Muzułmanie w Polsce – analiza

Muzułmanie, fot: Daily Telegraph
Muzułmanie, fot: Daily Telegraph

Islam zalewa Europę i Amerykę Północną. Polityczna poprawność i lewica zakazuje chrześcijanom dyskutować o tym zjawisku, więc rozwija się ono w zastraszającym tempie. W samej Europie mieszka obecnie już około 50 milionów muzułmanów, a w wielu miastach najpopularniejsze dwa dziecięce imiona męskie to: 1)Muhammad 2)Mohammed (a dopiero na trzecim miejscu jakieś miejscowe typu Jack, Alexander, Francesco czy Hans). Muzułmanie budują kolejne meczety, zakładają liczne organizacje i stowarzyszenia, czerpiące kolosalne kwoty z budżetów europejskich państw. „Blondwłosa” kiedyś Szwecja jest obecnie krajem, który niedługo upadnie na samo dno i nie ma już dla Szwecji absolutnie żadnego ratunku (można się tylko spierać o to „kiedy”, ale nie o to „czy”). Biała rasa jest w gigantycznym odwrocie i nic nie wskazuje na zmianę tego trendu. Lewaccy politycy, karmieni ideą multikulti, syjonizmem i „antyfaszyzmem” uchwalają kolejne ustawy, ułatwiające przyjęcie kolejnych imigrantów z Afryki Północnej. Jak sprawa ma się w Polsce? Spróbuję to przeanalizować. Podzieliłem polskich muzułmanów na 3 grupy, od najmniej groźnej do najgroźniejszej.


Tatarzy

tatarzy, fot: land.ru
Tatarzy, fot: land.ru

Tatarzy w średniowieczu mieli własne, gigantyczne państwo- Złotą Ordę, której tereny sięgały od dzisiejszej Mołdawii aż za Ural. Dominującą religią był Islam Sunnicki (czyli obecnie najpopularniejsza i najbardziej „wybuchowa” odmiana tej przerażającej religii). Po rozpadzie Złotej Ordy, na przełomie XV i XVI wieku, część tatarów znalazła schronienie w Rzeczypospolitej. Zamieszkują oni głównie tereny Województwa Podlaskiego. Najsłynniejsi z nich to Henryk Sienkiewicz i Charles Bronson. Przez ponad 500 lat mieszkania w Polsce- Tatarzy zdążyli się zasymilować i ucywilizować. Obecnie więcej mają oni wspólnego z Polakami, aniżeli z np. Turkami czy Saudyjczykami. Tatarzy są spokojni i nie robią problemów. Żeby nie było tak kolorowo- w ostatnich latach pojawiły się pojedyncze przypadki stosowania mowy nienawiści i gróźb przez polskich Tatarów, czystą polszczyzną- wobec Polaków i chrześcijan. Jednakże to margines i prawdopodobnie pokłosie chorób psychicznych. Reasumując- Tatarzy w Polsce to akurat najmniejszy problem, choć nigdy nie wiadomo, czy część z nich nie przystąpi do dżihadu, gdy wezwanie do niego zostanie ogłoszone przez jakiegoś imama z kozą kozią bródką.


Zmanipulowane Nałożnice

Nałożnice, fot: wp.pl
Nałożnice Mahometa, fot: wp.pl

Drugą, dużo groźniejszą od Tatarów grupą muzułmańską w Polsce są konwertytki-neofitki, które przeszły pranie mózgu ze strony muzułmanina. Przeważnie jest to pokłosie jakiś wyjazdów wakacyjnych do Turcji czy Egiptu i tam ulegnięcie nawinięciu makaronu na uszy (często też ugoszczeniu niezabezpieczonego fallusa, z finałem po 9 miesiącach). Kobiety te zazwyczaj nie są zbyt urodziwe i inteligentne, o bardzo niskim poczuciu własnej wartości, idealne do bycia ofiarą muzułmańskiej manipulacji. Ich mocno opaleni „ukochani” raczej w Polsce nie mieszkają (z nielicznymi wyjątkami, stosującymi bigamię na szeroką skalę). Przeważnie „ich” faceci mieszkają albo jeszcze w kraju arabskim (gdzie czekają na przelewy pieniężne oraz ślub, gwarantujący paszport Schengen), albo już na zachodzie, gdyż Polska jest dla nich tylko przystankiem w drodze na zachód. Jednakże w Polsce mieszka coraz większe grono ich nałożnic, najczęściej samotnie wychowujących opalone dzieci (o które tatuś się z pewnością kiedyś upomni- póki są małe, płaczą i robią w pieluchy- niech zajmuje się nimi głupia Polka). Nałożnice te często są wykluczone ze swoich dawnych kręgów znajomych, więc na przekór stają się bardziej muzułmańskie od samego Mohameta. Zakładają grupy wsparcia, promują islam w internecie. Jednakże, jak to w Islamie- kobieta jest w 200% własnością mężczyzny, a jak nie jest mu posłuszna, to czeka ją śmierć. Dlatego też nałożnice zrobią absolutnie wszystko, co rozkaże im władca. Nie muszę chyba wyjaśniać zagrożenia, jakie to za sobą niesie. Polskie nałożnice to zwykłe fanatyczki islamskie, które tylko czekają na rozkazy. Każdy zresztą, kto miał „przyjemność” rozmawiać z taką osobą- doskonale wie o czym mówię. Zresztą w internecie też tego pełno, np. TA. Albo profil Islam w Polsce na Facebooku (jedno z wielu skupisk nałożnic), gdzie 2 dni temu pojawiło się TAKIE COŚ– „mamy prawo do przestrzegania wymogów religijnych”, czyli np. do naśladowania Mahometa i sexu z 10-letnią Aiszą? A może prawo do palenia kościołów? Pomijam już to, że ubój rytualny w Polsce wymusili Żydzi, a muzułmanie tylko przypadkiem się pod to podpięli. No ale Islam w Polsce rośnie w siłę 🙂 Jak widać są to fanatyczki, ale jednak dość przaśne. Spora część z nich zresztą w końcu (po którejś z kolei zdradzie/wpierdolu ze strony ukochanego) popełnia samobójstwo lub otwiera oczy i porzuca „religię pokoju”.


Imigranci z UE i Afryki Północnej

Muzułmanie, fot: science.co.il
Muzułmanie, fot: science.co.il

Trzecia, najgroźniejsza grupa islamistów to opaleni mężczyźni-imigranci, nienawidzący europejskiej kultury i dążący do jej unicestwienia. Liczbowo- jest to w Polsce obecnie margines, ale wiele osób mocno pracuje, aby zjawisko pchnąć do przodu. Dlatego chciałbym niniejszym zwrócić uwagę na problem, zanim będzie za późno. Ignoranci przytaczają zawsze 2 argumenty przeciwko tej tezie- 1)w Polsce jest wysoki rasizm oraz 2)niski socjal.

Co do rasizmu to nie uważam, żeby Polacy jakoś szczególnie wyróżniali się na tym tle, wręcz sądzę, że Polacy to najbardziej tolerancyjny naród świata. Wprawdzie środowiska żydowskie czy antyrasistowskie zawsze będą trąbiły, że Polacy to najwięksi rasiści, ale oni mają w tym realny interes finansowy. Te same środowiska we Francji mówią że Francuzi to najwięksi rasiści, a w Grecji mówią że nie ma większego rasisty niż Grek. Na tym to polega, by każdy czuł się winny i odpowiedzialny za rasizm, bo łatwiej go wtedy ogolić z kasy (dotacje i sława dla zawodowych antyrasistów oraz 65miliardów dolarów dla Żydów nie wiadomo za co). Jednakże statystyki pokazują, że Polska nie jest krajem specjalnie rasistowskim na tle pozostałych państw. Pomijam już to, że rasizm wobec obcokrajowców jest w Polsce ostro penalizowany (w przeciwieństwie do rasizmu obcokrajowców wobec Polaków) i za krzywe spojrzenie na murzyna można przy dobrych wiatrach pójść do więzienia, przy okazji trafiając na pierwszą stronę Gazety Wyborczej.

Meczet w Gdańsku, fot: wikipedia
Meczet w Gdańsku, fot: wikipedia

Co do niskiego socjalu w Polsce- jest on faktycznie niski, ale tylko dla… Polaków. Dla imigrantów (zwłaszcza ciemnoskórych i muzułmańskich) sprawa ma się całkiem inaczej, gdyż otrzymują oni pieniądze zupełnie innymi kanałami socjalnymi niż Polacy. Dostają oni za darmo wyremontowane mieszkania, kieszonkowe, ochronę prawną. Istnieje szereg (finansowanych z naszych podatków) organizacji, które udzielają pomocy tylko i wyłącznie imigrantom, natomiast głodny Polak z takiej organizacji zostanie wyrzucony na zbity pysk. Intensywnie pracuje nad tym Unia Europejska, aby socjal dla imigrantów był w każdym kraju tak samo wysoki i nie miał nic wspólnego z niskim socjalem dla rodowitych mieszkańców. Dlatego też, wraz z dalszym podnoszeniem się dofinansowań dla imigrantów- liczba dżihadystów będzie w Polsce rosła.

Z bogatszej części Europy (Niemcy, Francja, UK, Benelux, Włochy) dochodzą coraz liczniejsze informacje, że tamtejsze społeczeństwa mają już serdecznie dosyć muzułmanów (nic dziwnego). Dlatego tamtejsi prawicowi i konserwatywni politycy, którzy powoli zaczynają dochodzić do władzy- po cichu próbują rozwiązać problem.

Przykład: W Niemczech jest ponad 4mln szybko rozmnażających się muzułmanów, którzy są dużym obciążeniem dla pozostałej części społeczeństwa. Miasta, Landy i budżet centralny ledwo zipią finansowo, a wydatki na socjal i utrzymanie bezpieczeństwa rosną w tempie parabolicznym. Niemcy mają 2 wyjścia- zbankrutować i zamienić się w Kalifat w przeciągu kilkudziesięciu lat, albo pozbyć się muzułmanów. Trzeciej drogi nie ma. Kalifat i Holokaust nie wchodzi w grę. Odesłanie muzułmanów z powrotem do Afryki i Azji- też nie (woleliby umrzeć, niż powrócić do glinianych chatek). Właściwie jedyne „cywilizowane” rozwiązanie to podesłanie muzułmanów do innego kraju Unii Europejskiej w imię wspólnej polityki integracyjnej. Do jakiego kraju? Takiego gdzie muzułmanów jest mało, a politycy to miękkie faje. Czyli Polska pasuje idealnie. Niemcy więc niedługo podeślą Polsce np. 2 miliony muzułmanów, prezydent Komorowski w błysku fleszy przemówi o historycznym momencie w dziejach Europy i sukcesie unijnej polityki integracyjno-imigracyjnej, przy okazji kreując się na rycerza, który zatrzymał demograficzną zapaść w Polsce. Niemcy stracą balast muzułmański, co da im gospodarczego kopa. Polska z kolei przyjmie tenże balast i żeby ogarnąć powstały burdel będzie musiała się dalej zadłużać, np. w Deutsche Bank… „Prezydent Europy” Donald Tusk, zamiast blokować ten plan- będzie go jeszcze bardziej nakręcał.

Jeżeli ktoś uważa, że taki scenariusz jest niemożliwy, to niech napisze pod spodem dlaczego miałoby tak nie być? Według mnie to czysta logika i tak właśnie niedługo będzie za kilka lat, o ile prawica na zachodzie będzie silna (jak będzie słaba, to już w ogóle katastrofa i Kalifat Europejski).


źródło: The Banker Survey
źródło: The Banker Survey

Reasumując- na chwilę obecną problem islamski w Polsce jest niski (niegroźni Tatarzy i banda fanatycznych, ale mało inteligentnych nałożnic z problemami psychicznymi). Niestety, wyrasta nam poważne zagrożenie na przyszłość, czyli napływ z zagranicy setek tysięcy fanatycznych imigrantów (w większości bojowo nastawionych mężczyzn), których (dzięki legislacji) będziemy musieli utrzymywać (hojniej, niż własnych obywateli) i nie będziemy mogli tej sytuacji nawet komentować, nie mówiąc o krytyce. Zadba o to np. Fundacja Klamra czy Stowarzyszenie Nigdy Więcej, które regularnie prowadzi szkolenia dla prokuratorów i policjantów, ukierunkowane na wymierzanie wielokrotnie wyższych kar w przypadku podejrzenia o dyskryminację imigrantów przez Polaków (nigdy w drugą stronę).

Sytuacja ta przypomina mi pierwsze sukcesy piłkarskie klubu Widzew Łódź w latach 70-tych. Kibice lokalnego rywala, ŁKS-u bagatelizowali sprawę i mówili wtedy, że Widzew to nic groźnego, bo są biedni (analogia do niskiego socjalu) i nie mają szans na przebicie w zdominowanej przez ŁKS Łodzi (analogia do rasizmu). Minęło kilkanaście lat i Widzew przejął pół Łodzi, 90% okolicznych miejscowości oraz np. leżący na drugim końcu Polski Chełm. Oby tak samo nie było z Islamem, bo początek jest dokładnie taki sam jak z Widzewem… (Z całym do Widzewa szacunkiem, to był tylko przykład). Jednakże- skoro jesteś na tej stronie, to z pewnością jesteś świadomy problemu. Szkoda, że jest nas tak mało, a 99% społeczeństwa nie widzi problemu muzułmańskiego bo „u nas jest niski socjal i rasizm”…

 

RacimiR, 13.12.2014

 

Podobne artykuły:

17 thoughts on “Muzułmanie w Polsce – analiza”

 1. Wszystko ładnie pięknie tylko w zdaniu „wydatki na socjal i utrzymanie bezpieczeństwa rosną w tempie parabolicznym” słowo parabolicznym zastąpiłbym słowem wykładniczym. Pozdrawiam

  1. Pierwsza Najlepsza Szansa Pozbycia się Muzułmanów z Polski Właśnie Przepadła !

   Gdy niedawno ta islamska organizacja oficjalnie odmówiła naszym władzom podpisania oświadczenia, że nie będzie chciała wprowadzać w Polsce szariatu, to nadażyła się nam najlepsza okazja i pretekst do rozwiązania sprawy nie-białych, nie-chrześcijańskich emigrantów i pozbycia się ich z naszej idylli. Organizacja ta wywiera naciski i groźby na polskich Tatarów, że nie są wystarczająco fundamentalni. Ma to na celu uaktywnienie ich w państwie islamskim.

   Można było natychmiast podciągnąć tą odmowę pod wszystkie paragrafy bezpieczeństwa narodowego, uznać za wrogą i zdelegalizować tą organizację, a jej przywódców aresztować oraz deportować wraz z rodzinami bez możliwości ponownego wjazdu do Polski. Można było w jakiś sposób na tej podstawie sprowokować masowe islamskie rozruchy, jeśli same by nie rozgorzały, po których należało by wszystkich ich nieposiadających polskiego obywatelstwa deportować wraz z rodzinami bez możliwości ponownego wjazdu do Polski. Tych z nadanym obywatelstwem należało by go najpierw pozbawić. Absolutnym minimum byłoby dokonanie tego w stosunku do tych zatrzymanych podczas rozruchów. To byłaby normalna reakcja. To procedury Izraela. Amerykanie też odbierają nadane obywatelstwa i z zakazem wjazdu deportują swoich przestępców, jeśli tak uznają. Natomiast, Australijczycy masowo odmawiają Prawa dalszego pobytu imigrantom, którzy muszą sami wyjechać i głównie nikt nie musi wyłapywać ich i deportować. W ten sposób musiała wrócić do Polski moja dziewczyna mimo, że bardzo nie chciała.

   Obcy to obcy i jak nakazała ewolucja, obcego należy się najpierw obawiać, jak widać na przykładzie Europy, nie bez powodu. Nie ważne, co powiedziałaby, czy zrobiła UE. Jednak, nikt z obecnie rządzących tego nie zrobi. Więcej, cicho o tym, że nikt nawet nie słyszał o zajściu odmowy wprowadzania szariatu w Polsce. A tu należałoby, choć nakręcić sprawę tak bardzo i przez tak długi czas, jak w przypadku Trybunału Konstytucyjnego, gender, czy aborcji. To przecież wszyscy polscy politycy potrafią !

 2. Gratuluje tak kulturalnego i logicznego przedstawienia tematów. Zwykle ludzie sypią przekleństwami na temat problemów Europy ( z czego się zresztą nie dziwię bo sam jak o tym rozmawiam to ledwo się powstrzymuję). Mam nadzieję, że więcej ludzi odnajdzie tę stronę w bezmiarze internetu, sam trafiłem tutaj przez sadistica ( temat o rasizmie w pornografii). Mam nadzieję ujrzeć więcej tematów bo bardzo mi się podobają.

  Czekam na więcej, pozdrawiam.

  P.S. po długiej przerwie w tematach myślałem już, że Cię zamknęli za szerzenie prawdy 😀

 3. Tak rzadko dodajesz posty. Tez juz sie martwiłam ze ktos cie dopadł. Proszę publikuj cześciej gdyż masz stałe grono rozgarniętych czytelników i uwierz mi niejednemu napewno otworzyłeś oczy na niektóre kwestie. Pozdrawiam.

 4. W Niemczech istnieje GIGANTYCZNY przemysł azylowy który pasożytuje na społeczeństwie-z niego żyje masa Niemców, n.p prawnicy, fundacje, streetworkerzy, nauczyciele Niemieckiego itp. Niemcy też są bardzo „zatroskani” jak źle się u nas mają n.p Czeczeńcy- http://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCQQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.proasyl.de%2Ftexte%2F2005%2FTschetschenien_04%2FTsFluechtlingePolen.pdf&ei=9LmVVMzfLc7HPeiCgUg&usg=AFQjCNH_eUM86FUk18aiS_aUnfksfJqVbA&bvm=bv.82001339,d.ZWU

  http://www.taz.de/!139010/

  Pozatym rozmyślają jak się to towarzystwo (na ogól, sorry, ale taka prawda: młodzi, muzułmanie bez wykształcenia ale z roszczeniami) pozbyć: http://www.dw.de/eu-denkt-%C3%BCber-quoten-f%C3%BCr-fl%C3%BCchtlinge-nach/a-17985303

  http://www.cicero.de/videos/video-tschetschenische-fluechtlinge-polen

  padają takie słowa jak „dla cudzoziemców jest trudno wynająć mieszkania w Polsce” bzdura oczywiście, znam Wietnamczyków którzy bez problemu wynajęli, bo ludzie wiedzą że czynsz zostanie punktualnie zapłacony i nie będzie problemów. Moja rada- zachęcić Czeczeńców i t p nacje (Pakistańczyków,Afganów itp., poza, że chrześcijanie) do natychmiastowego wyjazdu do reichu. Niemcy się niemi zaopiekują!

 5. heja prawaczki

  Tatarzy – najbardziej patriotyczna mniejszość w tym kraju przez kilkaset lat. Walczyli we wszystkich powstaniach i wojnach od czasu Grunwaldu. Ich kobiety kształciły się szkołach niesegregowanych, nie nosiły hijabów, część z nich potrafiła posługiwać się bronią. Zbuntowali się raz, gdy Polska zaczęłą im się wpier… w religię i posądzać o sympatie protureckie. Dziś dzieje się coś podobnego, atakujecie im meczety (prawie wszystkie są pod kontrolą tatarską), wyzywacie od kumpli terorystów, wysyłacie boczek, bezcześcicie cmentarze i pomniki… A następnie, jak to prawactwo, dziwicie się, że się radykalizują. Bo przecież powinni położyć uszy po sobie i dawać się obrażać na każdym kroku.

  Najwięcej dla islamizacji Polski robicie wy, prawackie ścierwa. Jeszcze niedawno Tatarzy i muzułmanie z kręgu islamu tatarskiego uważali, że ich misją jest odarabizować i odradykalizować Islam, ale oczywiście wy wrzuciliście ich do jednego wora z terrorystami i nawet nie potraficie zrozumieć, dlaczego im się odechciało.

  Sunnizm dzieli się na cztery odłamy. Przez setki lat wykształciło się też pojęcie Islamu tatarskiego, ale oczywiście prawiczek piszący ten blog – jak to prawiczki – nawet nie wysilił, żeby choćby zajrzeć do wikipedii.

  od RacimiR: Nikt z 'prawaczków’ przecież nic nie ma do Tatarów ani szyitów, o atakach na meczety tatarskie nie było mi dane słyszeć.

  1. Weź nie pierdol „lewaczku” bo to co piszesz nie jest prawdą, owszem zdarzały się skrajne przypadki ale nie uogólniaj tego.

  2. Dokładnie. Polacy-Tatarzy są w tej chwili zagrożeni tak samo jak i my a nawet bardziej bo ich biorą sobie za cel napływowi, co już miało swoje odbicie w różnych podchodach i otwartych konfliktach. Polacy-Tatarzy już w tej chwili wymagają naszej pomocy by ochronić ich tożsamość, a z pewnością my będziemy potrzebowali ich pomocy, by ochronić nasz wspólny kraj BO ONI ZNAJĄ TEGO WROGA.

 6. Gdy w Polsce była wojna albo komuna Polacy uciekali i byli przyjmowani w różnych krajach, ale tam nikt im niczego nie dawał za darmo.. musieli ciężko pracować, poza tym nie słyszałam o żadnych polskich zamachach, czy polskim zagrożeniu.. a tu ? Polak, jak jest w trudnej sytuacji, to może najwyżej dostać od Państwa kopa w d… a imigrant ? Zapraszamy serdecznie? Nasi polscy Tatarzy są NASI, bo swoją historycznie potwierdzoną służbą w obronie Rzeczypospolitej zasługują na szacunek i uznanie… te ziemie, które zamieszkują na Ścianie Wschodniej otrzymali z nadań królewskich za przelaną krew i za swoje poświęcenie dla Polski. W tej sytuacji są oni u siebie, więc nie powinni być brani pod uwagę w dyskusjach o emigrantach. Kraje zachodnie nachapały się w kolonizowanych krajach Afryki ? OK… a teraz ciężar my mamy ponosić, bo z tamtych krajów ludzie chcą do Europy??? KTO BOGACIŁ SIĘ NA KOLONIACH NIECH TERAZ PONOSI KOSZTY. !!

  1. DODAM CIEKAWOSTKĘ z własnych obserwacji. Jeśli jesteś chrześcijaninem np. z Nigerii, Iraqu pewnie itd. to o dziwo NIE DOSTANIESZ SOCJALU, MIESZKANIA itd. ALBO NIEWIELKĄ POMOC, ale jeśli jesteś islamistą …. no to bracie, czerwony dywan i kabza czeka. Byłem w szoku, jak słyszałem w jakich warunkach żyją np. koledzy z pracy z Nigerii z rodzinami – chrześicjanie, a w tej samej pracy żadnego muslima nie doświadczył, choć na obrzeżach miasta było ich mnóstwo i jak mieszkający tam kolega mi mówił „miał dość patrzenia na te gęby, bo on tu zapier… i nadal auta nie ma, a oni coraz to nowe BMki mają i nie robią, żyjąc z socjalu”

 7. Ten tekst był napisany ponad pół roku temu, jego autor zadał wtedy pytanie czy taki scenariusz wydaje się wiarygodny?
  I taki scenariusz dzisiaj się dokładnie sprawdza.
  Szkoda,że tak mało ludzi się interesuje prawdziwym obliczem islamu i nikt nie bierze na poważnie tego co nas czeka. Ludzie w PL obudzą się z ręką w nocniku, tak jak to było w przypadku reszty Europy. Smutne.

 8. Barbara Palm-Nielsen

  Kochani Rodacy! Od prawie 40 lat mieszkam w Danii po wyjsciu za maz za Dunczyka (katolika). W dalszym ciagu jestem wierna wiarze moich przodkow – rowniez moje 3 corki. To co przezywa Dania w ostatnich 2-3 tygodniach to anarchia/kompletny chaos spowodowany inwazja muzulmanow na zaproszenie pani Merkel. A tak, przerazona ich iloscia podrzuca ich do innych krajow UE w imie wspolnej polityki integracyjnej.
  I tu ostrzezenie. To co ma miejsce to islamizacja Europy, na ktora pozwalaja politycy bez charakteru – tu milosci do swojego Kraju, narodu, jezyka, tradycji, i najwazniejszym – wiarze swoich przodkow – wiara katolicka.
  Gdy przyjechalam tu spotkalam muzulmanow w ( b.mala ilosc) w miejscu,gdzie zalatwiam formalnosci z pobytem. Po 10 latach bylo ich 40 tysiecy, obecnie okolo 450-500 tysiecy. A tak, okolo ½ miliona. Nieroby. Okolo 67% nie pracuje, daja sie utrzymywac. Wiezienia pelne 2 i 3 generacja. Organizuja sie w bandach. Handluja narkotykami.Sa miasta/dzielnice w Danii gdzie policja, pogotowie ratunkowe czy straz pozarna nie ma wstepu.Bardzo duza czesc kobiet (nawet podlotki) chodzi w zabandazowanych glowach. Pewna ilosc w czarnych czy tez brazowych „workach-sukniach” z mala szczerba na oczy.
  To czeka Was kochani Rodacy, jezeli bedziecie pasywni i nie bedziecie protestowac przestraszonemu w tych dniach rodakowi, prezydentowi UE – Donaldowi Tusk, ktory slepo wykonuje rozkazy mamusi, Angeli Markel, ktora tyranizuje cala Europe.
  My Polacy, mamy wspaniale tradycje – Jan III Sobieski – Bozej Laski Krol Polski do walki z wyznawcami islamu – Obronca Wiary – kontynuujcie je – chroncie chrzescianskie wartosci.
  Niech Madonna, Czarna Madonna z Jasnej Gory ma Polske – polski narod w swojej obiece.
  Polski pracowity, szlachetny narod przetrwal 3 rozbiory, nazistow, komunistow. Wierze, iz teraz zrobi „porzadek” z islamen.
  Pan Donald Tusk niech podda sie do dymisji i nie zdradza swojej Ojczyzny/ narodu.
  Lacze serdeczne pozdrowienia.
  Glosujcie i to licznie na te partie, ktora Was broni – Polakow.

 9. Kłamstwa szerzone przez islamistów, którzy ciągle powołują się na nietolerancję będąc najbardziej nietolerancyjną religią świata, która za cel obrała sobie podporządkowanie innych własnym celom oraz zniewolenie tych, którzy nie uznają szariatu.Kłamstwo wpisane jest w waszą społeczność w celu „wyższej prawdy”. Działacie podobnie jak wasz prorok, któremu słowem nie udało się przekonać ludzi do waszej wiary, więc stworzył nową doktrynę nawracania siłą. Opieracie swoje wyznanie, niezależnie od odłamu, na pięciu filarach i szariacie, który dla każdego muzułmanina jest podstawą prawa. Nie uznajecie rozdziału religii od państwa, ze względu na fakt, iż podstawa waszego życia jest szariat porządkujący każdy stan. Gwałcicie, mordujecie, nie posiadacie w swoich przekonaniach żadnej tolerancji. Prawda jest tak, że kto wojuje stalą, prędzej czy później pozna jej smak. Po prostu jesteście terrorystami, którzy chcą podporządkować sobie świat. Kogo chcecie nabrać. Nie będzie skutkowało nazywanie innych ksenofobami, bo nikt na to już nie reaguje. Na stal odpowiemy stalą, na ogień ogniem. Za naszą krew zażądamy zapłaty po stokroć.

  (9:5) A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki! Ale jeśli oni się nawrócą i będą odprawiać modlitwę, i dawać jałmużnę, to dajcie im wolną drogę. Zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!

  (9:29) Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w Boga i w Dzień Ostatni, który nie zakazują tego, co zakazał Bóg i Jego Posłaniec, i nie poddają się religii prawdy – spośród tych, którym została dana Księga – dopóki oni nie zapłacą daniny własną ręką i nie zostaną upokorzeni.

  http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan

 10. Pięknie opisałeś problem. Czas przedstawić rozwiązanie:

  1. Praca u podstaw. Musimy informować społeczeństwo, pokazywać jak najwięcej rzetelnych informacji. Piętnować polityków, którzy są za ich przyjęciem.

  2. Głosować na partie jednoznacznie przeciwne tej fali.

  3. Organizować się i zrzeszać. Nigdy nie byłem skrajnym prawicowcem ale ONR i młodzież wszechpolska robi w tej kwestii dobrą robotę. W kupie siła i oni niestety o tym wiedzą.

  4. Wzmacniać się. Siłownia, sztuki walki, „patriotyczne” gadżety. By nie być cip*ą w rurkach, która w razie zagrożenia nie obroni siebie i swoich bliskich. A także jak trzeba to innych.

  5. Modlić się….by czarne scenariusze się nie sprawdziły.

 11. Polska Walczaca!

  Panowie i Panie, kolega ZgRZyt slusznie zauwazyl pare punktow ktore warto by bylo realizowac. Niemniej jednak w takiej sytuacji, a dla mnie w tej chwili to juz jest LUDOBOJSTWO (jak ktos nie wierzy niech sprawdzi termin w encyklopedii) nalezy przestac wierzyc w wybory, ktore od dawna sa manipulowane. Trzeba zaczyc myslec jak te rzady obalic i jak pozbyc sie najezdzcow. Nalezalo by znalezc jakis fundusze na powazne decyzje, znalezc oddanych sprawie ludzi. Natomiast potem bedziemy myslec jaka kare poniosa Ci ktorzy podpisali sie pod TYM (mowie o polskim rzadzie) bo na pewno nie robia tego z wlasnej woli i 'dobrego’ serca. Cala ta holota wziega grube pieniazki z 'fundacji’ Batorego aby Polske kompletenie zniszczyc. Ja na to nie zamierza przystac i ot tak ziemii polskiej nie oddam.

 12. Gadanie to nie wszystko. ZBROIĆ się, ROBIĆ WYWIAD – co, gdzie i kiedy bo już mamy tu organizację baz i zaplecza podobnie jak to było Norwegii (nagle się obudzili że mają tam całe siatki terrorystyczne). Organizacje ich wspierające jak „Nigdy więcej” Wyborcza czy TVN, pod pozorem „walki z rasizmem” już działają i „urabiają grunt” nawet wpływając na prawo i sądownictwo. TRZEBA NAMIERZYĆ WSZYSTKICH i być gotowym na odpowiednią chwilę. NIESTETY, NIE MA ZMIŁUJ….TO JEST WOJNA – islam już Polsce (było) i Polakom (zabici w zamachach) wojnę wypowiedział. DOŚĆ POBŁAŻANIA !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top