyba każdy pamięta wybór Tuska na szefa RE i słynna 27:1, w tym głosowaniu Polska wygrała 190:0 (aczkolwiek chyba 2 państwa się wstrzymały), oczywiście sorosowa opozycja nie zająknie się w tej sprawie ani słowem i chyba będzie chciała wymazać te gigantyczne poparcie dla Polski oraz sukces polskiej dyplomacji z pamięci (oczywiście w lewicowych mediach jest podkreślane że to za rządów PO-PSL jeszcze zaczęto starać się o kandydaturę).

  od RacimiR: W TVN i GW tak to przedstawili, że to „pomimo” rządów, PiS, a nie dzięki nim. Sukces przypisano Radkowi Sikorskiemu i jego przydupasom. Według mnie ONZ to upadła, skorumpowana organizacja i nic z tego nie będziemy mieli, prócz prestiżu.

  1. michnikuremek

   Mam nadzieję, że ten van został już aresztowany i zostanie przykładnie ukarany…… 😀 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top