Afera Margotowa i ofensywa LGBT

Ostatnie dni zostały zdominowane przez sprawę aresztowania tzw. „Margot”, czyli agresywnego działacza LGBT- Michała Sz., który identyfikuje się jako kobieta. Kluczowe dla wymiaru sprawiedliwości są tu wydarzenia z 27 czerwca, kiedy w centrum Warszawy grupa „pokojowych aktywistów” z neokomunistycznego kolektywu „Stop Bzdurom” zdemolowała samochód fundacji Pro-Life oraz pobiła kierowcę. Prym w agresji wiódł Michał Sz., czyli „Margot”. Jego stabilność emocjonalna jest na poziomie Iana Curtisa, wokalisty zespołu Joy Division, którego koszulkę miał ubraną w momencie zdarzenia. Agresorzy swoim „wyczynem” sami pochwalili się w internecie. Gdy sprawą zaczęła interesować się prokuratura- „Margot” i spółka zaczęli załatwiać sobie swego rodzaju „okoliczności łagodzące”, czyli masowo rozwieszali tęczowe flagi na okolicznych pomnikach, co zmaksymalizowało przychylność lewackich mediów wobec sprawców. Po około 5 tygodniach „Margot” został aresztowany na 2 miesiące. Swoją drogą, nie wiem dlaczego tak długo to trwało i dlaczego tylko on, skoro na filmach ze zdarzenia wyraźnie widać, że czynny udział w zdemolowaniu furgonetki i pobiciu kierowcy brało więcej osób, które bardzo łatwo zidentyfikować. Filmik poniżej:

https://www.facebook.com/zelaznalogika.net/videos/317283605994348/

 

Zanim przejdę dalej- zatrzymam się na chwilę przy samym Michale „Margocie”. Dosyć intensywnie śledzę „postęp obyczajowy” i jego polskojęzycznych wykonawców, także ulicznych. Dotychczas prym w tej kwestii wiedli tacy awanturnicy, jak Elżbieta Podleśna, Paweł „trójząb” Kasprzak, „Farmazon” czy „zmarły” na polu bitwy Wojciech Diduszko. Jeszcze do niedawna nikt nie słyszał o żadnym „Margocie”. Pan Michał uaktywnił się stosunkowo niedawno, kilka tygodni temu. Skąd i dlaczego nagle stał się główną postacią? Każdy doskonale wie, jak wyglądają „represje reżimu” wobec „opozycji totalnej”. Rząd PiSu (i kontrolowana przez niego policja) boi się ich jak ognia, ustępując im na każdym kroku i chowając głowę w piasek w obliczu chuligańskich wybryków „tęczowych”. Przez 5 lat „reżimu” opozycja uliczna hasała sobie swobodnie, jak wilk w kurniku i kompletnie nikt nie trafił do więzienia, ani nawet do aresztu (co nie przeszkadzało im marudzić, jak bardzo są oni gnębieni). Od dłuższego czasu zastanawiałem się, dlaczego nie intensyfikują oni swoich protestów, skoro zupełnie nic im za to nie grozi (a w razie czego na straży stoi Gazeta Wyborcza, Oko Press, RPO czy organizacja Sorosa/Smolara). To przecież logiczne- skoro możemy bezkarnie atakować wroga i ten nie reaguje, to bijemy go coraz mocniej, aż się odwinie, lub zginie. Lewactwo jednak z niewiadomych powodów było niesamowicie ostrożne i nikt przez 5 lat nie wpadł na to, aby zaostrzyć działania i przejść do rękoczynów. Ta bierność od lat mnie dziwiła, aczkolwiek też cieszyła, bo gwarantowała „status quo” w kwestii politycznej i światopoglądowej. W końcu po rozum do głowy poszedł „Margot” i wyszedł na tym bardzo dobrze, stając się celebrytą, męczennikiem i ofiarą reżimu.

Jako nieistotną ciekawostkę napiszę jeszcze o „love story” Margota i jego koleżanki (również z tego samego komunistycznego kolektywu). Margot podkochiwał się w niej od lat, ale ona odrzucała zaloty z powodu swojego homoseksualizmu (wolała dziewczyny, niż facetów). Jednym prostym trikiem „Margot” zdobył jednak jej serce- zaczął identyfikować się jako kobieta-lesbijka. Jego ukochana została w ten sposób zaszachowana i postawiona pod ścianą, bo nie mogła już odrzucać jego zalotów z powodu orientacji seksualnej, dodatkowo dalsza odmowa mogłaby być uznana jako ksenofobia, transfobia, homofobia, a więc faszyzm i nazizm. Zostali więc parą. Ta historia nadaje się na innowacyjny scenariusz do filmu romantycznego, bo te dotychczasowe są wszystkie na jedno kopyto. Pokazuje to też, że Margot to całkiem niezły spryciarz i potrafi osiągać swoje cele, używając logiki, tak bardzo deficytowej w jego środowisku. Ten deficyt logiczny lewactwa to zresztą jedyny powód, dla którego nikt wcześniej nie zrobił z siebie męczennika-celebryty, skoro to było takie proste.

Poniżej instrukcja niszczenia furgonetek Pro-Life, opublikowana przez robiący zawrotną karierę wśród lewactwa neokomunistyczny kolektyw „Stop Bzdurom”, do którego należy „Margot”.

https://www.facebook.com/stopbzdurom/posts/718505638730428

Podsumowując- „Margot” doskonale orientował się w realiach politycznych i wiedział, że przynależność do „rodziny” LGBTQWERTYHUJ da mu immunitet na przestępstwa, a w razie czego wszyscy staną za nim murem. Fakty są takie, że lewacki „aktywista” w dzisiejszej Polsce (i nie tylko) może popełniać dowolne przestępstwa i wykroczenia, wtedy możliwe są dwa warianty, jak to mówią ekonomiści i analitycy, sytuacja typu „win-win”: 1) albo wyczyny „aktywisty” zostaną zbagatelizowane przez władze (jak było dotychczas) i będzie można łobuzować dalej, aż do skutku; 2) albo nie zostaną one zbagatelizowane przez władze, wtedy „ofiara” z automatu staje się męczennikiem-celebrytą, który ma za sobą media, opozycję totalną, Unię Europejską, RPO, organizacje pozarządowe Sorosa, oraz celebrytów muzycznych i aktorskich.

Przez 5 lat funkcjonowania „reżimu” zastosowanie miała wersja numer 1 (gdyż żaden uliczny lewak nie odważył się dotąd na rękoczyny i chwalenie się nimi na pejsbuku), ale w końcu ktoś przegiął pałę i tym samym wskoczyła opcja druga. „Margot” trafił do aresztu na 2 miesiące za uszkodzenie furgonetki i pobicie kierowcy. „Areszt” to w tym przypadku za duże słowo, bardziej przypomina to „internowanie” Lecha Bolęsy w Arłamowie. „Margot” w „areszcie” ma do dyspozycji wygodną, jednoosobową celę oraz szereg luksusów, jak wegański jadłospis czy wsparcie armii prawników. Uaktywnił się nawet Krajowy Mechanizm Prewencji Tortur, czyli organ, o którym pewnie większość osób słyszy po raz pierwszy w życiu. Podlega on pod lewackiego RPO (Adama Bodnara), co wyjaśnia fakt, że dali o sobie usłyszeć po raz pierwszy po 11 latach funkcjonowania (wszak lewak po raz pierwszy w historii trafił za kratki, a prawica i konserwatyści nie podlegają ochronie RPO).

„Margot” na początku października opuści areszt w błysku fleszy, jako superbohater-celebryta-męczennik (oczywiście z uniewinnieniem, lub w skrajnym przypadku z jakimś śmiesznie niskim wyrokiem w zawieszeniu). Dalej się zastanawiam, dlaczego nikt wcześniej na nie wpadł na taką strategię zrobienia kariery? Gdybym ja był lewakiem, to zrobiłbym to już w 2016 roku. To zresztą nie jest jakaś innowacja, lewacy z zachodniej Europy chuliganią od dawna, a Jacek Żakowski nawoływał do stworzenia „polskiego Hamasu” już w 2016 roku. Dopiero teraz jednak znalazł się pierwszy realizator. Zwykli lewacy teraz mają prawo być zazdrośni. Tracili czas, jeżdżąc na parady i przygotowując „instalacje artystyczne”, Hugo-Bader nawet wypastował się na czarno,  tymczasem wystarczyło tylko zniszczyć samochód, obić kierowcę (który się nawet specjalnie nie bronił, zaraz napiszę dlaczego) i całość opublikować na pejsie, aby wskoczyć na szczyt lewackiego fejmu.

Wyrachowanie i „chłodną kalkulację” „Margota” można doskonale zaobserwować na poniższym filmiku, gdzie dwie „aktywistki” („Margot” ze swoją ukochaną) opowiadają podnieconej Renacie Kim z „Newsweeka” i „Gazety Wyborczej” o swoim czerwcowym napadzie na furgonetkę i kierowcę.

„Margot” na filmiku jest uśmiechnięty od ucha do ucha. Swoje chuligańskie wybryki (niszczenie samochodów) nazywa „sportem”. Mówi: „zatrzymałyśmy ciężarówkę i dużą bandą ogarnęłyśmy to„. Najważniejszy jednak jest tu fragment o kierowcy furgonetki (od 1m35s na filmiku). „Margot” mówi, że „kierowcy są bardzo dobrze przeszkoleni i wiedzą, że nie mogą reagować na nic„. To jest fundamentalne zdanie, pokazujące prawdę o „reżimie” i „dyskryminacji” w państwie PiS, dlatego zacytuję je jeszcze raz: „kierowcy są bardzo dobrze przeszkoleni i wiedzą, że nie mogą reagować na nic”. Otóż, proszę państwa, sprawy doszły tak daleko, że jak „aktywiści” LGBT zniszczą ci samochód i będą próbowali atakować ciebie, to najprofesjonalniejszą postawą w tej sytuacji będzie… zezwolenie na obicie sobie ryja. Smutne, ale prawdziwe, jak śpiewała Metallica. Obrona własna przed tęczowymi agresorami podciągnięta zostałaby pod „zbrodnię nienawiści„, dlatego najlepiej po prostu pozwolić się obić, aby nie wylądować w więzieniu. Cwaniaczek „Margot” doskonale o tym wie (na podstawie obserwacji reakcji państwa, a raczej jej braku na wybryki KODziarstwa z lat 2015-2020) i postanowił to (z sukcesem) wykorzystać dla promocji swej własnej osoby. Prócz fejmu przyniosło mu to także efekty finansowe- na prowadzonych zbiórkach „Margot” i jego dziewczyna zebrali już około 200 tysięcy złotych.


Jak zachowały się lewackie media po aresztowaniu „Margot”? Tutaj nie ma niespodzianki. Zarzuty prokuratury to pobicie, udział w zbiegowisku i zniszczenie furgonetki (wśród zarzutów w ogóle nie ma wywieszania „tęczowych” flag). Media jednak przedstawiają to następująco: o pobiciu ani pół słowa, po co o tym mówić, to niedobra jest, o furgonetce piszą bardzo rzadko i to z dopiskiem, że była „homofobiczna” i „nienawistna” oraz z dopiskiem przypuszczającym (że furgonetka była „rzekoma” i „atak miał nastąpić”, chociaż wszystko widać na filmach, zamieszczonych przez samych sprawców), natomiast media skupiają przede wszystkim się na wywieszaniu „tęczowych” flag na obiektach sakralnych, produkując tym samym fejk-niusy, jakoby „Margot” został aresztowany wyłącznie za te flagi. Podobną retorykę (tu też nie ma niespodzianki) przyjęli politycy „opozycji totalnej” oraz zaprzyjaźnieni z nimi celebryci. Obowiązująca narracja jest taka, że biedny i zdyskryminowany „Margot” wywieszał „flagi miłości” i właśnie za to został torturowany, a potem zesłany na krzesło elektryczne. Podam kilka przykładów, aczkolwiek jest to ułamek procenta całości, bo wypowiedzieli się w tym temacie praktycznie wszyscy „ci co zawsze” od Róży Thun von Afrika Korps, przez Ostaszewską i Stuhra, po Zandberga.

Dariusz „TW Buyer” Rosati napisał na twitterze, że „brutalność” policji przypomina mu rok 1968, kiedy „pałowało nas ZOMO”. Dodał też, że „nadchodzą ciężkie czasy”. Nie wiem, czemu ZOMOwcy mieliby go pałować, skoro był w tym czasie ambitnym politykiem PZPR?

To mrożący sygnał dla wolności słowa i praw LGBT w Polsce” – napisała komisarz praw człowieka Rady Europy, Dunja Mijatović.

Kamila Gasiuk-Pihowicz napisała na twitterze: „Wysłanie Margot do aresztu przez sąd to prawny i cywilizacyjny skandal. To nie byłoby możliwe w żadnym normalnym kraju. Ale jest możliwe w Polsce PiS. Nie ma żadnych prawnych przesłanek do aresztowania. To jest niestety ponura konsekwencja podporządkowywania sądów obecnej władzy.” Ciekawe co by napisała, gdyby jakiś nacjonalista zniszczył jej samochód i sprzedał kilka klapsów w dzban? 

Bogusław Linda w emocjonalnym wpisie napisał m.in.: „Człowiek jest człowiekiem w każdym momencie i trzeba mu na to pozwolić. Zwłaszcza jeśli nie robi nic złego drugiemu człowiekowi.” No, ale problem w tym, że „Margot” zrobił coś złego! Uszkodził samochód i pobił kierowcę!

Śpiewak, Michał Szpak napisał: „Wszyscy do chu*a jesteśmy ludźmi. Nie ma gorszy/lepszy. WTF!!!„. Dlaczego więc, panie imienniku „Margot”, jedni mogą bić i niszczyć prywatne mienie, a inni nie mogą?

Inny wokalista, Dawid Podsiadło odleciał już całkiem, wplątując w sprawę córkę prezydenta, Kingę Dudę. Napisał on: „Kinga, taki ładny apel miałaś”.

https://www.facebook.com/pytapl/videos/751357712358960/

Podobnych głupot celebrycko-totalnych mógłbym przytoczyć jeszcze z tysiąc. Na ich podstawie podjudzony został lewacki tłum, który w umiarkowanej ilości wyszedł na ulice. Manifestacje w obronie „Margot” odbyły się w Berlinie, Szczecinie, Katowicach i wielu innych miastach. Największa z nich miała miejsce oczywiście w Warszawie, gdzie aresztowano „Margot”. Tam tęczowi chuligani znowu dali popis „tolerancji” i „miłości”. Skakali oni po dachu radiowozu i uniemożliwiali mu przejazd. Był oczywiście też „sitting” na środku ulicy. Jedna z „tęczowych” opluła w twarz JaOka z kanału pyta.pl. „Kurwy i chuje” ścieliły się gęsto wśród „mowy miłości” krzewicieli tolerancji, a brylowała w tym jedna łysa pani (albo pan, wszak nie wiadomo, z jaką płcią się identyfikuje), która darła ryja bezustannie, a policjantów per „kurwy” nazwała chyba ze 100 razy (filmik niżej). Ostatecznie zatrzymano około 40 osób (także to łyse), ale wszystkich szybko wypuszczono, pomimo czynnego udziału w zbiegowisku i znieważania funkcjonariuszy (co oczywiście nie przeszkodziło lewakom kontynuować narracji o „reżimie”).


W związku z tą idiotyczną sprawą doszło do kilku elementów humorystycznych, gdy rewolucja zjadła swój własny ogon. „Dziennikarz” TVNu został na antenie zwyzywany przez jednego z „tęczowych” za to, że mówi na „Margot” w rodzaju męskim. Podobny zarzut, z dużo gorszym finałem spotkał Piotra Jedlińskiego, byłego już prezesa „Radia Nowy Świat„. Radio zapowiadane było jako apolityczne, ale wyszło jak zwykle. Pan Jedliński mówił o „Margot” w rodzaju męskim, co wzbudziło wściekłość „tolerancyjnych”. Próbował on łagodzić sytuację TAK oraz TAK, ale niestety skończyło się TAK 😉 Dostało się również Rafałowi Trzaskowskiemu, który miał czelność nie uczestniczyć w warszawskiej demonstracji w obronie „Margot”. Wściekły tłum skandował „Gdzie jest Rafał!„. Prezydent Warszawy tłumaczył się potem w Gazecie Wyborczej, że: „Odwoziłem dzieci na wakacje i byłem w podróży, daleko od kraju„, ale na otarcie łez dodał oczywiście: „Uważam, że w sprawie Margot oraz protestujących reakcja państwa była rażąco nieproporcjonalna„.

Sprawa „Margot” jest łudząco podobna do sprawy George Floyda (oczywiście zachowując proporcje). W obu przypadkach wykreowano męczennika z rzezimieszka i chuligana, a rozszalały, dziki, neokomunistyczny tłum, podburzany przez media, polityków i celebrytów protestował na ulicach. W Polsce nie mamy zbyt wielu murzynów, więc trzeba było użyć innej mniejszości. Wprawdzie osoby LGBT szacowane są raptem na około 3% społeczeństwa (z czego spora część nie popiera ideologii), ale grupa ta posiada mnóstwo zawziętych, ogłupionych sojuszników w kręgach heteroseksualnych, dlatego ich najłatwiej było wyciągnąć na ulice w warunkach polskich.


Dla porównania opiszę dwie historie, które miałem „przyjemność” odczuć na własnej skórze w ciągu ostatnich dni. Tutaj jednak chodzi o kibiców piłkarskich, którzy nie są pod ochroną, tak jak LGBT, więc interwencji medialnej i politycznej nie było. W sobotę 1-go sierpnia wybrałem się na mecz Polonia Świdnica – Ruch Chorzów. Po przejechaniu ponad 200 kilometrów, w miejscowości Pszenno pod Świdnicą policja zatrzymała całą grupę wyjazdową (około 400 osób) na parkingu i bezprawnie przetrzymywała ją przez 2 godziny. Wszyscy zostali spisani, skamerowani, samochody zostały przeszukane. Tydzień później doszło do niemal identycznej sytuacji w miejscowości Gać koło Oławy. Grupa około 300 osób z Ruchu Chorzów została siłą stłoczona przez policję na niewielkim parkingu w pobliżu „stadionu”, bez dostępu do toalet i wody (w 30 stopniowym upale). Pomimo posiadania biletów na mecz- kibice nie zostali dopuszczeni na stadion. Oczywiście niewykorzystane bilety można sobie wsadzić w tyłek, bo zwrot pieniędzy nie przysługuje. Siły policyjne tego dnia to niezliczona ilość radiowozów, dwie armatki wodne i jeden pojazd opancerzony (na zdjęciu). Nikt się nie awanturował, nie zanotowano żadnych strat, przetrzymywano ludzi z biletami na jakimś zadupiu. Gdyby ktoś tylko otworzył gębę i „kurwował” na policję, jak łysa z LGBT- z pewnością spałowano by i zatrzymano wszystkich. Jak to jednak powiedział „Margot”- kibice byli zbyt profesjonalni, aby się awanturować, więc grzecznie wrócili do domów. Czy ktoś o tym pisał? Czy reagował Adam Bodnar? Pytanie retoryczne. To są tylko 2 przykłady z początku sierpnia z udziałem jednego klubu z trzeciej ligi, ale w skali całego kraju takich sytuacji są dziesiątki każdego tygodnia. To nie jest „dzieło” PiS, bo wcześniej było tak samo, albo jeszcze gorzej, wystarczy przypomnieć „akcję widelec 741”, podpaloną przez służby PO budkę pod ambasadą, albo bezpodstawne zapuszkowanie Maćka Dobrowolskiego, „Starucha” czy Wojciecha Sumlińskiego.

Niestety, ta część społeczeństwa, która identyfikuje się z prawicą doznaje bezustannych upodleń od policji właściwie od 1945 roku, ale lewicy to jakoś nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie- zawsze cieszyli się oni z tego, wyznając zasadę: „mój chuligan jest lepszy niż twój„. Teraz „przyszła kryska na matyska”, policja miała czelność aresztować chuligana „Margota” oraz zatrzymać 40 awanturników, którzy pluli, obrażali i skakali po radiowozach. I tak lewactwo ma 100 razy lepiej, niż prawica, bo nie zatrzymują ich bez powodu, jak to ma miejsce wobec ich rywali światopoglądowych. Ja jednak na pewno nie będę żałował tych wszystkich „Margotów” (którzy pewnie coraz bardziej będą się rozbisurmaniać). Skoro ja, spokojny człowiek, któremu obcy jest wandalizm i agresja wielokrotnie byłem ofiarą odpowiedzialności zbiorowej, to niech lewactwo ma tak samo, wszak walczą oni o równość.

Niestety, znając rząd PiS- podkulą oni ogon i będą próbowali załagodzić konflikt z lewactwem, co jest z natury niemożliwe i jak pokazały lata 2015-2020- przynosi odwrotne skutki. Lewactwo coraz śmielej zacznie harcować i naśladować „Margot”. Obecnie nie ma już w Polsce dnia, żeby na jakimś obiekcie katolickim nie zawisła tęczowa flaga, bo do tego już wszyscy się przyzwyczaili i nic za to nie grozi, więc metody będą stopniowo zaostrzane, a „reżimowy” rząd PiS prawdopodobnie będzie ustępował pola. Na koniec zacytuję Dariusza Rosatiego: „Nadchodzą ciężkie czasy„, tylko ja to widzę dokładnie odwrotnie, niż TW „Buyer”.

RacimiR, 11.08.2020

PS: Dziękówa za trzos dla Barbary, Grzegorza, Kamila i Pawła!

UPDATE: 18.08.2020 – Jako echa zatrzymania „Magrot” drugie życie znalazł jego tekst sprzed 2 lat, opisujący jego „związek” z guru lewicy, Klementyną Suchanow. Polecam każdemu, także dlatego, aby uświadomić sobie jak wygląda codzienne życie skrajnych lewaków. Tekst znajduje się TUTAJ, na jakimś fanpejdżu, gdyż oryginały zostały usunięte z lewackich mediów pod naciskiem pani Suchanow i jej koleżanek.

57 thoughts on “Afera Margotowa i ofensywa LGBT”

 1. A ja całą te sprawe widzę jako kolejny rozdział permanentnej rewolucji – rewolucja musi trwać, ani na chwilę nie może wygasnac, ciagle trzeba wymyślać performance-y, a floyd w jewesej posłużył jako przykład. Nawet sie zatanawialem czy będziesz chciał coś o tym napisać bo dla mnie to wybryk bardzo podobny do rafalali której gwiazda przygassa.
  Fundacja pro-life powinna teraz jako kierowców zatrudniać pigmentalnie upossazonych muslimow, Hindusów, z prikazem uzycia bejzbola na tęczowych. W prrzypadku zadymy pojeby lgbt nie odważa sie na nic ze wzgledu na rasizm i islamofobie.
  Z kibicami bywa różnie – ponoc pod Wieliczka byla proba zadymy gdzie grupa zamaskowanych kiboli chciala zatrzymać auta innej drużyny kibolskiej.
  Niemniej kibole nie maja ochrony panstwa, unii itp.
  Oby jak najszybciej ten eurokolchoz sie rozpadl ay w polsce rzadzila prawica. Te 3% lgbt zamknął bym w psychuszce i zrobil 'lot nad kukulczym gniazdem’. Pzdr.

  od RacimiR: Wśród kibiców są czarne owce, ale czemu ja mam za to cierpieć? To tak, jakby po wyczynach Margot i Antify policja zatrzymywała wszystkich sympatyków LGBT.

  1. Haha genialny pomysł z tymi islamskimi i hinduskimi kierowcami 😀 Nastąpi konflikt wewnątrzlewacki i lewactwo podzieli się wówczas na dwa obozy: antyislamofobów i na antyhomofobów. Ciekawe tylko po której stronie stanie GW, TVN, i cała reszta uciśnionych, oburzonych i walczących z krwawym reżimem Dudy mediów i ekspertów???

 2. Dodajmy że nakaz aresztu wydał antypisowski sędzia moim zdaniem celowo aby wykreować nowego męczennika i bolka

 3. A co do Linda wkurwia jakoś od 2014 zaczęło się delikatnie najeżdżał na filmu made in China/ Honkong podczas gdy sam grał w nudnych popierfolonych snujach a potem doszła tęcza i agitowanie Trzaskowskiego i Owsiaka i od tej pory rzygam jak patrzę na jego starą mordę takiego ścierwa jak komusze psy już bym dzisiaj za dopłatą nie obejrzał

  1. Bo teraz przyda mu się trochę kasy, więc dorabia sobie Boguś na pieprzeniu bzdur które mu podsuną. Już nie ma złotych czasów z lat 80-tych i 90-tych w polskiej kinematografii, to czemu by nie palnąć bzdur na zamówienie? Za kasę dzisiaj każdy się sqrwi…

 4. LastTimeLooser

  Autorze, mógłbyś dodać do strony taką modyfikację gdzieś na samym dole, odnośniki do najnowszych komentarzy?

  od RacimiR: No jest przecież na dole pod menu.

  1. LastTimeLooser

   Być może w przeglądarce telefonu nie jest widoczna. Sprawdzę na komputerze. To jeszcze jedno pytanie: Czy seria „likwidacja rasy” będzie jeszcze kontynuowana? Jest 12 części a gdzieś w komentarzach wyczytałem, że docelowo będzie 20. Pytam bo minęły już 2 lata od premiery ostatniej części, a bardzo ciekawe wpisy.

   od RacimiR: Będzie 😉

 5. Kibole na autorstradzie (tydzień temu): ;-)))))))))))))))
  https://www.sport.pl/pilka/7,64946,26167927,wielka-ustawka-kiboli-na-austostradzie-a4-zadzialali-w-nietypowy.html

  Już pod porzednim postem twierdziłem, że LGBT+ wskoczyło zamiast BLM u nas i robią taką samą akcję.

  Gwoli uzupełnienia:
  – Podsiadło odleciał na Męskim Graniu, koncercie grupy Żywiec i na tym samym koncercie w tle była jedna wielka tęcza.
  – Zbiórka dla Margot przekroczyła 2 dni temu 250 tysięcy a teraz to nie wiem.
  – Łysa to Jolka, druga męczennica wykreowana przez Fakt (chyba to „ona”).

  a teraz rzeczy, które podczas śledzenia wydarzeń najbardziej podniosły mi ciśnienie:

  1. Pewien wpis na twitterze (jakaś Ela Kowalczyk):
  „Jeszcze raz napiszę: Należy walczyć, by osoby #LGBT w Polsce posiadały imunitet, jaki mają np. posłowie. tak by byle policjant na ulicy niemógł zaaresztować osoby LGBT. To powinno być naszym celem, to trzeba wy móc na rządzących.Takie prawo nam się poprostu należy. #LGBTtoludzie”

  która wpisem tym wkurzyła nawet Giertycha a który i tak obrócił to przeciw PiSowi.

  2. Pewna rozmowa na youtube na kanale wideoprezentacje. Prowadzący Ator rozmawia tam z aktywistą LGBT o nicku Linus czy jakoś tak na temat ostatnich wydarzeń:
  https://www.youtube.com/watch?v=MtnLg-MA0CY

  Między innymi jest tam temat poświęcania zwykłych gejów w tej walce ideologicznej. Nie chce mi się tutaj robić tranksrypcji dosłownej ale z pamięci jeden fragment: Ator spytał, czy aktywiści zdają sobie sprawę, że takimi akcjami powodują nienawiść a na to aktywista odpowiedział mmniej więcej tak: jeśli do tej pory 10% ludzi było za nimi a 90% nie miało zdania. To teraz 40% będzie przeciw nim ale oni zyskają dodatkowe 30% popierających a jakieś 20% nadal pozostanie bez zdania więc się opłaca. Ator pyta czy więc świadomie poświęcają zwykłych gejów, którzy będą narażeni na ataki tych 40% przeciwnych. A aktywista: to nie my, to PiS. Widać, że ideologia LGBT ma gdzieś zwykłego geja.
  Tak jak powiedział Ziemkiewicz: teraz zwykły homoseksualista to dziadostwo, już niemodne (też z pamięci mówię).
  Widać z tego filmiku po wypowiedziach (prawie każde zdanie zaczyna od „generalnie” co jest irytujące), że ten aktywista prezentuje raczej niski
  poziom umysłowy ale przy okazji zdradza strategię ze szkoleń bojówek LGBT finansowanych między innymi przez Trzaskowskiego. Jest też mowa o celach i jednym z nich jest NORMALIZACJA LGBT+.
  Ogólnie jak ten koleś nie wiedział co odpowiadać to odpowiadał „wina PiS”.

  Pod tym filmem można znaleźć wypowiedzi zwykłych gejów, którzy są przeciwni ideologii LGBT.
  Ja uważam,że zwykły gej, któremu nie zależy na rozgłosie i chce spokojnie żyć jest w sytuacji patowej. Publiczne wyparcie się tej ideologii oznacza dla niego tzw „wyjście z szafy” i wejście na świecznik a co gorsza ataki z strony niby tej samej grupy. Jeden z gejów nawet prześledził komentarze pod swoimi filmami i 100% nienawistnych komentarzy pochodziło od LGBT o czym można przeczytać tutaj (przerąbane ma 2 gejów, któzy otwarcie sprzeciwiają się ideologii LGBT):
  https://fronda.pl/a/tylko-u-nas-tomasz-poller-lgbt-tropi-zdrajcow-orientacji,148449.html

  3. Na jakim etapie jest to już za granicą:

  Profesor matematyki Laurie Rubel stwierdziła, że matematyka jest rasistowska. Inni akademicy się z nią zgodzili. Internetowe wpisy, oznaczone hasztageiem #takebackmath (ang. odzyskajmy matematykę), zyskują coraz większą popularność.
  W podobnym tonie wypowiedziała się czarnoskóra matematyk Marian Dingle. „Teraz już wiadomo, że inne kultury używały teorii którą nazywamy teorią Pitagorasa, jednak dalej tak ją nazywamy. To kolonizacja i usunięcie. Mamy kanon matematyki który to sprawia”
  To nie jest pierwszy raz kiedy Gutierrez wyraziła podobne poglądy. W 2017 roku jej tekst znalazł się w antologii przeznaczonej dla nauczycieli matematyki. Stwierdziła wtedy, że nauczyciele muszą być świadomi politycznych i rasistowskich konotacji matematyki.
  W tym samym tekście Gutierrez martwiła się również, że matematyka wpływa na umacnianie białego przywileju. Jej zdaniem ważna rola matematyki w gospodarce sprawia, że osoby które sobie z nią radzą są w lepszej sytuacji i np. profesorom matematyki jest dużo łatwiej dostać granty na badania niż profesorom gender studies czy socjologii. Uznała również, że skoro mniejszości etniczne gorzej sobie radzą z matematyką niż biali, to jest ona elementem rasistowskiego systemu.

  Szkoda, że w komentarzach nie można wytłuszczać fragmentów tekstu..(sic!)

  Żródło i więcej na ten temat:
  https://niezalezna.pl/345523-lewicowa-profesor-twierdzi-ze-matematyka-jest-rasistowska-nauczyciele-musza-bycswiadomi

  zresztą NASA też ma zmieniać nazwy planet bo są rasistowskie:
  https://prawy.pl/109865-absurd-nasa-zmieni-nazwy-planet-obecne-sa-zbyt-rasistowskie/

  4. Pod pewnym artykułem na interii dotyczącym tego, że Adrian Zandber nie będzie zasiadał już w zarządzie partii Razem zadałem pytanie jak to jest z parytetami w partii Razem – bo skoro jest 56 płci to jakże to, tylko 5 miejsc w zarządzie? Wdał się ze mną w dyskusję jakiś lewak atakując mnie i okazując pogardę, ale nie odpowiadając na pytanie. W końcu wygdukał coś o 2 płciach biologicznych. No to pociągnąłem temat aresztów, bo gównboburza powstała przecież, że „Margot” idzie do męskiego aresztu. Przestałem tam się udzielać bo to była dyskusja jak z jakimś trollem: bezcelowa. Ale temat nadal mnie zastanawia: w parytetach ma chodzić o płeć biologiczną ale w aresztach już nie? Kompletny brak logiki.

  4. Chcecie wiedzieć jak z dzieci robi się trans bez wiedzy rodziców nawet?
  Ciekawa audycja radia WNET:
  https://www.youtube.com/watch?v=5vNMlwZNpS8

  5. Ciąg dalszy zagranicy:
  https://telewizjarepublika.pl/lgbt-pietnuje-sportsmenki-ktore-sprzeciwiaja-sie-konkurowaniu-z-trans-kobietami,99594.html

  6.
  Jednakże rzecz, która najbardziej mnie rozwścieczyła:

  Cytuję:
  Joanna Scheuring-Wielgus udostępniła program z kanału Krytyki Politycznej. W rozmowie lewicowe aktywistki ubolewają, że dzieci wychowywane przez heteroseksualną parę „mają niejasne wzorce , co może prowadzić do dezorientacji i nierozpoznania własnej płci”.
  A kim są „ekspertki”? Chodzi o Agatę Szczęśniak, Katarzynę Wężyk, dr Katarzynę Kasię i dr Wiktorię Tchórz-Fretkę ze Stowarzyszenia „Liberał
  Polski”. Przekonują m.in., że dzieci wychowywane przez dwoje osób różnej płci „mają niejasne wzorce , co może prowadzić do dezorientacji i
  nierozpoznania własnej płci, a w efekcie do heteroseksualizmu”.
  Tam link do całego wideo:
  Źródło:
  https://prawy.pl/109540-oni-sa-niemozliwi-krytyka-polityczna-obawia-sie-heteroideologii-i-atakuje-rodzine-a-scheuring-wielgus-jest-zachwycona-materialem-wideo/

  Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości do czego to zmierza??? I niech mi ktoś powie, że adopcja dzieci przez homoseksualistów ma na myśli samo dobro biorąc pod uwagę punkt 4 i 6 !!!!!!!!!!

  Tak na marginesie: Wielgus to w ogóle obiecała solennie w Poznaniu na zjeździe tęczowych, którzy zajęli Półwiejską, że tęczowa flaga zawiśnie obok flagi Polski na sejmie. Swoją drogą Jaśkowiaka też tam nie było.

  A dziś trafiłem na taki oto artykulik na temat tego kto jest szefem Kampanii Przeciw Homofobii i okazuje się, że nie jest to polak:
  https://prawy.pl/109893-wazne-pytania-o-lidera-kampanii-przeciw-homofobii-czy-slava-melnyk-cos-ukrywa/

  jest tam też o tym kto finansuje KPH.

  Ciekawy wpis wyjasniający po co jest konwencja stambulska:
  https://twitter.com/Br_Nowak/status/1291836935221186560

  A tutaj naocznie widać miłość i tolerancję LGBT:
  https://wpolityce.pl/polityka/511464-co-po-profanacji-figury-chrystusa-do-czego-sa-zdolni-wideo
  Argentyna, listopad 2013

  i muszę powiedzieć, że tak jak mnie wzruszyła obrona tej katedry, to rzadko mnie coś tak wzrusza. Rzeczywiście porażające wideo jak dla mnie.

  A tak już całkiem z innej beczki: czy ktoś wie dlaczego w końcu Cejrowski prosił o modlitwę?

   1. Widziałem to. I ten fragment o apelu do zwykłych gejów nie uda się z innego powodu, o którym wcześniej pisałem: LGBT ma w szachu zwykłych gejów z tego względu, że oni nie chcą zwracać na siebie uwagi, przynajmniej większość. Widzę to po anonimowych komentarzach w necie. Więc chociażby z tego powodu nie ujawnią się a co dopiero w prawicowych telewizjach. A aktywiści LGBT doskonale o tym wiedzą.

 6. https://www.metalnews.pl/inne/burzum-i-varg-zbanowani-na-facebooku-uzytkownicy-portalu-zablokowani/?fbclid=IwAR0PROIGs_we_wvOJu0CVaIgeGTrDf4YYe0OfDxKvYK4I7ivumWDsaRgksI

  Sprawdziłem sobie właśnie i bez jaj facebook usuwa posta z muzyką Burzum w kilka sekund, poprosiłem znajomych o sprawdzenie i to samo.

  Skumajcie zatem bazę. Paręnaście lat temu za dzieciaka krążyły rzekome listy zespołów nie polecanych do słuchania przez kościół katolicki, jakież to było oburzające, jaka wstrętna cenzura, jaka głupota, jak ktoś w ogóle śmie śmieć odradzać cokolwiek. Jakiż ciemnogród i średniowiecze.

  W 2020 roku facebook po prostu cenzuruje całą twórczość kolesia, bo tak, nikomu się nie tłumaczy, nikogo nawet o tym nie informuje. Po prostu nie będziesz sobie słuchał i polecał znajomym zakazanej muzyki.

  Wiecie kogo to obchodzi? Absolutnie nikogo 🙂
  Ostatnio jak ocenzurowano jeden kawałek w radiu to był jazgot na cały kraj, teraz ocenzurowano czyjąś całą twórczość i nobody kiers 🙂

  A najlepsze jest to, że jestem przekonany, że ci wszyscy bojownicy z katolickim reżimem, zabobonem, ciemnogrodem i średniowieczem, którzy od 25ciu lat żyją z profanowania katolickich symboli (a robią to dlatego, że naśladują Brzum) i wszędzie zasłaniają się wolnością ekspresji artystycznej i słowa – teraz nawet nie pisną jednego słówka w obronie twórczości, którą inspirują się całe życie.

  od RacimiR: Trochę interesuję się tym koleżką i najgłupsze jest to, ze on po „kontrowersyjnych” młodzieńczych wybrykach- ostatnio wyluzował i ewidentnie chciał się wkupić w lewactwo, a ci mu tak podziękowali.

 7. kici kici KOCUR

  Idąc jak gdyby na pomoc naszym tęczowym braciom sparafrazowałem pewną piosenkę która pasuje jak ulał do obecnej sytuacji i proponuję ją jako hymn osób LBTGHOOY. Dla zainteresowanych mogę podesłać muzykę.

  Tęcze w górę (Hot Margot Lied)

  Chorągiew z tęczą wznieś. Szeregi mocno zwarte
  LBGT maszeruje, spokojnym równym krokiem
  A towarzysze aresztowani przez oddziały zwarte
  Są z nami coraz liczniej z każdym rokiem
  A towarzysze aresztowani przez oddziały zwarte
  Są z nami coraz liczniej z każdym rokiem

  Ulice wolne, idą tęczowe bataliony
  Ulice wolne dla bojówek LTBG
  Na tęczę patrzą już miliony
  I dzień orgazmu i punktu gie.
  Na tęczę patrzą już miliony
  I dzień orgazmu i punktu gie.

  Już ostatni raz grany jest alarm
  Do boju gotów jest każdy z nas
  Już tęcze powiewają na wszystkich drogach
  Dawnej niewoli już kończy się czas
  Już tęcze powiewają na wszystkich drogach
  Dawnej niewoli już kończy się czas

  Jest to mój performer artystyczny który nie ma na celu obrazy niczyich wartości ani uczuć religijnych, rasowych, orientacyjnych i narodowościowych.
  kici kici KOCUR

 8. I wladza ledwo po wyborach z ’ wbudowaną hipokryzja w ustawieniach fabrycznych ’ wystawiła społeczeństwu odbyt i zafundowala sobie podwyżki.
  W sytuacji gdzie średnia krajowa to 5tys (3,5tys na reke)
  To sędziowie sn dostana 20tys, ministrowie i wiceministrowie 15tys, poslowie senatorowie starosci wojewodowie 13tys.
  Dodatkowo jest recesja, ludzie tracą prace prrzez koronasyf. Zajebisty moment.
  Zastanawiam sie ile rocznie wiecej w skali polki bedzie to mld pln więcej! 1, 2 mld?
  A kto sfinanuje te podwyżki? Oczywiście my podatnicy.
  Jedynie konfederacja byla przeciw ale chyba tylko aby o nich mowili i mieli darmową reklame w mediach, gdyby zamiast 11 posłów mieli 111 to pewnie byliby tez za podwyżkami, wszak kasa nie śmierdzi.
  Nawet krol jewropy tusk skrytykowal opozycje ze byla za, no ale sam hipokryta z nazych podatkow bierze pensje 35tys euro miesięcznie.

  od RacimiR: Skandal, w dodatku przepchnięty na szybkości i przy porozumieniu POPiS. Jak to mawia Stanisław Michalkiewicz- kopią się co najwyżej po kostkach, ale w kwestiach takich jak ta- działają wspólnie i w porozumieniu. Do wyborów 3 lata więc pewnie wszyscy zapomną, zresztą mało kto o tym się w ogóle dowie, bo media obu stron opanowała jakaś dziwna cisza.

  1. pis, podobnie jak Duda, wie że to ich ostatnie wygrane wybory
   i niczego nie muszą już udawać. A już na pewno patriotów bo w tym przebraniu czuli się nieswojo, widać to po cyrku z podwyższanie i z żałosna organizacją rocznicy bitwy warszawskiej

   1. śmiać mi się chciało jak na stulecie Wiktorii Warszawskiej Błaszczak zaprezentował… znaczek.
    Zajeb@#%cie kuźwa.

  2. Przypomina mi się naiwny komentarz kogoś tutaj, przed wyborami, że jak wygra Trzaskowski, to będzie fajnie, bo będzie wetował kolejne podwyżki podatków.

  3. Pod wplywem krytyki króla jewropy tfu … tuska platfusom w senacie szajba odbiła w drugą stronę i teraz nagle są przeciwko podwyżkom (tam samo nagle czesc lewicy jest przeciwko).
   To ewidentnie po raz kolejny dowodzi dwóch ważnych faktów:
   – tusk jako szara eminencja nadal ma wplyw na kierownictwo po (z bylymi przystawkami .n, wiosna)
   – 'opcja szwabska’ ma duży wplyw … tzn. zarządza opozycją w polsce
   Pisiory glownie z obawy o poparcie spoleczne tymczasowo przynajmniej zrezygnują z tych podwyzek (jak to terlecki wyjawił sprawa najprawdopodobniej jest juz za żegnana).
   Ja mysle jednak ze predzej czy pozniej sprawa podwyzek powróci pod obrady, bo jak to poseł ma zarabiać marne 2x srednie krajowe – teraz zarrabiaja 8tys+dodatki. Te 8tys a nawet wiecej zarobi rozgarniety lekarz, prawnik czy informatyk.
   Aby jednak nie drażnić społeczeństwa i nachapac sie troche kasy beda okresowo przyznawać sobie stanowiska w państwowych spółkach (dyrektor, zarząd, rada nadzorcza) i tak wyjda na swoje.
   Pzdr.

   od RacimiR: Ciekawie się to rozwinęło, aczkolwiek opozycja po raz kolejny pokazała, że jest bandą frajerów i są „za a nawet przeciw”. Gdyby zagłosowali od razu przeciwko, to PiS i tak by ich przegłosował większością sejmową, a przynajmniej mogliby powiedzieć, że „nie chcem ale muszem” wziąć te podwyżkę.
   Żona prezydenta też powiedziała, że nie chce tych nowo przyznanych pieniędzy.

   1. Wszystko fajnie, ale jeśli prawdą jest, że sprawa podwyżek wyszła z inicjatywy opozycji (a wszystko wskazuje, że wyszła, bo gdyby sam PiS chciał podwyżek to opozycji by nie pytał i nic z nią nie uzgadniał tylko forsował wszystko samemu od początku do końca a już na pewno nie odstępowałby po fiasku w senacie, jak to zapowiada Terlecki) to ta banda frajerów okazała się bandą frajerów do potęgi. Budka już z Tuskiem się kopią po kostkach, zobaczymy co będzie dalej 🙂

 9. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

  ▌▌Proponuję uchwałę:

  Na podstawie Artykułu 13. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej o zakazie propagowania ustrojów totalitarnych oraz stosowania przemocy w prowadzeniu polityki państwa niniejszym ogłaszamy całą Polskę strefą wolną od totalitarnych i przemocowych metod propagowania oraz realizacji ideologii LGBT+ (+ pedofile i pozostałe zboczenia seksualne).

  Zboczenia seksualne można tolerować, zboczenia seksualne można leczyć, zboczenia seksualne można w końcu karać, gdy są nakierowane na krzywdzenie innych, szczególnie dzieci, nie można natomiast wywodzić z nich narzędzi totalitarnej opresji człowieka, rodziny i Narodu — nie można wywodzić z nich narzędzi do siłowej przebudowy ideologicznej całego społeczeństwa i całego świata pod zadany z góry przez ideologię LGBT+ (+ pedofile i pozostałe zboczenia seksualne) wzorzec przewidziany wyłącznie dla zboczeńców w służbie neomarksizmu: totalitarny reżim cenzury oraz panowania ideologicznego kłamstwa nad wolnością poznawania realnego świata — czego najwyższą gwarancję ustanawia Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej oraz władza zwierzchnia należąca bezpośrednio do Narodu.

  .

  1. Białorusini myślą że w UE jest cudownie a u nich strasznie a tu w obecnych czasach jak Białoruś została by tym co jest i przetrzyma trochę to może zostać liderem w Europie. Jak to? Po prostu, Europa się degraduje i upada moralnie a co za tym idzie też gospodarczo. To Europa robi zatrzymanie gospodarki przez korono-swirusa a Łukaszenka miał to w du..e. unia ogólnie robią dziwne rzeczy jak imigranci/terroryści islamscy, tęczowe rewolucje narzucanie LGBT, dotacje dla różnych przedsięwzięć, tu u nas szerzy się lewactwo socjalizm w najgorszym wydaniu.
   Boję się że przyjdzie czas na to że jeszcze będziemy patrzeć z zazdrością na Białoruś

   1. Białorusini w większości są prorosyjscy, a w wielu częściach kraju m.in w ich stolicy czyli Mińsku najczęściej używanym językiem jest rosyjski. Wydaje się że Białorusini faktycznie mają dość Łukaszenki (oczywiście sama organizacja protestów może być opłacana) ale są to ponadpodziałowe, niezależnie od poglądów, gdyby na Białorusi odbyły się naprawdę uczciwe, demokratyczne wybory to wygrałby je ktoś skrajnie prorosyjski który nie miałby żadnych oporów przed ,,integracją” z Rosją. Co jak co ale Łukaszenka nie chce przyłączenia Białorusi do Rosji.
    Dlatego też Rosja nie chce robić interwencji zbrojnej na Białorusi w obronie Łukaszenki, bo wolałaby mieć kogoś co w 100% byłby marionetką Putina oraz że obrona nielubianego Łukaszenki spowodowałaby wrogość Białorusinów do Rosji, (chyba to ostatni naród poradziecki który ma sympatię do Rosji), Ukraińcy nawet przed wybuchem wojny w Donbasie nie pałali sympatią do Rosjan dlatego Putin bez skrupułów mógł zacząć tam mieszać.

    1. A może Kreml nie chce już utrzymywać tego systemu na Białorusi? sprzedadzą wsztstko jak u nas A poprzez UE i tak będą militarnie tam obecni. Niemcy Francja zdobędą rynki nowe A Rosja otrzyma wielki zastrzyk $ i wszyscy zadowoleni. No może oprócz Białorusinów.

 10. No i wypuszczono Margota na wolność, a Czajka huknęła aż miło, zadziwiająca synchronizacja 🙂

  od RacimiR: Żenada do kwadratu, już nawet tych 2 miesięcy nie mógł wysiedzieć tylko wypuścili go po 3 tygodniach na wnioski m.in. rabina Schudricha i kilku zinfiltrowanych księży. Ja jestem coraz bardziej przerażony.

 11. Witam, mam dwie sprawy
  1) Środowiska LGBT przy obecnej strategii będą dążyły do bardzo niskiego poparcia społecznego przede wszystkim przez obronę niszczenia cudzej własności czy pomysły immunitetu dla osób nieheteroseksualnych.
  2) Chciałbym samemu założyć bloga. Nie ukrywam że bardzo podoba mi się Pańska strona. Tematyką będzie moje miasto i punktowanie ekipy nim zarządzającej. Chciałbym w związku z tym zapytać się na jakim hostingu jest Pańska strona i o inne techniczne sprawy związane z prowadzeniem takiej strony.
  Pozdrawiam
  Bisson

  od RacimiR: Co do punktu 1- niestety te działania przysparzają lewakom całkiem dużego poparcia, dzięki mediom, które przedstawiają sytuację odwrotnie.
  Co do bloga- ja mam hosting w home.pl, ale raczej nie polecam z powodu wysokiej ceny (no chyba że jesteś bogaczem). Poszukaj czegoś tańszego. Domena obojętnie gdzie, najlepiej po prostu tam, gdzie najtaniej, ja mam w ovh. Nie daj się nabrać na różne promocje, że coś jest „za darmo”, bo na ogół polegają one na tym, że pierwszy rok jest za darmo, a kolejne lata są 3 razy droższe.
  CMS najlepiej wordpress, jest łatwy i popularny.

  1. zapomniałeś dodać jednego dużego poparcia wśród kobiet, dlatego nie mam zamairu się się żenić i zakładać rodziny , jak widzę przeciętną burą sukę na ulicy rzygać mi się chce na jej widok

   1. No i w ten sposób dokładnie wypełniasz ich cel – bo ich celem jest to, żeby jak najmniej ludzi zakładało rodziny. Tancred, po której stronie Ty właściwie jesteś?

 12. https://www.tvp.info/49630720/awaria-czajka-wisla-warszawa-nowe-niepokojace-doniesienia-do-wisly-trafia-prawie-trzy-razy-wiecej-sciekow-niz-przed-rokiem-wieszwiecej
  A w Warszawie znowu ścieki z Czajki wlewane są do Wisły, dokładnie po roku i dwóch dniach po tym jak stało się to rok temu. Podobno tego szamba jest więcej niż rok temu.
  Zastanawia mnie co przez ten rok władze stolicy zrobiły w sprawie Czajki, rząd sugerował budowę rurociągu awaryjnego no ale Trzaskowski wie swoje, zresztą gdy startował na prezydenta Polski to nie mógł skupiać się na tym, a teraz znów Wisła na północ od Warszawy i Bałtyk będą zanieczyszczone. Oczywiście Greenpeace znowu nic nie powie.

  od RacimiR: Śmiech na sali. Media sprzyjające Trzaskowskiemu zwalają winę na Lecha Kaczyńskiego oraz promują teorię, że ozonowane przez „Szambelana” ścieki są czyste. Skoro więc wystarczy tanim kosztem ozonować ścieki, to po cholerę są oczyszczalnie za miliardy?

 13. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

  ▌▌Skoro „gay pride”, to i temat ścieków jest jak najbardziej na miejscu („wielofunkcyjny odbyt”). Jeszcze bardziej na miejscu byłaby pedofilia — czy to statystyki, czy też samo źródło tęczy na sztandarach LGBT+Pedofile identyczne ze źródłem pochodzenia pedofilskiego misia Pedobeara uprawniają do ścisłego wiązania LGBT+ z pedofilią.

  .

  „Zastanawia mnie…”

  Sugeruję pogłębić zastanowienie (co się ograniczać?): nie oglądam TVPiS, więc wiele mnie ominęło, a i tak dotarło do mnie całe morze dowodów, jak to budowa oczyszczalni w Warszawie była wynikiem korupcji.

  Jak wywóz śmieci stałych z Warszawy to jeden wielki przekręt bez legalnych umów.

  Jak za pieniądze podatników w urzędach miejskich pracują farmy troili zajmujących się w godzinach pracy „szerzeniem nienawiści”.

  Jak warte miliony kamienice załatwiają sobie urzędnicy Ratusza.

  Jak rąbiące dzień w dzień przez pół roku media TVPiS udowodniły już czarno na białym, że sam marszałek Senatu to koperciarz i przekręciarz (co tam dopiero szeregowi członkowie partii).

  .

  I co?

  I NIC! NIKT NAWET NIE SIEDZI!

  To oznacza, że — bazując jedynie na materiałach TVPiS, wroga propaganda niepotrzebna — PiS zbudował gigantyczne państwo z dykty — okradające nas z połowy majątku na pasożytniczą kastę urzędniczą, a jednocześnie kto bezczelniejszy jest w nim całkowicie bezkarny, jedynie dla zwykłego Polaka (niewolnika socjalizmu) obowiązują kary PiS-owskiego stanu wojennego: 30.000 zł mandatu za drobne przekroczenie ministerialnych wytycznych i 8 lat więzienia za większe.

  To dla was, kochani „zwykli Polacy” — lata więzienia i konfiskata mienia. Sobie organizujemy wstecznie zalegalizowaną bezkarność za popełnione zbrodnie. Prawo i Sprawiedliwie by PiS!

  Polska jako zupełnie niepoważne państwo z dykty na arenie międzynarodowej, a ludzie cali w emocjach z powodu g…

  .

 14. RacimiR miałem taką dyskusje z lewakami na discordzie. Postawiłem tezę że rasy nie powinny się mieszać bo mają różny iloraz inteligencji a na przykład dałem to że skośnoocy są średnio bardziej inteligentni od czarnych a czarni są średnio najmniej inteligentną rasą. Pokazują to też statystyki że najbardziej inteligentni zarabiają najwięcej. Jeden czarny na czacie uznał że nazwałem go debilem z powodu rasy. Lewacy zaczęli mnie obrażać. Trzeba było im tłumaczyć W końcu jeden poprosił o źródło. Podałem je: aristocratsofthesoul.com/average-iq-by-race-and-ethnicity Potem z powodu braku argumentów zaczęli mnie wyzywać od rasistów i faszystów. Próbowałem z nimi rozmawiać ale były tylko wyzwiska. I odpuściłem. Co z nimi począć? A jeszcze na marginesie: czy sądzisz że lewactwo jest teraz w natarciu czy w odwrocie?

  od RacimiR: Dyskusje z nimi nie mają żadnego sensu, zwłaszcza te „grupowe”. Jeden na jeden, tak na spokojnie to jeszcze może coś z tego będzie. Ale jeden na kilku to strata czasu i prawo Godwina.
  Lewactwo obecnie zdecydowanie jest w natarciu, tak w Polsce, jak i za granicą. 2020 rok to tragiczny rok dla konserwatystów, aż się boję myśleć co będzie za kilka lat.

  1. Kiedyś mówiłeś że lewactwo jest w odwrocie i rzeczywiście było tak jeszcze w 2019. Polska jakoś to przetrwa bo Czajkowski przerżnął. Dudopis wiele nie robi lecz nie jest lewakiem. Ale USA to ja nie wiem. Nie dokończyłem zdania „Trzeba było im tłumaczyć”. Miało być Trzeba było im tłumaczyć że iloraz inteligencji to nie mądrość.

   od RacimiR: Mówiłem, że lewactwo jest w odwrocie? Jeżeli tak, to jakże się myliłem. Są w oczywistym natarciu, zwłaszcza na zachodzie, ale u nas też. Porażka wyborcza Szambelana spowolniła proces, ale rozwój niestety widać gołym okiem.

  2. Natomiast ja chętnie porozmawiam.

   @CWIRRED

   1. Kontrargument na temat różnic w inteligencji:
   http://www.lechstepniewski.info/czytanki/metoda.html

   2. Zakładając jednak, że rzeczywiście średnie IQ ras różni się, w jaki sposób miałby to być argument przeciw mieszaniu ras? Jaki jest związek logiczny między różnicami IQ a mieszaniem ras?

   @RacimiR

   2020 jest może i tragiczny dla konserwatystów, ale czy wyróżnia się spośród pozostałych lat XXI wieku?

   od RacimiR: Wydaje mi się, że 2020 wyróżnia się mocno, za sprawą odrodzenia BLM w USA.

   1. konserwatyści na całym świecie skazali się na zagładę w dniu kiedy dali sobie wmòwić że rasizm i antysemityzm to coś złego

    1. Nie, Tancredzie. Konserwatyści skazali się na zagładę, gdy dali się przekonać, żeby nie zakładać rodzin i nie mieć dzieci.

     Brzmi znajomo?

 15. Wczoraj nasza reprezentacja przegrała mecz z Holandią 0:1. W drugiej połowie nie oddaliśmy żadnego strzału. Praktycznie nie ruszaliśmy się z własnej połowy, zastanawiam się jak to możliwe, przecież mamy młodych talentów np. Piotr Zieliński czy Sebastian Szymańskim; grają oni w topowych klubach, gdzie grają regularnie i rozgrywają bardzo dobre mecze, jak to się dzieje że teraz w kadrze ci pomocnicy jakby zapominali jak się gra w piłkę i nie potrafią żadnej akcji rozegrać. Reprezentacja miała okazję wykazać się jak grają bez Lewandowskiego (dostał wolne po wygraniu LM przez Bayern), no i właśnie pokazała że bez niego nie umie. Tylko że mamy też kilku innych dobrych młodych piłkarzy, ciężko uwierzyć w to że grają tak jak grają, przecież patrząc na ich umiejętności to nasza reprezentacja powinna być przynajmniej dobrym średniakiem.

  1. Jak mi to mój ojciec tłumaczył, wszystko rozchodzi się o pieniądze.
   Dlaczego mają się starać grać na 100% w reprezentacji, w której np. bardzo mało zarobią pieniędzy; mogą doznać kontuzji, stracą wtedy szansę na awans w swoim klubie; właściwie nie prowadzą wspólnych treningów, przez co członkowie się nie znają.

   od RacimiR: Niby tak, ale to dotyczy wszystkich krajów, więc czemu reszta się stara, a nasi nie?

 16. Wojna kulturowa nie ma dziś sensu” – w ubiegłotygodniowym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy” ukazał się wywiad z szefem Forum Młodych PiS Michałem Moskalem. Szef młodzieżówki partii rządzącej przyznał w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim, że nie warto iść na wojnę ideologiczną z lewicą.

  Wśród najważniejszych wyzwań stojących przed Polską, Moskal wymienił ochronę zwierząt, równouprawnienie płacowe kobiet oraz walkę z przemocą w rodzinie. Dodatkowo szef młodzieżówki PiS ocenił, że współczesne wyzwania są inne od tych kształtujących podział na prawicę w XVIII wieku. „Polska zmienia się za naszych rządów, my też musimy się zmieniać” – stwierdza Michał Moskal w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim na łamach tygodnika „Do Rzeczy”.

  Pozdrawiamy naiwniaków spod znaku #MimoWszystkoDuda

  od RacimiR: Wiadomo, że PiS to nie jest prawica, ale Trzaskowski niby lepszy?

 17. Jak myślicie dzięki komu są w natarciu, dzięki wolnościowym i libertańskim, wszom, poczytajcie strony takich ścierwo pokroju obywatel zrozumiecie że o i mając do wyboru prawicę czy lewactwo zawsze wybiorą te drugie,, na jachire głosowały wolnościowe libertańskim cioty a te prawie 50 procent szambelana od konfrajeracji to oczywiście od wolnościowcòw

  od RacimiR: Wydaje mi się że przesadzasz. Lewactwo to totalitaryzm bolszewicki, czyli przeciwieństwo wolności. Prawdziwy wolnościowiec nigdy nie zagłosuje na lewaków.

  1. ale ci co się nazywają wolnościowcami głosowali m.in:
   – zulu gulę rossa z po- popierał go ten pajac liroy
   -jacka burego po- dlatego że jest nabardziej wolnościowy
   -szczotkowski też po i tak samo

   od RacimiR: Nie sądzę, żeby na nich głosowali. Prędzej na Korwinistów.

  2. dla wolnościowców liczy się tylko chrzanienie o wolnymrynku a ich guru to rzyminaie pokoju friedmana czy rand, libertańśkie cioty dla mnie to sekta religijna

 18. Mógłbyś napisać jakiś nowy artykuł albo przesunąć gębę tego pajaca poniżej? Za każdym razem kiedy wchodzę na Twoją stronę, żeby zobaczyć czy nie ma czegoś nowego wyświetla mi się ta paszcza w brylach. Zadbaj proszę o komfort swoich czytelników.

  od RacimiR: No właśnie napisałem, aczkolwiek obawiam się, że nowy obrazek nie będzie bardziej komfortowy dla oka 😉

 19. Posiadanie dziecka niczego nie gwarantuje wystarczy popatrzeć na 2 przykłady prof Bartyzel jego synalek to lewak chodzący w paradach a syn Cugowskiego to homo.

 20. ▌▌Socjalizm+ niszczy Polaków ▌▌

  ▌▌A tymczasem totalitarna lewica neomarksistowska w celu utrzymania się u władzy żąda nałożenia na swoich poddanych kolejnego zestawu represji:

  — Kto publicznie głosi tezy ideologii genderyzmu-łysenkizmu, ideologii LGBT+Pedofile sprzeczne z aktualną wiedzą medyczną uzyskaną na podstawie badań neurofizjologii mózgu, genetyki, a na temat socjologii epidemii wirusa HIV na podstawie statystyk społecznych podlega grzywnie lub karze ograniczenia wolności — czytamy w projekcie totalitarnej lewicy neomarksistowskiej…

  — „Brednie to nie jest wolność słowa. To zagrożenie dla każdego z nas! Grzywna lub ograniczenie wolności!” — napisał K.Śmiszek (totalitarna lewica neomarksistowska).

  .

 21. brexitbrexit

  Odswierze trochę ten dawno zapomniany wątek Margot że względu na sprawę Mariki z konserwatywnej fundacji Ordo Luris.

  Otóż niejaka Marika z wspomnianej fundacji jest studentka polibudy, a takze udziela się społecznie np. pomocą dla kombatantów oraz we wszelakich innych akcjach konserwatywnych tej fundacji.
  Jakoś rok temu była uczestniczka protestu anty-lgbt czy czegoś tam podobnego podczas którego szarpala jakiejś babce torebkę w kolorach tęczy za 15 zeta (inna wersja mówi że chciała ja ukraść czy tam wyrwać).
  Polski niezawisly nie-polityczny sąd skazał ja za to na 3 lata więzienia, z gratisem, ze wspolwiezniarka lesbijka. Mimo przeprosin Mariki, ponizeniu się jej w sądzie, nie pozwolono jej na adwokata z urzędu, a normalnego ponoć nie załatwiła sobie. Na jej niekorzyść wpłynęło także to że należała do młodzieży wszech polskiej. Sędzia oczywiście niezawisla niepolityczna dała jej aż 3 lata za te torebkę, 3 lata!!!, nawet gwalciciele czy złodzieje dostają mniej i to zawiasy.

  Tak więc działają nasze sądy gdy tylko dopatrza się choć grama ideologii niezgodnej z linią polityczna z tym co wyznaje znana nam kasta.

  Oczywiście młoda kobieta dalej siedziałaby kolejne lata w kiciu gdyby nie to że za 3 miechy wybory i kampania, a sprawę politycznie podchwycil Ziobro i jest już na wolności.

  Tutaj jest aż za nadto widoczny kontrast gdzie działacze lewicowi robią co chcą i mają darmowych adwokatów i stoi za nimi cała kasta sedziowska. Margot oprocz 2 miesięcy aresztu ani dnia nie przesiedzial w więzieniu.
  Natomiast działacz prawicowy jak trafi do sądu to niestety na nic nie może liczyć, i siedzi ile sędzia mu wpakuje. No chyba że są wspomniane wybory.

  1. Między innymi dlatego ja mam zamiar głosować na ziobrystów. Wiem, że idą na wybory razem z PiS-em, ale dowiem się, kto z listy jest od Ziobry i tam postawię krzyżyk.

   Przypomnę jeszcze, że Konfederacja blokowała wszelkie próby reformowania „wolnych”, „niezależnych” „sądów”.

   1. Sprostowanie: nie blokowała, bo nie mogła, ale głosowała przeciw. Co by sugerowało, po czyjej są stronie. Kukiz to się chociaż targował o sędziów pokoju.

 22. Przy okazji tego objawił się kolejny oszust, matka Kurka czyli piotr Wielgucki zaczął bronić postanowienia tego sądu. Jak ktoś mu wytknął że sam posłał swojego bachora na prawo to się zagotował. I tak upadł kolejny pseudo antystemowy osobnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top