JEPROBOL (Jesienne Protesty Bolszewickie)

Wprawdzie pisałem już w poprzednim wpisie o ostatnich zmianach w interpretacji aborcji przez Trybunał Konstytucyjny, ale nie doceniłem ulicznych protestów, które się z tej okazji odbyły. Pierwsze pikiety były dosyć nieliczne, spontaniczne i posiadały duże znamiona oddolności, ale potem stało się to, co zawsze, czyli upolitycznienie, umedialnienie, podczepienie się różnych ekstremistów oraz walka wewnętrzna o kasę i wpływy. Ewolucja bieżącego protestu przebiega podobnie, jak poprzednich (np. protest nauczycieli czy protest opiekunów niepełnosprawnych). Początek jest w miarę zrozumiały dla wszystkich, ale bardzo szybko pod sprawę podłącza się opozycja totalna, TVN, Gazeta Wyborcza, organizacje Sorosa, celebryci i inni lewaccy influencerzy. Konkrety szybko spadają na dalszy plan, a zaczynają się emocje i tribalizm (uplemiennienie). Przypomnę więc chronologię, bo postulaty początkowe znacznie różnią się od tych obecnych. Wszystko zaczęło się od decyzji Trybunału, która (gdyby weszła w życie) likwidowała możliwość przeprowadzenia legalnej aborcji przy tzw. „nieodwracalnych uszkodzeniach płodu” (przy czym nigdy nie istniała ścisła definicja tych uszkodzeń, w zasadzie każdy płód nie jest w 100% idealny). Pierwsze protesty polegały po prostu na tym, aby cofnąć ten wyrok i przywrócić stan dotychczasowy, czyli wieloletni tzw. Kompromis Aborcyjny. Ja sam na wstępnym etapie rozwoju mógłbym ten protest poprzeć. Bardzo szybko jednak protest zmienił się w polityczny koncert marksistowskich życzeń, którego nie interesuje już żaden kompromis aborcyjny. Główne składowe protestu to obecnie emocje, wandalizm, fejk-niusy i wulgaryzmy.


Marta Lempart

Szybko na liderkę (liderę?) protestów wylansowana została Marta Lempart, która jest bardzo ciekawym przypadkiem politologicznym. Od tej osoby bije ogromna nienawiść i prostactwo, więc wykorzystano ją, aby zaognić protesty i rozbudzić emocje do maksimum, stary numer bolszewików i „starozakonnych”- podzielić tubylcze społeczeństwo przy pomocy skrajnych emocji, a wtedy dużo łatwiej będzie wślizgnąć się na stanowiska decyzyjne. Pani Lempart z wyglądu przypomina muzyka Janusza Stokłosę, ale z charakteru jest to osoba podobna do Hitlera, tylko trochę mniej inteligentnego. Lempart w ostatnim czasie często zapraszana jest do lewicujących mediów. O katolikach i rządzie wyraża się w mediach tak samo, jak Hitler o Żydach. Wtargnięcia i demolowanie kościołów oraz bicie księży nazywa ona „tolerancją dla katolików„, gorąco też zachęca, aby to robić na masową skalę. Powiedziała także, że jest to „ostatnie ostrzeżenie” dla katolików. Poza mediami, czyli na samych ulicznych protestach jest jeszcze gorzej- arcywulgarne „przemówienia” Lempart wywołałyby zniesmaczenie nawet u górników czy budowlańców. Lejba Bronsztejn Lew Trocki, świetny mówca, spokrewniony ideologicznie z dzisiejszą lewicą- również zawstydziłby się, gdyby usłyszał „przemowy” pani Lempart. Jest ona obecnie „liderą” protestów, ale tylko na potrzeby chwili. Do polityki ona nie nadaje się zupełnie, jest zbyt radykalna, nawet w obliczu trwającego upadku zasad i obyczajów, wystarczy zresztą zobaczyć jej komiczny wynik w ostatnich wyborach na prezydenta Wrocławia.

Na ostatnim piłkarskim mundialu (Rosja 2018) w reprezentacji Polski pojawił się Sławomir Peszko, czyli chłop, który od dawna nie miał formy sportowej, a kojarzony był głównie z wybrykami alkoholowymi i poczuciem humoru. Selekcjoner Nawałka tłumaczył jego obecność w kadrze tym, że Peszko bardzo lubi się z Robertem Lewandowskim i jest on w kadrze w roli „zadaniowca”, aby pomiędzy meczami zabawiać Lewandowskiego i resztę kadry, natomiast jego rola na boisku będzie zerowa. Dokładnie takim samym „zadaniowcem” jest Marta Lempart. Jej rolą jest wulgaryzacja, schamienie i wywołanie najniższych instynktów u społeczeństwa, ale gdyby w wyniku protestów doszło do dymisji rządu (co się raczej nie stanie), to Lempart będzie pierwsza do odstrzału. Ona jest dobra, żeby „kurwą” i „chujem” rzucić na wiecu ulicznym, ale gdyby wśród lewackiej ekstremy przyszło do rozdzielania stołków politycznych- Lempart zostałaby „wykolegowana” już na pierwszym etapie rozmów kadrowych, bo za jej plecami już czają się poważni gracze, którzy mają odpowiednie „pochodzenie” i wysławiają się bardziej dyplomatycznie.

Ja jestem kibicem Ruchu Chorzów i z tej okazji wielokrotnie miałem przyjemność spotykać kibiców zaprzyjaźnionego Widzewa Łódź (czy to w Łodzi, czy w Chorzowie, czy na wyjazdach). Ich podejście do lokalnego rywala, ŁKSu jest mniej więcej podobne, co Marty Lempart do kościoła i PiSu. Zawsze bawiła mnie „wysublimowana” przyśpiewka kibiców Widzewa „jebać, jebać, jebać ŁKS„, a nawet nie sama przyśpiewka, co jej intonowanie. Żeby towarzystwo podchwyciło piosenkę- intonujący musi mieć twarz czerwoną z nienawiści, napiętą żyłę na czole i przede wszystkim przeciągać głoskę „a”. W praktyce wygląda to tak, że stoi tłum, panuje gwar i nagle ktoś krzyczy: „jebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać!!!„, a wszyscy grzecznie przerywają rozmowę i śpiewają resztę „piosenki”. Jeżeli ktoś to widział kiedykolwiek na własne oczy, to pewnie wie o co mi chodzi. Skojarzyło mi się to z Martą Lempart i jej rolą w trwającym proteście. Jej jedynym zadaniem jest właśnie głośne zaintonowanie „jebaaaaaaaać” (w tym przypadku PiS i kościół) i zaangażowanie do śpiewu okolicznych ludzi.

Drugą (po Lempart) osobą rewolucji na jej obecnym, chuligańskim etapie jest niejaka Klementyna Suchanow, czyli starzejąca się arcylewaczka, cierpiąca na przedawkowanie Marksa oraz zaawansowaną schizofrenię, która ostatnio zasłynęła tym, że Margot oskarżył ją o molestowanie seksualne. Suchanow jednak jest w cieniu Lempart, towarzyszy jej na konferencjach i manifestacjach, ale rzadko ma możliwość zabrania głosu. Jeśli miałbym w lewackiej nowomowie scharakteryzować rolę pani Suchanow- nazwałbym ją „giermą” Lempart.


Ewolucja postulatów protestu

Na początku (23-go października) sprawa była jasna- Trybunał orzekł, że zabroniona ma być aborcja ze względu na „nieodwracalne uszkodzenie płodu” (z kolei aborcje ze względu na gwałt oraz zagrożenie życia matki nadal są legalne). Bardzo szybko jednak fakty przestały być ważne, po informacyjnym bombardowaniu mediów lewicowych i antyrządowych. Najpierw wypuszczono fake-newsy, że wcale nie chodzi przede wszystkim o zespół Downa, tylko o jakieś „potworki”, które urodzą się martwe, więc nie ma sensu ich rodzić. Chwilę później pojawiły się wielkie emocje i wysublimowane hasła typu „Wojna„, „Wypierdalać„, „Piekło kobiet„, „Cipka„, „Kutasy” itd. Szum informacyjny jest już tak duży, że gdyby zapytać przeciętnego uczestnika protestów o faktyczną sytuację prawną w temacie aborcji- nie miałby o niej zielonego pojęcia, a swoją niewiedzę maskowałby okrzykiem: „jebać PiS”.

Obecnie mamy sytuację, która przypomina mi ruch Black Lives Matter z USA, gdzie ilość postulatów rośnie z czasem w tempie wykładniczym (tam zaczęło się od rasizmu, a teraz już żądają nawet wywłaszczeń czy budowy boisk i skejtparków).

Rozwój liczby postulatów można nakreślić wzorem: P=D^2 (czyli P równa się D do kwadratu, gdzie P to liczba postulatów protestu, a D to aktualny dzień protestu, licząc od piątku, 23-go października). Czyli zgodnie ze wzorem, pierwszego dnia był jeden postulat – przywrócenie kompromisu aborcyjnego (i wtedy nawet sam mógłbym na taki protest pójść). Nazajutrz w postulatach pojawiła się już „full opcja”, czyli legalna aborcja na żądanie, refundowana z NFZ (czyli de facto aborcja traktowana jak antykoncepcja). W kolejnych dniach nastąpiła lempartyzacja, wandalizacja, wulgaryzacja, upolitycznienie, rozbudzenie najgorszych emocji, blokowanie dróg, podpięcie się antify, TVN, GW, Sorosa i opozycji totalnej, a liczba postulatów „strajku” zaczęła rosnąć, więc naturalnie stałem się przeciwnikiem protestów. Obecnie mamy dziewiąty dzień protestów, czyli zgodnie ze wzorem (9 do kwadratu) mamy obecnie 81 postulatów. Poniżej wkleiłem te główne oraz te najśmieszniejsze (z oficjalnych profili Strajku Kobiet), wszystkich niestety nie jestem w stanie zebrać, bo ewoluuje to zbyt szybko, jak na moje skromne moce przerobowe (nawet KOD po kilku miesiącach istnienia nie miał tego aż tyle).

 • Wypierdalać z oświadczeniem Przyłębskiej;
 • Wypierdalać z Przyłębską;
 • Chcemy prawdziwego TK;
 • Chcemy prawidłowego SN, w całości;
 • Chcemy prawdziwego Rzecznika Praw Obywatelskich (nawet Bodnar już im się nie podoba?)
 • Chcemy nowelizacji budżetu – kasę na ochronę zdrowia, pomoc dla pracowników, przedsiębiorców, kultury i prawdziwe wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami;
 • Chcemy pełni praw kobiet, legalnej aborcji, edukacji seksualnej, antykoncepcji;
 • Chcemy pełni praw człowieka;
 • Chcemy świeckiego państwa, w tym zaprzestania finansowania Kościoła z budżetu państwa i wypierdalać z religią ze szkół;
 • Chcemy dymisji rządu
 • Ochrona przed przemocą domową
 • Pełne prawa dla osób LGBT
 • Wypierdalać ze Strefami Wolnymi od LGBT
 • Likwidacja abonamentu RTV
 • Odpartyjnienie telewizji
 • Zerwanie konkordatu
 • Delegalizacja faszystowskich organizacji i bojówek
 • Prawdziwy rzecznik praw dziecka
 • Prawa zwierząt i walka z katastrofą klimatyczną
 • Wsparcia dla osób starszych i godne emerytury
 • Godne warunki pracy i płacy dla wszystkich
 • Polski w Unii Europejskiej
 • Równości płac bez względu na płeć
 • Skutecznego ściągania alimentów przez państwo i karania dłużników alimentacyjnych
 • Podniesienia progu uprawniającego do świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego do średniego wynagrodzenia
 • Realnego zabezpieczenia społecznego rodzin osób z niepełnosprawnościami
 • Ochrony ofiar i izolacji sprawców
 • Współpracy rządu z organizacjami pozarządowymi przy wdrażaniu Konwencji Antyprzemocowej
 • Ścigania mowy nienawiści jako źródła przemocy
 • Przesunięcie finansowania budżetowego z Kościoła na organizacje zajmujące się walką z przemocą wobec kobiet i przemocą domową
 • Likwidacji tzw. „klauzuli sumienia”
 • Niezależnej komisji ds. pedofilii w Kościele

To i tak jest niewielki ułamek całości, a z każdą godziną pojawiają się nowe żądania. „Mają rozmach, skurwysyny„, cytując klasyka. Wydaje mi się, że ich wejściowe postulaty są „trochę” zbyt ambitne, aby mogły zostać spełnione. Nawet sam mistrz, Karol Marks by tak łapczywie nie podszedł do tematu.

Organizatorzy protestu chcą więc: władzy ustawodawczej, władzy wykonawczej, władzy sądowniczej, mediów, likwidacji kościoła, a przede wszystkim kasy (od kogo?) na „prawidłowe wprowadzanie” komunizmu. Do tego żądają delegalizacji PiS (jako organizacja faszystowska). Swoją drogą, jest tu pewien błąd logiczny, bo najpierw chcą dymisji rządu i pełni władzy, a potem domagają się od tego (zdymisjowanego już) rządu lewackich reform. Powinno być na początku, że w ramach „kompromisu” bierzemy 100% władzy, a cała reszta powinna być spisana nie jako żądania, a jako program partyjny, który sami zrealizują, gdy wezmą całą władzę. Zabawne jest to, że „strajkujący” uważają się za wielkich demokratów, ale w wyniku pikiet, w których uczestniczyło maksymalnie 1% populacji kraju- domagają się pełni władzy oraz delegalizacji i wysłania do więzień całego poprzedniego, demokratycznie wybranego rządu.

Gdybym był zawodowym negocjatorem, zatrudnionym przez PiS i z tej okazji koniecznie musiał (robiąc dobrą minę do złej gry) poważnie odpowiedzieć na te postulaty, celem uzyskania na koniec jakiegoś realnego kompromisu- byłbym zmuszony wystawić mniej więcej taką kontr-listę:

 • Wypierdalać z Gazetą Wyborczą
 • Wypierdalać z Michnikiem
 • Wypierdalać z TVN
 • Wypierdalać z PO i SLD
 • Wypierdalać z Tuskiem
 • Wypierdalać z żydokomuną
 • Wypierdalać z Tuleyą, Gersdorf i Giertychem
 • Wypierdalać z niemieckimi mediami
 • Chcemy prawdziwego Rzecznika Praw Obywatelskich
 • Wypierdalać z obecnym Rzecznikiem Praw Obywatelskich
 • Chcemy dymisji senatu
 • Wypierdalać z senatem Grodzkiego
 • Chcemy całego sądownictwa
 • Wsparcie agresorów domowych
 • Delegalizacja komunistycznych i lewackich organizacji i bojówek
 • Wypierdalać z komunistycznymi i lewackimi organizacjami i bojówkami
 • Podwyżka abonamentu RTV
 • Wprowadzenie podatków kościelnych
 • Obowiązkowa religia w szkołach i wypierdalać z lewacką edukacją seksualną
 • Wypierdalać z innymi religiami, niż katolicka
 • Dalsze upartyjnienie TVP
 • Wypierdalać z dyrektywami UE
 • Legalna pedofilia dla księży
 • Ochrony sprawców i izolacji ofiar
 • Wypierdalać z ofiarami przemocy
 • Wypierdalać z ekologami
 • Niezależnej komisji ds. pedofilii wśród celebrytów i pracowników mediów lewicowych
 • Więzienie lub kara śmierci dla LGBT
 • Wypierdalać z LGBT
 • Przesunięcie pieniędzy z organizacji Sorosa na organizacje pro-life
 • Wypierdalać z organizacjami Sorosa i Fundacją Batorego

i tak dalej… Wówczas zestawiając te dwie listy postulatów- moglibyśmy zacząć negocjować jakiś „złoty środek”. Jest to taka groteska, że nadawałoby się to na dobry skecz Monty-Pythona, więc nie ma sensu się dłużej rozpisywać nad tym tematem.


Rewolucyjna prawidłowość

Muniek Staszczyk 30 lat temu śpiewał: „Dziś powiedziałeś, że każda rewolucja jest dobra tylko na początku drogi, bo potem wszystko zamienia się w system i są potrzebne rewolucje nowe„. Jednym z niewielu pozytywnych elementów rewolucji bolszewickiej jest nieuchronny etap „zaawansowany”, gdy rewolucja zaczyna pożerać własne dzieci, a rewolucjoniści żrą się między sobą o ideologię, stanowiska, władzę i kasę. Może coś o tym powiedzieć wymieniony wyżej pan Trocki, który był jednym z głównych ojców rewolucji bolszewickiej, ale długo się nie nacieszył jej sukcesem, gdyż po śmierci Lenina do władzy doszedł jeszcze większy ekstremista, przed którym musiał ukrywać się za granicą przez pół życia, a na koniec skończył z czekanem w czaszce. Niespełna 5 lat temu stworzono KOD, który miał zmieść PiS ze sceny politycznej, chwilę wcześniej w tym samym celu powstała partia „Nowoczesna”. W czasach świetności na wiecach KODu bywały tysiące ludzi, a na scenie Grzegorz Schetyna przepychał się Ryszardem Petru, aby stać jak najbliżej brylującego Mateusza Kijowskiego. Dzisiaj Schetyna siedzi w cieniu, a o Petru i Kijowskim nie chcą słyszeć nawet ich niegdysiejsi najwierniejsi sympatycy (KOD i Nowoczesna praktycznie już nie istnieją). W „strajku kobiet” również zaczęły się już wielopłaszczyznowe zgrzyty wewnętrzne.

Póki co- rewolucjoniści kazali „wypierdalać” Szymonowi Hołowni. „Wypierdalać” mają również też dwaj byli prezesi Trybunału- Andrzej Rzepliński i  Andrzej Zoll, którzy dotychczas byli jednymi z podstawowych „niezależnych ekspertów” w TVN i których do niedawno KODziarstwo broniło (cytując Sławka Neumanna) „jak, kurwa, niepodległości„.

W spór włączył się prezes PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz. Zapostulował on, aby anulować najnowsze orzeczenie Trybunału, a dodatkowo „Kompromis Aborcyjny” włączyć do konstytucji i przeprowadzić ogólnopolskie referendum w sprawie aborcji. Czyli de facto chciał nawet więcej, niż domagał się sam „strajk kobiet” na początku protestów. Zagadka dla czytelników: Jak na propozycję Kamysza zareagowała Marta Lempart? 1) Powiedziała, że jest to rozsądna oferta, 2) Kazała mu wypierdalać. Odpowiedź na dole.

Ponadto w social media trwa wojna pomiędzy Julkami-alternatywkami w temacie wsparcia protestów przez mężczyzn. „Julki” podzieliły się na 3 frakcje. Pierwsza frakcja postuluje, że wszyscy mężczyźni mają z protestów „wypierdalać”, bo aborcja ich nie dotyczy (czyli tu mimowolnie wychodzi szowinizm, a także transfobia, więc nazizm). Druga frakcja twierdzi, że mężczyźni mogą łaskawie przebywać na protestach, ale tylko w charakterze powiększania ich liczebności (mają grzecznie stać i nie otwierać gęby). Trzecia frakcja „Julek” twierdzi, że mężczyźni mogą uczestniczyć w protestach i niekiedy mogą zabrać głos z mównicy. Jeżeli ktoś chce trafić na onkologię, to polecam lekturę grup dyskusyjnych dla „Julek” i kazanie sobie nawzajem „wypierdalać” w zależności od podejścia do sprzyjających protestowi mężczyzn.

Co ciekawe- z dosyć ciepłym przyjęciem przez „rewolucję” spotkał się Kamil Durczok, który (stosując mowę protestową) „został wypierdolony” z TVNu z zarzutami o mobbing i molestowanie kobiet, a obecnie lansuje się na pikietach (i potem w social-mediach), razem z nastoletnią córką.

W niedalekiej przyszłości czekają nas zabawne historie, związane z dzieleniem zebranych pieniędzy, które można liczyć na dziesiątki milionów złotych (czyli suma, która jest w stanie skłócić nawet największych przyjaciół). Jak pokazał Mateusz Kijowski czy pan, który zbierał na Fiata Seicento (po słynnym wypadku drogowym z udziałem kolumny Beaty Szydło)- rewolucja rewolucją, ale portfel nie służy do tego, aby być pusty. Jak to dawno temu śpiewała Maryla Rodowicz: „Jest pewne sztywne prawo, to jasne, jak to słońce,  że jeśli robisz biznes, to zrób też i pieniądze„. Liderzy rewolucji zostają liderami rewolucji nie po to, aby ostatecznie mieć tyle samo pieniędzy, co plebs, stojący pod sceną. Póki co- miliony złotych, zebrane w ostatnim tygodniu leżą jeszcze grzecznie na kontach organizacji pozarządowych oraz portali croudfundingowych, ale gdy w końcu przyjdzie do ich rozdysponowania- wiadomo, że komuś się coś do łapy przyklei, a ci, którzy się nie załapią na partycypację i beneficjenstwo- będą bardzo rozgoryczeni, o czym nie omieszkają napisać na pejsie. Ten etap rewolucji nastąpi dopiero za jakiś czas, ale już mi się gęba uśmiecha na samą myśl. Płynnie przejdźmy teraz do akapitu finansowego.


Screenshot z portalu zrzutka.pl

Jak zwykle na zamieszaniu korzystają sępy finansowe. Na zrzutce.pl, czyli tylko jednym z wielu portali croudfundingowych pojawił się wysyp nowych żebraków, w 90% stojących po stronie protestów. Sumy, które są tam obecnie wpłacane to jakiś kosmos. Marta Lempart (której brzydota psychiczna jest jeszcze większa, niż fizyczna) zebrała już grubo ponad milion złotych, a co godzinę przybywa jej kilkaset nowych wpłat (o średniej wartości 100zł). Sama zrzutka.pl to około 10 milionów (łącznie z wszystkich podstron, zbierających na wsparcie protestu), do tego dochodzą podobne portale. Sporo zbierane jest też przez serwis Partonite. Na biedę nie narzeka też filia Gazety Wyborczej, czyli portal Oko.press, który ma własny system zbierania wpłat. „Ośrodek” ukrywającego się w Norwegii Rafała Gawła pewnie też nie głoduje. Ostatnio uaktywniły się feministyczne fanpejdże w social mediach, które od miesięcy były martwe, lub półmartwe, ale dziwnym trafem od tygodnia wrzucają posta co kwadrans, oczywiście u dołu każdego wpisu podawany jest numer konta bankowego. Szacuję, że do tej pory pod szyldem „strajku kobiet” zebrano już około 80 milionów złotych. Jak pisałem wyżej: gdy przyjdzie do rozdysponowania tych środków- zaczną się niezłe jaja.

Zrzutka dotychczas była portalem, gdzie prawie wszystkie zbiórki dotyczyły osób niepełnosprawnych i powypadkowych, potrzebujących operacji lub rehabilitacji, ewentualnie odkupienia mienia po jakimś nieszczęściu (pożarze, powodzi, kradzieży itp). Od kilku dni jest tam jednak wysyp cwaniaczków, którzy tanim kosztem chcą się wzbogacić na zaostrzającej się atmosferze emocjonalnej w społeczeństwie. Powyżej pierwsze 3 pierwsze zrzutki w kategorii „najnowsze” w momencie pisania tego tekstu. Zebrane kwoty rosną jak na drożdżach, chyba sam zaraz wstawię parę zrzutek na walkę z reżimem, okraszonych ośmioma gwiazdami, błyskawicami i stekiem wulgaryzmów.


Obrona kościołów przez kibiców i narodowców

Teraz coś z zupełnie innej beczki. Julki-alternatywki w kolorowych włosach, podjudzone przez Lemparty- wyłączyły na chwilę Netflixa (albo przeszły na wersję mobilną) i wyszły na ulice z transparentami typu „To jest wojna” i „Białe kaski robią laski„, żeby sobie strzelać selfiacze na insta i gromadzić szery oraz suby. Często towarzyszy temu prymitywny wandalizm. Wielce są one jednak zdziwione, gdy napotkają na działania policji, albo co śmieszniejsze (bierny!) opór, zorganizowany głównie ze strony organizacji kibicowskich. „Kibole” nie chcą nikogo bić (gdyby chcieli, to doszłoby do pogromów), lecz po prostu stoją sobie grzecznie przed kościołami i zabytkami, chroniąc te obiekty przed wandalizmem, który w ostatnim tygodniu przebił wszelkie granice. Na sam widok „kiboli” (którzy nawet wołają, że nie będą bić i żeby się nie bać)- protesty reagują trzystopniowo. Najpierw następuje tzw. obsranie zbroi, następnie tzw. spalenie wrotek, a na koniec przebazowanie w pobliżu tych, którzy na transparentach uciekających „robią laski”. TUTAJ inny filmik z „palenia wrotek”. To zupełna nowość w świecie młodzieży, chowanej na Netflixie i „graniu w grę”. Dotychczas logiczne było, że jeżeli wypowiadałeś komuś wojnę i rzucałeś cegłami w policjantów, albo w kościół- trzeba było się liczyć z tym, że można dostać gazem. „Julki” i „Oskarki” uważają jednak, że jeżeli nabroją na mieście, to nic im nie grozi. Tak jak w grach typu Counter-Strike- nawet, gdy ktoś cię zastrzeli, to po chwili cały i zdrowy odradzasz się w miejscu startowym. W realnym świecie tak niestety nie jest, co zdaje się być nowością dla niektórych małolatów. To tak, jak ja bym w szaliku Ruchu pojechał sobie do Zabrza na Goethego i tam bluzgał na Górnik, a gdybym dostał w łeb to nie mógłbym wyjść ze zdziwienia.

Mi osobiście bardzo podoba się zorganizowana akcja obrony kościołów i innych zabytków przez młodych prawicowców. Nie angażują się oni bezpośrednio w spór, nie atakują przypadkowych ludzi, lecz przy pomocy prewencji chronią publiczne mienie przed szalejącym od tygodnia wandalizmem. Puszka spraju kosztuje kilkanaście złotych, ale usuwanie bohomazów to już koszt kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych, czyli przebitka prawie tysiąckrotna. Nasza cywilizacja słynie z tego, że dba o swoje podwórko i o dobro wspólne. W odróżnieniu od niektórych cywilizacji- nie robimy kupy na środku ulicy, nie wyrzucamy śmieci byle gdzie, a teraz nie pozwalamy, aby rozzuchwalili się wandale. Dokładnie to samo dzieje się obecnie w USA. Tam również policja nie radzi sobie z upilnowaniem porządku, dlatego organizowane są oddolne akcje obywatelskie, które chronią sklepy i posesje przed złodziejami i wandalami (tam dodatkowo do dyspozycji jest często broń palna).

Poniżej kilka cytatów z transparentów kibicowskich, trzymanych podczas „obrony kościołów” (było ich dużo więcej):

 • Śląsk Wrocław: „Nie przeciw kobietom, ani na zlecenie reżimu PiSowskiego. Stajemy w obronie tradycji i niszczonego dziedzictwa narodowego„.
 • Resovia Rzeszów: „Kobiety- jesteśmy z wami, a nie z zabytków dewastatorami”. 
 • Gryf Słupsk: „Kobiety, nie walczymy z wami, lecz z lewakami„.
 • Polonia Bytom: „Kobiety na ulicach, faceci pod kościołem. Do czego doprowadziliście polityczne gnoje?„.
 • ŁKS Łódź: „Kobiety niech same decydują o swoim ciele. A wy, bezmózgi nie malujcie po kościele„.
 • Lech Poznań: „Za naród podzielony piekło was pochłonie„.
 • Ostrovia Ostrów: „Kobiety walczcie o swoje! My bronimy Polskości! NIE dla polityków, TAK dla waszych wartości„.

Obrońcy mienia nie identyfikują się po żadnej stronie sporu, a wręcz często dzierżą transparenty antyrządowe i przyłączają się do protestów (gdy te są kulturalne), więc trudno wrzucić ich do jednego wora z PiSem. Lewactwo ma problem z oceną tej formy obrony mienia, nawet tak scentralizowane środowisko jak Gazeta Wyborcza nie ma jednoznacznych wytycznych i „przekazu dnia” w tej sprawie. Chcieliby napisać, że to „agresywni faszyści” i „klakierzy PiSu”, ale nie bardzo mogą, bo agresywna jest przede wszystkim druga strona, a oni sami mają antyrządowe podejście. Dlatego stosowane są różne „szpagaty logiczne” i wynajdywane są jakieś pojedyncze przykłady, które mają zdyskredytować całą inicjatywę. Jakiś lewak teraz pewnie mógłby pomyśleć, że wandalizm protestujących to też incydenty i pojedyncze przykłady, ale tak niestety nie jest. Pomimo wzmożonej aktywności policji oraz organizowania oddolnych inicjatyw „obrończych”- w Polsce i tak przez ostatni tydzień doszło do dewastacji kilkuset obiektów publicznych, do tego dochodzi np. kilkanaście fizycznych napadów na księży. Agresja protestujących nabrała charakteru masowego, a tak wielkiego wandalizmu prawdopodobnie nigdy wcześniej nie było w całej historii Polski. Przykre jest to, że zwolennicy protestów bagatelizują te przestępcze zdarzenia, albo co gorsza- usprawiedliwiają je nienawiścią do kościoła lub Kaczyńskiego.

Tyle w tematach „głównych”, teraz już krótkie, luźne informacje i spostrzeżenia, związane z obecną sytuacją w Polsce.


Uaktywnił się niejaki Cypis, czyli pato-piosenkarz, kaleko-zawodnik-MMA, imbecyl intelektualny i idol współczesnej młodzieży. Jego największy przebój „Biały węgorz” i tak jest najbardziej kulturalną z jego piosenek. Cztery słowa, czyli: kurwa, chuj, jebać i pierdolić to ponad 50% wszystkich wyrazów w jego tekstach. Najnowszy przebój Cypisa „JBĆ PIS” po 4 dniach od premiery przekroczył już 3 miliony wyświetleń na Youtube, a to dopiero początek. Jacek Kaczmarski pewnie się w grobie przewraca widząc, w którą stronę rozwinęła się dziedzina muzycznego sprzeciwu wobec władzy.

Pod „przebojem” Cypisa swoje błyskotliwe trzy grosze wtrącił inny celebryta, Krzysztof Gonciarz.


Gdyby subkulturę lewacko-antyfaszystowsko-proaborcyjną, która obecnie szaleje w Polsce trzeba było scharakteryzować jednym zdjęciem- najlepiej pasowałyby tu ostatnie wyczyny „Francuza”, Williama Rémy’ego, piłkarza Legii Warszawa (gdyby trzeba było scharakteryzować politykę transferową i celność wydawania pieniędzy w Legii w ostatnich latach, to też byłby idealny przykład). Gościu ma gwiazdorski kontrakt, ale nic nie gra i daje się ogrywać nawet juniorom z drużyn, zagrożonych spadkiem z ligi. Jednakże wieczorami, po odbębnieniu obowiązków klubowych- bawi się on wyśmienicie, na imprezach z podnieconymi Julkami-alternatywkami i swoimi pigmentalnie uposażonymi kumplami, przy okazji łamiąc zaleconą przez klub zasadę izolacji, w celu uniknięciu zakażenia koronawirusem. Na zdjęciu z jednej z takich imprez oczywiście nie mogło zabraknąć „ruchu ośmiu gwiazd”.


Politycy PO: Borys Budka, Kamila Gasiuk-Pihowicz i Barbara Nowacka, a także opozycyjni prawnicy Jacek Trela i Jacek Dubois na konferencji prasowej zachęcali społeczeństwa do udziału w protestach, a także zapewnili ze swej strony zaawansowaną pomoc prawną, przy użyciu zaprzyjaźnionych organizacji oraz immunitetów poselskich.


„Strajk kobiet” otrzymał oficjalne wsparcie od „Globalnego Zakonu Szatana”.


Wiele z uczelni wyższych zarządziło dni rektorskie w dniach, w których odbywały się protesty, jednoznacznie angażując się po stronie antyrządowej. Powodem była chęć wysłania studentów (a bardziej studentek) na pikiety. To dobry przykład na faktyczne wpływy „reżimu”, który (teoretycznie) bezpośrednio i centralnie zarządza szkolnictwem wyższym.


Na oficjalnym profilu „Strajku kobiet” pojawiły się prywatne adresy przeciwników aborcji, m.in. Kai Godek, Roberta Bąkiewicza, Krystyny Pawłowicz i posła PiS Bartłomieja Wróblewskiego.


Gazeta Wyborcza przekroczyła kolejną barierę (anty)kultury medialnej. Dotychczas nie przypominam sobie, by na głównej stronie jakiegokolwiek portalu pojawiło się słowo „kurwa”, w dodatku użyte jako znak interpunkcyjny. Gazeta zorganizowała też akcję, którą nazwali finezyjnym „Wypierdalać”. Wesprzyj więc „Wypierdalać”, a wskazówki na stronie wyborcza.pl/wypierdalac


Dwóch pracowników „instytutu polskiego”, podlegającego pod ambasadę RP w Tel-Awiwie protestowało z tabliczkami: „Żydzi też jebią PiS„.


Muzułmanie korzystają na protestach, ocieplając wizerunek własnej religii w oczach ogłupionych Polek. Niech lepiej napiszą, jakie są prawa kobiet w Arabii Saudyjskiej…


Zarząd Gminy Żydowskiej w Warszawie również poparł trwające protesty na oficjalnym profilu na pejsbuku.


Jeden z asesorów komorniczych nawoływał do podpalenia budynku PAST-y w Warszawie, gdzie siedzibę ma organizacja Ordo Iuris i telewizja wRealu24.


Na koniec kilka zdjęć, które nie wymagają specjalnego komentarza:

Dziadek Marty Lempart

Chciałbym napisać jakieś zakończenie, ale nic mi nie przychodzi do głowy. Związki trwających protestów z rewolucją bolszewicką są aż nadto widoczne, więc nie ma sensu się powtarzać.

RacimiR, 31.10.2020


PS: Prawidłowa odpowiedź na zagadkę to opcja numer 2.

PS2: Dzięki za hajs z ostatnich 2 miesięcy dla: Magdaleny, Ryszarda, Kamila, Daniela, Rafała, Pawła, Jana i Tomasza!

59 thoughts on “JEPROBOL (Jesienne Protesty Bolszewickie)”

 1. Ostatnie 5 lat pokazało nam że największy problem z zasadami demokracji mają demokraci. Jakoś Braun i JKM nigdy z tymi zasadami problemu nie mieli, a są monarchistami.

 2. O co chodzi z tym 22 29 22 597? Widziałem to wiele razy, ale na wyjaśnienie nie trafiłem.

  od RacimiR: Numer telefonu do organizacji „Aborcja bez granic”, gdzie pomagają w załatwieniu aborcji albo środków poronnych.

  1. Tak, już znalazłem. A jeszcze kilka dni temu google nie dawał takich wyników, albo coś zepsułem. Bolało na transparentach wpisać (22) w nawiasie.

 3. Przeczytałem i jeśli dotąd byłem przeciwny aborcji, to teraz jestem zwolennikiem obowiązku aborcyjnego, aborcji postnatalnej bez ograniczeń wiekowych.
  Lenin mówił o „pożytecznych idiotach”. Trudno nawet mówić o ich pożyteczności, a co dopiero o poziomie intelektualnym. Idioci to przy tej patozbieraninie savanci.
  Wiem, że część nauczycieli nie tylko namawiała młodzież do tej chorej inicjatywy, ale wprost olała pracę i poszła na ulice. Mam nadzieję, że zostaną ukarani dyscyplinarnie.
  Owszem – jebać PiS, ponieważ jest prosemicki i przywrócił lożę B’nai B’rith, którą zlikwidował nawet Piłsudski przed wojną. W okresie międzywojennym Warszawa była „zagłębiem aborcyjnym”, a potem Adolf zalecił abortowanie płodów/zlepek komórek Polek, żeby nie rodziło się więcej Polaków. Te marksistowskie wysrywy są na takim samym poziomie.
  A teraz pytanie – czym różni się zlepek komórek przed i po urodzeniu i dlaczego nie można abortować debili z sierpem i młotem w czaszkach?
  Czy to prawda, że sprowadzono niemiecką bandycką antifę i ci sobie swobodnie bili ludzi na ulicach Warszawy? W sumie to szkoda, że nie zrobili tego samego co we Frankfurcie czy Hamburgu w tym roku. W Centrum mieszka najwięcej lewicujących postępaków – suvy, apartamenty itd. Co byłoby, gdyby to zaczęło płonąć? Aż szkoda, że nie zaczęło.
  Widzę, że raczej normalna część społeczeństwa tego nie popiera. Za to takie ruchy jak MGTOW rosną w siłę mentalnie, a to bardzo dobrze świadczy o świadomości mężczyzn. Ogłupione kretynki przyczyniły się tylko do wzrostu liczby tego ruchu wśród facetów.
  I żeby było jasne – jebać PiS mimo wszystko, tak samo jak jebać POKO, UW, SLD (i ich konstytucję), SDRP, PC, AWS, KLD i całą resztę miłośników judeopoloniii – kraiku o nazwie Tuodpoczniesz, gdzie społeczeństwo dzieli się na obrzezanych nadludzi i gojów, którzy są niżej od bydła. Te kawałki gówna nadal marzą o zniszczeniu Polski i Polaków, wraz z tradycjami i historią. Najlepiej rękami samych mówiących w języku polskim autochtonów. Witamy w nowoczesnym i postępowym marksistowskim świecie.
  Żandarmeria to powinna brać przykład z francuskich służb.I strzelać ostrą amunicją w warcholstwo.

  P.S. Te manifestacje teraz składają się głównie z patogimbazy (13 – 16 lat), najebanej i naćpanej, bluzgającej i robiącej selfie – kolejna megaimpreza na ulicach. Nawet nie wiedzą o co chodzi, a część to nawet nie zdaje sobie sprawy, gdzie jest i kim jest. Ślinotok i wycie to ich znak rozpoznawczy.
  P.S. 2 – Kasa, misiu. Kasa – nieśmiertelne hasło i idea wszystkich tych ruchów. Istota o nazwie martalempart ogłosiła, że za znak błyskawicy będzie pobierać opłaty. Na jakiej podstawie – penis wie. Pewnie spodziewa się kasy od elektrowni i właścicieli transformatorów, linii przesyłowych i odbiorców energii.

 4. Na wybory prezydenckie nie pisałem bo Pad wkurzył mnie że ułaskawił śpiewaka, wiedziałem że to durny pomysł zwłaszcza że teraz pokazuje jak to niby jest obity i nadaje na pis

 5. A wnioski na wszystko są niestety proste tzw poacy dali sobie wmòwić że rasizm to coś złego go, albo że chęć posiadania broni to mają tylko psychopaci, dadzą sobie wmòwić także że aborcja smakuje niczym ambrozja. Założę się że gdyby 30 lat temu była w Polsce propaganda aborcyjna to moja stara by mnie bez namysłu usunęła xwlasza jak słyszę co pierdoli ona i mój stary dzisiaj o tym strajku.

 6. Moim zdaniem kobiety zrobiły ten sam błąd, który rok temu popełnili strajkujący nauczyciele, a mianowicie pozwoliły wmieszać się w to wszystko szeroko pojętej lewicy, czyli lewackim politykom, mediom sympatyzującym z lewicą, lewackim celebrytom oraz organizacjom pozarządowym, którzy zamiast wspierać ich w walce o ich prawa, z ich protestu zrobili bezmyślną, żenującą i całkowicie bezowocną napierdalankę na PIS. Teraz na tych „protestach” dominują hasła nawołujące do obalenia rządu, a realny powód, od którego to wszystko się zaczęło, czyli aborcja i prawa kobiet, zostały zepchnięte na margines. To samo spotkało nauczycieli, którzy najpierw nawoływali do podwyżek, a później było już tylko „won z PIS-em”. Obawiam się, że przez lewicę skończą tak samo, jak nauczyciele. Za jakiś czas protesty się zakończą, nie ugrają w nich absolutnie nic, a społeczeństwo będzie na nie wkurwione za cały syf, który zrobiła lewica. Szkoda, bo na początku zgadzałem się z nimi w stu procentach, ale teraz to już nie jest ich protest o ich prawa. To już protest lewicy, który ma na celu obalenie PIS-u i dopchanie się do koryta.

 7. LastTimeLooser

  Pamiętacie taką scenę z filmu Piraci z Karaibów, w której bohaterowie kombinowali jak wydostać się z luku antagonisty? Jack Sparrow z załogą zaczął biegać od burty do burty aby rozhuśtać statek? Gdy jedna burta przechylała się w dół to biegli na burtę która wychylała się w górę i tak konsekwentnie aż do „wypierdolenia” statku na plecy. Czytają ten artykuł cały czas maliałem tę scenę przed oczami, a Polska jest statkiem który zaczyna nabierać wody na pokład.

  https://youtu.be/9Ago0niwdX8

  od RacimiR: No dokładnie tak jest, tylko w Polsce więcej ludzi biega po pokładzie.

 8. Ja tylko co do podobieństwa Lempartowej, wydaje mi się, że to jest bardziej trafne:
  https://twitter.com/PatrykSykut/status/1322935892651200512

  swoją drogą polecam ten kanał czy jak tam się to na twitterze nazywa 🙂

  Ogólnie tematu z pewnością nie wyczerpałeś RacimiR, ale trudno się dziwić ze względu na skalę zdziczenia, hipokryzji, braku logiki, chamstwa, wulgarności, moralności Kalego (lub też braku moralności w ogóle), głupoty, tępoty umysłowej, chaosu i można by tak wymieniać i wymieniać.

 9. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

  ▌▌Nie wiem, czy zapowiadani terroryści z niemieckiej Antify dotarli i już napadają na Polaków, ale wiceprzewodnicząca niemieckiego Bundestagu Claudia Roth właśnie ni mniej, ni więcej, tylko wypowiada wojnę Polsce:

  — „To jest wojna”.

  .

  Dobrze by było, gdyby każdy Niemiec, który wygłasza takie zdanie — dla własnego dobra i w konsekwencji swoich działań — dostawał takiego strzała, żeby się przeturlał na koniec ulicy i tam nakrył kopytami.

  — Wypowiadasz Polsce wojnę? No to masz ją natychmiast!

  .

  Bez tego poziom wojny Niemców z Polską będzie tylko narastać, a nie musimy się już domyślać, jak wygląda niemiecka praworządność w Polsce.

  .

 10. https://www.rmf24.pl/raporty/raport-strajk-kobiet/news-prezydent-przygotowal-projekt-nowelizacji-ustawy-aborcyjnej-,nId,4825146
  Kilka dni temu Andrzej Duda przedstawił projekt zmian w ustawie aborcyjnej, wydaje mi się że sprawa aborcji zaszła już tak daleko że jakieś zmiany na pewną będą tylko pytanie jak bardzo ustawa zostanie zaostrzona. Według tego projektu nie zostanie całkowicie usunięta przesłanka eugeniczna, zamiast tego będzie to można powiedzieć nowy kompromis aborcyjny tzn. jeśli dziecko ma urodzić się martwe lub umrzeć tuż po porodzie to aborcja będzie zakazana natomiast jeśli będą to wady umożliwiające życie np. zespół Downa czy zespół Turnera; przesłanka eugeniczna będzie ograniczona. Można powiedzieć że nowy kompromis będzie trochę bardziej konserwatywny niż ten z 1993 roku. Ciekawe czy Kaczyński poprze stanowisko Dudy czy na ostro usunie przesłankę eugeniczną.
  Zastanawia mnie tylko czy ten projekt będzie zgodny z konstytucją, ponieważ TK orzekał o całej przesłance eugeniczne a nie jej części tzn. wydaje mi się że według wyroku cała przesłanka eugeniczna powinna zostać usunięta.
  Oczywiście wiadomo że protesty ,,wypierdalać” nadal będą trwały.

 11. Od kilku dni w sondażach PiS-owi drastycznie spada poparcie.
  https://wiadomosci.wp.pl/najnowszy-sondaz-dla-wp-zla-passa-pis-6570862598417184a
  W sondażu IBRIS PiS ma 29%, KO 24%, Polska 2050 Hołowni 14,9%, SLD Lewica 6,9%, Konfederacja 5,3%, PSL 3,3%.
  https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-duzy-spadek-poparcia-dla-pis-sondaz-dla-rmf-fm-i-dgp,nId,4828895
  Tu już kolejny sondaż. PiS 30,9%, KO 25,3%, Hołownia 14,7%, SLD Lewica 6,0%, Konfederacja 4,9%, PSL 2,7%.
  W każdym z tych sondaży jest bardzo dużo niezdecydowanych.
  Warto omówić bo wnioski się nasuwają same, ale najpierw warto zobaczyć ciekawe badanie: https://wiadomosci.wp.pl/wyrok-tk-ws-aborcji-ze-wzgledu-na-wady-plodu-polacy-w-tym-wyborcy-pis-zabrali-glos-6569458973268672a
  Według tego badania 62% Polaków chce aby w sprawie aborcji był kompromis taki jak sprzed wyroku, 22% chciałoby aby była legalna aborcja na życzenia a 11% aby całkowicie zakazana; jest jeszcze jedna rzeczy która daje do myślenia 37% wyborców PiS popiera orzeczenie TK a 36% nie popiera reszta nie ma zdania, mało tego większość wyborców PiS jest za kompromisem aborcyjnym, wyjaśnia to dlaczego do tej pory PiS unikał tematu aborcji jak ognia, po prostu bał się odpływu wyborców którzy są przeciwni zaostrzeniu, teraz ci wyborcy albo są niezdecydowani albo wręcz przechodzą do Hołowni. Oczywiście nie są to jedyne powody spadku poparcia PiS, również bezsensowne obostrzenia lockdownowe i przez to kryzys gospodarczy; nie panowanie nad epidemią, zapaść służby zdrowia, gdyż umierają zarówno pacjenci covidowi jak i niecovidowi, ci ostatni mają de facto zamkniętą służbę zdrowia gdyż rząd skupił się na walce z Covid-19 a przecież są też inne choroby, ludzie umierają w karetkach bo nie ma ich kto przyjąć w szpitalach, dzisiaj umiera się już na takie choroby jak wyrostek robaczkowy. PiS stoczył naszą służbę zdrowia do poziomu krajów afrykańskich. Jedynie co funkcjonuje to teleporada no ale jak kogoś zbadać przez telefon, a jak ktoś nogę złamie to lekarz chyba może tylko powiedzieć przez telefon jak sobie samemu ją złożyć, jak ktoś się chce leczyć to musi prywatnie u lekarza a właśnie teraz lekarze wykorzystują sytuację i mówią że boją się koronawirusa ale jak prywatnie zapłacisz 200 złotych to już strach im przechodzi. Wiem że nigdy nasza służba zdrowia nawet w normalnych czasach ledwo się trzyma i każdy dotychczasowy rząd się do tego przyczynił ale odkąd jest pandemia to służba zdrowia de facto przestała istnieć, lepiej teraz nie chorować. Wszystko to spowoduje że PiS prawdopodobne dalej będzie tracić poparcie.
  Przejdźmy teraz do wyniku Hołowni, partia która jeszcze nie istnieje już jest uwzględniana w sondażach, po raz kolejny mamy partię marketingową, prawdopodobnie mógł przejąć część wyborców PiS, sugeruje ten fakt to że POKO ma mniej więcej cały czas takie same poparcie jak do tej pory. Niepokojące jest to że prawdopodobnie POKO i Hołownia (być może z Lewicą) przejęłaby władzę, gdyż PiS nie mógłby rządzić. Widać więc że na aborcyjnych protestach jedynie zyskuje Hołownia, wszakże nawet SLD Lewica ma takie same poparcie jakie miała do tej pory.
  Również Konfederacja traci poparcie a w tym drugim sondażu jest pod progiem (do tej pory miała stabilne poparcie dochodzące nawet do 10%). Przyczyną spadku poparcia jest pewien fakt o którym warto wspomnieć, w Polsce elektorat liberalny gospodarczo jest w większości lewacki, natomiast elektorat socjalny mniej lub bardziej konserwatywny, dotychczasowe poparcie dla Konfederacji było spowodowane tym że częściej zajmowała się sprawami gospodarczymi, młodych mogły przyciągać hasła gospodarcze, natomiast sprawy ideologiczne już nie pasowały młodym chociaż do tej pory przymykali na to oko, jednak obecnie sprawy zaszły tak daleko a Konfederacja zajmując ostre stanowisko straciła jakąś część poparcia. Wydaje się że dla Konfederacji lepiej będzie żeby bardziej skupiała się na gospodarce a nie na ideologii; próbowali atakować PiS od strony konserwatywnej m.in sprawą aborcji zapewne licząc na ich twardych konserwatywnych wyborców, PiS ostatecznie podniósł rękawicę, przeciwnicy aborcji eugenicznej pewnie zostaną przy PiS-ie w zamian za to że większość jego wyborców odwróci się od PiS-u, podobnie jak część wyborców liberalnych światopoglądowo choć do tej pory przymykająca oko odwróci się od Konfederacji.
  Podsumowując PiS zapewne w 2023 (albo wcześniej jak się rząd rozpadnie) to nie osiągnie większości, zapewne władzę przejmą lewacy i obóz III RP, pewnie będzie to krucha większość w zależności ile partii wejdzie w skład rządu, im mniej tym bardziej trwała koalicja to będzie. Los Konfederacji też jest nie pewny, w zależności na czym się skupią.
  Sam nad tym ubolewam, niestety konserwatyzm, religia katolicka powoli, stopniowo ale traci wpływy m.in objawi się to w tym że nadejdzie dzień gdzie ponad 50% będzie dla aborcji na życzenie. Choć z drugiej strony powstaje pytanie czy warto trwać niezmiennie na swoich poglądach w zamian za tracenie poparcia czy je zmieniać a przynajmniej nie ujawniać jeśli to przyniesie korzyści polityczne. PiS do tej pory brał na sztandary tą drugą opcję choć teraz chwilowo zastosował pierwszą opcję i zaczął płacić za to cenę, Konfederacja póki co zawsze trwała przy pierwszej opcji a teraz sondażowo również za to płaci spadkiem poparcia. Co jest lepsze to już niech PiS-owcy i Konfederaci decydują w swoich sumieniach.

  od RacimiR: Najbardziej dziwi mnie to, że Hołowni niby rośnie, a przecież Lempart kazała mu „wypierdalać”.
  PiS raczej na pewno rządzi ostatnią kadencję, ale zostało im jeszcze ponad 3 lata. Robienie sondażów parlamentarnych 3 lata przed wyborami to bezsens, w poprzedniej kadencji w badaniu IBRIS Nowoczesna miała w pewnym momencie więcej niż Platforma 😉
  Sondaże powinno się robić krótko przed wyborami, np. prezydenckimi w USA, które już jutro i jakoś dziwnie o nich cicho w polskojęzycznych mediach.

  1. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

   ▌▌„Najbardziej dziwi mnie to, że Hołowni niby rośnie, a przecież Lempart kazała mu «wypierdalać».”

   Czyżbyś sugerował, że Strajk Idiotek dzierży już w Polsce niepodzielny rząd dusz? ;-﴿ . . . . Przecież one kompromitują logikę i człowieczeństwo swoją każdą dłuższą wypowiedzią… :﴿

   Hołowni rośnie, bo jest „katolikiem” bezobjawowym — bardzo pasującym elektoratowi telewizyjnemu: jest miło i żadnych wymagań.

   .

   ▌▌„przed wyborami, np. prezydenckimi w USA, które już jutro i jakoś dziwnie o nich cicho”

   Bo też i wyników nie będzie od razu, a nawet wprost przeciwnie — ze względu na rekordową liczbę głosów korespondencyjnych, bardzo łatwych do sfałszowania, co u nas PiS już udowodniło, więc sporów i kontrowersji jeszcze długo nie zabraknie.

   Zresztą „dziwne milczenie” jest też efektem freudowskich napięć: taktycznymi sojusznikami, pachołkami i podnóżkami prezydenta Trumpa w Polsce są jego ideologiczni wrogowie (jeszcze przed wygraną D.Trumpa w wyborach 2016 roku rząd PiS przyjął amerykańskiego rządcę z przeciwnego obozu politycznego) — stąd niewypowiedziany kompleks Edypa: kochać ojca, czy raczej go zabić?

   .

   ● Prezydent D.Trump w celu pozyskania milionów wyborców w USA powtarza za mną:
   — „Socjalizm niszczy narody!”

   ● Premier M.Morawiecki (PiS, d. PO), w celu pozyskania milionów wyborców RPRL:
   — „Myśl socjalistyczna jest głęboko obecna w filozofii Prawa i Sprawiedliwości…”

   .

   1. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

    ▌▌O, i jeszcze taki cytacik dobrze oddający przepaść ideologicznej wrogości PiS względem prezydenta Trumpa:

    „Panie Trump, dlaczego twoje firmy są prywatne, dlaczego wasze samoloty są prywatne??? Tu masz przyjaciół w Polsce, oni Ci pomogą i zrobią wszystko tak, by Karol Marks był zadowolony… Samoloty, autobusy, ropę, węgiel będziecie mieli państwowe i wtedy szczęście na was spłynie!”

    .

    „Ideologia tych panów, to jest to, żeby w Polsce zapanował «socjalizm z ludzką twarzą». To jest widmo dla mnie zupełnie nie do zniesienia. Jak jest potwór, to powinien mieć twarz potwora. Ja nie wytrzymuję takich hybryd, ja uciekam przez okno z krzykiem!” — Zbigniew Herbert.

    .

  2. A po co o tym gadać? Przecież wynik wyborów w USA nie ma wpływu na politykę USA względem Polski.

   od RacimiR: Oczywiście, że ma. Gdyby wygrał Biden, to nasza murzyńskość wzrośnie dwukrotnie, a ich (i tak już niska) wdzięczność spadnie o połowę.

   1. Dzień w którym w USA zakończyła się segregacja rasowa i prawa wyborcze otrzymały kobiety był końcem USA

     1. Coś Ci się musiało pomylić. Kobiety mają prawa wyborcze od 1920. Trudno to uznać za koniec USA.

   2. Niby dlaczego tak miałoby być? Przecież w tej materii nic się nie zmienia od czasów FDR, ktokolwiek by nie rządził. Jeżeli zrobili dla nas cokolwiek (np. wygrali zimną wojnę), to tylko przy okazji, robiąc własne interesy, jak akurat nasze były zbieżne. Teraz akurat są rozbieżne, bo zostaliśmy ich klientami – czyli oni chcą nam sprzedawać jak najdrożej, a w naszym interesie jest, aby kupować jak najtaniej.

 12. U nas sami nie wiedzą czego chcą można stara pieprzy jak dobrze że obala jej znienawidzony PiS ale jak jej mówiłem że nienawidzę tych szmat a aborcją powinna być legalna do 9 miesiąca bo tylko patologia się skrobie zaczęła mi chrzanić te porządne morały że aborcja to coś złego jak ona nienawidzi kościoła i PiS a jednocześnie te morały z ust brzmią co najmniej dziwacznie

  1. Nie ma w tym nic dziwacznego. Nie tylko Kościół, która uważa, że zabijanie bezbronnych i niewinnych ludzi jest złe.

   O patologię się nie martw. Bogata patologia pojedzie się skrobać za granicę, a biedna się nie skrobie tylko po prostu rozmnaża.

  1. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

   ▌▌A napiszesz nam analizę?

   Ja bym się ucieszył, gdybyś tak grube porównanie wsparł jakąś długą listą dobrych przykładów.

   (Propagandę TVP rozkładam na czynniki pierwsze już po kilku minutach przypadkowego kontaktu [bo normalnie nie oglądam], tu tymczasem tego w ogóle nie widzę, wręcz przeciwnie — ciężką pracę analityczną na autentycznych materiałach źródłowych, czasem z samego jądra ciemności lewackiego szamba [czego sam bym wolał nie robić — dokładnie jak z TVP, dlatego tak doceniam wykonaną pracę] — samej esencji lewackiego szaleństwa, lewackich manipulacji rzeczywistością, totalitarnych konsekwencji pięknych haseł dla naiwnych małolatów… [wdrażanych już jednak metodami totalitarnymi]).

   .

   Czy tylko sięgasz pod siebie, rzucasz g… i w nogi, bo na więcej rozumek za krótki?

   Jeśli tak, to szkoda czasu — na nikim tu nie zrobisz wrażenia.

   .

  2. TVP? A nie Reichssicherheitshauptamt i SS? Śmiało – nie ma co się ograniczać. Czytający tutaj posty autora to ni mniej ni więcej tylko administracja obozowa z Auschwitz-Birkenau, która na co dzień nosi opaski ze swastyką i zjada fanów marksizmu żywcem, w sosie z gotowanych w kotłach AfroPolaków. Byłbym zapomniał – oczywiście co noc są na czarnych mszach u Rydzyka, gdzie zjadają mózgi kotów i gwałcą kobiety, które wieczorami łapią.

   Jak bardzo trzeba mieć zryty łeb, żeby nie widzieć kolejnej próby zdestabilizowania państwa przez neokomunistów, bo chcą tak bardzo na powrót władzy?

 13. W USA dziwne rzeczy się dzieją. W głosowaniu korespondencyjnym z dużą przewagą wygrywa Biden, jak to jest możliwe, chyba jakieś cuda nad urną się dzieją, ewidentne machlojki. Te wybory powinny zostać powtórzone, powinny odbyć się w normalnym trybie. Wydaje mi się że Trump prawdziwe wyniki pokazałyby zwycięstwo Trumpa, mówię tu głównie o wahających się stanach.
  Pomyśleć że PiS chciał coś takiego nam zafundować w maju.

 14. No i sprawdziło się moje czarnowidzenie , że Trump przegra z tego powodu , że dawne konserwatywne stany Arizona, Wisconsin itp stały się lewackie przez najazd imigrantów z lewackich stanów.

  Skoro moje czarne wizje się sprawdzają to powiem kiedy będzie koniec świata 2030-2032 2 tysiące lat od pewnego ważnego wydarzenia wiecie jakiego.

    1. Dobra jak każda inna, bo 2000 to liczba dobra jak każda inna.

     Poza tym jakiekolwiek przewidywanie dnia sądu jest sprzeczne z duchem Pisma Świętego i podchodzi pod herezję. Jest napisane wyraźnie — nie znacie dnia ani godziny.

  1. Biden miał również nieboszczyków, w Pensylwanii ,,odnaleziono” ponad 100 tysięcy głosów na Bidena i 0 na Trumpa, podobne ,,cuda nad urną” działy się właśnie w stanach takich jak Wisconsin, Michigan, Georgia (która była zwykle republikańska), Trumpowi nagle znikała duża przewaga nad Bidenem. Zresztą głosy oddawane po 3 listopada powinny być nielegalne; ewidentny wałek.
   Prawdopodobnie gdyby zliczyć legalne głosy to Trump by wygrał, zapewne będzie próbował walczyć w sądzie, tylko nie wiem czy sądy coś zrobią, tam też sędziowie często kierują się preferencjami politycznymi. Może coś zdziałałby tamtejszy Sąd Najwyższy gdzie większość sędziów jest konserwatystami.
   Choć fakt że stany zwykle pokolorowane na czerwono będą teraz na niebiesko a to przez imigrację Latynosów z Meksyku, Arizona już jest niebieska, pewnie podobny los niedługo czeka Teksas.

   1. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

    ▌▌To ostatnie nam tylko mówi, jak szalenie ważne jest konstytucyjne zagwarantowanie obywatelstwa (i idących w ślad za nim praw wyborczych) — tylko dla faktycznych posiadaczy państwa, którzy sami swoją krwią i ofiarami je wywalczyli (lub ich spadkodawcy — dla swoich własnych dzieci, a nie dla dzieci mordujących ich wrogów) i są jego JEDYNYMI PRAWOWITYMI WŁAŚCICIELAMI, a nie rządu (np. zdradzieckiej lewicy), który jest jedynie chwilowo wynajętym zarządem na czas określony — do przepędzenia i surowego ukarania, gdy tylko zacznie działać na szkodę firmy.

    .

    To również unaocznienie zabójczej szkodliwości niemieckich operacji prowadzonych przeciwko Polsce od czasu zjednoczenia Niemiec — m.in. kontynuowanej operacji eksterminacji etnicznej Polaków (wg definicji ONZ), której jednak mimo dobrego planu nie udało się Niemcom dokonać już pierwszym bojem — NIEODWRACALNEJ eksterminacji etnicznej Polaków — dzięki skutecznemu odsunięciu proniemieckiej PO od władzy, ale operacja nadal trwa — obecnie przegrupowywane są jedynie siły i przygotowywane nowe plany do może już nie tak blitzkriegowego jak w 2015, ale tym bardziej skutecznego uderzenia.

    .

    ▌▌Inne niemieckie programy kolonizacyjne wdrażane wprost przeciwko Polsce:

    ● „niemiecka praworządność”;

    ● „niemiecka cenzura i odpowiedzialność zbiorowa”;

    ● „niemieckie samobójstwo klimatyczne”;

    ● „niemiecka płaca minimalna”;

    ● „niemieckie LGBT+Pedofile”.

    .

    1. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

     ▌▌Naprawdę nie trzeba było długo czekać — obecny wódz proniemieckiej Platformy Obywatelskiej udowadnia, że jest wiernym synem swoich proniemieckich poprzedników — zarówno wysługującego się Niemcom za stanowisko ówczesnego premiera RP Tuska, wciąż pamiętającej polowania na dinozaury, tworzącej przymus islamizacji polskich miast Kopacz, żądającego nasilenia islamizacji Polski w odpowiedzi na coraz lepiej zorganizowane islamskie zamachy terrorystyczne Schetyny (— „Inaczej byłoby to spełnienie oczekiwań terrorystów!”) — teraz Budka rzuca się Rejtanem w obronie niemieckiej racji stanu: w obronie wprost, bez żadnych już ogródek sformułowanej niemieckiej koncepcji „zagłodzenia Polski i Węgier”!

     „Pogratulować” panie Budka — Niemcy na pewno panu podziękują! Mam nadzieję, że Polacy wprost przeciwnie…

     .

    2. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

     ▌▌Wódz proniemieckiej Platformy Obywatelskiej herr Budka rozpoczyna otwartą batalię przeciwko polskiej racji stanu w obronie wprost, już bez żadnych ogródek formułowanej niemieckiej koncepcji „zagłodzenia Polski i Węgier”!

     .

   2. nie tylko latynosi do stanów republikańśkich zjeźdząją kalifornijskie pedały i niszczą je od środka w głosowaniach i nie tylko

 15. LastTimeLooser

  Autorze to zdjęcie Lamparta mogłeś darować, chcesz żeby Twoi czytelnicy doznali nieodwracalnego uszkodzenia mózgu? Umieszczaj proszę coś jak w filmach typu „uwaga tylko dla widzów o mocnych nerwach” albo „zawiera przemoc” (tu: psychiczną autora nad czytelnikiem:D:D)

 16. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

  — Co, Marsz Niepodległości? A może znicze na Wszystkich Świętych? Napad na funkcjonariuszy policji w trakcie służby!
  — Nic z tych rzeczy, kościół dewastujemy, żeby księdza wykurzyć ze środka…
  — A to bardzo panie przepraszamy… Służyć i pomagać!
  .

 17. Napiszesz coś o wygranej Bidena w wyborach w USA? Bo zdaje mi się że ta prezydentura to nie najciekawszy scenariusz dla nas wszystkich.

  od RacimiR: Postaram się we wtorek to zrobić, ale nie wiem czy zdążę, bo jadę do Warszawy na MN.

  1. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

   ▌▌Szczere dzięki za udział.

   Nieś dumnie biało-czerwoną, uważaj na bandytów z Antify, walcz z wirusem chinki!

   ● …Kto przeżyje wolnym będzie, kto umiera woolny już!

   .

 18. Napiszesz jakąś obszerną analizę zjawiska julek i oskarów z twittera?

  od RacimiR: Mam w planach, może nie będzie to zbyt obszerne, ale tak.

  1. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

   ▌▌Dorzucam kamyki do analizy:

   ● Jeszcze niedawno wypowiadali Polsce i Polakom wojnę („To jest wojna!”), a już się skarżą:
   — Plose pani, a on mi pokazał język…

   Nb.: wiceprzewodnicząca niemieckiego Bundestagu Claudia Roth też właśnie wypowiedziała Polsce i Polakom wojnę („To jest wojna!”) — czekam na jęki, gdy wypowiedzianą, a niczym niesprowokowaną wojnę popierana przez Niemców Niemka otrzyma w pełnym żądanym pakiecie…

   .

   „Na temat wojny można powiedzieć, co następuje: jeżeli jest już wojna, wszyscy starają się, żeby wypadła ona jak najlepiej.” — Ryszard Kapuściński.

   .

   ● Nie mam żadnych oporów przed surowym karaniem podpalaczy mieszkań (nie zadrżałaby mi ręka przy wykonywaniu wyroku), ale w sensie politycznej narracji 100% hipokryzją i typowym lewackim fałszem cechują się obecne jęki na działania skierowane przeciw wypowiadającym Polsce i Polakom wojnę, kiedy dosłownie kilka dni temu przy milczącej aprobacie tych samych „sprawiedliwych” publikowano w Internecie adresy prywatnych mieszkań na listach proskrypcyjnych neomarksistowskiej zdradzieckiej lewicy — wcale nie w celu przytulenia ich mieszkańców („To jest wojna!”).

   .

  1. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

   ▌▌Tymczasem niemiecka feministyczno-genderowo-łysenkowska Komisja Europejska Niemieckiej UE właśnie ogłosiła program totalitarnego narzucania zmian obyczajowych w poddanych sobie guberniach — wzorowanej na Niemczech totalitarnej ochronie pedalstwa i pedofilii w imię postępów marksizmu kulturowego:

   ● dorzeczy.pl\kraj\160948\powstala-pierwsza-unijna-strategia-na-rzecz-rownosci-osob-lgbtiq.html

   .

   1. Wydaje mi się, że takie rzeczy wychwytujemy tylko my, czyli zainteresowani tematyką bloga. Ta wiadomość nie dociera to przeciętnego odbiorcy „M jak miłość” czy „Trudne sprawy”. Wiem po znajomych, jeśli poruszam ten temat, pukają się w głowę, wzruszają ramionami i słyszę „co z tego”, „już nie przesadzaj” i tego typu hasła. Myślą pewnie, że to ich nie dotyczy, kompletnie nie widzą zagrożenia, ale jak to się mówi: Polak mądry po szkodzie i kiedyś ktoś się z reką w nocniku obudzi. Już teraz słychać, że w Niemczech tak się prawo zmieniło, że policjanci nie ruszą ewidentnego dilera bo moga być posądzeni o: rasizm, homofobię, ksenofobię itp itd. policjant woli się odwrócić i iść w przeciwną stronę, by nie musieć udowadniać, że nie zatrzymał gościa za rasizm, homofobię, ksenofobię itp itd.
    Dziś natrafiłem na takie oto coś:
    https://www.o2.pl/sport/wojna-gangow-w-niemczech-niesamowite-kto-sie-w-to-wszystko-wmieszal-6574898132442080a
    To po prostu szczęka opada.

    Tymczasem rewolucja idzie w tą stronę, że już na imdb są takie wpisy:
    https://www.imdb.com/name/nm11857981/
    „Blu del Barrio is a non-binary actor who uses they/them pronouns.”

    Ja nawet nie wiem jak to przełożyć na język polski. Niebinarny aktor czy niebinarna aktorka? Używający/ca zaimków oni/ich.??? Przestają nawet obowiązywać do tej pory w miarę jasne zasady gramatyki. Kto wie, czy za użycie niewłaściwego zaimka pójdzie się do więzienia za jakiś czas.

    1. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

     ▌▌W pewien sposób działają wciąż te same mechanizmy stare jak świat / jak ludzkość — „historia nauczycielką życia” (choć oczywiście w erze elektroniki [i elektronicznej kontroli] przyszłość nie będzie dokładnie taka, jak przeszłość).

     Mimo wszystko podobne mechanizmy działały w czasie obalania republiki w Rzymie przez cesarstwo, upadku pogaństwa w starciu z chrześcijaństwem, rewolucji francuskiej, bolszewickiej, itp. procesów społecznych.

     Jedną z dzisiejszych różnic jest istniejąca dopiero od niedawna — po raz pierwszy w historii ludzkości — dwukierunkowa komunikacja społeczna za pomocą Internetu — jest to pierwszy naprawdę skuteczny wyłom w pełnej szczelności przekazu płynącego ze strony Grup Trzymających Władzę w stronę kontrolowanej przez nie ludności — i dlatego tak bardzo został przez nie znienawidzony — właśnie dlatego, właśnie teraz wprowadzana jest niemiecka, francuska, itd. bandycka natychmiastowa odpowiedzialność zbiorowa za cudze komentarze (w Niemczech w 24 godziny do zapłaty 50 mln. euro za JEDEN komentarz kogoś, kogo nawet się nie zna!), zupełnie jak pod niemiecką administracją w Generalnej Guberni: za znalezienie jednego partyzanta albo jednego Żyda może zostać spalona cała wieś wraz z mieszkańcami — kiedy Grupa Trzymająca Władzę czuje się naprawdę zagrożona, to nie może być litości dla jakichś tam „praw obywatelskich”!

     .

    2. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

     ▌▌BTW: Mam podobne do powyższych przemyślenia widząc w kraju pozostałe betonowe umocnienia obronne — w Polsce, wybudowane przez Polaków, ale z inicjatywy ich okupantów i przeciwko Polakom:
     — nie chcieliście pracować na rzecz swojego bogactwa i siły — teraz musicie pracować jako niewolnicy na rzecz swoich okupantów!

     .

     Rzecz dotyczy wszystkich aspektów życia, chociażby proponowanego przez neomarksistów jako lep na muchy w celu ostatecznego dojścia do władzy „dochodu bezwarunkowego”.

     Tymczasem dochód bezwarunkowy był proponowany… już w starożytnej Grecji!

     Ateny miały tak duże zyski z niewolników kopiących srebro w ich kopalniach, że została poddana pod głosowanie propozycja, by dochody z nich płynące rozdzielać równo pomiędzy wszystkich ateńskich mężczyzn jako dochód bezwarunkowy — przynajmniej do czasu, póki ogarnięci stagnacją i przeżeraniem przyszłości sami nie staną się perskimi niewolnikami w swoich własnych kopalniach.

     Wówczas jednak Ateńczycy obronili się przed lewicowymi pięknymi narracjami marksistów i przegłosowali, by za zyski z srebra wystawić największą flotę świata, dzięki której później pokonali sąsiadujące z nimi wielkie imperium Persji, no a dzięki temu sami nie zostali niewolnikami w swoich własnych kopalniach.

     No ale Auschwitz wita!

     .

    3. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

     ▌▌„Wydaje mi się, że takie rzeczy wychwytujemy tylko my, czyli zainteresowani tematyką bloga. Ta wiadomość nie dociera to przeciętnego odbiorcy «M jak miłość» czy «Trudne sprawy». Wiem po znajomych […]”

     .

     Dlatego właśnie każdy naród POTRZEBUJE ELIT!

     (Nasze okupanci zlikwidowali w Katyniu, w Auschwitz, resztę rozgonili po całym świecie i zniszczyli tanią, państwową edukacją).

     .

     Nawet komunistyczne Chiny w odróżnieniu od nas radzą sobie jako-tako. A dlaczego? Bo mają swoje własne elity, które służą Chinom, a nie wysługują się za jurgielt (i utajnione haki w życiorysie) obcym interesom.

     A tu jakby mało było w Polsce sił realizujących interesy USA, Rosji, Izraela, to jeszcze proniemiecka Platforma Obywatelska właśnie kolejny raz włącza niemiecki turbo-diesel zgodnie z unijnymi normami jako jedyny oczyszczający powietrze z CO2, a jej wódz, herr Budka, ostatecznie zrzuca maskę i rozpoczyna otwartą walkę przeciwko Polsce forsując wprost, już bez żadnych ogródek formułowany (przez szalenie popularną w Niemczech byłą minister w rządzie Angeli Merkel) niemiecki plan „zagłodzenia Polski i Węgier”!

     .

     Jedną z niewielu możliwości powrotu uczciwych elit do władzy z zachowaniem (dziś sterowanego przez obce media) systemu demokratycznego jest ELEKTORSKI SYSTEM WYBORCZY — wymiana wyborców na znacznie lepiej uświadomionych w ŻYCIOWO ISTOTNYCH problemach całego narodu: wyborów pośrednich, w których zwykli wyborcy wybierają najpierw elektorów — najmądrzejszych sąsiadów, których znają osobiście i żadne medialne manipulacje nie są już w stanie tego zmienić.

     Dopiero tak doświadczeni i świadomi elektorzy są w stanie przejrzeć maski, które nakładają na siebie kreowani przez obce media politycy: „obrońców ludu”, „obrońców demokracji”, „narodowych patriotów”, itd.

     Kadencja dla elektorów mogłaby być nawet jedna, potem zmiana na nowego elektora — znów wybieranego wśród sąsiadów (prawie na pewno nie menela, nie idioty któremu świat kształtuje jedynie piorący umysły Fejzbuk i telewizyjne seriale).

     A dodatkowo — jako premia — system buduje zdrowe autorytety społeczne — zaczątek polskich elit: ktoś ma wielkie sukcesy życiowe, ma wykształcenie, ma firmę, bywał w świecie — jest naszym elektorem, patrzcie dzieci: to jest wzór do naśladowania…

     .

     A na koniec świeży cytat „z internetów”:

     ● „Naród Polski ma w sobie z 50% głupków, kur…w i cwaniaków. Takie państwo długo nie pociągnie, tych plew, sprzedawczyków, zdrajców jest zbyt dużo.
     To pierdyknie znowu niebawem.”

     .

     1. Byłoby u nas tak jak w Chinach, gdyby Rakowskiemu pozwolono dalej rządzić. Niestety, władzę przejął sojusz okrągłostołowy (czyli Jaruzelski i Kiszczak + opłacana przez Zachód „Solidarność”), a kapitał państwowy, zamiast trafić w ręce polskiej nomenklatury, która by go rozwijała, został częściowo przekazany Zachodowi, a częściowo zniszczony, dlatego jesteśmy teraz kolonią.

    4. Brzmi znajomo dlatego ja wybrałem samotne życie bo te ścierwo które było kiedyś moimi znajomymi brzydzi mnie.

 19. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

  ▌▌Zachęcam do monitorowania i rejestracji kolejnych już wezwań „Wściekłych macic” do siłowego obalenia porządku prawnego, Konstytucji RP i demokracji w Polsce — posłanka postkomunistycznej Lewicy (d SLD, d PZPR, d. PPR, d. NKWD) wzywająca do przemocy, to już kolejny głos z tej serii — totalitarna lewica wciąż żąda kolejnych delegalizacji i represjonowania tych, których sama nie lubi (najlepszy oczywiście byłby znowu dół z wapnem), tymczasem w demokratycznych regułach gry nie może być nawet śladu miejsca dla ugrupowań, które otwarcie głoszą obalenie siłą zapisów Konstytucji RP i opartego o nią porządku prawnego w Polsce.

  .

  ● „W VII L.O. w Lublinie przy ul. Farbiarskiej nauczyciel przysposobienia obronnego mjr Bielecki złożył młodzieży oświadczenie: — «Popiełuszko dostał w czapę i każdy przeciwnik socjalizmu zostanie tak załatwiony.” — „Informator Lublin” nr 102, 1984.

  .

 20. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

  ▌▌Idealny moment, aby wyprowadzić z polskiego prawa łamiące Konstytucję RP przywileje dla kobiet (== dyskryminację mężczyzn): emerytalne, rozwodowe, płacowe, wojskowe, wyborcze…

  Dawno temu każda kobieta, która tylko mogła, rodziła ponad dziesiątkę dzieci. To było tak oczywiste, że aż zakodowało w naszej kulturze dyskryminację mężczyzn. No ale jak widać, słychać i czuć: dziś już czasy się zmieniły! Po co WypierdaIaczkom-Dzieciobójczyniom wypowiadającym Polakom wojnę bez litości dodatkowo JAKIEKOLWIEK PRZYWILEJE łamiące Konstytucję? (Przykładowo: w razie rozwodu dzieci zostają z rodzicem, który zgodzi się na niższe alimenty, a mimo to będzie tam wyższy dochód na osobę — a nie mężczyzna z góry utrzymujący swoją panią WypierdaIaczkę jako niewolnik-bankomat).

  .

  ● Może to powinna być druga strona referendum aborcyjnego? Jeśli głosujesz za prawem do zabijania dzieci, to także z automatu za skasowaniem WSZYSTKICH łamiących Konstytucję przywilejów WypierdaIaczek-Dzieciobójczyń (i zakończeniem dyskryminacji wszystkich pozostałych)? Krystaliczna logika…

  .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top