Prasówka, cz.4

aa

Czas na kolejną porcję „faktów medialnych” z ostatniego okresu:

 

 • 09.12.2014r– Po 25 latach „wolności” nagle policja kieruje zbrodniarza Kiszczaka na badania do… Gdańska, celem sprawdzenia, czy nie symuluje on niezdolności do osądzenia za swoje komunistyczne zbrodnie. To oczywiście wersja rządowa, oficjalna. Prawdziwy powód to ukrycie Kiszczaka przed rozgniewanym społeczeństwem, które planuje wyjść na ulicę w rocznicę wybuchu stanu wojennego.  Kiszczak nigdy nie odpowie za swoje zbrodnie, za to pobiera w najlepsze gigantyczną emeryturę. Nie trzeba być prorokiem, by przewidzieć, że po 13-tym grudnia Kiszczak wróci spokojnie do Warszawy z orzeczeniem o niezdolności do bycia oskarżonym w procesie sądowym (czyli de facto z dożywotnim immunitetem).
 • 09.12.2014r– Przykładowe nagłówki na prorządowo-syjonistycznym portalu gazeta.pl: 1) „Frasyniuk wyzywa Kaczyńskiego: Dureń, bałwan i szkodnik…”, 2) „Posłowie PiS? Drobne złodziejaszki”, 3) „Mocna okładka 'Polityki’. Kaczyński jak Jaruzelski ogłasza stan wojenki”, 4) „Woda sodowa uderzyła do głów złodziejaszkom i ich żonom”, 5) „Giertych do Hofmana: Radzę panu znaleźć dobrego adwokata”. Oto przykłady tylko z jednego dnia. Gazeta tym samym udowadnia, że „jej nie jest wszystko jedno”…
 • 08.12.2014r– Po 5 miesiącach od katastrofy malezyjskiego Boeinga, wrak zostaje przetransportowany do Holandii. Dla porównania- Polska czeka na wrak Tupolewa już 5 lat i nic nie zapowiada przełomu w tej sprawie.
 • 07.12.2014r– Gazeta Wyborcza podała, iż: „Izraelskie samoloty zaatakowały cele w pobliżu międzynarodowego lotniska (…) i w pobliżu granicy z Libanem”.  Słów „cele”, „nieopodal”, „w pobliżu” oczywiście nie rozwinięto. Potwierdza się tym samym fakt, że Państwo Islamskie to potwór wyhodowany przez Izrael w celu obalenia demokratycznie wybranego prezydenta Syrii- Al Assada.
 • 05.12.2014r-08.12.2014r– W ciągu 4 dni publiczna TVP1 trzy razy (!!!) emituje film „Pokłosie” (+ kilka emisji na innych kanałach TVP). Opowiada on o rycerzach spod Cedyni, którzy przywiązują dzieci do tarcz, a potem wieszają te dzieci na drzwiach od stodoły. Niedługo „Pokłosie” prawdopodobnie zepchnie „Czterech Pancernych” i „Zmienników” ze szczytu listy najczęściej powtarzanych programów w całej TVP. Nie zapomnijmy o tym „płacąc” abonament RTV.
 • 05.12.2014r– Francja wypłaci radykalnym organizacjom żydowskim 60mln dolarów za rzekomy udział w holokauście. Od Polski domagają się (za to samo) ponad 1.000 razy więcej (65mld dolarów). Patrząc na obecne elity polityczne (PO-PiS-PSL-SLD-TREP – wszystkie te partie są pod wpływem syjonistów)- żydzi mają ogromne szanse na wyegzekwowanie tej sumy. Każdy Polak będzie wtedy musiał zapłacić niemal 5.000zł odszkodowania za niemieckie zbrodnie. Oczywiście po ewentualnym wypłaceniu tej kwoty- roszczenia żydowskie jeszcze wzrosną. Jak Polska nie będzie miała z czego wypłacić- może się zadłużyć na wysoki procent, np. w Goldman Sachs.
 • 04.12.2014r– W Katowicach umiera legenda opozycji i wielki patriota Kazimierz Świtoń. Ostatnie lata życia spędził w niedostatku, utrzymując się z głodowej renty.
 • 03.12.2014rMario Balotelli przechodzi do historii jako pierwszy murzyn, oskarżony przez poważną instytucję (Angielską FA) o rasizm.
 • 01.12.2014r– Donald Tusk oficjalnie zostaje stróżem żyrandola prezydentem UE. Wbrew temu, czym karmiły nas media- Donald przyznał, że to stanowisko polega głównie na… słuchaniu innych ludzi.
 • 30.11.2014r– W ustawce kiboli w Madrycie ginie jeden z bandytów, niejaki Jimmy. W związku z tym, że był on lewackim „antyfaszystą”- polskojęzyczne media próbują go rozgrzeszać i wybielać. Gazeta Wyborcza napisała, że śmierć Jimmy’ego to praktycznie to samo, co buczenie na ciemnoskórego bramkarza Lokeren przez kibiców Legii.
 • 27.11.2014r– Zarząd klubu Real Madryt podjął decyzję o usunięciu krzyża z klubowego herbu. Ma to związek z muzułmańskim sponsorem- National Bank of Abu Dhabi. Udało nam się uzyskać nieoficjalne informacje, że od 2016 roku herb Realu będzie wyglądał TAK, natomiast od roku 2018 będzie wyglądał TAK.
 • 16.11.2014r- Odbyły się wybory samorządowe w Polsce, pierwszy raz przeprowadzone na podstawie nowego Kodeksu Wyborczego. Wybory kończą się skandalem, na oficjalne wyniki musimy czekać ponad tydzień, podejrzanie wysoki wynik notuje PSL, władza oczywiście nie ma sobie nic do zarzucenia. 7 lat temu pan Komorowski wypowiadał się TAK, dzisiaj wypowiada się dokładnie odwrotnie.
 • 02.10.2014r- Sexafera w „Krytyce Politycznej” (organizacji, która zasłynęła udzielając schronienia nazistowskiej bojówce z Berlina, po pobiciu w Warszawie polskich kombatantów podczas Święta Niepodległości). Wyszło na jaw, że gej Ignacy Karpowicz był wykorzystywany seksualnie przez feministkę Kingę Dunin, celem zdobycia michnikowej nagrody literackiej Nike.
 • 29.09.2014r– Syjonista i antykatolik Jan Hartman na swoim blogu publikuje wpis wychwalający kazirodztwo. Po wywołaniu skandalu- płacze i robi z siebie ofiarę, tłumacząc się, iż chciał tylko podyskutować. Oczywiście, jak każdy Żyd- Hartman popiera absolutny zakaz dyskusji o holokauście. Kto ma decydować o czym można dyskutować, a o czym nie? Myślę, że faszysta Hartman chętnie wziąłby posadę tego typu orzecznika…
 • 21.09.2014r– Rozpętała się afera Michalczewski vs Ciechan. W efekcie lewackiego „bojkotu” browaru- notuje on zwiększone wpływy ze sprzedaży. Antypolski „Newsweek” publikuje TAKĄ OTO okładkę- usiłując zrobić wzór patrioty z damskiego boksera, który przy pierwszej możliwej okazji prysnął do RFN.
 • 02.09.2014r– Brutalny napad Cyganów na orszak weselny w małopolskich Maszkowicach, o czym pisano TUTAJ.

 

Zebrał RacimiR, 10.12.2014r

 

<< Prasówka nr 3 ||| Prasówka nr 5 >>

1 thought on “Prasówka, cz.4”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top