Test: Czy jesteś nazistą?

Zapraszam na ciekawe badanie psychologiczne, które wnikliwie zbada, czy jesteś nazistą. W ostatnich czasach sporo się mówi o nazizmie (klasycznym oraz „neo”), zwłaszcza po Marszu Niepodległości, w którym (według liberalnych mediów) biorą udział wyłącznie naziści. Zasada „neonazizmu” jest bardzo prosta. Lewactwo chce opanować całą zachodnią cywilizację, a każdego, kto ma inne poglądy automatycznie oskarżają o nazizm, albo faszyzm lub rasizm, co dla lewaków jest jednym i tym samym. Niekiedy dla urozmaicenia dodają do tego przedrostek „neo”, choć „neorasizm” zostawili sobie w rezerwie na czarną godzinę. Robią to dlatego, że lepszej jakości „haków” nie posiadają, a sami są skompromitowani po uszy. Sami wręcz mają wiele wspólnego z nazizmem (blokada debaty publicznej, cenzura, dyskryminacja i odczłowieczanie ze względu na poglądy), więc jest to klasyczne „złodziej woła – łapać złodzieja”. Nazywanie każdej nielubianej osoby nazistą (czy faszystą) to nic nowego, stara szkoła bolszewicka. Tę metodą stosował już 100 lat temu niejaki Władimir Ilicz Lenin. Gdy bolszewicy napadali na Polskę w 1919 roku – tłumaczono, że robione jest to z miłości do Polaków, aby uchronić ich przed faszyzacją świeżo odrodzonego kraju (bolszewicy pełnili tam rolę tzw. antyfaszystów). Poniżej profesjonalny test na nazizm, który udało mi się uzyskać od pragnącego zachować anonimowość człowieka, prawej ręki George Sorosa w Nowym Jorku. Test oficjalnie ujrzy światło dzienne w roku 2030 i będzie obowiązkowy dla każdego Polaka. Każdy, kto go wówczas obleje zostanie przymusowo skierowany do gułagu (nie będzie to Arłamów, tylko kamieniołom), więc warto już teraz nauczyć się pytań i odpowiedzi na pamięć, aby w 2030 roku „oszukać przeznaczenie”.

PS: Przepraszam za jakość techniczną tego quizu – pół godziny kombinowałem, żeby jego wysokość była mniejsza, a obrazki lepiej wyśrodkowane, ale ten „innowacyjny” apester jest narzędziem bardzo topornym, więc nie udało się.

Zobacz też:

dr psycholog RacimiR, 17.11.2017

29 thoughts on “Test: Czy jesteś nazistą?”

 1. Chciałem dla beki odpowiedzieć zgodnie z wolą „filantropa”. Wytrzymałem do pytania o St. Louis. I źle się z tym czuję – z tym, że wytrzymałem tak długo…

  1. Dziś potomkowie tych, którzy zawrócili „St. Louis” do Europy oskarżają Polaków o antysemityzm i współudział (za kilka lat już będzie to tylko sprawstwo) w holocauście….
   Po „Marszu Niepodległości” z 11.11.2017 roku i histerii jaka się rozpętała w „postępowej” Europie już chyba żaden rozsądny człowiek nie ma wątpliwości o co tu chodzi……

 2. No…. Odetchnąłem z ulgą. Po rozwiązaniu testu wyszło mi, że jestem nowoczesnym, postępowym i tolerancyjnym Europejczykiem, przedstawicielem rasy ludzkiej.
  Nie mam nic wspólnego z tą nazistowską hołotą, która 11 listopada hajlując maszerowała niecałe 300 kilometrów od Auschwitz….
  Będę dziś spał spokojnie….
  😀 😀 😀

 3. Udało mi się zgadnąć prawidłowe odpowiedzi i zdałem test.

  Aczkolwiek jedno pytanie jest bez sensu, o rakiety V3 – nigdy takich nie było. V3 to miało być olbrzymie działo do ostrzeliwania Londynu.

  od RacimiR: Pogrzmociło mi się coś, miało być V2 oczywiście, a teraz już tego nie idzie zmienić.

 4. Jak dobrze być nazistą 🙂 Teraz mamy takie czasy, że jak mówią nazista czy faszysta to znaczy, że dobry człowiek.

 5. Cholercia, jestem faszystą mimo że komunistą!? chociaż jak się poczyta pamiętniki rusko niemieckie to oni się doskonale dogadywal i rozumieli (z komunisty będzie dobry narodowy socjalista i odwrotnie)… Ale i tak mnie czeka aż 800 kalorii, zupa ze zgniłych buraków i możliwość reedukacji( poprzez pracę ) na Lampeduzie lub innej słynnej wyspie bym poczuł się jak matki z dziećmi. Dzięki Ci Partio Matko i Unio Jewropejska!

  od RacimiR: Komunizm i faszyzm różnią się tylko podejściem do narodowości, reszta (czyli 95% kwestii) się pokrywa.

 6. Hehe wyszlo mi ze jestem prymusem jewropy.
  W 2030 bede sobie zyl jak paczek w masle, a wy bedziecie w gulagu hle hle hle.

 7. Jprdl… 100% nazista i faszysta 🙂 Muszę powkuwać te ,,politpoprawne” odpowiedzi bo wyląduję w gułagu:-)

 8. Obserwuje powyborczą sytuację w Niemczech z uwagą. I z każdym dniem szanse na powstanie ,,jamajskiej” koalicji są coraz mniejsze co prawdopodobnie poskutkuje nowymi wyborami. Partie CDU/CSU, FDP i Zieloni nie mogą się dogadać w wielu kwestiach (ze szczególnym uwzględnieniem migrantów). Nowe wybory oznaczają że partie establishmentowe dostaną zapewne jeszcze mniej głosów niż we wrześniowych wyborach. A wtedy szanse na utworzenie koalicji byłyby jeszcze mniejsze niż teraz. Oznacza to że w najbliższych latach Niemcy prawdopodobnie nie będą mieć rządu, a wybory odbywałyby się co kilka miesięcy (wybory w których nikt nie byłby zwycięzcą a nie sądzę że AFD ze względu na niemiecką historię przekroczy kiedykolwiek 20%).
  Dla Polski taka sytuacja jest korzystna, musimy mieć nadzieję że ten polityczny burdel w Niemczech będzie trwał jak najdłużej.

  od RacimiR: Być może ze strachu przed utratą wpływów Merkel dogada się z Schulzem na zasadzie „nie chcem ale muszem” ?

  1. Schulz tuż po wyborach ogłosił że SPD przechodzi do opozycji

   od RacimiR: On to długo przed wyborami powiedział, ale w obliczu obecnego impasu może zmieni zdanie, wszak on i Merkel dostaną po dupie w przypadku nowych wyborów, więc „stara koalicja” byłaby jak najbardziej logiczna.

   1. Jeżeli Schulz to zrobi, to AfD stanie się największą partią opozycyjną i ma z tego powodu jakieś przywileje.

    Dlatego zesra się, a zdania nie zmieni.

 9. Hahaha genialne 😀 U mnie wyszło, że w 100% jestem nazistą 😀 To kim w takim razie są ultrasi z Blood and Honour albo Combat 18? Pytanie do lewaków.

  od RacimiR: Dobre pytanie 🙂 Skoro spokojne i wesołe rodziny na MN są naziolami, to kim są ci, których wymieniłeś?

 10. Hahahahaha… Świetne ! Dawno się tak nie ubawiłam, tym bardziej, że jestem nazistką w 100 %. No i nie wiedziałam, że moi protoplaści zarobkowali w Auschwitz. To ci niespodzianka 😀

 11. Brawo za pytanie o pochodzeniu wszystkich z Afryki.

  Wiadomo że jest wiele ras, nikt tego nie neguje. Trick Nazistów polegał na „lepszości” jednej rasy nad drugą ze względu na np. kolor skóry. Taka wymówka dla gazowania. Tak jakby krowy łaciate puszyły się przed krowami bez łat i odsuwały je od koryta.

  od RacimiR: Naziści nie gazowali za kolor skóry, bo Żydzi i Polacy mieli ten sam kolor, co Niemcy. Gazowano za narodowość.

 12. „Gdy bolszewicy napadali na Polskę w 1919 roku – tłumaczono, że robione jest to z miłości do Polaków, aby uchronić ich przed faszyzacją świeżo odrodzonego kraju (bolszewicy pełnili tam rolę tzw. antyfaszystów).”
  Co proszę????????????? faszysci w 1919????????

  od RacimiR: Owszem. Doucz się z historii.

 13. Mam 14 na 16, to jak mogę być w 100%? Ludzie pochodzą z Afryki, a żołnierze wyklęci, to tak jak kibole w większości tępy motłoch. Nie jestem ani lewakiem, ani prawakiem, jedynie racjonalistą.

 14. Szering-Wielgus nie „bombardował” żadnego „miasta” w żadnym momencie wojny. A już na pewno nie Gdańska, z którego ostrzeliwano teren eksterytorialnej placówki wojskowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top