Quiz: Czy jesteś faszystą?

Od dłuższego czasu słowo „faszyzm” i jego odmiany są najczęściej wymienianym epitetem w dyskusjach polityczno-społeczno-światopoglądowych (tzw. Prawo Godwina). Problem w tym, że wszyscy używają tego słowa, a praktycznie nikt nie wie co ono dzisiaj oznacza. Dawniej wszystko było jasne – faszystą był Benito Mussolini i jego poglądy, jednakże przez ostatnie kilkadziesiąt lat słowo to mocno rozszerzyło swoje znaczenie i już nikt nie wie, co ono właściwie oznacza. Niektórzy ludzie (zwłaszcza lewacy) zaczęli go używać jako synonim słów typu „chuj”, „ciul”, „frajer”, „ladaco”, „huncwot”, „szelma” itd. Nie zgadzam się z tym podejściem. Pewnie niejeden się sam zastanawia, czy jest faszystą, czy nie. Ułatwi mu to rozwiązanie poniższego quizu. Oczywiście jest to robione „dla jaj”, a chodzi o przetestowanie aplikacji „apester”, którą właśnie zainstalowałem. Zapraszam do zabawy, a wszelkie błędy i sugestie proszę opisać w komentarzach. Gdyby ktoś chciał spróbować drugi raz, to chyba wystarczy wyczyścić pliki cookies, albo użyć innej przeglądarki.

Gdyby quizu nie było, to można też kliknąć w TEN LINK

Zobacz też:

13 thoughts on “Quiz: Czy jesteś faszystą?”

  1. 15 Out Of 15
   Oj bratku, jesteś osobą faszyzującą, a nawet neofaszyzującą. Czy nie wstyd Ci za stodołę w Jedwabnem, szmalcowników i kolaborację z Hitlerem? Nie widzisz, że Polska przypomina Niemcy lat 30-tych? Wstyd i hańba!

 1. O kurcze , wyszło mnie że jestem osobą faszyzującą ,a odpowiadałem wg. mnie jak każdy zdroworozsądkowy facet . 🙂

 2. hahaha bardzo dobry pomysł z tą sondą, grozi mi, że przyszłości mogę zostać faszystą. Dzwonię do @hejtstop 😀

 3. Oj bratku, jesteś osobą faszyzującą, a nawet neofaszyzującą. Czy nie wstyd Ci za stodołę w Jedwabnem, szmalcowników i kolaborację z Hitlerem? Nie widzisz, że Polska przypomina Niemcy lat 30-tych? Wstyd i hańba!

  Genialne. Oj paru czołowych Polskich lewaków powinno tu zaglądać.
  Myślę, że gdyby było więcej takich Faszystów to w tym kraju żyło by się lepiej.

 4. Gall Anonim

  Zobaczcie, co mi wyszło: „Jesteś faszystą, nazistą, neofaszystą i neonazistą. Gdybyś żył w latach 1939-45 – na pewno byłbyś SS-manem, szmalcownikiem, albo podpalaczem jedwabieńskich stodół. Wstyd i hańba. Zapadnij się pod ziemię. Nie zasługujesz na bycie Europejczykiem.”. Nic tylko się powiesić 😀

 5. po tescie:jesteś faszystą, nazistą, neofaszystą i neonazistą. Gdybyś żył w latach 1939-45 – na pewno byłbyś SS-manem, szmalcownikiem, albo podpalaczem jedwabieńskich stodół. Wstyd i hańba. Zapadnij się pod ziemię. Nie zasługujesz na bycie Europejczykiem.
  15 out of 15.

 6. Nie jesteś faszystą, ale dosyć blisko Ci do nich. Jest duża szansa, że staniesz się osobą faszyzującą, dla której nie będzie już ratunku. Dlatego koniecznie zgłoś się jako wolontariusz do którejś z organizacji George Sorosa, może Cię jeszcze uratują

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top