Olimpijski rasizm

olimpiada_rioWłaśnie zakończyła się letnia olimpiada w Rio de Janeiro. Przyznano niemal tysiąc medali w 301 konkurencjach sportowych. Ta duża próba statystyczna po raz kolejny obala mity genderowsko-antyrasistowskie, promowane nachalnie przez polityczną poprawność i liberalne środowiska. Od lat próbuje się nam wpoić, że rasa (i płeć) nie ma nic wspólnego z psychiką, a głównym wyznacznikiem kształcenia człowieka jest jego wychowanie w czasach dzieciństwa i młodości. Dlaczego więc niektóre dyscypliny zdominowane są przez osoby czarnoskóre, inne przez Azjatów, a jeszcze inne przez białych? Lepiej nie zadawajcie takich pytań lewakom, bo prawdopodobnie zareagują oni mową nienawiści.

plywacy

Najlepszym przykładem jest pływanie. W Rio rozdano w tej dyscyplinie 104 medale. Niektórzy sportowcy zdobyli po kilka, niektóre z medali były dla 4-osobowych sztafet. 88 medali zostało wywalczone przez białych, a 16 przez Azjatów. Murzynów w tej klasyfikacji nie stwierdzono. Przypadek? Nie sądzę. Po prostu murzyni to typowe „szczury lądowe” i nie da się tego zmienić ucząc ich pływać od czasów niemowlęcych, jak to próbują nam wmówić różni „antyfaszyści” czy ideolodzy gender studies. Ostatnio w modzie jest promowanie adopcji małych murzynków z Afryki jako sposób na przeludnienie, a rzekomo odpowiednio wychowane dziecko będzie takie samo, jak własne… Olimpiada pokazała, że tak nie jest. Do sukcesów na poziomie olimpijskim potrzeba kilkuset lat „genetycznej praktyki”. Murzynom przecież nie brakuje siły fizycznej, „kocie ruchy” to też ich specjalność, wiedza o technice i paleta suplementów jest w dzisiejszych czasach potężna. Teoretycznie więc – przynajmniej kilku murzynów powinno zdobyć medal. Na olimpiadzie jednak spotyka się sama sportowa elita i tam liczy się też genetyka rasy. Państwa czy plemiona Afryki nigdy nie posiadały flot handlowych czy wojennych, z rybołówstwa też nie słyną, nie ma tam zbyt wielu rzek. Dlatego ludzie czarnoskórzy nie wykształcili w swojej rasie umiejętności pływania. Lewacy prawdopodobnie uargumentują ten wynik brakiem dostępu murzynów do basenów, jednak łatwo to obalić. Przykładowo – Republika Południowej Afryki zdobyła 3 medale w pływaniu – medaliści są biali (którzy w RPA stanowią mniejszość populacji). 33 medale zdobyły Stany Zjednoczone, czyli kraj wielokulturowy, w którym od wielu pokoleń nie występuje segregacja rasowa – dlaczego więc nie ma wśród medalistów żadnego murzyna? Wszak „ciśnienie” na taką osobę jest obecnie olbrzymie, bo w USA obecnie czarni są promowani i mają więcej praw, niż biali (pokazała to choćby historia z rachel Dolezal). Gdyby jakiś murzyn został medalistą olimpijskim – kręcono by o nim filmy i zostałby światowym celebrytą. Marketingowcy daliby wiele za taką osobę – a mimo to ciągle białasy wygrywają. Można zażartować, że biali rasiści bezczelnie blokują czarnym dostęp do sukcesów w pływaniu (choć pewnie sporo murzynów potraktowałaby ten żart na poważnie).

biegaczeW czasach, gdy biali ludzie podbijali oceany, budowali zamki i jeździli konno – murzyni ganiali z włóczniami po Afryce w polowaniu na dzikiego zwierza, a gdy zwierz okazał się silniejszy, niż zakładano – musieli w przyspieszonym tempie ewakuować się na z góry upatrzone pozycje. Dlatego wykształcili w swojej rasie umiejętności biegowe i obecnie są bezkonkurencyjni w tego typu olimpijskich konkurencjach. Nieważne jaki kraj teraz reprezentują – praktycznie każde podium w biegach (100, 200, 400, 800, 1500 metrów) należało w Rio de Janeiro do osób czarnoskórych (w poprzednich olimpiadach zresztą było podobnie).

Puenta jest prosta. Ewolucja człowieka trwa bardzo długo i nie da się jej przeprowadzić w ciągu jednego pokolenia. W obecnych czasach rozwój sportu jest bardzo szybki, regularnie pobijane są kolejne rekordy świata. Pomagają w tym ogromne pieniądze. Jednakże w mojej opinii sytuacja rasowa na przyszłych olimpiadach pozostanie bez zmian. Wprawdzie murzyni będą coraz lepiej pływać, a biali będą coraz lepiej biegać, ale różnice te są nie do nadrobienia. Ktoś obliczył, że kobiety obecnie osiągają takie wyniki, jakie mężczyźni osiągali na olimpiadach 100 lat temu. Sęk w tym, że gdy kobiety „goniły” – mężczyźni też się rozwinęli o około 100 lat. Podobnie jest z rasami. W kolejnych igrzyskach olimpijskich (Tokio 2020) wprowadzonych zostanie kilka nowych dyscyplin. Jedną z nich będzie wspinaczka sportowa i ja już teraz jestem w stanie powiedzieć, że całe podium zajmą zawodnicy Europy, Ameryki Północnej, lub byłego ZSRR. Nie trzeba być prorokiem, aby to przewidzieć.

W sporcie najważniejszą rzeczą jest siła mięśni. Sam mięsień to bardzo prosta konstrukcja w sensie biologicznym i ewolucyjnym, a mimo to historyczne czasy (gdy każda rasa miała własny teren, własny styl życia, własną naukę itd) zadecydowały o tym, że w czasach multi-kulti oraz globalizacji – mięśnie nadal działają różnie w zależności od rasy. Dużo bardziej skomplikowanym organem (niż mięsień) jest ludzki mózg. Jego ewolucja jest więc wielokrotnie dłuższa, niż mięśni. Mimo to – różni lewacy i dżenderyści próbują wmówić społeczeństwu, że różnice kulturowe (oraz płciowe) to kwestia możliwa do wyrównania i wykształcenia w ciągu jednego pokolenia, dzięki odpowiednim metodom wychowawczym. Jest to jedna z największych bzdur na świecie. Skoro nie da się tej różnicy zniwelować w pozornie łatwej sprawie (czyli sporcie) – tym bardziej nie da się szybko zasymilować obcych kulturowo tzw. „uchodźców” w krajach europejskich. Do tego potrzeba setek (albo tysięcy) lat i jedno pokolenie na pewno nie wystarczy (co zresztą codziennie udowadniają różni mocno opaleni „Francuzi” czy „Niemcy”). Nie ma czegoś takiego jak „obywatele świata” czy „równość ras”, każdy człowiek nosi w sobie historię genetyczną (niezależnie, w jakiej kulturze się wychował), co skutecznie udowodniła olimpiada. Dlatego najlepszym sposobem na przyszłość są monokulturowe państwa narodowe, a nie żadne multi-kulti. Niech rasy żyją w pokoju w różnych częściach świata, dając z siebie to, co każdy ma najlepsze (choć teraz już za późno na takie dywagacje, bo mleko się dawno rozlało).

PS: Nasi przyjaciele Węgrzy zdobyli 15 medali (11 miejsce, a Polska 33 miejsce przy 4-krotnie większej populacji). Warto byłoby skopiować ich metody treningowe.

PS2: Rasowe różnice w sporcie jeszcze bardziej widoczne są w dyscyplinach zimowych, sportach motorowych, karcianych, szachach.

PS3: Pisząc ten tekst oglądałem jednym okiem mecz Legii z Dundalk w eliminacjach LM. W końcu po 20 latach polska drużyna zagra w piłkarskiej elicie. Ja na co dzień kibicuję innemu klubowi, ale zawsze w europejskich pucharach jestem za Polakami (niezależnie kto gra). Chciałbym, żeby był to w Polsce bardziej popularny pogląd, bo z tego co widzę – większość osób woli kibicować zagranicznym przeciwnikom, niż drużynie lokalnego rywala z Polski.

RacimiR, 23.08.2016

Zobacz też:

Podium w Rio w biegu kobiet na 800 metrów. – twardy orzech do zgryzienia przez feministki. Nie dość, że brak różnorodności rasowej, to jeszcze kryptochłopy – a krytykować nie można, bo to faszyzm.

15 thoughts on “Olimpijski rasizm”

 1. Dziś w radiowej jedynce w przeglądzie prasy zacytowano między innymi gw której redaktorzyna przedstawiła tę informacje nie jako powód do radości czy przynajmniej uśmiechu ale że to wymęczone zwycięstwo co potwierdzi się w fazie grupowej.Nie jestem fanem Legii ale trzymam za nich kciuki bo to Polski klub a gw rzyga na Polaków bez przerwy,na każdy przejaw sukcesu.

 2. jesli chodzi o kibicowanie polskim druzynom to pelna zgoda. Dla mnie takie zachowanie (jestem za dundalk bo Legia to k.rwa)to czyste polactwo. W zyciu codziennym to samo. Sasiad ma nowe auto. Pewnie zlodziej , oszust na pewno . Ale mam nadzieje ze wraz z wymiana pokolen zacznie sie tworzyc spoleczenstwo obywatelski. Pozdr R.

 3. Umiejetnosc szybkiego biegania murzynow w afryce, ta genetyczna praktyka jest wynikiem dzialania bialych, biali przez setki lat przyjezdzali do afryki i gonili konno z siatka mudżynuf w celu ich wywozu za ocean jako niewolnikow, jak sami wiecie nie jest sprawa latwa wysiasc w afryce i zlapac silnego zwinnego murzyna w siatke.
  Tzn. białym „udało im się to zrobić, ponieważ wywozili tylko takich, co albo nie potrafili spierdolić przed siatką, albo byli największymi głąbami z plemienia i wódz sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki, pożenili się, porobili dzieci…”, ci ktorym udalo sie uciec przed siatka zostali w afryce i teraz ich potomkowie z dobrymi genami biegacza zostali sportowcami na igrzyskach. Proste. Ucieczka przed dzikim zwierzem na pewno miala na to jakis wplyw ale moim zdaniem jest to wynikiem dzialan jak opisalem, zdecydowanie 😀
  Druga sprawa plywanie, zauwazcie ze przez wszystkie epoki od starożytności bialy czlowiek zawsze lubil sie myc, kapac w morzu, jeziorze, rzece co w naturalny sposob niejako wymusilo umiejętności pływackie. Dzieki temu bialy czlowiek jest bialy tzn. niebrudny. W czasach nam wspolczesnych wymyslono lazienki, ale jak widac umiejetnosc plywania zostala bialym w genach.
  A mudżyni sie nie myja i to od urodzenia, bo w afryce wody brakuje nawet do picia, nawet kiedys znany nam speker z swietej rozglosni z Torunia stwierdzil „iles ty sie nie mył” widzac biskupa z afryki.
  Swoja droga jakby taki mudżyn zaczal trenowac plywanie moze po naturalnym zmyciu tego brudu stalby sie bialy. Baaaa jakby wszyscy muzyni swiata zaczeli sie myc to wszyscy staliby sie białymi i rasizm zniknalby z tego swiata raz na zawsze!
  Musze koniecznie moje wnioski skonsultowac z liczacymi sie w polsce organizacjami anty-rasistowskimi z samym Sorosem na czele, moze nawet dostane pokojowego nobla za wyplenienie rasizmu światowego.
  🙂

  1. Nie wiem dlaczego Racimir puszcza takie bełkotliwe wywody jakiegoś gimbusa…..

   od Racimir: Puszczam wszystko oprócz spamu, brzydzę się cenzurą.

   1. michnikurek, chyba nie znasz polskiej kinematografii
    https://pl.m.wikiquote.org/wiki/Ch%C5%82opaki_nie_p%C5%82acz%C4%85
    i nie znasz najlepszych cytatow ojca z rozglosni z Torunia.
    Cala reszta to tylko poczucie humoru w kontekscie tego artykulu.
    Swoja droga w dzisiejszych czasach poprawnosci politycznej kultowe polskie filmy lat dziewięćdziesiątych gdyby je chciec tworzyc dzisiaj wogoleby nie powstaly. Nawet obawiam sie ze za kilka lat wiekszosc filmow z XXw przed puszczeniem w tv bedzie obcieta o sceny uznane za niepoprawnie polityczne, oby nie.

    1. Tobie proponuję się zapoznać z takimi sensacyjnymi sprawami jak: duże litery, przecinki, średniki, cudzysłowie itp.

 4. Jaki sens mają dalsze sportowe wysiłki Joanny Jóźwik (i nie tylko jej) skoro od teraz stanie się już regułą wystawianie do konkurencji takich monstrów jak te trzy z fotografii powyżej? Bo chyba nikt nie wątpi, że lewacy odpuszczą…..

 5. Emigranci z Afryki przed tysiącami lat, jak zaczęli się osiedlać w chłodniejszym klimacie Azji czy Europy. Ich skóra zrobiła się z czasem żółta, lub biała, dostosowując się do mniejszych ilości światła. Żeby przeżyć, w chłodniejszym klimacie i niekorzystnych warunkach trzeba było sobie lepszy domek wybudować, obronić się przed dzikimi zwierzętami i innymi ludźmi. To powodowało że w Europie i północno-wschodniej Azji przeżywały osobniki inteligentniejsze. Tak jest do dzisiaj, badania wykazały że przeciętnie Azjaci są minimalnie inteligentniejsi od białych. Natomiast przedstawiciele czarnej rasy przeciętnie odstają znacznie poziomem intelektualnym od rasy białej i żółtej. Takie są niestety fakty.

  1. Coś nie sądzę żeby biała rasa w obecnej formie wyewulowała od przodków Cosbiego,ilu naukowców tyle teorii.Bardzo możliwe że biała rasa wywodzi się z azji.

   1. Najstarsze ślady człowieka są w Afryce. Zauważ że murzyni i murzynki ze wschodniej Afryki – Etiopia, Somalia, Erytrea mają europejskie rysy twarzy. Wielu murzynów z tamtych rejonów, gdyby nie kolor skóry wyglądaliby jak Europejczycy. Natomiast murzyni mieszkający w obu Amerykach, ich przodkowie w ogromnej większości pochodzą z zachodniej Afryki.

 6. Sprawę biegu Joanny Jóźwik celnie podsumował Rafał Ziemkiewicz („Chłodnym okiem” TV Republika 26.08.2016).
  „Patrzę, a tu tłum kobiet goni takich trzech przystojnych Murzynów. Co to jest? Aaaa…. Olimpiada……”
  :D:D:D

 7. Po Olimpiadzie w Pekinie był taki dowcip: ” Kolejny raz okazało się że najlepiej strzelają biali, a najszybciej uciekają czarni.”

 8. "Żołnierz Wyklęty"

  A.D. 04.09.2016
  Czołem Wielkiej, Wolnej i Niezawisłej POLSCE !
  Szukam BARDZO PILNIE małego mieszkania lub pokoju w Polsce,
  ewentualnie z możliwością pracy, zarobku lub opieki.
  Podejmę od zaraz każdą zaproponowaną pracę.
  Mam 49 lat, nie piję i nie palę, prowadzę zdrowy i spokojny styl życia,
  jestem wysportowany, uczciwy, katolik i patriota.
  Mam doświadczenie w pracy fizycznej i umysłowej.
  Mieszkam we Francji, skąd chcę niezwłocznie wyjechać.
  Mam pieniądze na przejazd i przeprowadzkę do Polski.
  Proszę o kontakt pod:
  E-mail: nszwin@gmail.com
  Telefon-stacjonarny: 0033463222488
  BÓG – HONOR – OJCZYZNA !!!
  Żołnierz Wyklęty.

 9. Drogi RadzimiRze,

  Już od dawna postulowałem, ale nikt mnie nie słucha(ł), że w takich np. lekkoatletycznych biegach powinno się dzielić sportowców na białych i czarnych (przepraszam za wyrażenie). Przecież dopuszczanie do startu jednocześnie „białych” i czarnych” to zupełnie jakby w Forule 1 jednocześnie startował bolid F1 i samochód klasy np. Porche Carrera. Owszem, bardzo szybki, ale co z tego ! Nie ta klasa!!!

  od RacimiR: To może Bolid z czarnoskórym kierowcą i Carrera z białym? Wtedy szanse byłyby wyrównane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top