Prasówka, cz. 9

aa

Po ponad 2 miesiącach od ostatniej części – zapraszamy na najnowszą, dziewiątą „Prasówkę”. Jak zawsze – będzie to chronologiczna analiza ważnych wydarzeń polityczno-uchodźczych, często okraszona szyderczo-cynicznym komentarzem.

 • 13.05.2016 – W sejmie rząd PiS zaprezentował 'audyt’ 8 lat rządów Platformy Obywatelskiej. Straty obliczono na 340 miliardów złotych. Kilkanaście spraw złożono do prokuratury. Platforma i jej poplecznicy postanowili nie bronić się merytorycznie przed zarzutami, lecz przejść do ataku i zdyskredytować autorów audytu jako szaleńców.
 • kongres_kobiet
  Kongres kobiet, który bardzo ciepło wyraża się o islamskich „uchodźcach” używa islamskiej symboliki, aby zaatakować rząd
 • 13.05.2016 – Rozpoczyna się VIII Kongres Kobiet. Z wielkim uznaniem wysłuchano alimenciarza Kijowskiego oraz Ewę Kopacz i Hajkę Grundbaum. Prócz tego wybuczano list od prezydenta Dudy (który czytająca go Kinga Rusin komentowała z krzywą gębą, nie doczytując do końca) oraz wygwizdano Wojciecha Kaczmarczyka, pełnomocnika do spraw równego traktowania. Na koniec zhejtowano Agatę Dudę, że nie pozwoliła się wybuczeć, ignorując tą lukratywną imprezę.
 • 8.05.2016 – Do żydowskiej stacji radiowej Agory, czyli TokFm zaproszono (pierwszy raz od wielu lat) Łukasza Warzechę. Skończyło się TAK. Prawdopodobnie pana Łukasza znowu czeka kilka lat przerwy od czerskiej anteny.
 • 7.05.2016 – Sadiq Khan (صادق امان خان) zostaje pierwszym islamskim burmistrzem Londynu. Przypadek wpisuje się w trwałe islamizowanie się tego miasta i całej Anglii.
 • 7.05.2016 – Odbywa się marsz Platformy Obywatelskiej, na który zostają zaproszone wszystkie pozostałe partie opozycji antyPiSowskiej, zrzeszone w KOD. Organizatorzy, TVN, warszawski Ratusz i media Tomasza Lisa podają liczbę uczestników równą ćwierć miliona. Z kolei policja i TVP podają około 50 tysięcy. Na koniec z niewiadomych przyczyn Gazeta Wyborcza podaje, że na Czerskiej policzyli wszystkich i wyszło im około 60.000 osób.
 • 3.05.2016 – „Dramaturg” Demirski pozoruje własne pobicie, aby uderzyć w „faszystów”. Amatorsko przygotowana akcja szybko zostaje zdekonspirowana – KLIK, choć w międzyczasie sprawa zostaje „potępiona” przez całe środowisko lewackie.
 • cały kwiecień 2016 – jak co roku- głównym tematem miesiąca w całej Polsce są rozważania na temat rosyjskich motocyklistów „Nocne Wilki”. Tym razem nie zostali wpuszczeni do Polski.
 • 30.04.2016 – Rząd zlikwidował Radę ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej i Ksenofobii, która nie wykazała się żadnymi sukcesami, prócz wybiórczego podejścia do tematu dyskryminacji i mocno lewackiego odchylenia.
 • 20.04.2016 – Instytucje Unijne intensywnie pracują nad nowym systemem rozdzielania tzw. „uchodźców” wśród krajów UE. Najpierw próbowano przeforsować system kwotowy (KLIK), a później zagrożono, że za każdego nieprzyjętego „uchodźcę” dany kraj otrzyma karę w wysokości 250.000 euro.
 • 19.04.2016 – Tragiczne nieporozumienie na Morzu Śródziemnym. Tzw. „uchodźcy” zamiast czekać na płyciznach wybrzeża Libii, aż unijne statki odholują ich bezpiecznie do Europy – wypłynęli na pełne morze bez eskorty, gdzie przeładowany statek utonął, zginęło 500 „uchodźców”.
 • 19.04.2016 – W rocznicę powstania w getcie żydowskim, prezydent Warszawy Hajka Grundbaum (która ma zakusy na kolejne warszawskie kamienice i tereny pod deweloperkę) wygłosiła przemówienie o spalonej (pół roku wcześniej w odległym Wrocławiu) kukle żyda i polskich faszystach.
 • 17.04.2016 – Bono z zespołu U2 stwierdził w amerykańskim kongresie, że w Polsce (i na Węgrzech) panuje „hipernacjonalizm”, ponieważ nie chcemy przyjmować tzw. „uchodźców”. Sprawę opisałem TUTAJ.
 • 16.04.2016 – W Białymstoku odbyły się uroczystości rocznicowe ONR. Pomimo tego, że nikomu nic się nie stało – media lewicowe zrobiły ze sprawy coś w rodzaju nocy kryształowej. O sprawie pisałem TUTAJ.
 • 14.04.2016 – Zmiana na stanowisku premiera Ukrainy. Arsenij Jaceniuk został zastąpiony przez Wołodymira Hrojsmana. Grzegorz Braun stwierdził, że wobec Jaceniuka były dość mocne podejrzenia o żydowskość i syjonizm, natomiast w przypadku Hrojsmana nie ma już absolutnie żadnych wątpliwości…
 • 6.04.2016 – Idol lemingów – Filip Chajzer smaruje owsianką samochód rywalizującej Telewizji Republika. Przyłapany na gorącym uczynku ucieka z miejsca zdarzenia, a potem twierdzi, że to był wypadek, na koniec przechodząc do ataku na hejterów – sprawę opisałem TUTAJ.
 • zawadzka5.04.2016 – Do annałów humoru przejdzie „dyskusja” w TVN u Andrzeja Morozowskiego, gdzie planowano ocieplić wizerunek feministek, aborcji i akcji „spontanicznego” wychodzenia z kościoła – zapraszając Annę Zawadzką (feministkę z serduszkiem na głowie). Dla uwiarygodnienia „dyskusji”- zaproszono również lewackiego księdza Sowę (masona, brata marszałka województwa małopolskiego z Platformy Obywatelskiej). Pomimo tego, że cała trójka w studiu miała identyczne poglądy – całość skończyła się… TAK, a Zawadzka straciła szansę na zostanie ikoną polskojęzycznego feminizmu.
 • 3.04.2016 – Faszystowskie feministki na łamach facebooka i Gazety Wyborczej umówiły się, że pójdą (pierwszy raz w życiu) do kościoła, a potem „spontanicznie” z niego wyjdą w sprzeciwie wobec zakazu aborcji. Jedna z nich (Anna Zawadzka) chciała zyskać sławę i dodać coś od siebie w tym proteście, więc przed wyjściem wydarła mordę na księdza i wiernych (czym otwarła sobie drzwi do TVN, patrz wyżej).
 • od 31.03.2016 – we Francji zaczyna się „Nuit Debout„, czyli nocne dyskusje, połączone z protestami, przeciwko planowanemu wydłużeniu tygodnia pracy. Kilkukrotnie dochodzi do zamieszek ulicznych, w polskojęzycznych mediach głównego nurtu nie powiedziano o nich ani słowa.
 • 27.03.2016 – Zaplanowany w Brukseli marsz „Nie dla strachu” został odwołany, ze względu na… strach. Ci którzy odwołali marsz przeciwko strachowi ze względu na strach – ze strachu bali się powiedzieć, że chodzi o islam.
 • 27.03.2016 – Zamach terrorystyczny w pakistańskim Lahore, gdzie zginęło 65 osób, a ponad 300 ostało rannych. Celem zamachu była mniejszość chrześcijańska, media mainstreamowe zignorowały sprawę.
 • 25.03.2016 – W wybranych saksońskich pociągach Regiobahn we wschodnich Niemczech wprowadzone zostały osobne przedziały „tylko dla kobiet” – KLIK. Podobnie jest np. w Egipcie i wielu innych krajach muzułmańskich, na których obecnie bardzo wzorują się Niemcy. W metrze w Kairze 40% wagonów jest dla kobiet, a pozostałe 60% jest dla „wszystkich”. Gdy kobieta wejdzie do wagonu „dla wszystkich” – uznawane jest, że sama jawnie prosi się o molestowanie.
 • 23.03.2016 – Zamachy terrorystyczne na lotnisku w Brukseli, o których pisałem TUTAJ.
 • 22.03.2016 – Microsoft wprowadza do internetu samo-uczącego się chat-bota, nad którym pracowano od bawna. 2 dni później skrypt zostaje na zawsze wyłączony z powodów rasistowskich – KLIK.
 • 22.03.2016 – Rozdano coroczne „Nagrody Kisiela”. Uroczystą galę „zaorał” laureat nagrody, Mariusz Max Kolonko, który wprawił w konsternację wszystkich obecnych gości. Chodziło o TO PRZEMÓWIENIE.
 • 20.03.2016 – Niezbyt bystra wielbicielka solariów i KOD – Katarzyna Kukieła, która w podejrzanych okolicznościach stała się posiadaczką kamienicy na krakowskim Rynku – popełniła TAKI wpis na pejsbuku, co zaowocowało miniskandalem międzynarodowym. Kukieła oczywiście została bohaterką KOD i Gazety Wyborczej. Żydowska restauracja Wentzl, w której odbyło się feralne spotkanie – niby odcięła się od sprawy i zapowiedziała kroki prawne, ale w rzeczywistości nic nie zrobili, co nie wyklucza, że zgadzają się z panią Kukiełą.
 • 17.03.2016 – Otwarto Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej – KLIK. Oczywiście najbardziej przeciwni muzeum byli sami Żydzi o odchyleniu syjonistycznym, gdyż realizują oni politykę zakłamywania historii i wmawiania wszystkim, że Polacy byli twórcami nazizmu i holokaustu.
 • Miszk po głodówce, fot: youtube
  Miszk po głodówce, fot: youtube

  17.03.2016 – Trójka działaczy KOD postanowiła zrobić stroboskopowo-hybrydową głodówkę rotacyjną pod kancelarią premiera. Jacek Parol rozmyślił się, zanim zaczął głodować. Dagmara Kołcz nie jadła przez 5 dni, po czym lekarz powiedział jej, że to niezdrowe i posłuchała go. Najdłużej wytrzymał Andrzej Miszk – 39 dni, choć po tym czasie nadal był grubasem z ogromnymi zapasami energii, zmagazynowanymi w tłuszczu. Na koniec podziękował m.in. za przysyłanie jedzenia.

 • 14.03.2016Szturm tzw. „uchodźców” na granicę Grecji z Macedonią. Do pomocy przyszły organizacje Sorosa oraz ich ulotki z rozpisanym planem działania. Efekt? Wszystkich zawrócono, a co najmniej 3 osoby utonęły w „suchej rzece”.
 • 7.03.2016 – Rozdano „arcyprestiżową” nagrodę filmową, Orły 2016. Na uroczystą galę zaproszono głównie aktorów popierających Platformę Obywatelską, a imprezę poprowadził Maciej Szczuhr Stuhr. Pozwolił on sobie na prymitywne dowcipasy – KLIK, które jeszcze bardziej podzieliły i skłóciły Polaków. Prawdopodobnie to celowe działanie głównego aktora Pokłosia, który w liberalnych mediach pełni obowiązki Polaka.
 • 6.03.2016 – Przez Warszawę przeszła lewacka manifestacja pod głównym hasłem „Aborcja w obronie życia”. Chodziło głównie o wprowadzenie aborcji na życzenie, finansowanej z NFZ.
 • 4.03.2016 – Wypadek prezydenta Dudy na autostradzie A4 w wyniku uszkodzonej opony. Na grupach dyskusyjnych KOD zaroiło się od setek komentarzy, mających znamiona „mowy nienawiści”, np. TAKICH.

RacimiR, 18.05.2016

<< Prasówka nr 8 ||| Prasówka nr 10 >>

1 thought on “Prasówka, cz. 9”

 1. rychu-pijak

  RacimiRze, ja tam bym i znalazł powody dla których czerscy policzyli ludzików w marszu KOD. Pooglądaj sobie zdjęcia z fetowania mistrzostwa Polski przez znienawidzone przez szechterowców legijne kibolstwo, potem wróc do ujęć „marszu miliona”, potem znów na kibolstwo popatrz, a następnie przeczytaj wniosek o wystąpieniu przez władze klubu o zgodę na przemarsz 45 tysięcy (SIC!) kibiców ze stadionu na plac zamkowy. Ratowali tasiemki przy pasie spodni, coby się kupa jakaś na węzełkach nie przykleiła 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top