Hitler ostrzega, że w Getcie Warszawskim ma miejsce kryzys humanitarny

Norman Finkelstein

Święta, święta i po świętach (zawsze chciałem to napisać). Niniejszym wracam pełną parą do pisania, na pierwszy ogień pójdzie zapomniany przez Boga dział „Tłumaczenia”, w  którym nie pojawiło się nic od 10 tygodni. Wobec tego – dziś przetłumaczę krótki tekścik Normana Finkelsteina pod tytułem: „Hitler ostrzega, że w Getcie Warszawskim ma miejsce kryzys humanitarny” (Hitler warns of humanitarian crisis in Warsaw Ghetto), który jest prztyczkiem w kierunku syjonistycznych władz Izraela. Oskarżyły one swoje własne ofiary o bałagan w Strefie Gazy. Tekst Finkelsteina jest wynikiem sporu „wewnątrz-żydowskiego”. Żydzi to obecnie bardzo skłócony i podzielony naród, ów podział jest „klasyczny” – pseudoprawica przeciwko lewactwu (czyli tak, jak wszędzie, także w Polsce). Żydzi jednak to najbardziej skrajne przedstawicielstwa tych dwóch przeciwieństw na całym świecie (de facto – w przypadku żydowskim jest to dobrze wszystkim znana walka komunizmu i nazizmu, a więc socjalizmu międzynarodowego z socjalizmem narodowym). Według mnie – obie te żydowskie frakcje robią Europejczykom krzywdę, głównie z powodu stosunku do muzułmanów (jedni ich za mocno wspierają, a drudzy ich za mocno gnębią). Pozwolę sobie krótko scharakteryzować obie strony:

 1. Żydowskie lewactwo (żydolewactwo) – tu chyba wszystko jest jasne, pisałem o tych cwanych szelmach tysiąc razy. Soros, Michnik, Bauman, Geremek, Bartoszewski, Gross, „Ida”, „Pokłosie”, Lenin, Trocki, Zandberg, „Krytyka Polityczna”, marksizm kulturowy, pedagogika wstydu, lewackie organizacje pozarządowe, kryzys imigracyjny, Unia Europejska, feministki, parady równości, LGBTQWERTYHUJ, antifa, mieszanie ras, NWO…
 2. Żydowska pseudoprawica – powiązana jest z państwem Izrael, w którym rządzi od kilku dekad. Ich obecnym przywódcą jest Binjamin Netanjahu (w ostatnich wyborach cudem utrzymał władzę, którą mało co przejęła lewica z punktu poprzedniego). Mają swych zwolenników także w USA. Są to syjoniści (radykalni nacjonaliści). Uznawani są za prawicę, ale jest to praktycznie narodowy socjalizm. Według mnie – główne wzorce „społeczne” czerpią oni z nazizmu, a Hitler zrobił na nich duże wrażenie, co przejawia się w działaniach naśladowczych. Z ofiar – Żydzi po 70 latach stali się katami, a obecnymi ofiarami są Palestyńczycy, którzy doświadczają holokaustu, apartheidu i gettoizacji. Palestyńczycy w Izraelu upadlani są codziennie, są obywatelami drugiej kategorii na swych rdzennych ziemiach. To niestety nie jest tylko konflikt żydowsko-arabski, ponieważ Żydzi traktowani są przez Palestyńczyków (i innych muzułmanów) jako przedstawiciele cywilizacji łacińskiej (ku mojemu niezadowoleniu). Dzieje się tak głównie z powodu wspierania Izraela przez kolejne rządy USA (finansowo i militarnie), ale także dzięki sprytnym zabiegom socjologicznym (media). Efekt jest taki, że przeciętny muzułmanin nie odróżnia żyda od chrześcijanina – obu nienawidzi tak samo mocno (chrześcijanom obrywa się za zbrodnie żydowskie na terenie Izraela, z którymi nie mają oni nic wspólnego).
Palestyńczyków jest w Izraelu nawet więcej, niż Żydów, ale terytorialnie są oni stłoczeni, ogrodzeni i otoczeni

Obie żydowskie frakcje (lewa i 'prawa’) różnią się diametralnie, ale mają też punkty wspólne: nienawidzą chrześcijan (zwłaszcza katolików), uważają się za lepszych od innych narodów, instalują się jako przeróżnego typu beneficjenci pieniędzy publicznych „krajów trzecich” oraz nagminnie stosują „tarczę” w postaci oskarżania wszystkich wokół o antysemityzm i holokaust. Mocno odcinają się od współpracy ze Stalinem (żydolewactwo) i Hitlerem (pseudoprawica), to dla nich temat tabu, choć fakty historyczne są bezlitosne. Pomimo różnic światopoglądowych, w sytuacjach „beznadziejnego wyboru” (znanego z literatury romantyzmu) – wolą oni (’prawica’ z lewicą) wspierać się nawzajem, niż wspierać gojów (być może ta cecha pozwoliła im przeżyć 2000 lat bez własnego państwa, nie asymilując się z miejscową ludnością).

Oprócz dwóch wymienionych frakcji (’prawica’ i lewica) są jeszcze dwie inne, mniej widoczne. Pierwsi to religijni Żydzi (ci z pejsami), głównie z Jerozolimy. Są raczej nieszkodliwi, próbują oni żyć w zgodzie z 'prawicą’ i lewicą (choć bliżej im do 'prawicy’). Ostatni rodzaj Żydów to osoby takie, jak Norman Finkelstein. Krytykują one zarówno 'prawicę’, jak i lewicę, „mówiąc jak jest”, bez politycznej poprawności. Są oni bardzo groźni dla całego żydowskiego środowiska, bo nie można ich oskarżyć o holokaust, Jedwabne, ani antysemityzm. Specjalnie dla nich powstało określenie: „self hating Jew” (nienawidzący siebie Żyd) – skoro nie można było wyciągnąć przeciwko nim najcięższych dział, to próbuje się robić z nich osoby chore psychicznie, mające problem z samoakceptacją.

Ja dosyć często piszę o Żydach, ale głównie w kontekście lewactwa sorosowo-żydokomunistycznego, natomiast dzisiaj chciałbym częściowo nadrobić sprawę żydowskiej prawicy. Poniżej tłumaczenie tekstu z bloga Normana Finkelsteina (oryginał TUTAJ) – autor uderza w izraelską 'prawicę’, porównując Strefę Gazy do Getta Warszawskiego (tekst jest krótki, dlatego musiałem zrobić długaśny wstęp, żeby głupio nie wyglądało).
Norman Finkelstein: „Hitler ostrzega, że w Getcie Warszawskim ma miejsce kryzys humanitarny”

Strefa Gazy, izraelskie bombardowanie

Izrael ostrzegł ONZ o nadchodzącym kryzysie humanitarnym w Strefie Gazy z powodu poważnych problemów z tamtejszą infrastrukturą. Bardzo wpływowy generał izraelski, Yoav Mordechai (pierwsza trójka najbardziej wpływowych ludzi w Izraelu – przyp. RacimiR), w zeszłym tygodniu napisał list do specjalnego wysłannika ONZ ds. procesu pokojowego na Bliskim Wschodzie, Nikołaja Mładenowa. W tymże liście Mordechai napisał, że Autonomia Palestyńska odpowiada za fatalną sytuację pod względem infrastruktury w Strefie Gazy. Konkretnie chodzi o dostęp do wody i elektryczności. 96% wody w Strefie Gazy uważane jest za niezdatne do picia, ponadto mają tam miejsce liczne przerwy w dostawie energii elektrycznej (blackouty). Mladenov z kolei potępił egzekucję trzech Palestyńczyków w Strefie Gazy, oskarżonych o współpracę z Izraelem. Napisał on specjalne oświadczenie, gdzie można przeczytać: „Przez ostatnie 10 lat w Strefie Gazy miały miejsce 4 duże konflikty, kryzys humanitarny, wysokie bezrobocie, kryzys energetyczny i brak perspektyw politycznych”. Z kolei Mordechai napisał na Facebooku, że: „Kryzys infrastrukturalny w Strefie Gazy jest bardzo bliski ,a odpowiedzialna za to jest terrorystyczna organizacja Hamas. Jeżeli sytuacja nie zostanie rozwiązana w ciągu kilku najbliższych dni – energia elektryczna całkowicie przestanie być dostarczana do Strefy Gazy, co poskutkuje tragicznymi konsekwencjami”. W innym stanowisku Mordechai oskarżył Hamas o zakłócenie działania zakładu odsalania wody, sfinansowanego przez UNICEF, w pobliżu miasta Khan Yunis. Hamas rzekomo nie dostarcza energii elektrycznej do zakładu, przez co działa on niewydajnie, musząc ratować się generatorami. Mordechai oskarża Hamas, że dostarcza on energię do tuneli rebeliantów i domów swoich przywódców, a nie do zakładu odsalania wody.
Żydowskie dziewczynki piszą życzenia na bombach, które wkrótce spadną Palestyńczykom na głowę, fot: AFP

Tekst Finkelsteina (tytuł) nie jest odkrywczy, czysta logika. To tak, jakby nasrać sąsiadowi na wycieraczkę, zapukać do drzwi i z uśmiechem powiedzieć, że śmierdzi. Strefa Gazy to półpustynne, ogrodzone wysokim płotem getto o zagęszczeniu ludności ponad 4.000 osób/km2 (żadne miasto w Polsce nie jest tak gęsto zaludnione, a w dodatku w Gazie dużo terenu zajmują pustynie i pola uprawne). Sytuacja bliźniacza do Hitlera, oskarżającego żydowskich powstańców z warszawskiego Getta o brak prądu i wody. Chyba nawet Hitler nie byłby tak bezczelny i arogancki. Niestety – głosów potępienia działań Izraela próżno szukać w mediach głównego ścieku (gdy o sprawie pisze Gazeta Wyborcza – oczywiście komentarze wyłączone, mimo, że gazeta reprezentuje lewicę, a więc wrogów syjonistów). Wszyscy doskonale wiedzą co się dzieje w Izraelu i Strefie Gazy, ale drogie w utrzymaniu organizacje „pomocowe” odwracają głowy i udają, że tego nie widzą – wolą zajmować się „łamaniem demokracji” w Polsce i na Węgrzech, tak jest dla nich bezpieczniej. ONZ nie chce podpaść Żydom, więc nie dość, że nic nie robią, to jeszcze w swych głupkowatych oświadczeniach obwiniają samych Palestyńczyków o klęskę humanitarną w Gazie. Efektem polityki 'prawicowych’ władz Izraela jest postępująca radykalizacja muzułmanów, którą wszyscy doskonale znamy z Europy, a także radykalizacja samych młodych Żydów z Izraela (kto miał z nimi do czynienia na wycieczkach w Polsce, ten doskonale wie o czym piszę). Według mnie – najlepiej byłoby, gdyby władzę w Izraelu przejęło lewactwo sorosowe (jest ono tam dosyć silne, np. parady równości w Tel-Awiwie należą do najliczniejszych na świecie). Ja nie mam nic przeciwko nacjonalizmowi, ale ten żydowski to najbardziej skrajna jego odmiana (nazistowska), dlatego, jak to mówi Grzegorz Braun – w Państwie Położonym w Palestynie przydałoby się trochę tolerancji, multi-kulti i milion uchodźców z Syrii i Iraku – wszak mają blisko, a Żydzi biedni nie są…

RacimiR, 20.04.2017

PS: Gdyby ktoś jeszcze nie znał – obowiązkowa pozycja Finkelsteina to książka „Przedsiębiorstwo Holokaust„, jest też w internecie film o tym tytule. W świetnym filmie o zniesławieniu również występuje Finkelstein. Na youtubie sporo jest ciekawych filmów i wykładów pana Normana.

Gaza

Zobacz też:

35 thoughts on “Hitler ostrzega, że w Getcie Warszawskim ma miejsce kryzys humanitarny”

 1. Co mi się podoba w rządach PISu?
  1. Macierewicz – rozpędził klikę czerwonych generałów i pułkowników. Biorąc pod uwagę poziom rozwścieczenia PONowoczesnej bolszewii – Macierewicz to robi NAPRAWDĘ. Teraz oczekuję, że Ziobro zrobi to samo z „kastą nadzwyczajnych ludzi”.
  2. Sprzeciw PISu wobec osiedlania w Polsce tzw. „uchodźców” czyli azjatycko-afrykańskiej dziczy, która właśnie wykańcza kraje zachodnie.
  3. Polityka historyczna – podoba mi się odznaczanie ostatnich AKowców, WINowców i NSZ-towców czy też wyprawianie uroczystych pogrzebów bohaterom zamordowanych przez komunistów (Inka, Zagończyk). Mam nadzieję, że doczekamy uroczystych pochówków rotmistrza Pileckiego i generała Nila.

  Co mi się nie podoba w rządach PISu?
  GOSPODARKA!!!
  Kompletna klapa!!! W tej dziedzinie PIS jest typową partią socjalistyczną, która wzoruje się na przedwojennej sanacji. Kaczyński , podobnie jak Piłsudski uważa, że państwo ma wszystkim zarządzać, a sprawy załatwi wymiana urzędników… Kombinacje Morawieckiego z podatkami (które oczywiście poszły w górę), lewackie bredzenie o innowacyjności – to wszystko zamiast radykalnych obniżek podatków (patrz Rumunia!) i likwidacji tego cholernego ZUSu. Morawiecki nie rozumie, że 90% produktu krajowego nie wypracowują producenci rakiet międzyplanetarnych, tylko rzemieślnicy, piekarze, sklepikarze, producenci makaronu, hodowcy kur itp. Morawiecki tego nie wie, bo skończył amerykańskie, lewackie uniwersytety i nigdy nie pracował (on „zasiadał” w bankach za milionowe uposażenia – swoją drogą ciekawe jakie to „sprężyny” pchały go na te milionowe stanowiska…..).

  Jeżeli PIS wyłoży się – to będzie właśnie wina ich podejścia do gospodarki….

  Zwalczam pogląd głoszony zwłaszcza z prawej strony pt: „PIS – PO – to samo zło”. Głoszą go ludzie, którzy – albo są pełni złej woli chcąc mieć premiera Schetynę i wicepremiera Petru, albo są kompletnymi durniami i nie powinni zajmować się polityką. Dopóki po prawej stronie nie ma partii, która może wygrać wybory i przejąć władzę jesteśmy skazani na PIS.Należy ich krytykować, naciskać, ale nawoływanie do obalenia tego rządu to nieodpowiedzialność, albo zła wola….

  P.S. Trochę nie na temat, ale skoro pojawił się nowy artykuł – to wklejam tutaj… 🙂

  od RacimiR: Ja myślę podobnie, choć paradoksalnie w gospodarce (z niewiadomych mi powodów) dzieje się bardzo dobrze, bezrobocie spada, na giełdzie hossa, nawet PKP i LOT zaczęły przynosić zyski, widocznie PiS albo ma szczęście do warunków zewnętrznych, albo lepiej zarządza tym majdanem. Obniżenie wieku emerytalnego uważam za dobre posunięcie – ludzie teraz mają wybór – albo pracować dłużej, albo krócej, a wcześniej były przypadki, że człowiek miał 65 lat i nikt go nie chciał zatrudnić. Niemniej jednak nie jest to rząd na lata, według mnie po 1-2 kadencjach powinni zostać zastąpieni przez nową siłę prawicową, popieraną przez młodych. POPiS jest faktem, nawet błahej sprawy podpalenia budki pod ambasadą nie chce im się chociaż spróbować wyjaśnić, a Adama Słomkę znów zamknięto na święta do więzienia.

  1. Ja cały czas pocieszam się: można aresztować HGW – tylko po co? Żeby „sędzia” tuleya albo jakiś jego kumpel ją wypuścił, uniewinnił i zasądził sto milionów odszkodowania za cierpienia spowodowane przez faszystów Kaczyńskiego?
   Tutaj musi być zastosowana recepta Cejrowskiego: „Wszyscy WON!!!”.
   „Kasta nadzwyczajnych ludzi” to potęga i w zasadzie mogą wszystko….. I co gorsza – oni się rozmnożyli i dziś na arenę wchodzą ich latorośle…. Oni są jeszcze gorsi od swoich rodziców…..

   Słomka siedzi, Miernika niedawno wypuścili, a Rybak pójdzie siedzieć, bo spalił „kukłę Żyda”. Za taką „zbrodnię” powinna być kara śmierci….. 😉
   Na jutubie są filmy na których Jerzy Urban (tfu!) pali polskie barwy narodowe i pokazuje dupę na której ma przyklejoną kotwicę Polski Walczącej…..
   Czy jakiś akt oskarżenia wpłynął do sądu w sprawie tej kanalii? Oczywiście, że nie…. Gdyby na dupie widniała Gwiazda Dawida – to i owszem. Ale dlaczego towarzysz Urban miałby obrażać swojaków?

  2. Ciężko z tą nową siłą prawicową. Sam zresztą o tym wspominałeś w poprzednich artykułach. Patrzę na to również z perspektywy miejsca zamieszkania i pracy -Gdańsk. Na kilkadziesiąt osób zatrudnionych mojej firmie jest kilka, które myślą inaczej niż TVN nakazuje. Siedząc na Lechii, też idzie się nasłuchać propagandy. Kibice z „Zielonej” zrobili niedawno oprawę z Inką na sektorówce, (ja jestem „januszem” więc siedziałem w innej strefie) część młodych w ogóle nie wiedziała o co chodzi, poleciały komentarze w stylu „kibice wyklęci”, „po co te prowokacje, przecież to sport” ale oklaski za oprawę się też pojawiły. Kiedyś próbowałem wtrącać się do dyskusji „politycznych” toczonych przez współpracowników, ale dałem sobie spokój bo „rozdziobały mnie kruki i wrony” 🙂

   od RacimiR: Prawica w końcu się wykluje, widać to po młodzieży, którą nie kręci ani PiS ani PO. Obecnie z braku laku głosują na Kukiza (ja zresztą też) – porównywano go do Palikota (krótki przebłysk i odejście w niebyt), a sondaże są dla niego coraz lepsze. Z TVNowcami w robocie to chyba zależy głównie od branży, w której się pracuje oraz wieku współpracowników. Co do Lechii to Tusk tam chodził, więc być może dlatego jest taka sytuacja. U mnie na Ruchu jest unikalnie na skalę kraju, wszyscy politycy są wyzywani od najgorszych (choć PO najgorzej się wspomina), oprawy z ŻW jeszcze długo tu nie będzie, a jak „pigmentalnie uposażony” jest przy piłce, to da się usłyszeć charakterystyczne pohukiwanie (ostatnio ten „holender” z Lechii się nawet załapał, a gdyby za niego grał Kuświk to też by się pewnie nasłuchał że Judasz).

   1. Ja pracuje w dużej korporacji w Warszawie i powiem tak, ze na 20 osób z mojego otoczenia, 10ciu to zacietrzewione nowoczesnie-zakodowane lawaki, 8 osób to owieczki, które nie maja swojego wyraźnego zdania, ale generalnie idą za większością i 2 prawaków ( w tym ja). Kiedyś milczałem gdy byly komentarze poityczno-światopoglądowe. Teraz z kolei nawet lubie te dyskusje z kilku powodów:
    1. Okazało się ze nie jestem sam – i sa osoby które myślą podobnie( nie jest ich dużo, ale są nawet wśród korpo-szczurów) , w niektórych tematach np nachozdzcy, nawet wiekszość.
    2. Uwielbiam oglądać zmieszanie lewaków jak rozmowa przechodzi na argumenty merytoryczne i okazuję się że trudno dyskutować z faktami.
    3. Jak się okazuje , kruki i wrony to tak naprawdę nawet nie wróble, może kaliberki.
    4. Wymaga ode mnie wyszukiwania rożnych statystyk, danych itp.
    5. Traktuje to jako misje, może któryś lewak się odrobinę nawróci pod siła argumentów, może będzie miał popołudnie na przemyślenia o faktach których nie miał sposobności się dowiedzieć z mainstreamu.

    Z negatywów to zacząłem słuchać TokFM ( czasami nie mogę wytrzymać dłużej jak 15 min) , co by się przygotować jaki temat będzie omawiany przy porannej kawie.

    od RacimiR: Mi się już nie chce walczyć z TVNowcami, próbowałem, ale bez rezultatu, tylko zasoby życiowe mi to zżerało. Oni mają swój świat, w którym wgnieciony zderzak Seicento jest ważniejszy, niż giełda, bezrobocie i PKB. Raz też próbowałem słuchać TokFM, ale nawet 15 minut nie zdzierżyłem 🙂 Pomijam już poglądy, ale tam w nielicznych przerwach między reklamami jeden gadał przez drugiego, totalny chaos, zero kultury wypowiedzi i dyskusja jak na targowisku.

    1. 10 kwietnia 2010r. byłem akurat w pracy i pamiętam reakcje na informacje o katastrofie w Smoleńsku. „Lądowali we mgle i się rozj***bali”, „Każdy kto uważa, że to był zamach powinien udać się do psychiatry”, „Szkoda, że nie było z nimi Jareczka” i tak podobnie. Ci ludzie wyraźnie byli przygotowani mentalnie i psychicznie na to co się stało – to co robią w mózgach te wszystkie ubeckie media jest po prostu przerażające….
     Dyskusja?
     Absurdalność padających „argumentów” powala z nóg – nie da się rozmawiać….

     Za pierwszego PISu (2005-07) spotkałem się z dawno nie widzianym kolegą. Do dziś pamiętam jak dramatycznym głosem wykrztusił: „Przecież na Zachodzie się z nas śmieją!!!!” 😀 😀

     od RacimiR: Z tym śmianiem na zachodzie to grubszy temat, akurat miałem o tym pisać osobny tekst.

     1. Dekadencki Zachod sie z nas smieje? A to nowosc. Wystarczy poczytac komentarze na BBC pod dowolnym artykulem zahaczajacym o Polske. Natomiast np. Morawiecki na filmiku do wygooglania „Morawiecki absl” dostaje od angielskojezycznej publiki brawa za pare slow prawdy o m.in. francuskim protekcjonizmie.

   2. Kaliski Fan Lecha

    Serwus,

    hehe, w mojej „branży” (prawnicza) jest jeszcze gorzej – nie skłamię jak powiem, że 99% jedzie tvn, wybiórczą i „ałtotytetami”… To jest dramat…

    Jak wygram w totka to rzucam robotę, bo mam ich serdecznie dość, ich głupoty, zakłamania i obłudy… Oni naprawdę się mają za nadzwyczajną kastę 🙂

    Co do kibiców – na Lechu – bo to mój klub – na wyjazdach nie uświadczysz innych poglądów niż narodowcy / Kukiz / JKM / PIS, chyba że ktoś się maskuje i nie wyrywa 😉 Generalnie pocisk na po, tvn, wybiórczą i te ich mutacje jest duży, przy czym na PISowi też się trafia (oczywiście mniej niż po).

    Na Bułgarskiej może być tak jak napisał kolega z Lechii – tym bardziej, że zdarzają się spędy na 40 tys…

    Pozdrawiam

    od RacimiR: Nie dziwię się prawnikom, to są całe klany rodzinne, z korzeniami w głębokim Stalinizmie. Każda uprzywilejowana kasta walczy o zachowanie przywilejów, niezależnie, jakie one by nie były kuriozalne. Kilka dni temu były w wielu miastach Polski wiece KOD w obronie dotychczasowego systemu prawnego – w Warszawie było 17 osób, średnia wieku 60 🙂 W pozostałych miastach jeszcze gorzej.
    Co do Bułgarskiej to jutro będzie tam głośno 🙂 Zawsze mnie denerwowało, że pociągi z kibicami wyładowywane są na jakimś zadupiu typu Palędzie, jakby bliżej się nie dało.

    1. „Jak wygram w totka” 😀
     Też mam takie marzenia…… Ale, żeby wygrywać w totka to trzeba być Lechem Wałęsą… 😀
     A propos: znam panią magister matematyki, która dostała furii, kiedy usłyszała, że nie da się regularnie wygrywać w totka (prawdopodobieństwo trafienia jeden do prawie czternastu milionów). Zaczęła krzyczeć, wymachiwać rękami i złorzeczyć nieudacznym „pisiorom”, którzy nie mogą znieść, że Lech Bolesław to człowiek, który odniósł sukces i jest znany na całym świecie… 😀
     Uczelnia: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu.
     Studia: stacjonarne.
     Rok ukończenia: pierwsza połowa lat 70-tych.

     Takie właśnie mamy „elyty”…..
     Te prawdziwe leżą w Palmirach, w Katyniu i w tysiącach podobnych miejsc…….
     A te dzisiejsze……?
     No właśnie…………………………………………….

  3. Przy całym moim krytycyzmie dla czegoś takiego jak „podatek VAT” trzeba stwierdzić, że wzrosła jego ściągalność, bo po prostu duża część „przedsiębiorców” (celowy cudzysłów – powinno brzmieć „mafia VATowska”) zaczęła się bać „pukania” (czyli wywalenia z futryną) do drzwi o szóstej rano….
   I zaczęli ten podatek płacić…..
   I stąd te zwiększone wpływy do budżetu.

   Ja jako wolnościowiec życzyłbym sobie podatku pogłównego i obrotowego…..
   No, ale jak się nie ma co się lubi…..

   Jutro, cholera będę wypełniać PIT…..
   Mój 1% dam na schronisko dla zwierząt….
   Pies i kot nie przepiją moich pieniędzy….. 😀 😀 Chyba, że ich opiekunowie…………………………

   od RacimiR: Sprawdź, czy za schroniskiem nie stoi Soros, bo oni umieją się kamuflować 🙂

 2. Żydzi byli nie tylko ofiarami ale też katami własnego narodu i walnie się sami przyczynili do holokaustu. Wystarczy wspomnieć Judenraty i policję żydowską przy której szmalcownicy to mogli się uczyć. Zachowywali się wobec własnych rodaków tak jak teraz zachowują się wobec Palestyńczyków. Oczywiście opracowań historycznych na ten temat próżno szukać, za to są ,,polskie obozy śmierci,, ,,Pokłosia” i ,,Idy”.
  Dla zainteresowanych tematem:
  http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/wspolpraca-wladz-zydowskich-z-gestapo-w-mordowaniu-wlasnego-narodu-czesc-i

  http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/wspolpraca-wladz-zydowskich-z-gestapo-w-mordowaniu-wlasnego-narodu-czii

  http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/wspolpraca-wladz-zydowskich-z-gestapo-w-mordowaniu-wlasnego-narodu-cziii-ostatnia

  1. Podawanie tych faktów do publicznej wiadomości kwitowane jest tylko jednym słowem: antysemityzm.
   Pani premier podczas wizyty w Izraelu powiedziała wyraźnie: w Polsce będą zwalczane wszelkie przejawy antysemityzmu. Jak Izrael będzie walczył z antypolonizmem – pani premier taktownie nie dociekała…..
   No i długo nie trzeba było czekać – Rybak we Wrocławiu dostał wyrok za spalenie „kukły Żyda”. Właściciel tej kukły (czyli ten Żyd) na procesie nie pojawił się, za to pojawiły się rozwrzeszczane babska domagające się dla Rybaka kary śmierci….
   I tak to wszystko wygląda w praktyce……

   1. Właśnie w PISie najbardziej mnie wkurza to robienie ,,laski” Izraelowi jakbyśmy cokolwiek mu zawdzięczali.

 3. Oczywiście zgadzam się że Izrael jest brutalny w stosunku do arabskich mieszkańców Palestyny. Jednakowoż dlaczego tak jest ? Rok 1948- następuje powstanie Izraela. Ówczesny Izrael był mniejszy tzn. bez terytorium Zachodniego Brzegu i Strefy Gazy. Kilka dni po powstaniu Izraela kraje arabskie dokonują agresji na Izrael ale przegrywają wojnę. I w ciągu kilkudziesięciu lat sytuacja się kilka razy powtórzyła (wojna sześciodniowa, wojna Jom Kippur itp. itd.) Wszystkie kolejne wojny Arabowie przegrali a konsekwencją tych porażek było stopniowe powiększanie terytorium Izraela aż ostatecznie osiągnął obecny stan (w 1956 mieli też Synaj ale oddali go Egiptowi). Natomiast rząd Izraela w stosunku do Palestyńczyków stosuje politykę zemsty na na nich. Palestyńczycy powinni mieć trochę pretensji do swoich współbraci z innych krajów bo gdyby nie atakowali Izraela to nigdy by się w obecnej sytuacji nie znaleźli.
  Arabowie nigdy nie pogodzili się z powstaniem państwa żydowskiego i chcą jego likwidacji.
  PS1: Nie chcę absolutnie popierać polityki rządu Izraela w stosunku do Palestyńczyków.
  PS2: Jedyny możliwy sposób zakończenia konfliktu żydowsko-arabskiego jest powstanie niepodległej Palestyny na terenach Zachodniego Brzegu i Strefy Gazy a Izrael istniałby wtedy nadal ale z mniejszym terytorium niż obecnie, ale Arabowie na to nie pójdą zgodnie z zasadą ,,wszystko albo nic” więc kompromis nie wchodzi w grę. Przykład: O ile organizacja OWP walczy o niepodległą Palestynę ale dopuszcza możliwość istnienia państwa Izrael to organizacje dodatkowo motywowane Islamem takie jak Hamas i Hezbollah chcą całkowitej likwidacji Izraela, wiele zamachów terrorystycznych już z tego powodu zrobili.
  PS3: Gdyby Izrael kiedyś upadł to Żydzi zostaliby wymordowani, część pewnie by uciekła do Europy Wschodniej (w Zachodniej współbracia Palestyńczyków by ich wymordowali)
  PS4: Mam nadzieje że tym komentarzem nie narażę się nikomu.

  od RacimiR: Masz rację we wszystkim, jednak gnębienie Palestyńczyków za to, że Egipt i spółka atakowali Izrael dekady temu to kara ewidentnie na wyrost. To samo można napisać o Hitlerze – kilku Żydów w nocy zabiło SS-mana, to za karę zrobił im getto i holokaust… Palestyńczycy po prostu walczą o ziemię swoich przodków, dla mnie jest to normalne zachowanie. Gdy Izrael upadnie to oczywiście większość zwieje do „Polin” i od pierwszego dnia będą się panoszyć, Komorowski już im paszporty rozdał.

  1. Mówią o nim „aktor o jednej twarzy” 🙂

   od RacimiR: Bez przesady, ma dwie – poważną i zdziwioną. Ale ma u mnie plusa za dobre scenariusze oraz parodię Miley Cyrus 🙂
   Aktor jednej twarzy to Kuba Wesołowski – największe możliwe aktorskie drewno. Przez niego nie mogłem zdzierżyć „Czasu Honoru”.

 4. Idac twoim tokiem myslenia Zydzi nie maja prawa walczyc o ziemie swoich przodkow zawlaszczone przez Rzymian prawie 2000 lat temu i nie mieli prawa na nie wrocic po wygnaniu? Sorry, ale to troche jednostronne myslenie.

  od RacimiR: Mieli żyć w zgodzie razem z Palestyńczykami, a nie spychać ich do gett i traktować jak podludzi.

  1. Nie rozuiem twojej troski o Palestynczykow. Dla mnie to wieje hipokryzja. Z arabami nie da sie zyc w zgodzie i ty sam opisujesz to zreszta bardzo trafnie w swoich tekstach. Co by nie pisac o Zydach to sa cholernie inteligentnym narodem i dobrze wiedieli ze nie kontrolujac ich sami teraz siedzieli by w tych gettach,albo bylaby powtorka z historii i setki tysiecy Zydow uciekajacych do Europy. Ja sadze ze Europa powinna brac przyklad od Zydow jak trzymac ubogadzadzy kultorowych krotko, poniewaz jak narazie to rdzenni Europejczycy(z pomoca lewactwa) sa traktowani jak podludzie we wlasnych krajach. Jak sie stary kontynent nie obudzi to nasze dzieci beda zmuszone przejsc na Islam czy nam sie to podoba czy nie.

   od RacimiR: Nie chodzi mi tutaj o troskę o Palestyńczyków (choć to akurat najbardziej porządny naród arabski), tylko o metody Izraela i hipokryzję Żydów. U siebie nazizm, a za granicami zamieniają się w wielce humanitarnych ekspertów od pouczania innych w kwestii praw człowieka.

   1. Żydzi na całym świecie zwalczają nacjonalizm. Jedynym państwem gdzie nacjonalizm jest cnotą to Izrael (syjonizm).
    Żydzi na całym świecie wzywają do otwierania granic. Jedynym państwem, które jest ogrodzone wysokim płotem za którym czuwają żołnierze z bronią gotową do strzału jest… Izrael.
    I tak dalej…….

 5. Racim napiszesz o „Rzezi Berkeleyskiej”?

  od RacimiR: Jaka tam rzeź, kilka gongów dostali tylko 🙂 Miałem wkrótce pisać zbiorczo o anarchistach i tzw. antyfaszystach, więc trafił się nowy wątek.

  1. Biorąc pod uwagę że poprzednio był tylko jeden gong w wykonaniu „pałkarza lvl 1” to drugie starcie już można subiektywnie nazwać rzezią (przynajmniej według mnie). 🙂

  1. Kaliski Fan Lecha

   Serwus,

   ale jest postęp, rano napisali już, że sprawcą był „Karim C.”. Wieczorem cisza.

   Pozdrawiam

   od RacimiR: Za to zamach w Dortmundzie Wyborcza zwala na … Rosjanina, który chciał w ten sposób obniżyć cenę akcji Borussii, żeby je taniej kupić 😀

  2. Do dziś mam komiks „Tytus, Romek i A’Tomek” gdzie bohaterowie udali się do kina na western pt: „Strzały znikąd”.
   Może to o to chodzi….? 😀

   od RacimiR: Dokładnie o tym samym pomyślałem, ale wolałem nie przytaczać tego przykładu, bo bałem się, że nikt nie zrozumie żartu. Tytus – klasyk, do dzisiaj mam w piwnicy pierwsze 18 ksiąg, podobnie jak Kajko i Kokosza 😀

 6. 3 małe dowody na dwulicowość tych tam. Na podstawie wczorajszego artykułu w Jerusalem Post.
  http://www.jpost.com/Not-Just-News/Grapevine-Remembrance-488516
  1. Początek artykułu. Czczenie pamięci o Holokauście w innych terminach niż „większość” świata.
  2. Gauck i Rivlin będą „myśleć” jak wpoić przyszłym pokoleniom moralne implikacje Holo (niech nikt mi nie mówi, że nie obsmarują Polaków).
  3. Mój Holokaust jest lepszy! Czyli szpila w swoich. Cytat: „Bar-Zohar, both a historian and a bestselling author, is widely known for his espionage stories. Born in Bulgaria, he came to Israel in 1948 and can officially be classified as a child Holocaust survivor but for the fact that most of Bulgaria’s Jews were saved.”.

 7. Panie Racimir ;
  z Filkenstainem i innymi „self hate jew ” to prosze uwazac bo-byla taka sytuacja w Chicago gdzie 2 profesorow zaatakowalo lobby zydowskie w USA i nozyce w postaci prof Filkenstaina sie odezwaly mowiac ze niema lobby zydowskiego w USA (ciekawe? wierzy Pan w to).
  Poznalem swego czasu Ester nauczycielka z Wilna jak zarzucila mi i polakom antysemityzm to walnalem jej a kto to byl-skokowski, gajncwach,romkowski,judenraty,13 ka to polacy? i kobiecina przyznala ze kolejny holocaust sprowokuja zydzi w USA i to bedzie dla tego narodu tragedia.
  Pozdrawiam ciekawie pan pisze

 8. RacimiR czytam Twojego bloga już od dłuższego czasu. Piszesz świetne teksty, które dobrze się czyta a czasem nawet można się uśmiać z wyszukanych porównań. Nie piszę tego tylko dlatego, że mam zbliżone poglądy do Twoich – bo nie na tym cała rzecz polega aby klepały się po plecach ludzie o zbliżonych poglądach. Piszę to jako wyraz uznania za ogrom posiadanej przez Ciebie wiedzy i trudu jaki wkładasz w pianie swoich tekstów, które są za w punkt i na temat 🙂 Czy posiadasz może konto na Salon24? Ja ostatnio dopiero założyłem bloga i zacząłem pisać tak więc jak coś to zapraszam.

  https://tematy24.wordpress.com/

  od RacimiR: Cześć, dzięki za poklepywanie po plecach 😉 Nie mam kont na żadnych blogowych platformach, ogólnie najlepiej zainwestuj w własną domenę i hosting, ostatnio ceny mocno spadają, bo pisanie na „zewnątrz” powoduje to, że mogą ci usunąć konto bez podania przyczyny i de facto nie jesteś właścicielem swych własnych tekstów. Zwłaszcza, gdy piszesz „niegrzeczne” rzeczy, niejednokrotnie, po zdobyciu popularności – właściciele serwera wrzucają reklamę, z której masz przysłowiowy „damski chuj”.

  1. Cześć, nie ma za co 😛 na szczęście wszystko mam dobrze zarchiwizowane, Zdaję sobie sprawę z chamskich praktyk firm, które świadczą „coś za darmo” i w przyszłości z pewnością kupię domenę i przeniosę się gdzieś. Dzięki za poradę. Wszystkiego dobrego oraz owocnych tekstów. Do poczytania!

   od RacimiR: Im później to zrobisz, tym więcej będziesz miał roboty przy przenosinach. Wpisy, grafika, komentarze, przekierowania 301 na nowe adresy (o ile w ogóle ci pozwolą je zrobić). Domena 50zł w OVH, jakiś hosting dla początkujących też gdzieś tyle, stawki roczne. Życzę powodzenia, chęci i lekkiego pióra !

 9. https://ndie.pl/poslowie-kukiz15-przeciwko-dyskryminacji-obcokrajowcow-bliskiego-wschodu/

  Ja już od dawna (tzn. od 16 grudnia 2016r., kiedy odmówili udziału w głosowaniu nad budżetem w Sali Kolumnowej) uważam kukizowców za nieco szemrane towarzystwo – może poza kilkoma osobami….
  I – niestety – fakty mówią same za siebie……

  od RacimiR: Nie możesz całego Kukiz’15 wrzucać do jednego wora. To jest „ruch”, a nie „partia”, ich posłowie robią co chcą, nie ma dyscypliny partyjnej, to jest istota ruchu JOW. To, że znalazło się trzech dziwaków nie oznacza, że wszyscy to lewaki. Wszak to właśnie Kukiz’15 zbierał podpisy pod petycją o nieprzyjmowanie nachodźców.

 10. Z innej beczki, po wyborach u zabojadow, wygral makaron i wygra w 2 turze z lepen, wycwanili sie tam, widzac ze lepen miala duze szanse na wygrana gdyby przeciwko jej wystawiono tylko jednego kandydata wystawilo sie ich az 5 (lewactwo urabia francozow twierdzac ze spoleczenstwo jest baaardzo podzoelone ) w drugiej turze 3 'przegranych’ urabia swoj elektorat tak aby glosowal przeciwko lepen (czyli na makrona – przedstawiciela zydofinansjery bankow rotschildow).
  Innymi slowy nawet gdyby jakims cudem wygrala lepen w 2 turze to co najwyzej spowolni urozmaicanie kultury zabojadow, wygrana makarona (a zaglosuje oprocz jego twardego elektoratu rowniez muslimy) spowoduje ze nic sie nie zmieni i francja przepadnie, nwo ma plan na kazda ewentualnosc, mieszanie kultur idzie nadal pelna para. Frexitu nie bedzie.
  Az sie dziwie ze mimo tylu zamachów, najwiekszego odsetka % muslimow we francji spoleczenstwo jest tam maksymalnie urobione przez zydolewactwo, prawie jak we Szwecji. I to mimo 77% frekwencji tylko 22% na lepen. Zalamka.

  od RacimiR: Zobaczymy co będzie, Francja i tak jest już stracona. W Polsce też Duda miał 10 „europejskich” rywali i wiadomo jak się to skończyło – z zakonnicy w ciąży został placek. Macron to taki francuski Ryszard Petru. Francja ma obecnie 2 możliwości – zacząć walczyć z islamem (raczej z marnym skutkiem – za dużo tam rurkowców i lewaków, więc byłoby to wystawienie się na bicie), albo próbować jeszcze przez kilka lat podśpiewywać sobie pod nosem „nic się nie stało” i nie drażnić pigmentalnie uposażonych (czyli zachowanie dotychczasowej polityki). W obu przypadkach koniec będzie taki sam, czyli krwawy miecz Allaha.
  Dużo ważniejsze w tym względzie będą jesienne wybory w Niemczech.

  1. Proces islamizacji Zachodu jest już nieodwracalny. Zgodnie z filozofią neomarksizmu wszystko idzie w dobrym kierunku tzn. permanentnej rewolucji we wszystkich dziedzinach życia. Z wojen domowych planowanych przez neomarksistów ma wyłonić się nowy porządek (z neochrześcijaństwem). Problemem jest to, że rozumie to mniej niż 1% ludzi.

 11. Mieli ponad 2 tygodnie na produkcje ze wzgledu na wolny weekend wielkanocny i dali czadu
  Najlepiej wyszedl schetyna i swetru.

  od RacimiR: Mnie najbardziej rozśmieszył „apelujący” Kosiniak-Kamysz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top