„Powiesimy was” – atak 'antyfaszystów’ na zwolenników tradycyjnej rodziny

Le Manif Pour Tous/Twitter
Le Manif Pour Tous/Twitter

Tłumaczenie artykułu ze strony Breitbart: „‘We Will Hang You: Antifascists Attack Traditional Family Supporter”, autorstwa Virginii Hale.


Wojowniczo nastawieni 'antyfaszyści’ dokonali brutalnego ataku na manifestację zwolenników 'klasycznych’ małżeństw w Paryżu. Zarejestrowano kilka filmów. Na pierwszym z nich widzimy, jak pobito ojca, który z żoną (pani w różowym płaszczu) i dziećmi chcieli przyłączyć się do manifestacji (początek filmu). Lewacy, ujrzawszy flagę ojca „Manif pour tous” (demonstracja dla wszystkich) odciągnęli go w boczną uliczkę i skopali na oczach jego rodziny. Gdy pobity ojciec wstał i chciał dołączyć do rodziny – usłyszał od 'antyfaszystów’: „Powiesimy cię, skurwysynu”. W drugiej części tego samego filmiku widać bojówkę 'antyfaszystów’, ganiających po mieście, szukając zwady. Inne ujęcie poniżej.

W niedzielę, 16 października w Paryżu zgromadziło się kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Wspierali oni tradycyjny model rodziny, sprzeciwiali się lewicowej „ofensywie przeciwko rodzinie” oraz postulowali delegalizację (legalnych we Francji) małżeństw jednopłciowych.

https://twitter.com/europesperance/status/787634214250352640

Demonstracja (oszacowana przez policję na 24.000 osoby) przeszła między stacjami metra Dauphine i Trocadero. Po drodze napotkała ona na kilka problemów.

https://twitter.com/antoine_marette/status/787657623545970688

Łącznie aresztowano 13 osób, z czego 6 działaczek antychrześcijańskiej, wojującej feministycznej grupy Femen. Panie z gołymi cyckami, finansowane z pieniędzy zagranicznych, skandowały różne slogany, np. „nienawiść nie jest wartością rodziny”. Nie udało im się skutecznie zakłócić marszu, gdyż zostały zabrane przez policję. Inne aresztowane osoby miały przy sobie broń oraz narkotyki.


 Komentarz RacimiRa:

Tak właśnie ewoluuje lewactwo, podburzane pieniędzmi i mediami Sorosa. O „antyfaszystach” pisałem już wiele, np. TUTAJ-ANTYFASZYŚCI  (z ciekawości, Wam też ten tekst wyskakuje na 2 miejscu w Google na, po wpisaniu słowa kluczowego „antyfaszyści”?)

Chrześcijaństwo we Francji praktycznie już nie istnieje, ale nadal uchodzi za główny problem dla „postępowców”, a każda konserwatywna demonstracja jest celem ataków. Związki jednopłciowe we Francji są legalne, aborcja również, nie ma dyskryminacji LGBTQWERTY (chyba, że przez islamistów, ale z nimi lewacy mają sztamę). Mimo to – lewackie bojówki są we Francji silniejsze, niż kiedykolwiek. Są też bardzo dyspozycyjne – wystąpią przeciwko każdemu, kogo wskaże Soros i nie są tu ważne żadne różnice w poglądach (świadczy o tym sprawa wspomnianej sztamy z islamem). Bojówki lewackie wykorzystywane są obecnie jako obrońcy „uchodźców” przy likwidacji koczowiska w Calais. Gdy nadchodzące wybory wygra Marine le Pen – będzie miała ona ogromny problem, bo całe to wojujące lewactwo od pierwszego dnia zostanie skierowane przeciwko nowym władzom i prawdopodobnie ten rząd nie wytrzyma zbyt długo. Dlatego Francja jest skazana na upadek i islamizację.

Nie możemy powtórzyć tego błędu w Polsce. Na szczęście my już tutaj mieliśmy komunizm, więc dużo trudniej jest zbolszewizować młodzież (we Francji poszło bardzo gładko). Soros w Polsce ponosi ostatnio same porażki i musi transferować tu miliony dolarów tylko po to, aby spowolnić upadek swojego imperium. Ma jednak dużo szekli oraz bardzo wpływowe konsorcjum – GW, TVN, Fundacja Batorego, Unia Europejska, Trybunał Konstytucyjny, Komisja Wenecka, KOD, PO, Nowoczesna, Partia Razem. Ostatnio wszyscy wyżej wymienieni grają w jednej drużynie, knując na wszelkie sposoby jak odzyskać władzę i sprowokować społeczeństwo do masowego wyjścia na ulice. Póki co, polskojęzyczni młodzi lewacy są bardzo nieliczni, więc zachowują się dokładnie tak samo, jak islamiści. Gdy są słabi na danym terenie – robią z siebie prześladowane ofiary, ale gdy urosną w siłę – mamy do czynienia z modelem francuskim (czyli silny islam, silne lewactwo i kraj zmierzający do samozagłady). 11-go listopada odbędzie się coś na wzór tej francuskiej demonstracji. Lewactwo będzie próbowało zakłócić Marsz Niepodległości, atakując pojedyncze osoby w bocznych uliczkach i napinając się zza kordonu policyjnego. Trzeba mieć się na baczności i w miarę możliwości wyłapywać prowokatorów. Polacy są ostatnio bombardowani przez media wieloma hiperbolicznymi hasłami, typu:  duszna atmosfera, średniowiecze, zaścianek, palenie książek, noc kryształowa, stan wojenny, brunatne koszule, marsze z pochodniami itd. Jest to oczywiście szajs, ale coraz więcej jest osób, które prawie nie wychodzą z domu, tylko siedzą przed telewizorem i komputerem – więc siłą rzeczy swój widok na świat opierają na tych fałszywych przekazach medialnych. Tacy ludzie są najbardziej narażeni na wpadnięcie w brudne łapy Sorosa. Dlatego on tak bardzo zwalcza tradycyjny model rodzinny, żeby ludzie byli samotni i zagubieni, podatni na manipulacje.

To na tyle dziś, dalej jestem chory, więc nadal nie mam głowy na żadne epokowe i odkrywcze teksty 🙂

RacimiR, 17.10.2016

13 thoughts on “„Powiesimy was” – atak 'antyfaszystów’ na zwolenników tradycyjnej rodziny”

 1. Znajdźcie sobie na wikipedii tabelkę obrazującą współczynnik dzietności w poszczególnych krajach świata.

  Współczynnik dzietności we Francji jest stosunkowo wysoki jak na Europę Zachodnią – 2,08 (112 miejsce na świecie). Niestety – poprawność polityczna nie zezwala na ustalenie takiego współczynnika wśród BIAŁYCH (czyli rdzennych Francuzek). Jest on z całą pewnością dużo niższy i sądzę, że jest zbliżony do dzietności jednorodnych (jeszcze) narodowo Czech czy Polski – czyli 1,3 – 1,4.

  A teraz spójrzmy na szczyt tej tabeli i zobaczmy jaka jest dzietność w krajach skąd pochodzą ci trochę bardziej opaleni Francuzi…. Z zamkniętymi oczami możemy stwierdzić, że wśród tych ciemniejszych Francuzów zamieszkałych we Francji jest ona taka sama, a może nawet wyższa z uwagi na wypasiony, francuski socjal. Jakie stąd wnioski? Ano takie, że Francja skończy jako państwo muzułmańskie, bo w dającej się przewidzieć przyszłości wyznawcy islamu po prostu przegłosują tych rdzennych…..

  Nie wierzycie?

  To popatrzcie na Kosowo – tam właśnie tak się stało. Najpierw napływ szybko rozmnażających się Albańczyków, potem wybory i w sposób demokratyczny władzę zdobywają wyznawcy Allaha. Potem oderwanie tej ziemi od Serbii, uznanie przez państwa zachodnie i mamy państwo islamskie w Europie…. Tak samo skończą Francja, Szwecja, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Belgia itp. Są już zresztą miasta gdzie muzułmanie mają większość w radzie miasta i przegłosowali np. brak choinki na rynku podczas Świąt Bożego Narodzenia (chyba taki przypadek był w Holandii).

  Tak więc – ŻEGNAJ STARA EUROPO…… Nadchodzi nowe: młode, silne, prężne, agresywne i naładowane testosteronem….. Białe kobiety nie oprą im się…….

  Sklerotyczna Europa nie ma żadnych szans w tym starciu! Pewne szanse natomiast mają kraje, których obywatele nie są jeszcze zbyt mocno ogłupieni marksizmem kulturowym: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry itp.

  NIE ZMARNUJMY TEJ SZANSY!!! TO NASZE ŻYCIE, TO NASZA PRZYSZŁOŚĆ!!!

 2. Francuskie ZOMO – CRS czyli najbrutalniejsza policja w Europie – broń długa, odpowiedni rozkaz, kilka salw w lewacką hołotę, kilkadziesiąt trupów – i po sprawie.
  Lewacy to TCHÓRZE, silni tylko w grupie! Lewactwo nie ma żadnych zasad, żadnej idei – nie będą chcieli ginąć za nihilizm i nienawiść do chrześcijaństwa.
  To gnidy zwykłe, pasożyty…..
  Po takiej nauczce już NIGDY nie wyjdą na ulice.
  ————————————————————–
  Tylko kto wyda taki rozkaz w tej zlewaczałej, chorej, umierającej Europie…..?
  Oni już nie żyją, ale my jeszcze tak…..
  Nawet najgłupszy leming we wschodniej Europie ma więcej rozumu niż najmądrzejszy leming we Francji czy w Szwecji…..
  Pora na budowanie zasieków na Odrze i Nysie Łużyckiej….
  Czy to się cioci Merkel podoba czy też nie……………………..

 3. Lewacy na pewno 11 listopada będą prowokować żeby pokazać jak to w Polsce jest niebezpiecznie. Może nawet i wtopią się w marsz i zaczną rozpoczynać bójki czy to z policją czy z KODem itp. coś na wzór prowokacji tych co były za PO (podpalenie ambasady itd.). Soros nie pozwoli aby Marsz Niepodległości wyglądał tak pięknie jak w zeszłym, bez żadnych zamieszek i pokazanie, że Polska wcale nie jest podzielona. Soros nie pogodziłby się z drugą taką porażką.

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i pozdrawiam.

  PS. Zbliża się 1000 polubień z tej okazji przydałby się jakiś tekst specjalny.

  1. Prowokacja udaje się wówczas, kiedy jest robiona przez agentów policyjnych. Tak było do tej pory za wyjątkiem 11 listopada 2015r., kiedy prezydentem był już Andrzej Duda i widać był zakaz organizowania zadym. PISowi zależy, żeby rozrób nie było (stąd obchodzenie się z KODem jak ze śmierdzącym g…), więc Błaszczak chyba na tyle panuje nad swoim resortem, że policja zachowa się podobnie jak rok temu – czyli jej „nie będzie”. W takiej sytuacji ewentualnych prowokatorów-amatorów szybko i sprawnie wyeliminuje straż marszu – tak jak było rok temu.
   Oby tak się stało…..

 4. Witanko
  Zdaje się, że jest już plan obu demonstracji na 11 listopada i z tego co się orientuję, to Kijowski i jego śmieszna ekipa ma się szwendać z dala od prawidłowego marszu, a dokładnie gdzieś na Ochocie. Kijowski rozpaczliwie nawołuje do wstępowania do KOD, sypie mu się organizacja, a poza tym nie czarujmy się, na KOD wielu tłuścioszków nie przyjedzie bo się obsrają. Demonstracja KOD-u to będzie porażka i powiem szczerze: wątpię by doszło do jakiś zdarzeń. Jeśli pojawią się jakieś ekipy śmiesznej antify czy razemów co to próbują coś robić bez zezwolenia policji to kazać grzecznie spływać w podskokach a jeśli zaczną jakieś przepychanki to niech Błaszczak każe policjantom napierdalać pałami ile fabryka dała.
  Zdaje się, że panowie w skórzanych płaszczach wyciągnęli jakieś tam wnioski po czarnym proteście i usiłują pójść tym tropem, na 24.10 planowany jest znowu jakiś spęd pod Sejmem ogłupiałych bab w ramach jakiejś tam rocznicy związanej z walką o prawa kobiet w Islandii (jaja jakieś). No tak, po czarnym proteście zorganizowano jakiś bunt ciał i przyszło ze 30 debili i debilek i się kładło na ziemi pod Sejmem, tak więc paliwo aborcyjne jest owszem rakietowe, ale bardzo szybko się spala. Na obyczajówce nikt w Polsce jeszcze długo nic nie ugra, Palikot i jego ferajna się kłania – zostali spuszczeni w klopie historii. Niemniej jednak na miejscu PiS bym zważył co i jak bo takie obrazki jakie krążyły wczoraj z występem ministra Szyszko:
  http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/remktkqTURBXy8wMzA2MmQxY2JmN2NjYjA1MWE4NGM0ODZiNTBlYjA4Ny5qcGVnkpUDAADNAtDNAZWTBc0DUs0B3g
  http://www.fotografika-kurc.prosta.pl/wegrow/hubertus_wegrowski_2014/QRC_7120.jpg
  mogą tych wyborców PiS którzy są umiarkowani albo głosowali negatywnie (wszystko byle nie PO) porządnie zdenerwować. Bogu co boskie, cesarskie co cesarzowi, sam Jezus to powiedział, więc lepiej by takie obrazki nie miały więcej miejsca. Bo oprócz zdenerwowania włącza się również beka a to już najgorsze połączenie.

  1. Tumanowicz wyjaśnił, że trasę i marsz zgłoszono najwcześniej jak się dało czyli 11.10 o najwcześniej możliwej, ustawowo godzinie, zatem jakiś pajac Kasprzak może się pocałować w trąbkę. Chyba że masz na myśli to, że będzie stał gdzieś obok z jakimiś dwudziestoma śmiesznymi jak on pajacami (tak generalnie teraz wystawają w różnych miejscach czym strasznie się podniecają jacy to z nich uliczni fajterzy) i dzierżył dzielnie w łapie sztandar z napisem „Żeby było tak jak było”. Policja skutecznie odgrodzi debilka i jego kolegów od MN więc nic się nie stanie.

   od RacimiR: Podobno ten Kasprzak zgłosił wcześniej (przez internet), ale to jego wersja.

 5. Rodzina to podstawowa komorka spoleczna, tesknie za starymi dobrymi czasami naszych babć (i po części naszych rodziców, jak ja to nazywam ostatnie normalne pokolenie) gdzie kobiety zajmowaly sie KILKORGIEM dzieciakow, a typowy mezczyzna pracowal na ta wielodzietna rodzine i … byl w stanie ja utrzymać. W nazistowskich niemczech rodzina majaca min 4 dzieci nie placila podatków od pracy zarobkowej. Rodzina kilkudzietna to podstawa trwalosci panstwa tak aby zapewnic zastepowalnosc pokolen i aby w kazdym pokoleniu ilosc ludzi wzrastala. Teraz zamiast wojen panstwa zachodnie sprytnie sa niszczone od środka poprzez wyniszczenie rodziny wlasnie: wysokie podatki, kult dobrobytu (lepsze lokum, auto niz sasiad oczywiscie na kredyt), feminizm, genderyzm, homoseksualizm, kult „uzywania zycia” zamiast rodziny, kult zycia jako „single”, n-te studia do 30tki, czesta zmiana partnera, kult pracy szczura w korporacji … wiele tego jest co sprawia pokuse i niszczy zycie rodzinne i sam ze wstydem przyznaje sie dalem sie nabrac na takie zycie współczesności. Jeszcze do tego dochodza idioci antyfaszysci aby dobic rodzine. Teraz prawie 40tka, sam i na domiar zlego zdrowie zniszczone przez lekarzy. Dawniej na takie osoby mowilo sie za komuny szkodnik spoleczny.
  Koledzy z korpo nie lepiej, albo sami a jak w zwiazku to 1 gora 2 dzieci. Zycie na kredyt.
  I jak tu panstwo ma sie rozwijać? Otoz odpowiadam takie panstwo sie zwija. Kiedy My zachodnia cywilizacja sie wybudzimy i wrocimy do korzeni rodzinnych? Moze jak dla nas za pozno wychowajmy nasze potomstwo wedlug wartosci rodzina to podstawa!

  I oczywiscie ten kult zycia jak wyzej nie obowiazuje islamu, mudzynuf, arabuf, ameryki poludniowej tzn. lacinskiej, hindusow, baaa nawet chinczycy sie w koncu kapneli ze polityka 1go dziecka to brak rozwoju panstwa. Kobieta w tych grajach jesli nie ma nic do gadania to bardzo niewiele. I moze wlasnie tak ma byc. Normalna witalna duza rodzina jest podstawa przyszlosci silnego panstwa a cala reszta (finanse, dlug publiczny, policja, prawa czlowieka, wlasnosc prywatna…) to sprawa drugorzedna.

 6. Jak wykorzystać?
  W pobliżu takiego mordobicia muszą się znaleźć kamery Pedałen24, który potem będzie co 15 minut pokazywał lemingom jak to faszyści biją biednych obrońców demokracji!!!
  Społeczeństwo się wtedy oburzy, w ilości 2 milionów wylegnie na ulice, na czele tego tłumu stanie TW Bolek i faszystowski reżim PIS zostanie obalony!!
  I o to przecież chodzi, prawda?
  :D:D:D

  od RacimiR: Po ostatnich „sukcesach” KOD wydaje mi się, że oni bardziej liczą na zagranicę. Być może znów pojawi się „antyfaszystowska” bojówka z Berlina, a jak któryś dostanie w mazak to zrobią z tego skandal międzynarodowy.

  1. Mam nadzieję, że niemieccy „antyfaszyści” jeżeli przyjadą to zostaną sprawnie wyłapani przez policję, potem wpierdol na komisariacie i deportacja do ojczyzny.
   I niech sobie krzyczą, że w Polsce faszyzm panuje…

 7. To „antyfaszystowskie” robactwo samo się wkrótce wyniszczy. Zostanie zgładzone przez tak ukochanych przez nich uchodźców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top