Gazetoid, nr. 14

Od ostatniej części „Gazetoidu” minęło już 14 tygodni, więc najwyższy czas na 14, najświeższą porcję „dobrego dziennikarstwa” ze stajni legendarnego naczelnego, brata Stefana ze Szwecji. W ostatnim czasie w GW zauważyć można koncentrację na anty-PiSie. Wcześniej (a zwłaszcza za czasów rządów PO-PSL) rozdział tematów był bardziej urozmaicony. Oprócz anty-PiSu była też agitka za „uchodźcami”, atak na kościół, pedagogika wstydu, krytyka patriotyzmu, promocja zboczeństw (można to sprawdzić w pierwszych 3 częściach Gazetoidu, sprzed ponad 2 lat). Obecnie te rzeczy publikowane są w GW w stopniu minimalnym, kosztem rozszerzenia do maksimum wiadomości anty-PiSowskich. Świadczy to o ostatnim stadium szaleństwa – Gazetę dotknął syndrom Tomasza Lisa, który nawet w lodówce widzi knującego Macierewicza oraz Ziobrę, wchodzącego ludziom do domów o 6 nad ranem. Gazetę na powierzchni utrzymują tylko dwa podmioty – wsparcie od akcjonariusza i „filantropa” pochodzenia „węgierskiego” oraz sieć kin Helios. Niekiedy zdarzy im się jeszcze jakiś grosz od zaprzyjaźnionych jednostek budżetowych (np. ostatnio od Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, który wykupił prenumeraty cyfrowe dla wszystkich studentów), ale ogólna sytuacja Gadzinówki jest zła – trwa wyprzedaż nieruchomości, zwolnienia pracowników i oszczędzanie na wszystkim. Przejdźmy do „Gazetoidu” – jak pisałem, dzisiaj głównie anty-PiS, bo o niczym innym ostatnio nie pisali (obrazek można powiększyć, klikając w niego).


Tak poza konkursem – przedwczoraj moja strona na Pejsbuku otrzymała (któregoś z kolei) trzydniowego bana. Piszę o tym dlatego, że przy okazji poprzednich banów pisali który konkretnie wpis złamał ich pokrętny regulamin. Teraz nie wiadomo – po prostu któryś wpis złamał regulamin, więc ban + ostrzeżenie. Wkraczamy więc w kolejny etap „wolności słowa”. Dawniej należało popełnić zbrodnię, a sąd musiał udowodnić winę. Później wystarczyła sama zbrodnia, ale za udowodnienie wystarczyło powołanie się na regulamin. Teraz już nawet nie potrzeba zbrodni – po prostu ban za „całokształt…”

PS: Cotygodniowy raport ze wsparcia – dziękówka dla Piotra za 50zł oraz Romana za dyszkę.

PS2: Ostatnio wykonałem też trochę prac technicznych – przeniosłem ze strony głównej do archiwum kilkanaście starych wpisów, uporządkowałem menu i przede wszystkim wyczyściłem bazę SQL (jej objętość spadła o 30%). Strona powinna działać szybciej. Jeżeli coś na stronie się sypie lub nie działa – proszę o info.

RacimiR: 3.11.2017

<< Gazetoid nr 13 ||| Gazetoid nr 15 >>

42 thoughts on “Gazetoid, nr. 14”

 1. Wspominasz brata Stefana, a zatem jesteś sk***synem!!! 😀 😀
  Ja też dostawałem takie teksty z pejsbuka – obecnie nie korzystam z tego dziadostwa. Zresztą dostałem chyba całkowitego bana, bo nie mam możliwości założenia konta nawet z nowego maila. Pies ich j*****.
  Pewnie wiesz, że zostało zablokowane IPPTV Kowalski&Chojecki. A właściwie nie zablokowane, tylko trwale usunięte i co ciekawe – zrobiono to dokładnie w 500 lecie Reformacji Marcina Lutra czyli 31 października.
  I od razu ruszyły różne soroszowe jaczejki wysyłając do prokuratury zawiadomienia o rasizmie, islamofobi, antysemityzmie IPP…..
  To chyba raczej nie jest przypadek….
  Tak bardzo kogoś boli w sumie niszowa telewizja, której właścicielem jest „nawiedzony” i „samozwańczy” pastor…?
  Dziwne…. 😉

  od RacimiR: Kanał o filmie Brauna też zablokowali, może nawzajem się podkablowali, bo już raz tak było w przeszłości?
  Sprawdziłem IPP i normalnie jest dostępny – na pejsie i na youtube.

  1. Błąd…..
   Idzpodprad został zlikwidowany z powodu: „To konto zostało zamknięte z powodu naruszenia Wytycznych dla społeczności YouTube”.
   Nie wiem dlaczego słowo „wytycznych” jest z dużej litery…..
   Oni uruchomili nowy kanał „Idź Pod Prąd” – i ten kanał chyba znalazłeś…..
   Z tego co mówili Kowalski i Chojecki wynika, że chyba mają jakiś plan wytoczenia jutubowi sprawy sądowej, ale w USA. Tamtejsza „kasta” chyba nie jest tak zdemoralizowana jak ta u nas….. I zdaje się znaleźli się ludzie z Polonii gotowi wesprzeć finansowo ten pomysł…
   I nie ma co się cieszyć – dzisiaj Chojecki – jutro ci, których raduje cenzura wobec „heretyków”…..

   I jeszcze jedno – domagałem się od Ciebie blokady „archera” za „głupich polaczków”.
   Wycofuje to – on ma tylko u mnie bana – nie będę z nim dyskutował.
   Niech sobie pisze swoje bluzgi. Wybaczam mu.

 2. Pare lat po twoim pamiętnym wpisie, dalej piszą, od czego to sie niby zaczynało w hitlerowskich niemczech xD Szechter chyba już niczego sie nie nauczy 😀

  od RacimiR: Szechter i jego poplecznicy z uporem maniaka stosują prosty wzór matematyczny, N=H, gdzie N to dowolna rzecz, która jest sprzeczna z ideologią gazety, a H to rzecz, od której „zaczynał” Hitler.

  1. Po prostu syn bandziora z Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy z tym się urodził i tak będzie miał do końca swego marnego żywota.

  1. No właśnie też się dziwię. Ja nie mam zamiaru niepotrzebnie się denerwować czytając gównomedia, które są pełne obłudy i kłamstw, jednocześnie plując na Polaków i wybielając każdego kto nienawidzi Polski.

  2. Zgadzam się i jak przegląda kolejny Gazetoid uważam też , że trzeba mieć mocną psychikę i odporność na stres przeglądając i czytając takie brednie, kłamstwa i „intelektualne” przemyślenia „ynteligentów” że co minutę nóż by się w kieszeni otworzył albo musieć słuchać takich kretyńskich wypowiedzi.W czasach komuny krążył taki dowcip o gazecie „Trybuna Ludu” – jaka jest jedyna absolutnie prawdziwa wiadomość w niej ?? – data wydania.Pamiętając dość dobrze tamte odległe czasy uważam -wcale nie przesadzając- że gazeta wyborcza to jest taka Trybuna Ludu na dziś.Spełnia tę samą rolę,z tym że ktoś jeszcze dobrze określił że to żydowska gazeta dla Polaków.

   od RacimiR: Ja tego nawet nie czytam, tylko nagłówki na głównej stronie. Traktuję tą gazetę jak kabaret.

 3. Środkowa ręka Sorosa

  To jest jedyny cykl na jaki nie mam ochoty tu wchodzić.
  Ale cholerna ciekawość zawsze musi wygrać. I zawsze żałuję.

  Czy tylko dla mnie nazywanie Piotrka spod PKiN „szarym człowiekiem” to rasizm? Co jeśli identyfikował się jako żółty lub czarny?

  1. Zmień nastawienie z poważnego, na prześmiewcze. Traktuj informacje z gównianej gazety jako coś, co jest niepoważne i niezbyt normalne. Podobnie jak pacjentów oddziału psychiatrycznego – traktujesz ich urojenia i bzdury poważnie, czy raczej śmiejesz się z nich? Tak samo należy odbierać michnikowe i lisowe popłuczyny 🙂

  2. Dawniej mozna bylo przynajmniej gadzinowka sie podetrzec i ladowala w sraczu gdzie jej miejsce, a teraz to nawet papier szorstki …

 4. Proponuję tworzyć gazetoida również z portalu natemat.pl. Jest jeszcze „lepszy” od GW 🙂

  od RacimiR: To już byłoby ponad moje siły psychiczne. Wyborcza to taki Krzysztof Jarzyna ze Szczecina – szef wszystkich lewackich mediów. Natemat to internetowa wydmuszka bez bazy terenowej i fotoreporterskiej, podobnie oko-press. Te portale tworzy grupa młodzieży na śmieciówkach, którzy nosa z redakcji nie wystawiają. Wyborcza to z kolei ośmiornica, wplątana mocno w finanse publiczne, politykę, z koneksjami zagranicznymi, z udziałami Sorosa, jest to gazeta jakby nie było – opiniotwórcza. Natemat z kolei robi przedruki z wyborczej i ewentualnie „newsy” znalezione na facebooku. Nie ta liga.
  Był odcinek „Tomasz Lis na Żywo” (w TVP za PO/PSL), gdzie Lis zaprosił Michnika i niemal położył się przed nim plackiem, aby wylizać mu Crocsy. Taka właśnie jest różnica między GW a Natemat 🙂

  1. No w sumie racja, bo GW to niestety potężna spółka (jak i cała Agora), mają w całej polsce swoje lokalne oddziały, pełno działów tematycznych, korespondentów z zagranicy itd. Ale natemat jest bardziej prostackie i płytkie, właśnie w doskonały sposób pokazują swoje zlewaczałe skrzywienie, maja krzykliwe i sensacyjne tytuły z nagłówkami np. „SKANDAL! Polak katolik pokazał palcem na czarnoskórego Francuza! Rasizm i ksenofobia! Komisja europejska i hejtzdup są oburzone”, podczas gdy gówno wyborcze tę samą treść przekazuje w bardziej poważny sposób „Nieprzyjemny incydent w Nowej Dziurze. x-latek (FASZYSTA) wszczął awanturę z afrofrancuzem” itd. Dlatego z natemat jest większa beka, bo mają tam wręcz paranoję w swojej nienawiści do Polski i w wyszukiwaniu gdzie by tu jeszcze dokopać faszystom, kosmitom, homodupofobom itd. To właśnie jest ta lewacka perełka 😀 Na pis to mogą sobie pluć, bo ja tam za żadną partią nie jestem, ale jak za wszelką cenę i na siłę chcą udowadniać jaka to Polska jest zła i homoislamopierdolofobiczna, a pomimo najwyższej pozycji islamu wśród morderstw podyktowanych religią, i tak powiedzą, że to chrześcijaństwo jest o wiele gorsze, to aż mam ochotę włączyć się w dyskusję pod ich newsami, ale to walka z wiatrakami, bo idioci zaczną cię sprowadzać do swojego pierdolenia i w efekcie jeszcze bardziej cię zdezorientują, gdyż dowiesz się, że jesteś złym katolikiem, i znów Polacy okażą się nieczułymi rasistami którzy nie chcą przyjąć niednych uchodźców itd. I żadne argumenty do nich nie docierają, chociaż gdy zmiażdzysz argumentami któregoś to ten ostatecznie milknie, bo nie ma już nic na podważenie niezaprzeczalnych faktów. Dlatego właśnie natemat jest jeszcze większym szambem od GW. I ja niedługo skompletuję ich największe perełki i tutaj wrzucę 🙂

   od RacimiR: Natemat to większe szambo, ale ich chyba nikt poważnie nie traktuje, więc szkoda czasu. Zresztą gdyby nie Wyborcza, to natemat by nie miało nawet zdjęć do artykułów – niemal wszystkie są z „agencji gazeta”. A to, że z Polaków robią potworów to może nawet dobrze – przynajmniej nachodźcy będą nas omijać szerokim łukiem.

 5. http://fakty.interia.pl/raporty/raport-brytyjskie-referendum/aktualnosci/news-brytyjski-ekspert-musimy-poznac-prawde-o-roli-rosji-w-brexic,nId,2461092
  Ale coś takiego wkurwia, krew człowieka zalewa. Pewien brytyjski ,,ekspert” sugeruje że to Rosja stoi za BREXIT-em, ingerowaniem podczas referendum. Żeby nikt nie pomyślał że bronię Rosji, zaznaczam że nie lubię tego kraju i dla Polski nie jest to kraj przyjazny. Ale lewactwo teraz zaczyna każdy wynik wyborczy nie pomyśli lewaków przypisywać Rosji, nie chce dopuścić do siebie myśli że obywatele mogą mieć już dość lewactwa. Rosja stała się krajem który jest oskarżany o całe zło tego świata, jakby Putin nie miał innych problemów tylko ingerować w wybory/ referenda w innych krajach.

  od RacimiR: Na Rosję najłatwiej zwalić bo nikt ich nie lubi (ja zresztą też). To takie udoskonalone Prawo Godwina, bo Hitler już się trochę znudził. Co ciekawe – przed „euromajdanem” na Ukrainie lewackie media miały do Rosji i Putina stosunek pozytywny – wystarczy poszukać artykułów sprzed 10 lat, nawet Michnik chwalił Putina.

  1. Właśnie ciekawi mnie co się takiego stało że od 2014 Rosji się już nie lubi. Za czasów PO do 2014 również mieliśmy dobre stosunki z Rosją. Tuż po katastrofie smoleńskiej ówczesny rząd Donalda Tuska ogłosił przyjaźń polsko-rosyjską.

   od RacimiR: Punktem zwrotnym u lewaków była Ukraina, u Pisowców wcześniej – Smoleńsk.

   1. Akurat PiS-owcy zawsze byli antyrosyjscy, nawet przed Smoleńskiem. Wystarczy przypomnieć sobie słowa Lecha Kaczyńskiego w stolicy Gruzji Tbilisi w 2008 po agresji rosyjskiej na Gruzję.

   1. Np. Snowden i Depardieu by się z Tobą nie zgodzili. Nie mówiąc już o samych Rosjanach. To nie z Rosji ponad 10% ludzi wyemigrowało za chlebem do UK i innych krajów.

 6. Ja mam podobne spostrzeżenie że cokolwiek by się nie stało na świecie złego lub coś nie po myśli lewaków i oświeconych ełropejczyków to za tym stoi złowrogi Putin.W zasadzie za wszystkim stoi Putin jak czytam coś w necie lub oglądam wiodące telewizje czy słucham radia.Za wyborem Trumpa na prezydenta stoi też Putin.Przecież to jak chora obsesja.Oczywiście że Putin ma trochę rzeczy „za uszami” ale ile złego na świecie stoi za USA i innymi państwami to poprawna cisza.Już niedobrze mi się robi jak słyszę o kolejnej sprawie za którą stoi Rosja lub osobiście Putin.Nie jestem miłośnikiem tego państwa,uważam nawet że Rosja ma w Polsce mocną agenturę zwykłą i agenturę wpływów,tylko myślę że Rosja zachowała się jak szanujące się państwo aspirujące do roli mocarstwa ,gdy zajęła Krym i pomagając separatystom na wchodzie Ukrainy.A co innego mieli zrobić ,gdy był plan stowarzyszenia Ukrainy z UE ,przyjęcia do NATO ,utworzenia bazy morskiej USA na Krymie wciągnięcia Ukrainy w orbitę wpływów żydowsko-amerykańskich.Jakie poważne państwo -mocarstwo pozwoli na coś takie za swoją granicą ,w swojej strefie wpływów?Pamiętam dobrze jak to kiedyś Rosja była ukochaną duszeńką Michnika i tej lewackiej zgrai ,było wiele piania z zachwytu nad Rosją i Putinem w GW.Zachłystywali się przyjaźnią a potem jakiś dyrektor przerzucił wajchę w inną stronę.Nawet w telewizorniach z zachwytem pokazywali jak to w serdecznej atmosferze Putin z Tuskiem spacerowali po molo – że niby tacy mężowie stanu i Tusku w takiej komitywie….a teraz cichutko o tym.Ani mru mru.

  od RacimiR: Gdyby Putin stał za wszystkim, co jest mu przypisywane, to Rosja byłaby światową potęgą gospodarczą. Tymczasem Rosja ma PKB gdzieś pomiędzy Holandią a Włochami (krajami dużo mniejszymi).

  1. „Potęga” Rosji polega na sile jej propagandy i głupocie tych, którzy w nią wierzą……
   Nawet z taką dziadowską, banderowską Ukrainą nie potrafi sobie poradzić…..
   Rosja to AZJA i rozpatrując to państwo należy myśleć w kategoriach azjatyckich. Logika cywilizacji zachodniej tutaj całkowicie nie funkcjonuje….

   1. Potęga Rosji polega na:
    – arsenale termojądrowym
    – silnej armii
    – silnym i odpornym narodzie, wolnym od pedałów w rurkach (innymi słowy, „logika cywilizacji zachodniej nie funkcjonuje”)
    – ogromie zasobów (głównie mineralnych, ale nie tylko)

    To, że zarówno PO jak i PiS uparcie stara się to bagatelizować, to inna sprawa. Rosja to jest taki wielki niedźwiedź, a Polska to jest taki jamniczek, który na tego niedźwiedzia szczeka. Niedźwiedź nic sobie z tego nie robi, co najwyżej od czasu do czasu zęby pokaże, ale któregoś razu jak się wkurwi, to pierdolnie łapą i z jamniczka zostanie mokra plama.

    Żeby nie było. Nie ma nic złego w byciu jamniczkiem. No tak wyszło, jamniczek może się postarać wyrosnąć na coś większego. Natomiast dużo jest złego w ujadaniu na silniejszego. A totalną głupotą jest wkręcanie sobie, że ten niedźwiedz to słaby jest, i wystarczy poszczekać, a podkuli ogon i sobie pójdzie.

    No a na koniec: po co Ruscy mają sobie radzić z Upainą? Przecież to wymarzony pocisk przeciwko Polsce i UE w ogólności. Wystarczy pokazać im granice (Krym, Donbas, Ługańsk) a za nimi niech się dzieje co chce. Po kilku latach albo Upaina wróci do Rosji na kolanach, albo rozpanoszy się w UE i pociągnie ją jeszcze bardziej w dół, a wtedy i Upaina, i UE będą witali Rosjan jak wybawicieli. To jest planowanie strategiczne. Coś, czego polskie elity polityczne chyba nie rozumieją.

  2. Putin jest mniej więcej taką samą protezą argumentu jak Hitler. Jak ktoś gada coś, co się lewactwu nie podoba, ale nie bardzo da się zripostować merytorycznie, można nie tylko powiedzieć „jesteś faszystą” albo „gadasz jak Hitler”, ale także „jesteś trollem Putina”.

   Putin jest lepszy od Hitlera o tyle, że żyje i ma się dobrze, np. absurdem byłoby zwalanie wyniku wyborów na Hitlera, ale na Putina – jak najbardziej.

   Interesujące, że nie tylko lewacy posługują się Putinem jako epitetem.

 7. Jak uważacie ? Czy potrzebny jest zakaz handlu w niedzielę ? NSZZ Solidarność chce całkowitego zakazu handlu w niedzielę, PiS chce kompromisowo częściowy zakaz handlu w dwie niedziele w miesiącu.

  od RacimiR: Ja nie mam zdania, obojętne mi to, tym bardziej że ja dalej będę chodził do roboty w niedziele. Są plusy i minusy, niech robią co chcą. Opozycji nie wypada tego krytykować, bo planowany jest model niemiecki.

  1. W sytuacji, kiedy łapówkarze ustanowili w Polsce „prawo”, że w Polsce można wszystko jeśli chodzi o markety….
   W Niemczech Lidl i Kaufland są w niedzielę zamknięte….
   Ale już pół kilometra dalej od Gorlitz, za Odrą, niemieckie supermarkety są otwarte i polskie dziewczyny harują na dobrobyt mieszkańców Kalifatu Niemiec…..
   Pora z tym skończyć!!!
   Niechaj dziewczyny w Zgorzelcu zarabiają tyle samo co te w Gorlitz!!!!
   Gdzie Europejska solidarność, szwaby?

  2. Zydkom nie wolno pracowac w piatki i sie do tego stosuja zwlaszcza ortodoksyjni ale! takim zydkom uslugluja szabas goje 😀
   W usa byl analogiczny zakaz w postaci prohibicji i wiemy az za dobrze jak sie to skończyło – jako ze bylo zapotrzebowanie nielegalnie handlowano alkoholem w polswiadku.
   Innymi slowy tam gdzie jest zapotrzebowanie czyli w naszym przypadku chec handlu biedronki czy lidla w niedziele zawsze znajdzie sie pokretne zaspokojenie tej potrzeby w postaci kombinatorstwa i sprytu.
   Generralnie sieci handlowe juz znalazly rozwiązanie: dobudowanie mini stacji benzynowej do marketu (stacji benzynowych zakaz nie obowiazuje), automat na monety dla najbardziej potrzebnych artykułów, kasy samoobslugowe (monitorowane zdalnie przez ochroniarzy), biedronka/lidl z mini-placowkami franszczyznowymi gdzie wlasciciel franszczyznobiorca bylby za ladą… i wiele innych sprytnych pomysłów, przedsiebiorcy od zawsze byli sprytniejsi od politykow.
   Zreszta najwiekszy ruch marketowy jest w dni powszednie po 15tej i w weekendy właśnie a zadna siec w zyciu nie odda walkowerem 1/7 zzyskow.
   U nas regulują apteki a we wloszech z tego zrezygnowali, a w efekcie leki stanialy.
   Jakiejkolwiek glupoty by politycy nie wymyslili ustawami i tak zawsze ktos od nich madrzejszy to w cwany sposob obejdzie, chec zzysku, mamona jest silniejsze od politykierrow.

  3. Jestem przeciw. Pis za dużo się wtrąca w sprawy przedsiębiorców. Czysty socjalizm. Niech lepiej się trzyma tylko pielęgnowaniu naszej tradycji i wzmacnianiu polityki anty-uchodźczej, bo narazie to im najlepiej idzie 🙂

   1. Niech PIS mocno obniży podatki – choćby VAT (do wielkości określonej przez UE). Wtedy na nich zagłosują nawet ci, którzy nienawidzą Kaczyńskiego . Portfel czyni cuda!!! Tak trudno to pojąć?

  4. Jestem za. Ja i tak nie chodzę do sklepu w niedzielę (mam takie zasady), a co niedzielę byłyby przed zagranicznymi hipermarketami place do uczenia dzieci jazdy na rowerze czy na rolkach. Teraz są tylko w kilka dni w roku.

   Inna sprawa, że zagraniczni janusze biznesu chamsko obchodziliby ten zakaz, np. Auchan zostałby przemianowany na stację benzynową (bo faktycznie sprzedaje paliwo). Biedronka też pewnie by zamontowała jakieś dystrybutory.

 8. Dla fascynatów Azji – kilka cytatów z Dugina:
  http://jagiellonia.org/zlote-mysli-kremlowskiego-szamana/
  ——————————————————————————————————————————
  „My, Rosjanie i Niemcy, nie jesteśmy zainteresowani istnieniem niepodległego państwa polskiego w żadnej formie”.

  „Trzeba zniszczyć »kordon sanitarny«! Można to zrobić na wiele sposobów. Bolszewicy, żeby go unicestwić, zawarli niegdyś traktat brzeski. Wtedy wiele straciliśmy, ale powstała granica rosyjsko-niemiecka. Potem był pakt Ribbentrop-Mołotow, który miał ten sam cel. Wspaniały pakt! Gdyby sprawy potoczyły się inaczej, razem z Niemcami pokonalibyśmy Anglosasów. […] W wielkim starciu cywilizacji atlantyckiej i kultury eurazjatyckiej to wszystko, co znajduje się między nami – Polska, Ukraina, Europa Środkowa – musi zniknąć, zostać wchłonięte”.

  „Proces »przywrócenia imperium« musi od początku skupić się na odległym celu, jakim jest wyjście do ciepłych mórz. Tylko wtedy, gdy południowa i zachodnia granica będzie nad morzem, można mówić o ostatecznym zakończeniu rozbudowy kontynentalnej”.
  ——————————————————————————————————————————
  A Grzegorza Brauna zapytajcie przy okazji dlaczego jego rodzice zamieszkali (o ile dobrze pamiętam) w okolicach Detroit, a nie uwili sobie gniazdka np. w Nowosybirsku?

  1. Za czasów rodziców Brauna to USA było zgniłokapitalistyczne, a Rosja postępowokomunistyczna. Być może dlatego.

  1. W internecie pojawiają się spekulacje że zamachowiec był członkiem lub sympatykiem Antify. To by się zgadzało dlaczego akurat doszło do zamachu w kościele, ponoć zamachowiec był przeciwnikiem Trumpa, o ile mi się wydaje to Teksas jest stanem proRepublikańskim. Jeśli to prawda to mielibyśmy do czynienia z terroryzmem lewicowym (lewackim). I byłby to skutek do czego prowadzi mowa nienawiści takich mediów jak CNN.
   PS: Macie linki do amerykańskich stron, jak nie znacie angielskiego to wejdźcie w tłumacz google.
   https://www.snopes.com/texas-church-shooter-antifa/
   http://www.newsweek.com/sutherland-springs-shooter-devin-patrick-kelley-was-antifa-according-far-right-702338

 9. „Jak informują media, po pewnym czasie na ogień napastnika odpowiedział uzbrojony mieszkaniec pobliskiego domu.”
  http://telewizjarepublika.pl/usa-strzelanina-w-kosciele-co-najmniej-26-zabitych-i-24-rannych-aktualizacja,56218.html

  A więc interwencja uzbrojonego w LEGALNĄ broń obywatela uratowała życie kilku, kilkunastu potencjalnym ofiarom….
  Ofiar mogło być mniej gdyby uczestnicy nabożeństwa byli uzbrojeni. Niestety – kościół prawdopodobnie był tą idiotyczną „no gun zone”….
  A na forach już się zaczął lewacki jazgot……
  Brzydzę się czerwonymi….

 10. https://www.wprost.pl/swiat/10084702/masowe-aresztowania-w-arabii-saudyjskiej-wsrod-zatrzymanych-11-ksiazat-i-kilkudziesieciu-bylych-ministrow.html
  W Arabii Saudyjskiej coś się dzieje. W ciągu ostatnich kilku dni doszło do aresztowań ministrów oskarżanych o korupcję, w sobotę z terytorium Jemenu proirańscy szyiccy rebelianci Huti wystrzelili rakietę w stronę stolicy AS Rijadu (Saudowie oskarżyli bezpośrednio Iran o atak). Jakby tego było mało to rozbił się helikopter z saudyjskim księciem i urzędnikami państwowymi w tajemniczych okolicznościach (wszyscy zginęli).
  Jak widać na Bliskim Wschodzie nadchodzą duże zmiany. A może to przygotowania do wojny z Iranem; wszakże następca tronu uważa Iran za największe zagrożenie.

  1. Raczej walka z pretendentami do tronu. W monarchiach to normalne. A rakieta nie ma nic do rzeczy – po prostu od dłuższego czasu trwa wojna między Arabią Saudyjską a Jemenem (nie ma o tym w naszych mediach).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top