Trylogia dyskusyjna, cz.1. 86 pytań, po których lewak się zagotuje

Niniejszym rozpoczynam „trylogię dyskusyjną”, której zadaniem jest analiza tematu „unikania dyskusji” przez lewaków. W pierwszej części (czyli tej) podam zbiór przykładowych 86 pytań, których każdy lewak unika bardziej, niż diabeł święconej wody. W drugiej (najważniejszej) części opisałem, dlaczego lewacy nie chcą (lub też: nie mogą) dyskutować na drażliwe tematy. Trzecia część to realny przykład na to, jak tę sytuację wykorzystać przeciwko nim. Całość „trylogii” to rozszerzenie wcześniejszego tekstu: „Dyskusje z lewakami o uchodźcach„, który był wpisem dosyć poważnym, ale jednak zbyt ubogim i niedostatecznie rozwiniętym (zwrócił na to uwagę też Krzysztof z pejsbukowego kanału Kontrrewolucja Narodowa, który z całego serca polecam) – chodzi o TEN filmik (swoją drogą – któryś z szanownych czytelników zwrócił ostatnio uwagę, żebym ja też nagrywał filmy, ale niestety nie mam na to obecnie czasu, więc zamiast tego polecam filmy Krzysztofa, w kilku z nich wnikliwie analizował moje teksty, dorzucając swoje komentarze, np. też TUTAJ, a jak poszperacie na jego profilu, to jeszcze kilka innych tam jest).

Dzisiaj spiszę więc 86 przykładowych pytań, których lepiej nie zadawać lewakom, bo albo zostaniemy zasypani słowotokiem na jakiś zupełnie inny temat, albo padniemy ofiarą ostatniego rozdziału „Erystyki” gdańszczanina Arthura Schopenhauera.

Lista niewygodnych pytań: 

 1. Dlaczego integracja islamskich „uchodźców” miałaby w „nietolerancyjnej” i zarządzanej przez „cynicznego gnoma” Polsce przebiec prawidłowo, skoro we wszystkich bogatszych (i rzekomo lepiej zarządzanych) krajach Europy Zachodniej ten proces zakończył się spektakularną klapą?
 2. Dlaczego „uchodźcy” to głównie młodzi, silni mężczyźni, pochodzących z krajów nieobjętych konfliktem?
 3. Artyści i celebryci lewicowi (Janda, Stuhr, Owsiak) większość swoich wypowiedzi poświęcają polityce, czy słusznie? Artyści i celebryci prawicowi (Cezary Pazura, Kamil Stoch, Jerzy Zelnik, Janusz Rewiński) bardzo rzadko, ale niekiedy zdarzy im się wypowiedź się na tematy polityczne, czy słusznie? Jeżeli odpowiedzi na oba pytania różnią się – uzasadnij.
 4. Czy Przystanek Woodstock jest imprezą apolityczną, skoro pojawiają się na nim politycy Platformy Obywatelskiej, dziennikarze TVN i GW, a sam Jurek Owsiak większość swoich wypowiedzi poświęca polityce?
 5. Dlaczego ubój rytualny nie jest ani religijnym zabobonem, ani znęcaniem się nad zwierzętami?
 6. Dlaczego w Paryżu (stolicy rozwiniętego i tolerancyjnego państwa) podczas imprez sylwestrowych płonie przeciętnie 1000 samochodów?
 7. Czy zbrodnie w Koniuchach i Nalibokach zasługują na podobne potępienie (film, książki, przeprosiny prezydenta, tysiące artykułów medialnych, pomniki, rocznice), co zbrodnia w Jedwabnem? Jeżeli nie, to dlaczego?
 8. Czy po zastrzeleniu murzyna przez białego policjanta w USA, inni murzyni mają prawo do zamieszek ulicznych i plądrowania sklepów?
 9. Czy kibol „Jimmy”, członek skrajnie lewicowej bojówki klubu Deportivo la Coruna, który (pomimo posiadania uzbrojenia „po zęby”) zginął w ustawce z kibolami Atletico Madryt zasłużył na śmierć? Czy jest on „bydłem”, „łysolem”, „dresem”, czy policja powinna do niego wcześniej strzelać? Jeżeli nie, to dlaczego?
 10. Czy po „seksaferze” w Krytyce Politycznej (gdzie Kinga Dunin molestowała Ignacego Karpowicza) pani Kinga powinna zostać aresztowana „z urzędu”? Jeżeli nie, to dlaczego?
 11. Czy napad na orszak weselny przez cyganów w Maszkowicach powinien zakończyć się aresztowaniami dla sprawców? Jeżeli nie, to dlaczego?
 12. Czy Żydzi w Unii Europejskiej powinni mieć ułatwiony dostęp do broni palnej?
 13. Dlaczego środowiska lewicowe akceptują w swoim zarządzie Ryszarda Kalisza, który porusza się „Jaguarem”, pławi się w luksusach, a jego żona jest o połowę młodsza od niego?
 14. Jeden z najważniejszych rabinów w Australii – Yosef Feldman zaapelował o wyrozumiałość dla pedofili. Co o tym sądzisz?
 15. Maciej Maleńczuk pobił działacza „pro-life” i pochwalił się swoim „sukcesem” na pejsbuku. Nie spotkała go za to żadna kara. Co o tym sądzisz? Jeżeli to popierasz, to czy ja również mogę bezkarnie pobić działacza obcej mi ideologii, a jeżeli nie, to dlaczego?
 16. Na Uniwersytecie w Poznaniu „antyfaszyści” przerwali wykład pewnego księdza (o ideologii gender). Na Uniwersytecie we Wrocławiu prawicowcy i antykomuniści przerwali wykład Zygmunta Baumana. Dużo więcej policyjnych zatrzymań miało miejsce w tym drugim przypadku. Czy sądzisz, że kara w obu przypadkach powinna być równa, jeżeli nie, to dlaczego?
 17. Dlaczego środowiska ekologiczne przez 5 lat prezydentury Bronisława Komorowskiego ani razu nie zaprotestowały przeciwko jego regularnym polowaniom na zwierzynę leśną? Czy Andrzej Duda w przypadku umiłowania do polowań mógłby liczyć na równie wielką wyrozumiałość ekologów?
 18. Na meczu siatkarskim w Niemczech polscy kibice wywiesili transparent: „Protect your women, not our democracy” (chrońcie swoje kobiety, a nie naszą demokrację). Czy uważasz, że treść była słuszna, a jeżeli nie, to dlaczego?
 19. Akta „agenta Bolka” ujawniła wdowa po Czesławie Kiszczaku (przyjacielu Adama Michnika). Czy uważasz, że pani Kiszczakowa to agentka Jarosława Kaczyńskiego, skoro rozpowszechnia rzekomo fałszywe oskarżenia?
 20. Dlaczego badania oglądalności telewizyjnej instytutu Nielsen (który używa kilku tysięcy aparatów do pomiaru z tajną metodologią ich rozlokowania) są bardziej wiarygodne, niż dane operatorów kablowych, operujących na próbie kilku milionów klientów?
 21. Czy uczestnicy marszu rocznicowego ONR w Białymstoku w 2016 roku popełnili jakieś przestępstwo, lub wykroczenie? Jeżeli tak, to jakie konkretnie i w którym momencie?
 22. Czy frekwencja na manifestacjach ulicznych ma znaczenie? Jeżeli nie, to gdy ja z 9 kumplami zorganizujemy 10 jednoosobowych manifestacji, to będzie to 10 razy większe wydarzenie, niż Marsz Równości? Jeżeli frekwencja ma znaczenie, to czy demonstracje przeciwników PiS są gówno warte, w porównaniu z Marszem Niepodległości, czy milionowymi protestami anty-macronowymi we Francji?
 23. Czy „młodszy filantrop” Filip Chajzer słusznie postąpił, wyrzucając owsiankę przez okno jadącego samochodu? Jeżeli tak, to czy wyrzucanie śmieci przez okno powinno być dozwolone?
 24. W niektórych pociągach niemieckiego przewoźnika „Regiobahn” uruchomiono przedziały „tylko dla kobiet”. Jakie mogły być tego powody? Czy jest to seksizm i dyskryminacja mężczyzn, którzy nie mają prawa do własnego przedziału?
 25. Dlaczego w wielu miastach Zachodniej Europy zrezygnowano z organizowania hucznych imprez sylwestrowych?
 26. Dlaczego polskojęzyczni działacze lewicowi nie organizują protestów pod najbogatszymi bankami i innymi instytucjami finansowymi?
 27. Jacek Żakowski napisał, że w przeciwnikach przyjmowania imigrantów zobaczył „Polską twarz”, czyli rzecz: „ksenofobiczną, rasistowską, islamofobiczną, egoistyczną, samolubną, okrutną, tchórzliwą, agresywną i paranoiczną. Złą w niemal każdym wyobrażalnym sensie”. Czy to samo można powiedzieć o Izraelu, który ma dużo ostrzejsze prawo imigranckie, niż Polska? Jeżeli nie, to dlaczego?
 28. Czy to wina Jarosława Kaczyńskiego, że Polacy obecnie są podzieleni na prawicę i lewicę? Jeżeli tak, to dlaczego podobne podziały występują we wszystkich krajach „zachodnich”, czyżby Jarosław Kaczyński miał wpływ na cały świat? Jeżeli nie, to dlaczego podobne podziały wszędzie nasiliły się w tym samym momencie, globalny zbieg okoliczności?
 29. Polscy uchodźcy po zakończeniu II Wojny Światowej wrócili do kraju, co było dla nich rzeczą oczywistą. Czy obecni „uchodźcy” również powinni wrócić do swoich krajów w przypadku, gdy nie będzie w nich wojny? Jeżeli nie, to dlaczego?
 30. Czy uprzywilejowanie niektórych grup (np. obcokrajowcy, kobiety, LGBT) nie jest jednocześnie zmniejszeniem praw pozostałej części społeczeństwa (np. białych mężczyzn), czyli „nierównością w imię równości”?
 31. Czy rurociąg Nord Stream łamie zasadę „europejskiej solidarności”?
 32. Czy garnizon amerykańskich żołnierzy, stacjonujących w Polsce jest na rękę Rosji? Jeżeli tak, to dlaczego? Jeżeli nie, to czy Antoni Macierewicz zmniejszył zagrożenie ataku ze strony Rosji?
 33. Czy kościół katolicki powinien mieć władzę polityczną? Jeżeli nie, to czy powinniśmy potępić papieża Franciszka za wtrącanie się do polityki imigracyjnej?
 34. Dlaczego Aylan Kurdi po śmierci (z winy ojca) stał się sławny, powstały murale na jego część, tysiące artykułów w mediach, strona w wikipedii przetłumaczona jest na 33 języki, a podobnej sławy nie uzyskała jego rówieśnica, która zginęła w zamachu bombowym w Manchesterze?
 35. Czy Rafał Gaweł (szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych) jest malwersantem finansowym? Jeżeli nie, to dlaczego w sądzie jego główną linią obrony jest niepoczytalność (uprzedzając – od ostatnich wyborów nie zmienił się skład personalny orzeczników)
 36. Czy „hejt” w internecie jest dozwolony? Jeżeli nie, to czy powinno się karać także „dyskutantów” o poglądach lewicowych? (np. komentarze z GW u dołu Gazetoidów).
 37. Czy „fejk niusy” powinny być legalne? Jeżeli nie, to czy powinno się karać również media o charakterze lewicowym?
 38. Czy organizacja „Pink pistols” (różowe pistolety), złożona z osób homoseksualnych, sympatyków broni palnej, powinna zostać zdelegalizowana? Odpowiedź uzasadnij.
 39. Czy zgodziłbyś się na pomnik Lecha Kaczyńskiego w Twoim mieście? Czy zgodziłbyś się na pomnik Władysława Bartoszewskiego, albo „Tęczę” w Twoim mieście? Jeżeli odpowiedzi są różne, to czy pomniki powinna posiadać tylko „jedyna słuszna” strona polityczna?
 40. Co sądzisz o Mateuszu Kijowskim (twórcy KOD) oraz głównym kapelmistrzu, Konradzie Maternie (skazanym za handel kobietami)? Dlaczego przez pierwszy (de facto jedyny) rok funkcjonowania KODu nie było żadnych wewnętrznych protestów w sprawie niezapłaconych alimentów Kijowskiego?
 41. Odkąd Ministrem Sprawiedliwości został Zbigniew Ziobro – ściągalność alimentów wzrosła o około 80%. Co o tym sądzisz?
 42. Czy symbole komunistyczne w przestrzeni publicznej powinny być represjonowane tak samo mocno, jak nazistowskie? Jeżeli nie, to dlaczego?
 43. Czy malowanie się na czarno, aby udawać murzyna (jak Jacek Hugo Bader) jest fajne? Jeżeli tak, to czy ja także mogę się wypastować, aby urządzić uliczną prowokację?
 44. Co sądzisz o Stefanie Michniku?
 45. Co sądzisz o odpowiedziach Adama Michnika (najczęściej: „ty skurwysynu”), na pytania o brata?
 46. Co sądzisz o banach na fejsbuku na strony prawicowe? Czy strony radykalnie lewicowe powinny być traktowane podobnie, a jeżeli nie, to dlaczego?
 47. Czy pani Gretkowska, która wszystkich ideologicznych przeciwników (i Polskę jako całość) tytułuje per „huj” jest odpowiednią osobą na stanowisku krzewicielki lewicowo-feministycznej kultury literackiej?
 48. Dlaczego w krajach, gdzie obowiązuje tzw. konwencja antyprzemocowa rośnie przemoc wobec kobiet?
 49. Czy skrajne wydarzenia kulturalne, jak „Klątwa„, „Golgota Picnic”, „Pokłosie” i „Ida” słusznie są dofinansowywane z pieniędzy publicznych, przy jednoczesnej zasadzie „nie krytykuj, bo się na tym nie znasz”? Jeżeli tak, to czy na dofinansowanie i zakaz krytyki może liczyć również festiwal „Orle Gniazdo”?
 50. Czy uważasz, że tzw. Fundusze Norweskie rozdzielane są prawidłowo (równomiernie) przez Fundację Batorego? Jeżeli tak, to wyjaśnij, co to za zrównoważony rozwój, skoro 50% tych pieniędzy wydawanych jest w Warszawie (stanowiącej tylko 5% populacji Polski, w dodatku najbogatszej).
 51. Na przykładzie referendum w Katalonii (demokratycznego, niekonstytucyjnego) wyjaśnij, czy ważniejsza jest demokracja czy konstytucja?
 52. Czy nielegalne blokowanie i zakłócanie legalnych zgromadzeń jest prawidłowe, czy nie? Jeżeli nie, to co sądzisz o kontrmiesięcznicach smoleńskich? Jeżeli tak, to co sądzisz o blokowaniu parad homoseksualistów przez narodowców?
 53. Czy modlitwa w miejscach publicznych (poza świątynią) jest OK? Jeżeli tak, co sądzisz o ostatniej ogólnopolskiej akcji różańcowej? Jeżeli nie, to co sądzisz o ulicznych modlitwach muzułmanów w zachodniej Europie?
 54. Czy uważasz, że Polska powinna zwiększać liczebność armii oraz modernizować jej wyposażenie? Jeżeli tak, to czy popierasz Antoniego Macierewicza, który to robi? Jeżeli uważasz, że jednak mamy ważniejsze wydatki, to co sądzisz o zerwaniu kontraktu na francuskie śmigłowce Caracal?
 55. Dlaczego Stowarzyszenie Nigdy Więcej nagle, bez uzasadnienia przestało przyznawać nagrodę „antyfaszysty roku”, która w lewackim środowisku cieszyła się dosyć dużą popularnością?
 56. Czy zakaz używania słowa „nigger” przez białych ludzi godzi w wolność słowa?
 57. Czy ludzie, którzy zmienili płeć (z mężczyzny na kobietę) lub przyjmują hormony męskie powinni startować w igrzyskach sportowych w kategoriach żeńskich? Jeżeli tak, to czy pogodzisz się z tym, że będą oni (one) stanowić większość zwycięzców (tak, jak np. Caster Semenya), a „urodzone” kobiety stracą szanse na medale?
 58. Czy chuligaństwo z powodów ideologicznych jest OK? Jeżeli nie, to co sądzisz o pobitych narodowcach, jadących na Marsz Niepodległości, pobitych w pociągu przez „antyfaszystów”, albo o Hiszpance, skopanej przez „antyfaszystów” za posiadanie bluzy w narodowych barwach? Powinni być tak samo surowo karani, jak w sytuacjach odwrotnych?
 59. Czy film „Pucz” jest obiektywny? Jeżeli nie, to dlaczego, skoro nie ma w nim żadnego lektora, a spora część materiałów pochodzi od samych „puczystów”?
 60. Czy Polsce należą się reparacje wojenne od Niemiec? Jeżeli nie, to czy kraje, które dostały odszkodowania powinny zwrócić pieniądze Niemcom?
 61. Pierwsze 3 miejsca pod względem liczby docierających do Europy „uchodźców” należą do Nigerii, Bangladeszu i Wybrzeża Kości Słoniowej. Jakie w tych krajach toczą się obecnie wojny?
 62. Obecną politykę imigracyjną UE definiują tzw. Porozumienia Dublińskie, opisujące, że uchodźcą można być tylko w pierwszym bezpiecznym państwie, nieobjętym konfliktem zbrojnym. Ponad 99% „uchodźców” nie spełnia tej zasady. Co o tym sądzisz, czyżby prawo UE było łamane i naginane przez Angelę Merkel według własnego widzimisię?
 63. Ćwierćfinał Ligi Europy Olympique Lyon – Beşiktaş Stambuł został opóźniony o ponad godzinę z powodu wielkiej awantury i wtargnięcia tureckich kibiców na murawę. Co o tym sądzisz?
 64. Co sądzisz o zastrzeleniu polskiego żubra przez niemieckich myśliwych i usmażeniu go na grillu? Dlaczego ekolodzy i media lewicowe milczały na ten temat, a wcześniej poświęciły mnóstwo czasu wiewiórce z warszawskiego parku, która nie została zabita przez człowieka?
 65. Czy Beata Szydło w broszce i żółtym żakiecie to większy obciach, niż Adam Michnik, regularnie występujący w „crocsach”?
 66. Co jest większym skandalem – kilkadziesiąt miliardów złotych „luki VATowskiej” z czasów rządów PO/PSL, czy „smoleńska” komisja śledcza, która nic nie ustali, a jej koszt to niecały milion złotych?
 67. Premiera filmu „Wołyń” została skutecznie zablokowana na Ukrainie i w Niemczech. Jednocześnie z polskich pieniędzy publicznych dofinansowane zostały takie filmy, jak „Ida” czy „Pokłosie”. W którym z wymienionych krajów (Polska, Niemcy, Ukraina) mamy do czynienia z cenzurą filmową?
 68. Szwedzcy kibice na meczach nie mogą zakrywać twarzy, chyba, że akurat zmusza ich do tego religia. Co o tym sądzisz?
 69. Co sądzisz o tym, że byli funkcjonariusze komunistycznej bezpieki są obecnie sojusznikami ze środowiskami Lecha Wałęsy i Sewka Blumsztajna?
 70. Co sądzisz o potraktowaniu Władysława Frasyniuka na nielegalnej kontrmiesięcznicy smoleńskiej (policja przeniosła go kilka metrów dalej, nie dostał nawet mandatu), a co sądzisz o potraktowaniu radnej PiS na nielegalnej blokadzie parady homoseksualistów w Gdańsku (policja rzuciła ją na glebę, skuła w kajdanki, a prokuratura przedstawiła jej zarzuty). Czy Frasyniuk powinien zostać potraktowany tak samo, jak radna PiS? Jeżeli nie, to dlaczego?
 71. Co sądzisz o tym, że w USA 60 kobiet oskarżyło czarnoskórego komika Billa Cosby’ego o molestowanie seksualne, a sąd sprawę umorzył „z braku dowodów”?
 72. Kilka miesięcy temu, z powodu braku chętnych zlikwidowano centrum deradykalizacji islamskich ekstremistów we Francji. Dlaczego nie było chętnych?
 73. Legia Warszawa dostała wyższą karę za oprawę rocznicową Powstania Warszawskiego, niż niemieccy kibice za chóralne okrzyki „Sieg Heil” w Pradze. Czy uważasz, że federacja piłkarska nałożyła odpowiednie kary?
 74. Wymień 5 osób najbardziej zdyskryminowanych politycznie w czasie rządów PiS. Sądząc po licznych głosach, że teraz mamy gorzej, niż „stan wojenny”, „stalinizm”, „NSDAP”, „inkwizycja” – wymienienie nazwisk 5 takich osób z pewnością nie będzie żadnym problemem 😉
 75. Adam Michnik w niemieckiej gazecie Der Stürmer Der Spiegel powiedział, iż jego rodzice zginęli w holokauście (w rzeczywistości matka zmarła w 1969, a ojciec w 1982). Co o tym sądzisz?
 76. Jak nazwiesz osobę, która na murze napisze sprajem „Żołnierze wyklęci to mordercy”, a jak nazwiesz osobę, która napisze „Nie dla islamizacji”?
 77. Minister Szyszko został ostatnio obrzucony trocinami przez ekologów, sprawców nie spotkała żadna kara, chwalili się tym na pejsie, ku aprobacie lewicowych mediów. Nieco wcześniej Zygmunt Miernik rzucił tortem w sędzie sądu, która umorzyła sprawę odpowiedzialności Czesława Kiszczaka za zbrodnie stanu wojennego. Miernik spędził przez to wiele miesięcy w więzieniu. Czy uważasz, że funkcjonariuszy publicznych można obrzucać niegroźnymi przedmiotami, aby zrobić „performens”?
 78. Czy Dariusz Michalczewski jest fajny? Jest to „sojusznik osób LGBT”, bardzo pozytywnie opisywany przez to środowisko, który ostatnio usłyszał wyrok za znęcanie się nad żoną.
 79. Czy Roman Giertych jest fajny? Jest to koalicjant pierwszego rządu PiS, który wskrzesił „Młodzież Wszechpolską” i wprowadził mundurki do szkół, a obecnie bryluje w środowisku KOD, pisuje felietony do „Natemat” i GW oraz reprezentuje polityków Platformy Obywatelskiej w sprawach sądowych.
 80. Czy Milo Yiannopoulos jest fajny? Jest to Żyd, homoseksualista (jego partner jest murzynem), który promuje wartości konserwatywne, popiera Donalda Trumpa i krytykuje Antifę.
 81. Czy pisanie o PiS jako „PiSlam” świadczy o tym, że islam jest czymś negatywnym?
 82. Sąd w Wiedniu skazał na 18 miesięcy więzienia kibica piłki nożnej, który podczas meczu drużyny Rapid Wiedeń wykonał gest nazistowskiego salutu. W tym samym czasie w gazecie Der Spiegel pojawiła się taka ilustracja – gazeta nie poniosła żadnych konsekwencji. Dlaczego karę dostaje kibic, którego widziało z 20 osób (+ stadionowa kamera), a nie dostaje jej gazeta, którą czytają miliony?
 83. Dlaczego „zachodnie” feministki nie walczą o prawa kobiet w islamie?
 84. Dlaczego nie przyjmiesz uchodźców do własnego mieszkania?
 85. Czy rasizm istnieje wśród przedstawicieli innej rasy niż biała (jeżeli tak – podaj przykład).
 86. Kiedy (podaj konkretną datę, bo chcę wiedzieć, kiedy kupować baterie i konserwy) „nieudacznicy” i „fanatycy” z PiS spowodują zamknięcie granic, załamanie gospodarcze, wykluczenie Polski z UE, klęskę żywiołową i wysyp faszystowskich bojówek na ulicach? Dlaczego jeszcze tego nie ma, skoro PiS rządzi już 2 lata?

Mógłbym pewnie wymyślić takich pytań jeszcze z tysiąc, bo nie doszedłem nawet do osoby George Sorosa, ale pewnie i tak nikt nie doczytał do końca. Dzisiaj godzinę stałem w korku na drodze nr86, więc 86 pytań wystarczy. Niby aż się prosi, aby wyjaśnić powyższe kwestie i spróbować odnaleźć jakiś kompromis, jednak komuś bardzo zależy, aby pozostało to niewyjaśnione, a tego typu pytania są absolutnie zakazane w debacie publicznej (to niezrozumienie jest zresztą głównym powodem „rozjazdu” światowych społeczeństw na dwa wrogie obozy). W żadnych mediach głównego nurtu nie usłyszycie tych pytań, co najwyżej ja mogę sobie o tym pisać na niszowym, wolnym od nacisków blogu. Nie polecam zadawania tych pytań lewakom, bo mogą wsadzić palec do oka. Ja na wszystkie te pytania mógłbym logicznie odpowiedzieć bez większego stresu. Jednakże rasowy lewak nie odpowie na ani jedno (tzn. niekiedy odpowie, ale nie na temat, więc to tak, jakby nie odpowiedział w ogóle). Gdyby lewak był szczery – mógłby odpowiedzieć na te pytania. Na każde z nich odpowiedź jest identyczna: „co wolno wojewodzie – to nie tobie, smrodzie„. Jednak wówczas przyznałby mimowolnie, że jest nazistą, a jego „rasie” przysługują większe prawa, niż „podludziom” o poglądach prawicowych i wolnościowych. Skoro jest „antynazistą”, to nie może być przecież nazistą, prawda? Otóż, nieprawda! O tym napisałem w kolejnej części. Napisałem tam również, dlaczego tak jest, kto za tym stoi, a w trzeciej części opisałem, jak można walczyć z tym przerażającym zjawiskiem.

RacimiR, 13.10.2017

PS: Dziś „piątek trzynastego”, więc uważajcie, żeby nie spotkać którejś z  brunatno-kibolskich bojówek Macierewicza, bo oni walą w cymbał bez ostrzeżenia. Dla bezpieczeństwa zalecam ubranie bluzy z Żołnierzami Wyklętymi, ostrzyżenie się na łyso, ubranie sandałów i skarpet oraz śpiewanie piosenki „tomorrow belongs to me”.

PS2: Otrzymałem ostatnio wsparcie w postaci 2 wpłat – z podziękowaniami dla Radka i Jakuba. Szacuję, że właśnie przekroczyłem barierę dopłacania do tego bloga. Przez 4 lata miałem tylko koszty – hosting w home.pl (zbójnickie ceny) oraz domena, od niedawna także SSL. Obecnie jestem finansowo „na zero” (nie licząc jakichś 1500 godzin czasu, który w to włożyłem), za co wszystkim filantropom (bez cudzysłowu) dziękuję z całego serca.

Trylogia dyskusyjna:

 1. 86 pytań, po których lewak się zagotuje
 2. Antydyskutanci
 3. Bazooką w mózgi lewaków

85 thoughts on “Trylogia dyskusyjna, cz.1. 86 pytań, po których lewak się zagotuje”

 1. Środkowa ręka Sorosa

  1. Co sądzisz o symbolu lewicowców Che Guevarze i który był znany z zabijania homoseksualistów?
  2. Dlaczego uważasz że możliwy jest „sojusz” islamistów i osób LGBT skoro święta księga tych pierwszych jasno wskazuje co należy robić z tymi drugimi?
  3. Dlaczego próba większościowego przejęcia Trybunału Konstytucyjnego przez PO pod koniec ich rządów nie jest przykładem łamania demokracji?
  4. Dlaczego Niemcy mimo twierdzeń że uchodźcy są „cenniejsi niż złoto” tak desperacko chcą podzielić się nimi z resztą Jewropy?

  I byłoby równe 90 😉

  od RacimiR: Mocne. Można uzbierać równe sto bez problemu, albo i więcej.

  1. ad1. To podła, prawicowa, faszystowska propaganda. Che walczył o wyzwolenie najbiedniejszych.
   ad2. Znowu kłamstwa. Islam to religia pokoju i miłości, która głosi, że wszyscy ludzie są braćmi.
   ad3. Bo tak.
   ad4. Ponieważ Niemcy zrobili dla nas wiele dobrego i nadal chcą to robić, a te p***dolone pisiory nawet podziękować za to nie potrafią. A my powinniśmy ofiarom wojny okazać pomoc i chrześcijańską miłość, bo tak naucza papież Franciszek.
   😀 😀 😀 😀

   od RacimiR: ad3. Bo nielegalnie i niekonstytucyjnie przejmując Trybunał chcieli go uchronić przed legalnym i konstytucyjnym przejęciem przez PiS 😉

 2. władca wszechświata

  majstersztyk.
  aż mam ochotę rozesłać ten tekst do znajomych z większym lewackim bulem dópy niż mój, ale się boję.

  1. „Mam tak samo jak Ty” A dodatkowo mam w skrzynce awizo do odbioru orzeczenia o ukaraniu mnie karą „nagany z ostrzeżeniem” przez komisję dyscyplinarną przy kuratorium oświaty w jednym z pięknych miast. Byłem zbyt mało szarmancki wobec miłośników czerwieni.

 3. Odpowiadam hurtowo na wszystkie pytania:
  Wy pisiory jesteście poj***bani!!!!
  😀 😀 😀 😀

  od RacimiR: A jak rozmówca jest 20+ lat starszy, to powie „wy młodzi to nic nie rozumiecie, ale kiedyś to pojmiecie, tylko będzie już za późno” 🙂

  1. Albo: „to wszystko nie jest takie proste jak wam młodym się wydaje” czyli tzw. lewak o refleksyjnym usposobieniu. 😀

 4. Postaram się odpowiedzieć na niektóre pytania.

  29. Nie wszyscy.

  31. Nie, Polska również mogłaby się do tego podłączyć, ale stanęła okoniem i wolała być solidarna z nienależącą do UE Ukrainą.

  39. Jest uznawane za nietakt stawianie pomników osobom, które jeszcze żyją. Daj lepiej Lecha w tym pytaniu.

  40. Może były, tylko wewnętrzne i nie przebiły się do prasy?

  43. Jasne, stary! Działaj!

  46. Pejsbuk to prywatna firma, ma prawo banować co chce. Tak samo, jak łódzki drukarz ma prawo brać te zlecenia, które mu pasują.

  52. Nie ma w Polsce tradycji obchodzenia miesięcznic. Jak ktoś umiera, to robi mu się pogrzeb. Jeżeli jest zasłużony, to pogrzeb jest bardziej uroczysty (np. jest asysta wojskowa), stawia mu się pomniki i nazywa ulice, szkoły, szpitale jego nazwiskiem. Natomiast organizowanie comiesięcznego konduktu to jest coś obcego polskiej kulturze i ma ewidentny wydźwięk polityczny.

  57. Sport dawno przestał mieć cokolwiek wspólnego z uczciwością i należy go traktować jako show-business. A w show-businessie kobiety z brodą były już w epoce wędrownych cyrków.

  60. Pytanie spoza tematu. Co to ma wspólnego z lewactwem?

  64. W Polsce też strzela się do żubrów (wydaje się pozwolenia na odstrzał).

  71. Być może uważają na takie rzeczy po aferze z Michaelem Jacksonem. Też była na niego nagonka. W końcu udało mu się oczyścić z zarzutów, ale jego kariera została zrujnowana. Nota bene Michael Jackson był czarny.

  76. Obydwaj są wandalami i mnie wkurwiają. Nakładłbym po ryju, gdybym ich dorwał i gdyby nie to, że jestem słaby.

  82. Jednak wymowa jest inna. W przypadku kibica to była manifestacja nazizmu, a w przypadku Spiegla to było raczej ostrzeżenie przed nazizmem. Ja bym wywalił tego kibica i zastąpił głośną sprawą, w której niemieckiego dziennikarza skazali za to, że opublikował zdjęcie Hitlera z jakimś muftim z Palestyny. I to bym porównał do okładki Spiegla.

  od RacimiR: Dzięki za próbę, ale ty odpowiadasz logicznie, zupełnie nie jak lewak… Ja też napisałem potem, że mógłbym bez spiny odpowiadać. No ale przyjmijmy, że lewak nam tak odpowiedział, można wtedy zadać pytanie kontrujące typu „szach-mat”:
  29. Prawie wszyscy, a z obecnych praktycznie nikt, nawet przestępcy. Skąd te dysproporcje?
  31. Dlaczego więc rządy PO/PSL nie zbudowały krótkiej odnogi (jakieś 20km) od rury do gazoportu w Świnoujściu? Cena stosunkowo niska, możliwości techniczne nie stanowią problemu.
  39. Miał być Lech, pomyliłem się – zmienione.
  40. Dlaczego więc się nie przebiły, prawa kobiet to błahostka dla tego środowiska, skoro nikt ważny się tym nie zainteresował?
  43. Tak by lewak na pewno nie powiedział 🙂 Gdybym tak zrobił, to byłbym na czołówkach wszystkich mediów jako rasista.
  46. Z drukarzem tak by lewak nie odpowiedział. Odmowa obsłużenia osoby innej rasy lub LGBT to dla nich jedno z najcięższych przestępstw. Co do pejsbuka – zgoda, ale niech podkreślą w regulaminie, których klientów nie obsługują.
  52. Pewnie tak jest, ale powinno się zabronić wszelkich zgromadzeń o ewidentnym wydźwięku politycznym? Wtedy oberwałby KOD, czarne protesty i cała reszta. Pytanie zresztą dotyczyło nielegalnych blokad.
  57. Tak by lewak też nie odpowiedział. Pytanie były ukierunkowane stricte na znaczną utratę szans na medale dla kobiet.
  60. Bo lewactwo to stan umysłu i wszyscy są przeciwko – będzie o tym w kolejnej części.
  64. Czyli wyłamujesz się ze swojego środowiska, popierając wszelki odstrzał żubrów?
  71. Czyli 60 kobiet było w zmowie i chodziło im tylko o kasę?
  76. Lewak by tak nie odpowiedział, dla nich przypadek nr1 to bohaterstwo i „no pasaran”.
  82. Gdyby kibic powiedział, że w ten sposób protestował przeciwko Donaldowi Trumpowi, to powinien zostać uniewinniony? W Spieglu to nie było ostrzeżenie przed nazizmem, tylko przedmiotowe wykorzystanie nazizmu do ataku na politycznych rywali (przy okazji promocja nazistowskich symboli, które de facto są zakazane w przestrzeni publicznej). Czy zatem uważasz, że dekorowanie swastyką każdej nielubianej osoby jest dobrym sposobem na usunięcie nazizmu z przestrzeni publicznej?

  1. 31. Dlatego, że chciały być solidarne z Ukrainą (taki był oficjalny powód nie włączenia się w tę inwestycję). Chodziło im o to, żeby Putin nie mógł zakręcić Ukrainie nie zakręcając jednocześnie nam. I tak lewak będzie odpowiadał. (i nie będzie mu przeszkadzało, że wyszliśmy na tym jak Zabłocki na mydle, bo interes Polski nie jest jego priorytetem)

   43. Dlaczego? Skoro facet może się przebrać za kobietę, to dlaczego biały nie może się przebrać za czarnego?

   52. No faktycznie, zjechałem trochę z tematu.

   57. Niekoniecznie, nie wszyscy lewacy są głupi. Znam takiego, który mimo spranego mózgu potrafi używać merytorycznych argumentów i nikogo nie obrażać. Nie wiem, dlaczego w mediach po lewej stronie są sami kretyni, stąd może taka stereotypizacja lewackiego środowiska.

   82. No dobra, nie znam kontekstu tego hajlowania, ale jeżeli było bezkontekstowe, to byłoby odpowiednikiem zrobienia po prostu zajebistej sfastyki na okładce, bez karykatur polityków. Naprawdę nie mieszałbym tego kibica tutaj i raczej porównałbym okładkę Spiegla do sprawy Michaela Stürzenbergera, bo tutaj więcej można ugrać. Jedno i drugie jest czasopismem, w jednym i drugim są ludzie ze sfastykami, jedno i drugie sugeruje powiązania określonych opcji politycznych z nazizmem, a jeszcze na plus sprawy Stürzenbergera przemawia to, że to było historyczne zdjęcie, a nie wizja artysty.

   od RacimiR:
   31. Bzdura – Rosja może puścić do Polski ropę przez Rurociąg Jamalski (przez Białoruś, z pominięciem Ukrainy).
   43. Nie może, poczytaj o „Blackface” w USA. Zlituj się i odpowiadaj jak lewak… Po prawicowemu to każdy może odpowiadać na te pytania, obnażając lewacką logikę.
   57. Gdybyś go spytał „czy akceptujesz, że rodzone kobiety stracą wszelkie szanse na sukcesy sportowe” to by powiedział że tak? Wtedy można by go podejść dyskryminacją kobiet i gender equality. Nawet logiczny lewak nie jest w stanie się wybronić. Ci najbardziej znani z mediów to nie są kretyni, to po prostu cynicy, którzy unikają dyskusji, bo doskonale wiedzą, że się nie wybronią.
   82. Kibic to tylko przykład, bardziej chodziło mi o to, że lewacy walczą o usunięcie nazistowskich symboli z przestrzeni publicznej, ale gdy ktoś zestawia swastykę z ich przeciwnikami politycznymi, to robią wyjątek i swastyka w przestrzeni publicznej jest dla nich OK.

   1. Dobra, postaram się jak lewak.

    31. „No to z Białorusią też jesteśmy solidarni.”
    57a. „To dlatego, że w sporcie jest przestarzały podział na 2 płcie, a nie na 62. To powoduje, że cis-genderowe kobiety mają nierówne szanse z innymi płciami.”
    57b. „Z drugiej strony, przecież same wybrały, że są cis-genderowymi kobietami, mogły wybrać inaczej. Płeć to wybór.”
    64. „Były, ale mniej niż polskie, bo tylko jednego żubra zastrzelili.”
    82. Tym bardziej uważam, że lepszym przykładem jest Hitler z Palestyńczykiem.

    od RacimiR:
    31. Czyli Niemcy są niesolidarni z Polską?
    57. To jest bez sensu 🙂 Gdyby były 62 kategorie, to i tak cis-mężczyźni by z biegiem czasu wszystkie opanowali. Cis-u się nie wybiera, potem można go ewentualnie zmienić.
    64: Tutaj masz rację, ale mi chodziło o wrzawę medialną, która „przypadkiem” była 100 razy mniejsza niż po wiewiórce czy koniach z Janowa, które nawet nie wiadomo czemu zdechły (tzn. wiadomo – rytualne samobójstwo na znak protestu przeciwko PiS).
    82. Faktycznie, tylko znów mówisz jak nie-lewak 🙂
    Ja też mógłbym zacząć odpowiadać na te pytania, np. 1 – bo ich się nie da zintegrować, 2 – bo nie ma żadnej wojny, a to są najeźdźcy, a nie uchodźcy itd
    Nie o to jednak chodzi, żeby ludzie prawicowi na te pytania odpowiadali, tylko żeby zadać je lewakom.

    1. 31. No tu już jest chyba szach-mat, nie wiem co może lewak jeszcze odpowiedzieć. Chyba, że skrajny, on powie, że „Niemcy się nie solidaryzują, bo są zbyt prawicowe i dbają o narodowy(!) interes zamiast o sprawiedliwość.”

     57. „Nie opanowaliby, bo mieliby swoją.”

     Tak, na 82 pytanie odpowiedziałem nie jak lewak, dlatego bez cudzysłowu. Moim zdaniem przykład z dziennikarzem skazanym na 6 miesięcy w zawiasach jest bardziej jaskrawy od przykładu kibica.

  2. 64. „Nie, działania polskiego rządu, który zezwala na odstrzał żubrów są haniebne”.
   od RacimiR: To wiadomo, ale czy działania niemieckie też były haniebne? (wiem że tak, ale lewak by zaczął kręcić).

  3. „Co do pejsbuka – zgoda, ale niech podkreślą w regulaminie, których klientów nie obsługują.”

   W ramach ciekawostki: taki regulamin bylby niezgodny z prawem. Wg prawa drukarz tez nie moze sobie wybierac klientow. W Polsce prostytutka moze sobie wybierac klientow, ale w Niemczech, gdzie prostytucja jest regulowana prawem, nie moze odmowic…

   od RacimiR: Czyli regulamin niezgodny, ale jego ciche praktykowanie już legalne 😉 Pejs powinien być bardziej przyciśnięty przez rządy krajowe, bo wyprowadzają mnóstwo pieniędzy do centrali bez żadnych podatków i uprawiają cenzurę polityczną.

   1. Dopóki w Europie lewactwo nie zbuduje lewackiego raju, dopóty rządy krajowe będą wobec Pejsa i innych korpo bezradne. Sytuacji nie ułatwiają populiści w Polsce, ktorzy nie potrafią sie dogadać nawet w sprawie Nord Streem. Cała Europa potrafi, tylko Polacy wiedzą swoje! Już Churchill się zorientował, ze „dla Polaków można coś zrobić, z Polakim nigdy”. Najśmieszniejsze jest to, że do lewackiego raju najbardziej zrażeni są prawicowi kibole. Nie przeszkadza im to narzekać na Ukrów. Nie widzą związku…

    od RacimiR: Lewacki raj Sorosa na pewno uchroni nas przed pejsem. Z Ukrami niezbyt rozumiem, możesz wytłumaczyć prostemu, niezbyt sprytnemu kibolowi?

    1. W lewackim europejskim raju od Donbasu po Lisbone (a docelowo do Nairobi) nie ma Ukrów, Polacks, Szwabów i Makaroniarzy. Tylko w narodowych zaściankach rządzonych przez populistów ludzie patrza na bliźniego zza drugiej strony rzeki/gór wilkiem, jak na konkurenta do michy. Tak jak teraz na Śląsku nikt nie boi sie Pomorzan, tak w lewackim raju Ślązak nie będzie bał się Ukra.

     od RacimiR: W lewackim raju (który nigdy nie powstanie) wszyscy będą się bali wszystkich, pomimo znacznego zwiększenia uprawnień policyjnych (dla naszego dobra oczywiście). Strach to nie jest domena międzynarodowa, wszak polskojęzyczne lewactwo najbardziej boi się Polaków – jeżeli wszyscy będą wymieszańcami, to lewactwo najbardziej będzie się bało innych wymieszańców (teraz przynajmniej lewactwo może wyjechać do Francji czy Niemiec, aby uchronić się przed widokiem Polaka).

     1. E, tam. Strachy-na-lachy. Jakoś na meczu piłkarskim tysiące ludzi spiewa i nawet razem skaczą. I smieją się do siebie i nie trzeba ich siła pilnować. Można by całą Polskę zgromadzić po golu Lewandowskiego i nikt by w ryj nie dostał. W lewackim raju będzie tak samo.

      od RacimiR: Tylko z kim byśmy grali te mecze? Z resztkami przebrzydłych, brunatnych nacjonalistów?

 5. Zacznijmy od końca:
  ————————————————————————————————-
  83. Dlaczego „zachodnie” feministki nie walczą o prawa kobiet w islamie?
  84. Dlaczego nie przyjmiesz uchodźców do własnego mieszkania?
  85. Czy rasizm istnieje wśród przedstawicieli innej rasy niż biała (jeżeli tak – podaj przykład).
  86. Kiedy (podaj konkretną datę, bo chcę wiedzieć, kiedy kupować baterie i konserwy) „nieudacznicy” i „fanatycy” z PiS spowodują zamknięcie granic, załamanie gospodarcze, wykluczenie Polski z UE, klęskę żywiołową i wysyp faszystowskich bojówek na ulicach? Dlaczego jeszcze tego nie ma, skoro PiS rządzi już 2 lata?
  —————————————————————————————————————————————
  ad83. Ponieważ kobiety w islamie nie są dyskryminowane i mają zagwarantowane wszystkie prawa.
  ad84. Mam małe mieszkanie – gdybym miał większe – na pewno bym przyjął.
  ad85. Rasistami są tylko biali, bo całe stulecia kolonizowali cały świat.
  ad86. Jesteś poj***banym pisiorem.

 6. Jedno wielkie obalenie lewackiego myślenia będzie praktycznie w jednym miejscu, gratulacje. Jak już zostanie napisana cała trylogia to powinna być wydrukowana w formie książeczki „Poradnik do dyskusji z lewakiem” (jeśli przyjmiemy,że z lewakiem można w ogóle dyskutować) i rozdawana na ulicach przy rożnych okazjach. Takie rozpowszechnione w codzienności logiczne i niepodważalne oranie lewactwa mogłoby się przyczynić, że lewacy byliby w jeszcze większym odwecie. Mówią tu o ludziach, których spotykamy na co dzień, którzy nie są tak głęboko zakorzenieni w tym myśleniu i dałoby się ich „przesadzić” na dobrą stronę. Bo tych nadrzędnych lewaków się nie zmieni bo im za to płacą żeby tacy byli.

  1. Tylko na miłość Boską, jak już będzie to w formie książeczki, to nauczcie się jej ze zrozumieniem, żeby nie było jak w Misiu („sprawdzić czy nie ksiądz”).

 7. 79. Czy Roman Giertych jest fajny? Jest to koalicjant pierwszego rządu PiS, który wskrzesił „Młodzież Wszechpolską” i wprowadził mundurki do szkół, a obecnie bryluje w środowisku KOD, pisuje felietony do „Natemat” i GW oraz reprezentuje polityków Platformy Obywatelskiej w sprawach sądowych.
  80. Czy Milo Yiannopoulos jest fajny? Jest to Żyd, homoseksualista (jego partner jest murzynem), który promuje wartości konserwatywne, popiera Donalda Trumpa i krytykuje Antifę.
  81. Czy pisanie o PiS jako „PiSlam” świadczy o tym, że islam jest czymś negatywnym?
  82. Sąd w Wiedniu skazał na 18 miesięcy więzienia kibica piłki nożnej, który podczas meczu drużyny Rapid Wiedeń wykonał gest nazistowskiego salutu. W tym samym czasie w gazecie Der Spiegel pojawiła się taka ilustracja – gazeta nie poniosła żadnych konsekwencji. Dlaczego karę dostaje kibic, którego widziało z 20 osób (+ stadionowa kamera), a nie dostaje jej gazeta, którą czytają miliony?
  ———————————————————————————————————–
  ad79. Roman Giertych przejrzał na oczy i wyleczył się z faszyzmu.
  ad80. Masz poglądy rasistowskie i antysemickie.
  ad81. Jesteś poj***banym pisiorem.
  ad82. Naziole do gazu!

 8. 75. Adam Michnik w niemieckiej gazecie Der Stürmer Der Spiegel powiedział, iż jego rodzice zginęli w holokauście (w rzeczywistości matka zmarła w 1969, a ojciec w 1982). Co o tym sądzisz?
  76. Jak nazwiesz osobę, która na murze napisze sprajem „Żołnierze wyklęci to mordercy”, a jak nazwiesz osobę, która napisze „Nie dla islamizacji”?
  77. Minister Szyszko został ostatnio obrzucony trocinami przez ekologów, sprawców nie spotkała żadna kara, chwalili się tym na pejsie, ku aprobacie lewicowych mediów. Nieco wcześniej Zygmunt Miernik rzucił tortem w sędzie sądu, która umorzyła sprawę odpowiedzialności Czesława Kiszczaka za zbrodnie stanu wojennego. Miernik spędził przez to wiele miesięcy w więzieniu. Czy uważasz, że funkcjonariuszy publicznych można obrzucać niegroźnymi przedmiotami, aby zrobić „performens”?
  78. Czy Dariusz Michalczewski jest fajny? Jest to „sojusznik osób LGBT”, bardzo pozytywnie opisywany przez to środowisko, który ostatnio usłyszał wyrok za znęcanie się nad żoną.
  ———————————————————————————————————-
  ad75. Ohydne kłamstwa pisowskiej propagandy.
  ad76. A co, ci wyklęci to tacy święci byli? Mało tam było bandytów?
  ad77. Kaczyński kazał wycinać drzewa i chciał zamienić Polskę w Saharę. A ten Szyszko – strzelać do żubrzyc w ciąży. Miernik? Pierwsze słyszę.
  ad78. A jakiego wyroku spodziewałeś od pisowskich sądów?

 9. http://fakty.interia.pl/swiat/news-donald-trump-oglosil-nowa-strategie-usa-wobec-iranu,nId,2452436
  Czy może dojść do nowej wojny na Bliskim Wschodzie ? Donald Trump potępił Iran za ponoć nieprzestrzeganie porozumienia nuklearnego z 2015 roku (jeszcze w kampanii wyborczej mówił że to najgorsza umowa w historii Ameryki). Izrael od dłuższego czasu obawia się rosnących wpływów Iranu na terenie Syrii (nawet od czasu do czasu bombarduje pozycje wojsk syryjskich), więc można uznać że trwa tam wojna pośrednia między tymi dwoma krajami. Jeszcze kilka lat temu w obawie o to że Iran może zbudować własną broń atomową, Izrael rozważał prewencyjne zbombardowanie irańskich ośrodków nuklearnych; zapewne gdyby teraz porozumienie nuklearne skończyło się fiaskiem temat by powrócił a ryzyko iście apokaliptycznej wojny, przepowiadanej w wielu przepowiedniach bardzo by wzrosło. Sytuację pogarsza fakt że co jakiś czas rządzący ajatollahowie grożą Izraelowi zniszczeniem, nawet odliczają czas do zniszczenia tego kraju.
  http://pikio.pl/iran-odlicza-czas-do-zniszczenia-izraela-jest-dokladna-data/
  Zapewne w razie wybuchu wojny żydowsko-perskiej po stronie tych pierwszych zaangażowaliby się Amerykanie. Warto też wspomnieć że Izrael ma broń atomową a jeśli Iran również uzyskałby broń atomową to mamy wojnę atomową. Czy jest duże ryzyko że wojna wybuchnie, miejmy nadzieję że nie.

  1. Warto też wspomnieć że prawdopodobny jest konflikt między Izraelem a Hezbollahem (islamiści tylko że szyiccy) wspieranym przez Iran. Obecnie Hezbollah walczy w Syrii po stronie Asada. Doświadczony w walkach pewnie będzie chciał zawalczyć z Izraelem.

   1. Jeżeli Iran faktycznie będzie posiadał broń nuklearną to na pewno do żadnej wojny nie dojdzie bo po prostu nikt do nich nie przyfika (identyczna sytuacja jak z Koreą). Broń jądrowa to gwarancja niepodległości więc my też powinniśmy mieć kiedyś swoją.

 10. 2.Dlaczego „uchodźcy” to głównie młodzi, silni mężczyźni, pochodzących z krajów nieobjętych konfliktem?
  Skąd takie dane? Jakiś raport? Jeśli tak poprosze o link.
  3. Artyści i celebryci lewicowi (Janda, Stuhr, Owsiak) większość swoich wypowiedzi poświęcają polityce, czy słusznie? Artyści i celebryci prawicowi (Cezary Pazura, Kamil Stoch, Jerzy Zelnik, Janusz Rewiński) bardzo rzadko, ale niekiedy zdarzy im się wypowiedź się na tematy polityczne, czy słusznie? Jeżeli odpowiedzi na oba pytania różnią się – uzasadnij
  Na jakich danych opiera Pan te stwierdzenie. Jakieś statystyki?
  4. Czy Przystanek Woodstock jest imprezą apolityczną, skoro pojawiają się na nim politycy Platformy Obywatelskiej, dziennikarze TVN i GW, a sam Jurek Owsiak większość swoich wypowiedzi poświęca polityce?
  Przystanek Woodstock jest impreza ideologiczna promujący neoliberalizm, więc jest polityczny.
  5. Dlaczego ubój rytualny nie jest ani religijnym zabobonem, ani znęcaniem się nad zwierzętami?
  Ubój rytualny jest znęcaniem się nad zwierzętami i powinien być zakazany.
  7.Czy zbrodnie w Koniuchach i Nalibokach zaisługują na podobne potępienie (film, książki, przeprosiny prezydenta, tysiące artykułów medialnych, pomnikznice), co zbrodnia w Jedwabnem? Jeżeli nie, to dlaczego?
  Zabijanie niewinnych osób powinna być potępiane, obojętnie jakie pobudki ideologiczne za tym stoją. Moje pytanie czy zbrodnię dokonane w Zaleszanch, Puchałach Starych zasługuja na potepienie (film, książki, przeprosiny prezydenta, tysiące artykułów medialnych, pomniki, rocznice)Jeżeli nie, to dlaczego?

  od racimiR: ad7 – Też sądzę, że wszystkie zbrodnie powinny być potępiane. Skoro więc było 'Pokłosie’, „Strach” i Sąsiedzi”, to może teraz dla równowagi wysokobudżetowy, finansowany przez PISF film o Koniuchach oraz kilka głośnych książek i przeprosiny prezydenta Izraela?
  5 – czyli odmawiasz Żydom i muzułmanom prawa do pielęgnowania swoich obyczajó religijnych?
  4 – proszę o link, gdzie Woodstock jest „impreza ideologiczna promujący neoliberalizm”
  3 – wejdź sobie na fejsbuka powyższych celebrytów i zrób sobie statystyki.
  2 – Według ONZ 74% to mężczyźni, w pozostałych 26% są kobiety i dzieci (czyli także mężczyźni, zaniżający swój wiek). 3 główne kraje, z których przybywają uchodźcy do Włoch to Nigeria, Bangladesz i Wybrzeże Kości Słoniowej (dane włoskiego rządu). Można to łatwo wyguglować.

 11. Racimir = geniusz + bat na plecy lewaków 🙂 świetne pytania przeczytałem do końca jak każdy tekst, pozdro.

  od RacimiR: E tam geniusz, zwykły polski chłopak jestem.

 12. 70. Co sądzisz o potraktowaniu Władysława Frasyniuka na nielegalnej kontrmiesięcznicy smoleńskiej (policja przeniosła go kilka metrów dalej, nie dostał nawet mandatu), a co sądzisz o potraktowaniu radnej PiS na nielegalnej blokadzie parady homoseksualistów w Gdańsku (policja rzuciła ją na glebę, skuła w kajdanki, a prokuratura przedstawiła jej zarzuty). Czy Frasyniuk powinien zostać potraktowany tak samo, jak radna PiS? Jeżeli nie, to dlaczego?
  71. Co sądzisz o tym, że w USA 60 kobiet oskarżyło czarnoskórego komika Billa Cosby’ego o molestowanie seksualne, a sąd sprawę umorzył „z braku dowodów”?
  72. Kilka miesięcy temu, z powodu braku chętnych zlikwidowano centrum deradykalizacji islamskich ekstremistów we Francji. Dlaczego nie było chętnych?
  73. Legia Warszawa dostała wyższą karę za oprawę rocznicową Powstania Warszawskiego, niż niemieccy kibice za chóralne okrzyki „Sieg Heil” w Pradze. Czy uważasz, że federacja piłkarska nałożyła odpowiednie kary?
  74. Wymień 5 osób najbardziej zdyskryminowanych politycznie w czasie rządów PiS. Sądząc po licznych głosach, że teraz mamy gorzej, niż „stan wojenny”, „stalinizm”, „NSDAP”, „inkwizycja” – wymienienie nazwisk 5 takich osób z pewnością nie będzie żadnym problemem ?
  ———————————————————————————————————
  ad 70. Lepiej sobie przypomnij co wyprawiał ten wasz Misiewicz.
  ad 71. Typowe odwracanie uwagi od agresywnej polityki ich faszystowskiego prezydenta wobec Korei Północnej.
  ad 72. Cały świat pomaga uciekającym przed wojną kobietom i dzieciom, a tylko pisowsko-katolicka Polska odmawia! Wstyd!
  ad 73. Nie od dziś wiadomo, że na stadionach szerzy się faszyzm i rasizm i promowany jest kult bandytów zwanych „wyklętymi”. Trzeba tego zakazać!
  ad 74. Kaczyński stworzył atmosferę powszechnej inwigilacji, zagrożenia i doprowadzi do nowego stanu wojennego. I wtedy będą wszyscy prześladowani.
  😀 😀 😀

  od RacimiR: Prawidłowe odpowiedzi, mógłbyś zostać agentem u lewackich środowisk 😉

  1. Podejrzewam, że bym się w nie wtopił. Tylko nie wiem na jak długo. Mój system immunologiczny mógłby nie wytrzymać takiego stężenia idiotyzmów….. 😀

 13. 66. Co jest większym skandalem – kilkadziesiąt miliardów złotych „luki VATowskiej” z czasów rządów PO/PSL, czy „smoleńska” komisja śledcza, która nic nie ustali, a jej koszt to niecały milion złotych?
  67. Premiera filmu „Wołyń” została skutecznie zablokowana na Ukrainie i w Niemczech. Jednocześnie z polskich pieniędzy publicznych dofinansowane zostały takie filmy, jak „Ida” czy „Pokłosie”. W którym z wymienionych krajów (Polska, Niemcy, Ukraina) mamy do czynienia z cenzurą filmową?
  68. Szwedzcy kibice na meczach nie mogą zakrywać twarzy, chyba, że akurat zmusza ich do tego religia. Co o tym sądzisz?
  69. Co sądzisz o tym, że byli funkcjonariusze komunistycznej bezpieki są obecnie sojusznikami ze środowiskami Lecha Wałęsy i Sewka Blumsztajna?
  ————————————————————————————————–
  ad 66. Kiedy wy pisiory przestaniecie wreszcie pier***lić o tym Smoleńsku? Zwykła katastrofa lotnicza spowodowana przez Kaczyńskiego, który naciskał na pilotów „ląduj dziadu”. Lepiej popatrzcie na piractwo drogowe Macierewicza.
  ad 67. Wy prawiczki nie potraficie żyć bez ciągłego rozdrapywania ran z przeszłości. Wołyń, Katyń….. Trzeba patrzyć w przyszłość, a nie ciągle opłakiwać historię!
  ad 68. Stadionowych nazioli trzeba tępić z całą stanowczością!
  ad 69. Służba Bezpieczeństwa była legalnym organem w PRL czyli państwie uznawanym przez cały świat. Ponadto są to doskonali fachowcy, więc dlaczego nie wykorzystać ich wiedzy i doświadczenia?

 14. Ja nie w temacie.
  Piszesz o zmianach na stronie.

  Sugeruję, nieśmiało, żebyś NIE zmianiał theme, bo ludzie na pewno przywykli do obecnego układu, formy i treści (nawet ja, choć ledwie zgaduję, co piszę, bo przecież w Chrome >>buee<< nie wiedzę prawie wcale tego, co piszę (screenshoty przesyłałem ci wcześniej).

  Od trzech minut masz pełny wgląd w moje dane, więc wiesz, że troszkę tam operuję w tematach stron www.

  Co sugeruję:
  zostaw ten theme, tylko w CSS przestaw wszystkie kolory, lub nawet nie wszystkie, ale te odpowiedzialne za wyświetlanie samego content'u. Nawet nie czarne na białym, bo to też psuje wzrok, ale jakieś kolory stonowane -jest pełno takich poradników na necie (chyba).

  To jest przyjacielska rada, nic więcej. Chciuałem tobie pomóc, oferowałem to trzykrotnie, i trzykrotnie mnie olałeś, więc w tej kwestii już tobie nie pomogę, ale na pewno znajdzie się ktoś, kto zmieni CSS w dwa dni.

  Pozdrawaim,
  PP

  od RacimiR: Pamiętam te straszne screenshoty, ale potem sprawdzałem przez chrome na 3 różnych urządzeniach (komputer, laptop i smartfon) i wszystko wyglądało normalnie. Czemu u Ciebie jest takie brzydkie? Nikt inny też mi o to nie zwracał uwagi.
  Kolory zmienić można, ale jakie mam zrobić konkretnie? W dzisiejszych czasach jakieś 99% stron jest czarna na białym, więc to chyba najlepsza opcja. Gdy internet raczkował, to było dużo stron różnokolorowych, ale teraz coraz rzadziej to widuję – jedynie elementy poza contentem mają teraz kolory inne niż odcienie szarości.
  Szablon chciałem kupić, bo to kosztuje z 300zł jednorazowo i miałbym spokój. Kombinując na CSS przy każdym updacie nadpisze mi wszystkie pliki na „oryginalne” i za każdym razem przez 3 godziny będę to musiał zmieniać z powrotem ręcznie (przy okazji na pewno coś podupczę).

  1. „Czemu u Ciebie jest takie brzydkie?”
   Twoj system renderuje czcionkę automatycznie, pewno na Ariala. Mój nie.
   W definicji czcionki w twoim CSS nie ma chyba info o samej czcionce (z tego, co pamiętam), dlatego u mnie jest bryndza.

   „Kombinując na CSS przy każdym updacie nadpisze mi wszystkie pliki na „oryginalne” i za każdym razem przez 3 godziny będę to musiał zmieniać z powrotem ręcznie”
   NIE, jeśli zrobisz sobie child theme. Głowny motyw będzie aktualizowany swoją drogą, a twoje zmiany pozostaną nie-tknię-te.

   „Szablon chciałem kupić, bo to kosztuje z 300”
   Zmiany CSS kosztują cię czas, tylko i wyłącznie. Mowię raz jeszcze – twoja strona JUŻ ma markę, jak zmienisz theme, możesz się niemiło … hmm… rozczarować. Zostaw OBECNY theme I tylko podmień kolory i dodaj info a czcionce.

   Raz jeszcze: to jest tylko przyjacielska rada, a zrobisz, jak będziesz chciał.

   od RacimiR: Pomyślę o tym wkrótce, póki co mam młyn w robocie i nie mam nawet kiedy się wyspać.

 15. Jesteście podłe FASZYSTOWSKIE ŚWINIE. Brunatne wasze koszule i myśli w łysych czerepach. Nie przeczytałem wszystkich pytań, a i tak dzięki autorowi za tekst. A co do lewactwa to trzeba przyjąć pewne dotyczące ich obserwacje, wtedy lepiej ich zrozumieć.Przede wszystkim logika nie jest ich mocną stroną, kłamstwo sposobem działania (lub mieszanina prawdy i fałszu) itd itd. Nauczony doświadczeniem robię coś zupełnie odwrotnego niż proponują i to działa.

  od RacimiR: Ja również mam podobny system – jeżeli coś jest dla mnie niejasne, to sprawdzam co o tym piszą w Gazecie Wyborczej i wiem, że dobro jest po drugiej stronie.

 16. 61. Pierwsze 3 miejsca pod względem liczby docierających do Europy „uchodźców” należą do Nigerii, Bangladeszu i Wybrzeża Kości Słoniowej. Jakie w tych krajach toczą się obecnie wojny?
  62. Obecną politykę imigracyjną UE definiują tzw. Porozumienia Dublińskie, opisujące, że uchodźcą można być tylko w pierwszym bezpiecznym państwie, nieobjętym konfliktem zbrojnym. Ponad 99% „uchodźców” nie spełnia tej zasady. Co o tym sądzisz, czyżby prawo UE było łamane i naginane przez Angelę Merkel według własnego widzimisię?
  63. Ćwierćfinał Ligi Europy Olympique Lyon – Beşiktaş Stambuł został opóźniony o ponad godzinę z powodu wielkiej awantury i wtargnięcia tureckich kibiców na murawę. Co o tym sądzisz?
  64. Co sądzisz o zastrzeleniu polskiego żubra przez niemieckich myśliwych i usmażeniu go na grillu? Dlaczego ekolodzy i media lewicowe milczały na ten temat, a wcześniej poświęciły mnóstwo czasu wiewiórce z warszawskiego parku, która nie została zabita przez człowieka?
  65. Czy Beata Szydło w broszce i żółtym żakiecie to większy obciach, niż Adam Michnik, regularnie występujący w „crocsach”?
  ———————————————————————————–
  ad 61. Musimy pomagać wszystkim potrzebującym, bo tego wymaga chrześcijańskie miłosierdzie i tak naucza Ojciec Święty Franciszek.
  ad 62. Twoje rasistowskie poglądy są godne najwyższego potępienia.
  ad 63. Polscy kibole są jeszcze gorsi.
  ad 64. A los koni w Janowie Podlaskim, które masowo zaczęły padać, kiedy rządy w stadninie objął pisowski dyrektor to cię nie zasmuca?
  ad 65. Cały świat się śmieje z Broszki Prezesa, a Adam Michnik może się ubierać jak chce, bo siedział w więzieniu. Ciekawe co ta cała Szydło robiła w tamtym czasie…… Pewnie siedziała jak mysz pod miotłą.

 17. I pomyslec ze jeszcze w latach 90tych w polsce typowego lewaka normalnie myslace osoby po prostu olewaly lub nasmiewaly, najblizsza rodzina wysylala go do psychologa a co gorsze przypadki byly umieszczane w psychuszce, a wiekszosc ludzi krzyczala tolerancja do lecznicy.
  A teraz lewactwo jest fajne (jak kila lub autyzm) a taki Gawel z osrodka monitorowania zachowan ksenofobicznych i rasistowskich jest niepoczytalny i to jest oki.

  od RacimiR: W Polsce nie jest tak źle, ostatnie kilka lat to kontrrewolucja wśród młodzieży. Na zachodzie Europy niestety dramat.

 18. 56. Czy zakaz używania słowa „nigger” przez białych ludzi godzi w wolność słowa?
  57. Czy ludzie, którzy zmienili płeć (z mężczyzny na kobietę) lub przyjmują hormony męskie powinni startować w igrzyskach sportowych w kategoriach żeńskich? Jeżeli tak, to czy pogodzisz się z tym, że będą oni (one) stanowić większość zwycięzców (tak, jak np. Caster Semenya), a „urodzone” kobiety stracą szanse na medale?
  58. Czy chuligaństwo z powodów ideologicznych jest OK? Jeżeli nie, to co sądzisz o pobitych narodowcach, jadących na Marsz Niepodległości, pobitych w pociągu przez „antyfaszystów”, albo o Hiszpance, skopanej przez „antyfaszystów” za posiadanie bluzy w narodowych barwach? Powinni być tak samo surowo karani, jak w sytuacjach odwrotnych?
  59. Czy film „Pucz” jest obiektywny? Jeżeli nie, to dlaczego, skoro nie ma w nim żadnego lektora, a spora część materiałów pochodzi od samych „puczystów”?
  60. Czy Polsce należą się reparacje wojenne od Niemiec? Jeżeli nie, to czy kraje, które dostały odszkodowania powinny zwrócić pieniądze Niemcom?
  —————————————————————————————
  ad 56. Już sam fakt, że zadajesz takie pytania świadczy o tym, że jesteś rasistą i ksenofobem.
  ad 57. Każdy ma prawo do szczęścia. Jeżeli źle się czuje w swoim ciele, to państwo ma obowiązek sfinansować mu operację zmiany płci.
  ad 58. Dla faszystów nie powinno być litości. Sami sobie winni skoro afiszują się z faszystowskimi symbolami i barwami.
  ad 59. Typowa pisowska manipulacja. Dziwię ci się, że oglądasz w ogóle takie propagandowe gnioty.
  ad 60. Profesor Bartoszewski tyle zrobił, by wreszcie doszło do polsko-niemieckiego pojednania…. Wystarczyły 2 lata rządów kurdupla z Żoliborza, by wszystko to zniweczyć….. Gdzie się pojawi Kaczyński tam zniszczenia i destrukcja…..

  od RacimiR: Masz duże umiejętności pozorowania lewaka – nadajesz się idealnie na „piątą kolumnę” w jakiejś organizacji Sorosa 😉

 19. 51. Na przykładzie referendum w Katalonii (demokratycznego, niekonstytucyjnego) wyjaśnij, czy ważniejsza jest demokracja czy konstytucja?
  52. Czy nielegalne blokowanie i zakłócanie legalnych zgromadzeń jest prawidłowe, czy nie? Jeżeli nie, to co sądzisz o kontrmiesięcznicach smoleńskich? Jeżeli tak, to co sądzisz o blokowaniu parad homoseksualistów przez narodowców?
  53. Czy modlitwa w miejscach publicznych (poza świątynią) jest OK? Jeżeli tak, co sądzisz o ostatniej ogólnopolskiej akcji różańcowej? Jeżeli nie, to co sądzisz o ulicznych modlitwach muzułmanów w zachodniej Europie?
  54. Czy uważasz, że Polska powinna zwiększać liczebność armii oraz modernizować jej wyposażenie? Jeżeli tak, to czy popierasz Antoniego Macierewicza, który to robi? Jeżeli uważasz, że jednak mamy ważniejsze wydatki, to co sądzisz o zerwaniu kontraktu na francuskie śmigłowce Caracal?
  55. Dlaczego Stowarzyszenie Nigdy Więcej nagle, bez uzasadnienia przestało przyznawać nagrodę „antyfaszysty roku”, która w lewackim środowisku cieszyła się dosyć dużą popularnością?
  —————————————————————————–
  ad 51. Zapytaj Kaczyńskiego – on wie WSZYSTKO o łamaniu tak demokracji jak i konstytucji.
  ad 52. W Smoleńsku miała miejsce ZWYKŁA katastrofa lotnicza i wiadomo to od samego początku. A modlić się trzeba w kościołach, a nie na ulicach. Cały świat się śmieje z tych smoleńskich miesięcznic…..
  ad 53. Muzułmanie reprezentują religię pokoju, więc mają prawo się modlić na ulicach. Katolicy mają na sumieniu wyprawy krzyżowe, inkwizycję i palenie na stosach, więc powinni się ze wstydu nie afiszować.
  ad 54. Istnienie w Polsce armii tylko zachęca innych do ataku. Jeżeli nie będziemy mieli wojska, to nasi sąsiedzi stwierdzą, że nic im z naszej strony nie zagraża i będziemy mieli pokój. Zresztą nasi sąsiedzi są do nas nastawieni przyjaźnie. Niestety, psychiczny Macierewicz chce wywołać wojnę z Rosją…..
  ad 55. Zostali sterroryzowani przez stadionowych, łysych kiboli. Faszyzm wciąż się odradza i dlatego potrzebna jest większa aktywność stowarzyszeń antyfaszystowskich np. Hejt Stop.

 20. 47. Czy pani Gretkowska, która wszystkich ideologicznych przeciwników (i Polskę jako całość) tytułuje per „huj” jest odpowiednią osobą na stanowisku krzewicielki lewicowo-feministycznej kultury literackiej?
  48. Dlaczego w krajach, gdzie obowiązuje tzw. konwencja antyprzemocowa rośnie przemoc wobec kobiet?
  49. Czy skrajne wydarzenia kulturalne, jak „Klątwa„, „Golgota Picnic”, „Pokłosie” i „Ida” słusznie są dofinansowywane z pieniędzy publicznych, przy jednoczesnej zasadzie „nie krytykuj, bo się na tym nie znasz”? Jeżeli tak, to czy na dofinansowanie i zakaz krytyki może liczyć również festiwal „Orle Gniazdo”?
  50. Czy uważasz, że tzw. Fundusze Norweskie rozdzielane są prawidłowo (równomiernie) przez Fundację Batorego? Jeżeli tak, to wyjaśnij, co to za zrównoważony rozwój, skoro 50% tych pieniędzy wydawanych jest w Warszawie (stanowiącej tylko 5% populacji Polski, w dodatku najbogatszej).
  ————————————————————————————
  ad 47. Pani Gretkowska po prostu w ekspresyjny sposób wyraża swoje „nie” wobec szerzącego się w państwie PIS autorytaryzmu i faszyzmu. W tak ważnej sprawie można (a nawet trzeba) użyć mocniejszej retoryki.
  ad 48. To proste. Wyzwolone Szwedki czy Niemki zgłaszają każdy objaw przemocy odpowiednim służbom państwowym. Sterroryzowane Polki wolą milczeć i stąd takie, a nie inne wyniki statystyk.
  ad 49. „Klątwa czy „Golgota piknik” to wspaniały, artystyczny przekaz symbolizujący zerwanie z obłudnymi relacjami i pokazujący indywidualne podejście do spraw moralności bez fikcyjnych, anaturalnych przekazów. „Orle Gniazdo” to pokaz zaściankowości, nacjonalizmu i ksenofobi – na coś takiego nie ma miejsca w nowoczesnej, zjednoczonej Europie gdzie wszyscy ludzie są braćmi.
  ad 50. W Warszawie mieszkają młodzi Polacy – Europejczycy wolni od ksenofobicznych kompleksów, którzy wiedzą co to nowoczesność i otwartość na inne narody i inne kultury. To ludzie bez obciążeń tzw. „polskości” czyli ciągłym grzebaniem w przeszłości i rozpamiętywaniem ofiar wojen. W nich nasza przyszłość.

  ad48 – czyli wychodzi na to, że Szwedki są niewyzwolone i zastraszone, skoro w 2018 roku na pewno znów odsetek gwałtów u nich wzrośnie 😉
  ad 50 – no to tym bardziej trzeba promować antyfaszystowskie wartości gdzie indziej, a nie marnować kasę na nowoczesną mentalnie Warszawę 😉

 21. Co z tego, że przygwozdzi się ich argumentami, skoro w tym momencie zaczynają zmieniać temat, posuwać się do ataków ad personam, itp.

 22. 41. Odkąd Ministrem Sprawiedliwości został Zbigniew Ziobro – ściągalność alimentów wzrosła o około 80%. Co o tym sądzisz?
  42. Czy symbole komunistyczne w przestrzeni publicznej powinny być represjonowane tak samo mocno, jak nazistowskie? Jeżeli nie, to dlaczego?
  43. Czy malowanie się na czarno, aby udawać murzyna (jak Jacek Hugo Bader) jest fajne? Jeżeli tak, to czy ja także mogę się wypastować, aby urządzić uliczną prowokację?
  44. Co sądzisz o Stefanie Michniku?
  45. Co sądzisz o odpowiedziach Adama Michnika (najczęściej: „ty skurwysynu”), na pytania o brata?
  46. Co sądzisz o banach na fejsbuku na strony prawicowe? Czy strony radykalnie lewicowe powinny być traktowane podobnie, a jeżeli nie, to dlaczego?
  ———————————————————————————————
  ad 41. Pewnie te dane pochodzą z ministerstwa, którym Ziobro zarządza….
  ad 42. A jaki jest niby związek między komunizmem a nazizmem? Nazizm to zbrodnia, a komunizm to piękna idea, której jednak nie udało się wprowadzić w życie, bo ludzie do niej nie dorośli….
  ad 43. Jest wolność. Jeśli chcesz to się pomaluj na zielono, kto ci broni?
  ad 44. Jesteś chamem i sk***synem!
  ad 45. To niegodziwe, by poniżać Adama Michnika, który za komuny wiele lat spędził w więzieniu!
  ad 46. Fejsbuk jest prywatną firmą i może robić co chce. Załóż sobie swojego fejsbuka i też będziesz mógł banować kogo chcesz.

 23. 36. Czy „hejt” w internecie jest dozwolony? Jeżeli nie, to czy powinno się karać także „dyskutantów” o poglądach lewicowych? (np. komentarze z GW u dołu Gazetoidów).
  37. Czy „fejk niusy” powinny być legalne? Jeżeli nie, to czy powinno się karać również media o charakterze lewicowym?
  38. Czy organizacja „Pink pistols” (różowe pistolety), złożona z osób homoseksualnych, sympatyków broni palnej, powinna zostać zdelegalizowana? Odpowiedź uzasadnij.
  39. Czy zgodziłbyś się na pomnik Lecha Kaczyńskiego w Twoim mieście? Czy zgodziłbyś się na pomnik Władysława Bartoszewskiego, albo „Tęczę” w Twoim mieście? Jeżeli odpowiedzi są różne, to czy pomniki powinna posiadać tylko „jedyna słuszna” strona polityczna?
  40. Co sądzisz o Mateuszu Kijowskim (twórcy KOD) oraz głównym kapelmistrzu, Konradzie Maternie (skazanym za handel kobietami)? Dlaczego przez pierwszy (de facto jedyny) rok funkcjonowania KODu nie było żadnych wewnętrznych protestów w sprawie niezapłaconych alimentów Kijowskiego?
  ————————————————————————————————-
  ad 36. Należy bezwzględnie ścigać faszystowską mowę nienawiści, rasizm i ksenofobię. Państwo powinno finansować takie organizacje jak „Hejt Stop” czy „Nigdy więcej”.
  ad 37. Media lewicowe walczą z faszyzmem, rasizmem i ksenofobią. Nie wiem o co ci chodzi?
  ad 38. Zdelegalizowana powinna być wszelka broń na całym świecie. Jeżeli nie będzie broni to nie będzie wojen.
  ad 39. Władysław Bartoszewski powinien mieć pomnik w każdym mieście. Cierpiał w nazistowskim obozie koncentracyjnym, mężnie walczył w Powstaniu Warszawskim i spowodował pojednanie polsko-niemieckie, które dziś niszczy reżim Kaczyńskiego.
  Pomnik Lecha Kaczyńskiego? A po co stawiać pomnik facetowi, który kazał pijanym pilotom lądować na zamglonym lotnisku?
  ad 40. Mateusz Kijowski to najbardziej jaskrawy przykład jak PIS niszczy uczciwych ludzi poprzez medialną nagonkę i publiczne oczernianie i szczucie.

 24. Fajny wpis. Mam zastrzeżenia tylko do Milo. Osobiście nie lubię hipsterów i lansiarzy, niezależnie od orientacji i tego typu rzeczy, a Milo lansuje się na potęgę, wszędzie szukając atencji.

  od RacimiR: Ja też uważam, że to celebryta i jakoś specjalnie go nie lubię, ale świetnie idzie mu obnażanie lewaków – pokazuje on, że nawet będąc gejem i Żydem środowisko lewackie uważa go za ksenofoba, homofoba i antysemitę.

 25. http://fakty.interia.pl/swiat/news-sondazowe-wyniki-wyborow-austriacka-partia-ludowa-na-pierwsz,nId,2452778
  Wybory w Austrii wygrała centroprawicowa OVP z wynikiem ok. 31 % głosów (kandydat na premiera i jednocześnie szef tej partii jest antyimigrancki, w ogóle ta partia stała się antyimigrancka w ostatnim czasie). Na drugim miejscu jest jeszcze bardziej antyimigrancka, jeszcze bardziej prawicowa i dodatkowo eurosceptyczna FPOe (ostatnio ich kandydat na prezydenta minimalnie przegrał) zyskała ok. 27,6 %. Dotychczas rządzący lewaccy socjaldemokraci są na trzecim miejscu z wynikiem ok. 25,5%. Co ważne OVP i FPOe czyli pierwsza i druga partia będą najprawdopodobniej współtworzyć rząd. Zapowiada się radykalny zwrot Austrii na prawo co mnie bardzo cieszy i coś czuje że w już w bliskiej przyszłości w Austrii będzie zagrożona demokracja (zresztą koalicja pomiędzy tymi partiami już była w latach 2000-2005 i wtedy na Austrię nałożono nawet sankcje, warto też wspomnieć że premier Jorg Heider miał dziwny ,,wypadek” w którym zginął) Aczkolwiek Austria zawsze była najbardziej prawicowa z tych lewackich krajów Europy Zachodniej, najpewniej z powodu położenia między Zachodem i Wschodem podczas zimnej wojny.

  od RacimiR: Dobra zmiana, chyba pierwszy przypadek gdzie w najeżonym nachodźcami kraju zaczęła rządzić prawica. Ciekawe jakie będą ich ruchy, bo nawet jak zamkną granice, to i tak niewiele pomoże.

 26. 32. Czy garnizon amerykańskich żołnierzy, stacjonujących w Polsce jest na rękę Rosji? Jeżeli tak, to dlaczego? Jeżeli nie, to czy Antoni Macierewicz zmniejszył zagrożenie ataku ze strony Rosji?
  33. Czy kościół katolicki powinien mieć władzę polityczną? Jeżeli nie, to czy powinniśmy potępić papieża Franciszka za wtrącanie się do polityki imigracyjnej?
  34. Dlaczego Aylan Kurdi po śmierci (z winy ojca) stał się sławny, powstały murale na jego część, tysiące artykułów w mediach, strona w wikipedii przetłumaczona jest na 33 języki, a podobnej sławy nie uzyskała jego rówieśnica, która zginęła w zamachu bombowym w Manchesterze?
  35. Czy Rafał Gaweł (szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych) jest malwersantem finansowym? Jeżeli nie, to dlaczego w sądzie jego główną linią obrony jest niepoczytalność (uprzedzając – od ostatnich wyborów nie zmienił się skład personalny orzeczników)
  ————————————————————————————————–
  ad 32. Wszędzie gdzie pojawiają się amerykańskie wojska wybucha zawsze wojna. Kraje cierpiące pod ich okupacją to m. in. Korea Południowa, Japonia, Niemcy, Filipiny czy Włochy. Miejmy nadzieję, ze już wkrótce nadejdzie kres amerykańskiej hegemonii i Rosja z Chinami zaprowadzą na świecie powszechny pokój.
  ad 33. Papież Franciszek to wreszcie jakaś nadzieja dla Kościoła katolickiego, który być może pod jego przywództwem wyzwoli się wreszcie z przesądów i zabobonów.
  ad 34. Musimy pomagać ofiarom wojny w Syrii. Kto uważa inaczej jet faszystą, rasistą i islamofobem.
  ad 35. Rafał Gaweł to kolejna ofiar pisowskiego terroru, podobnie jak Mateusz Kijowski. Miejmy nadzieję, że kiedy w Polsce wreszcie zapanuje praworządność i demokracja, to ci prześladowani ludzie zostaną zrehabilitowani.

  od RacimiR – 32 to pojechałeś Jabłonowskim i Braunem, a nie lewakiem. Prawidłowa odpowiedź to: Macierewicz to jawnie ruski agent, co w 100% dowodzi książka Piątka, a Amerykanie i tak nam nie pomogą gdy Rosja nas zaatakuje.

  1. A celem naszej egzystencji jest robienie na przekór Rosji?
   Pod okupacją USA Niemcy i zachód Europy zmieniły się w kalifat. W sumie to czort z nimi i niech mają za wszystkie nasze krzywdy, byle tylko Polska nie zmieniła się w Judeopolonię bo podzielimy los Palestyńczyków (bynajmniej nie zbyt szczęśliwych pod żydo-amerykańską okupacją).

 27. Bardzo lubię twoje artykuły, a jeszcze bardziej dyskusje pod nimi. Dzięki.

  od RacimiR: Dzięki, ja również wolę dyskusje od artykułów 😉

 28. Hipotetyczne odpowiedzi nawiedzonych lewaków (na podstawie dyskusji, doświadczeń, przebytych rozmów itd.):

  1. „Ale przecież nie wszyscy muzułmanie są terrorystami… a chrześcijanie to niby nie zabijają?” etc.
  2. „To podła manipulacja faszystów/nazistów/homofobów, celowo pokazują na zdjęciach tylko młodych mężczyzn.”
  3. nie wiem
  4. „A co takiego Rydzyk i kościół zrobił doburego dla kraju? Złodzieje i pedofile w sutannach blablablabla”
  5. nie wiem
  6. „To samo jest w chrześcijańskim Meksyku, w katolickiej Polsce, tam chrześcijanie też palą samochody”
  7. nie wiem

  Dalej już nie potrafię się wczuć w lewaka i w to co wymyśli 😀 Gdybym był lewakiem, to bym szczerze przyznał, że nie wiem, że jednak nie mam do końca racji, itd. Ale mój znajomy – lewak – na szczęście już zerwałem z nim znajomość, na wiele z tych pytań stawał się agresywny i czerwony na twarzy, zamiast merytorycznie podyskutować i odpowiedzieć na niewygodne pytania.

  Ad 13 pytania, to Kalisz jeszcze korzysta z prywatnej służby zdrowia 🙂

  24. Jeżeli zrobili to pod naciskiem muzułmanów, to ja najbardziej mieli prawo i jest to uszanowanie ich tradycji i kultury. Gdyby jednak tego dokonali chrześcijanie, to nie pozwolono by na taki akt agresji i sexizmu 🙂

  25. Bo chrześcijańscy terroryści i katofaszyści zabijają na ulicach niewiernych, oraz gwałcą muzułmanki 😀

  A teraz na poważnie:

  33. Absolutnie nie. Obojętnie jakiego wyznania, żaden kościół nie powinien mieć władzy politycznej.
  35. On w końcu się przyznał że jest niepoczytalny 🙂 Każdy o tym wie, że jest pojebany. Już Breivik miał więcej honoru i nie zasłaniał się niepoczytalnością.
  36. Hejt jest tylko wtedy gdy się atakuje lewaków, uchodźców, gejów, transów itd. Wobec Polaków, chrześcijan, białych, hetero itd. jest to „wolność słowa”.
  38.Jak najbardziej zdelegalizować, bo będą strzelać do każdego kto nie podziela ich poglądów…
  42. Tak

 29. RacimiR – odpuszczam sobie odpowiedzi na pozostałe pytania. Głowa mnie rozbolała od wypisywania tych idiotyzmów…….
  Brrrr…….

 30. ad ad 53… islam religią pokoju – a żeś teraż dowalił do pieca… przecież to są pojęcia biegunowo odległe – ścinanie głów, gwałty, palenie dzieci żywcem, zrzucanie homoseksualistów z dachu…
  ad ad 51 – Typowe lewctwo. zamiast odpowiedzieć na pytanie dokonuje personalnej wrzuty nt starszego zgorzkniałego właściciela kota…
  ad ad 54. – Brak armii = masowe samobójstwo – pokaż mi choć jeden kraj który nie ma armii… brak armii powoduje sytuacje – możemy wejść i zrobimy co chcemy…

  od RacimiR: No ale on to chyba z sarkazmem pisał…

 31. https://www.salon24.pl/newsroom/816007,erdogan-w-polsce-prezydent-turcji-rozmawia-z-andrzejm-duda-o-wspolpracy-nato
  Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan przyjechał do Polski. Obecnie lewackie media aby dokopać PiS-owi krytykują że dyktator przyjechał. Gdyby przyjechał do nas zanim pokłócił się z UE czyli przed zamachem stanu to wtedy lewacy byliby zachwyceni że prezydent muzułmańskiego kraju przyjechał do Polski. Ogromna hipokryzja lewaków

 32. https://wpolityce.pl/polityka/362739-prezydent-duda-po-spotkaniu-z-erdoganem-polska-popierala-i-popiera-starania-turcji-o-wstapienie-do-unii-europejskiej

  Bardzo się cieszę, że Duda popiera akcesję Turcji do UE. To jest gwóźdź do trumny tureckich starań. Skoro Polska popiera, to eurokraci będą na pewno przeciwni.

  Natomiast martwi mnie, co kolejna już ekipa rządząca odpierdala na Upainie:
  https://wpolityce.pl/polityka/362656-minister-waszczykowski-dla-bezpieczenstwa-naszego-kontynentu-nieodzowna-jest-europejska-stabilna-politycznie-i-ekonomicznie-ukraina

  POprzednia ekipa była proniemiecka i wspierała Upainę, żeby Niemcy mogli rozciągnąc tam swoje macki.
  Aktualna ekipa jest proamerykańska i wspiera Ukrainę, żeby zrobić Rosji na złość.
  A polska racja stanu jak zwykle ustępuje.
  Chyba czas na jakąś prorosyjską ekipę… (najlepsza byłaby po prostu propolska, ale to chyba mrzonki)

 33. „Każdy ksiądz, który pójdzie w Gnieźnie na manifestację antyuchodźczą będzie suspendowany – mówi w wywiadzie dla „Tygodnika Powszechnego” prymas Polski abp Wojciech Polak. Przypomina, że chrześcijanin nie może się zamknąć przed uchodźcą.​ Prymas mówi także, że Kościół jest ze wszystkimi, niezależnie do „takiej czy innej partii”. Wraca także do słów, które wypowiedział na Jasnej Górze dot. poszanowania konstytucji – wyjaśnia, że nie był to głos sprzeciwu wobec partii rządzącej. Mówi też, że do tego Kościoła, za który jest odpowiedzialny, żadna partia się nie miesza.”

  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-prymas-ksiadz-ktory-pojdzie-na-manifestacje-antyuchodzcza-be,nId,2454005

  Teraz się zacznie zmasowany atak z ambon – nie chcesz uchodźców przyjąć? Nie pójdziesz do nieba!!!
  Część babć uwierzy, ale wielu trzaśnie drzwiami………

 34. http://fakty.interia.pl/polska/news-prymas-w-tp-suspenduje-ksiedza-ktory-pojdzie-w-manifestacji-,nId,2453988
  Kościół Katolicki służy lewactwu a nie Bogu. Prymas Polski Wojciech Polak zabrania księżom pójść na manifestacje w sprawie przyjmowania imigrantów czyli wrogów chrześcijan. Trzeba powiedzieć wprost: księża to zdrajcy, jakoś episkopat w Czechach czy Węgrzech potrafi powiedzieć ,, nie”. Co prawda do kościoła chodzę i właśnie dlatego zastanawiam się co jest powodem takiego podejścia episkopatu do przyjmowania wrogów chrześcijan.

  1. Zgadzam się ,dziś hierarchia KK jest politpoprawna ,nie ma mowy o żadnej więzi z narodem,wspierania go w słusznych sprawach,obrony tego narodu przed PRAWDZIWYMI zagrożeniami,króluje niepodzielnie komformizm,unikanie jak ognia niepoprawnych politycznie wypowiedzi,troska o „szmalec” ,strach przed opinią „elyt”, lizanie d…gazecie wyborczej,tvn-enowi,i innym „żydownikom powszechnym”.Polacy nie mogą liczyć na Kościół w sensie hierarchii ,hierarchia jest zarażona marksizmem kulturowym i innymi bredniami,które po prostu Kościół obecnie rozkładają.Wypowiedź Prymasa Polski w powyższym temacie tylko potwierdza to ,co zauważałem od pewnego czasu u księży.

   od RacimiR: Ja też to zauważyłem. Księża są wewnętrznie rozbici – buntować się przeciwko sumieniu, albo buntować się przeciwko przełożonym. Wybór beznadziejny, jak w literaturze z epoki romantyzmu…

   1. Kościół rzymskokatolicki służy państwu Watykan, a nie Polsce. Wytyczne z Watykanu są jasne: sprowadzić do Europy dzicz z Azji i Afryki!! Ma być u nas tak samo jak w Szwecji, we Francji i w Niemczech. Polak ma się bać, że dostanie nożem pod sklepem, bo podczas ramadanu kupił czteropak piwa. Będzie wtedy nowocześnie, postępowo, tolerancyjnie i europejsko.
    A zwykli proboszczowie mający kontakt z wiernymi (uczciwymi katolikami) mają się bać przeciwstawić się temu najazdowi. Pod groźbą suspensy, którą obiecuje watykański urzędnik o nazwisku(?) Polak.
    Może czas już podziękować korporacji watykańskiej, która chce naszej zguby?

   2. Większość dzisiejszych purpuratów również należało do „elit” PRL’u. Gdzieś usłyszałem, że ok. 40% księży (teraz już biskupi, tak zostali nagrodzeni) współpracowało z SB, np. TW Henryk (abp. Nowacki). Tak samo można spojrzeć na ich zachowania np. Dziwisz nie posłuchał testamentu św. Jana Pawła II i sprzedał jego prywatne notatki mimo, że kazano je spalić. Biskupów mamy nadal postkomunistycznych i dlatego tak mówią bo należą do tego spisku (Nycz, Pierożek, Polak itd.) i dlatego też tacy jak Sowa są nietykalni. Choć młodzi księża są na szczęście inni niż ich wysocy przełożeni, tylko że jeśli publicznie pokazują swoje niepoprawnie polityczne poglądy to szybko potrafią być sprowadzeni do parteru. Najłatwiej to pokazać na przykładzie Jacka Międlara. Chcieli go uciszyć na długo, no to on już wolał zrzucić sutanne.

    1. Krk ma strukturę jak wojsko – kto podskoczy – wyleci z hukiem – Międlar, Kneblewski, Natanek….
     Jeżeli ktoś liczy na „młodych księży” – to jest co najmniej naiwny….
     Krk został przejęty przez czerwonych łącznie z papieżem F1.
     Jedyna nadzieja dla nas to odczepić się od korporacji watykańskiej.
     40%? Ja sądzę, że ponad 80! To dlatego Duda nie chce opublikować ANEKSU. Miliony polskich katolików bardzo by się wzburzyło, gdyby się dowiedzieli, że to co czasami powiedzieli swojemu proboszczowi na spowiedzi lądowało na biurkach oficerów SB/WSW w postaci raportów…..
     Smutna prawda….. A prawda ZAWSZE boli…. Nawet (a zwłaszcza) facetów w purpurach…

   3. Większość księży chce tylko cicho ,bezpiecznie „przejechać” całe kapłaństwo do emerytury na jakiejś dobrej parafii,nie wychylać się ,są także-wierzę szlachetni księża co myślą po katolicku i po polsku,nazwą rzeczy po imieniu ale prawda jest taka jeden czy drugi biskup-miłośnik unii europejskiej i „dialogu”,przyjaciel gazety wyborczej i „elit” takiego wychylającego się księdza zniszczy,da mu „zakaz” nawet na fejsa nie mówiąc o kazaniach.I to dla mnie jest najgorsze że prawdziwi patrioci na KK raczej nie mogą liczyć w świetle tego co widzę i słucham z ust hierarchów KK,Episkopatu.Po mszy św.w Białymstoku z okazji powstania Ruchu Narodowego i kazaniu ks.Międlara biskupi natychmiast gorąco i solennie przepraszali wyborczą i to lewackie towarzystwo ,wręcz kajali się,że oni z tym nic wspólnego nie mają .złożyli prawie bolszewicką samokrytykę w komunikacie wydanym, a ja przesłuchałem całe kazanie Międlara i nie było w nim NIC szokującego ani skandalicznego cokolwiek by nie powiedzieć o tym księdzu.To tylko jeden przykład z bardzo wielu na jakie układy idzie dziś Kościół odwracając się od realnych problemów Polaków .

    od RacimiR: W Białymstoku ogólnie nic złego nie działo się wtedy, a lewackie media zrobiły z tego noc kryształową. Nawet Bodnar się przyczepił i szukał haka na narodowców, ale nic nie znalazł (jako RPO powinien robić coś dokładnie odwrotnego). Kościół ma tę wadę, że jest instytucją typowo hierarchiczną (jak wojsko i policja) – wystarczy na czele podstawić lewackiego agenta, aby zniszczyć tysiące lat tradycji.

    1. Niestety – „przejrzenie na oczy” przez wielu katolików zakończy się odejściem od Kościoła i przejściem w pustkę, nihilizm i ateizm. To już się stało we Francji, we Włoszech czy w Hiszpanii.
     Nycz, Gądecki, Piorunek i Polak robią wszystko, by w Polsce stało się dokładnie to samo. Jedyne wyjście to odejście od korporacji watykańskiej i stworzenie jakiegoś kościoła narodowego. Tylko jak to wytłumaczyć tym tłumom ludzi, którzy co niedzielę wykonują ćwiczenia gimnastyczne w kościółku: wstań, klęknij, usiądź, przeżegnaj się, a potem – w poczuciu zapracowania na życie wieczne – idą do domu i zasiadają przed telewizorem?

  1. od kuba9131: Chiny są krajem wolnorynkowym ale są zamknięci na obce firmy. Gdyby nie byli wolnorynkowi to nie zbudowaliby ze swojego kraju drugiej potęgi gospodarczej (a ponoć za kilkanaście lat mają być pierwszą)

   1. Ja p****dole….
    W Chinach jest NEP (poszukaj sobie w necie co to było takiego). Tam nawet pierdnąć nie możesz bez zgody partii KOMUNISTYCZNEJ.
    Wolny rynek jest w Chinach tylko w sklerotycznych bredzeniach starego człowieka nazywającego się Janusz Korwin-Mikke. „Sukces” gospodarki chińskiej opiera się na NIEWOLNICZEJ pracy blisko półtoramiliardowej społeczności i katastrofie ekologicznej.
    Nie wierzysz? To poczytaj bloga kogoś, kto mieszka na Tajwanie. Widzi to wszystko z bliska……
    http://haniashen.blogspot.com/

    1. Był już jeden taki wolnorynkowiec co się nazywał Balcerowicz i jakoś do bogactwa i dobrobytu nas nie doprowadził. Przeciętna płaca w Polsce to 1600 a koszty życia takie że nawet jak zarabiasz dwa razy tyle to trudno związać koniec z końcem.
     Uważam że jesteśmy co najmniej tak samo pracowici i rozgarnięci jak Chińczycy, jednak różnica między nami polega na tym że oni pracują na rzecz potęgi własnego kraju, a my jesteśmy niewolniczą i tanią siłą roboczą dla szeroko pojmowanego zachodu. Jeżeli na tym mam polegać wolny rynek to trzymam kciuki z Chińczyków. Niech się przed takim wolnym rynkiem bronią jak mogą.

    2. Mam informacje od bliskiej mi osoby, która od 5 lat mieszka w ChRL i obserwuje ChRL; to jednak co innego niż mieszkać w Tajwanie i widywać ChRL głównie w tajwańskiej telewizji (bo to tak jakby czerpać wiedzę o Polsce z ZDF).

     Otóż wewnątrz ChRL JEST gospodarka wolnorynkowa, aczkolwiek prawie cały kapitał jest w rękach nomenklatury (jak była transformacja ustrojowa, to Chińscy dygnitarze nie wyprzedali za bezcen majątku narodowego, tylko go przejęli i teraz czerpią zyski).

     A praca jest tam mniej więcej w takim samym stopniu NIEWOLNICZA jak u nas, tzn. teoretycznie przymusu nie ma, ale ludzie pracują żeby mieć z czego żyć i słoikują z prowincji do wielkich miast, gdzie mieszkają w podobnie nieciekawych warunkach jak słoiki w Warszawie.

     Wypłaty są w przeliczeniu mniej więcej takie jak u nas, ceny też (z wyjątkiem nieruchomości, które są w wielkich chińskich miastach droższe niż w Warszawie).

     1. A, no i co do cen, to niektóre przemysłowe rzeczy (np. niemarkowa odzież) są w Chinach z kolei tańsze. W przypadku produktów żywnościowych też różne drobne różnice (np. mają tańszą herbatę, ale droższe kakao) ale podsumowując, stopa życiowa podobna.

     2. „Otóż wewnątrz ChRL JEST gospodarka wolnorynkowa, aczkolwiek prawie cały kapitał jest w rękach nomenklatury”

      Nie wyczuwasz tego absurdu jaki zawarłeś w tej wypowiedzi?

     3. Nie, nie wyczuwam. W USA nawet w XIX wieku, kiedy nikt nie kwestionował obecności wolnego rynku, większość kapitału również znajdowała się w pewnej wąskiej grupie społecznej. I co? Też mi powiesz, że tu jest jakiś absurd?

      Wielu ludzie myli wolny rynek z demokracją lub wolnością w ogóle, a są to zupełnie odrębne pojęcia. Wielu ludzi myśli także, że wolny rynek oznacza, że szary obywatel może w nim brać udział, podczas gdy jest to możliwe w bardzo rzadkich okolicznościach, bo wolny rynek zawsze ma to do siebie, że prędzej czy później jest opanowywany przez rekiny biznesu.

    3. „Tam nawet pierdnąć nie możesz bez zgody partii KOMUNISTYCZNEJ.”

     No brawo. Czytając niemieckie gazety i oglądając tel-avizję TVN można dojść do wniosku, że w Polsce pierdnięcie wymaga zgody PiS-u. Taka sama gównoprawda.

     1. Sorry RacimiR – jeśli nie chcesz nie publikuj: ktoś kto uważa, że w KOMUNISTYCZNYCH Chinach jest jakaś WOLNOŚĆ GOSPODARCZA, to jest zwyczajnie…… naiwny (co najmniej)…..

      od RacimiR: Mi się wydaje, że jakaś wolność jest – oczywiście dla Chińczyków, ewentualnie dla obcokrajowców, którzy chcą z Chin coś eksportować. Jeżeli jednak obcokrajowiec chciałby tam robić kasę na rynku wewnętrznym albo na imporcie towarów, to długo by to nie potrwało.

 35. Moi mili prawicowi koledzy. Poświęciłam 4 godziny ze swojego życia i odpowiedziałam na wszystkie pytania bez większego wysiłku. Niestety, nie są aż takie miażdżące, jak wam tutaj się wydawało.
  http://www.nafreelansie.pl/?p=507 – tutaj jest post z moimi odpowiedziami, jeśli ktoś jest zainteresowany. Zdaję sobie sprawę, że pewnie nie będzie wam się chciało czytać, a nawet jeśli spróbujecie, to i tak będziecie obstawiać przy swoim – bo wasza racja jest jedyną słuszną. Cóż, w każdym razie ja nie czuję się ani trochę zagotowana 🙂 Pozdrawiam!

  od RacimiR: Miło mi, że poświęciłaś mi tyle czasu, niestety nie jestem w stanie tego odwzajemnić. Przeczytałem ten wpis i ten drugi, z argumentami typu: „No właśnie, więc się nie wypowiadaj”, „ludzie Cię odstawiają”, „boli Cię, że taki brudny ciapatus ma większe branie od Ciebie” (tu byś się srogo zdziwiła), „I Ty się dziwisz, że ludzie Cię nie akceptują z Twoimi „poglądami”, którymi usprawiedliwiasz bezpodstawną agresję na innych”. Schopenhauer level master i wnioski z dupy (głównie ad-personam i ad-hitlerum). To wygląda, jakbyś skończyła jakiś kurs psychologii i aktywnie szukała klientów na usługi coachingowe. I na koniec, po wyrzyganiu się: „Cenię sobie osoby, które potrafią swoje zdanie uzasadnić. Ale nie swoimi domysłami albo agresją wobec innych” 😀
  Zagotowałaś się ewidentnie, mimowolnie potwierdzając moją tezę. Nie chce mi się polemizować z tymi 80 „odpowiedziami” (które de facto są zbiorem kilkuset 'pytań zwrotnych’, odwracających uwagę od sedna i atakujących mnie osobiście, mimo że mnie nie znasz i gówno o mnie wiesz), nie mam na to czasu. Odpowiedzi jest mało, a jak już są, to takie jak w 1 pytaniu, że asymilacja się super zajebiście udała i „dostają określony czas na dostosowanie się lub wracają do domku” (bzdura, nawet przestępcy na ogół zostają w UE). Dalej wcale nie jest lepiej, głupoty do kwadratu, emocje i „ja widziałam, nikt nie sika do zlewu, a ty chuja wiesz i jesteś debil, a Bauman to super gość”. Albo pytanie 17- zero odpowiedzi, i usprawiedliwianie, że się krył i miał przypał (gdzie ten przypał, bo na pewno nie u ekologów i lewaków), lub też „operatorzy kablowi mają tylko dane analogowe” (facepalm), albo usprawiedliwianie Chajzera (ja mogę 'pierwszy rzucić kamieniem’- nigdy nie wyrzuciłem nic przez okno samochodu, a mam za kółkiem już jakieś 150.000km). 55- pytałem, nie odpowiedzieli, skoro nie słyszałaś o tej nagrodzie to się przynajmniej nie chwal swą ignorancją. Lewacki faszyzm aż kipi z tych wypocin. Kościół powinien milczeć, ale jeżeli lewactwo go uzna za postać pozytywną, to może zabierać głos… Nie no, super. A jak negatywny duchowny zabierze głos, to co, gułag czy od razu Pawiak? 60- hmm, Izrael?
  Nawet bym Ci się wpisał tam, ale nie mam disqusa, weźże to zmień na taki system, jak tutaj, bo tego disqusa nikt nie używa i będziesz miała 0 komentarzy. Ogólnie sukcesu nie wróżę, bo po lewackiej stronie internetu podaż przewyższa popyt, przez co nie ma miejsca na oddolne inicjatywy (tym bardziej, że w 99% pokrywają się z mainstreamem).
  Niniejszym zalecam szanownej Pani robić swoje i przestać marnować czas na łysego, wąsatego, śmierdzącego, bezzębnego, niskiego, szlalcowniczego, zaściankowego, neofaszyzującego, katolskiego RacimiRa, który nigdy nie był za granicą, nigdy nie poznał żadnego obcokrajowca, nie akceptują go ludzie i nigdy nie uprawiał seksu. Teraz przepraszam, muszę ubrać klapki Kubota na skarpety z dziurami, wziąć reklamówkę Aldi i pójść do sklepu po ciepłe piwa w plastikowej butelce (po drodze może komuś dać w mordę, jak się krzywo spojrzy).
  Ty tymczasem zajmij się asymilacją uchodźców, których niewątpliwie przyjęłaś pod własny dach i z którymi regularnie spędzasz wolny czas.
  PS: „Każdy powinien mieć prawo wyjść i głosić swoje poglądy, dopóki nie godzą one w innych ludzi. Wydaje mi się, że czym innym jest sprzeciw przeciwko kultowi LGBT, który jest już poza granicami dobrego smaku (nawet zwykli homoseksualiści, no niektórzy, mają dość ciągłego rozgrzebywania seksualności w publicznych miejscach), a czym innym otwarty atak na modlących się za ofiary katastrofy smoleńskiej, na czyjąś godność”. Prawie wszystkie Twoje „odpowiedzi” są w tym klimacie, czyli „niby jestem za równością, ale co wolno wojewodzie, to nie tobie, prawicowy smrodzie”. Antyfaszyzm to jednak faszyzm.
  PS2: Błagam, podaj te uzasadnienia z pytania 74!

  1. Oj kolego, sam nie jesteś lepszy. Niby nie będziesz marnował swojego czasu, a jednak wypisałeś połowę mojego wpisu w zasadzie. Ja sobie obiecałam, że tej dyskusji ciągnąć nie będę, bo ona donikąd nas nie doprowadzi. I zamierzam się tego trzymać. Wybacz argumenty ad personam, też uważam, że nie są szczytem finezji, ale jednak czasami brakowało mi słów – co musi mieć w głowie ktoś, kto w ogóle rozważa i stawia takie pytania 🙂 Mimo to fajnie, że się odniosłeś. Nie przyszłam tu Cię nawracać ani nic z tych rzeczy, po prostu chciałam, żeby gdzieś w internecie wisiała jakaś kontra. Czy dobra, czy zła – to już kwestia gustu. A co do disqusa – jest tam tylko dlatego, że stanowi swoistą blokadę od spamu, jaki mnie zalewał (wiesz, Bangladesz, nie muszę tłumaczyć chyba), ale jest opcja dodania odpowiedzi bez konta. Chociaż przyznaję, że nieźle ukryta. Dobra, powiedzieliśmy swoje i myślę, że możemy się rozejść w swoją stronę. BTW. Polemizowałam z Twoimi poglądami, jakie tu prezentujesz, Ciebie nie oceniam, bo wiem, że w internecie każdy siebie jakoś kreuje w mniejszym lub większym stopniu. Make love not war. Chociaż i tak trochę chyba mnie oszczędziłeś, spodziewałam się gorszego najazdu 🙂 Bóg zapłać, czy jak to tam u was po prawej mówią.

   od RacimiR: Poświęciłem jakieś 20 minut, bo skoro ktoś poświęcił 4 godziny na jeden wpis i pewnie jeszcze trochę na drugi, to wypadało przeczytać i coś odpisać. Kilka przykładowych punktów opisałem, na pewno nie połowę. Twoje argumenty to praktycznie same ad personam, filozofia Kalego i „nie wiem, ale się wypowiem”, polemiki z poglądami nie stwierdzono, za to głównie hejt i wywyższanie się. Nie uważam, żeby była to udana kontra, ale ja nie jestem „stroną sporu”, więc mało obiektywny, być może ktoś stwierdzi inaczej (znając scementowanie poglądowe obu stron- pewnie lewacy zgodnie stwierdzą, że zostałem zaorany i przeczołgany). Najazdów nigdy nie robię, jestem kulturalną osobą, kilku lewaków wcześniej też się tu wpisywało i nikomu nie „pocisłem”. Myślę, że byś się mocno zdziwiła, gdybyś wiedziała jaki jestem naprawdę, bo teraz ewidentnie stereotypy wzięły górę. Pewnie za x lat przejrzysz na oczy w kwestii islamizacji i marksizmu, oby w bardziej sprzyjających okolicznościach, niż Zaida Catalan.
   Co do Bangladeszu w komentarzach- wystarczy np. akismet. Serio weź to zmień. Jak już musisz mieć logowanie to zrób komentarze z konta pejsbuka, bo to praktycznie każdy lewak posiada (jak napisałaś- jesteście tak zajebiście kulturalni, że jeszcze żadnemu nigdy nie zbanowali konta).
   PS: Fajnie by było na zakończenie naszej „znajomości”, gdybyś opisała mi tych pięciu męczenników 😀 Frasyniuk, który stoi ponad prawem i mówi, że ma w dupie prokuraturę, albo Czuchnowski, który cieszył się, że służby siłą wpadły do redakcji Wprost i zabierały materiały, a potem napisał tysiąc antypisowskich paszkwili, zebrał mnóstwo nagród, brylował na briefingach w całej Europie. Męczeństwo jak diabli, zasłużone top5, Maciek Dobrowolski to przy tym małe piwo. Akurat mam w planach zrobić długą listę męczenników reżimu, myślę że w przyszłym tygodniu się pojawi tutaj.

 36. Do tych niewygodnych pytań można też zaliczyć pytanie o standardy WHO ws. edukacji seksualnej. Ilekroć ktoś zada je pod jakimś postem dotyczącym edukacji seksualnej do jakiegoś lewaka, który ją wychwala pod niebiosa, to dostaje odpowiedź, że wszyscy księża to pedofile, albo że te standardy to prawackie fejki, a gdy ktoś wyśle mu link do tych standardów na stronę WHO po polsku, to zmienia się temat i zaczyna się zgłaszanie owego osobnika.

  od racimiR: El classico, ogólnie to tych niewygodnych pytań można by wymienić dużo więcej, bo całe lewactwo kupy się nie trzyma i co krok pojawiają się w nim luki logiczne. Dlatego promowany jest humanizm i dżenderyzm, aby ludzie nie myśleli logicznie i przestali zauważać te dziury.

  1. Jestem lewakiem i jedyne co zrobiłem po lekturze tych pytań, to pokręciłem głową z niedowierzaniem.

   od RacimiR: To jedyne co lewak może zrobić, bo odpowiedzieć na te (stosunkowo proste) pytania nie potrafi.

 37. Te pytania są tak durne że szkoda czasu na polemikę. Samo używanie słowa 'lewak’ wydaje negatywną opinię o mówiącym i świadczy o jego niskim poziomie umysłowym.
  Żeby było jasne: Nie jestem zwolennikiem lewicy tej czerwonej i tej brunatnej

  od RacimiR: Dziękuję za konstruktywną i rzeczową krytykę w modelu Schopenhauerowskim 😉 Jak to się mówi- nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi, a w tym przypadku na żadne z pytań nie da się odpowiedzieć mądrze i dlatego niektórzy mają taki ból tyłka.

 38. Lewactwo to robactwo i jako takie powinno być tępione wszelkimi środkami. Oni oczywiście będą wrzeszczeć o prawach człowieka, które zawsze są przez nich łamane.Jest to tak chora ideologia, że powiedzenie o tym iż jest to taki „stan umysłu” tylko zaciemnia sprawę. Dlaczego? Dlatego, że ta chora ideologia oznacza terroryzm, niszczenie jednostki ludzkiej, uprzedmiotowienie jej. Na koniec prowadzi do ludobójstwa. Przykładów jest nazbyt wiele. Te wszystkie mutacje lewicowego robactwa są jedynie po to aby ukryć prawdziwe intencje.

 39. Połowa z tych ludzi nigdzie nie była poza granicami swoich miasteczek i nie ma kompletnie pojęcia o prawdziwej Europie= tej takiej wyzwolonej, ktorej nosem wychodzi ta narzucona postępowość

 40. Nie ma na kogo głosować.

  Hej.Słyszałem że Wielka Brytania wyrzuciła Huawei z 5G. Co o tym sądzicie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top